5 nejlepších tříd World of Warcraft pro sólové hráče – Dot Esports, World of Warcraft Class Guide | PC hráč

Průvodce třídou World of Warcraft: Vyberte si nejlepší třídu

Nevýhody:

5 nejlepších tříd World of Warcraft pro sólové hráče

Zde jsou nejúčinnější možnosti pro hráče WOW, kteří raději chodí na věci sami.

Obrázek zelené pleti, modro-vlasy mnich ve World of Warcraft

Monk Goblin se připravuje na boj. Obrázek přes Blizzard Entertainment

MMORPGS se tradičně nejlépe užívají se skupinou přátel, ale není absolutně žádná hanba při jejich hraní sám. Někdy v životě není nic odpočívače než přihlášení do hry a jen se skrz ji převádí sám. A v Svět války, Hraní sólo bylo pro lidi dlouhodobý způsob, jak si tuto hru užívat.

Zatímco vy Nakonec se rozhodněte, jak si užít Páni Na základě vašeho stylu Play, kombinace rasy/třídy a které zkušenosti s hledáním expanze budete řešit, tam jsou způsoby, jak hru usnadnit.

Pokud se chcete dostat do Páni—OR RESTART ADVENTURE ANDLION ANALL ANALLIVE.

lovec

Hunter byl go-to, vyzkoušená třída sólo Páni Hráči sahají zpět ke svému spuštění v roce 2004, protože žádná třída ve hře nebyla snazší dokončit sólový obsah než Hunter. Přidání další entity u vašeho domácího mazlíčka, stejně jako schopnost zavěsit zpět z dlouhé vzdálenosti a bezpečné poškození, z něj učinilo klasickou volbu pro Páni Hráči, kteří dávají přednost tomu, aby byli sami. Jediné místo, kam byste mohli bojovat, je však v pozdějších fázích hry. Lovci mají notoricky těžký čas se dostat do skupin, protože nepřinášejí příliš mnoho dalších zdrojů do týmu Mýtické nebo RAID týmu. A protože to obvykle patří mezi nejoblíbenější třídy ve hře, budete soutěžit se spoustou lovců, kteří by mohli mít lepší vybavení než vy.

Mnich

Lidský mnich meditující ve třídě

Monkova sólová schopnost je velmi podceňována. Dvě z jeho tří specifikací mohou snadno přehrát téměř všechny Páni zcela sólo, přičemž pivovar a Windwalker jsou jedny z nejzábavnějších a nejvíce interaktivních specifikací na úrovni a postupu. Pouze Mistweaver bojuje sám, protože má jen málo příležitostí způsobit tolik škod jako jiné specifikace. Navíc, v koncové hře jsou hráči mnich schopni vyzkoušet všechny tři specializace tříd a zařadit se do skupiny, která je potřebuje, za předpokladu, že mají potřebnou dovednost a vybavení.

Bojovník

Válečníci byli zdatní při sólovém vyrovnání a dokončení obsahu koncové hry od úsvitu Páni. Pokud jste typem hráče RPG, který má pocit, že se posiluje posílení nových a vzrušujících dovedností každých několik úrovní, budete milovat zážitek hraní válečníka. Třída se přirozeně vyvíjí z nízkého meče na gargantuánský barbar na 70 úrovních hry a v době, kdy se orbujete přes koncovou hru, je pocit nezastavitelnosti válečníka bezkonkurenční.

Paladin

Ochrana Paladin je připravena ve World of Warcraft a vybaví kladivo a štít

Žádná třída není schopna zůstat naživu jako Paladins, protože jejich silné škody na zmírnění kouzla a celková tanciness z nich činí více než kvalifikovaného kandidáta na úroveň prostřednictvím Azerothu a hladce postupovat prostřednictvím koncové hry. Všechny tři specifikace Paladin byly historicky spolehlivé tipy v meta, zejména odplatu, jejichž nedávné přepracování v Dragonflight změnila specifikaci na nejvyšší volbu pro hráče Melee DPS.

Druid

Druids jsou nejvšestrannější třídou v Páni. Se čtyřmi specializacemi je Druid jedinou třídou hry, která dokáže hrát všechny čtyři role – tank, léčitel, DPS a melee DPS. Pokud jste někdo, kdo rád ochutnává desku a vyzkouší vše pro sebe před dosažením koncové hry, může Druid tento cíl snadno dosáhnout – to vše při odrazování hrozeb a hladkého vyrovnávání, bez ohledu na to, která specifikace se rozhodnete hrát jako.

Spisovatel štábu pokrývající World of Warcraft a League of Legends, mimo jiné. Mike byl s DOT od roku 2020 a pokrývá esports od roku 2018.

