5 nejlepších World of Warcraft Essential Addons, hodnocené – Dexerto, 10 nejlepších World of Warcraft Classic Addons

10 nejlepších World of Warcraft Classic Addons

Mods Deadly Boss je pohodlný mod, který vás upozorňuje, když jsou nepřátelé na cestě. Patří sem varování týkající se klasických dungeonů a dalších. Zatímco moderní Wow to může mít zabudováno přímo, klasický to není, tak to pomůže mít to, pokud jste druh hráče, který přechází přes. Může to také pomoci, pokud jste už nějakou dobu nehráli, dávat spravedlivé varování. Mod dává varování pro všechny klasické dungeony kromě míst, jako je Dire Maul, Blackrock Spire, hloubky BlackRock a Scholomance. Tato místa jsou stále ve vývoji vývoje týmem DEV, takže pokud se vám líbí dostatečně, zkuste zůstat naladěni na další aktualizace.

5 nejlepších World of Warcraft Essential Addons, hodnocené

Kalecgos ve Wow Dragonflight

Blizzard Entertainment

Ať už se vyrovnáváte ve Wow Dragonflight nebo v dřívější expanzi, každý hráč World of Warcraft by mohl udělat s trochou další pomoci od některých nejlepších doplňků tam venku. Tyto organizátor horkých vozů, sáčku a rotace vám budou mnohem efektivnější, což vám umožní zlepšit vaši účinnost v nejintenzivnějších situacích.

Někteří další příležitostné hráči nemusí tyto úpravy používat a jen se držet výchozího páni, ale trochu navíc omáčka jde dlouhou cestu, aby se zlepšila vaše zážitek. Se stovkami populárních doplňků však může být složité rozhodnout se, které jsou nejlepší. Jsme tu, abychom pomohli s naším seznamem pěti nejlepších World of Warcraft Addons Every Player.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Zde je vše, co potřebujete vědět o našich výběrech pro ty nejlepší – a nejdůležitější – doplňky, které musíte stahovat ve World of Warcraft Dragonflight.

Addon klient

Uživatelské rozhraní wowup zobrazující nainstalované mody

Wowup je nezbytný pro získání to nejlepší ze svého zážitku z doplňků.

Než začnete stahovat nejlepší doplňky WoW, budete potřebovat skvělého správce addonu. Samozřejmě je můžete nainstalovat sami prostřednictvím různých webů, ale klient vytáhne veškerou tvrdou práci a umožňuje vám dostat se přímo na podnikání.

Naším osobním doporučením je Použijte buď Curseforge nebo wowup, s oběma, které vám umožní pohodlně stahovat, nainstalovat, hledat a aktualizovat dostupné doplňky přímo z příslušných aplikací,

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

5. Bagnon

Bagnon Addon představen ve WoW

Bagnon je zachránce pro ty, kteří mají rádi uklizené zásoby.

Jedním z nejdůležitějších nástrojů, které mohou být často podloženy ve WOW, je Bagnon. Poskytuje efektivní a snadný způsob, jak uspořádat všechny vaše položky v sáčcích.

Bagnon podporuje mnoho různých skladovacích zařízení, včetně zásob, banky, úložiště prázdnoty a banky Guild Bank. Jsou viditelné kdykoli, odkudkoli a také na jakoukoli postavu. To je užitečné pro ty z vás, kteří rádi mají na cestách více než jednu postavu.

Článek pokračuje po reklamě

S šikovným zvýrazněním, které označuje položky v určitém slotu pro sáčky, spolu s schopnostmi vyčištění a nástrojem pro vyhledávače, je tento doplněk něco, pro koho má každý využití.

Článek pokračuje po reklamě

4. Podrobnosti! Měřič poškození

Podrobnosti! Měřič poškození ve Wow Shadowlands, zobrazující uživatelské rozhraní

Podrobnosti jsou nezbytné pro sledování a zvyšování hry poškození.

Podrobnosti! Poskytněte hráčům WOW vše z bitevních informací, včetně poškození, které jsou zaznamenány, informace o uzdravení a dalších.

Je to také fantastický způsob, jak se tlačit, abyste se v boji dělali lépe a další finifikaci své dovednosti a rotace, protože můžete neustále vidět, kolik škod děláte. V žalářích a nájezdech je to ještě užitečnější, protože můžete vidět, kde sedíte na tomto stupnici DPS proti ostatním hráčům ve vašem týmu.

Článek pokračuje po reklamě

Podrobnosti! je také skvělý pro hodnocení cechu, protože dokážete „uložit poškození a uzdravení z běhů cechů“ a také můžete „sestavit seznamy nejlepších DPS na každém šéfovi“.

