56 Nové nadcházející hry pro více hráčů z roku 2023 – GameRANX, Nejlepší nadcházející kooperační hry 2023 Plný seznam her – GamingsCan

Nejlepší nadcházející kooperační hry 2023

Contents

 • Vývojář: zbraň interaktivní
 • Vydavatel: Gun Interactive
 • Platformy: PC, PS4, XBO, X/S, PS5
 • Vydání: TBA

56 Nové nadcházející hry pro více hráčů z roku 2023

Redfall

Hry pro více hráčů jsou nejvšestrannějším žánrem, od střelců a hraní rolí po simulaci a sport. V roce 2023 můžeme bezpochyby očekávat pozoruhodné množství her pro více hráčů. Protože může být obtížné držet krok s nimi, sestavili jsme seznam nejlepších nových her pro více hráčů, které přicházejí v roce 2023.

#56 obrněné jádro VI: Požáry Rubicon

Platforma: PC PS4 PS5 XBOX ONE XSX | S
Datum vydání: 25. srpna 2023

Mnoho her tam se snaží dát smysluplný boj uvnitř mechaného obleku. Ale s nadcházejícím Obrněné jádro VI: Požáry Rubicon, Fromsoftware se vrací ke svým kořenům, aby vám poskytl co nejlepší mechanizovaný boj!

Název hry není jen akce; Je to přizpůsobení. Budete moci vybavit své mechy četnými zbraněmi, aby se vešly do stylu, ve kterém chcete hrát. Ale buďte upozorněni, bez ohledu na to, jak se chystáte na jízdu, musíte se ujistit!

To zahrnuje jít proti vašim spojencům v boji PvP! Myslíte si, že můžete udělat lepšího bojového robota než vaši přátelé?

#55 Pikmin 4

Platforma: Spínač
Datum vydání: 21. července 2023

I když se obvykle nepovažuje za kooperační nebo multiplayerovou franšízu, Nintendo to udělal tak, že Pikmin 4 bude pokračovat v tradici spolupráce na dokončení úkolů v mimozemském světě.

Koneckonců, proč přijímat výzvy sám, když vás může mít někoho zálohovat, správně? Dvě hlavy mohou být lepší než jedna, když používáte svůj pikmin k porážce nepřátel a překonávání přírodních bariér v cestě.

Stejně jako v pohodě je však nová hra „bitevní režim“ s názvem Dandori, kde se postavíte proti sobě, abyste viděli, kdo může nejprve splnit určité úkoly. Myslíte si, že máte, co je potřeba k vítězství?

#54 Baldur’s Gate 3

Platforma: PC – 3. srpna 2023
Datum vydání: PS5 – 6. září 2023

V dnešním herním věku se vám většina titulů s rozsáhlým světem snaží poskytnout zážitek z kooperace nebo multiplayeru, abyste si hru mohli užít s přáteli. Pokud to chcete udělat v nastavení RPG, Baldurova brána 3 je titul k vyzkoušení.

Nejlepší na tom je, že to nebude případ jedné osoby a další. Na této cestě budete stejnými partnery a se čtyřmi z vás na jedné straně to znamená, že existuje spousta způsobů, jak zvládnout věci.

Můžete koordinovat, abyste sundali velké šéfy, jít na samostatné úkoly nebo se navzájem zašroubovat jen proto, že můžete.

#53 zbytek 2

Platforma: PC PS5 XSX | S
Datum vydání: 25. července 2023

Když jste pověřeni záchranou světa a zachráněním samotné existence, ve které žijete, bylo by hezké to dělat sám. v Zbytek II, Máte sílu zachránit realitu sami, nebo si můžete přinést přítele, který pomůže označit věci týmu.

Když prozkoumáte mnoho světu hry, zjistíte, že jdete proti šéfům, že jen málokdo dokáže porazit sám. V těchto dobách vyzývejte ostatní hráče a spolupracujte, abyste je porazili.

Chcete -li zajistit, že jste hráč týmu, jděte a upgradujte svou postavu a smíchejte třídy dohromady, abyste odemkli nové schopnosti a potenciál.

