5-torg | Vysoká na životě wiki | Fandom, co se stane, když zabijete 5-torg na vysoké úrovni? | PC hráč

Co se stane, když zabijete 5-torg na vysoké úrovni

To je vše, co je k tomu! Stejně jako volba GENE STAB, Pro vraždu 5-torg neexistují žádné důsledky příběhu– High o životě opravdu není druh hry, která vás drží zodpovědnost za cokoli. To znamená, že na rozdíl od bodnutí genu vám zabíjení 5-torg nedává úspěch; Ve skutečnosti, jediná věc, kterou vám chybí, pokud ne, je její dialog, když jste postupně odrazili na její zdraví. Nechte ji být nebo ji zabijte, volba je na vás, ale můžete si být jisti, že se to nevrátí, aby vás kousl do zadku.

5-torg

5-torg je členem rodiny Torg, která se nachází ve slumech Blim City, a velikonoční vejce a šéf Vysoký život. Její odměnu je 0 kreditů.

Obsah

Vzhled []

Objeví se poté, co bojujete s 9-torgem. Visí dolů ze stropu sila.

Když dokončíte bojovou šéf s ní sestrou, má s vámi dialog.

Osobnost []

Bounty Intel []

Příběh []

5-torg: Hej, je mi pět Torg. Děkuji za zabití mého zlého klonu. Nevadí mi, jestli zmrzačíš její mrtvolu. Opravdu, je to v pořádku. Odvedli jste tak dobrou práci, která byla jako mimo háček.

Kenny: Nebudete to převzít a skončíte stejně zlým jako devět Torg, správně?

5-torg: Ach, neboj se. Věci se zde budou hodně lišit. Takže už žádný zločin. Oh, ne tak jiné. Technicky jsme všichni z nás Torgs zlí klony, takže stále budu dělat spoustu zločinu. Ale jsme v pohodě, hm? Pokud jde o mě, jste přítelem rodiny točivého momentu a vítejte zde kdykoli. Čestný točivý moment. Nyní můžete být 10-torg, pokud mě omluvíte. Můj den byl velmi plný.

Kenny: Budeš v pořádku, pokud tě prostě necháme tam viset?

5-Torg: Ach, jo. Viset z provazů je pro můj druh pěkně. Hej, je to dobré pro naše záda. Vlastně jsem ten, kdo se sem postavil. Díky za záchranu. Nevadí mi, jen se tu budu chvilku pověsit. Jo, až se příště vrátíš, budu pryč, budu opravdu zaneprázdněn běháním všeho a víš, dělám věci. Protože, jo.

[Začněte ji bodnout] No, hej, co to děláš?

Ach, to necítím. Víš, oh, nikdy jsem tě neměl nechat být čestným točivým momentem. Jsi minus 10-torg. Přestaň. Pojď Pojď. Ve skutečnosti je to hezké chování na točivém momentu. Jo, zavolal jsem. Oh Fuck to vystřihne. Nechcete na starosti tři točivý moment? Věř mi, jsou stále doslovné dítě.

Hej, to je pravda. Čísla označují, jak jsme staří, ne pořadí, které jsme byli klonovány. Duh. Ale vyrostli jsme opravdu rychle. Je mi pět let, ale to je jako dospělost pro náš druh. A devět Torg byl v podstatě starý telefon. Dobře, myslím, že mě prostě zabiješ. Uh, to je na hovno. Dobře, to bylo hodně.

Kenny: Pěkné. Zabili jsme jiného šéfa. Myslím, že jako bonusový tajný šéf. Dobrá práce. Ow.

Boss Battle []

Bitva šéfa je snadná, protože její celé tělo je svázané dohromady. Takže ji můžete jen bodnout nožem. Boj šéfů není mandory, je to trochu malé tajemství.

Trivia []

  • 5-torg je první tajný šéf ve hře.

Co se stane, když zabijete 5-torg na vysoké úrovni?

