5 nejlepších týmů pro Yae Miko v Genshin Impact: Quicken, Hyperbloom a další comps, Best Yae Miko Team Comps in Genshin Impact – The Escapist

Nejlepší týmové týmy Yae Miko v dopadu Genshin

Bennett je postava, která dokáže nejen uzdravit své spojence, ale také buffy Electro Duo, aby zvýšila jejich útok. Celkově je tento tým silný pro převzetí mnoha nepřátel najednou a na to, aby se zabíjel elektronicky zabírající poškození, aby jim umožnilo vylepšit zvýšené poškození.

5 nejlepších týmů pro Yae Miko v Genshin Impact: Quicken, Hyperbloom a další comps

První banner Yae Miko přichází na dopad Genshin za několik hodin. Hráči budou mít příležitost přát si Sly, Head Svatyně Maiden, která má elektronickou vizi a ovládat katalyzátor.

Od svého prvního vystoupení před více než osmi měsíci měla komunita příležitost vyzkoušet ji a rozhodnout, které zbraně, artefakty a týmová kompozice jí nejvíce vyhovují. Tento článek bude zahrnovat nejlepší sestavu pro Yae Miko v Genshin Impact.

Top 5 Yae Miko týmy v Genshin Impact 3.2

Yae Miko je nepopiratelně jednou z nejlepších elektro postav v dopadu Genshin, protože může plnit mnoho rolí v různých týmech, s výjimkou léčivé role. Pro hráče, kteří ve svém seznamu postrádají elektrickou jednotku, stojí za to obětovat některé primáty.

1) Tým zhoršení/Quicken (YAE + Nahida + Electro + Anemo)

Přidání prvku Dendro v Genshin Impact 3.0 učinila všechny elektroty v seznamu, zejména Yae Miko. Jako jednotka, která může buď zůstat na hřišti, nebo být elektrickým žadatelem mimo pole, je Miko úžasný v týmu zhoršení pomocí dalších postav Electro a Dendro.

Mějte na paměti, že druhá elektronická jednotka v týmu je nezbytná, protože Yae Miko vyžaduje spoustu energie, aby nabila její elementární výbuch, a se dvěma elektrickými znaky v týmu mohou aktivovat elektro rezonanci, která bude generovat více elektrických částic.

2) Tým Hyperbloom (YAE + Kokomi + Dendro + Anemo)

Kromě zhoršení je hyperbloom další elementární reakcí, kterou Yae Miko může využít. S její elementární dovedností, která může zůstat na poli po dlouhou dobu, mohou cestovatelé přepnout na znaky Dendro a Hydro, aby aplikovali příslušné prvky, aniž by se obávali Electro, protože Yae Miko bude mít to zakryté.

Hyperbloom je obvykle skvělý proti jedinému cíli, protože naváděcí výstřel z Dendro Bloom útočí pouze na jednoho nepřítele. S pomocí konzistentních aplikací Hydro a Dendro od Kokomi a Nahida mohou hráči spam tolik hyperbloomových reakcí, kolik chtějí.

3) Sunfire Team (YAE + Raiden + Bennett + Jean)

Jen proto, že Dendro upoutal pozornost většiny hráčů dopadu Genshin, to neznamená, že jiné elementární reakce jsou nyní zbytečné. Ve skutečnosti starší reakce jako Sunfire (Pyro & Anemo) stále funguje skvěle proti nepřátelům v těžké váze. V tomto týmu poskytují Yae Miko i Raiden elektrickou auru pro Jean a její elementární výbuch, aby reagovali na.

4) Mono-Electro Team (YAE + Raiden Shogun + Sara + Anemo)

Tým monoelektro není velmi vyhledáván-protože hráči dopadu Genshin mají obvykle větší zájem o vytváření elementárních reakcí, než pouze o použití jednoho prvku. Je však stále životaschopné i v současném spirálu Endgame Spiral Abyss.

Abychom udrželi spoluhráče naživu, doporučujeme se, aby poslední postavou v týmu je Jean, protože její elementární výbuch může uzdravit spojence. Když je vybavena artefakty Vineridescent Venerer, může omezit elementární odpor nepřátel, aby pomohl týmu vypořádat více elektro poškození elektrického.

5) Elektro-nabitý tým (YAE + Electro + Hydro + Anemo)

Posledním týmem, který se dostal do seznamu, je elektro-nabitý tým, další stará reakce, která je v konečné hře stále životaschopná, zejména proti davu nepřátel. Variace tohoto týmu mohou být nekonečné a hráči mohou prakticky nasadit jakoukoli jednotku, kterou chtějí, pokud je v rámci požadavku prvku.

