5 videoher, kde se dostanete na draka, nadcházející hry Dragon v roce 2022 a dále – část II – Wyverns & Waypoints

Nadcházející dračí hry v roce 2022 a dále – část II

Příběh se odehrává přes úvodní střih a poté přes šest různých úrovní, které hra velkoryse poskytuje, každý konec bitvou šéfa.

5 videoher, kde se dostanete na draka

Je to vždy vítaná pochoutka, když videohry mají draka nebo dva. Některá z největších mýtických tvorů v moderních i starších médiích mohou draci skutečně ukázat svůj potenciál naplno.

Přesto hry někdy jdou o krok za hranice a dávají hráčům jedinečný zážitek, aby si užili existenci tohoto majestátního stvoření z pohledu hry. To znamená, že nechali hráče jezdit na drakovi.

Ať už je to stručně pro sekvenci v příběhu, jako základní herní mechanik, nebo dokonce jako způsob, jak projít světem, to jsou některé z nejlepších zážitků, které mohou mít hráči s draky.

Na tomto seznamu je pět takových videoher, které umožňují hráčům jezdit na drakovi.

Pět videoher, které umožňují hráčům jezdit draka

1) Panzer Dragoon

Vzhledem k tomu, že tato série videoher vyšla poprvé během 90. let, hratelnost je docela jednoduchá a dole. Hráč jezdí na vrcholu létajícího draka a střílí nepřátele ve formě robotů a monster. Protože to byla hra Rails Shooter ze SEGA, byla to docela zkušenost pro svou dobu.

Nastaven v post-apokalyptickém světě, kde protagonista Keil spolupracuje s drakem, aby bojoval se sílami zlého národa známý pouze jako říše a černý drak, primární antagonista hry.

Příběh se odehrává přes úvodní střih a poté přes šest různých úrovní, které hra velkoryse poskytuje, každý konec bitvou šéfa.

Zatímco zpočátku nedostatečně výkonné v prodeji jako PlayStation byl mnohem lepší konzolou než Sega’s Saturn, vydělal dostatečný zisk na spuštění pokračování a nakonec celé ságy.

Tyto videohry jsou hodně chváleny za jejich hraní a příběh, zejména na konzole Saturn, natolik, že byly vyhlášeny předělání pro Nintendo Switch celé ságy, přičemž první byla vydána v roce 2020.

2) The Elder Scrolls V: Skyrim – Dragonborn

Zatímco Skyrim byl hra o loveckých dracích, hráči jeli na vrcholu přátelského draka během jedné příběhové mise, i když pouze na řezané scéně. Tato funkce se stala vysoce požadovaným aspektem fanoušků (někteří dokonce jde tak daleko, aby vytvořili mody), což Bethesda nakonec udělila.

V rámci jejich DLC přidal Bethesda funkci, aby zkrotil draka pomocí ohybu, křičí. Během kampaně DRAGONBORN DLC dosáhly hráči tento výkřik v příběhu, aby zavolali draka dolů na zem, jeho věrnost se k nim nyní zavázala. Po interakci s tímto „zkroceným“ drakem se hráči mohou vyšplhat na záda, protože to trvá let.

To funguje také v otevřeném světě. Hráči potřebovali najít draka ve volné přírodě, na kterém by pak mohli jezdit kolem, ovládat magii a dragonfire ze záda. Hráči mohou nasměrovat draka, aby odletěl na body na mapě světa, i když nemohli ovládat let draka v reálném čase.

3) Pokemon: Pojďme na pikachu/eevee

Let je pohyb, který trenéři v sérii videoher Pokemon mohou učit konkrétním několika pokémonem, který by pak mohli použít k letu do částí mapy k rychlému cestování.

Tento krok by mohl být také naučen Dragon Pokemon, jako je Charizard nebo Dragonit, což vede k tomu, že hráči, kteří si na svém oblíbeném draku odebrají joyride. Naposledy vidělo se vylepšeno v Pokemon: Let’s Go Series (Pikachu a Eevee).

Zde mohou trenéři po porážce Elite Four „létat výše“. Jakmile je to k dispozici, mohou si nyní vybrat kterýkoli ze tří pokémonů dostatečně velkých, aby je nese, aby využili tuto schopnost ve světě her.