Článek pokračuje po reklamě

3. Bartender4

Addon Bartender4 zobrazený ve WOW, s zvýrazněním uživatelského rozhraní

Bartender 4 usnadňuje uspořádání a zkroucení vašich barů a schopností.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Bartender4 je úplný přepracování displeje hotbar ve WoW. To poskytuje schopnost zcela přizpůsobit všechny aspekty panelu nástrojů souvisejících s akcí a je to nutností vytvořit přesně to, co potřebujete pro každou postavu, kterou hrajete.

Článek pokračuje po reklamě

Představujeme podporu 13 akčních pruhů v Dragonflight, postojové lišty, tyč pro domácí mazlíčky, tyč s pytly, mikro nabídku a vaše XP/Reputation Bars, můžete upravit vše, co chcete. Nejlepší věc na tomto doplňku je však to, že vám dává schopnost upravit velikost a průhlednost tyčinek a je zde také neuvěřitelně jednoduchý nástroj pro vazebnou zvazek, který je velmi užitečný.

Článek pokračuje po reklamě

2. Hekili

Screenshot ukazující Hekili a jeho prvky IU ve WoW

Hekili je opravdu užitečný pro to, aby vás naučil vaši rotaci v různých prostředích.

Náš osobní favorit, Hekili, je fantastickým doplňkem pro nové nebo vracející se hráče do Wow. Poskytování ukazatelů v reálném čase o tom, jakou dovednost dále použít v boji, pomáhá učit se vaše rotaci dovedností. Psaní na stránce stahování dodavany, jeho tvůrce vysvětlil, že „Funguje to shromažďováním informací o současném stavu hry pomocí simulačního seznamu Action Priority List (APL), aby doporučil další schopnost použít.“

Článek pokračuje po reklamě

V průběhu času se to pravděpodobně stane něčím, co používáte méně a méně, ale pro ty, kteří nejsou obeznámeni nebo se znovu uskuteční, je to něco, co z vás nakonec učiní lepšího hráče.

Článek pokračuje po reklamě

1. DBM (Mods Deadly Boss)

Uživatelské rozhraní Mody Deadly Boss Mods zobrazený ve World of Warcraft

DBM bere potřebu mikromanage bitvy pryč od vás, což vám umožní soustředit se na to, co v tu chvíli můžete udělat.

DBM vybírá tolik tlaku z mikromanages všeho o bitvách během nájezdů a dungeonů. Občas mohou být tyto konflikty hektické zážitky, ale tento doplněk vám umožňuje soustředit se především na váš výkon a rotaci.

Článek pokračuje po reklamě

Se zvukovými efekty, speciálními efekty, různými barvami a varováními na obrazovce to naznačuje, kdy se vám něco stane. Z toho budou mít prospěch noví i staří hráči, a proto je to číslo jedna na tomto seznamu.

Také před vámi skrývá věci, o kterých nemůžete nic dělat v té chvíli nebo situaci, jako je rozptýlení a přerušení cooldowns. Tímto způsobem se aktivně zaměřujete pouze na to, čeho lze v daném okamžiku dosáhnout.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Takže to máte – to je vše, co potřebujete vědět o 5 nejlepších doplňcích ke stažení ve Wow Dragonflight v roce 2022.

Hledáte další obsah průvodce, který vám pomůže na vašich dobrodružstvích v Azerothu? Podívejte se na následující tipy a triky:

10 nejlepších World of Warcraft Classic Addons

Nejlepší World of Warcraft Classic Addons

Hledáte internet pro některé z nejlepších World of Warcraft Classic doplňky? Nepříjemnosti jsou fuška, a proto tam spousta moderníků umožnilo vyžehlit v základní hře nějaké vrásky, jak to víme. Od té doby Páni Spustili před více než 15 lety, hráči vytvořili všechny druhy modů pohodlí, aby lidem usnadnili titul titul. Ať už to pomáhá organizovat inventář nebo mít lepší pohled na to, co se děje, máme seznam 10 nejlepších nejlepších WOW Classic doplňky, které mohou pomoci zlepšit vaši hru, usnadnit navigaci a vytvořit celkově lepší zážitek.

Jak získat některé z nejlepších World of Warcraft Classic Addons

Některá vylepšení Páni Prostřednictvím modů zahrnuje zpřístupnění informací. Jiní nabízejí zkratky pro hlášení informací a umožňují různé okna, diskrétní displeje a organizační metody, které nejsou vidět v základní verzi hry. Celkově se tyto mody snaží příliš nezasahovat do hry. Vše, co se mění, je to, jak se UI chová a některé další informační převody týkající se hry. Pokud jste hráli Páni Velmi dlouho víte, že komunita miluje své mody. Stěží Páni Hráč může přiznat, že nebude vylepšit Páni A jak to funguje.