Nejlepší týmové týmy Yae Miko v dopadu Genshin

Nejlepší týmové kompasy pro Yae Miko v Genshin Impact

Nejnovější záplata pro Dopad Genshin Poskytuje nový obsah, včetně nových bannerů speciálních znaků, tentokrát představující Yae Miko a Yoimiya. V této příručce se zaměřím na Yae Miko a projdu některé z nejlepších týmových skladby, se kterými ji můžete použít.

YAE MIKO je velmi dobrá 5-hvězdičková elektrostava a známá Raiden Shogun. Vypadá velmi cool, je v příběhu příjemná a zabalí úder. Hraje dobře jako elektrické DPS mimo pole tím, že přepíná a nastavuje své tři totemy, které pravidelně střílejí a mají vynikající dosah. Má také docela silný výbuch.

Funguje podobně jako FISCHL v tom, že se může nastavit tak, aby se vypořádala s neustálým poškozením mimo pole a poté se vypnula. Z tohoto důvodu je často považována za náhradu za Fischl, ale zjistil jsem, že Yae Miko místo toho místo toho pracuje neuvěřitelně dobře spolu s Fischlem.

Nejlepší týmové kompasy pro běh s Yae Miko v Dopad Genshin

Yae Miko je docela všestranný výběr. S elektronickou elektronizací elektronizace s Hydro i Dendro, které jsou v současné době velmi silné prvky, existuje velký výběr týmových kompasů pro Yae Miko. Budu pokrývat to nejlepší, co jsem našel, ale pamatujte, že vždy můžete upravit comps tak, aby odpovídaly postavám, ve kterých vlastníte Dopad Genshin.

YAE TAZER

Yae Miko – Fischl – Kokomi – Kazuha

Best Yae Miko Team Comps in Genshin Impact - Tazer Team

Tazer je klasická kompozice s postavami Electro, Hydro a Anemo. Yae Miko převezme více role na poli v tomto týmu Comp, aby řídil poškození. Tímto způsobem účinně účtuje Fischl, aby Fischl mohl pravidelně používat její prasknutí a udržet ji povědomě, na poli způsobuje spoustu poškození. Kokomi je v tomto týmu hydro -aktivátor a léčitel; mít její plnění obě role otevírá prostor pro silnou vyrovnávací paměť a podpora těžkých poškození, jako je Kazuha. Pokud nemáte Kokomi nebo Kazuha, můžete vyzkoušet Barbaru a Sacharózu jako alternativy.

YAE Overvape

Yae Miko – Raiden Shogun – Bennett – Kazuha
Yae Miko a Raiden jdou společně jako dva hrášek v modulu. Jejich dovednosti a načasování jsou tak synergické, že se cítí skvěle, když je hraje společně a je také milé vzhledem k tomu, že jsou nejlepší přátelé v tradici. Vyrovnávací paměť extraordinaire Bennett přináší týmu pyro, uzdravení a poškození nadšen. Tento tým je velmi silný, ale v případě potřeby můžete vyměnit Kazuha za sacharózu.

Yae se zhoršuje

Yae Miko – Fischl – Baizhu – Kazuha
Týmy zhoršují v poslední době velmi dobře v propasti a Baizhu je velkou součástí toho. Pokud jste byli schopni vytáhnout Baizhu ve 3.6, pak také vyzvednutí Yae Miko by zde mohlo být skvělou volbou, protože jeho aplikace Dendro je perfektní úroveň pro umožnění zhoršení. Není to příliš přemožení aplikace (jako je Nahida), takže umožňuje Yae Miko a Fischl neustále spustit zhoršení. Navíc, Baizhuovo špičkové uzdravení a dobré stínění/přerušení poškození ho činí dokonalým v tomto týmu. Kazuha je možnost Flex, ale ve většině týmů jako obvykle funguje velmi dobře a není zde žádnou výjimkou se svou mocnou soupravou.

Yae Quick Bloom

Yae Miko – Nahida – Kokomi – Kazuha
Quick Bloom je hyperbloom varianta, která také funguje velmi dobře. Nahida nastaví aplikaci Dendro a obléká tým, Kokomi aplikuje hydro a způsobuje, že se květy vynoří, Yae Miko upustí její totemy, které střílí nepřátele a květy spuštěné hyperbloom, a pak Kazuha může vířit elektricky a pomáhat spustit Quicken. Kazuha byste mohli nahradit sacharózou nebo druhou elektro nebo hydro, jako je Raiden, Fischl, Yelan nebo Xingqiu. Každá z těchto možností bude fungovat dobře.