Tito tři Pokémony jsou Dragonite, Charizard a Aerodactyl. Pomocí kterékoli z těchto tří mohou trenéři naskočit na záda a létat kolem mapy výrazně rychleji než chůze. Mohou dokonce létat nad velkými vodními útvary a umožnit hráčům potulovat.

4) Střední Země: Stín války

Technicky se nejedná o draky, ale ve videohře se nazývají Drakes. Termín Drakes se však někdy používá zaměnitelně s draky nebo pro menší draky, takže se kvalifikují. Proč jsou jejich Drakes na Střední Zemi během nastavení války Shadow of War úplně jinou konverzací, ale já odbočuji.

V této adaptaci práce JRR Tolkien’s Adaptation, Nazgul, kteří jsou primárními antagonisty hry, jezdí kolem Drakes, aby v bitvě získali navrch v bitvě. Talion, protagonista hry, však má elfského ducha Celerimbor poděkovat za schopnost zkrotit tyto létající monstrózy za jeho vlastní potřeby.

Odemknutím pomocí stromu dovedností schopnost draka jezdce umožňuje Talionovi ovládat tato zvířata a jezdit na nich, pomocí ohnivého dechu a potápěčských útoků, aby vytáhl nepřátele.

Další upgrade mu umožňuje svolat Drakea, který má být použit v bitvě. Tyto létající hory lze také použít k procházení mapy velkými rychlostmi nebo k vychutnání malebného výhledu na Minas Ithil.

5) století: Věk popela

Relativně nová hra vydaná 2. prosince 2021 pro Windows a 2. března 2022 pro Xbox je tato hra hlavně o dračí jízdu. Jedná se o videohru pro multiplayerové hry pro aeriální bojové hry s volným hráčem z perspektivní kamery třetí osoby, vyvinutá společností Playwing Bordeaux.

Je to bojová hra arény, kde se hráči mohou namontovat na různé draky a vévodit ji mezi sebou. K dispozici jsou tři třídy draků, Marauder, Windguard a Phantom, přičemž každá třída má přístup ke schopnostem specifickému.

Existují různé herní režimy, standard pro většinu her pro více hráčů, jako je Capture the Flag, Team Deathmatch a kazí války. Zatímco ve výchozím nastavení má hra formát 6V6, byl také představen režim 3v3. S ohromující grafikou a vizuálními prvky je tato videohra pravděpodobně nejlépe vypadající ze všech položek na tomto seznamu.

Anketa: Baví vás Dragon Riding ve videohrách?

Nadcházející dračí hry v roce 2022 a dále – část II

Mimo tituly s časným přístupem mají hráči milující draka docela rozmanitost her, na které se těšíme v příštím nebo dvou letech. Podobně jako část I této série článků, všechny tyto hry byly vyvinuty nezávislými tvůrci a máme skvělou kombinaci žánrů. Draci hrají v některých z těchto her výraznější roli než jiné, ale ve všech z nich jsou hlavním rysem, ale ve všech z nich jsou hlavní vlastností hlavní vlastností.

Dnes zde budu jen stručný přehled, ale plánuji v budoucnu dát každému z nich podrobnější pohled.

Oznámené hry

Dragonův hromada

Dragonův hromada je „Akční dobrodružná hra pro Action Action Adventure Multiplayer o pomoc při adoptivním draku se dostat do jejich domova na obloze.„Zdá se, že váš drak poroste s velikostí vaší shromážděné hromady, což je jedinečný zvrat na obvyklé mechanice zvyšování draka. Jakmile je dostatečně velký, můžete jezdit na svém drakovi a jsou plánovány další interakce hráčů. Je to projekt sólového vývojáře a brzy bude spuštěn na Kickstarter. Chci si také poznamenat touhu Dev vyhnout se zpeněžení a technologii NFTS/Blockchain, což je plus v mé knize.