Průvodce třídou World of Warcraft: Vyberte si nejlepší třídu

Zde je přehled tříd a jejich specializací.

Dractthyr stojící v startovní zóně

(Image Credit: Fraser Brown / Activision Blizzard)

Ve World of Warcraft je mnoho tříd a je snadné se cítit ohromeni, pokud přemýšlíte o skoku do Azerothu pro Wow: Dragonflight Expansion. Zatímco jádro herny každé třídy v průběhu let do značné míry zůstalo stejné, volba může být pro nové nebo propadlé hráče skličující.

Rozšíření Dragonflight přidává také Evokera, takže je zde zvážit zbrusu nová třída, spolu s jeho dvěma specializacemi. Pokud jste připraveni začít v dlouhodobém MMO Blizzardu, přečtěte si přehled všech dostupných tříd World of Warcraft, stejně jako jejich individuální specifikace.

Pokud jste v Azerothu nováčkem

Zatímco většina hráčů bude v pořádku hrát na některou z tříd, které World of Warcraft může nabídnout, pokud plánujete vyrovnat sólo, existují určité třídy a specifikace, které se mnohem snadněji naučí – zejména pokud jste v MMOS nový. Například třídy Caster na dálku obecně způsobují hodně škod, ale budete vyžadovat, abyste přežili nepřátele nebo použili kontrolu davu, zatímco paladin, který nosí talíř, může vzít polovinu zóny, aniž by se příliš obával o své zdraví.

V žádném případě to není komplexní průvodce o všech třídách ve World of Warcraft – existuje spousta stránek, které rozdělují každou třídu mnohem podrobněji. Přemýšlejte o tom více jako přehled o tom, jak dávat nováčkům a vracejícím se hráčům představu o tom, jak hraje každá třída a specifikace.

Rovněž stojí za zmínku, že specializace můžete kdykoli změnit bez nákladů, takže stojí za to si prohrát, co se vám líbí nejlépe.

Evoker (poškození/léčitel na dálku)

Během předboru Dragonflight byli přidáni evokery a začali na úrovni 58. Nosí poštovní brnění-ačkoli se to neobjeví ve formě Dracthyr-a používají dýky, pěstní zbraně a jednoruční meče, osy a maces jako zbraně. Stejně jako lovci démonů mohou Evokers použít své křídla klouže, i když mají také rasovou schopnost „stoupat“, která funguje podobně jako Dragonriding. Evokers také sedí na podivném místě mezi rozsahem a melee při poškození nebo uzdravení, takže může být vhodnější pro pokročilejší hráče.

Devastace je Evokerova specifikace škod. Zaměřuje se na obsazení různých kouzel z červených nebo modrých škol magie Dragonflight. Většina kouzel má 25-yardový maximální rozsah-jen krátký od ostatních tříd na dálku-a některá kouzla bude muset být zmocněna, než bude uvolněna, aby z nich vytěžila maximum. Přinášejí hodně užitečnosti do jakékoli skupinové situace, včetně defenzivních a pohybových schopností, a mohou házet uzdravení, aby pomohli v obtížných situacích. Devastace je nejlepší třídou pro vyrovnání, pokud si neplánujete propracování skrz dungeony.

Zachování je léčivá specifikace pro evokery. Tato specializace také zmocnila kouzla, která se při nabití zabývají více uzdravení. Konzervace upřednostňuje léčení AOE a opravdu svítí, když jsou skupiny naskládány. Má také vysokou mobilitu, spoustu defenzivních schopností a v případě potřeby může také způsobit slušné poškození.

Warrior (poškození/tank na melee)

Pokud máte rádi plácnutí věcí s meči, může být válečník pro vás třídou. Všechny tři specifikace jsou orientované na melee a nošení zbroje desek znamená, že i specifikace poškození mohou zasáhnout nebo dva. Je to vysoce mobilní třída s skokem a poplatkem k likvidaci a budete vítaným doplňkem skupinového obsahu, díky bojovníkovi s bitvou Shout Buff, který poskytuje nárůst skupiny nebo nájezdu v celém útoku.

Zbraně je specifikace poškození, která používá obouruční zbraň, má vysoké poškození v situacích s jedním cílem i AOE-i když ne současně-a získává své první samoléčivé schopnosti na pozdějších úrovních. Má také k dispozici řadu obranných možností, takže je nepravděpodobné, že budete příliš bojovat kvůli jeho vysokému poškození.

Zuřivost je rychlý válečník a může dvouruční zbraně s dvojím ovládáním a brzy má přístup k dovednosti, která obnoví zdraví a také poškození obchodu. Způsobují vysoké poškození, ale postrádají jakékoli pevné dovednosti AOE na nižších úrovních.