To pokrývá nejlepší týmové kompasy pro Yae Miko v Dopad Genshin . H tyto návrhy vám dávají několik dobrých nápadů pro týmy, které můžete postavit kolem Yae Miko, pokud se vám podaří vytáhnout tuto opravu! A pokud hledáte více týmových kompasů, které se hodí s jinými postavami, nezapomeňte se podívat přes naše archivy.

O autorovi

Alex Berry

Alex Berry je na volné noze u Escapista. Alex píše o hrách méně než rok, ale důkladně si to užívá. Poté, co pracoval v marketingu jako jeho hlavní role, není cizí kreativně psaní. Jeho pokrytí sahá od vtipných přebírá nejnovější hry až po spoustu obsahu průvodce. Alex je jack všech obchodů, pokud jde o hry, hraje téměř každý nový titul, který ukazuje slib. Od RPG až po střelce, až po sportovní hry, hraje to všechno, i když má měkké místo pro tahové RPG, které začaly svou herní cestu s kopií Pokémona Red na původním Game Boy. Alex má magisterský titul v oboru podnikání a je fascinován online herní ekonomikami, často tráví spoustu času hledáním způsobů, jak maximalizovat bohatství v těchto hrách (ale místo toho by to měl opravdu dělat v reálném životě).

Nejlepší týmy pro Yae Miko v Genshin Impact

Elektro Bow Kitsune Character Yae Miko je Genshin Impact’s Pouze pětihvězdičkový charakter elektrotalyzátoru, díky kterému je z ní zásadní postava pro ideální týmové sestavy mnoha hráčů. Yae Miko je solidní prodejce poškození, ale její schopnosti budou fungovat nejlépe, když hráči postaví nejlepší možný tým tím, že budují celý kompozice kolem ní.

Mít mocný a dynamický tým, který je schopen přijmout jakoukoli výzvu v Teyvat, je důležité začít výběrem nejlepších artefaktů a nejlepších zbraní pro každou jednotlivou postavu, včetně Yae Miko, a také pracovat na jejich vyrovnání.

Je docela obtížné posoudit, jak postavy budou fungovat v bitvě, dokud nebudou mít solidní sestavení a jsou schopny být plně hratelné, takže práce na budování Yae Miko Up je pro učení, jak funguje.

Ačkoli Yae Miko je solidní v tom, co dělá, není všestranná nebo dynamický charakter. To znamená, že hráči budou muset strategizovat o týmu Yae Miko pečlivě, protože vyžaduje velmi specifickou sestavu, aby zářila v bitvě.

Nejlepší tým Yae Miko v Genshin

YAE MIKO má hrát jako sekundární síla poškození poškození. Hráči ji mohou také použít v roli primárního poškození, ale to pro ni není určeno, takže v této roli nebude fungovat moc dobře. Je mnohem efektivnější používat jiný postavu, která má být jako hlavní prodejce poškození, i když se jedná o čtyřhvězdičkový charakter.

Zatímco Yae Miko je solidní prodejce poškození, má také složitý systém věží, který dává její postavě docela učební křivku. Dokonce i hráči, kteří ji již dlouho měli, se mohou stále snažit tuto schopnost využívat, protože to vyžaduje nesmírnou přesnost.

Hráči, kteří se rozhodnou používat Electro Kitsune, pravděpodobně zjistí, že může být docela složitá a možná si budou chtít vybrat snadno přehrávatelné postavy, které se k ní připojí v bitvě, takže bude složitá pouze jedna postava.

S ohledem na dovednosti Yae Miko a roli, ve které má fungovat, je obrys, jak bude vypadat její nejlepší tým pro elektrickou postavu, následující:

 • Prvním členem týmu by měl být primárním prodejcem poškození, který hraje dobře s elektronickým prvkem. Měla by to být postava, která může strávit nejvíce času na bojišti, ale během svého cooldownu bude mít prospěch z toho, že Yae Miko vstoupil.
 • Druhým členem týmu bude YAE MIKO, který je sekundární jednotkou pro obchodování s poškozením škody v týmu a bude na bojišti, zatímco schopnosti primárních škod jsou na Cooldown. Měla by být ta, která stráví na bojišti druhého nejvyššího času, ale to se může lišit v závislosti na tom, které postavy se k ní připojily.
 • Třetí členem týmu by měla být podpůrná postava, která může pomoci nastavit silné reakce prvků, budovat zbytek týmu, poskytnout štíty, v případě potřeby uzdravit a jinak tam být, aby pomohl posílit všechny aspekty jejich spojence. Je obtížné získat pouze jednu postavu, která dokáže provádět všechny tyto aspekty podpory, takže hráči se místo toho musí soustředit na to, co věří, že jejich tým nejlépe vyhovuje svému týmu. Pro Yae Miko to obecně znamená upřednostňovat dosažení postavy, která může poskytnout buffy a elementární reakce ke zvýšení útoků jejího i primárního poškození prodejce.
 • Čtvrtý člen týmu může být jakýmkoli charakterem, ale měl by pomoci zakončit zbytek týmu a vyplnit jakékoli mezery. Hráči, kteří mají pocit, že potřebují více podpory, by měli hledat postavu, která může poskytnout to, co jejich další podpora postrádá, zatímco ti, kteří hledají větší poškození.

