505 her »Terraria: Konec Journey je nyní k dispozici na Nintendo Switch!, Terraria se stále zlepšuje, konečná aktualizace Journey je nyní naživo – Xbox Wire

Terraria se stále zlepšuje, konečná aktualizace Journey je nyní naživo

Contents

Crossplay není v současné době podporována pro Terraria – jedná se o funkci, kterou tým plánuje prozkoumat, jakmile jsou všechny aktivní platformy v Paritě obsahu. Nemůžeme slíbit, zda v tomto úsilí uspějeme, ani jakou formu bude mít, ale pokusíme se z něj učinit realitu.

Terraria: Konec Journey je nyní k dispozici na Nintendo Switch!

Terraria: Konec Journey je nyní k dispozici na Nintendo Switch!

Zpočátku vydáno v květnu 2020 pro PC, End Journey’s End přivede Terraria na další úroveň, na místo, kde lze základní hru konečně nazvat „Kompletní“. Od nových způsobů hraní hry, přes 1000 nových položek k nalezení a řemesle, až po nové šéfy, které mohou zpochybnit, a dokonce i plnohodnotný recenze veškerého obsahu hry pro rovnováhu, grafickou kvalitu a mechaniku-opravdu, konec Journey’s End má něco pro každého. Nemůžeme se dočkat, až uvidíme vaše reakce, když se ponoříte do všeho, co tato aktualizace nabízí, a doufáme, že si pro vás náš dárek důkladně užijete. Opravdu to byla úžasná cesta … ale opravdu máme pocit, že tento konec je opravdu jen nový začátek pro úžasný svět Terraria.

Toto vydání přinese přepínač na ekvivalent (obsahově) 1.4.0.5 Verze Terraria. Nyní, když všechny platformy dosáhly konce Journey, se tým zaměří na uvedení konzoly/mobilního/přepínače na paritu obsahu s aktuální verzí PC (1.4.3)!

Co na vás čeká na konci Journey? Jak si dokážete představit, je to hodně projít … takže vám poskytneme shrnutí horní linie spolu s odkazy na PC ChangeLogs a články o konečné recenzi Journey od spuštění 1.4. I když některé věci se nemusí shodovat s 1: 1 (například rozdíly v uživatelském rozhraní/kontrole a některé funkce budou odlišné), cítíme, že je to snadný způsob, jak vás seznámit s obsahem, který je zde na dosah ruky. Pokryjeme některé rozdíly, kde můžeme. Připraven zmapovat vaši cestu? Přečtěte si dále, věrný cestovatel!

Terraria: Konec Journey (1.4) Shrnutí

Tam a zpět znovu: shrnutí konce Journey

Terraria: Konec Journey obsahuje tolik ve způsobu obsahu a nových funkcí, že jsme cítili, že by bylo nejlepší vás odkazovat na koncový changeLog hlavní cesty ze spuštění PC pro všechny podrobnosti. Abychom to vyjasnili, v tomto okamžiku existuje několik věcí, které existují na PC a/nebo jiných konzolách, které nejsou v současné době podporovány Terraria: Journey’s End on Nintendo Switch:

Texture Packs & Modding nejsou v současné době možné na přepínači Nintendo. To je něco, co tým prozkoumá, když postupujeme kupředu – ale v současné době nemůžeme dávat žádné sliby.

Splitscreen + Online (v kombinaci) multiplayer není v současné době podporován – bude to prozkoumáno při pozdější aktualizaci, protože jsme nechtěli odložit spuštění a pronásledovat problémy s případem mnoha okrajů, které tato konkrétní situace vytváří.

Nintendo Switch může v tuto chvíli podporovat pouze dva hráče SPLITSCREEN

Nintendo Switch v současné době neumožňuje lokální/Bluetooth multiplayer, tým se na to bude zabývat v budoucí záplatě

Ovládací prvky klávesnice a myši nejsou v současné době podporovány na přepínači

Crossplay není v současné době podporována pro Terraria – jedná se o funkci, kterou tým plánuje prozkoumat, jakmile jsou všechny aktivní platformy v Paritě obsahu. Nemůžeme slíbit, zda v tomto úsilí uspějeme, ani jakou formu bude mít, ale pokusíme se z něj učinit realitu.

Jak již bylo řečeno, pojďme se ponořit do několika chladnějších/větších funkcí:

Nové změny specifické pro přepínač

Řada nových nastavení a možností, od grafické kvality po kontrolní profily a mnoho, mnohem více!

Dotykové ovládací prvky jsou zpět a lepší než kdy jindy!

Horizontální vs. Vertical Splitscreen Přepínač

Revidované mapování gamepadů, aby se zohlednilo širokou škálu koncových ovládacích prvků Journey – upravené výchozí hodnoty (výběr z konzoly/červené, pokročilé, zjednodušené) také!

Změny uživatelského rozhraní, které účtují konečné funkce Journey

Vyvinuté verze DPAD HOTBAR a DPAD SNAP

Díky této vyvinuté verzi těchto dlouhodobých funkcí můžete nyní dělat věci, které jste dříve nemohli udělat:
-Hotbar DPAD může být nyní mapován na tlačítka 0-4. Dříve se jednalo o funkci všeho nebo nic.
– DPAD SNAP může být nyní mapován samostatně (LB+DPAD) ve videu – takže hráči nyní mohou používat DPAD Hotbar a DPAD Snap současně.

Ve výchozím nastavení v klasických ovládacích prvcích je DPAD Snap zapnutý a žádné tlačítka hotbar DPAD nejsou mapovány, necháváme to na vás, hráči.

Nový obsah

Více než 1000 nových položek (za 1.3.5), přivedení celkového počtu položek na více než 5000!
Nová zvířátka k nalezení, nepřátelé k bitvě a dvě nové setkání šéfů!
Nové minibiomy
Rybolov krve a lávové se rozšíří
Zcela nová epická hudba Terraria
A mnohem, mnohem víc!

Režim cesty

Režim Journey poskytuje dostupnější zážitek z Terraria tím, že umístí sílu k vytvoření hry, kterou si přejete v dlani. Výzkumné bloky, které vykopáváte, položky, které najdete, a nepřátele, které porážíte, abyste získali neomezenou sílu duplikovat nebo upravit obtížnost hry svým rozmarům. Nakonec můžete mít zážitek z Terraria dokonale přizpůsobené vašim touhám … Jediným limitem je vaše představivost!

S velkou silou přichází skvělá dostupnost – zavedení nového režimu cesty Terraria

? Tady je místo, kde se do hry vstupují některé z nových změn uživatelského rozhraní Switch. Zde je jen několik příkladů:

Výzkum a duplikace jsou umístěny v inventáři na Switch – takže můžete zkoumat, duplicitně, řemeslo a opakovat vše bez opuštění obrazovky inventáře!

Ovládejte počasí, obtížnost, nepřátelské tření … Godmode … a mnohem více s vaší cestou sílami nacházejících se v nastavení!

Hlavní režim

Výzva další úrovně určená pro ty kvalifikované, odvážné nebo dost pošetilé, aby se na ně vzali, Master Režim představuje Ultimate Terraria Challenge. Neochvějný, hlavní režim potrestá vaši chybu a donutí vás připravit a zvýšit vaši hru jako nikdy předtím. Máte, co je potřeba k dokázání, že jste pánem Terraria?

GOLF

Je čas zasáhnout odkazy ve světě Terraria! Správně, konec Journey přináší nadčasovou hru golfu do Terraria. Terraria Golf představuje řadu golfových klubů, skóre a další. Vytvořte si vlastní epická golfová hřiště, sdílejte je se svými přáteli a pak se setkáte s odkazy, aby se navzájem vyzvali – kteří mohou zasáhnout míč nejdéle, který má nejlepší krátkou hru a kdo má, co je potřeba k tomu, aby se tato spojka stala spojkou Putt, když je to všechno na lince?

Chcete se dozvědět více? Podívejte se na náš celovečerní článek All About Terraria Golf!

Fore-Rraria! Zasážení odkazů s Golf Terraria Golf

Hřbitov Biome

Pozor! Protože když se shromáždí příliš mnoho náhrobků, vzduch se chladí a mlhy se vrhnou do … v jakých záhadách najdete pohřbené šest stop hluboko na hřbitově?

Úplná převážnost předává nepřátele a předměty

Jako součást konce Journey tým zkoumal a znovu přezkoumal rovnováhu obsahu ve hře. Od začátku do konce nebyl žádný kámen nezbytný a nezůstal žádný výstroj nezúčastněný. Nakonec to zbývá plné vyvážení hry shora dolů. Statistiky se změnily, funkce se změnila. !

Přečtěte si vše o Revisit a Rebalance prostřednictvím článku níže!

To, co bylo staré, je opět nové: Revisting theraria zážitek

Bestiary & Zoologist NPC

Svět Terraria je tak plný obsahu, může být obtížné sledovat to všechno! Jistě, průvodce jste se zabýval řemeslnými recepty a Terraria Wiki je fantastický – ale nechcete si, aby existoval způsob, jak se dozvědět více o svých nepřátelch? Kde najdu ztracenou dívku? Kolik zdraví má derpling? Kolik mincí mohu získat z zemědělské medúzy? Už se nezajímám, protože tu je teraria bestiář!

Když porazíte nepřátele, dozvíte se o nich více a více – klíčové statistiky, umístění, míry poklesu, informace o pozadí a další!

Zjistěte vše o Terraria Bestiary čtením našeho článku o tomto tématu!

MYTICKÁ BEASTS & WHE CHARM KRAŽENÍ: Zkoumání bestiáře Terraria

Rozšiřte svou Terraria Empire – pylony, městské budovy a NPC štěstí

Během konečného vývoje Journey jsme provedli fokusní skupinu se všemi Terraria NPCS. Mimo několik velmi podivných požadavků (ne, průvodce, nemůžeme „odstranit všechny dveře v noci“), jejich zpětná vazba byla velmi jasná: jsou unaveni z toho, že byli strčeni do malých kabin nebo trubic ve tvaru L a chtějí, abyste to věděli!

Abychom pomohli zvýšit morálku NPC, aby mohli být v nejlepším případě – a odměnit hráče, kteří jdou tuto míli navíc, aby zacházeli s jejich NPC s úctou, kterou si zaslouží, představujeme systém štěstí NPC štěstí. Jak to funguje? Co to pro vás znamená? Níže jsme poskytli několik podrobností, ale můžete si prohlédnout náš úplný článek na téma níže!

Rozšiřte svou Terraria Empire – pylony, městské budovy a NPC štěstí

Co ovlivňuje štěstí NPC?
NPC jsou šťastnější, když je lokalizujete v biomech, které preferují
NPC jsou šťastnější, když se jim líbí své sousedy
NPC jsou šťastnější, když nejsou přeplněny jinými NPC

Přidání pěkného nábytku a estetiky neovlivní přímo NPC štěstí … ale určitě to způsobí, že se budete cítit lépe o sobě, když vaši přátelé přijdou na návštěvu. ��

Co se stane, když jsou moje NPC šťastné/nešťastné?
Ceny obchodů NPC se upravují na základě toho, jak je v té době šťastný NPC šťastný
!)

Jak mohu zjistit, zda jsou moje NPC šťastné?
Všimnete si nové možnosti dialogu pro štěstí pro každý NPC
To vám dá náznaky o tom, co by je mohlo být také šťastnějšími!​

Silnice, nebudeme potřebovat silnice – představujeme pylony

Stručně jsme zmínili tyto záhadné pylony v naší sekci o věcech, které můžete získat s Happy NPCS. Co to je a proč by vám mělo záležet? Pokud máte v daném biomu dost šťastných NPC, odemknete použití pylonu pro tento biome. Pylony vám umožňují okamžitě teleportovat z jednoho pylonu do druhého! S pylony na místě se vaše „velká centrální základna“ nyní stává propojenou sítí chladných základů po celém světě, což vám umožní rychle se obejít bez nutnosti položit stopy nebo teleportéry … a poskytnout vám domov od domova, ať jste kdekoli z domova, ať jste kdekoli z domova, ať jste kdekoli!

Příručka pro instruktáž pylonu

Můžete mít pouze jeden pylon daného typu biomu najednou (takže nemůžete mít například oceánský pylon v obou oceánech)

Aby fungovaly, musí být umístěny pylony do jejich zarovnaného biomu (můžete je umístit kdekoli jinde, ale nebudou fungovat!)

Pylony musí mít také dva nedaleké (a živé) NPC, aby fungovaly – opět je zde myšlenkou odměnit budování těchto základů/měst! ��

Pylony nelze použít během bitvy nebo invazních událostí!

Pylony se docela snadno používají. Jakmile je umístěn do jejich zarovnaného biomu, jednoduše kliknete na nedaleký pylon. Tím se dostanete na obrazovku mapy, kde můžete najít další umístěný pylon, na který chcete teleportovat, klikněte na něj a vypnete!

Konec Journey má mnohem více k nalezení a zkušenosti-doufáme, že toto shrnutí na nejvyšší úrovni vás informovalo.

Terraria se stále zlepšuje, konečná aktualizace Journey je nyní naživo

Terraria

2021 byl velký rok pro Terraria Když oslavoval, je to 10. výročí. Během posledního desetiletí neustálým přidáním dalšího obsahu a funkcí pro hráče, kteří posunou limity své fantazie, se hra Re-Logic rozrostla z malé nezávislé hry na životní styl. Svědectvím o vášni této komunity pro hru je to, jak Terraria Xbox Club spojuje více než 7.5 milionů členů, kteří si užívají Terraria dovnitř a ven ze samotné hry.

Terraria

Konečně mohou terariáni oslavit nejnovější éru Terraria Na Xboxu, protože konečně je zde vysoce očekávaná aktualizace cesty!

 • Přizpůsobte si svůj herní zážitek Režim cesty – Síla je vaše!
 • Vyzvěte se jako nikdy předtím v brutálním Hlavní režim
 • Více než 1000 nových položek k objevování – Přináší celkový počet položek Více než 5 000!
 • Najít a konfrontovat Nové nepřátelé, počítaje v to Nové šéfové a překvapivé Nové události otestovat své dovednosti.

Terraria

Terraria

 • Mnoho Kvalita života Zde jsou vylepšení, včetně blokového swapu, prázdných trezorů, bossových zdravotních tyčí, přizpůsobitelného uživatelského rozhraní a mnoho dalšího!
 • Atmosférické a povětrnostní účinky hrát větší roli než kdy jindy (pozor na poryvy větru!).
 • A TerrariaBestiary je nyní k dispozici ke sledování nepřátel, spojených a tvorů.
 • Existují Další biomy a mini-biomy Chcete -li prozkoumat, výše i pod zemí.
 • Pro ty, kteří si chtějí udělat pauzu od všech intenzivních zabíjení monstrum Existuje nová zábavná zábava: golf!
 • Přidání Městské pylony a NPC štěstíje rozšíření městského systému To vyvrcholí se schopností vybudovat teleportační síť do měst po celém světě .
 • Terariáni si to všimnou grafické generální opravy a vylepšení uživatelského rozhraní včetně přizpůsobitelného rozhraní rozdělené obrazovky,
 • Existují Nové a krásné hudební skladby , včetně všech nových témat titulu „Journey’s End“ a vítězné skladby z Terraria’s Music Contest od Xenonu a DSNIPER.