Ochrana, Jak může název napovídat, je specializace tankování válečníka a používá jednoruční zbraň a štít. Má velké schopnosti snižování škod a je neuvěřitelně mobilní, ale postrádá jakékoli seberealizace a jeho obranné schopnosti se spoléhají na dobré řízení zdrojů.

Paladin (poškození melee/tank/léčitel)

Paladins také nosí talířové brnění a může pokrýt jakoukoli ze tří skupinových rolí, což z nich činí flexibilní třídu pro hraní. Mají také hodně užitečnosti při vyrovnávání a ve skupinových situacích s výběrem jednoho ze tří Auras, osmisekundovou imunitu vůči veškerým poškozením a také silné uzdravení, které může obnovit zdraví cíle na plné.

Odškodnění je specifikace poškození škod a používá dvouruční meče, maces nebo osy. Spoléhají se na Svatou sílu jako na svůj hlavní zdroj a stejně dobře spravedlivě v sólovém i skupinovém obsahu s dobrým poškozením s jedním cílem a AOE. Díky jejich vysokému poškození, uzdravením a obranným schopnostem jsou snadné na úrovni.

Svatý Je Paladinovy ​​léčivé specifikace a má vozidlo jednoruční meč nebo mace a štít. Má vysoké uzdravení s jedním cílem, díky čemuž je dobrý léčitel tanků a jejich užitečnost se obecně vyhledává ve většině skupinového obsahu. Díky svým obranným schopnostem a brněním mají vysokou přežití, ale stejně jako u jiných specifikací pro léčení byste se obecně vyhýbali vyrovnávání jako svaté kvůli jejich nízkým poškození.

Ochrana je tankovací specifikace a používá meč a štít. Je to potenciálně velmi silný nádrž s přístupem k imunity, sebeobrazení a schopnostem snižování poškození, i když může trpět, pokud je posledně jmenovaný špatně načasován. To je dobrá volba, s nimiž se chcete vyrovnat, pokud chcete hrát bezpečně.

Hunter (poškození na dálku a melee)

Lovci jsou hlavní třídou domácích mazlíčků ve World of Warcraft. Nosí poštovní brnění a mají velkou přežití kvůli jejich tankovacím mazlíčkům a schopnosti předstírat smrti, díky nimž se zdá, že jsou mrtví nepřátelům a upustí ve všech ohrožení. Na úrovni pět získají lovci schopnost krotkých bestií, což jim umožňuje zachytit všechna zkrotná zvířata, s nimiž se setkávají, a udržovat je jako domácí zvířata. Všechny tři specifikace mají hodně užitečnosti, s různými pasti a přerušení.

Beast Mastery je první škoda s poškozením na dálku a používá luk, kuše nebo zbraň. Těžce se spoléhá na domácího mazlíčka, aby způsobil škody, a je to vysoce mobilní specifikace, která je schopna způsobit plné poškození i při pohybu. Ve většině situací a veletrhů má vysoké poškození v prostředích Dungeon i Raid. Ze všech tříd ve hře je to pravděpodobně jeden z nejjednodušších specifikací na úrovni.

Marksmanship je také specifikace poškození na dálku a jako bestie mistrovství, používá luk, kuše nebo zbraň, ale jinak se docela dramaticky liší. Pasivní schopnost osamělého vlčí znamená, že pokud máte holčí mazlíčka, způsobíte menší poškození a mnoho dovedností má dlouhý čas obsazení a ztrácí hodně mobility, kterou nabízí Mastery Beast Mastery. Hunter střelby je však schopen vysokého poškození. Je to životaschopné se s nimi narovnat, ale budete se muset více spoléhat na pasti a zakoupat nepřátele, abyste se vyhnuli poškození.

Přežití je to, že melee poškozuje lovec specifikace a ovládá Polearm nebo personál. Původně se pohyboval, ale na začátku expanze legie byl přepracován do své současné formy. Má vysoké poškození s jedním cílem a dobrý stupeň mobility pro třídu melee se schopností harpuny. Přežití je solidní volbou vyrovnávání a má hodně přežití, i když bestie mistrovství je bezpečnější.

Rogue (poškození melee)

Rogues jsou záludní a nejlépe známí svou schopností tajnosti. Nosí kožené brnění a využívají energii jako svůj hlavní zdroj a utratí kombo body, aby způsobili své nepřátele velké škody. Mají hodně užitečnosti, včetně řady přerušení a omráčení a sebereálu na 30sekundové cooldown. Jejich plášťovací schopnost utajení umožňuje celé skupině pohybovat se na krátkou dobu nezjištěným. Zatímco rogues jsou zábavné hrát a prvky vyrovnávání mohou být mnohem snazší s utajením, existují mnohem jednodušší třídy, z nichž si vyberete, pokud právě začínáte.

