5 nejlepších pasivních Tames na Ark Fjordur, nejlepší dinosauři, aby byli zkroteni v archu: přežití se vyvinul – Pro Game Guides

Nejlepší dinosauři z krotkých v archu: přežití se vyvinulo

Zajímavé je, aby hráči budou muset nakrmit výkaly. Všechna zvířata na ostrově produkují výkaly.

5 nejlepších pasivních Tames na Ark Fjordur

Existují dva základní způsoby, jak mohou hráči zkrotit zvíře v Ark Fjordur. První metoda zahrnuje sražení zvířete, hladovění a krmení, dokud se nenaplní zkrocení měřiče. Druhá metoda zahrnuje sledování zvířete a pomalu ho, aniž by si všiml hráče. První je známý jako knockout krotká, zatímco ten druhý se nazývá pasivní krotká.

Ve světě Ark Fjordur může být většina zvířat zkrocena tím, že je vyřazena. Některá zvířata však musí být pasivně zkrocena.

Zatímco většina pasivních Tames je nesmrtelná a neškodná, některé jsou naprosto smrtící. Navíc pasivní zkrocení je velmi časově náročný proces. Hráči budou muset být trpěliví, když pasivně zkrotí zvíře.

S ohledem na to všechno je zde pět z nejlepších zvířat, která lze pasivně zkrotit v Ark Fjordur.

Poznámka: Tento článek je subjektivní a odráží pouze názory spisovatele

Desmodus, Ovis a 3 další velké pasivní Tames in Ark Fjordur

1) Gacha

Gacha je rezidentem Asgarda, stejně jako Shadowmane. Hráči, kteří se podaří zkrotit gachy v archu Fjordur, se nemusí starat o zemědělské materiály vůbec.

Zkrocení gachy je poněkud divný proces. Zatímco většina zvířat vyžaduje jídlo, aby se zkrotila, toto stvoření miluje stravovací struktury. TEK struktury fungují nejlépe, ale kamenné struktury také fungují zázraky.

2) Desmodus

Desmodus je jedním z mála letců, které jsou skutečně povoleny v oblastech, které mají létající omezení. Tato stvoření se nacházejí v určitých jeskyních na pevnině, jsou krvežízniví netopýři, kteří milují hody na krvi. Jediným způsobem, jak je zkrotit, je krmit je krev.

Vytváření krevních balíčků je velmi časově náročný proces, takže se doporučuje, aby hráči nejprve zkrotili nízkoúrovňový desmodus a použili jej k vytváření krevních balíčků. Jakmile nashromáždili slušné množství krevních balíčků, mohou hráči pokračovat a zkrotit na vysoké úrovni Desmodus.

3) Shadowmane

Shadowmane je jedním z nejsmrtelnějších zvířat v Ark Fjordur. Stejně jako dvě výše uvedená zvířata je toto stvoření pokročilé krotké, takže hráči, kteří jsou noví v názvu.

Shadowmane je nalezen pouze na Asgardu, je spíše lva a rybí hybrid. Spí během dne a je aktivní během noci.

Shadowmane může být neviditelný a je v boji smrtící. Zvíře miluje jíst ryby, ale zkrocení je velmi časově náročný proces. Navíc velikost ryb, ve které se krmí, určuje celkový čas potřebný k jejich zkrocení. Čím větší je velikost ryb, tím nižší je doba zkrocení.

4) OVIS

OVIS je jediným zdrojem skopové ve světě Ark Fjordur. Ačkoli na ostrově existují i ​​jiné zdroje masa, většina masožravců miluje skopové skopové. To má za následek nižší doba zkrocení. Jedinou nevýhodou je, že jeden hromádka skopové se zabírá jeden slot pro zásoby a má velmi malý měřič kořisti.

Aby se zkrotili ovis, hráči to budou muset nakrmit sladké zeleninové dorty. Vzhledem k tomu, že stvoření je jediným zdrojem skopové ve hře, mohou hráči zkrotit páření a chovat je. Poté mohou děti sklízet, jakmile vyrostou na nekonečnou zásobu skopového.

5) Houng Beetle

Houng Beetle je pravděpodobně jedním z nejužitečnějších Tames v Ark Fjordur. Tato chyba spotřebovává zvířecí trus a přeměňuje jej na hnojiva a olej.

Zajímavé je, aby hráči budou muset nakrmit výkaly. Všechna zvířata na ostrově produkují výkaly.

Výkaly jsou klasifikovány na základě velikosti samotného zvířete. Pokud jde o zkroucení hnoje ve hře, by měl fungovat zkrotit nízkoúrovňový krok. Bug navíc nemůže sedět v klidu, takže ji hráči budou muset vložit do krytu druhů, aby se zabránilo putování do zapomnění.

V Ark Fjordur jsou další zvířata, která mohou být pasivně zkrocena. Těchto pět tvorů je však jedny z nejpopulárnějších a nejužitečnějších pasivních tamesů.

Nejlepší dinosauři z krotkých v archu: přežití se vyvinulo

Zde najdete deset z nejlepších dinosaurů, které můžete zkrotit v archu: přežití se vyvinulo.

v Přežití Ark se vyvinulo , Můžete zkrotit širokou škálu tvorů a dinosaurů, kteří se po zkroucení mohou stát cennými nástroji k přežití ve volné přírodě. To znamená, že v této příručce vysvětlíme, jaké deset nejlepších dinosaurů, kteří se vyvíjejí v archu.

10 nejlepších tamable dinosaurs archa: přežití se vyvinulo

Všichni jsou všechny nejlepší dinosaury, kteří se zkrotí za účely, jako je sklizeň zdrojů a boj. Pokračujte ve čtení níže a zjistěte, kde se tato stvoření vynořují a v čem jsou nejlepší v tom Archa.