Aktualizujte svou hru ještě dnes a získejte přístup TerrariaKonečná aktualizace Journey musí nabídnout!

Terraria

Svět je na dosah ruky, když bojujete o přežití, prozkoumáte štěstí a kopete slávu. Ponořte se hluboko do kavernózních expanz, vyzkoušejte svou mettle v boji nebo postavte své vlastní město! Terraria nabízí více než kdy jindy – včetně zcela nového 1.4.4 Labor of Love Content! Prezentace působivého katalogu 5 000+ položek, 25+ NPC a 400+ nepřátel a míchací prvky klasických akčních her s kreativitou ve stylu karanténu je Terraria skutečně jedinečným dobrodružstvím! Nejnovější aktualizace obsahu zahrnuje: Nová Labor of Love Content: – Město Slimes – Přidáno Užitečné vybavení: Shellphone, Terraformer, Lilithův náhrdelník – Nový Builder Tools: Rubblemaker & Hand of Creation – Nové bloky: Bloky útesů, starověké cihly, nové obrazy, nové obrazy , Dekorativní život/mana krystaly. – a mnohem víc k objevování! Semena nového světa k objevování: – Nekopejte! – Semeno remixu – Get Fixed BOI – Zenith Seed – No Traps – No Traps Seed – Vylepšení stávajících semen! Vylepšení: – Vylepšení zásob – Numerické zdravotní bary – šéfové vylepšení – Oprava melee – a mnoho dalších vylepšení!

Související příběhy pro „Terraria se stále zlepšuje, konečná aktualizace Journey je nyní naživo“

EA Sports FC 24’s New Playstyles+ jsou osobní supervelmoci vašich hráčů

Příští týden na Xboxu: Nové hry pro 25. až 29. září

Sezóna Thieves Sea of ​​Thieves Deset přináší spolupráci, konkurenční plavby a bezpečnější moře

  • 343 průmyslových odvětví
  • Věk říší
  • Koalice
  • Nutkavé hry
  • Dvojitá dobře
  • Iniciativa
  • Inxile Entertainment
  • Minecraft
  • Ninja Theory Ltd
  • Obsidiánská zábava
  • Vzácný
  • Nemrtvé laboratoře
  • Xbox Wire
  • Xbox Wire Dach
  • Xbox Wire en español
  • Xbox Wire en Francais
  • Xbox Wire Em Português
  • Xbox Wire Japan
  • Facebook
  • Pinterest
  • Youtube
  • Mediální aktiva
  • Fotosenzitivní varování o záchvatu
  • Ochrana osobních údajů a cookies
  • Podmínky použití
  • Kodex chování
  • RSS
  • Správa souhlasu

  Terraria wiki

  Chybí stará pokožka Hydra? Vyzkoušejte náš hydralizovaný gadget! Navštivte stránku předvoleb, když se přihlásíte a zapněte gadget.

  Nemáte účet?

  Terraria wiki

  • Obsah TModloader
  • Záplaty

  1.4.0.1

  Obsah PC/Console/Mobile/TModloader: Tato informace platí pouze , , mobilní, pohybliví, a tModloader verze Terraria.

  .
  . Opravy chyb pro konzoli a mobilní telefon lze nalézt v historii konzoly a mobilní historii.

  1.4..1

  „Konec cesty“

  Datum vydání

  Chronologie verze

  ← Předchozí Další →
  1.3.5.3 1.4.0.2

  Obsah

  • 1 dodatky
   • 1.1 hlavní rysy
   • 1.2 MENU/UI
   • 1.3 atmosféra
   • 1.
   • 1.5 hudby
   • 1.6 nepřátel a tvorů
   • 1.7 NPC a pylonů
   • 1.8 Rybolov
   • 1.9 zařízení a předmětů
   • 1.10 nábytku a bloků
   • 1.11 Vanity Outfits, Pets a Mounts
   • 2.1 UI, nabídky, možnosti a kvalita života
   • 2.2 WorldGen a Biomes
   • .3 Art vylepšení a vizuální efekty
   • 2.4 hraní
   • 2.5 NPC, tvorů a nepřátel
   • 2.6 vybavení, brnění a zbraní
   • .
   • 3.1 šéfy
   • 3.2 nepřátelé
   • 3.3 brnění
   • 3.4 Melee zbraně
   • .5 zbraní na dálku
   • 3.6 magických zbraní
   • 3.7 předvolání
   • 3.8 munice
   • 3.9 Příslušenství, háčky a připoutanosti
   • 3.10 nástrojů a těžby
   • 3.11 buffů, debuffů a lektvarů
   • .
   • 3.13 kapek
   • .14 Misc
   • 4.1 hratelnost a boj
    • 4.1.1 Reverzní gravitace
    • 4.1.2 kamerový režim

    The 1..0.1 , je hlavní aktualizace, která byla vydána 16. května 2020. [2] k uvolnění došlo 9. výročí, přičemž 16. května 2011 je původní datum vydání. Zaměstnanci re-logic byli prohlášeni za konečnou aktualizaci hlavních funkcí Terraria.

    Až do 10. června 2019 byla aktualizace oznámena jako 1.3.6. [3]

    Doplňky []

    Hlavní funkce []

    • Přidán režim Journey, zbrusu nový svět a znaky, který nabízí bezprecedentní kontrolu nad tím, jak hrajete. .
    • Přidán hlavní režim, nový nejvyšší obtížnost překonávající obtíž odborníka. Vyzkoušejte své dovednosti proti ještě těžším výzvám a buďte odměněni některými jedinečnými odměnami od každého šéfa.
    • Přidali dva zbrusu nové šéfové, aby hledali a výzva: královna sliz a císařovna světla.
    • Přidal bestiář, encyklopedii nepřátel, spojenců a tvorů, s nimiž se na vaší cestě setkáte.
    • Přidán golf, nová zábavná zábava, když si chcete dát pauzu od všech zabití monster.
    • Přidané větrné denní počasí spolu s různými okolními účinky a dokonce i některými nepřáteli.
    • Přidáno městské pylony a NPC štěstí, expanze městského systému, která vyvrcholí schopností vybudovat teleportační síť do měst po celém světě.
    • Přidán systém skrytého štěstí.

    Nabídka/ui []

    • Oficiálně přidání podpory textury, která má nyní svou vlastní možnost v hlavní nabídce.
    • .
    • Přidaný blok swap, mechanik, který umožňuje hráči nahradit již existující bloky novými, aniž by je museli nejprve těžit. Jako bonus vám to také umožňuje vyměnit truhly a komody a přitom udržovat inventuru hrudníku neporušené!
    • Nyní má zbrusu novou řadu úvodních splachových obrazovek a úvodní sekvenci.
    • Přidáno zcela přepracované nabídky charakteru a světového stvoření.
    • Přidány Boss Health Bars.
    • Přidáno příkazy a nabídka Emote.
    • Přidání načítání obrazovky Informativní text při generování světů.
    • Přidány dvě nové možnosti stylu zdraví/mana.
    • .
    • .
    • Přidal nový úspěch k vytvoření pracovního stolu.

    Prostředí []

    • Přidáno různé objekty okolního pozadí na obloze.
    • Poprvé přidal novou slavnostní událost po porážce šéfa nebo invaze. Jaký šťastný čas být terarián!
    • Přidal minibiom hřbitova.
    • Přidáno neobvyklé bouřkové okolní počasí.
    • Přidal šanci pro meteorické sprchy, které dramaticky zvyšují klesající sazby hvězdy.
    • Přidáno nové animace padající hvězdy na obloze.
    • Přidal schopnost postavy hráče blikat, zavřít oči nebo šilhat, jak to volají okolnosti.

    WorldGen a Biomes []

    • .
    • Podzemní poušť má nyní některé strukturální změny, nový kořist a řadu nových hrozeb.
    • Přidány nové obrazy do podzemních pouštních domů, provedené testery!
    • Přidané minibiomy OASIS.
    • Přidáno Oasis Ferns.
    • Přidány cattails.
    • Přidané lilypady.
    • Přidán nový styl pouštní palmy.
    • Přidány nové žuly, mramor, živé strom a pouštní sutinky do těchto biomů.
    • Přidáno květinové révy do travnatých jeskyní.
    • Přidané přírodní květiny do džungle, karmínové, korupce a hallow.
    • Přidány přírodní vysoké květiny.
    • Přidané květinové skvrny, rudní žíly a několik dalších povrchových mikrobiomů.
    • Přidána řada nových změn struktury v dungeonu.
    • Přidán značný počet nových pozadí Mapscreen.
    • .
    • Přidal několik nových pastí do WorldGen.
    • Přidáno několik variací vzhledu nového měsíce.
    • Přidány některé nové varianty vzácných skořepin, stejně jako hromady skořápky.
    • Přidán mořský oves.
    • Přidán jedinečné pozadí podzemní vrstvy, když je v oceánu.
    • .
    • Přidané rostliny mořských řas, které mohou růst na dně oceánu.
    • Aktualizoval Ocean Biome několika novými variacemi.
    • Přidány podzemní drahokamy.
    • Přidáno pouštní hrudník a klíč z biomu hardmode.
    • Přidány žluté stromy Willow a Sakura.
    • .

    Hudba [ ]

    • Přidáno zcela nové téma titulu, konec Journey.
    • Přidáno téma Windy Day.
    • Přidáno téma Space Day.
    • Přidáno téma Ocean Night.
    • .
    • Přidáno téma bouře.
    • .
    • Přidáno téma hřbitova.
    • Přidáno téma podzemní džungle.
    • Přidáno téma Jungle Surface Night.
    • Přidáno téma Duke Fishron Boss.
    • Přidán téma ranního deště.
    • Přidáno téma názvu konzoly.
    • Přidáno podzemní pouštní téma.
    • Přidáno Téma císařovny světla.
    • Přidáno téma Queen Slime.
    • Přidány hudební boxy pro všechny nově zavedené skladby.
    • Přidána témata ze zrušeného Terraria: Otherworld.
    • Dlouho zpožděná, vítězná skladba Terraria’s Hudební soutěž Xenon a DJ Sniper byla implementována jako hudební box!

    Nepřátelé a zvířátka []

    • Přidali dva nové šéfové hardmode, císařovna světla a královna sliz.
    • Přidali dva nové mini šéfy, krevní úhoř a dreanautilus.
    • .
    • Přidáno několik větrných denních nepřátel.
    • .
    • Přidané trpaslíci.
    • Přidány divoké přátelské víly, stejně jako pohádkové záznamy.
    • Přidáno víly.
    • Přidáno přes tucet nových tvorů.
    • Přidáno několik zvířat podsvětí.
    • Přidaná zlatá rybka a několik dalších zlatých tvorů.
    • Přidané krystalové slimech

    NPC a pylony []

    • Přidán golfista NPC.
    • Přidán zoolog NPC.
    • Přidal systém štěstí NPC na základě toho, kde a s kým žijí.
    • Přidány městské pylony, snadná metoda dopravy mezi zavedenými městy.
    • Přidaná kočka, pes a Bunny Town Pet NPCS.
    • Přidán nový dialog a jména a odstranil některá možná jména NPC.

    Rybolov [ ]

    • Přidán k rybolovu krve měsíce, nebezpečná zábava plná nových nepřátel a nové odměny.
    • Přidán rybaření Oasis a řada nových předmětů z něj, jako je rybářský prut.
    • Přidány dvě nové ryby Oasis Quest.
    • Přidány nové metody rybolovu lávového a výrazně rozšířily rybářský kořist lávové.
    • Přidáno kbelíky Chum pro rybolov.
    • Přidané led, oáza, láva a oceánské bedny.

    Vybavení a předměty []

    • Přidal zenish, konečný meč, oslavu vaší cesty, od začátku do konce.
    • Přidána oslava Mk2 do pool loot pool, vylepšená náhradní verze oslavy, kterou nyní prodává party dívka po porážce Golem.
    • Přidal super hvězdný střelec, hardmode hvězdný dělo.
    • Přidán zcela nová třída vyvolávajících zbraní, biče.
    • Přidána posvátná přilba.
    • Přidáno přes tucet nových doplňků.
    • Přidána nevlastní stolička.
    • Přidány speciální řemeslné recepty, které lze vyrobit pouze v přítomnosti Ecto Mist of Graveyards.
    • Několik NPC bude nyní prodávat speciální zboží, když jsou na hřbitově.
    • (Re)-Připojil se do Zapinátoru a nyní přichází ve dvou barevných variantách.
    • Přidáno pár hudebních nástrojů se základní hudební funkčností a přidalo určitou kontrolu nad hřištěm zvuku sekery.
    • Přidáno několik „jantarových“ položek, aby odpovídaly jiným receptům na řemeslné recepty.
    • Přidán Finch personál a několik dalších nových zbraní vyvolání.
    • Přidáno několik nových variant rakety.
    • Přidána začínající křídla.
    • (Re)-Přidané lunární vrtáky, které jsou nyní znovu vyváženy, aby nabízely výhody a nevýhody ve srovnání s lunárními pickaxes.
    • Přidané nečistoty a lepivé bomby.
    • Přidána wolframská kulka, takže wolframové světy mohou také vymyslet munici.
    • Přidán seržant United Shield.
    • Přidány kopí.
    • Přidáno několik dalších nových mečů.
    • Přidáno různé draky.
    • Do hry přidalo přes 50 nových potravin a pití.
    • Přidaná papírová letadla.
    • Přidáno 9 nových položek do podzemního pouštní kořisti.
     • Přidán Storm Spear.
     • Přidány boty Dunerider.
     • Přidána flétna Snake Charmera.
     • Přidáno starověké sekáče.
     • Přidáno několik typů golfových klubů pro různé účely, přicházející do několika různých vizuálních odrůd.
     • Přidané golfové míče v různých barvách.
     • Přidáno golfové odpaliště a golfové pohár.
     • Přidáno golfové píšťalky.
     • Přidáno Country Club Vanity Outfit.
     • Přidána golfová hrudník.
     • Přidán Mount Golf Cart.
     • Přidané golfové trofeje.
     • Přidáno několik golfových obrazů.
     • Přidal se na trávu a schopnost sekat trávu, aby se zabránilo růstu vysoké trávy (samozřejmě pro lepší golf)
     • Přidaná značka šipky, které mohou mít šipku namířenou různými směry.

