5 nejlepších nezávislých her na Steam (září 2023)., 15 neuvěřitelných PC nezávislých her, které mají zabít na vašem seznamu přání Steam

15 neuvěřitelných nezávislých her, které mají zabouchnout na vašem seznamu přání

Amiga vibrace Gedda dort Okamžitě mě zaujal oko, dále se zlepšil, když jsem se dozvěděl, že se jedná o metroidvania, ve kterém můžete za běhu přepínat mezi jakoukoli ze šesti draků, z nichž každá sportuje své vlastní jedinečné schopnosti. Vývojáři manžela a manžela, Flanel Bear, to popisují jako hra o „dracích a dortu“, což zdánlivě tvoří spoustu země Sugrie, kterým mě přiměla přemýšlet James Pond. Přestože zatím není žádné znamení, že by některý z draků může natáhnout své břicha padesát podlaží vysoko.

5 nejlepších nezávislých her na Steam (září 2023)

Nejlepší nezávislé hry na Steam

Pokud chcete skvělý herní zážitek, ale nechcete utratit tři postavy za nový titul AAA, můžete se vždy spolehnout na nezávislé hry. Za zlomek ceny mají indie hry tendenci poskytovat více poutavé vyprávění a pohlcující zážitek než nejuznávanější hry AAA. A kde je lepší hledat nové nezávislé hry než na páře? Myslím, že obchod je prakticky ohnisko, se stovkami nových nezávislých titulů každý den přicházející. Pokud si tedy nejste jisti, kde začít, podívejte se na náš seznam nejlepších nezávislých her na Steam tento měsíc, abyste vás mohli nasměrovat správným směrem.

5. STRAVNÍ Zvířata

Oficiální přívěs pro strany 2023

Pokud jste někdy hráli hru s názvem Gangová zvířata Zpátky v den budete mít dobrou představu o tom, s čím se dostáváte STRAVNÍ Zvířata. V zásadě pomocí realistického fyzického motoru, STRAVNÍ Zvířata Hráváte vy a vaši přátelé jako různá zvířata, která se v podstatě snaží sabotovat na různých mapách a herních režimech. Je to zcela komické a neortodoxní STRAVNÍ Zvířata Jedna z nejlepších nezávislých her na Steam tento měsíc.

Z pokusu být posledním přeživším jedné z veselých map hry, jako je dřevěný most přes řeku nebo mrazivý studený stíhací letoun, je tu spousta veselých případů, které se právě stanou. Poté, co jste zvládli mechaniku, můžete přejít k obtížnějším herním režimům, jako je explodující basketbal, fotbal a dokonce hokej. Celkově, STRAVNÍ Zvířata je vztek a smích, který čeká, až se stane mezi vámi a vašimi přáteli, takže nechte sabotáž začít.

4. Papíry prosím

Papíry, prosím – přívěs

Dříve jsme uvedli, že nezávislé hry mají tendenci poskytovat přitažlivější a pohlcující zážitek za levnější náklady než hry AAA. Papíry prosím je hra, která kontroluje všechny tyto políčka. V této hře „Komunistický stav Arstotzka právě ukončil šestiletou válku se sousední Kolechií a regeneroval svou oprávněnou polovinu pohraničního města, Grestin.„Po konfliktu jste přiděleni jako imigrační důstojník, který má na starosti kontrolu toku lidí, kteří překračují hranici a vstupují a opouštějí zemi.

Mezi rodinami, které chtějí zahájit nový život a lidé, kteří hledají práci, jsou špioni, pašeráci a teroristé. Pomocí dokumentů, které poskytli, a „primitivní inspekce, vyhledávání a systémů otisků prstů“ vašeho ministerstva “se musíte rozhodnout, kdo je do země povolen nebo ne. Je to obrovská odpovědnost, ale bude to také jeden z nejvíce ponořených herních zážitků, jaké kdy budete mít. Jako výsledek, Papíry prosím je bezpochyby jednou z nejlepších nezávislých her na Steam tento měsíc a je to také krádež za cenu.

3. Dave potápěč

Dave The Diver | Oficiální přívěs

Všichni se setkávají s Daveem, hrdinským potápěčem hlubokého moře, který má chuť k dobrodružství. Když Dave neříká svůj sushi bar, zkoumá hloubky tajemné modré laguny, která může nebo nemusí být umístěna v trojúhelníku Bermudy. Protože to, co se v těchto vodách číhá, je na rozdíl od všeho na Zemi. Tento záhadný podvodní svět má překvapení čekající za každým útesem, od děsivého po sci-fi po veselé, a je to všechno vaše prozkoumat.