Vysoko na životě 5 -torg - namíření zbraně na visícího mimozemšťana

Zda zabít 5-torg nebo nechat ji na pokoji, je jedním z mnoha životních rozhodnutí na vysoké úrovni a není tak divné si myslet, že vražda budoucího zločineckého pána může mít nějaké důsledky. Poté, co dostanete odměnu z Gene, pošle vás na první práci, aby lovil nechvalně známýho Slumlorda 9-Torga a najděte si nož-jo, ten rozzlobený z přívěsu.

Ve slumech najdete nůž a po boji proti vlnové vlnosti nekompetentních mimozemských mravenčí. Porazit ji, aby zachránil 5-torg a vám bude zbývat výběr, co s ní dělat. Zde je to, co se stane, když zabijete 5-torg, a pokud existují nějaké výhody nebo důsledky v obou směrech.

Co se stane, když zabijete 5-torg na vysoké úrovni?

Poté, co porazíte její sestru zlý klon, 9-torg, ukázalo se, jak vám 5-torg vysvětluje, že všechny Torgs jsou vlastně zlé klony a ona pravděpodobně zaujme místo své sestry jako zločin pán. Můžete ji buď nechat, nebo ji můžete začít střílet a bodnout ji. To způsobí, že se objeví nový Boss Health Bar. Pokud to dostanete na nulu, zemře a zbraň vám poblahopřává k porážce tajného šéfa.

To je vše, co je k tomu! Stejně jako volba GENE STAB, Pro vraždu 5-torg neexistují žádné důsledky příběhu– High o životě opravdu není druh hry, která vás drží zodpovědnost za cokoli. To znamená, že na rozdíl od bodnutí genu vám zabíjení 5-torg nedává úspěch; Ve skutečnosti, jediná věc, kterou vám chybí, pokud ne, je její dialog, když jste postupně odrazili na její zdraví. Nechte ji být nebo ji zabijte, volba je na vás, ale můžete si být jisti, že se to nevrátí, aby vás kousl do zadku.

PC Gamer Newsletter

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Sean Martin

Seanovy první PC hry byly plné škrticí klapky a úplné zničení a jeho vkus od té doby zůstal téměř stejný. Když nevyhledává hry pro tajemství nebo nechala hlavu proti hádankám, zjistíte, že reviduje staré kampaně Total War, trýznivé nad jeho Destiny 2 Fit, nebo se stále snaží dokončit Horus Heresy. Sean také napsal pro Edge, Eurogamer, PCGamesn, Wireframe, Egmnow a inverzní.

Cyberpunk 2077: Jak začít Phantom Liberty

Cyberpunk 2077 Cheaty ještě neexistují pro 2.0 Aktualizace nebo Phantom Liberty

Tajný šéf bojuje 5-torg

5-torg je tajný šéf, kterého můžete bojovat s vysokým životem během jednoho z vašich odměn. Ale budete muset hrát trochu hlavního příběhu, abyste bojovali proti tomuto šéfovi.

Hledáte něco konkrétního? Kliknutím nebo klepnutím na odkazy níže přeskočte.

  • Jak bojovat s 5-torgem
  • Tipy a triky pro boj s 5-torgem
  • Co se stane po zabití 5-torg

Jak bojovat s 5-torgem

Chcete-li bojovat s 5-Torgem, budete muset nejprve zabít 9-torg. Naštěstí nemusíte hrát příliš mnoho hry, protože 9-torg je první hlavní, který musíte dokončit. Jakmile zabijete 9-torg, uvidíte rozpadu 5-torg a odhalíte se vám. Jakmile to udělá, můžete zahájit boj tím, že ji natáhnete.

Hol Wanchthrough - 9 -torg 26.png

Tipy a triky pro boj s 5-torgem

Uvidíte, jak se její zdravotní bar objeví na vaší obrazovce, když na ni střílíte. I když je svázaná a nemůže se pohybovat, bude vás stále pokusit přesvědčit, abyste ji nezabili. Je důležité, abyste ignorovali to, co říká, a dokončíte práci.

Co se stane po zabití 5-torg

Neexistují žádné skutečné důsledky pro zabití 5-torgů. Ale jakmile zabijete 5-torg, Kenny uzná, že vy dva jste zabili tajného šéfa.

Boj s 5-torg.png

Zjistěte více o High On Life s některými z našich dalších užitečných průvodců: