5 nejlepších online Zombie Multiplayer Games v roce 2022, 12 nejlepších kooperačních zombie her, jako je Left 4 Dead, aby hrál na PC v roce 2023

12 nejlepší kooperační zombie hry jako Left 4 Dead na PC v roce 2023

Každý žánr má jednu hru, která nastartuje zcela nový trend. V případě kooperativního FPS, ve kterém zabijete hordy nemrtvých, patří tato čest Left 4 Dead a jeho pokračování. Vzhledem k tomu, že tyto hry byly společně vyvinuty společností Valve, tvůrci za kultovními tituly, jako jsou Half-Life 2, Portal a Dota 2, můžete si být jisti, že uvidíte některé inovativní koncepty.

5 nejlepších her pro více online zombie v roce 2022

Zombie nedávno převzaly popkulturu a videohry nejsou výjimkou. Je téměř tradicí mít každý rok alespoň jednu hru zombie apokalypsu. Ať už se jedná o jednoho hráče nebo multiplayera, zabíjení zombie nikdy nebylo tak přístupné.

Ve skutečnosti nyní existuje tolik z těchto titulů, že je těžké si pamatovat, jaké zombie se v těchto různých světech ve hře nazývají. Ale ať už se jedná o klikání, Freokers nebo Screammers, je vždy zábavné sekat hordy nemrtvých, zejména s přáteli.

Hry multiplayerů tedy také zavedly zombie, protože jsou dnes docela prodejní body.

Poznámka: Tento článek odráží názor spisovatele.

Pět fantastických her pro více hráčů zabíjení zombie z roku 2022

1) Šest extrakce Toma Clancyho

V lednu byla vydána extrakce Rainbow Six. Toto je Ubisoft Montreal, jedná se o sedmnácté hry ve franšíze Rainbow Six. V budoucnu stanovil roky, pokračoval v příběhu o vypuknutí z předchozí hry, Rainbow Six Siege.

V obléhání, forma mimozemského života známá jako parazit Chimera, která může nakazovat a proměnit lidi v zotročené hostitele, se bez omezení proniká a šíří se po USA. Rychlý posun vpřed do Rainbow Six Extraction a parazita se nyní vyvinul v to, že nepotřebuje žádného hostitele a je označen jako Archæans.

Hlavní hrací hraní se příliš nezmění ze obléhání, s kooperačním nastavením tří hráčů, takže je dokončena různá úkoly, jako je shromažďování vzorků, extrahování určitých požadovaných materiálů a Intel při boji s hordami různých archæanů. Hra obecně obdržela pozitivní recenze.

2) Dying Light 2 Zůstaňte člověka

Pokračování k umírání světla od roku 2015 se příběh umírajícího světla 2 22 let po události první hry. Vyskytují se ve městě Villedor v otevřeném světě, někde v moderní Evropě, hráči jsou povinni využívat své dovednosti v parkouru a bojovou schopnost převzít hordy infikovaných, které procházejí ulicemi města.

Jako zážitek z kooperativního multiplayeru se mohou uživatelé spojit s až 3 dalšími, aby se vypořádali s příběhem. Hra se silně spoléhá na prvek parkouru, přičemž styl je jedním z aktiv hráčů a další ručně vyráběné zbraně melee.

Balistické zbraně jako zbraně jsou na světě vzácné. Hráči tedy musí vzít zombie v těsném boji. Mohou získat zkušenosti tím, že provádějí parkour a zabíjejí infikované, což pracuje na jejich vyrovnávání.

Některé aspekty hry jsou chvályhodné, například cyklus denní noci ovlivňující to, jak fungují zombie. Další poznámkou je mechanik loajality frakce.

Uživatelé si mohou vybrat mezi dvěma frakcemi, které mají sloužit: Mírovíče a pozůstalí. Prodloužená loajalita ke konkrétní frakci může vést k tomu, že se některé uzamčené oblasti otevření města otevřou.

3) Evil Dead: The Game

Vydání 13. května 2022, Evil Dead: The Game je hororová hra přežití od vývojáře Sabre Interactive. Hra je založena na velmi milované Zlý mrtvý Série filmů a televizních pořadů a je nastavena na představení hraní pro jednoho hráče a coop spolu s režimem PvP.

V názvu se hráči mohou postarat o Ash, protagonistu franšízy nebo o některou z jeho přátel a dalších postav, aby se pokusili zastavit „zlý mrtvý“ nebo prodloužit jeho vzestup. Pvp prvky by zahrnovaly hráče buď převzetí role přeživších nebo démona, ovládání mrtvých zombie a pokus o zmaření akcí hrdinů.

Jako milovaná série přivedla do oblasti videoher, mnoho fanoušků franšízy dychtivě očekává vydání této hry.