Psanec Dual-Wields jednou rukou a silně se spoléhá na dobré řízení zdrojů, aby způsobila přímé poškození nepřátelům. Má silné poškození AOE, ale celkový výstup se může lišit kvůli prvku RNG kostí, který poskytuje náhodný buff.

Atentát Dual-Wields dýky k poškození. Upřednostňuje použití jedů a krvácení, aby se nebrali nepřátele, a budete je muset udržet pro maximální poškození. Tato specifikace má vysoké, trvalé poškození s jedním cílem a jeho obranné schopnosti poskytují velké množství přežití.

Jemnost Také používá dýky a více se spoléhá na pohyb a z utajení a umístění za nepřítelem, aby maximalizoval jeho poškození. Z těchto tří nepoctivých specifikací je tento nejsložitější, aby se zvládl, takže je vhodný pro zkušenější hráče.

Kněz (poškození léčitele/na dálku)

Kněz je třída World of Warcraft. Nosí látkové brnění a používá personál nebo jednoruční zbraň s volno. Má nějaké docela oslnivé efekty kouzla spolu s poměrně trochu užitečnosti, včetně skoku víry, který přitahuje přátelský cíl na místo kněze. Má na výběr dva velmi odlišné specifikace léčení, stejně jako třetí, specifikace poškození na dálku. Přináší také významnou zvýšení výdrže na party nebo raid členy s mocenským slovem: Fortitude Buff.

Svatý je čistě léčivá třída s řadou nástrojů, které mohou pomoci a budovat další léčitele ve skupinovém obsahu. Svítí jako léčitel nájezdu a má dobré uzdravení s jedním cílem pro dungeony nebo uzdravení tanků. To je pravděpodobně jedna z jednodušších specializací léčení, i když je lepší se vyrovnat, protože některá z ostatních dvou specifikací má relativně nízké poškození.

Disciplína primárně používá buff s odčiněním k uzdravení hráčů s poškozením, které způsobuje. Kněz musí ručně aplikovat odčinění na strany nebo členům RAID, což umožňuje procento poškození způsobených (od Kněze) uzdravit tyto hráče. Kněz disciplíny má také uzdravení a absorbuje štíty na vyžádání a ve většině situací může dobře fungovat, i když hraje značnou praxi dobře.

Stín je specifikace poškození kněze a spoléhá se na multi-dotting a generování a utrácení zdroje šílenství. Jako nositel látky budete muset být opatrní, když se zapojují skupiny nepřátel. Jedním z potenciálních problémů při vyrovnávání jako Shadow je účinek erupce neplatných-pokud je talentovaný-zasáhnete všechny nepřátele do 10 yardů, stejně jako jakékoli neutrální davy, které se stanou probíhat kolem, takže byste se mohli snadno ohromeni.

Shaman (Poškození/léčitel na dálku)

Šamani jsou nositelé poštovních brnění zaměřených na prvky a mají některá z nejlepších kouzel ve hře. Mohou použít totemy k poškození, znehybnění nepřátel nebo členy uzdravení skupiny a všechny tři specifikace mají přerušení na krátkém cooldownu. Navíc, pokud šaman zemře, mohou se vzkřísit a mohou se proměnit v duchovního vlk, což zvyšuje rychlost pohybu. Pouhý počet kouzel a schopností, které má šaman, může přemoci novější hráče.

Zvýšení Je to specifikace poškození melee, která dvojí voda je jednoruční zbraně a spoléhá na generování a utrácení svého primárního zdroje, Maelstrom. Mají vysoké poškození s jedním cílem a dobře se chovají v situacích dungeonu i nájezdu. S tankovým mazlíčkem, který lze svolat na pětiminutovém cooldownu a přístupu k uzdravení, jsou obecně nejlepší volbou pro vyrovnání, pokud chcete hrát šaman.

Elemental Shaman je prodejcem poškození na dálku a používá jednoruční palcát nebo dýka a štít, i když může také používat personál. S situacemi s jedním cílem i AOE se to dobře daří, ale v závislosti na nastavení talentů by to mohlo přijít za cenu některých poměrně zdlouhavých časů obsazení kouzla. Je schopen způsobit hodně škody a má přístup k krátkému trvání tankování a poškození mazlíčků. Tato specifikace je pro vyrovnávání více než životas.

Obnovení je Shaman’s Healing Spec a používá stejné typy zbraní jako Elemental. Je to dobře v obsahu dungeonu i nájezdu. Má obrovské množství užitečnosti přivést do skupiny a má řadu silných léčivých cooldown. I když mohou pro léčitele způsobit značné škody, máte lepší vyrovnání jako elementární, zejména proto, že sdílí stejné typy zbraní.