Nejlepší kompozice týmu Yae Miko v Genshin

Obrovský svět Teyvat má působivý seznam hratelných postav a neustále se na něj rozšiřuje. To znamená, že nejlepší týmové sestavy pro každého náboráře se v průběhu času změní, ale prozatím má Yae Miko poměrně omezený počet solidních možností.

Některé z nejlepších postav, které hrají dobře s Yae Miko v různých týmových sestavách, jsou následující.

 • Pětihvězdičkový charakter dendrového katalyzátoru Nahida
 • Pětihvězdičkový elektrolearmový charakter Raiden Shogun
 • Pětihvězdičkový vodní bok postava Yelan
 • Pětihvězdičkový charakter meče anemo kaedehara kazuha
 • Pětihvězdičkový hydro katalyzátor charakter Sangonomiya Kokomi
 • Pětihvězdičková geolearmová postava zhongli
 • Pětihvězdičková postava meče anemo jean
 • Pětihvězdičkový vodní bok charakter Tartaglia
 • Čtyřhvězdičkový elektrický znak luku fischl
 • Čtyřhvězdičkový pyro meč charakter Bennett

Tyto postavy mohou být smíchány širokou škálou způsobů v závislosti na herním stylu každého jednotlivého hráče a to, co považují za nejlepší fungují. Hráči hledající nějaké nápady, jak vybudovat svůj tým YAE Miko, mohou čerpat inspiraci z následujících mocných sestav.

1) Yae Miko, Nahida, Yelan a Sangonomiya Kokomi

Tento tým je všestrannou powerhouse a lze jej hrát téměř asi o hráčích, kteří vidí za vhodné, protože má některé z nejvšestrannějších postav ve všech Teyvat. Yae Miko může být poněkud nepružnou postavou, ale obklopení ji s těmito třemi rekruty je solidní volbou, protože jsou neuvěřitelně dynamické a mohou nahradit nástrahy Yae Miko.

Jedním z nejsilnějších aspektů tohoto týmu je to, jak mohou způsobit elementární reakci Bloom, která je aktivována kombinací Nahida’s Dendro Element s Yelanem nebo Kokomiho hydro prvkem. Poté lze YAE MIKO použít k aplikaci Electro k přechodu na elementární reakci hyperbloomu.

2) Yae Miko, Raiden Shogun, Kaedehara Kazuha a Nahida

Kombinace Dendro a Electro je nebezpečnou silou pro nepřátele, kteří s nimi přicházejí do styku. Z tohoto důvodu je jedním z nejlepších způsobů, jak zesílit schopnosti Yae Miko, zajistit, aby s ní měla v týmu Dendro postavu.

Nahida je jedním z Genshin Celkově nejlepší postavy s působivou všestranností a nesmírnou výkonem poškození, což z ní dělá nejlepší volbu pro použití spolu s Yae Miko. Hráči, kteří ještě nezískali Nahidu, mohou místo toho použít pětihvězdičkový meč Ahaitham nebo pětihvězdičkový katalyzátor Baizhu pro nejlepší výsledky. Pětihvězdičkový charakter Dendro Bow Tighnari, čtyřhvězdičkový bow-bow Character Collei nebo Dendro verze cestovatele jsou také efektivní náhradníky, ale ne tak mocní.

Tato týmová sestava se primárně zaměřuje na rychlou a zhoršení elementární reakce, ale funguje stejně jako celek mimo tuto reakci.

Tento tým je zcela složen z pětihvězdičkových postav a je docela obtížné získat ho, ale hráči mohou také nahradit postavy, jako je Raiden Shogun, dalším elektrotem, jako je čtyřhvězdičkový charakter elektrického meče Kuki Shinobu nebo čtyřhvězdičkový elektrický znak Fischl a a Může nahradit Kazuha dalším postavou Anemo, jako je čtyřhvězdičkový anemo katalyzátor Sucharóza, pětihvězdičkový charakter meče Jean nebo čtyřhvězdičkový anemo Claymore charakter Sayu.