4) s.T.A.L.K.E.R. 2: Srdce Černobylu

Čtvrtá hra v s.T.A.L.K.E.R. série videoher, s.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl, má být od nynějška uvolněno do konce roku. Vývoj však viděl některé zkrácení po krizi Ukrajiny. Toto je první hra v seriálu od poslední splátky, Call of Pripyat, vydaná v roce 2009.

Ze všeho, co bylo odhaleno v herním přívěsu na E3 2021, to vypadá docela připomínající dřívější hry, jak je vidět na začátku přívěsu, kde kolem ohně sedí banda žoldáků. Hraní, vypadalo to těžší akční než předchozí výlet, ale úsudek by měl být vyhrazen, dokud hra nevyjde.

Multiplayer se také zdá, že se také vrátí a poskytne uživatelům přizpůsobitelné rukavice, tetování, kůže a odznaky, aby se v této ozářené zombie apokalypse vybavili a vypadali stylově stylově. I když jsou nyní informace vzácné, je zřejmé, že návrat hráčů do zóny bude nostalgický.

5) Resident Evil Re: verš

Re: Verse je další výlet v sérii Resident Evil, který se připraví na vydání někdy v roce 2022, ačkoli nebylo oznámeno žádné konkrétní datum. Jako odchod z předchozích titulů je tato splátka plně multiplayerovým zážitkem, bez kampaně nebo vyprávění za ním.

Hra nabývá na aréně PVP styl hraní, kde se mohou čtyři až šest hráčů zúčastnit jednoho zápasu. Hráči mohou převzít roli minulých postav lidského rezidentního zlého, které se po poranění mohou proměnit v některou ze slavných bioweaponů z minulých her.

Mezi hratelné lidské postavy patří Chris Redfield, Jill Valentine, Leon Kennedy, Ada Wong a Hunk. Hratelné bioweapony zahrnují tuk tvarované, Hunter Gamma, Jack Baker, Nemesis a Tyrant Model T-03.

Přestože nemá žádnou správnou kampaň, Re: Verš zní jako splněný seznam přání fanoušků rezidentního zlého.

12 nejlepší kooperační zombie hry jako Left 4 Dead na PC v roce 2023

12 nejlepší kooperační zombie hry jako Left 4 Dead na PC v roce 2023

Shromážděte své spoluhráče a v těchto zombie kooperačních hrách zabijte nemrtvé!

Po dlouhém dni není nic jako spokojenost s návratem domů, vypálením počítače a ponoření do podmanivého světa her. Zatímco sólová dobrodružství a konkurenceschopná online vydání mají své lákavé, je nepopiratelné vzrušení z práce s ostatními na dosažení společného cíle. Co-op Zombie Games nabízejí vzrušující zážitek.

Ať už se jmenují The Walking Dead, inficed, Freaks nebo The Ridder, seskupujeme je zde dohromady. Někteří jsou klasickými pomalými mozek, zatímco jiní se pohybují rychle a mají jedinečné schopnosti. Jedna věc je však jistě: sečení hordy nemrtvých vedle vašich přátel v těchto online zombie hrách je povinen na tvář více než jednou úsměv na tváři.

Tento článek byl aktualizován 1. srpna 2023. Přidali jsme pro vás a vaše spoluhráče další hry.

Proč nechali 4 mrtvé a L4D2 jsou tak populární?

Každý žánr má jednu hru, která nastartuje zcela nový trend. V případě kooperativního FPS, ve kterém zabijete hordy nemrtvých, patří tato čest Left 4 Dead a jeho pokračování. Vzhledem k tomu, že tyto hry byly společně vyvinuty společností Valve, tvůrci za kultovními tituly, jako jsou Half-Life 2, Portal a Dota 2, můžete si být jisti, že uvidíte některé inovativní koncepty.

Ve skutečnosti je L4D2 stále zlatým standardem, pokud jde o hry pro více hráčů. I když to není nejvíce vizuálně nápadné ve srovnání s nejnovějšími vydáními, stále to vypadá reprezentativně. Mnoho hráčů jde tak daleko, že říkají, že umělecký design dokonale doplňuje hru, vytváří jedinečnou atmosféru, ale nikdy nezasahuje na lokalizaci vašeho dalšího cíle nebo vidí, co se děje. Díky dynamickému režisérovi AI jsou mise vždy dobře rozvíjeny a hráči často cítí tlak, že mají sotva dost zdrojů, aby to naživu.

Konečně, největším prodejním bodem franšízy je, že absolutně potřebujete spolupracovat jako tým. Pro osamělé vlci zde není místo. Pomáhat spojencům, sledovat jejich záda, střílet nakažené, které by je mohly přemoci, a spolupracovat na jednom cíli, vše zvyšuje zážitek do nových výšin. Můžete to zkusit s roboty, ale to prostě není stejné. Hraní v dobře organizované skupině je úplně jiný pocit!