5 nejlepších způsobů, jak najít diamanty v Minecraft 1.18.2, kde najít diamanty v Minecraft 1.18 a nejlepší úroveň diamantu

Minecraft 1.18 Nejlepší úroveň do důlních diamantů v edici Bedrock & Java

Diamond je velmi cenná ruda v Minecraft. Je to nejsilnější ruda v nadsvětí. A zbraně a nástroje, které s nimi vytvoříte. A s novou aktualizací 1.18, úrovně, kde můžete najít, se také změnily. Takže bez dalšího Ado se podívejme na to, kde najít diamanty v Minecraft 1.18 a nejlepší úroveň diamantu pro edice Bedrock & Java.

5 nejlepších způsobů, jak najít diamanty v Minecraft 1.18.2

Diamanty jsou životně důležitým zdrojem v Minecraftu pro mnoho různých položek a některé z nejlepších zařízení ve hře, takže hráči jich nemohou dostat dost.

Po Minecraftově 1.18 Aktualizace, distribuce rudy byla změněna kvůli zvýšenému výškovému limitu a přidání vrstev hlubokých. S ohledem na to není nalezení diamantů úplně stejné, jak to bývalo.

Jistě, hráči mohou stále zamířit do podzemí a těšit pryč, ale nová úroveň výšky musí být efektivní. Kromě toho existuje více než jedna taktika, která jim umožňuje najít diamanty, z nichž některé nezahrnují těžbu vůbec, dokud uživatelé nenajdou rudové bloky samy.

Minecraft: Skvělé metody hledání diamantů ve verzi 1.18

5) Spelunking

S novým způsobem terén generuje v Minecraft 1.18, jeskyně a rokle se mohou dostat značně hluboko do Země, přičemž některé dokonce sahají dolů do hlubokých vrstev. Z tohoto důvodu vytvářejí solidní místa pro hledání diamantů.

Tyto diamantové rudy mohou být často dokonce vystaveny pod širým nebem, což je při tvorbě diamantu výrazně vzácné. Hráči by však měli být při zkoumání těchto míst opatrní, protože často mohou být chovu pro nepřátelské davy kvůli přítomnosti nízkého světla.

Stejně jako rokle a jeskyně na zemi v Minecraft Worlds mohou najít tyto přírodní jevy pod vodou. Potápění do vodních útvarů však může mít tendenci vést k problémům s zrakovým pohledem, protože vanilková voda má skromné ​​světlo a zakrývá vidění.

Naštěstí mohou uživatelé vidět téměř cokoli pod povrchem oceánu s několika lektvary nočního vidění. Tyto lektvary vytvářejí vynikající vizuální pomůcky při hledání podvodních roklí a jeskyní, které lze poseté diamantovou rudou.

3) Těžba svislého hřídele

Je to nekonvenční a může to být trochu nebezpečné, ale vertikální těžba hřídele v Minecraft má potenciál dostat hráče tunu rud, včetně diamantů. Proces je relativně jednoduchý: těží dolů ve velkém tvaru podobném čtverci, dávají pozor, aby se nekopali rovně dolů a místo toho pracovali kolem okrajů, než se rozbijí interiér.

Nakonec hráči vyčistí obrovské množství bloků a možná pravděpodobně našli tunu diamantů, zejména pokud vytvoří dostatečně velkou šachtu, aby pokryla více kusů. Je to velmi náročná sestava a uživatelé mohou občas narazit na nebezpečí, jako je láva, ale návratnost zájmu může být značná.

2) Těžba poboček

Může to být způsob, jakým většina hráčů v Minecraftu moje, ale těžba poboček je stále velmi účinná pro nalezení rud, včetně diamantů. .

Pro účinnou těžbu poboček v Minecraft 1.18, hráči budou chtít začít kolem výšky Y = -63, protože by to mělo mít nejvyšší koncentraci diamantových „šarží“ bloků bloků. Poté mohou začít pracovat na Y = 14, protože zbytek diamantové rudy bude generovat mezi těmito dvěma body.

1) Těžba TNT

TNT je v Minecraftu dobře známý pro svou výbušnou destrukci, ale díky tomu je to vynikající pro těžbu a nalezení diamantové rudy. S dostatkem TNT mohou uživatelé začít na jakékoli výškové úrovni, kterou by chtěli, a pomocí výbušného bloku vyhodit celé otvory ve výškách, když pracují dolů.

Bude to vyžadovat hodně TNT a může to být potenciálně nebezpečné kvůli věcem, jako je láva nebo náhodná detonace, ale těžba TNT může nashromáždit tunu diamantové rudy poměrně rychle, díky tomu, jak krátká je doba pojistky na TNT. Někteří hráči Minecraft dokonce vytvořili těžební stroje založené na TNT a zlepšovali vyhlídku na těžbu TNT ještě více.

Poznámka: Tento článek odráží autorovy názory.

Minecraft 1.18 Nejlepší úroveň do důlních diamantů v edici Bedrock & Java

Toto jsou nejlepší úrovně, které byste měli prozkoumat při zemědělských diamanech v nové aktualizaci Minecraft 1.18.

Podle Karan Pahuja Naposledy aktualizováno 3. prosince 2021

kde najít diamanty v Minecraft 1.18

Diamond je velmi cenná ruda v Minecraft. Je to nejsilnější ruda v nadsvětí. A zbraně a nástroje, které s nimi vytvoříte. A s novou aktualizací 1.18, úrovně, kde můžete najít, se také změnily. Takže bez dalšího Ado se podívejme na to, kde najít diamanty v Minecraft 1.18 a nejlepší úroveň diamantu pro edice Bedrock & Java.

