5 nejlepších zdarma VPN pro hraní v roce 2023: Rychlé rychlosti, nízké ping, 7 nejlepších volných VPN pro hraní v roce 2023 – nízko pingové VPN

7 nejlepších VPN zdarma pro hraní v roce 2023-nízko pigní VPN

No, budeme to jasno. ExpressVpn není bezplatná služba VPN. Ale je to pro vás nejlepší volba, pokud jste vášnivý hráč, který nechce skončit frustrovaný mezi zápasem. Pokud je to na omezenou dobu, pak můžete vždy Zkuste expressvpn bez rizika po dobu 30 dnů a užijte si tento herní vpn zdarma zkušební verze stahování s výjimečnými službami!

5 nejlepších VPN zdarma pro hraní v roce 2023: Rychlé rychlosti, nízký ping

5 nejlepších VPN zdarma pro hraní v roce 2023: Rychlé rychlosti, nízký ping

Bezplatná herní VPN se zdá být skvělým nápadem, ale pomocí jednoho můžete jen zřídka dosáhnout dostatečně nízkého pingu (nebo dostatečně rychle) pomocí jednoho. Většina z nich má přetížené servery, které skutečně zvyšují váš ping, zatímco ostatní mají čepice dat, které ani nepokrývají hodinu online hraní. To neznamená, že pro hraní nemůžete najít dobrý bezplatný VPN – jednoduše je těžké je najít.

Po testování 45+ zdarma VPNS jsme s týmem našli několik dobrých možností pro hraní her. Mají dobré rychlosti, které udržují herní výkon, plus robustní zabezpečení, aby vás udržovaly v bezpečí. Nebudete uniknout omezením, ale limity, které existují. Pokud nechcete žádná omezení, je nejlepší místo toho použít levnou prémiovou VPN.

Doporučuji expressvpn pro hraní protože to přináší rychlé rychlosti a důsledně nízké ping bez omezení. Navíc má celosvětovou síť serveru a silné bezpečnostní funkce, takže můžete bezpečně přehrávat hry zablokované regionem odkudkoli. I když to není úplně zdarma, přichází s legitimní zárukou na zpětné peníze, takže pokud na vás nejste ohromeni, můžete získat plnou náhradu do 30 dnů.

Krátký čas? Zde jsou nejlepší VPN zdarma pro hraní v roce 2023

 1. ExpressVPN – Nejlepší celkový VPN s rychlými rychlostmi a neomezenými daty. Zkuste to bez rizika po dobu 30 dnů.
 2. Cyberghost-Servery optimalizované na hraní zabraňují zpoždění s nízkými připojeními k pingu. Zkuste to bez rizika.
 3. Proton VPN – Bezplatné herní VPN bez čepic dat (ale přeplnění serveru může zvýšit zpoždění).
 4. Avira Phantom VPN – VPN zdarma pro hraní s neomezeným připojením zařízení (ale 1 GB/měsíc uzávěr).
 5. skrýt.Já – zdarma VPN s nastavením pro optimalizaci herních připojení (ale nefunguje to na směrovačích).

Nejlepší zdarma VPN pro hraní – úplná analýza (aktualizováno září 2023)

1. ExpressVPN – Celkově nejlepší VPN pro hraní s rychlými rychlostmi a nízkým pingem

Malý sortiment technologických zařízení kompatibilních s ExpressVPN

Výběr editoru editora Zkuste se bez rizika po dobu 30 dnů
Testováno září 2023
Windows Mac Android iOS
Chrome Router Smart TV Více

Nejlepší funkce Nejnižší ping všech VPN, které jsem testoval
Síť serveru 3 000+ serverů v 94 zemích
Limit dat Neomezený
Zkušební verze zdarma 30denní záruka vrácení peněz

ExpressVPN zůstává mou nejlepší volbou pro hraní, protože důsledně přináší nízké ping a rychlé rychlosti. Během mých testů na jeho nedalekých britských serverech jsem zaznamenal míru ping 11 ms a průměrnou rychlost stahování 121 Mb / s (rychlostní pokles pouze 5% od mého základního spojení). To je kilometry lepší než výsledky, které jsem měl používat bezplatné VPNS – při hraní jsem nezažil žádné zpoždění Fortnite Na mém telefonu Android.