     Nábytek a bloky []

     • Přidáno Void Vault a Void Bag.
     • Přidán nějaký nábytek zasažený větrem.
     • Přidáno několik nových cihel/stěn, které by šly s rudami nebo bloky, které je neměly.
     • Přidáno 8 nových sad plného nábytku a odpovídající bloky.
     • Přidáno sbírky umisťovatelných stěn, které společně označujeme jako „stěny ecto“, konkrétně řemeslné varianty více než 50 dříve Worldgen Walls.
     • Přidána metoda vytváření umístění verzí kamenných bloků a stěn s drahokamy, které se běžně vyskytují ve WorldGen.
     • Moss může být nyní sklizen jako položka se škrabkou barvy.
     • Moss se nyní šíří do a může být zasazen na šedou cihlu, aby se zmáčivé cihly!
     • Přidal značný počet nových bannerů, včetně nových nepřátel a některých starých, kteří nikdy neměli bannery.
     • Přidáno několik dekorativních sloupů a paprsků.
     • Přidány obrazy hřbitova a několik dalších nábytku založených na hřbitově a blokovacích předmětech.
     • Přidány nové sochy.
     • Přidáno pochybně velké množství toalet.
     • Přidáno několik nových dekorativních předmětů s tematikou lávy.
     • Přidáno několik nových pochodních s tematikou biomu: poušť, korál, zkorumpovaný, Crimson, Hallowed a Jungle.
     • Nové biomové pochodně mohou nyní spadnout z hrnců v příslušných biomech.
     • .
     • Přidány dvě nové fontány pro měnící vodu.
     • Přidány dva nové monolity.
     • Přidané hrnkové vnitřní stromy.
     • Přidáno několik nových položek souvisejících s zapojením.
     • Přidána lanýžová červí a klece pro většinu nových tvorů.
     • Přidána poslední barva barvy.

     Vanity Outfits, Pets a Mounts []

     • Přidáno přes tucet nových oděvů marnosti.
     • Přidáno několik nových vlasů a klobouků na bázi.
     • Přidáno několik předmětů pro ucho a ocas zvířete a ocasu.
     • Přidáno několik nových příslušenství pro marnost.
     • Přidáno tři nová barviva.
     • Přidáno dva tucet nových účesů.
     • Přidáno poslední ze sad vývojářů Vanity.
     • Přidáno více než deset nových mazlíčků.
     • Přidáno více než deset nových hor.
     • Přidán minecarp, kopání Molecart a mnoho dalších variant marningového mineku.

     Změny [ ]

     UI, nabídky, možnosti a kvalita života []

     • Hra bude nyní ve výchozím stavu spuštěna v režimu bez hranic a pokusí se automaticky detekovat správné rozlišení.
     • Postavy na obrazovce vybrat přehrávače nyní při vybráním oživí.
     • Spuštění hry by nyní mělo automaticky vygenerovat složku ResourcePacks ve složce uložení pro texturní balíčky.
     • Hlavní nabídka ukazuje nové pozadí pokaždé, když projde „den“.
     • Nabídka World Creation Menu může pro vás generovat náhodná jména.
     • Zlepšila viditelnost tlačítek za zapnutí/vypnutí cloudu na hráči a světových nabídkách, aby se zlepšila jasnost.
     • Při pokusu o smazání oblíbených znaků je nyní vylepšená zpětná vazba UI.
     • Sviťová lišta nabídky hráče/světa je odstraněna, pokud není dostatek úspor, aby bylo třeba posouvat.
     • Nyní existuje tlačítko pro okamžitě aplikovat změny rozlišení z nastavení nabídky.
     • Obrazovka smrti má nyní časovač, dokud nepracujete, a vy můžete také opustit hru, když je mrtvý. Váš časovač bude i nadále zaškrtnout, zatímco v hlavní nabídce, a pokud se znovu připojíte, když je stále aktivní, budete stále mrtví.
     • Nyní můžete změnit barvu očí a pleti své postavy v komodu.
     • Přidána možnost nastavení, která vám umožní přepínat, zda se pohybují křídla, aby se držela, nebo jednou stisknutím dolů. Obzvláště dopad na gamepad.
     • Pokud se stanou různé věci, když je hra minimalizována na vašem úloze, nyní to bude blikat. To zahrnuje věci, jako je poškození, tření nebo WorldGen.
     • Na mapě jsou nyní ikony, které ukazují, jak se váš svět rozmnožuje a váš aktuální bod postele.
     • Ikony hráče, NPC a šéfů, stejně jako několik dalších ikon, nyní mají na mapě bílý obrys, aby se zvýšila viditelnost.
     • Přidaná schopnost zdvojnásobit kliknutí na mapu, aby se ping pro ostatní hráče viděli.
     • Názvy spoluhráčů se nyní na obrazovce zobrazují snadněji čitelnou cestou.
     • Hlavní backspace v chatu smazat text rychleji.
     • Nyní můžete chatovat/mluvit v jednom hráči, za použití emocí nebo vidět minulé světové zprávy.
     • Nyní můžete kopírovat/vložit text znaménka a bude zahrnovat přestávky na řádcích.
     • Rychlý zásobník nyní upřednostňuje piggy banky, trezory, obránce Forge, Void Vault a přenosné peníze a prázdné tašky.
     • Životaschopný rozsah, když se rychlé stohování do blízkých hrudníků zvýšilo o 25%.
     • Uvnitř si již nemůžete umístit oblíbené peníze.
     • Přidáno modré pole pod položkou text Mouseover v inventáři ke zvýšení čitelnosti textu. Tato funkce má možnost ji vypnout, pokud je to preferováno.
     • V současné době vybraný recept má nyní zlatý zvýraznění.
     • Aktuálně aktivní slot Hotbar je nyní jasnější, když je inventář otevřený.
     • Malování, ovladače a pivo mohou být nyní umístěny do slotů munice.
     • Třídění vašeho inventáře se nyní pokusí dát munici do jakýchkoli volných slotů munice.
     • Třídění inventáře se pokusí třídit sloty o mincích v pořádku.
     • Hudební boxy nyní naznačují zvukový náznak, že nahrávají.
     • Nyní můžete umístit hudební boxy do svého marnického slotu, abyste je poslouchali.
     • Displej časovače buffů nyní zaokrouhlí místo dolů.
     • Rozšířili a vylepšili vizuální nastavení biomu v režimu kamery.
     • Přidána možnost, která umožňuje zmenšení velikosti minimapu.
     • Nyní existuje nastavení možností pro aktivaci/deaktivaci překrytí mřížky dlaždic na GamePad i na klávesnici/myš.
     • Měřítko UI lze nyní nastavit až 50%, s maximálně 200%.
     • Výchozí kurzor má nyní bílý obrys, ale v možnostech to stále můžete změnit.
     • Úspěchy nyní při odemknutí vydávají zvuk.
     • Pokud se někdo pokusí přestat ze hry uprostřed save, hra se bude stále pokusit dokončit úsporu, což by mělo zabránit mnoha korupcím uložení.
     • Vyhrazené servery pro více hráčů nyní šetří každých 10 minut, spíše než každé ráno.
     • Dedikovaný server by nyní měl zabránit tomu, aby váš počítač spal, když byl neaktivní, což by zabránilo serveru.
     • Změny související s Gamepad:
      • Změnila, jak tlačítka GamePad LT a RT procházejí nabídky inventáře. Pokud budete pokračovat v stisknutí stejného tlačítka, vytvoří kompletní smyčku, zatímco dříve LT a RT by vás mohli poslat pouze do různých částí uživatelského rozhraní.
      • V nastavení KeyBinding je nyní možnost GamePad, která změní rychlost pohybu kurzoru prostřednictvím inventáře, nazývaného „zpoždění pohybu rozhraní“.
      • Přidáno vylepšené možnosti tlačítka GamePad pro odstranění stavu bydlení pro NPCS.
      • .
      • Při použití funkce GamePad „Používání z inventáře“ bude okamžitě používat spotřební předměty, jako jsou lektvary nebo magická zrcadla.
      • Pokus o vytvoření další položky při držení předchozí vytvořené položky na GamePad umístí první položku do vašeho inventáře, aby uvolnil prostor.
      • Rychlé plavidlo na GamePad již neřeší předměty tak rychle, aby se zabránilo tomu, aby náhodou zaplavilo inventář a vícenásobné předměty.
      • Při používání GamePad zobrazí pouze NPC poblíž hráče jejich jména, místo všech z nich na obrazovce.

      WorldGen a Biomes []

      • Silně optimalizovaná rychlost WorldGen.
      • Nyní může být nyní zaměnitelně Clentaminována široká škála přirozených stěn na pozadí z různých biomů. Několik pozadí džungle lze převést, ale nelze jej očistit zpět do džungle, pouze na kámen. Dříve byli zcela imunní vůči clentaminatoru.
      • Dramaticky změnil rozložení a frekvenci poušť ve Worldgen, měly by být větší, ale méně běžné, s přirozenějšími dunami.
      • Ledový biom by nyní měl vytvářet dále od tření a v užší. Dříve měly lichoběžníku ve formě – nyní se naklonily od bodu tření.
      • Přírodní podzemní stopy minenecartu mohou být nyní mnohem delší a přicházejí do zajímavějších konfigurací.
      • Underground Houba Worldgen je nyní mnohem větší a přepracovaná.
      • Aktualizované vrcholy stromů hus a některé podzemní houby.
      • Vylepšeno, jak generují stěny mramorových biomů, již ne tak „čtvercové“.
      • Mrchíky v infikovaných biomech nyní přebírají barvu tohoto biomu, spíše než modré.
      • .
      • Zvýšený limit hrudníku z 1000 na 8000.
      • V reakci na stále složitější světový gen, díky kterému jsou podzemní kabiny rozložené a plné nábytku, se zvýšila pravděpodobnost tření malování.
      • Tráva rostoucí před travnatým/květinovým stěnami bude také pěstovat květiny, na rozdíl od jiných pozadí.
      • Slunečnice nyní blokují šíření Hallow.
      • Temter sochy nyní generují během WorldGen.
      • Dřevěné truhly mají nyní šanci zadržet hromadu dřeva.
      • Přidal systém, který by vyplnil velmi malé díry v přirozeně generovaných stěnách na WorldGen, aby se vyleštinější vzhled zadní stěny.
      • Písečné bouře jsou nyní výrazně méně běžné, zejména v rané hře.
      • Sníží intenzitu mocného větru, nyní vás tlačí méně.
      • Déšť je o něco méně běžný.

      Vylepšení umění a vizuální efekty []

      • Následující věci byly resprid/leštěné:
       • Hallowed Armor byl vizuálně přepracován a nyní má starodávnou posvátnou variantu z brnění, která používá starý styl.
       • Sada nábytku Skyware.
       • Veškeré umění na pozadí cloudu, včetně přidání některých známých vypadajících mraků.
       • Golem, Queen Bee a Everscream byli znovu rozlišeni.
       • Oční náplast, brýle, ikony položek Aviatoři a brýle 0x33, takže je v inventáři snadnější vidět.
       • HARPY, MUMY A VLASTNÍ PEVICE.
       • Nepřátelé invaze Goblin byli znovu rozrušeni.
       • .
       • Truffle NPC byl znovu přepraven.
       • Mnoho dříve barevně zaměřených na biome-wood-variantní nábytek bylo vytvořeno více jedinečných.
       • Hroty v dungeonu byly znovu rozlišeny.
       • Desítky hromádek na pozadí z různých biomů.
       • Sprites pro mnoho vrcholů stromů.
       • Na obloze viditelné planety lunární invaze viditelné.
       • Hardmode Dungeon truhly.

       Hraní []

       • Dosažení konec dýňového měsíce a Frost Moon odemkne jeden den ve hře Halloween a vánoční sezónu.
       • Datum zahájení pro Halloweenské akce ve hře je nyní 10. října.
       • Náhromnice nyní ukáže datum smrti.
       • NPC, které umírají v hardcore režimu, upustí náhrobky.
       • Pouštní fosilie lze nyní těžit na jakékoli sílu Pickaxe nebo bombami. Je však křehké a sousední fosilní bloky se mohou zlomit, když je vylučíte, což vás stálo část rudy.
       • Oceňování na bázi pouštní fosilní je nyní slabší, protože je k dispozici dříve.
       • Zvýšila maximální velikost zásobníku tuny předmětů.
       • Nyní můžete „zakoupit“ zakoupené položky za plnou kupní cenu, pokud jste nezavřeli okno obchodu
       • Bít stromy se sekerou může nyní někdy upustit.
       • Provedl rozsáhlý přehled hodnot prodeje v celé hře a zvýšil konzistenci hodnot prodeje. To zahrnuje zejména věci jako položky, které neměly žádnou prodejní hodnotu, ale měly by mít, konzistentní prodejní hodnota položek upustila ze stejného zdroje a mnohem více.
       • Nepřátelé expertního režimu, kteří ukradnou vaše peníze, budou nyní v této oblasti ušetřeni a respawn, pokud se vrátíte. Můžete vidět jejich umístění a kolik peněz mají na mapě.
       • Titan Glove a jeho drotáři nyní dávají autoswing všem melee zbraně (a biče!).
       • Fragment nebeského sloupu kapky nyní měřítko s počtem hráčů v expertním režimu.
       • . Například dřeva.
       • Všechny rybářské bedny nyní přicházejí v předběžném stěně masa a po zeď variant masa. Předběžné stěny variant masa neobsahují rudy hardmode.
       • Zlaté bedny nyní mají šanci upustit od krystalů a okouzlených mečů.
       • Brates Dungeon nyní mohou zahrnovat knihy.
       • Květinové boty jsou nyní zahrnuty do kořisti džungle bedny.
       • Tučňáci a želví mazlíčci lze nyní získat jen zřídka z jejich příslušných beden na biome.
       • Nyní můžete lovit alchymie stoly v dungeonu.
       • Angler má nyní dialog, který vám řekne, kolik úkolů jste pro něj dokončili.
       • Anglerovy odměny za úkol vám nyní poskytnou informační příslušenství. Navíc vám nedává duplikáty příslušenství, které máte ve svém inventáři, pokud je již nemáte všechny.
       • Korálové bloky byly zcela resprid a již nejsou dány jako odměny od rybáře. Místo toho mohou být vytvořeny.
       • Položky pirátské mapy a sněhových glóbu se nyní mohou naskládat na 20.
       • Massively přepracoval dialog nápovědy průvodce a přidal náznaky a tipy pro obsah až do lunární invaze a od 1 se zabýval všemi novými NPCS od 1.1, nahrazení zastaralých informací a přivedení některých dříve obtěžovaných linek do oběhu.
       • Hra nyní detekuje, zda jste byli na chvíli stacionární/AFK a vyhýbejte se tření červů na vás.
       • Kaktusy musí být nyní omezeny, než můžete zlomit písek pod nimi, jako stromy.
       • Většina nepřátel ne-dungeonu/invaze by již neměla být schopna otevírat dveře s výjimkou krve měsíců nebo zatmění.
       • Dveře se pro vás nyní automaticky otevřou, když se přiblíží. .
       • Dveře se nyní pokusí otevřít opačně, pokud je vpřed něčím blokován.
       • Dveře, které před nimi rostou rampouchy, nyní rozbijí rampouchy, když je otevřete. Platí také na jiné pozemní trosky.
       • Geyserovy pasti jsou nyní vypuštěny pouhým šlápnutím na ně.
       • Vile prášek a začarovaný prášek lze nyní použít k šíření jejich příslušného biomu před hardmode.
       • Meteorit, Crimtane a Demonite mají nyní vyšší prioritu detektoru kovů než zlato/platina.
       • Pumpkin Moon má nyní pečlivější omezení, kolik celkových šéfů se může vynořit, aby se snížilo závažné problémy s výkonem serveru.
       • Moon Lord nyní spadne super léčivé lektvary místo větších léčivých lektvarů.
       • Nyní je snazší se potýkat jinde, když se již potýká s platformou nebo minenecartem.
       • Hráči, kteří jsou utajení nebo neviditelní, již nemají text nebo zdravotní bary myši.
       • Několik z běžnějších nepřátel dýně a Frost Moon nyní vyžaduje více zabití na pokles banneru.
       • Pokud hráč padá dostatečně daleko, aby způsobil poškození pádu, ale nepřítel je zasáhne a srazí je zpět, resetuje jejich poškození pádem.
       • Strany se již nemohou stát, pokud není přítomna strana. Zkuste s ní mluvit příště přirozené párty!
       • Motýli a světlušky se již v dešti nebo, když je velmi větrno.
       • Hráči nyní mohou vytvořit několik bloků nad nebo pod jejich bodem Spawn, pokud je umístění pokryto bloky, spíše než ničení těchto bloků, aby se zvýšila flexibilita budovy na Spawn.
       • Infikované ledové a tvrzené pískové bloky lze nyní použít k vytvoření některých biomových pochodní.
       • ACORNS NYNÍ AUTOSWING.
       • Použití inteligentního kurzoru k rostlinné dýňové semena nyní nahradí plně dospělé dýně.
       • Temple Raider Achievement by měl být nyní odemčen při otevření zamčených dveří chrámu, ne rozbití lihzahrdských cihel.
       • Nepřátelé, kteří odrážejí útoky (velké napodobení, solární Selenci), nyní vydávají výrazný zvuk, když se to stane.
       • Snížil objem na Vortex Beater, Sniper Rifle a Solar Eruption.
       • Odstranil syčivý zvukový efekt z Vortex Beater, Last Prism a nabitý Blaster Cannon.