Beelzebufo

Beelzebufo je značné ropuchové stvoření, které se běžně vyskytuje v biomech Swamp, a je to také nejlepší stvoření pro zemědělskou cementovou pastu a chitin. Obří ropucha pomalu shromažďuje obrovské množství obou zdrojů, pokud zemědělte těla Meganeura. Doporučujeme zabít něco v bažině a přitáhne to meganeuru.

Kromě toho je ropucha také skvělá při sklizni pijavice krve z pijavice a biotoxinu z cnidarias. Chcete -li sklízet biotoxiny s Beelzebufo. Jako vedlejší poznámka je Beelzebufo také slušným nástrojem při zkrocení jiných tvorů v Archa. Důvodem je to, že jeho jazyk může vyrazit další stvoření s relativně minimálním poškozením.

Triceratops

Triceratops nebo Trike je vaše nejlepší volba pro vaše první zkrocené stvoření, protože je najdete na tření po celé mapě a ve výchozích oblastech. Trike je také slušný kombajn a dobrá obrana proti některým z prvních predátorů, se kterými se ve hře setkáte. Nejlepší jsou pro chov doškového i bobule a přepravu dobrot, protože je to nosnost.

Ankylosaurus

Ankylo nebo Anky je nejlepší dinosaurus pro sklizeň kovu v archu, protože snížili 80% hmotnost pro kov. Jsou také slušní k mému podvodnímu oleji, protože mohou odrazit vodní predátory svým velkým ocasem. Do důlů oleje s ankylo, doporučujeme vyrovnat kyslík, aby byl plavání rychleji a hmotnost, aby zabránil ankylo zpomalit pod vodou. Spolu s tím vším jsou také vynikající pro farmě následující zdroje níže.

 • Cactus SAP
 • Síra
 • Obsidian
 • Vzácný květina
 • Vzácná houba
 • Krystal
 • Pazourek

Pokud chcete najít a zkrotit Ankylo, doporučujeme se kontrolovat kolem horských oblastí, jak se obvykle běžně vyskytují.

Brontosaurus

Brontosauruses nebo Brontos jsou obří stvoření s dlouhým krkem, která se potulují mnoha výchozími oblastmi v závislosti na tom, na které mapě hrajete Archa . Brontos mají spoustu zdraví, a proto se nejlépe používají jako tank. Transport můžete také použít kvůli jejich vysoké hmotnostní nosné kapacitě a jako kombajn pro následující zdroje uvedené níže.

 • Bobule
 • Semena
 • Kštice

Kromě toho můžete také použít Brontos jako mobilní základnu přes sedlo Bronto Platform Saddle.

Therizinosaur

Therizinosaur pravděpodobně bude jednou z prvních věcí, do kterých budete zemřít Archa. Vytvářejí a potulují se většinou o začátek polosvětlových částí mapy a jsou nejlepší při sklizni vlákna. Níže však mohou také farmovat následující zdroje s vynikající účinností.

Celkově je Therizinosaur docela slušným stvořením, které má kolem, což výrazně šetří čas na sklizni vlákna.

Castoroides

Castoroides jsou obří bobři, kteří se běžně nacházejí kolem řek Archa a jsou nejlepší při sklizni dřeva kvůli jejich 50% snižování hmotnosti. Jakmile pro ně vytvoříte sedlo, můžete je také použít jako mobilní kovárku a můžete je použít jako hluboký seamount, protože mají nízkou rychlost poklesu kyslíku.

Anglerfish

Anglerfishes jsou nejlepší hlubinnou mořskou prozkoumávání, protože mají na hlavě světelný zdroj. Jsou také nejlepším a pouze harmutořem z perel oxidu křemičitého ve hře, takže byste měli jednu z těchto věcí sledovat a zkrotit je a zkrotit je. Kromě toho můžete použít rybáře k vystopování jiných Anglerfish, protože jejich světlo je přitahuje, což má za následek, že angerfishes je užitečný pro sklizeň rybářského gelu.

Doedicurus

Doedicurus je nejlepší při sklizní kameni Archa, Je tedy prospěšné to zkrotit na začátku hry. Najdete je, jak se třpytí kolem kopcovitých oblastí. Je také dobré při odpuzování útoků od predátorů a je těžké zabít kvůli jeho skořápce.

T rex

T-Rexes jsou jedním z nejlepších zabijáků šéfů v archě kvůli jejich vysokým zdraví a poškozením výstupů. Můžete je také použít jako sběratele masa, transportéry a jako tank pro poškození. Mají tendenci se rozčilit v oblastech na vysoké úrovni, takže pokud chcete jeden zkrotit, hlava hluboko do vnitrozemí.

Dunklosteus

Dunklosteus je nejlepší podvodní uzel a transportér. Mají také tendenci se rozkládat kolem dále dosahu oceánu Archa. Z tohoto důvodu doporučujeme stavět rafty a přinést stvoření jako obří bobr, když se je snaží hledat. Dunklosteus má také snížení hmotnosti pro následující zdroje uvedené níže, což je nejlepší sklízet všechny zdroje pod vodou.

 • Obsidian 75%
 • Olej 50%
 • Kámen 50%
 • Černá perla 50%
 • Krystastal 50%
 • Metal 50%

Jako vedlejší poznámka je Dunklosteus nejlepším podvodním olejovým kombajnem ve hře a perfektní, pokud jsou všechny nejlepší ropné skvrny na zemi obsazeny jinými hráči.

Sledujte nás na Twitteru a Facebooku a získejte aktualizace svých oblíbených her!

o autorovi

Andrew Vaughan je přispívající spisovatel v Pro Game Guides, který již několik let píše o populárních titulech RPG a FPS pro přežití. Andrew Vaughan se specializuje na přežití a hraní her a byl celoživotním hráčem.