Takže, pokud máte rádi nezávislé hry, které vkládají průzkum do vašich rukou, Dave potápěč je zážitek, který stojí za to zkontrolovat. Nelze říci, do čeho se v této hře dostanete, ať už nad nebo pod vodou. Je to však přesně ta sporadická a spontánní zábava, díky které je Dave potápěč jednou z nejlepších nezávislých her na Steam.

2. Hollow Knight

Hollow Knight – Vydání přívěsu

Protože mluvíme o nejlepších nezávislých hrách na Steam, není divu, že Hollow Knight vyskakovat. S více než 250 000 převážně pozitivními recenzemi na platformě to může být velmi dobře nejlepší nezávislá hra na Steam každý měsíc. Přesto to tento měsíc znovu zavedeme, protože pokračování, Hollow Knight: Silkssong, je hned za rohem. V současné době je naplánováno na 2024, takže máte ještě několik měsíců na hraní jedné z nejlepších nezávislých her, jaké kdy byly vyrobeny.

Takže, pokud jste stále nerozhodnuté, nemůžete se s nimi pokazit Hollow Knight. Od uměleckého stylu po soundtrack, příběh a hraní, Hollow Knight drží jeden z nejvyšších standardů pro nezávislé hry všech dob.

1. Ad infinitum

Ad infinitum | Spuštění přívěsu

Poslední hra na našem seznamu nejlepších nezávislých her na Steam není pro slabé srdce. Ad infinitum je psychologická hororová hra zasazená do trýznivých zákopů z první světové války. Jako německý voják uprostřed války musíte čelit krutosti války, zatímco se pokoušíte neztratit mysl. Příkopy již trpí skořápkou a PTSD, zákopy slouží jako katalyzátor psychologických hrůz, které převzaly vaši mysl.

Bezpečné říci, že tento měsíc nenajdete ponužtější a děsivější nezávislou hrůzu než tento titul. Z tohoto důvodu je to také jedna z nejočekávanějších her na Steam tento měsíc. Takže, pokud to dokážete žaludek, Ad infinitum snadno nabízí tento měsíc jeden z nejlepších nezávislých zážitků. Navíc, Halloweens je hned za rohem, takže nevidíme lepší čas na zažití podobných této hře.

Jaký je váš názor? Souhlasíte s našimi pěti nejlepšími? Co si myslíte, že jsou nejlepší nezávislé hry na páře? Dejte nám vědět v komentářích níže nebo znovu na našich společenstvích tady!

Riley Fonger je spisovatel na volné noze, milovník hudby a hráč od dospívání. Miluje cokoli související s videoher a vyrostl s vášní pro příběhové hry, jako je Bioshock a poslední z nás.

15 neuvěřitelných nezávislých her, které mají zabouchnout na vašem seznamu přání

Metroidvanias, Adventures, Shoot ‘Em Ups, Deckbuilders, a to je jen jedna hra-ne, vážně

Publikováno 30. května 2022
Můžeme získat provizi z odkazů na této stránce.

Muž drží deštník v deštivé ulici Voxel a prochází kolem baru

“. Ne, můžete mít odpoledne vodu, pokud máte ticho.”Je mi líto, chytil jsi mě jen napěchováním posledního z Kotaku Tým v prázdninovém šatníku. Když odpočívají a zotavují se v zamotané blízkosti, mám kontrolu nad webem a jako takový dokáže psát o nezávislých hrách, o nichž nikdo ještě neslyší. A místo „skříně“ používejte správná slova jako „skříň“.

Níže je níže náhodně vybraná dávka připravovaných nezávislých her, od stovek e -mailů o víkendu. Pokud není uvedeno jinak, nehrál jsem je, a tak pro ně vůbec nerušijte. Ale bože mě, podívej, jaká přichází fantastická kombinace zajímavých nápadů. Nezapomeňte držet vše, co se vám líbí na svém seznamu přání Steam – to je jeden z nejpraktičtějších způsobů, jak tyto hry můžete podpořit před jejich vydáním.

Udělal jsem z toho prezentaci, protože se zdá být nejhezčím způsobem, jak je představit, spíše než přehnaný seznam. Žádné kňučení.