       • Antlion Swarmers and Antlion Chargers lze nyní nalézt v malých a velkých variantách, s vhodnými rozdíly v síle.
       • Medúzy a žulové golemy, které se vynořily ze soch.
       • Žulové elementy již nemohou létat stěnami.
       • Snížil hlasitost zvuku smrti žuly Golema.
       • Crimslimes nyní způsobuje slepotu a poklesy.
       • Obří prokleté lebky nyní způsobuje kletbu a upustí nazar.
       • Beehive včely v džungli se nyní zaměřují na nepřátele i hráče.
       • Nepřátelé typu Maneter již nemohou být zabiti těžbou bloku, ke kterému jsou připojeni.
       • Klauni jsou nyní mnohem nebezpečnější a házejí bomby pro zuby.
       • Mnoho nepřátel, kteří dříve přestali tření po porážce zdi masa.
       • Několik nepřátel „přisluhovače“, kteří nemají žádné bannery, nyní podléhá efektům bannerů, které ovlivňují jejich tvůrce (jako je Baby Motron a motron banner).
       • Nepřátelé mají zvýšenou šanci, aby při zabití upustili od bonusových částek peněz.
       • Nepřátelé upouštějí peníze navíc během krve měsíců.
       • Eater of Worlds má nyní více segmentů, ještě více v expertním režimu.
       • King Slime je nyní o něco těžší zneužívat lana.
       • Chapadla Plantera nyní mají v odborným multiplayeru škálování zdraví.
       • Brain of Cthulhuovy popínavé popínače mají nyní škálování zdraví v odborných multiplayerech.
       • Expert Brain of Cthulhu a jeho popínače mají nyní zvýšený odpor knockback na hráče přítomen na serveru a nakonec se stanou imunní vůči knockbacku.
       • Odborník Skeleron Prime se nyní pohybuje rychleji při spřádání.
       • Stará armáda má nyní nějaké odborníky v multiplayeru.
       • Marťanské talíře v normálním režimu již nemají druhou fázi a zemřou, jakmile budou zničeny jejich věže.
       • Nyní existuje méně marťanských talířů na invazi a je méně pravděpodobné.
       • Marťanští talíře mohou nyní střílet jejich paprsek smrti bloky. Jsou však pomalejší a jejich paprsky se snáze vyhýbají.
       • Několik kapek marťanské invaze je nyní upuštěno z běžných Marťanů, což snižuje náhodnou povahu kapového bazénu marťanského talíře.
       • Golem útočí agresivněji, čím více hráčů je přítomno v odborníku a také o něco těžší na sýr.
       • Golem nyní rozzuří, když z džungle nebo na povrchu.
       • .
       • Žáby nyní mohou plavat.
       • Výbušní zajíčci mohou být nyní propuštěni jako zvířata a mohou explodovat.
       • Enchanted Nightcrawlers se nyní mohou přirozeně vynořit během meteorových sprch.
       • Zlatá zvířátka jsou nyní vzácnější.

       • Užitkový efekt vládce je nyní pro hráče vždy k dispozici. Vládací předmět lze místo toho použít jako zbraň a stále se používá při vytváření receptů.
       • Dýchací rákosí a deštník lze nyní použít jako zbraně a lze je stále použít i pro jejich původní účely.
       • Házecí podtřída byla kombinována s třídou na dálku. Dříve hozené zbraně nyní poškozují poškození.
       • Shortswords lze nyní používat ve všech směrech, podobně jako oštěp a nejen vpřed.
       • .
       • Medusa Head a Nabing Blaster Cannon byly silně přepracovány a měly by být v boji efektivnější.
       • Některé další zbraně měly několik mírných přepracování, které zlepšily jejich účinnost, včetně, ale nejen: magická raketa, flametash, duhový prut, jed a personál jedu, personál Země a tepelného paprsku.
       • Řada jiných úprav zbraní, brnění, nástroje a příslušenství, některé malé, některé nezletilé. .
       • Sloty pro marnost příslušenství nyní mohou držet pouze příslušenství s vizuálním efektem vizuálního.
       • Gravity Globe může být nyní přepínána ve vzduchu.
       • Tiki Armor, Pygmy Náhrdelník a Hercules Beetle lze nyní zakoupit, aniž by přepravovali Pygmy zaměstnance, pokud jste porazili Planttera.
       • Blahoslavený Apple nyní klesá pouze z jednorožců, ale při vyšší rychlosti poklesu než dříve.
       • Cenx’s Tiara nyní spadne oběma jejím balíčkem dev.
       • Aviatoři 0x33 jsou nyní upuštěni z oka mistra režimu Cthulhu.
       • Arkhalis je nyní upuštěn do balíčku ARKHALIS Dev Set.

       Bloky a nábytek []

       • Upgradované figuríny, nyní mají interaktivní inventář, který umožňuje viditelné příslušenství, jako jsou křídla, a také podpora barviva. Mohou být také natřeny a již nejsou zničeny, pokud není jejich inventář prázdný.
       • Stojany na zbraně jsou nyní malování. Pro účely zobrazení můžete také umístit ryby na stojany na zbraně.
       • Hráči nyní mohou sedět na židlích, pohovkách, trůnech, lavičkách a mohou si lehnout do postelí ke spánku. Spící v postelích zrychlí čas. .
       • Goblin, Eyeball, Hornet, Imp a zkorumpované sochy nyní vyvolávají nepřátele, když jsou zapojeny.
       • .
       • Živé dřevo, skyware a lihzahrd truhly jsou nyní řemeslné.
       • Chrámové pasti nyní vyžadují vyšší sílu pickaxe, aby se zabránilo jejich získání příliš brzy.
       • Změnili světlé barvy světelných zdrojů v následujících sadách tak, aby každá sada používá konzistentní osvětlení: mramor, perlwood, mahagon, strašidelný, parní punk, dlaňové dřevo, ebonwood, shadewood, sklo, živé dřevo a zmrazený. Ebonwood’s Candelabra byla resprid, aby vizuálně odpovídala této aktualizované barvě.
       • .
       • Vodové a mírové svíčky mohou být nyní zapojeny, aby zapnuly ​​nebo vypnuly, které také přepínají jejich buff.
       • Shell a hvězdice budou nyní v průběhu času generovat na plážích.
       • Cloudové bloky nyní zabraňují poškození pádu.
       • Táboráky také již nedávají svůj buff, když jsou vypnuty.
       • Umístění stop minenecartu s inteligentním kurzorem by mělo vytvářet chytřejší a čistší stopy než dříve.
       • Kamenná deska měla nesprávné míchání a brání jí pěkně s většinou ostatních bloků, a to bylo opraveno. Poslouchali jsme však vaše obavy a přidali jsme blok přízvuku kamenné desky, který bude fungovat stejně jako stará kamenná deska.
       • Dynastie Wood se nyní lépe mísí s jinými dlaždicemi.
       • Speciální skleněné bloky, jako je vodopád, konfety atd.
       • Infikované tvrzené písky jsou nyní řemeslné do skla, jako je pravidelný ztuhlý písek.
       • Sochy nyní mohou čelit oběma směrům.
       • .
       • Zaměstnanci opětovného opětovného opětovného opětovného opěrky již nestaví mech na kámen, protože k mechu je nyní přístupný jiným způsobem.
       • Ammo Box má nyní při použití zvukový efekt brokovnice.

       Vylepšení rovnováhy []

       Šéfové []

       • Vzorec útoku Moon Lord byl mírně vylepšen tak, aby byl konzistentnější, protože různé oči by se časem prosazovaly, což vedlo k náhodnějšímu boji (což nebylo zamýšleno). .
       • Phantasmal Death Ray nyní proniká bloky, které jsou mezi ním a hráčem.
       • .
       • Golem útočí agresivněji, čím více hráčů je přítomno v odborníku a také o něco těžší na sýr.
       • Golem nyní rozzuří, když z džungle nebo na povrchu.
       • Chapadlo Pantera má nyní měřítko zdraví v odborným multiplayeru.
       • Odborník Skeleron Prime se nyní pohybuje rychleji při spřádání.
       • Expert Brain of Cthulhu a jeho popínače mají nyní zvýšený odpor knockback na hráče přítomen na serveru a nakonec se stanou imunní vůči knockbacku.
       • Brain of Cthulhuovy popínavé popínače mají nyní škálování zdraví v odborných multiplayerech.
       • Eater of Worlds má nyní více segmentů, ještě více v expertním režimu.
       • King Slime je nyní o něco těžší zneužívat lana.
       • Marťanští talíře v obtížích pod odborníkem již nemají druhou fázi a zemřou, jakmile budou zničeny jejich věže.
       • Nyní existuje méně marťanských talířů na invazi a je méně pravděpodobné.
       • Marťanští talíře mohou nyní střílet jejich paprsek smrti bloky. .

       Nepřátelé []

       • Nyní způsobujte debuff slepoty a upusťte zašpině
       • Nyní způsobuje prokleté debuff
       • Nyní způsobuje prokleté debuff na kontakt a prostřednictvím projektilu a kapuje Nazars
       • Poškození hlavy se snížilo ze 16 na 14
       • Poškození těla a ocasu se snížilo z 10 na 7
       • Život se snížil z 50 na 40
       • Snížená velikost
       • Za normálních okolností by se měl najednou vytvořit pouze 1 hrobka
       • Poškození se zvýšilo z 10 na 15
       • Život se zvýšil ze 40 na 50
       • .8 až 0.
       • Nyní se v podzemní poušti vynoří jen jako neobvyklé nepřátele
       • Hodnota poklesu peněz se zvýšila z 90 mědi na 3 stříbro
       • Létající ryby jsou nyní v deštivých dnech o něco méně běžné
       • Poškození se zvýšilo z 50 na 60
       • Život se zvýšil ze 400 na 800
       • Multiplikátor knockback se snížil z 0.4 až 0.2
       • Nyní zaútočí mnohem rychleji
       • Šťastné bomby nyní explodují, když se poblíž hráče
       • Nyní také házejí bomby na zuby
       • Poškození projektil se zvýšilo z 20 na 100 (poznámka: To bylo vlastně náhodné číslo zástupného symbolu. Zranilo to 1 poškození krystalu Eternia a pravděpodobně to udělalo totéž pro většinu hráčů)
       • Snížené poškození oštěpů ze 48 na 36
       • Obrana se snížila z 10 na 6
       • Maximální rychlost se snížila ze 4 na 3
       • Hodnota poklesu peněz se snížila z 1.
       • Poškození střely se snížilo z 80 na 60 (pouze odborník)
       • Fialová, červená, žlutá a černá slime
       • Nepřátelé typu člověka už nemohou být zabiti těžbou bloku, ke kterému jsou připojeni
       • Hodnota deštníku slizu s výškou peněz se zvýšila z 25 mědi na 1 stříbro
       • Žulové elementy již nemohou létat stěnami
       • Beehive včely v džungli se nyní zaměřují na nepřátele i hráče (bez královny včely)

       Brnění [ ]

       • Místo toho, aby házel bonusy, každý kus nyní způsobuje globální 3% poškození a 3% kritickou šanci
       • Nová sada bonus: 20% rychlost pohybu
       • Obrana přilby, náprsní desky a legíny se zvýšila o 1 o 1
       • Obrana fosilních helmy se snížila z 3 na 2
       • Obrana fosilních desek se snížila ze 6 na 4
       • Nový bonus za set: 20% šance nekonzumovat munici
       • Nyní k dispozici dříve kvůli změně pouštní fosilní těžby
       • Obrana se zvýšila z 0 na 2
       • Obrana se zvýšila z 2 na 4
       • . Výhody zakázaných roucha a běhounů však byly rovnoměrně rozděleny, přičemž každý nyní dává 40 počet mana a +1 přisluhovače
       • Nový bonus za set: Titanium bariéra
       • Tyto střepy způsobují škodu nepřátelům v blízkém dosahu a způsobují knockback.
       • Použijte je defenzivně, abyste nepřátelé udrželi pryč nebo pro odvážné a agresivně, aby způsobili další poškození.
       • Nový bonus za sadu: Svatá ochrana
       • Hallowed, známý pro většinu uživatelů jako Shadow Dodge, měl svůj dříve statistický bonus nahrazen periodickou imunitou k poškození.
       • . Pokud vás během tohoto buffa zasáhne nepřítel, získáte velmi krátkou imunitu vůči poškození.
       • Po tomto období imunity musí nejméně 30 sekund projít, než budete moci znovu aktivovat imunitu Buff.
       • Léčení Squire Great Helm se snížilo o 50%
       • Obrana masky chlorofytu se snížila z 25 na 20
       • Bonus se sadou chlorofytů nyní poskytuje další 5% snížení poškození, pokud máte na sobě masku chlorofytu
       • Bonus Set nyní poskytuje 15% snížení poškození
       • Nastavit bonusové projektily nyní způsobují 100% původního poškození místo 50%
       • „Míra zotavení“, která určuje, kolik nových projektilů může být v průběhu času generováno ze 150 na 250
       • Strašidelný náprsník nyní poskytuje počet přisluhovačů +2 místo +1
       • Strašidelné legíny nyní poskytují rychlost pohybu 20%
       • Obrana helmy Valhalla se zvýšila ze 14 na 20
       • Obrana náprsenky Valhalla se snížila z 30 na 24
       • Obrana Valhalla Greaves se zvýšila z 20 na 24
       • Léčení náprsenky Valhalla se snížilo o 50%
       • Bonus za solární helmu se zvýšil ze 17% na 26%
       • Bonus proti poškození melee solárního prsu se zvýšil z 22% na 29%
       • Každý kus sady nyní dává 1 HP/S Regen
       • Místo 30% snížení poškození, kdykoli máte poplatky, máte nyní 12% snížení poškození za všech okolností a 20% dodatečné snížení poškození, zatímco jsou aktivní poplatky. V praxi je to zhruba ekvivalentní stejným 30%, které používal k tomu, jak se tyto dvě hodnoty vynásobí.
       • . .