#52 Outlast Trials

Platforma: PC
Datum vydání: 18. května 2023

Hororové hry mohou být nejlepší s přáteli, kteří nejsou ani nutně ve vašem týmu. Pokud jste fanouškem hororových her, pak je pravděpodobné, že jste si vědomi franšízy Outlast. Zatímco předtím, než dostaneme třetí mainline splátku, vývojáři přinesli zkušenost s více hráči s pokusy. Outlast Trials se stanoví roky před prvními dvěma hrami, během studené války, kdy vás Murkoff Corporation uvězňuje. Jediným prostředkem úniku, nuceno podstoupit řadu neetických experimentů, je dokončení řady výzev. Mezi vámi a těmito cíli jsou však řada nepřátelských nepřátel. Stejně jako v předchozích hrách neexistuje žádný prostředek k útoku na nepřátele. Místo toho některé položky dále buzí vaší postavě, aby rychle dosáhly nové oblasti nebo zpomalily nepřítele. Váš největší způsob pomoci je však s přáteli. Tato hra nabízí podporu pro kooperativní multiplayery, kde se vy a někteří přátelé můžete pokusit tyto cíle dokončit dohromady nebo se potenciálně hodit pod autobus.

#51 Arizona Sunshine 2

Platforma: PC PS5
Datum vydání: listopad 2023

Jaká je jedna z nejhorších věcí, které můžete být v zombie apokalypse? Ne, nemyslíme „už mrtvé“, protože je to zřejmé. Docházení zásob je také špatné, ale můžete to obejít, pokud jste dostatečně chytří.

Ne, mluvíme o tom, že jsme sami, když čelíte hordě zombie. Naštěstí v Arizona Sunshine 2, Můžete se spojit s přítelem v online kooperaci prostřednictvím náhlavních souprav VR a vzít je společně!

To neznamená, že věci budou procházka v parku. Koneckonců, to jsou to zombie, kteří se vás snaží zabít. Ale dvě hlavy jsou lepší než jedna, správně?

#50 Helldivers 2

Platforma: PC PS5
Datum vydání: prosinec 2023

Někdy se jen chcete dostat do hry a vyhodit věci, protože máte zbraně, aby tak učinili. v Helldivers 2, Budete nadaní nejrůznějšími destruktivními nástroji pro vyhození mimozemšťanů na obranu Super Earth!

Ale nejlepší na tom je, že budete pracovat se třemi přáteli, abyste to dělali ve velkém stylu a ještě větší exploze! Cizinci hrozby přijdou po jedné vlně po druhém. Čím více vln přežijete, tím více můžete upgradovat svůj arzenál pro ještě destruktivní potenciál.

Takže stavějte svůj tým, aby si navzájem harmonicky pracoval, pak si vybuste, když zničíte mimozemšťany doleva a doprava!

#49 Diablo IV

Platforma: PC PS4 Xbox One PS5 XSX | S
Datum vydání: 6. června 2023

Jak jednou řekla hra, „je příliš nebezpečné jít sám,“ tak proč se nejímat na monstrózní hordy s přáteli? Diablo IV to vám umožní udělat!

Zatímco mnoho sérií Hailing Blizzard pro její přizpůsobení a hraní pro jednoho hráče, můžete vzít věci na úroveň kooperace a multiplayeru vytvořením večírku a cestováním po říši nad a pod. Ať už vedete část nebo jste jedním z jejích klíčových členů, budete muset spolupracovat, abyste vzdorovali hordy Lilith a jiných sil.

Budete schopni se vyrovnat a stát se nezastavitelnou silou? Nebo budete všichni zbiti zpět, dokud nebudete „git gud“? !

#48 Disney Speedstorm

Vývojáři: Gameloft
Vydavatel: Gameloft
Platforma: PC PS4 Xbox One PS5 XSX | S přepínač
Datum vydání: 2023

Jste připraveni závodit s některými z největších postav v historii animace? Pokud ano, připravte se na Disney Speedstorm Když dorazí v roce 2023. Hra vás uvede na sedadlo řidiče rychlého zážitku, kde budete muset vyhrát své dovednosti a schopnosti naplno!

Každá postava má dovednost, kterou můžete použít k vyhrát, a statistiky, které můžete v průběhu času zlepšit! Najděte správného závodníka pro vaše auto a vy ovládáte stopu.

Poté, co se vám bude pohodlně, bojte se svými přáteli, abyste zjistili, kdo je mezi vámi nejlepší! Budeš ten, kdo vyjde na vrchol?

#47 úroveň nula

Vývojáři: Doghowl hry
Vydavatel: TinyBuild Games
Platforma: PC PS4 Xbox One PS5 XSX | S
Datum vydání: 2023

Pokud zůstanete ve světle, můžete přežít. Ale pokud budete trvat ve tmě, nebudete dlouho lhát. Úroveň nula je titul pro více hráčů 4v2, kde se vědci na stanici snaží přežít, protože místo opětovně funkční.

Co se snaží přežít? Pár mimozemšťanů, kteří nechtějí nic víc, než je vytrhnout z končetiny. Jejich jediná spása je, že mimozemšťané nedokážou zvládnout světlo. Využijte to ve svůj prospěch, jak budete pracovat, abyste mohli provozovat stanici a přivést světla zpět.