Toto je jeden z těch projektů, kde jsem zvědavý, jak velkou roli draci nakonec hrají z hlediska skutečné hry. Dev doufá, že bude implementovat interakce, jako jsou břišní tření a mazlíčky hlavy. Zdá se, že není mnoho her zaměřených na zvyšování aspektu draků, a to by mohlo být dobrý potenciál, který vyplnil tuto výklenek, pokud se dev rozhodne přesunout tímto směrem.

Dragonův hromada je navržen tak, aby přišel na PC. Odkazy níže:

Dragon Game Project

Dragon Game Project je „RPG 3. osoby s týmovými režimy a režim podobný karanténě, kde můžete hrát jako různá stvoření, jako jsou draci, Wyverns, Lizardmen a Gryphons.„Vyvíjí se malý tým ve svém volném čase, ale zdá se, že pokrok jde dobře. Plánují se režimy jednoho a více hráčů, včetně režimu týmu Match. Jejich modely a animace jsou láskyplně ručně vytvořené a jsem nadšený, že se tento vývoj sleduje.

Toto je jeden z lépe vypadajících 3D podniků na tomto seznamu, ale zní to, jako by to mohlo spadnout do kategorie „většinou kantrickým“, ve které se ostatní v současné době ve vývoji dračích her nacházejí. To není obrovský problém a zdá se, že uspokojuje velkou část milovníků dračích her, ale zajímalo by mě, jestli pro mě bude toto osobně chybět známku. Doufám, že tento tým nakonec doručíme robustní a rozmanitý obsah pro více hráčů.

Dragon Game Project je plánováno pro vydání na PC, Linux a možná Mac. Odkazy níže:

Gedda dort

Gedda dort, Vyvinuto společností Flanel Bear Games, je „2D akční platformor o dracích a dortech“ a je to rozkošné! V této hře můžete okamžitě vyměnit mezi 6 dračími postavami s různými schopnostmi dosáhnout vašeho cíle zachránit sladkou zemi Sugria a získat dort. S živým světem, který se mění s denní dobou, to zní, jako bychom mohli očekávat také prvky Metroidvania.

Ačkoli Gedda dort Ve skutečnosti nesplní žádnou z mých osobních dračích nadějí a snů, jsem přísavek pro dobré pixelové umění a tato hra má skvělou estetiku. Zatím to vypadá, že jsme viděli pouze dva ze šesti hratelných draků a já jsem svědění, když vidím zbytek. Na trhu s dračími hrami je spousta místa pro metroidvania. A protože Metroidvanias jsou právě teď tak horké, možná to pomůže oslovit širší publikum a v budoucnu jsme mohli vidět více her představujících draky?

V současné době je ve společnosti Steam k dispozici demo. Gedda dort Uvolňuje na PC a Mac. Odkazy níže:

Glyde Dragon

Vyvinul Galefor Games, Glyde Dragon je 3D Adventure/Platformer, který se zdá, že z něj čerpá hodně inspirace Spyro Série hned od netopýra. Glyde a jeho malé společenské křídlo se vydávají na snahu bojovat proti záhadné korupci šířící se po jejich světě. Pomůžete ostatním drakům, sbíráte krystaly a bojujete s baddies s více než 60 typy útoků a schopností, vše v živém živém světě.

Jako celoživotní fanoušek Spyro (a 3D Platform Collectorchons Obecně) jsem z toho neuvěřitelně nadšený. Design Glyde je dostatečně jedinečný, zatímco stále zůstává mírně nostalgický a miluji barevný, stylizovaný svět. Zdá se, že moderní studia v posledních letech bojovala s 3D plošinovkami, takže se snažím vidět, jak Glyde přijme žánr a dostat si do hry své vlastní ruce, abych viděl, jak se poněkud chaoticky vypadající boj cítí hrající.

Glyde vydává na PC pouze právě teď, ale Devs doufá pro nakonec porty konzoly. Očekává se, že se v roce 2022 uvolní demo, takže na to dávejte pozor. Odkazy níže:

Cech draků

V současné době žije na Kickstarteru do 24. března 2022 a již více než 200% financovaných, Cech draků je „vybudovatel osady s drakem zkrocení, průzkum a dobytí.„Vyvíjí se tým manžela a manželky ve výstavbě od roku 2019 a v roce 2023 je plánován na zahájení dočasného přístupu. Kromě aspektů budovy osad je hratelnost plánována tak, aby se skládala z obchodování, zemědělství, těžby a tvorby.