Mage (poškození na dálku)

Mágové jsou látka na sobě, vysoká škoda na dálku a všechny tři specifikace používají personál nebo hůlky, dýky nebo jednoruční meče. Jsou snadno potrestáni, pokud jsou chyceni v dosahu melee, ale mají blok ledu jako imunitu, aby pomohli zvýšit jejich přežití. Mají dobrou užitečnost, jako je teleporta, polymorf a neviditelnost, ale nemají žádné sebeobrany. Mohou však vykouzlit jídlo, když jsou mimo boj, takže se v případě potřeby můžete uzdravit mezi bojů. Mágové také přinášejí Arcane Intelect Buff a udělí zvýšenou statistiku intelektu všem stranám a členům nájezdu.

Mráz Mágové mají největší schopnost zpomalit nepřátele, což umožňuje snadnějším kitování, což z toho činí nejjednodušší specifikaci na úrovni. Mají vysoké poškození s jedním cílem a jsou poměrně mobilní pro třídu Caster, díky ledové schopnosti Floes, která umožňuje, aby se mág při pohybu vrhl. Frost mág se také může rozhodnout použít domácího mazlíčka, aby pomohl poškodit.

Arcane má vysokou mobilitu a silné všudypřítomné poškození. Playstyle se točí kolem dvou fází: Fáze úspor vidí Mage, který šetří, zatímco fáze popálení ji vyrábí a seřadí se urážlivými cooldowns. Jejich škoda však trpí, pokud jsou nuceny nečekaně pohybovat během okna cooldown.

oheň má neuvěřitelně silné poškození prasknutí a funguje dobře u většiny typů setkání. Má vysokou mobilitu a silně se spoléhá na procs z kritických stávek. Jednou z možných nevýhodou je, že automaticky štěpí poškození na více cílů, takže byste mohli skončit ohromeni.

Warlock (poškození na dálku)

Warlocks jsou rozsahovou třídou škod, které nosí poškození, které používají zaměstnance jako jejich preferovanou volbu zbraní. Silně se spoléhají na generování střepů duší – sekundárního zdroje – a také na přístup k řadě démonických mazlíčků, kteří způsobují různé stupně poškození. Warlocks také přináší hodně užitečnosti do skupinové situace s předběžným bitevním vzkříšením, démonickými bránami, které mohou umožnit okamžitý pohyb mezi dvěma body a přenosným předvolajícím kamenem, který umožňuje hráčům svolat členy skupiny na polohu Warlocka na polohu Warlocka na polohu Warlocka na umístění Warlocku.

Demonologie silně spoléhá na použití různých typů démonů k poškození. Má vysokou mobilitu, ale vyžaduje čas na rampě, aby způsobil největší poškození. Kromě vašich krátkodobých předvolatelných démonů, kteří jsou součástí rotace.

Utrpení je specifikace pro více tečka a budete muset být pohodlným monitorováním a udržováním teček na více cílech, abyste z toho vytěžili maximum. Má vysokou poškození s jedním cílem a AOE, i když kvůli jeho více-tedové povaze může trvat nějakou dobu, než se poškodí rampa. Budete také moci svolat trvalého domácího mazlíčka, který vám pomůže způsobit poškození.

Zničení má nejmenší čas na růst všech specifikací Warlock, ale má nejnižší pohyblivost s některými dlouhými časy obsazení. Vytváříte duši střepy prostřednictvím různých různých schopností a utrácíte je za tvrdý šroub chaosu nebo deště v situacích AOE. Stejně jako jiné specifikace Warlock budete moci udržet s sebou trvalého démonského mazlíčka, aby způsobil škody nebo nepřátele tanků, v závislosti na vašich potřebách.

Monk (poškození melee/tank/léčitel)

Třída mnicha byla přidána s rozšiřováním mlhy Pandaria a je jednou z nejvíce mobilních tříd ve hře díky schopnosti Roll. Nosí kožené brnění a jsou velmi univerzální, mají přístup ke všem třem rolím. Automaticky aplikují debuff na cíle, takže nepřátelé způsobují, že ze všech zdrojů mají vyšší fyzické poškození, takže jsou užitečné ve skupinových situacích pouze za to.

Větrný chodník je mnichovo škody zabývající se specifikací a má jednoruční zbraně. Využívá energii jako primární zdroj a musí generovat CHI, aby se vynakládala na tvrdší schopnosti. Má dobré poškození AOE a zábavnou rotaci se spoustou užitečnosti ve formě přerušení a jiné kontroly davu. Jeho vysoká mobilita a přístup k uzdravovacímu kouzlu z něj činí relativně bezpečný specifikace na úrovni.