Čtyři z vás budou vědci a dva budou mimozemšťané. Kdo vyhraje? To záleží na tom, jak se vám daří s vaším týmem.

#46 Payday 3

Vývojáři: Starbreeze AB
Vydavatel: Prime Matter
Platforma: PC PS5 XSX | S
Datum vydání: 2023

Kdo je připraven dělat práci? Konkrétně, kdo je připraven udělat loupež? To je správně. Posádka výplaty je zpět, což může znamenat pouze jednu věc, peníze se chystají proudit!

v Výplata 3, Budete mít větší a větší zážitek než kdykoli předtím, protože budete pracovat se svými přáteli, abyste vytáhli nejlepší možné loupeže.

Ale tentokrát existuje nové nebezpečí. Přišla hrozba, která vás vylákala z důchodu. Kdo jsou oni? Proč stačili, aby vás přivedli zpět? Co budete muset udělat, abyste je dostali ze svého života? Tak si oblékněte masku a připravte se na maximální loupež!

#45 Street Fighter 6

Vývojáři: Capcom
Vydavatel: Capcom
Platforma: PC PS4 PS5 XSX | S
Datum vydání: 2. června 2023

Jste připraveni na další soutěž o dovednosti, která vás tlačí na limit? Street Fighter 6 Cílem je být největším vstupem do milované franšízy. Tým Capcom tvrdě pracuje na tom, aby poskytl zážitek, který fanoušci požadovali. Všechno dostalo upgrade, od seznamu po mechaniku hry po vzhled a další.

To zahrnuje online režim pro nastavení turnajů a pokojů pro vás a vaše přátele. Poprvé si můžete vytvořit postavu a nechat je učit se od svých oblíbených bojovníků!

Takže jste připraveni ukázat světu, co můžete dělat?

#44 Bůh skály

Vývojáři: Modus hry
Vydavatel: Modus hry
Platforma: PC PS4 Xbox One PS5 XSX | S přepínač
Datum vydání: 18. dubna 2023

Jste připraveni k rocku? Jste připraveni prokázat se jako největšího hudebníka všech dob prostřednictvím epické hry zaměřené na rytmus? Pokud ano, pak jste připraveni na Bůh skály!

Titul se zaměřuje na doslovného boha rocku, který přináší zpět nejlepší umělce z historie a nechává je bojovat za konečnou korunu! Přirozeně se budete muset vyrazit do rytmu, abyste mohli poškodit své nepřátele. Máte to, co je potřeba k tomu, abyste šli na poznámku pro notu s tím nejlepším, co kdy udělal? Nebo si myslíte, že existuje jiný způsob, jak rytmus využít?

Ponořte se a zjistěte to!

#43 Minecraft Legends

Developer: Studios Blackbird Interactive / Mojang
Vydavatel: Xbox Game Studios / Microsoft Studios
Platformy: PC PS4 Xbox One PS5 XSX | S přepínač
Vydání: 18. dubna 2023

Minecraft se stal docela jménem domácnosti a brzy obdržíme spinoff hru. S legendami Minecraft vstoupíme do zážitku RTS, kde hráči přebírají roli hrdiny zaměřené na zachránit Overworld. Zlá legie Piglins rojila oblast a je vaší prací vybudovat vesnici a chránit ji před hordami nepřátel, které zaplavují mapu. Samozřejmě zde je také prvek PVP, pokud chcete získat nějaké přátele a vydržet zápas 4v4. Hráči se rozdělí do dvou týmů, aby shromáždili zdroje a postavili základnu s věžemi, pasti a další obrany, aby zabránili nepříteli. Mezitím budete muset prozkoumat oblast, abyste našli nepřátelskou základnu a pokusili se ji sundat.

#42 Seznamte se s vaším výrobcem

Developer: Behavior Interactive Inc.
Vydavatel: Behavior Interactive Inc.
Platformy: PC PS4 XBOX ONE PS5 XSX | S
Vydání: 4. dubna 2023

Seznamte se s tvůrcem, který se odehrává v post-apokalyptickém světě, kde je genetický materiál nejcennějším zdrojem. Tato hra je vytvořena do dvou hlavních komponent. Prvním z nich je nastavení základny, která je o budování struktury. Uděláte tuto komplikovanou budovu plnou pastí a nepřátel, aby se vložily a zastavily proti hráčům v porušení uvnitř a získání vašeho genetického materiálu. Mezitím je další součástí této hry zážitek FPS. Během této herní sekvence se budete pustit do základny jiného hráče a pokusit se obejít nepřátele a pasti, abyste získali svůj genetický materiál.