       Melee zbraně []

       • Shortswords lze nyní používat ve všech směrech, nejen vpřed
       • Poškození zlatého mechanistky se zvýšilo z 11 na 12
       • .
       • Pokud kliknete a držíte tlačítko myši, rychle se houpají, provedou nízký knockback a rychle zasáhnou v malém kruhu kolem vás.
       • Pokud kliknete a používáte je normálně, budete je střílet vpřed podobně jako k použití, ale budou se pohybovat mnohem rychleji než dříve. V tomto režimu je opotřebovák dvojnásobná.
       • . .
       • Některé flaily měly nějaké vylepšení statistik, aby se vešly s tímto novým nastavením, například o něco delší nebo kratší rozsah, ale obecně řečeno, všechny by měly všechny fungovat lépe než dříve.
       • Poškození se snížilo z 9 na 8
       • Doba použití zvětšila z 25 na 32
       • Knockback se snížil z 5 na 4.5
       • Poškození se zvýšilo z 11 na 14
       • Knockback se zvýšil z 5 na 6
       • Poškození se zvýšilo z 11 na 12
       • Doba použití zvětšila z 18 na 21
       • Knockback se snížil z 5.25 až 4.
       • Poškození se snížilo z 30 na 25
       • Doba použití zvětšila z 15 na 20
       • Měřítko velikosti se zvýšila z 1..4 (zvětšuje to)
       • Poškození se snížilo z 20 na 18
       • Řemeslníky: Požadované šátek se zvýšil z 2 na 12
       • Řemeslné: Požadované spory džungle se zvýšily ze 3 na 9
       • Doba použití zvětšila z 20 na 22
       • .3 až 5
       • Už není autoswing
       • Doba použití se snížila z 34 na 30
       • Doba použití se snížila z 30 na 29
       • Nezměněný, ale zde záměrně uvádíme, že nedojde k žádnému dohledu. Poškození meče Cobalt bylo dříve mnohem vyšší, než by mělo být, ale používáme ji jako novou základní linii, kterou jsou porovnány zbytek mečů.
       • Poškození se zvýšilo ze 44 na 49
       • Poškození se zvýšilo ze 47 na 50
       • Poškození se zvýšilo z 50 na 56
       • Doba použití se snížila z 27 na 26
       • Poškození se zvýšilo z 52 na 58
       • Doba použití se snížila z 26 na 25
       • Poškození se zvýšilo ze 41 na 42
       • Doba použití zvětšila ze 7 na 8
       • Zvýšené statistiky rychlosti melee získají pouze 25%
       • Poškození se zvýšilo z 30 na 55
       • Doba použití se snížila z 30 na 20
       • Poškození se zvýšilo z 29 na 35
       • Poškození se snížilo z 39 na 38
       • Poškození se zvýšilo ze 41 na 45
       • Poškození se zvýšilo z 57 na 66
       • Doba použití se snížila z 25 na 20
       • Poškození se zvýšilo ze 44 na 85
       • Smash Attack nyní způsobí 3x poškození, nahoru z 2x
       • Poškození se zvýšilo ze 47 na 54
       • Poškození se zvýšilo ze 75 na 80
       • Poškození se zvýšilo z 90 na 105
       • . Udržuje svůj bonus za utajení.
       • Doba použití se snížila z 20 na 8
       • Poškození se zvýšilo ze 70 na 85
       • Nyní způsobuje až o 150% více škod na základě toho, jak je nepřítel zraněn
       • Z každého výstřelu se zvýšily průměrné projektily z 2..
       • Poškození se zvýšilo ze 76 na 90
       • Projektil byl zcela přepracován. .
       • Je nyní autoswing
       • . Nyní šíří debuff na nedaleké nepřátele, i když útok zabije cíl jedním zásahem

       Zbraně na dálku []

       • Poškození se snížilo z 29 na 20 v důsledku dřívější úrovně
       • Doba použití zvětšila z 23 na 24
       • Doba použití se snížila z 12 na 10
       • Poškození se zvýšilo z 20 na 22
       • Knockback se zvýšil z 5 na 5.
       • Doba použití se snížila o 1
       • Poškození se zvýšilo ze 40 na 50
       • Nyní automaticky
       • Poznámka: Navzdory snížení poškození to bude mít za následek celkově silnější luk, i když více ovlivněné obrany než luky, jako je dřeň. .
       • .66 šipek, namísto normálního průměru 3.33 šipek
       • Poškození se zvýšilo z 52 na 62
       • Doba použití se snížila ze 14 na 10
       • Doba použití se snížila z 19 na 16
       • Poškození se zvýšilo z 27 na 35
       • Použije 15% trest poškození na další zásah pro každého nepřítele a projektilní propíchnutí
       • Doba použití se snížila z 20 na 18
       • Projekt Phoenix nyní vystřelí na každý třetí výstřel místo každého 4
       • Průměrné šipky na výstřel se snížily z 2..33
       • Poškození se zvýšilo z 38 na 50
       • Poškození se snížilo z 50 na 45
       • Způsobuje 2x poškození přímých zásahů na jeden cíl
       • Poškozuje 3x, když jsou doly stacionární, normální poškození, když se stále pohybují
       • Nyní střílí 3 piranhas, které mohou zaútočit na stejné nebo odlišné cíle
       • Míra, jakou mohou Piranhové kousnout, byla mírně snížena na individuálním základě, ale celkové DPS, které mohou tři piranové udělat, je nyní mnohem vyšší
       • Poškození se zvýšilo z 65 na 85
       • Snížení poškození pro každý cílový zásah se zvýšila z 10% na 20%
       • . Dokonce i Rocket 1s Deal 40, takže skutečné snížení poškození je 105 až 65 i při použití nejhorších raket)
       • Bonus Kritická šance na 10% odstraněno
       • Nyní prodává dívka večírku po Golem
       • Použije 15% trest poškození na další zásah pro každého nepřítele a projektilní propíchnutí

       • Zvýšené poškození z 8 na 14
       • Doba použití se zkrátila z 28 na 26
       • Zvýšil se v ohni! šance od 33% do 50%
       • Nyní má 10% kritickou šanci
       • Projektil je rychlejší a má navádění, pokud jej uvolníte
       • Má mírný výbuch poškození AOE při nárazu
       • Doba použití zvětšila ze 17 na 18
       • Náklady na mana se zvýšily z 10 na 12
       • Projektil je rychlejší a má navádění, pokud jej uvolníte
       • Nyní propíchne a může zasáhnout podruhé. .
       • Doba použití zvětšila z 20 na 30
       • Náklady na mana se zvýšily z 12 na 18
       • Náklady na mana se snížily ze 14 na 12
       • Poškození se zvýšilo z 36 na 50
       • Doba použití se snížila z 20 na 15
       • Náklady na mana se snížily z 12 na 9
       • Související: Viz Cursed Inferno Buff
       • Poškození se zvýšilo z 55 na 60
       • Doba použití se snížila z 20 na 12
       • Zvýšená šance na Frostburn z 50% na 100%
       • Náklady na mana se zvýšily ze 4 na 5
       • . . Aby se však tento zisk vyrovnal, musela se snížit některé ze svých statistik. .
       • Snížený počet nepřátel, které může každý projektil zasáhnout od 4 do 3
       • Použije 25% trest poškození na další zásah pro každého nepřítele a projektilní propíchnutí
       • Projektily mají nyní omezený rozsah
       • Doba trvání, kdy projektily přetrvávají (a poškození obchodu) se zvyšují zhruba o 70%
       • Již nemá limit zásahu
       • .
       • Po nasměrování se bude konat před hráčem. .
       • Když jsou nepřátelé v dosahu, neustále zaútočí na všechny nepřátele v okolí a konzumuje manu pro každý útok.
       • Náklady na mana se zvýšily ze 14 na 17
       • Náklady na mana se snížily z 18 na 14
       • Projektil je rychlejší a má navádění, pokud jej uvolníte
       • .
       • Má mírný poloměr AOE při nárazu
       • Doba použití zvětšila z 18 na 25
       • Mana stojí 18 -> 21
       • Může se dotknout dlaždic bez exploze.
       • Doba použití se snížila z 22 na 17
       • Náklady na mana se snížily z 25 na 19
       • Poznámka: Obdržela stejný obecný přepracování jako Poison Personál. . ! 🙂
       • Snížený počet nepřátel, které může každý projektil zasáhnout od 7 do 5
       • Použije 25% trest poškození na další zásah pro každého nepřítele a projektilní propíchnutí
       • Nyní má rozsah před smrtí projektilů, o 50% delší než jedovatý personál
       • Poznámka: Může to znít jako Nerf na papíře, ale obchoduje se s „hity“ za úplné poškození a ve skutečnosti bude mít za následek dramaticky více DPS pro Wasp Gun. .
       • Doba použití zvětšila z 11 na 18
       • Wasps může nyní odrazit/propíchnout pouze 3krát místo 4
       • Náklady na mana se zvýšily ze 6 na 10
       • Poškození se snížilo ze 72 na 65
       • Nyní má 20% kritickou šanci
       • Náklady na mana se zvýšily z 15 na 18
       • V důsledku toho se výrazně zvýšila rychlost střely, má lepší rozsah a mnohem těžší klesnout pod minimální prahovou hodnotu, aby se udržela maximální poškození
       • . .
       • Poškození se zvýšilo z 55 na 80
       • Doba použití se snížila ze 16 na 10
       • Průměrné netopýry na obsazení se zvýšily z 2 na 2.5
       • Tato zbraň se stále účtuje, ale nyní se neustále vystřelí při nabíjení.
       • Poté bude střílet laserový paprsek, který se nezměnil od původní implementace
       • Můžete také rychlé pelety bez poplatků. .
       • Náklady na mana na nabíjení se však nezměnily, rychlé střelby přirozeně konzumují více many, protože míra ohně se výrazně zvýšila.
       • Doba použití se snížila z 15 na 12
       • Náklady na mana se snížily z 18 na 12

       • Některé (i když ne všechny) předvolání, nyní používají svůj vlastní systém imunity poškození. . ..5 dps na 1.. Obecně platí, že i když dojde k drobné ztrátě nebo zisk DPS ve srovnání s výkonem před změnou, mělo by to stát za zlepšení celkového výkonu. Příklady přisluhovačů ovlivněných touto změnou:
        • Slime personál
        • Personál pavouka
        • Pirátský personál
        • Optický personál
        • Raven personál
        • Starts Stardust Dragon
        • Míra ohně se dramaticky zvýšila
        • Poškození se zvýšilo z 37 na 55
        • Problémy s pevnou přesností, zlepšila rychlost, kterou jiskry explodují. By měl snadno způsobit více poškození než dříve.

        Ammo []

        • Nyní jednou propíchne
        • Již neexistovaly cíle
        • Nyní se může několikrát odrazit a bude „inteligentní odraz“ v nedalekém cíli, pokud je jeden v dosahu
        • Padající hvězdy již nemohou proniknout a zasáhnout druhý cíl
        • Padající hvězdy nyní dělají 50% původního poškození místo 100%
        • Poškození se zvýšilo z 10 na 15
        • Související: Viz Venom Buff
        • Cena lahvičky jedu se zvýšila
        • Poškození se zvýšilo z 15 na 17
        • Poškození se zvýšilo z 9 na 10
        • Související: Viz Cursed Inferno Buff
        • Poškození se zvýšilo z 10 na 12

        • . .
        • Titan Glove a jeho drotáři nyní dávají autoswing všem melee zbraně (a biče!)
        • Rovnováha křídla byla silně vyvážená po celém celém.
        • S pouhými několika výjimkami by křídla nalezená na stejné úrovni by měla být u moci zhruba ekvivalentní. Výjimky jsou obvykle obzvláště těžké nebo zvláště snadné získat.
        • .
        • .
        • Křídla motýlů a včel mohou nyní klesat až po mech šéfů, ale jejich síla byla úměrně zvýšena.
        • Dříve většina křídel ze zdi masa do Golem byla u moci velmi podobná a nenabízela mnoho důvodů k upgradu. Ty byly nyní rozloženy a vytvořily postupnější a důslednější zvyšování síly křídla v průběhu hry.
        • Krevemové lanýže nyní dává svou zvýšenou rychlost a bonus za poškození, když v dešti.
        • .5 až 13.5
        • Rychlost střílení se zvýšila z 15 na 16
        • Rychlost střílení se zvýšila ze 16 na 18

        Nástroje a těžba []

        • . Navíc optimalizované nakládky kopání stále fungují lépe na pickaxes/os
        • Pouštní fosilie lze nyní těžit na jakékoli sílu Pickaxe nebo bombami. Je však křehké a sousední fosilní bloky se mohou zlomit, když je vylučíte, což vás stálo část rudy.
        • Oceňování na bázi pouštní fosilní je nyní slabší, protože je k dispozici dříve.
        • . . To se nevztahuje mimo podsvětí.
        • Poškození se snížilo z 5 na 4
        • Rozsah se zvýšil z 10 na 11
        • Doba použití se snížila ze 7 na 6
        • Již nemá funkčnost AX

        Buffy, debuffy a lektvary []

        • Zvýšil se značný počet lektvarů buffů, mnoho tak dlouhých dvakrát tak dlouho
        • Veškeré jídlo ve hře, včetně 50+ nových potravin, měly své doby a úrovně upraveny tak, aby měly konzistentnější odměnu za obtíže jejich získání. Krátká doba trvání může mít vyšší úroveň, zatímco potraviny s dlouhým trváním mohou mít nižší úroveň. Najděte, co je pro vás nejúčinnější!
        • Neviditelnost lektvaru má nyní další výhodu ze snížení sazby nepřátelských tření o 20%
        • Restorační lektvary již nehojí manu, ale uzdravují 10 dalších životů celkem 90 a vyvolávají ještě méně nemoci lektvaru, nyní pouze 45 sekund
        • Bonus z brnění ostření stanice se zvýšil ze 4 na 12
        • Cursed Inferno Debuff Poškození za sekundu se zvýšilo z 12 na 24 na jak na hráči, tak na nepřátelské verze debuff
        • Pygmy a Queen Spider zaměstnanci se doba trvání zmenšila, aby zmírnila zvýšenou účinnost

        • Velmi vysoká rybářská síla nyní poskytuje klesající výnosy
        • .
        • Mečoun je nyní méně běžný při rybolovu
        • Golden Capry je při rybolovu méně běžný
        • Berany Biome jsou nyní zaručeny, že upustí položku hrudníku, místo jen někdy
        • Brates Dungeon nyní vždy upustí zlaté uzamčení
        • Dřevo, železo a zlaté bedny klesají kvalitnější rudu v závislosti na tom, jakou úroveň bedny je. .
        • Tučňáci a želví mazlíčci lze nyní získat jen zřídka z jejich příslušných beden na biome
        • Všechny rybářské bedny nyní přicházejí v předběžném stěně masa a po zeď variant masa. Předběžné stěny variant masa neobsahují rudy hardmode.
        • Zlaté bedny nyní mají šanci upustit od krystalů a okouzlených mečů