Jsem zvědavý, že se dozvíte více o roli, kterou draci hrají v této hře, protože to vypadá, že let může být uzamčen pouze pro rychlou cestu. Zní to, jako by se mohlo dojít k silnějšímu zaměření na aspekty zvyšování a zkrocení než Dragonův hromada Dříve na tomto seznamu. Musím říci, že draci, které jsem dosud viděl. Ale s hrou v tak raném stavu vývoje, doufejme, že modely budou více vyleštěny úplným vydáním. Myslím, že se jedná o hru, která by hodně těžila z stylizovanější estetiky, na rozdíl od snahy udržet věci vypadající polorealisticky.

Aktualizace 3/23/2022: Dev mě oslovil, aby sdílel trochu více informací. Dragon Flight nebude omezen pouze na sekvence rychlého cestování; Budete moci létat na svém drakovi kdekoli chcete. Trochu jsme mluvili o modelech draků a celkové estetice a zdůraznili, že na všech modelech pro celou hru pracovali na všech modelech, kteří pracovali na všech modelech. I když stylistické volby nemusí být zcela na mé uličce, stále jsem rád, že vidím více draků ve hrách. Doufám, že hratelnost tento odlišuje, i když vizuální prvky možná ne.

Cech draků bude zahájeno zpočátku na PC, s verzí Mac, která bude následovat. Odkazy níže:

Skyfear

Tato hra nebyla ani na mém radaru, dokud jsem nebyl s tímto článkem většinou hotový a narazil na ni, zatímco jsem šel dolů po králičí díře YouTube. Skyfear, Studios protaria, vyvinutá 3-osobností, nedostala mnoho mediální pozornosti, ale zní to, že devs tvrdě pracují. Vytváří hodně inspirace od střelců ze staré školy arény z LAN Party Days, s přizpůsobitelnými Wyverns jako vaše hratelné postavy. Obrovským plusem v mé knize, jako někdo, kdo se vyhýbá většině online hry, je také schopnost hrát a postupovat v režimu Singleplayer, proti robotům místo ostatních hráčů.

Skyfear byl původně naplánován na propuštění v roce 2021, ale zdá se, že byl v listopadu posunut na 2022 zpět. DEV však tvrdí, že drtivá většina obsahu hry je dokončena a že zpoždění je vyleštit animace, zvuk, efekty a multiplayer AI. To je pro mě dobrá zpráva, protože animace v tom, jaké malé hraní záběry najdu, vypadají poněkud drsně. Doufám, že zpoždění stačí k tomu, aby se vizuální prvky dostaly na leštěnější úroveň, protože to zní, jako by existoval potenciál pro zajímavou a rozmanitou hratelnost, s velkým počtem kombinací výhod, magie a schopností, které si můžete vybrat na začátku každý zápas. Hra se zdá být zaměřena na rychlost a obratnost a Devs stanovili, že jejich draci jsou založeni spíše na netopýrech, aby tento koncept zdůraznili.

Skyfear je plánováno pro vydání na PC, s možnými verzemi Mac a Linux v budoucnu. Odkazy níže:

Dále ven?

Projekt Dragon

V dubnu 2021 začaly vycházet zvěsti o nové hře podporované společností Microsoft a vyvinutá Hitman Studio IO Interactive. Zřejmě daboval Projekt Dragon, Říká se, že je to středověká fantazie MMO. To je o všem, co musíme pokračovat, ale doufejme, že v roce 2022 uslyšíme něco jiného. Mohlo by to nikam jít, nemohlo by to nakonec mít nic společného s draky, ale samotné kódové jméno stačí k tomu, abych vzbudil můj zájem.

Takže by to mělo do značné míry pokrýt vše, na co se musíme těšit během příštího roku nebo dvou! Víte o jakýchkoli hrách, které mi chyběly, nebo pracujete na vlastním projektu? Neváhejte se na mě oslovit na Twitteru nebo e -mailem na adrese [email protected], pokud máte co sdílet!