#41 WWE 2K23

Vývojář: Vizuální koncepty
Vydavatel: 2K hry
Platformy: PC PS4 XBOX ONE PS5 XSX | S
Vydání: 17. března 2023

Letos vychází další vstup do franšízy WWE 2K. WWE 2K23 bude znamenat novou splátku pro tuto sérii a zdůrazňuje Johna Cena jako letošního přehlídky sportovce. Samozřejmě, mimo režim 2K Showcase Game, hráči zde najdou řadu herních režimů, které se proti sobě postaví proti sobě. Zahrnuto do mixu je poprvé, kdy se do série představí Wargames. Kromě toho mohou hráči převzít roli své oblíbené superstar WWE na seznamu dnes spolu s minulými legendami, kteří od té doby odešli do důchodu. Konečně, samozřejmě, hráči také vytvoří svůj vlastní jedinečný zápasník, aby se pokusili zvednout řady.

#40 synů lesa

Vývojář: Koncové hry
Vydavatel: Koncové hry
Platformy: PC
Vydání: 23. února 2023

Hledáte novou hru přežití? Synové lesa jsou pokračováním milovaného hororového názvu přežití, lesa. Tentokrát hráči míří na odlehlý ostrov při hledání chybějícího miliardáře. Po příjezdu na ostrov však rychle zjistíte, že mu zmutované kanibaly obývají. V důsledku toho se aktivně snažíte přežít prvky a tyto nepřátelské kmeny. Hráči budou nejprve přistát na ostrově a postavit strukturu, aby je udrželi v bezpečí. To znamená sekání stromů, vytvoření platformy, stěn a dokonce i nějaké oplocení. Budete však také muset zajistit, že jste dobře vybaveni zbraněmi, protože brzy zjistíte, že tyto kanibalské nepřátelské nepřátelství vtrhnou do scény, zničí své struktury a pokoušíte se zaútočit na vaši skupinu.

#39 Divoká srdce

Developer: Omega Force / Koei Tecmo
Vydavatel: Electronic Arts Inc.
Platformy: PC PS5 XSX | S
Vydání: 17. února 2023

Pokud si užijete Monster Hunter, možná vás bude zajímat divoké srdce. Hra se chová jako lovec monster, protože sledujete Beasts Beasts. Každá zvířete, kterou sundáte. To, co však tato hra dělá trochu odlišným od likvidu Monster Hunter, je to, že vývojáři kladou větší důraz na řemeslné pasti. Vytvoříte různé pasti, které vám pomohou snížit monstrum. Samozřejmě se nemusíte účastnit těchto lovů zcela samostatně. Existuje družstevní podpora multiplayerů, která hráčům umožňují během jejich úkolů schopnost spojit se a pomáhat si navzájem.

#38 STRABY Zvířata

 • Vývojář: znovu vytvoří hry
 • Vydavatel: Znovu vytvořit hry, zdrojová technologie
 • Platforma: PC, PS4, X/S, XBO
 • Vydání: TBA

Zdánlivě nástupce podzimních kluků, společenských zvířat, se svými rozkošnými štěňatami a koťatami, bude dalším headlinerem v příležitostné komunitě pro více hráčů. Strajní zvířata vyvinutá společností Recorte Games bude zveřejněna v roce 2023 společností Source Technology. Vzhledem k tomu, že zvířata Party jsou infikována fuzzy roztomilými štěňaty, má více než 100 vysoce jedinečných bojových mechaniků a odměňování týmové práce, hra jednoduše zastíní každou další hru v žánru.

#37 Spiderheck

 • Vývojář: Neverjam
 • Vydavatel: TinyBuild
 • Platformy: NS, PS4, XBO, PC, X/S, PS5
 • Vydání: TBA

Snili jste někdy o hraní hry, která je hlavně zaujatá pavouky s meči? Asi ne. Tým vývojářů v Neverjamu však věří, že soupeření vašich přátel k smrti jako neonový pavouk ovládající laserový meč bude budoucností kooperačních brawlerů. V této hře založené na fyzice mohou hráči porovnat své dovednosti v režimech PVE i PVP, vybrat a upgradovat své zbraně a vyrovnat svou akrobacii a hraní hry.