3) Yae Miko, Raiden Shogun, Kaedehara Kazuha a Bennett

Dynamické duo Yae Miko a Raiden Shogun se znovu vrací v této sestavě týmu, která je umístí vedle Kazuha a Bennetta, kteří jsou dva z nejsilnějších podpůrných postav v Genshin.

Kazuha je všudypřítomná bezkonkurenční anemo síla, která má neuvěřitelně silné schopnosti kontrolovat dav, které mu umožní pomoci nepřátelům pro elektrické postavy, aby se potom porazily. Může také obdržet elementární poškození, které je součástí, a je obecně výkonnou podpůrnou jednotkou.

Bennett je postava, která dokáže nejen uzdravit své spojence, ale také buffy Electro Duo, aby zvýšila jejich útok. Celkově je tento tým silný pro převzetí mnoha nepřátel najednou a na to, aby se zabíjel elektronicky zabírající poškození, aby jim umožnilo vylepšit zvýšené poškození.

4) Yae Miko, Nahida, Zhongli a Fischl

Tato sestava týmu je postavena na katalyzátové elementární reakci. Nahida bude běžet jako primární prodejce škod v tomto týmu s Yae Miko a Fischl, který uplatňuje jejich elektrody mezi dovednostmi Nahida, aby vždy poskytoval konzistentní elektro pro nepřátele za všech okolností.

Řešení s tolika elektrárnou může být nebezpečné, takže Zhongli je pro konečného člena týmu vynikající volbou kvůli jeho bezkonkurenčním stíněným schopnostem, které pomohou chránit před elektrickým prvkem a dalšími. Zhongli je také jednoduše všestranný výkonný charakter a funguje bezchybně mezi zbytkem těchto postav.

5) Yae Miko, Raiden Shogun, Jean a Tartaglia

Duo Yae Miko a Raiden Shogun je nesmírně silné a je kombinací, že by se všichni hráči měli pokusit mít bez ohledu na jejich týmovou sestavu, pokud jsou schopni získat obě pětihvězdičkové postavy. Raiden Shogun je prostě nejlepší postava, kterou má spolu s Yae Miko, takže téměř jakákoli skvělá týmová sestava pro Electro Kitsune zahrnuje také Electro Archon.

Tato sestava se primárně zaměřuje na elektro-nabitý elementární reakci, která je vytvořena česáním Electro Electro Yae Miko nebo Raidena Shoguna s Hydro Element Tartaglia.

Jean je všestranná všestranná podpůrná postava schopná pomoci vytvářet reakce prvků anemo a je také mocným léčitelem. Hraje se také docela snadná postava a je vždy trvale silná, což z ní dělá skvělou postavu, která hraje spolu s komplexnějším dovedností Yae Miko.

Zatímco Jean je skvělým náborářem, hráči ji mohou také přepnout na jinou podpůrnou postavu, pokud zjistí, že jiný bude lépe vyhovovat jejich potřebám, jako je pětihvězdičková postava Anemo Sword Kazuha nebo čtyřhvězdičkový anemo katalyzátor Sucharse. V případě potřeby mohou hráči dokonce vyměnit Raiden Shogun za postavy, jako je čtyřhvězdičkový elektrolenky Fischl a Tartaglia pro čtyřhvězdičkový charakter meče Xingqiu.

Elektro postava je v současné době k dispozici pro hráče, kteří mají najmout na čtvrtém běhu jejího „Everbloom Violet“, představoval banner. Její poslední bannerový běh byl v prosinci. 2022, takže hráči, kteří doufají, že najdou Kitsune.

Tyto informace jsme shromáždili hraním Genshin Impact verze 3.7 „Duel! Summit předvolání!„Na PC.

Spisovatel štábu v Dot Esports se primárně týká Minecraft, Genshin Impact, MC Championship (MCC), Disney Dreamlight Valley, General Gaming a Streamování. Celý svůj život nadšeně psala a hraje a nyní tráví svůj čas kombinováním dvou. Kacee promovala na San Diego State University v roce 2021 s bakalářským titulem v angličtině a certifikátem v kreativní úpravě a publikování. Poté se v roce 2022 připojila k Dot Esports jako spisovatelka na volné noze před přechodem na spisovatele štábu v roce 2023. Ve svém volném čase si ráda kupuje více knih, než dokáže číst, hraní sama nebo s přáteli, pít příliš mnoho čaje, snaží se držet krok se všemi streamery, které miluje, účastní se koncertů, fangirling nad filmy a televizi, poslech hudbu a trávení času se svou rodinou, přáteli a domácími mazlíčky, kteří jsou nejdůležitějšími částmi jejího světa.