Balíčky all-in-one mohou změnit vše z minimapu na kouzla. Pokud jste novým myšlenkou moddingu, nebojte se. Máme rychlé vysvětlení, které vám pomůže, než se dostaneme do seznamu. Když si stáhnete svůj mod z výběru webových stránek, bude to a .Soubor zip. Ve výchozím nastavení by to mělo být ve složce ke stažení. Jakmile vyhledáte soubor, vyberte všechny před výběrem, kam chcete, aby se soubory modu. Jakmile tak učiníte, sledujte soubory programu Path Path (x86)/Svět války/_Classic_/Interface/Addons a pošlete tam své soubory. Od tohoto okamžiku by vaše mody měly být v plném stavu. Pokud správa mods ručně není vaše hra, najdete spoustu správců addonu online k vyřešení tohoto problému.

10. Bagnon

Bagnon, což zjednodušuje věci v inventáři

Bagnon je skvělý doplněk, pokud přidejte systém správy zásob, jak je nyní. Pokud onemocníte spravováním všeho napříč několika taškami, Bagnon převezme tento systém. Bagnon pomáhá usnadnit hledání a spravování nákladů inventáře tím, že vše kondenzuje do jedné velké tašky. Může také pomoci automaticky třídit věci podle typu položky. Přidáním barevných hranic můžete vidět kvalitu položky a rozeznat další fakta o tom mnohem rychleji. Bagnon může také sledovat položky napříč znaky, takže se můžete přihlásit na jakýkoli inventář, aniž byste se museli přihlásit a ven z ALTS.

9. Bartender4

Overlay Bartender4

Tento přepracování sloupku nahrazuje akční lištu plně přizpůsobitelným. To je skvělé, pokud jste typ pro vyladění nastavení, když jdete. Tímto způsobem nebudete potřebovat spoustu různých modů přepracování baru, když dostanete jeden stejně vlastní jako vaše vyvíjející se preference. I když by se to mohlo zdát jako malá změna, jde to dlouhou cestu pro ty, kteří jsou nemocní ze základního akčního baru. Můžete změnit transparentnost, velikost a umístění každého jednotlivého akčního panelu. Pokud jste typ kódu, můžete dokonce napsat makra pro definování termínů pro svůj akční lištu, například skrytí, když myš není poblíž.

8. Questie

Quesie, pomáhá hráči tím, že označuje některá důležitá místa. Nejlepší World of Warcraft Classic Addons

Questie je pro hráče velkým pohodlím, přidává značky úkolů a objektivní body na mapu světa. Přidává je také do minimapu. Pokud přijmete úkol, uvidíte značku poblíž příslušné oblasti, která naznačuje, kam byste měli jít. Vzhledem k tomu, že základní funkce obklopující Questie nejsou součástí základní hry, není zcela funkční z indikátorů pouze na mapě. Stále to však práci dokončí. Quiestie stále dává na mapě jakékoli dostupné úkoly, což označuje vše relevantní.

7. Smrtící šéfové mody

Smrtící šéfové mody, fungující ve WoW

Mods Deadly Boss je pohodlný mod, který vás upozorňuje, když jsou nepřátelé na cestě. Patří sem varování týkající se klasických dungeonů a dalších. Zatímco moderní Wow to může mít zabudováno přímo, klasický to není, tak to pomůže mít to, pokud jste druh hráče, který přechází přes. Může to také pomoci, pokud jste už nějakou dobu nehráli, dávat spravedlivé varování. Mod dává varování pro všechny klasické dungeony kromě míst, jako je Dire Maul, Blackrock Spire, hloubky BlackRock a Scholomance. Tato místa jsou stále ve vývoji vývoje týmem DEV, takže pokud se vám líbí dostatečně, zkuste zůstat naladěni na další aktualizace.

6. Aukční klasika

Aukce, dělám aukce pro vás, takže nemusíte. Nejlepší World of Warcraft Classic Addons

Zlato způsobuje, že WOW World objasní. A získat toto zlato, máte aukce. Pokud jste se s nimi vypořádali po nějakou dobu, víte, že jakékoli množství správy aukce může být bojem. Klasická aukce pomáhá aukci jen o něco snazší tím, že automaticky vyplňují cenové ceny a automatizují některé aukční funkce. Pomáhá také zjednodušit dražbu materiálů TradeSkill, takže proces je stejně svěží jako vždy.