        Kapky []

        • Amber je o něco běžnější z fosilií a může se přirozeně vytvářet v podzemní poušti
        • Anglerovy odměny za úkol vám nyní poskytnou informační příslušenství.
        • Nepřátelé upouštějí peníze navíc během krve měsíců
        • Zlaté klávesy by nyní měly častěji spadnout z nepřátel a květináčů a dungeonové slizy jsou o něco běžnější
        • Zlatá zvířátka jsou nyní vzácnější
        • Medúzy a žulové golemy se vynořené ze soch nyní ukládají své položky ještě méně často a snížily prodejní hodnotu některých z těchto kapek
        • Láva kouzel lze nalézt pouze v hrudnících ve vrstvě lávové, ale lávové rybolov pro ně nyní poskytuje sekundární obnovitelný zdroj
        • . Tato míra poklesu je 33% z odborných tašek na poklad.
        • Podivné rostliny se již během WorldGen nevytvářejí a nezačnou se objevovat, dokud Hardmode
        • Házení nožů do truhly nyní přichází v mnohem větších hromádek
        • Vodové boty mají nyní šanci 1/10, aby se objevily ve vodních truhly, zvýšené z 1/15
        • Několik kapek marťanské invaze je nyní upuštěno z běžných Marťanů místo marťanských talířů, což snižuje náhodnou povahu kapky marťanského talíře

        • Městské npcs nyní pokaždé, když porazíte šéfa, trochu silnější
        • Písečné bouře jsou nyní výrazně méně běžné, zejména v rané hře
        • Snížila intenzitu mocného větru
        • Poškození dungeonu se zvýšilo ze 40 na 60 a způsobuje krvácení
        • Temple Wooden Spike Poškození se zvýšilo ze 60 na 80 a způsobuje krvácení
        • Gem a duhové pochodně nyní dávají 10 pochodní na tvorbu místo 3
        • Glowsticks a Torches se nyní hromadí na 999
        • Vzorky tkáně a škály stínů se nyní stohují na 999
        • Položky pirátské mapy a sněhových glóbu se nyní mohou naskládat na 20
        • Zvýšená konzistence kapal o peníze šéfa
        • Provedl rozsáhlý přehled hodnot prodeje v celé hře a zvýšil konzistenci hodnot prodeje.

        Oprava chyb [ ]

        Hraní a boj []

        • Opraven problém, kdy byly luky mědi a cínu považovány za zbraně melee pro účely předpon.
        • Opraven problém, kdy vypálení Tome nekonečné moudrosti na svažité stopě minecartu by způsobilo, že stránky vystřelí ve všech směrech.
        • .
        • Opraveno vykořisťování, kde umíráme na stav chaosu, zatímco drží prut nesouhlasu v kurzoru na tvrdé postavě, by způsobil další postavu, která se používá k zděděnému prutu Discordu.
        • .
        • .
        • Opraveno dohled v Halloweenské míře poklesu na základě HP, který způsobil, že u expert byly příliš vzácné rukavice a krvavá mačeta.
        • Opraven problém, kdy by extrémně vysoká prahová hodnota rychlosti melee narušila chování zbraní, jako je Fury Sky Dragon’s Fury.
        • .
        • Zaměstnanci opětovného opětovného opětovného opěrky již nerozbijí skály a jiné trosky.
        • .
        • Opraven problém, kdy by některé směrované zbraně a nástroje byly i nadále používány i poté, co se hráč obrátí na kámen.
        • Opraven problém, kdy by po použití časovaného meče načasované projektilem cooldown přepnutí na jiný slot pro hotbar pomocí čísla by odstranilo 1 spotřební zdroj z tohoto slotu.
        • .
        • Opravena řada případů okrajů, kde by se věci jako Mount Information nebo Shield of Cthulhu neregistrovaly na měřiči DPS.
        • .
        • .
        • Opraveno některé exploity zahrnující květinové boty.
        • Opraven problém, kdy použití písečné bouře v láhvi a poté okamžitě střílení více háčků na háčky na různé bloky by se postavička otočila navždy tam a zpět.
        • Opraven problém, kdy několik křídel (ploutve, netopýra, mothron) mělo vadnou rychlost zrychlení.
        • Opraven problém, kdy by SPORE SAC fungoval pouze poblíž bloků, ale ne tehdy pouze tehdy, když pouze poblíž platforem.
        • .
        • Opravena nekonzistentnost s tím, jak se mrak v láhvi choval jinak s křídly než jiné skokové lahve
        • Opraven problém, kdy by náhrdelník Sharktooth a Banner Buff se nevztahovali na různé atypické útoky.
        • Opraven problém, kdy by stopky nebyly správně zobrazovány rychlost přehrávače na některých úchytech, například při pádu s slizem.
        • .
        • .
        • Opravena řada zvýšených posilovačů umístění (Toolbelt, stavitel lektvaru), které nejsou správně stohovány.
        • .
        • Opravena tendence pro určité automatické útoky, jako jsou strážce nebo brnění chlorofytu k útoku na neporazitelné nepřátele, jako jsou koule dungeonu nebo planoucí kola.
        • .
        • Opraveno některé nesrovnalosti s bonusy z brnění aplikované na typ útoků souvisejících s poškozením.
        • .
        • .
        • .
        • Opraven problém, kdy by létající hory mohly sestoupit skrz snížené platformy.
        • .
        • Opravil další dvojitý skok, pouze když vyskočil z vody při jízdě na slizu.
        • Opraven problém s minenecartem, kde by stopa, které běžely přímo do dopravních pásů.
        • Opraven problém, který skoky někdy selhaly v rychle se pohybujících minenecartech.
        • .
        • Opraven problém, kdy královna Spider Sentry nemohla mít několik předvolání s výšinným zařízením.
        • Potenciálně vyřešil problém, kdy by inteligentní kurzor neustále selhal, když na samém okraji světa.
        • Opraven problém, kdy Smart Select nenavrhl pouštní fosilní pro extraktátor.
        • .
        • .
        • Opraven problém související s HOIK, kde použití draptu a lana by mohlo způsobit, že kamera úplně nechává hráče za sebou.
        • .
        • . .
        • Opravena spousta řemeslné stanice nesrovnalosti se sadami nábytku.
        • Pevné nesrovnalosti s odraženými projektily způsobujícími debuffy na hráče* Neměly by vůbec způsobovat debuffy.
        • Opraveno některé nesrovnalosti s teplým lektvarem a útoky na chlad, které nedostávají ochranu.
        • .
        • Snížil účinnost využívání portálů a poškození pádu, aby bylo imunní vůči šéfům a jiným hrozbám.
        • Opraveno neslavnou nekonečnou rybářskou linii.
        • .
        • Opraven problém, kdy se odměny z Angler Quest snížily v kvalitě po 150 úkolech.
        • Přidal určitou ochranu před problémem, kde by hudební skladby při teleportování do jiných biomů neustále hrály tiše na pozadí.
        • .
        • .
        • Opraven zvukový problém, kde pad thai vydal zvuk pití místo stravovacího zvuku.
        • .
        • .
        • .
        • .
        • .

        Reverzní gravitace []

        • .
        • Opravil problém, kdy by se tlačení na převrácení gravitace sesoucí hráče z létajících horou. Nyní to prostě nelibuje gravitaci, když je na hoře.
        • .
        • Opraven problém s reverzní gravitací, kde by se zbraně ve stylu zaměstnanců Blizzard sbližovaly v opačném směru, kde jste zaměřili.
        • Opraven problém s reverzní gravitací, kde by se hráč zasekl na platformách s kladivem.
        • .
        • Opravil problém s reverzní gravitací, kde by se některé zbraně s hráčem neotočily.
        • Opraven problém s reverzní gravitací, kde pavučiny neřídily správně zpomalené převrácené hráče.

        Režim fotoaparátu []

        • .
        • Opraven problém, kdy by se některé projektily neobjevily na snímcích obrazovky kamery.
        • .
        • Opraven problém, kde se Stardust Guardian objeví před hráčem na snímcích kamery.
        • .

        Svět, pozadí a Worldgen []

        • Dramaticky vylepšená generace Sky Islandu/nábytku, upevňování domů generujících bez nábytku nebo dveří
        • Opraven problém, kdy by pavučiny ve WorldGen někdy smazaly přirozeně generované dráty
        • Vylepšené selhání a detekce pro rozbité nebo plovoucí truhly ve WorldGen, které mohou být nerozbitné nebo dokonce zkorumpované světové soubory
        • Opraven problém WorldGen, kde houby kabiny měly houby zabírající stejné místo jako jiné nábytek, který je měl tendenci je rozbít
        • Chování posledního znamení při dosažení limitu značky je nyní méně kočárky
        • Opraven problém, kdy by přirozeně generované pasti sochy neměly sochu
        • Opraven problém, kdy zlaté truhly nebyly schopny generovat mimo podzemní kabiny ve vrstvě jeskyně
        • Opravena drtivá většina situací, kde by podzemní výbušná roviná minibiomy rudy generovala bez odpálení
        • Opraven problém, kdy by světová generace hardmode naplnila jeskyně neobvyklými stěnami na pozadí
        • Opraveno několik problémů WorldGen, které nakonec vyústily v příliš malé pláže, zejména na pravé straně nebo když byla džungle příliš blízko
        • Opravil neslavný „Drunken Dungeon“, kde Worldgen má dungeon vyčnívající vysoko ze země
        • Opraven dlouhodobý problém, kde by se ve WorldGen objevilo „vysoké oceány“
        • Opraven problém, kdy korupční/karmínové kopuls generované nad dungeonem a zablokovaly jeho vchod
        • Opraven problém, kdy by velké shluky podzemního písku vytvořily poblíž Spawn a vystavily hráče bezprostřední pouštní biome
        • Opraven problém, kdy by se oltáře lihzahrd někdy vynořily na špičkové hroty a pasti
        • Vylepšený WorldGen, aby se snížila možnost, že dveře chrámu jsou blokovány bloky Lihzahrd
        • Opraven problém, kdy by chodba vedoucí do chrámu byla plná bahna místo lihzahrdských zdí
        • Zvýšil minimální rozsah od tření, které Sky Islands vyžadují, aby se zabránilo tření
        • Částečně vyřešila problém, kdy by se přes sebe vynořilo několik Crimsonových jeskyní. Nyní by měly být uzavřeny v Crimstone, i když se to stane.
        • Opraven velmi vzácný problém, kdy by se pyramidová vstup překrývající travnaté jeskyně naplnil celou pyramidu trávou
        • Opraven problém, kdy by šíření biomů infikovalo mnohem větší rozsah, než je obvyklé na podzemních pouštních stěnách
        • Opraven vizuální problém, kde by se mraky na pozadí vypadaly „neuvěřitelně nízké“ v oceánu
        • Opraven problém na pozadí, kde bylo vidět černé hranice na dně pozadí podsvětí
        • Opravili některé problémy s černými pruhy na dně oblohy přímo na okraji podzemní vrstvy
        • Opravil problém, kdy by horní okraj zadní vrstvy podzemní vrstvy blikal na viditelnost na obrazovce místo off obrazovky

        Problémy s vizuálním/spritingem []

        • Opravil problém, kdy by si zbrojní armádní zbrojení barvily také batohy a čepice
        • Opravena široká škála problémů s průhledností souvisejících
        • Opravena řada problémů a dramaticky vylepšila způsob, jakým štíty a čepice nakreslení/vrstva ve vztahu k sobě navzájem
        • Opraven překvapivě obtížné vyřešit problém, kdy Jimovy legíny měly mys, který nehrál dobře s některými jinými věcmi marnost, jako je ozdoba mořské panny
        • Opraven problém, kdy by helma Valhalla Knight a Tam O ‘Shanter při pohybu nepříjemně bob
        • Opraven vizuální problém, kde by se kimono objevilo před příslušenstvím bot
        • Opravil problém, kdy se zavázané oči přitáhly vlasy hráče namísto pod
        • Opraven problém, kdy by se barviva pro obličejové příslušenství a známá paruka správně neobjevila na ikoně hlavy mapy hráče
        • Opraven problém, kdy Twilight barvivo vypadalo správně, pouze když také používal Twilight Armor Dye
        • Opraven problém, kdy by štít Cthulhu byl při pomlžení mírně odříznut
        • Opraveno některé problémy s tím, jak se příslušenství pásů zobrazuje na přehrávači během různých animačních rámců
        • Opraven problém, kdy bonus zakázaného brnění může vytvořit spamový sprej jisker
        • Opraven vizuální problém, kde by příslušenství hlavy na mapě bylo kompenzováno a při přestěhování se mírně chvěje
        • Scutlix Mount již při svolání nedělá medové efekty
        • Opraven problém, kdy batohy a další takové věci přitahovaly v nesprávných výškách, když na úchytu
        • Opraven problém, kdy byl držák slizu nakreslil vyrovnaný poloviční pixel
        • Opravil problém, kdy Keybrand ve skutečnosti nebyl v ruce, když jste ho otočili
        • Opravil vizuální problém, kde by se Betsyův hněv vznášel mimo ruku hráče, když ji střílel v některých směrech
        • Opravil problém, kdy hráč při používání otočil Magic Daggers dozadu
        • Opravil vizuální problém související s držením při zápasech na platformy a poté pomocí zbraní
        • Snížilo šance a doufejme, že opravil chybu vizuálního prachu nejčastěji vidět, když používal poslední hranol v písečné bouři, kde by se vznášely spřádací bílé kříže na místě
        • Opraven problém Sprite, který způsobil, že některé zdi karmínového a podzemního pozadí, aby se při horizontálním pohybu nemykaly hladce
        • Opraven problém, kdy by bloky vůbec nebyly viditelné na extrémně tmavých místech v podsvětí na Trippy/Retro Lighting
        • Opraven jemný problém, který si téměř nikdo nevšiml, kde byl efekt žhavého manipulátoru mimo střed pár pixelů
        • Opraven problém, kde Goblin Tinkerer’s Sprite vypadal rozmazaný/zkreslený
        • Zlepšil problém, kdy byly neobvyklé červené blikání, když byly poblíž podsvětí
        • Opraven problém, kdy by vodopády propadly tenkým ledem
        • Opraven vizuální problém, ke kterému došlo, kdyby hráč šel do podzemí během Blood Moon, který by narušil efekt Blood Moon Shader po zbytek této hry
        • Opraven problém s vrstvením, kde se rybářská linka čerpá před peněžními koryta
        • Opraven problém překrývání uživatelského rozhraní, kde by se název prádelníka a ikona košile pro jeho použití navzájem pokrýval
        • Opravil problém, kdy Minerův kolísání už nějakou dobu nefungoval