Stíny pochybností

Stíny pochybností

Vývojář: Colepowered hry

Rád procházím e-maily, které dostávám, když dělám tyto nezávislé volání, a čtu větu jako „procedurálně generovaná detektivní hra s otevřeným světem v sci-fi noir nastavení, kde je celý svět neustále simulován.”To je.” Stíny pochybností, což je nějak téměř veškerá práce jednoho chlapa, Betonová džungle Tvůrce Cole Jeffries. Je to hra o tom, že je P.I. v krásném městě Voxel, osídlené jedinečně generovanými NPCS. A poté, co jsem sledoval video výše, které vás také prosíte, chci to hrát tak moc.

Elementallis

Elementallis

Developer: Ivan Ruiz Lozano

S velmi vítanou 2D vibrací Zelda, Elementallis je RPG shora dolů, ve kterém používáte elementární schopnosti k boji proti nepřátelům, vyřešení hádanek a práce na zastavení apokalypsy, kterou jste uvedli do pohybu. Upřímně řečeno, vy. Existují žaláři, kteří získají nové elementární schopnosti, boje v reálném čase s elementárními kouzly, a dobře, víte, je to Zelda. A Bůh ví, že potřebujeme slušnější Zelda.

Crawlyard

Crawlyard

Developer: Pigeon Eye Games

Není Crawlyard Fantasticky ins id ious-znějící jméno? Je obtížné si to vzít s veselou kreslenou grafikou hry, ale pak se to zdá být velmi tématem zde. Toto je battler dungeon, ale hrál jako roguelitní paluba, s prvky Dungeon Keeper! Vývojář Pigeon Eye Games to nazývá „kombinací Zabít věž a akční RPG, “s poněkud zlověstným sběrem„ loutkových částí, které rozšíří vaše. styl.“

Nikdo není hledán

Nikdo není hledán

Pro mě to vypadá jako Zelda Setkání Zvířecí křížení, 2D RPG shora dolů, ve kterém hrajete někoho z tak malé látky, že na začátku hry ani nemáte tělesnou formu. To, co mě zde zaujme, je otevřená povaha toho všeho a nechává vás hrát skrz svůj příběh vlastním tempem, s světem se rozšiřuje kolem vás, když vyděláváte poděkování. Děkuji body! Celá hra je navržena tak, aby byla prezentována jednoduše, bez ohromného uživatelského rozhraní, zbytečně složitého systémů atd. Vše ve jménu výroby něčeho, co umožňuje hráči soustředit se na dobrodružství.

Život není podporován

Život není podporován

Pohled na mimozemskou planetu, který je vidět z vraku vesmírné stanice

Developer: Sam Stubbings

Moje ideální Simové přežití jsou ty, které jsou zasazeny do neuvěřitelně omezených prostorů. Život není podporován Zdá se, že se tento účet zapadá, protože začnete uvíznout na explodované vesmírné stanici, obíhající obíhající planeta, která byla pro lidi potenciálně novým domovem. Takže s plovákovými kousky šrotu a některými Marťan-Stejně jako vynalézavost se pokusíte postavit loď, ve které můžete přežít. Ve skutečnosti sólový vývojář Sam Stubings říká, že hra je inspirována jednou z mých oblíbených her s omezeným přežitím, Vor .

Ztracená dvojčata

Ztracená dvojčata

Vřele doporučuji, abyste sledovali přívěs Ztracená dvojčata, těsně nad těmito slovy. Za prvé proto, že je to tak, velmi, velmi hezké, ale za druhé v okamžiku, kdy se krásně vypadající platforma pro puzzle stane fascinující, když se místnosti domu, ve kterém se hra hraje, přesunují hráč, aby vyřešili hádanky. To, od pákistánských vývojářů Playdew, je jednou z těch kooperačních her pro jednoho hráče, kde ovládáte dvě postavy, abyste dosáhli cílů, a vypadá to prostě nádherně.

Zahrada v!

Zahrada v!

Developer: Dramatic Iceberg

Bota pro Zdravé hry Pozornost, Zahrada v! je hra o zahradnictví! Zaměřujeme se na mírové tempo a relaxační atmosféru, jedná se prostě o péči o vaše semena, křížové opylování rostlin a sledování rostlinných rostlin rostou, vše uvnitř místnosti vašeho vlastního designu a dekoru.

Dokitoki: Čas se zpomaluje, když máte lásku

Dokitoki: Čas se zpomaluje, když máte lásku

Developer: Flip Alive Games

Časová manipulační hrací hrací hrací hra, která se objevila ve škole a také milostný příběh. Nezávislé hry! Dokitoki: Čas se zpomaluje, když jste zamilovaní je, nepravděpodobně vzhledem k názvu, je to o mrazivých předmětech včas, aby se dosáhlo odchodu místnosti včas. Ale pak je to kombinováno s datováním-sim VN a, dev slibuje, žádné náhlé tmavé zvraty. Vypadá mi skvěle bonkers.