Brewmaster je tankovací specifikace a používá jako zbraň Polearm nebo personál. Je to jeden z nejvíce mobilních tanků ve hře a zabývá se příchozím poškozením „ohromení“ v krátkém období. Z tohoto důvodu a jejich samoléčení mohou brát poměrně velké hity a jsou nejbezpečnějšími z mnichových specifikací pro vyrovnání.

Mistweaver je uzdravovací specifikace mnicha a používá personál, mace nebo meč. Mají vysokou mobilitu pro léčitele a spravedlivé dobře s uzdravením s jedním cílem i skupiny. Jejich defenzivní cooldowns jim poskytují vysokou přežití ve skupinovém obsahu a mohou způsobit přiměřené množství škod, což jim umožňuje pomáhat při nízkých požadavcích na hojení. Určitě jsou životaschopní jako vyrovnávací specifikace, ale bylo by lepší vybrat si jeden z dalších dvou specifikací, pokud neplánujete vyrovnávání prostřednictvím dungeonů.

Druid (Poškození/nádrž/léčitel na dálku)

Druid je jednou z nejvšestrannějších tříd ve World of Warcraft; Se čtyřmi specializacemi vám dává možnost hrát všechny tři role a také roli poškození na dálku a roli. Druids jsou shapeshifters a mohou snadno nabývat různé formy a snadno se mezi nimi přepínat. Shapeshifting lze také použít k úniku kořenů a snares a podoba cestování nahradí potřebu horských úchytů nebo jakéhokoli druhu. Druids jsou vysoce mobilní díky formě kočky, která zvyšuje rychlost pohybu a lze jej použít kdekoli.

Divoký je specifikace poškození Druida. Používá personál nebo poleearm a vyžaduje, aby kočičí formulář hrál. Spoléhá se na udržení více teček na vašem cíli a také na správu dvou samostatných zdrojů a je dobré na poškození s jedním cílem i AOE. Má také utajení a to spolu s poškozením a přístupem k uzdravovacím kouzlům dělá Feral solidní volbou pro leveling- i když je to jedna z komplikovanějších specializací, která se zvládne, pokud z toho chcete co nejlépe vytěžit na konci- Herní obsah.

Zůstatek je Druidova specifikace poškození na dálku a používá personál, dýku nebo mace. Vyžaduje formu Moonkin a je to specifikace pro více teů, které dobře fungují v situacích s jedním cílem i AOE. Budete muset spravovat svůj astrální energetický zdroj, stejně jako poplatky za solární a lunární zmocnění, což z něj učiní poměrně obtížnou třídu. A i když rovnováha není tak chmurná jako ostatní třídy na dálku, Feral je obecně snadnější vyrovnat se.

Guardian je Druidova tankování, používá personál nebo polearm a vyžaduje použití medvědího formuláře. Spoléhá se na svůj velký zdravotní fond, pasivní schopnosti, které způsobují snížení poškození a další hojení, a má aktivní schopnost zmírnění poškození (bez cooldown), které lze naskládat, ale používá svůj primární zdroj, vztek. Guardian je životaschopnou možností pro vyrovnání, zejména pokud chcete dělat spoustu dungeonů – tank = rychlejší čas fronty.

Obnovení Je Druidova léčivá specifikace používá personál, dýku nebo mace. Je to velmi silný a všestranný léčitel a funguje dobře jako léčitel nájezdu nebo kde je škoda konzistentní. Spoléhá se na různá kouzla (léčení v průběhu času), ale má řadu cooldowns pro nouzové situace a prasknutí uzdravení.

Demon Hunter (poškození/tank na melee)

Lovci démonů byli přidáni na začátku expanze legie a začali na úrovni osmi v Shadowlands⁠. Nosí kožené brnění a používají warglaives, meče, osy nebo pěst zbraně. Lovci démonů mají to, co je pravděpodobně nejvyšší mobilita ve hře a jejich schopnost klouzání znamená, že nikdy nebudete muset poškodit podzim. Oni také debulují cíle, aby ve všech zdrojích přinesly více magických poškození. Lovci démonů mají na výběr pouze dva specifikace, ale oba jsou neuvěřitelně zábavní, v neposlední řadě kvůli schopnosti metamorfózy, která na krátkou dobu přeměňuje vaši postavu na démona.

Spoušť je třída poškození lovců démonů. Může to způsobit obrovské poškození a může snadno přijmout velké balíčky nepřátel. Má velmi silné ofenzivní cooldowns, aby způsobil vysoké poškození. Zabíjení nepřátel má také vysokou šanci na výrobu fragmentů duše, které při vyzvednutí uzdravují lovce démona, což je neuvěřitelně snadné vyrovnání.