Což je nejlepší úroveň k nalezení diamantů v Minecraft 1.18 pro vydání Bedrock & Java

kde najít diamanty v Minecraft 1.18

Nejlepší úroveň k nalezení diamantů v Minecraft 1.18 je Y -úroveň -59.

 1. Chcete -li získat diamanty, měli byste Začněte těžbu pod úrovní Y 13 kdekoli v Overworld.
 2. V zásadě najdete diamanty kdekoli mezi úrovní Y 14 a Y-Level -63.
 3. Chcete -li vědět, na které úrovni jste v současné době na tisku F3-Key na vaší klávesnici.
 4. Zde najdete polohy XYZ své postavy oddělené „/“.
 5. . Takže například, pokud Xyz říká: 155.244/15.00000/730.535, pak úroveň y je 15.00000. Toto číslo ukazuje úroveň, na které je spodní polovina vaší postavy.

Pokud těžíte na výše uvedených úrovních, máte vysokou šanci získat diamanty v Minecraft 1.18.

V případě, že hrajete Minecraft 1.17 Pak najdete diamanty mezi úrovní Y 5 a Y na úrovni 12. Bez ohledu na to, na které verzi hrajete, vždy používejte železné pickaxe nebo vyšší pickaxe pro těžební diamanty nebo jiné rudy. A pro verze starší než 1.18 nebo 1.17 Zkuste jít do důl na negativní úrovni Y, například na úrovni y -16 na důlní diamanty nebo jiné rudy. Těžba v negativních úrovních Y zvýší vaše šance na jejich nalezení.

To shrnuje tuto příručku na nejlepší úrovni diamantu v Minecraft 1.18 a kde najít diamanty pro edice Bedrock & Java. Pokud se vám líbí hraní této hry, nezapomeňte zkontrolovat naše další průvodce Jak opravit launcher nefunguje a Jak vyrobit lektvar požáru v Minecraft.

Minecraft 1.18: Kde najít diamanty

Minecraft 1.18: Kde najít diamanty

Minecraft verze 1.18 Přidá aktualizaci jeskyní a útesů, přináší přepracovanou generaci Overworld, zejména nové jeskyně i hory. Spolu s vyššími vrcholy hory můžete nyní jít mnohem hlouběji dolů v souřadnici Y-nebo do země-než kdy předtím. To však také znamená, že v Minecraft 1.18 Řada rud včetně extrémně cenného diamantu najdete pouze hlubší podzemí ve srovnání s předchozími verzemi. Zde můžete najít a nakonec farmovat nové diamantové místo v Minecraft 1.18 Aktualizace.

Jak získat a zemědělské diamanty

V předchozích verzích je již uvedeno pod úrovní 15. Ale v Minecraft 1.18, Diamond Rudy jsou místo toho nalezeny pod Yor -Coordinátem 16 až -64. Měli byste však soustředit své vyhledávání mezi úrovněmi -53 a -59, Protože tyto úrovně mají nejvyšší koncentraci diamantu. Čím hlouběji jdete, tím více diamantů, Redstone a Lapis najdete. Mezitím se na Y -60 blocích podloží se začnou tkanit a mohou skončit tím, že by se bránily diamantům, takže s ohledem na to byste měli začít hledat nad -60. Zde je návod, jak zjistit, v jakých souřadnicích se nacházíte Minecraft:

 • Verze Java: Stiskněte klávesu F3. Vaše přesné souřadnice jsou uvedeny v linii „XYZ“. Můžete také odkazovat na linku „blok“, ale nezobrazí vaše přesné souřadnice, protože čísla jsou zaoblena.
 • Verze podloží:
  • Když poprvé vytvoříte svůj svět, zapněte možnost Koordinace show v nabídce možností World.
  • Pokud jste zapomněli nebo nezapnuli možnost pořadu souřadnice poprvé, nebojte se. Jednoduše klikněte na ikonu pera nebo tlačítko Upravit vedle vašeho světa a poté zapněte souřadnici show.

  Podle Minecraft YouTuber Ducky (viz výše), zde jsou nejlepší tipy pro zemědělské diamanty v Minecraft 1.18.

  • Rudy jsou méně pravděpodobné, že se budou vynořit v oblastech, kde jsou vystaveny vzduchu. Neobtěžujte se kopat mimo jeskyně a zůstat v uzavřených prostorech.
  • Použijte metodu těžby 2 × 1:
   • Získejte pickaxy, jídlo a pochodně.
   • Vykopněte na -58 souřadnicí vytvořením dvou děr v celém bloku.
   • Jakmile dosáhnete souřadnice, stačí začněte těžbu ve dvou blocích a vytvořte jednu nepřetržitou cestu, aby se usnadnilo návrat zpět.
   • Získejte pickaxes, lopatu, kbelík na vodu a jídlo.
   • Vykopat dolů a koordinovat -59. Jakmile tam, vykopat pět bloků před vámi na úrovni očí.
   • Dále přepněte na kbelík vody (hráči Java to mohou dát do své mimo ruku).
   • Umístěte kbelík vody na blok před sebou. Pak jděte co nejdále vpřed a pak udělejte sprintu k plavání animaci a plavete do pěti blokových mezer, kterou jste právě vykopali.
   • Jakmile je v mezeře, vykopejte jednu přímku, pokud potřebujete.
   • Pro více informací, vysvětlení začíná v minutě 6:26 ve videu výše.

   Příbuzný:
   Minecraft 1.18: Jak najít svěží jeskyně

   Minecraft je k dispozici na PC, Android, iOS, Xbox One, Xbox Series X | S, Nintendo Switch a PlayStation Platforms.