Gedda dort

Gedda dort

Developer: Flanel Bear Games

Amiga vibrace Gedda dort Okamžitě mě zaujal oko, dále se zlepšil, když jsem se dozvěděl, že se jedná o metroidvania, ve kterém můžete za běhu přepínat mezi jakoukoli ze šesti draků, z nichž každá sportuje své vlastní jedinečné schopnosti. Vývojáři manžela a manžela, Flanel Bear, to popisují jako hra o „dracích a dortu“, což zdánlivě tvoří spoustu země Sugrie, kterým mě přiměla přemýšlet James Pond. Přestože zatím není žádné znamení, že by některý z draků může natáhnout své břicha padesát podlaží vysoko.

Nomori

Nomori

Developer: Enchanted Works

Stále velmi brzy ve vývoji, Nomori je hrací hra, ve které musíte manipulovat s časem i prostorem. To znamená hodně chůze po stěnách, otáčení obsahu portálů a opravdu spíše závratě, v tom, co vypadá jako velmi roztomilý 3D svět.

Knight Witch

Knight Witch

Developer: Super Mega Team

Připraven na nějakou nezávislou hru bingo? Knight Witch je metroidvania Adventure Shoot ‘Em Up Deckbuilder. DŮM! Vypadá to také krvavě krásně. Trochu kulka pekelná, trochu Nebo já-jako nějak Zabít věž Akce karty tam a dokonce to slibuje morální volby. Tým 17 to nablokoval, aby to zveřejnilo, takže se nakonec nakonec dostane o něco více tisku, než je zde většina, ale toto je okamžitě na mém seznamu přání.

Deathgrip

Deathgrip

Vývojář: Regenerační interaktivní

No, je to Pod Racer, není to? A dobrota ví, to není špatná věc. Deathgrip, Vzhledem k tomu, že je to poněkud drsně stylizované, se popisuje jako „sci-fi bojový racer zaměřený na vzrušující rychlosti a náročné stopy.”Tak jak říkám, je to tak.” Pod Racer. Ale nové, moderní a velmi lesklé!

Resuffer

Resuffer

Developer: Psychiatr

Všimli jste si, že popis hry někdy zní jako obvinění na tribunálu válečných zločinů? “Resuffer je akční rogue-lite, kde se pustíte do psychedelických cyklů, snažíte se přežít drsně obtížné, neustále se měnící komory, bojovat s halucinatory a hladké hovořit své vnitřní démony do přetvoření celé zkušenosti.”Dobrá omáčka, a pak jsem na vodu.”? Ale při pohledu na výše uvedené video se tento neuvěřitelně utlačovací znějící zážitek jeví jako správně zajímavý. Je tu demo, pokud jste také zaujati.

Boží jednotka

Boží jednotka

Developer: Cat Floor Studio

Od té doby Portál Samozřejmě byly desítky podobných logických her, kde máte nástroj určený pro manipulaci s objekty na světě a spoustu puzzle komor, z nichž se mají uniknout. A přesto se z nich neunavu. Bůh Jednotka je týmem jedné osoby se sídlem v Kyjevě na Ukrajině, což je upřímně více než dost důvodu, že na něj právě teď hodí peníze. Ale další zahrnují to hra, ve které manipulujete s hmotností kostek v kombinaci s jinými schopnostmi, abyste vyřešili složité hádanky ve světě, který se chystá dosáhnout apokalypsy.

Outcore: Desktop Adventure

Outcore: Desktop Adventure

Developer: Doktor Shinobi

Ach to vypadá tak velkolepě pokazila. Hra, která se zdá, že žije na ploše Windows, pomocí předinstalovaných aplikací Windows k řešení hádanek, kde jste pověřeni obnovením chybějících vzpomínek ženské postavy nalezením souborů na vašem PC. Jedna z mých nejoblíbenějších her, Jeden výstřel , udělal úžasnou práci vměšování s okny, aby neuvěřitelný efekt, takže jsem opravdu zaujatý, když jsem viděl, kolik dále Outcore může to vzít. I když se dívá na přívěs. Také poznámka: Stránka obchodu hra zmiňuje: „Zažijte příběh s nejhoršími postavami, jaké kdy byly napsány.“