Pomsta je specifikací démonu Hunter Tanking a pracuje s kombinací redukcí poškození a schopností hojení. Mají vysokou mobilitu a vysokou škodu na tanku a mají řadu schopností kontroly davu, aby pomohli zamknout nepřátele dolů. Svítí v prostředích dungeonu i nájezdu.

Death Knight (poškození/tank na melee)

Knights Death Knights byli představeni s hněvem expanze Lich King. Jsou to talířové brnění na sobě třídu melee a začínají na úrovni osmi v Shadowlandu.⁠ jako zdroje používají runy a runickou sílu. Mají velké množství užitečnosti včetně přilnavosti smrti, která přitáhne nepřátelský cíl hráči a také řadu přerušení a zpomalení. Jsou také jednou z mála tříd, které mají bojové vzkříšení.

Bezbožný je specifikace poškození a používá dvě rucené osy, maces nebo meče. Spoléhá se na šíření nemoci nepřátelům s jejich ability a také na svolání nemrtvých přisluhovačů, aby přišli k jejich přidání k dalšímu poškození. Unholy funguje dobře s situacemi s jedním cílem i AOE, i když má čas na rampu. Z tohoto důvodu to nemusí být ideální specifikací pro vyrovnání.

Mráz je druhou specifikací poškození a je pravděpodobně nejjednodušší specifikací smrt smrt. Dual-wields jednoruční zbraně a způsobuje dobré prasknutí poškození AOE, ale pravděpodobně je jedním z pomalejších specifikací, pokud jde o mobilitu. Má dobrou užitečnost a některé samoléčení se schopností úderu smrti.

Krev je tankovací specifikace a má velkou samostatnost s použitím úderu smrti a kolíčkem, který aplikuje hromádky kostního štítu. Má řadu defenzivních cooldownů, ale obecně se udržuje naživu tím, že se uzdraví po poškození, spíše než zabrání příchozímu poškození. Má velkou užitečnost s Gorefiendovým uchopením, které přitahuje nepřátelské cíle na jedno místo, což usnadňuje poškození skupin nepřátel dohromady. Krev je nejbezpečnějším specifikací na úrovni, jako by uvažovali o hraní smrt rytíře.

PC Gamer Newsletter

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Nejlepší třídy sólo ve World of Warcraft: Dragonflight

Tipy mmorpg od mmorpg.gg

Navigace Azeroth a Dragon Isles sólo může být náročné, ale výběr správné třídy může změnit svět rozdílu. Naštěstí všechny třídy mohou sólo nejvíce obsahu v pohodě.

Zde je podrobný pohled na sedm tříd, spolu s nejlepším specifikací pro sólo a jejich příslušné výhody a nevýhody.

7. Knight Death – bezbožní nebo krev

Mrtvý rytíř

Knights Death, zejména v bezbožném specifikaci, jsou mocní sóloci. Kombinují vysoké poškození s dobrou přežití, což z nich činí ideální pro sólové hry.

Klady:

 • Silní přisluhovači: Knights Death Knights může svolat Ghoula Miniona, aby jim pomohl v boji.
 • Dobrá přežití: Knights smrt má schopnosti, které jim umožňují uzdravit část škody, kterou řeší.
 • Výstup s vysokým poškozením: Knights bezbožní smrti může způsobit značné škody, zejména v delších bitvách.

Nevýhody:

 • Omezená mobilita: Knights smrt nemá mnoho schopností zvyšujících mobilitu.
 • Komplexní runový systém: Správa jedinečného systému Rune smrt smrt může být pro začátečníky složité.

6. Monk – Brewmaster

Monk Solo Class

Mniši jsou jedinečné a všestranné třídy a specifikace pivovaru je ideální pro sólo díky svým silným obranným schopnostem a samoléčení.

Klady:

 • Vysoká přežití: Mniši pivovaru mají silné obranné schopnosti a samoléčení.
 • Mobilita: Mniši mají schopnosti, které jim umožňují rychle se pohybovat kolem bojiště.
 • STREGGER MECHANIC: Tento jedinečný mechanik umožňuje mnichům rozkládat příchozí škody v průběhu času a zvyšovat jejich přežití.

Nevýhody:

 • Závislý na STREWAGGER: Nesprávné řízení mechaniky ohromujícího může vést k rychlé smrti.
 • Složitá rotace: Mniši mohou mít složitou rotaci schopností, což může být pro nové hráče náročné.

5. Warlock – Affliction

Warlock Solo Class

Warlocks se specifikací Affliction, Shine in Solo Play díky jejich schopnostem a jejich řadě přisluhovačů.