        • Spadl písek a další padající dlaždice, které nemohou přistát, protože dlaždice se nyní změní na položky, aby se zvedly
        • Opraven problém, kdy se mramorové bloky sloučily s dveřmi
        • Opraven problém, kdy pouštní fosilie neodhalil lektvar Spelunker
        • Opraven problém, kdy bloky, které byly pod větvemi stromů
        • Opraven problém, kdy umění luminite cihel nebylo správně orámováno, což mělo za následek, že se dlaždice navzájem vizuálně nepřipojují
        • Opraven problém, kdy by okamžitě zničila mech výbušniny
        • Opraven problém, kdy mohla vrtačka kladivo jinak nešťastné dlaždice, jako jsou pasti
        • Opraven vizuální problém, kde by se nešťastné bloky nečistoty obklopené kladivovými nečistotami na obou stranách nesprávně zobrazovaly
        • Opraven problém, kdy duhové cihly ztratily svůj duhový efekt, když byly kladivo
        • Různé typy cloudových bloků se nyní vzájemně mísí
        • Opraveno extrémně vzácné vykořisťování, kde by meteority mohli přistát a zasahovat do chrámu a zničit lihzahrdské cihly, pokud byl vystaven povrchu
        • Opravil problém, kdy byly ledové stalaktity mírně kompenzovány ze své správné polohy
        • Opraven problém, kdy by vám stál v konkrétní výšce pod hrudníkem, ale okamžitě jej znovu zavřel
        • Opraven problém, kdy rozsah myší pro některé truhly byl ve srovnání s jinými extrémně malý
        • Opraven problém, kdy by se zapojilo některé lucerny po základně je pouze částečně vypnuto, místo toho, aby se úplně vypnuly
        • Při umístění šedozelených tlakových polštářů po stranách a dolní části různých kladivných blokových tvarů opravte některá neobvyklá chování
        • Opraveno několik dlaždic, které nakreslily několik pixelů příliš nízko/na stranu, jako jsou některé hodiny, lustry, zelené houby a židle.
        • Opraven problém, kdy byste mohli použít akční členy k rozbití lihzahrdového oltáře
        • Opraven velmi těžko se setkat s problémem, kde by umístění tuny vánočních stromků na různých úrovních světla vedlo k tomu, že by někteří z nich zářili
        • Opraven problém, kdy by rostliny džungle a houby nadále rostly na ovládaném bahně, což by mělo za následek, že se jejich předměty okamžitě odtrhnou a padají na shromáždění
        • Opraven problém, kdy významný počet platforem ve hře vyvolal nesprávný prach, když byl rozbitý
        • Opraven problém s multiplayerem, kde otevření dveří pasti tak, aby se překrývaly se schody
        • Opraven vizuální problém, kde pichlavé hrušky vždy vypadaly kaktus zeleně i na infikovaných variantách kaktusů
        • Opraveno určité využití duplikace zahrnující rámce položek
        • Opraveno určité vykořisťování duplikace zahrnující teleportéry
        • Opraven potenciálně vážný, světový zkorumpovaný problém s opuštěním nábytku na vrcholu ledových bloků a poté opouštěním ze světa
        • Opraven problém, kde byly podzemní pouštní stěny náchylné k neustálému nekonečnému reinfekci opačným biomem infekce
        • Opraven problém s rámováním mramorovými stěnami, které jim způsobily, že mají nežádoucí linie
        • Opraven problém zdi, který způsobil, že roh luminitových stěn zmizel, pokud nad nimi měli blok
        • .
        • Opraven problém, kdy by voda byla i nadále zničena lávou, která překrývala stopu Minecartu.
        • Opraven problém, kdy Grand Design nemohl být umístěn do rámců položek
        • Opraven problém, kdy by umístění příliš mnoho pochodní způsobilo, že by byl domov neplatný kvůli žádnému volnému prostoru

        • Opraven problém, ve kterém se zajíčci vynořili ze soch během večírků
        • Oprava řady NPC není řádně svolána sochami krále/královny
        • Opraven problém, kdy byly domy bublinových bloků poněkud nespolehlivé a NPC by se odstěhovaly
        • Opraven problém, kdy by NPC procházející po platformě přímo nad bloky by se na platformě odrazily nahoru a dolů, ale pouze při chůzi vlevo
        • Při rozhovoru s NPC stojící před nábytkem vylepšil řadu nežádoucích dvojitých interakcí
        • Opraven problém, kdy by úspěch realitního agenta odemkl, pokud by byl zachráněn poslední NPC místo toho, aby se přesunul dovnitř
        • Opraven problém, kdy by nošení Frost Armor použilo Frostburn na přátelské útoky NPC také. Opravil také problém, kdy by nošení Frost Armor způsobilo pirátské útoky způsobit Frostburn na vaše NPCS
        • Opraven problém, kdy by NPC, kteří byli v bezpečí uvnitř svých domovů
        • Opraven problém, kdy sběratel daní vypadl ze spodní části mapy, ale nezemřel
        • Opraven problém, kdy NPC nemohly teleportovat domů, pokud jejich vlajka v oblasti bydlení byla přes poloviční bloky
        • . .
        • Opraven problém, kdy by cestovní obchodník nikdy nenavštívil, kdyby byly všechny blízké povrchy pokryty stopami minecart
        • Opravil problém, kdy by se sestra uvízla pod vodou na neurčito se uzdravila od utopení
        • NPC na vás již nebudou emitovat, až bude neviditelné
        • King Slime již nebude rychle teleportovat a třpyt se tábora mrtvého hráče
        • Opraven problém s multiplayerem, kde by král sliz byl někdy příliš velký
        • Opraveno vykořisťování, kde by přisluhovači krále slimu upustili duše světla/noc, když pod zemí
        • Opraven problém, kdy zlomení více koulí/srdcí po svolání Eater of Worlds/Brain Cthulhu bude svolat druhý
        • Opraven problém, kdy běh z rozzuřeného Skeletron Prime může způsobit, že jeho paže zoufal
        • Opravil problém s dvojčaty, kde byly jejich ikony mapy smíšeny
        • Vylepšil umístění oltáře Lihzahrd a jak se nad ním Golem vynoří, čímž se snižuje možnost, že bude uvízl ve stropě a ztěžoval ho porazit ho
        • Přidané účinky smrti tak, aby starověké vidění již při zabití jednoduše přestalo existovat
        • Opraven problém, kdy by krystal chlorofytů natáčel zbytečně na kultistky Sigil a náhodou zabil nevinné kultiviště kolemjdoucí
        • Opraven problém, kdy by zbloudilé pískové koule na paře
        • Změněné meteorové tkaní, aby už nemohly spadnout na místo uctívání kultur, což jim brání v tření
        • Opraven běžnější problém, kdy by se nebeské sloupy pokaždé, když jste naložili svět
        • Opraven problém, kdy by paprsek Fantasmal Death Moon Lord by neustále střílel, kdybyste zabil jeho čelo uprostřed toho
        • Opraven problém, ve kterém by posedlý procházení zdi by se během zatmění zatřilo mrtvé hráče
        • Opravil problém, kdy by se antliové vytvořili kdekoli, pokud by pozadí bylo pískovci
        • Opraven problém, kdy dopravní pásy převzaly tření biomu
        • Opraven problém, kdy by platformy zasahovaly do přírodních biomů
        • . Nyní jsou mnohem běžnější.
        • . .
        • Opraven problém, kdy by šokové válečníci a několik dalších podobných nepřátel propadli podlahou ve 3-blokových vysokých chodbách
        • Opraven problém, kdy by někteří čtyřnásobný nepřátelé propadli bloky, když narazili na určité slepé uličky
        • Opraven problém, kdy dva různí nepřátelé červů stejného druhu by v prostoru mezi nimi ukázali jediný zdravotní bar, který byl průměrně jejich celkové zdraví
        • Opraven problém, kdy nástěnné popínavé a žulové golemy používaly nesprávné zvukové efekty
        • Opravil problém, kdy démoni vydávali zvuky, ale Voodoo Demons ne
        • Opraven problém, kdy by kostní oštěpy zasáhly jednoho nepřítele, ale nevyvolaly poškození v průběhu času, a zároveň způsobily poškození v průběhu času na druhého nepřítele místo toho
        • Opraven problém, kdy byl Sroller’s Hitbox mimo střed
        • Opravil problém, kdy Drakanians nespadl banner Drakomire Rider
        • Opraven problém, kdy se buňky Stardust nemohly pohybovat přes platformy
        • Opravil problém, kdy nepřátelští lukostřelci, kteří byli zmatení, uteče vysokou rychlostí
        • Opraven problém, kdy prošli krevní prohledávání a pytláci z písku měli mimo střed hitbox
        • Opravil problém, kdy by Witherbeasts desync a zmizel někdy, když je napaden v multiplayeru
        • Opraven problém, kdy by nepřátelé „Ghost Mode“ staří

        Projektily, domácí mazlíčci a přisluhovači []

        • Opraven problém, kdy nadměrné posedlé sekery a někteří přisluhovači by vedly k posedlém sekery, které se hromadí ve velkém množství
        • Opraven problém, ve kterém by některé projektily mohly mít nápadný okamžik použit dvakrát
        • Opraven problém, kdy řetězová guillotina měla opravdu divný hitbox
        • Opraven problém, kdy by úsvita nerozšiřovala svůj debuff, kdyby váš útok zabil cíl jedním zásahem. Nyní šíří debuff na nedaleké nepřátele, i když útok zabije cíl jedním zásahem.
        • Opraven problém s multiplayerem, kde projektily pastí DART nemohly správně aktivovat portální věže
        • Opraven problém, kdy by padající hvězdy procházely dopravními pásy a skončily zabudovány do nečistot
        • Opravil problém, kdy drak Stardust opustil okraj obrazovky a zoufal
        • Opravil problém s vrstvením, kde hlava Stardust Dragon pokračovala ve špatném pořadí se zbytkem jeho segmentů
        • Opraven problém, kdy se přisluhovači pavouků počítali pro méně než jeden minion
        • Opravil problém, kdy by se pirátští přisluhovači nevrátili, když zůstali pozadu, a byli prostě docela hloupí obecně
        • Vylepšil, jak pobídka pavouka a pavouka mazlíčky mazlíčky 1-blokování vysokých stěn, což jim brání v divokém třásnutí na místě
        • Potenciálně vyřešil vzácný problém, kdy by létající pygmy přisluhovači, kteří byli ponořeni do lávy
        • Opravil problém, kdy by se mazlíček masky Tiki násilně třásl, když se ponořil do vody

        Inventář, nabídka a nástroje/text []

        • Opravena nepřesnost nástroje na brnění pavouků, což naznačuje, že způsobila nesprávné poškození %
        • Přejmenovaný na sněžení a sandfall, aby se skutečně nazývali „sněhové bloky“ a „Sandfall Blocks“
        • Mince nyní zobrazují poškození pouze tehdy, když má uživatel mincovskou zbraň
        • Opraveno některé komplikované chyby pro změnu zahrnující zásobníky mincí mizí při rychlém stavu na prasátko
        • Opraven problém, kdy byly stále povoleny mince s rychlým stohováním z inventáře
        • Opraveno vykořisťování, kde by mohla být Etherian Mana uložena ve velkém množství v hrudnících mezi invazí
        • Opraven problém, kdy kliknutím na jednu oblíbenou položku k vyzvednutí by odstranilo jeho oblíbený stav
        • Opraveno vykořisťování, kde hráči mohli dát do koše velké drahokamy, aby se jim zabránilo ztrátě při smrti
        • Oprava problému, kde ikony informací o příslušenství zmizely při přejmenování hrudníků
        • Opraveny některé problémy, kde by tlačítka tvůrce levého bočního panelu měla neobvyklé mezery
        • Opraven problém, kdy došlo k mírnému překrývání mezi tlačítkem PvP a sloty barviva
        • Opraven problém, kdy tvrzený písek byl řemeslným materiálem, ale nezobrazoval se jako materiál a nakazil se také infikovaným tvrdým pískem do sklenice
        • Opraven problém, kdy skleněné hodiny měly dva recepty
        • Opraven problém, kdy by zbraně ztratily předponu při uzavření úplného inventáře
        • Opraven problém, kdy by zbraně generovaly s neviditelnou dočasnou předponou, jehož primárním příznakem bylo, že jejich barva vzácnosti by se lišila od normálního, dokud se svět neobnoví
        • Opraven problém, kdy by rozhraní UI komody ukazuje pouze generické vlasy, nikoli vaše současné vlasy
        • Opraven problém, kdy byste mohli získat úspěchy, když jste mrtví, a hra by se pokusila nechat na ně kliknout, ale nedokážou vám ukázat nabídku úspěchu
        • Nyní by mělo být těžší vstupy na klávesnici s dvojitým boxem a zamknout se od vstupu do nabídky, ale hráči, kteří tak dokážou, budou stále muset smazat nebo upravit svůj vstupní profily soubor, aby jej opravili
        • Opraven problém, kdy se doba hraní postavy nezvyšuje, když je na autopauze
        • Opraveno řešení, které vám umožní vyrobit názvy postav, která byla příliš dlouho
        • Opraven problém, kdy by nebeské pozadí zůstalo viditelné po delší dobu v hlavní nabídce po ukončení, kdy bylo viditelné pozadí
        • Opraven nepříjemný zvukový problém, který zahrnuje posuvníky tvorby postav, které vytvářejí opakující se zvuky, nebo vůbec žádný zvuk, když nad nimi pěšky
        • Opraven problém, kdy při přesunu NPC a držení nástroje by to ukázalo jak hlavu NPC, tak i nástrojový kurzor
        • Opraven nějaký nekonzistentní nebo nepřesný text dialogu o rybolovu
        • Opravena řada pokračujících problémů s NPC odkazujícími na oltáře korupce/démonů v Crimson Worlds
        • Opraven problém, kde speciální textový kód (ikony a barva položky) nefungovaly na textu hrudníku
        • Zlepšily některé problémy s přerušením řádků a barvou textu v chatu
        • Opraveny některé problémy s měřítkem/rozlišením rozlišení uživatelského rozhraní, které způsobily, že se minimap a další prvky uživatelského rozhraní překrývají a umožnili vám najednou zasáhnout dvě tlačítka
        • Vylepšené problémy s tím, jak měřítko uživatelského rozhraní pro lidi s opravdu krátkými displeji, což mu brání v odříznutí uživatelského rozhraní dole
        • Opraven problém, kdy by se pokusila otevřít peněžní koryto plovoucí přes hrudník
        • Opraven problém Linux, kde by určité klíčové vstupy byly vnímány jako opakované vstupy, a ve hře by se chování spamu
        • Opraven problém, kdy po Alt+Tabbing ze hry by přesun kurzoru kolem obrazovky počítače kliknul na možnosti nastavení ve hře

        Havárie a další velmi závažné problémy []