5. Podrobnosti! Poškození měřicí klasika

Podrobnosti! Poškození měřicí klasika

Některé z nejlepších Svět války Klasické doplňky pomáhají usnadnit hru. MODS MODS poškození obecně skončí jako jedny z nejlepších World of Warcraft Classic doplňky ve hře, alespoň podle komunity. Je to hlavně proto, že to pomáhá rozkládat, kolik škod nebo uzdravení se v daném okamžiku děje. Detaily! Měřič poškození pomáhá konstruovat základní porozumění tomu, co vaše strana dělá. Pomáhá to přinést klasiku k rychlosti s moderním. A i když to nemusí mít stejné množství zvonů a píšťal jako moderní verze, stále to dělá práci docela zdravě.

4. Titan Panel Classic

Klasická funkce Titan Panel, jak by měla ve WOW

Klasika Titan Panel přidává dva pruhy na jakoukoli stranu obrazovky, abyste si mohli prohlédnout informace o své postavě. To funguje jako druh klíče, aby viděl vaše informace na první pohled. Pokud chcete vědět, kolik máte munice, může titan pomoci. Pokud potřebujete znát své vlastní souřadnice, titan vám také může pomoci. Věci, jako je výkon PC, exp a další metriky, jsou sledovatelné s Titanem.

3. Atlasloot Classic

Atlus Loot Classic in Wow. Nejlepší World of Warcraft Classic Addons

Pokud jste vůbec známí s moderním WoW, víte, že má deník, který pro vás zaznamenává věci. Mezi tyto věci patří kořist z dungeonů a nájezdů. Protože Classic nemá takovou funkci, byl pojat Atlasloot. Tento mod umožňuje procházet historii kořistí pro každý žalář nebo nájezd, kterého jste se kdy zúčastnili. Je to prakticky jeden z nejvíce povinnějších modů, které mohou trochu usnadnit funkčnost.

2. Leatrix Plus

Leatrix Plus, fungování tak, jak má

Leatrix Plus je směs vylepšení kvality života, která budete bezpochyby vítáni na klasickém rozhraní. Pokud je o klasice jedna věc, je to, že to vyžaduje trochu vyladění. Doporučujeme, abyste plně porozuměli Leatrixu, podívejte se na stránku pro všechny podrobnosti. Zde však můžeme shrnout, že Leatrix přichází s nevyžádaným prodejem, časovači cooldown, sloty s taškami, vlastním minimapem, stavy trvanlivosti a dalšími. To také přichází s automatickým sesednutím a postavením, takže vám nelze blokovat provádění akcí, jako je rabování, obsazení atd.

1. Nástroje Exorsus RAID

WOW Classic, Raid. Nejlepší World of Warcraft Classic Addons

Pokud hledáte vůdce RAID WOW Classic doplňky, to může být jeden z nejlepších Worddonswarcraft Klasické doplňky pro vás. Moduly v rámci nástrojů Exoraddonsid zahrnují informace o nájezdu, jako jsou Cooldowns, Battle Resurrection, sekce poznámek a časovač. S nástroji Exorsus RAID můžete sledovat vše, co se týká vašich bitvy a členů. Tento nástroj vám také pomůže zkontrolovat členy RAID a zkontrolovat je, zda pomůžeme zajistit, aby vše během nájezdu probíhalo hladce.

Co si myslíte o našich tipech? Myslíte si, že jsme pokryli všechny základní náležitosti?

8 Must-Have Addons for Wow Classic (Wrath of the Lich King)

Pro spuštění WOTLK je zde osm doplňků, které musíte chytit.

Průvodce od Connor Makar Staff Writer
Publikováno v září. 21, 2022
Sledujte World of Warcraft Classic

Téměř tady je Wrath of the Lich King Classic, což znamená. V případě, že jste se nekontrolovali prostřednictvím seznamu modů měnících hru, nebo ani neuvažujete o jejich stahování před zahájením expanze koncem tohoto měsíce, máme seznam 8 musí mít dodany Absolutně byste měli zvážit.

Některé z nich jsou skvělé pro každého, zatímco několik z nich je konkrétnější pro určité třídy nebo styly her. Ať tak či onak, dejte jim všem čtení, abyste zjistili, zda vám chybí správný praktický doplněk.

Podívejte se na trailer Lich King Classic zde!

Smrtící šéfové mody

Deadly Boss Mods, který je oblíbený fanoušek napříč klasickým i maloobchodním světem Warcraft, je dodan, který ovlivňuje obsah RAID, rozdává upozornění a praktické informace týkající se důležitých kouzel, útoků a obecně nebezpečných událostí v některých nejmocnějších PVE World of Warcraft PVE nepřátelé. S tímto nainstalovaným byste nemuseli před šéfem dělat mnoho výzkumu, abyste zjistili, co se děje.