Screenshot někoho, kdo hraje Fortnite, zatímco je připojen k serveru ExpressVPN ve východním Londýně ve Velké Británii

Split tuneling vám umožňuje pouze šifrovat váš herní provoz, což pomáhá zlepšit míru ping pro hladší hratelnost

V mých testech to fungovalo jen nedaleké servery. I když jsem se připojil k jeho dlouhodobému newyorskému serveru, ping zůstal pod 78 ms. Pro srovnání, podobné spojení s volným VPN má obvykle ping více než 150 ms. To znamenalo, že bych si mohl vybrat z více umístění serveru, aniž by se obával, zda by to ovlivnilo moji herní relaci.

Vynikající herní výkon ExpressVPN je z velké části díky svému protokolu Lightway . Tento proprietární protokol je optimalizován pro rychlé rychlosti a stabilní spojení. Navíc spotřebuje méně baterie, takže můžete hrát mobilní hry déle. Je k dispozici také na aplikaci ExpressVPN router, takže získáte stejné rychlosti, ať už hrajete na konzoli nebo na ploše.

Přestože Expressvpn není 100% zdarma, Dodává se s 30denní zárukou na zpětné peníze. To znamená, že to můžete vyzkoušet bez rizika a získat plnou náhradu, pokud to není pro vás. Navíc získáte také 3 měsíce služby zcela zdarma, když se zaregistrujete do jeho ročního plánu.

Expressvpn nabídka září 2023: Pouze na omezenou dobu můžete získat předplatné ExpressVPN až 49% slevu ! Nenechte si ujít!

Užitečné funkce

 • Velká síť serveru. To znamená, že můžete přistupovat k hraním her a najít snadné lobby, aniž byste narazili na přeplněné servery. Celá síť podporuje P2P, takže nebudete mít žádný problém spojit se s jinými hráči ve hrách P2P jako Super Smash Bros.
 • Vestavěný testovací nástroj. Můžete to použít k zobrazení latence každého serveru, takže můžete snadno najít spojení s nízkým písmem pro hraní her. Obecně získáte nejnižší ping na serveru nejblíže vaší fyzické poloze.
 • Předávání portů. Tato funkce umožňuje snadno hostit hry a pozvat přátele, aby si s vámi hráli. Nastavte jej na routeru a vytvořte konkrétní cestu pro příchozí provoz na konkrétním portu, aby se vaši přátelé mohli snadno připojit.
 • Silná bezpečnost. ExpressVPN nabízí vojenskou třídu šifrování a ochranu úniku IP/DNS, aby chránila vaše herní relace před útoky DDOS. Testoval jsem 7 jeho serverů na úniky a nikdy jsem nenašel žádné.

7 nejlepších VPN zdarma pro hraní v roce 2023-nízko pigní VPN

Free-Vpn-for-gaming-topimage-in-usa

Hledání nejlepšího bezplatného VPN pro hraní, které je spolehlivé ? Existuje spousta bezplatných VPN, které mohou optimalizovat váš herní zážitek. Tyto VPN však často chybí zabezpečení, online soukromí, rychlost a výkon.

Hráči čelí mnoha problémům s ochranou osobních údajů online. Nejlepší VPN pro hraní zdarma zní jako dobrá volba Ochrana před útoky DDOS a swattingem. Skutečnou výzvou je však nalezení kvalitního bezplatného VPN, která je ideální pro hraní.

Existuje mnoho prémiových VPN pro hraní, ale pokud čekáte na výběr bezplatné VPN, řekněte nám, že tyto VPN přicházejí mnoho omezení. Kromě toho většina bezplatných VPN nenabízí požadované zabezpečení pro hráče, což se stává kontraproduktivním.

Nejlepší prémiová VPN jako Expressvpn, Na druhé straně nabízí plnou funkčnost s konečnou bezpečností, soukromí, ochranou údajů, nejlepší herní zážitek ve své třídě a politiku vrácení 30 peněz.

Pokud jste však stále připraveni vybrat bezplatnou VPN pro hry nad prvotřídními, pokračujte ve čtení, protože uvádíme některé z nejlepších zdarma VPN pro hraní zdarma pro vás. Podívejme se, jak získat lepší ping v Minecraft:

Rychlý přehled – nejlepší zdarma VPN pro hraní (září 2023 ověřeno)

Potřebujete nejlepší zdarma VPN pro online hraní? Zde je seznam 7 bezplatných herních VPN, které můžete použít k hladkému hernímu zážitku. Také jsou zvýšeny pro nejlepší bezplatné VPN pro uživatele her Reddit jako nejlepší zdarma VPN pro Reddit:

 1. ExpressVPN-Celkově nejlepší VPN bez zpoždění pro hraní. Získejte nízké pingy, bleskové rychlosti, globální pokrytí serveru a neomezenou šířku pásma pro nejlepší herní zážitek. (Zkuste ExpressVPN bez rizika pomocí své 30denní záruky zpětného zájmu))
 2. ProtonVPN – neomezená data a šířka pásma pro hraní her. 100% zdarma VPN s rychlými rychlostmi a neomezenými údaji pro optimalizované hraní her. Verze zdarma však přichází pouze se 3 umístěními serveru.
 3. Windscribe – zdarma 10 GB za měsíc pro hraní. Equips efektivní bezpečnostní funkce a nabízí neomezené více loginy pro hraní na všech vašich oblíbených zařízeních, ale každý měsíc získáte pouze 10 GB bezplatných dat.
 4. Tunelbear – 500 MB data zdarma za měsíc . Se servery ve 49 zemích můžete odblokovat všechny nejočekávanější geo-omezené hry, ale budete vázáni na jeho 500 MB bezplatných dat za měsíc.
 5. SHIELD HOTSPOT– 500 MB bezplatných dat denně pro hraní her. Nabízí katapult hydra pro zlepšené rychlosti a umožňuje vám být anonymní při hraní prostřednictvím svého jediného amerického serveru a 500 MB/den na volném plánu.
 6. Skrýt.Já – 10 GB/MO Údaje bez omezení rychlosti. Tato bezplatná VPN nabízí 10 GB/MO dat bez omezení šířky pásma, ale pouze s 5 umístěními serveru.
 7. SpeedIfy – 2 GB data za měsíc s technologií lanování kanálu. Tato robustní lanovací technologie kanálu nabízí bezprostřední hraní se servery ve 35 zemích, ale pouze 2 GB dat/mo.

Podívejte se na tyto nejlepší zdarma VPN pro hraní her a dotazy týkající se bezplatného herního VPN pro online hry.

Nejlepší hraní zdarma vpn: Stručné souhrnné testovací hodnocení

Následující tabulka porovná herní představení 7 bezplatných VPN uvedených v našem průvodci na základě několika testovacích metrik:

VPNS
Celkové hodnocení (Gaming) 9.8 9.0 8.8 8.5 8.2 7.9 7.5
Ping 9.8 9.0 8.6 8.8 7.9 7.9 8.6
Chytré dns 9.6 0 0 0 0 0 0
Funkce P2P 9.4 0 8.2 8.0 0 7.8 6.8
Zásady protokolování 9.6 8.0 8.5 8.8 7.5 7.7 8.0
Další funkce 9.0 8.6 8.5 8.7 8.9 8.6 8.9

7 nejlepších zdarma VPN pro hraní (aktualizováno 2023)

VPN zdarma přicházejí s omezeními a nejsou naším nejlepším doporučením pro hraní her. Provedli jsme však rozsáhlý výzkum na 31+ spolehlivých bezplatných jmen v oboru a přišli jsme se seznamem těchto 7 herních VPN zdarma, po testování jejich rychlosti, uživatelsky přívětivosti a zabezpečení:

1. ExpressVPN-Celkově nejlepší VPN bez zpoždění pro hraní

Expressvpn

Klíčové funkce:

 • 3000 + servery v 94 zemích, 29+ umístění serveru v USA
 • 5 současných spojení
 • AES 256bitové šifrování
 • Spolupracuje s League of Legends, FIFA, Fortnite a Minecraft
 • Kompatibilní s Windows, MacOS, iOS, Android, PS4, PS5, Xbox One/Series, Nintendo Switch, routery a dalšími

ExpressVPN je celková nejlepší služba VPN pro hraní her online. Je to proto, že žádný bezplatný VPN se ani nemůže přiblížit k rychlým rychlostem expresního rychlého a bezprostředního herního schopností.

Službu jsme testovali hraním různých online her, včetně střelců z první osoby, strategických her v reálném čase a masivně multiplayerových her online hraní rolí. Ve všech případech, ExpressVPN měl minimální dopad na naši ping a latenci. To znamenalo, že bychom si mohli užít hladký, bezprostřední herní zážitek.

Během našeho testování jsme se rozhodli připojit ke serverům ve Velké Británii a Austrálii. ExpressVPN je nejlepší VPN pro PUBG Mobile, když jsme hráli několik relací hry a byli velmi ohromeni výkonem ExpressVPN.