        • Přidána ochrana proti truhům generujícím nad larvy včel během počátečního světového důvodu, což vede k okamžitému havárii na světovém zatížení
        • Potenciálně vyřešil problém s havárií Mac, kde hra měla tendenci zhruba 15-20 minut do hry
        • Opraven potenciální problém s havárií, kde, pokud jste začali vytvářet svět a poté obdrželi pozvánku na páru, pokusit se připojit k tomu, že pozvánka by obvykle havarovala váš svět, nebo mít jiné chaotické vedlejší účinky, jako je ukázka částečně generovaných světů
        • Opravena havárie související s úspěchem, ke které došlo při zabíjení zdi masa v některých světech
        • Opravil extrémně vážný problém, kdy pojmenování vašich postav “.“Nebo„..
        • Opravena vzácná havárie zahrnující obří želvy, které se dobře nezabývají šikmými dlaždicemi
        • Opraven problém s havárií, kde by se pokus o přístup ke složce zachycuje pomocí tlačítka ve hře by hru zhroutil, kdybyste neměli žádnou složku zachycení

        • Opravil problém serveru, kde po dosažení kapacity serveru se nikdo nemohl připojit k serveru, i když lidé odešli
        • Opraven problém se serverem, kde nastavení hesla tak, aby zahrnovalo jednu nebo dva uvozovky, by zabránilo lidem v připojení
        • Opraven problém s multiplayerem, kde umístění bloku, sklizeň se zaměstnanci opětovného růstu, nahrazení semeny nebo jinak sklizeň bylinky alchymie by neposkytovaly všechna očekávaná semena a byliny
        • Opraven dlouhodobý problém s multiplayery, kde by značky a náhrobky nezobrazovaly text myši pro jiné hráče, pokud by byly vytvořeny v této relaci
        • Opraven problém s multiplayerem, kde by se hráči Ghost Hardcore neaktualizovali správně pro ostatní hráče
        • Opraven problém s multiplayerem, kde by zvířátka stojící na platformách v noci neustále padala a pak teleportovala zpět na vrchol platformy
        • Opraven problém s více hráči, kde se hráči nemohli vidět, jak se houpají staré armádní strážce
        • Opraven problém s multiplayerem, kde by značka speciálních animací a zvuků Inferna neukazovala pro jiné hráče
        • Opraven problém s více hráči, kde zbraně typu Vilethorn nehrály své zvuky správně pro ostatní hráče
        • Opraven problém s multiplayerem, kde porušení určitých bloků neznamenalo zvukové efekty
        • Opraven problém, kdy senzory hráčů nevydávaly zvuky v multiplayeru
        • Opraven problém s multiplayerem, kde Dungeon Guardian a Skeleron nedívali
        • Opraven problém s multiplayerem, kde by se houpací sluneční erupce přesně nezbavila pro ostatní hráče
        • Opraveno některé vizuální a zvukové desynnging se zlomeninou oblohy, když na serverech pro více hráčů
        • Opraven problém, kdy text ve hře nad hlavami chatování hráče se nestarali s měřítkem uživatelského rozhraní
        • Opraven problém, kdy stanice portálových zbraní nevydávaly zvuky a portální zbraně nevydávaly zvuky v multiplayeru
        • Opraven problém s portály Portal Gun, které nefungují správně, když vedou k vyloženému kusu v multiplayeru
        • Opraven problém s multiplayerem, kde by se portály portálových zbraní mohly navzájem překrývat a vést k nekonzistentnímu chování
        • Opraven problém s více hráči, kde Molotov vyvolaný v PVP by nefungoval správně
        • Opravena některá PVP desyncronizace související s explozí solárních brnění

        Problémy s chybami a funkčnostmi gamepad []

        • Opraveno některé nepřesné tlačítko na obrazovce nápovědu textu týkající se zápasu při používání gamepad
        • Opraven problém, kdy by se při přepnutí zpět na klávesnici a myši při použití gamepadu uvízl zámek na ikoně
        • Opraven problém, kdy text na obrazovce na obrazovce přiblížil/ven používal tlačítka obrácených
        • Opraven problém nastavení gamepad, kde stisknutí A zadat určitý sub-munus by neúmyslně přepínal nastavení v jiném sub-munusu
        • Opraven problém, kdy tlačítko odpadků při použití gamepadu nic neudělalo
        • Opraven problém, kdy by se výměna tam a zpět z gamepadu na klávesnici/myš při zadávání textu do některých nabídek vstoupilo do fantomových dopisů
        • Opraven problém, kdy pokud jste zapnuli ikony viditelného bydlení a poté přepnuli na klávesnici/myš, nemohli byste je znovu vypnout při použití gamepadu
        • Vylepšeno některé mechaniky Smart Select GamePad týkající se pochodní a pickaxes při zaměření na bloky

        Přidány stránky wiki

        • Pokročilé bojové techniky
        • Obojživelní boty
        • Starověký dlát
        • Starověká měděná cihla
        • Starověké posvátné brnění
        • Rozzlobený pampeliška
        • Rozzlobený banner pampelišky
        • Blok anti-portálu
        • Antlionová vejce
        • Antlion larva
        • Antlion Larva Banner
        • Jablko
        • Jablečný džus
        • Plátek jablečného koláče
        • Meruňka
        • Značky šipky
        • Azure Crate
        • BBQ žebra
        • Ball O ‘Fuse Wire
        • Bambus
        • Bambusový list
        • Bambusová zeď
        • Bambusový nábytek
        • Banán
        • Banana split
        • Bast socha
        • Nektar Bedazzled
        • Berserkerova rukavice
        • Bestiary
        • Betsyho vejce
        • Biome truhly
        • Birdie chrastítko
        • Černý rybíz
        • Blok Swap
        • Krevní úhoř
        • Blood Eel Banner
        • Banner krve maminka
        • Červený pomeranč
        • Krevní dešťový luk
        • Blood Squid Banner
        • Krvetá barvivo
        • Krvavé Moscato
        • Modrá promoce
        • Boty
        • Boreal Crate
        • Boss Health Bar
        • Blova bezedná lávová kbelík
        • Skákací sliz
        • Mozek ve sklenici
        • Licence zajíčka
        • Bunny Stew
        • Karton mléka
        • Licence pro kočky
        • Oslava Mk2
        • Nebeský pravobok
        • Nebeská hůlka
        • Set šéfkuchaře
        • Kuřecí nugget
        • Chippyho gauč
        • Cookie čokolády
        • Cluster Rocket I
        • Cluster Rocket II
        • Kokosový ořech
        • Combat Wrench
        • Zkorumpovaný mimický banner
        • Kosmická skateboard
        • Sada Country Club
        • Prasklé cihly dungeonu
        • Krémová soda
        • Crimson Mimic Banner
        • Crimstone Brick
        • Crimstone Brick Wall
        • Critter šampon
        • Crystal Assassin Armor
        • Křišťálový sliz
        • Tmavá sklizeň
        • Tmage’s Tome
        • Deaktivovaná sonda
        • Truhla mrtvého muže
        • Decay Chamber
        • Poškozená bedna
        • Démon Conch
        • Démon rohy
        • Personál pouštního tygra
        • Ďábelské rohy
        • Kopá molecart
        • Božská bedna
        • Licence psů
        • Sada psů
        • Delfín
        • Dr.
        • Dračí ovoce
        • Dragonfly Jars
        • Dreadnautilus
        • Dreadnautilus Banner
        • Drippler Crippler
        • Dunerider Boots
        • Durendál
        • Echo blok
        • Ecto Mist
        • Bezinka
        • Emoce příkazů
        • Zazáření kamene
        • Eucalyptus SAP
        • Večerní doba
        • Exotická žvýkací hračka
        • Pohádkové boty
        • Fairy Glowstick
        • Víly sklenice
        • Fallen Log
        • Fedora
        • Finch personál
        • Žabka
        • První fraktál
        • Flame Waker Boots
        • Flaming Mace
        • Plounder
        • Semena květin
        • Mlhový stroj
        • Mlsihové barvivo
        • Potravinový soubor
        • Fotbal
        • Fosilní pickaxe
        • Fox Set (zoolog)
        • Fragmentové cihly
        • Volské oko
        • Hranolky
        • Frog Flipper
        • Žábové vybavení
        • Žábaní popruhy
        • Zmrazený banán daiquiri
        • Zmrazená bedna
        • Zmrazená koruna
        • Ovoce
        • Krystal želatiny
        • Gem Bunnies
        • GEM veverky
        • Gemcorns
        • Geode
        • Ghostarův set
        • Gladius
        • Gnome
        • Zlatá rybka
        • Zlatý beruška
        • Zlatý mořský kohor
        • Zlatá voda
        • Zlaté potěšení
        • Golf
        • Keys golfového vozíku
        • Golfové kluby
        • Golfový pohár
        • Golf Tee
        • Grepový džus
        • Grapefruit
        • Rošt
        • Gravediggerská sada
        • Gravediggerova lopata
        • Hřbitov
        • Šedý zapinátor
        • Grebe
        • Grilovaná veverka
        • Grox The Great’s Set
        • Hemorraxe
        • Posvátný převlečení Lance
        • Posvátný mimický banner
        • Visící hrnec
        • Visící bylinky
        • Hat stojan
        • Nebeský sliz
        • Hellfire běhouny
        • Hellstone Crate
        • Hematická bedna
        • Hemogoblin Shark
        • Hero Shield
        • Hexxed větev
        • Háček disonance
        • Háčky
        • Hunter Cloak
        • Vnitřní trubice
        • Iron Brick
        • Železná cihlová zeď
        • Břečťan
        • Klenot světla
        • Kaleidoskop
        • Draci
        • Slunéčko sedmitečné
        • Lantern Night
        • Velký bambus
        • Velká bambusová zeď
        • Velká sopka
        • Lavafly
        • LAVAPROOF BUG NET
        • Lawn Flamingo
        • Sekačka na trávu
        • Vedoucí cihla
        • Kožený bič
        • Citrón
        • Limonáda
        • Blok léze
        • Stěna bloku léze
        • Nábytek lézí
        • Blesk mrkev
        • Kapalné bomby
        • Kapalné rakety
        • Živá dřevěná zeď
        • Ještěrková sada
        • Lucky (Buff)
        • Zlomený oddaný banner
        • Žezlo
        • Červ
        • Maggot Zombie
        • Magma Skull
        • Šnek Magma
        • Maid Set
        • Mana Cloak
        • Maroon promoce
        • Set Master Gamer
        • Hlavní režim
        • Koktejl
        • Mini Nuke i
        • Mini Nuke II
        • Mini Volcano
        • Mirage Crate
        • Měkkýši
        • Roztavené kouzlo
        • Roztavený chvění
        • Roztavená lebka zvedla
        • Moon Lord Legs
        • Jitřenka
        • Moss Hornet Banner
        • Sada hub
        • Mythril Crate
        • Nachos
        • Brihla v mlhovině
        • Nábytek mlhoviny
        • Oasis Crate
        • Obsidian Crate
        • Obsidiánská zámková skříňka
        • Obsidiánská lebka Rose
        • Ocean Crate
        • Ogre’s Club
        • Oranžový zapinátor
        • Ozdobený stínový klíč
        • Sova
        • Ústřice
        • Dvojice očí
        • Papírové letadlo
        • Pearlwood Crate
        • Kus mookovního chobotnice
        • Pin vlajky
        • Pin kolo
        • Ananas
        • Pizza
        • Samedlice Plantera
        • Talíř
        • Švestka
        • Pogo hůl
        • Vepřové moře
        • Brambůrky
        • Lektvar návratu
        • Rostliny v květináči
        • Tlakové desky
        • Docela růžová sada
        • Prismatické barvivo
        • Prismatická škrtící nádoba
        • Prismatický úder
        • Dýňová vonná svíčka
        • Pylony
        • Královna sliz
        • Králík okoun
        • Dešťová píseň
        • Rarita
        • Krysa
        • RECON SCOPE
        • Královská pochoutka
        • Uvolněte holubice
        • Uvolněte lucernu
        • Relikvie
        • Pack zdrojů
        • Pečený pták
        • Pečená kachna
        • Robotická lebka
        • Rock Golem
        • Rockový golem banner
        • Hlava rockového golem
        • Rock Lobster
        • Královské potěšení
        • Sedla
        • Safemanův set
        • Sakura stromek
        • Kbelík Sandcastle
        • Pískovcová hrudník
        • Pískovcový nábytek
        • Restované nohy žáby
        • Scarabská bomba
        • Scorpio Fish
        • Mořská želva
        • SEAHORSE
        • Přímořská bedna
        • Semena tajných světových semen
        • Shadow Jousting Lance
        • Žraločí kousnutí
        • Hromada skořápky
        • Krevety po ‘chlapče
        • SHOMORERANG
        • Shrub Star
        • Skull Bow
        • Plátek pekelného dortu
        • Hladký pískovec
        • Hladká pískovcová zeď
        • Smoothie of Darkness
        • Snapthorn
        • Solární cihla
        • Solární nábytek
        • Špagety
        • Šumivý med
        • Specter brýle
        • Blok pavouka hnízda
        • Spider hnízdní zeď
        • Spider Furniture
        • SPORE BAT
        • Sporeový netopýr
        • Sporeový kostrový banner
        • Veverka
        • Stalkerův chvění
        • Hvězdné ovoce
        • Hvězdný vlásenka
        • Star Princess Set
        • Brihla Stardust
        • Brick Wall Stardust
        • Stardust nábytek
        • Světlo hvězd
        • Steak
        • Hvězdná melodie
        • Kroková stolička
        • Náhrdelník STINGER
        • Stopade Crate
        • Deska s kamenným přízvukem
        • Storm Spear
        • Super Star Shooter
        • Superhrdinová sada
        • Fragment tabletu
        • Roztřízené dřevěné znamení
        • Šálku
        • Černá skvrna
        • Bride Banner
        • Thunder Zapper
        • Bouřka
        • Časovače
        • Tipy
        • Titanium Crate
        • Město
        • Městský zajíček
        • Městská kočka
        • Městský pes
        • Hračka
        • Tragický deštník
        • Tree Globe
        • Wolframská kulka
        • Želva
        • Ultrabright helma
        • Universal Pylon
        • Personál Vampire Frog
        • Známý bunny banner
        • Vzájemný banner zlaté rybky
        • Známý tučňák
        • Viktoriánský goth set
        • Void Bag
        • Void Vault
        • Těkavá želatina
        • Vortexová cihlová zeď
        • Putující oční banner
        • Putování oční ryby
        • Během banneru očních ryb
        • Korouhvička
        • Biče
        • Větrné balón
        • Větrný den
        • Křídla
        • Křídla/es
        • Čarodějnice koště
        • Zbytky svíjecí se
        • Žlutá stromek Willow
        • Zenith
        • Zombie Merman
        • Zombie Merman Banner
        • Zoolog

        Poznámky []

        • Navzdory re-logickému volání této verze „1..0.1 “, ve skutečnosti verze Terraria .4.0.0. Totéž platí pro „1.4.0.2 “uvolnění.

        Trivia []

        • Počet dní mezi vydáním 1.3.5.3 a uvolnění 1..0.1 bylo 1 117 dní, nejdelší časové rozpětí mezi jakýmikoli dvěma Terraria aktualizace. Pro srovnání, čas mezi vydáním hry a vydáním 1.2.4.1 bylo 1 096 dní.
        • Tato aktualizace také drží záznam pro většinu položek přidaných jedinou aktualizací s 1 113, porazil 1..
        • Podle seznamu Sprite byla první položkou, kterou bylo přidáno, oslava Mk2, následovaná pavouka.