Podrobnosti

Tady je zábavná! Podrobnosti jsou sledovačem, který si všimne, kolik škod a léčivých hráčů jedná v bojích, a také další užitečné statistiky, jako jsou přerušení prováděné lidmi, přehnané a poškození nepřátel. Je to skvělý doplněk, pokud chcete přijít na to, jak dobře se vám daří proti zbytku své skupiny Dungeon nebo Raid, nebo chcete zlepšit svůj celkový výkon.

Pally Power

Zde je jeden z více specializovaných doplňků, užitečný pouze pro Paladiny, ale je to rozhodující ve všech rozsáhlých obsahu spolupráce. Víte, Paladins může poskytnout řadu buffů celému jejich týmu, což vyžaduje úroveň koordinace, aby se buffy nepřekrývaly. Pally Power zde pomáhá masivně, což vám umožní vidět a spravovat buffy aktivní najednou a rychle identifikovat, co buffy chybí.

Dražitel

Tohle je pro tvůrce peněz, Movers and Shakers. Základní zkušenost s aukčními aukcemi je trochu naff, trochu neohrabaný. To, co aukce dělá, je zefektivnit proces, což usnadňuje nákup a prodávání zboží jednotlivě i ve velkém. Už žádné ztráty času se snaží určit správné ceny, vyřízne potíže.

Atlas kořist

Vědět, jakou kořist potřebujete od dungeonů a nájezdů, může být skličující, zejména pro zbrusu nový hráč doslova míří do expanze poprvé. Atlas Loot přichází ve spojce a ukazuje každý kus kořisti, který může klesnout z obsahu Dungeon a Raid, což vám umožní dívat se na to, co potřebujete, abyste si vyhlíželi, než vstoupíte do instance. Můžete dokonce i oblíbené kousky! Svěží doplněk.

Questie

Můžete samozřejmě dokončit questy normálně, jak původně zamýšlely Devs. Pokud byste však raději viděli všechny dostupné úkoly, a také pro ně doporučenou úroveň, než je vyzvednete, pak je Quetie neocenitelný. S Questie můžete vypracovat nejúčinnější způsob, jak zasáhnout maximální úroveň, a zefektivnit zážitek z vyrovnávání.

Speedy Auto Loot

Zde je zábavný a ne dodan, který jsem viděl na mnoha jiných seznamech. Speedy Auto Loot je skvělým doplňkem pro ty, kteří chtějí vyčistit balíčky a chytit své kapky co nejrychleji. V podstatě přeplňuje zážitek z kliknutí pravého a chytání kořistí, o kterém možná nevíte, že potřebujete, ale jakmile to zkusíte, se stane nenahraditelným.

Slabé

Každý, kdo hrál slušné množství klasického nebo maloobchodního wow. Jsou neuvěřitelně všestranné, což vám umožňuje upravit různé prvky vašeho uživatelského rozhraní ve hře, aby vyhovovaly vašim potřebám. Například, pokud potřebujete udržovat schopnosti poškození-včas (tečky) na šéfovi, slabý se může blikat, když někdo dojde, může být vytvořen a umístěn v blízkosti středu vaší obrazovky. Nutnost.

Gearquipper

Schopnost rychle zaměnit mezi sady zařízení, zejména později v expanzi, když můžete mít různé brnění a zbraně pro různé specializace třídy (stejně jako obsah PVE vs PVP), je neuvěřitelně užitečná. Nikdo nemá rád kliknutí pravým tlačítkem pravým tlačítkem na jednotlivé kousky, takže možnost rychle se přepínat je něco, co budete chtít mít!

To zabalí náš průvodce WoW Classic Addons! Pro více klasického obsahu World of Warcraft se podívejte na náš kus na aktuálních čestných farmách Alterac Valley Honor Farms, stejně jako Wow Classic Players, kteří byli chyceni v těžební pekle.

Nejste přihlášeni!

Vytvořte své funkce komunitního reedpopu a odemkněte se a mnoho dalšího!

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

  • Activision Blizzard následovat
  • MMO následovat
  • PC Sledujte
  • RPG následovat
  • World of Warcraft Classic Follow

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru denního zpravodaje VG247

Největší zpráva dne airdropped do vaší doručené pošty.

Connor je spisovatel živé služby VG247. Právě teď píše články o některých z největších her. Je to také vášnivý fanoušek bojových her, přilepený na žánr a jeho komunitu. Je tragicky hráčem drapáků.