Klady:

 • Silné poškození v průběhu času: Affliction Warlocks vynikají při řešení trvalého poškození v průběhu času.
 • Pomáhá domácím mazlíčkem: Jejich přisluhovači mohou tankovat, poškodit nebo poskytnout nástroj a nabídnout velkou všestrannost.
 • Self-sustain: S schopnostmi, které vypouštějí život od nepřátel, mají válečníky vysokou přežití.

Nevýhody:

 • Omezená mobilita: Warlocks nejsou tak mobilní jako některé jiné třídy.
 • Složité řízení přisluhovačů: Správa různých přisluhovačů a jejich schopností může být náročné.

4. Druid – Guardian

Třída Guardian Druid sólo

Druids jsou všestranné hybridní třídy. Jejich specifikace Guardian se zaměřuje na odolnost a přežití, což z něj činí perfektní volbu pro sólovou hru.

Klady:

 • Všestrannost: Druids mohou tankovat, uzdravit nebo způsobit poškození a podle potřeby upravit svůj styl hry.
 • Skvělá přežití: Guardian Druids mají vysoce zdravotní bazény a silné schopnosti zmírnit poškození.
 • Unikátní možnosti mobility: S jejich cestovní formou se Druids mohou rychle pohybovat napříč různými prostředími.

Nevýhody:

 • Složitost: Potřeba spravovat různé formy a jejich související schopnosti může být složitá.
 • Závislost na zařízení: Druids se mohou silně spoléhat na výstroj, aby efektivně fungovali ve svých rolích.

3. Demon Hunter – zmatek nebo pomsta

WOW sólo třída Demon Hunter

Lovci démonů jsou agilní a rychlí poškození. Specifikace chaosu jim umožňuje zip přes bojiště, způsobuje vysoké škody a vyhýbají se útokům, zatímco pomsta má vyšší přežití.

Klady:

 • Vynikající mobilita: Se schopnostmi, jako je dvojitý skok a klouzání, jsou lovci démonů jednou z nejvíce mobilních tříd ve hře.
 • Samoléčení: Fragmenty duše generované lovci démonů zmatení mohou být použity pro samoléčení.
 • Vysoké poškození prasknutí: Zdálovo, že lovci démonů vynikají při řešení vysokého poškození prasknutí.

Nevýhody:

 • Složitá mechanika: Pochopení schopností lovce démonů a jejich synergií může být pro začátečníky náročné.
 • Spoléhání se na cooldowns: Mnoho z jejich mocných schopností je založeno na cooldownu a vyžaduje pečlivé řízení.

2. Hunter – mistrovství best

WOW sólový třída lovec

Lovci, s jejich specifikací zvířat, jsou vynikající sóloci. Jejich schopnost zkrotit různé domácí mazlíčky na tank nebo poškození nabízí významnou výhodu při sólo.

Klady:

 • Tanking Pet: Lovci mohou mít nádrž svých domácích mazlíčků a poškozují, zatímco způsobují poškození z dálky.
 • Dobrá mobilita: Lovci jsou známí svými schopnostmi kitingu a celkově vynikající mobilitou.
 • Soběstačný: S schopnostmi uzdravit své domácí mazlíčky mohou být lovci do značné míry soběstační.

Nevýhody:

 • Management domácích zvířat: Správa domácích zvířat může být složitá a vyžaduje pochopení jejich schopností.
 • Omezená přežití: Bez svých mazlíčků mohou být lovci zranitelní.

1. Paladin – odplata nebo ochrana

Paladin Solo Class 2

Jako všestranná třída schopná uzdravení, poškození a tankování, Paladins vynikají v sólové hře. Jejich specializace odplaty se zaměřuje na způsobení podstatného poškození při zachování vysoké úrovně přežití.

Klady:

 • Self-sustain: Paladinové mají řadu léčivých schopností, které je mohou udržet naživu v těch nejvíce vyčerpávajících bitvách.
 • Silné obranné schopnosti: Paladins s schopnostmi, jako je božský štít.
 • Dobré poškození jediného cíle: Paladinové odplaty mohou upravit vysoké škody na jednotlivých cílech, což z nich činí silné sólové uchazeče.

Nevýhody:

 • Omezená mobilita: Ve srovnání s jinými třídami mohou Paladinové chybět mobility.
 • Závislost many: Jejich uzdravení a obranné schopnosti se silně spoléhají na manu, která může rychle dojít v intenzivních bitvách.

Pamatujte, že nejlepší sólová třída ve World of Warcraft bude záviset na vašem osobním stylu a preferencích. Tato příručka by měla sloužit jako výchozí bod, který vám pomůže vybrat třídu, která vám nejlépe vyhovuje.