Gaming-with-expressvpn

Byli jsme docela ohromeni schopností ExpressVPN poskytovat vynikající herní zážitek.

Kromě toho jsme hráli více her pomocí serverů ExpressVPN, jako jsou Apex Legends a League of Legends. Kromě toho jsme navíc provozovali CS: Go a Fortnite, abychom zkontrolovali výkon ExpressVPN, ale při spuštění nenašli žádné zpoždění a pingy. Celkově jsme tedy našli ExpressVPN jako nejlepší hry pro VPN, pokud hledáte odpověď na to, jak získat lepší ping v Minecraft. Doporučujeme, abyste si prohlédli Nejlepší směrovače VPN pro herní konzole které vám poskytují bezproblémový výkon při hraní.

Dále, abychom zkontrolovali, zda ExpressVPN pracuje s konzolami PS4 a PS5, nastavili jsme jej podle tohoto propojeného průvodce. Užili jsme si další 3 hodiny hraní Call of Duty: Modern Warfare II V grafice HD bez frustrujících zpoždění. Můžeme říci, že je to VPN pro konzole PS4/PS5!

Pokud jde o rychlosti ExpressVPN, na našem připojení 100 Mbps jsme si nikdy nevšimli našeho Rychlosti klesají pod 30 Mbps. Pings také zůstal konzistentní, nikdy nechodil výše 20 ms. Také jsme testovali pings pomocí nejbližšího serveru na naši skutečnou polohu a všimli jsme si významného poklesu. Od 20 ms na serverech na dlouhé vzdálenosti naše pingy klesly na to 10-11 ms.

Stručně řečeno, dostali jsme a Rychlost stahování 83.68 Mbps A Rychlost nahrávání 79.23 Mbps na naše spojení, které je vynikající!

ExpressVPN-Speed-Test-for Gaming

Díky rychlosti ExpressVPN jsme si užili hraní bez zpoždění.

Jedna věc, o kterou se všichni mobilní hráči obáváme, je výdrž baterie. díkybohu, IOS a Android ExpressVPN nejsou bateriové hoggery. Pomocí protokolu Lightway ExpressVPN jsme si všimli a pokles o 1% za minutu V životnosti baterie na našem iPhone 13 Pro Max.

Také jsme provedli rozsáhlé testování pro hráče stolních počítačů. Z tohoto důvodu jsme testovali ExpressVPN na směrovačích a dospěli jsme k závěru, že pokud chcete maximalizovat svůj herní výkon s nejlepšími herními směrovači VPN, které jsou navrženy speciálně pro hráče, musíte nastavit aplikace ExpressVPN nativní router. Dokázali jsme snadno nakonfigurovat ExpressVPN na našem routeru ASUS AC68U během stěží 10-12 minut. Je to také nejlepší VPN pro Comcast Xfinity, ExpressVPN navíc podporuje řadu směrovačů, včetně D-Link, Linksys, Asus RT, Saobi, TP-Link, a Xiaomi. Jeho kompatibilita s Netgear Nighthawk Smart Wi-Fi router (R6700-AC175)

Další působivou věcí na ExpressVPN je to, že podporuje oba rozdělení tunelování a předávání portů. Dodali jsme Overwatch a Roblox do našeho vlastního seznamu tunelingu, zatímco vše ostatní nechává. To zajistilo, že pouze provoz používaný k hraní overwatch nebo roblox byl šifrován, zatímco zbytečný provoz zůstal nešilbaný. Jako výsledek, Všimli jsme si nižší latence. Je to také jeden z nejlepších VPN pro dopad Genshin.

No, budeme to jasno. ExpressVpn není bezplatná služba VPN. Ale je to pro vás nejlepší volba, pokud jste vášnivý hráč, který nechce skončit frustrovaný mezi zápasem. Pokud je to na omezenou dobu, pak můžete vždy Zkuste expressvpn bez rizika po dobu 30 dnů a užijte si tento herní vpn zdarma zkušební verze stahování s výjimečnými službami!

Pro podrobnou analýzu tohoto VPN projděte naše Expressvpn Review.

 • Neomezená šířka pásma a planoucí rychlosti pro hraní her
 • 3000+ serverů v 94+ zemích na výběr
 • Kompatibilita se všemi populárními herními konzolemi a směrovači
 • 5 multi-loginů
 • Udržuje uživatele anonymní a neidentifikované
 • Riziková bezriziková 30denní záruka peněz