#36 Killer Klowns z Outer Space: The Game

Killer Klowns z vesmíru

 • Vývojář: Teravision Games
 • Vydavatel: Good Shepherd Entertainment
 • Platformy: Xbox Series X/S, Xbox One, PS5, PS4, PC
 • Vydání: začátkem roku 2023

Killer Klowns z Outer Space: Hra vzdává hold kultovnímu klasickému hororovému komediálnímu filmu stejného jména z roku 1988. Tento děsivý, ale komediální název vypadá, že na hlavu změní mechaniku skrýt a hledá. Jako titulární vrah Klowns, hráči vstoupí do bot vražedných bavičů z vesmíru. Budou muset lovit a zabít vzpurné obyvatele Crescent Cove, kteří se hráči mohou stát, když se schovávají a bojují s strašidelnými predátory z jiného světa. Vybaveni zany zbraněmi z sady nástrojů klauna, hráči si určitě budou mít spoustu zábavných pronásledování a chytání svých soupeřů, kteří jsou povinni mít stejně skvělý čas, aby unikli náporu a možná dokonce otočili stoly na jejich útočníky.

#35 Masakr řetězového řetězce Texas

 • Vývojář: zbraň interaktivní
 • Vydavatel: Gun Interactive
 • Platformy: PC, PS4, XBO, X/S, PS5
 • Vydání: TBA

Film masakru řetězce Texas řetězec (alespoň původní) je jedním z nejznámějších hororových filmů všech dob a vyprávějí šokující skutečný příběh porážkové rodiny a co udělali lidem. Ale nyní můžete zažít příběh (druh) z vlastních očí prostřednictvím herní adaptace.

Jak byste mohli očekávat, název masakru řetězu Texas je titul 4v1 ve stylu mrtvého za denního světla a v pátek 13 . Jeden hráč bude jednou z porážkových rodin a hledá ty, kteří jsou vaši „hosté“, a ujistěte se, že zůstanou … trvale.

Pokud jde o ostatní hráče, je to vaše práce běžet jako vítr a plížit se, abyste mohli uniknout … pokud to tak daleko ..

#34 Skull & Bones

 • Vývojář: Ubisoft
 • Vydavatel: Ubisoft
 • Platformy: PC, PS5, X/S
 • Datum vydání: 9. března 2023

Skull & Bones je nadcházející videohra Ubisoft, kde se hráči vydají na moře a hledají kořist a zboží, aby ukradli. Hraní mechanika vypadá podobně jako ubisoft minulé vydání videoher, Assassin’s Creed IV: Black Flag, kde hráči během boje vyvolají objednávky své posádce při plachtění své lodi. Bude to také zážitek zaměřený na více hráčů, protože hráči se mohou spojit a bojovat proti sobě proti sobě. Stejně tak vždy existuje konkurence, která se stane nejnovějším pirátským pirátským. Hráči na tuto hru čekali. Je to už několik let od jeho počátečního odhalení a nyní Ubisoft připnul své propuštění na začátku roku 2023.

#33 všude

 • Developer: Postavte raketového chlapce
 • Vydavatel: TBA
 • Platformy: TBA
 • Vydání: TBA 2023

Nově odhalené všude vypadá, že představí hráče novému druhu dobrodružství na otevřeném světě. Hra se v tomto bodě stále vyvíjí a zdá se, že se silně zaměřuje na to, aby hráči mohli prozkoumat propojené světy. Multiplayer vypadá, že bude tvořit solidní část této hry, která byla jeho vývojáři popsána jako smíchání kreativity, objevování, hraní a dobrodružství. Dosud však o této záhadné hře není obrovské množství informací. Z toho, co jsme dosud viděli, se zdá, že všude čerpá z řady vizuálních vlivů při použití postav a grafiky ve stylu Fortnite. Je to všechno velmi záhadné, ale měl by být jeden, který bude sledovat příští rok, pokud jsou vaše věc s otevřeným světem multiplayery.

#32 se pohybuje 2

 • Vývojář: SMG Studio, Devm hry
 • Vydavatel: Tým 17
 • Platformy: Xbox Series X/S, Xbox One, PS5, PS4, Nintendo Switch, PC
 • Vydání: TBA 2023

Pokračování k veselému kooperativní hře, které se pohybuje ven, vypadá nastaveno na opakování vítězného vzorce originálu. Stěhování 2 bude opět úkol hráčů s přesunem nábytku z různých budov. Tentokrát si však hratelnost můžete užít v online kooperaci s úplným křížovým play, stejně jako v místním kooperačním režimu. Kromě toho budou hráči moci cestovat do nových oblastí při stěhování 2, spolupracovat s až třemi přáteli na prozkoumání nových světů a přijímat ještě více fyzikálních pohyblivých výzev. Při následném sledování originálu hit je to povinné vygenerovat spoustu smíchu, stejně jako zvláštní kousek frustrace občas! Ať tak či onak, toto pokračování je určitě skvělým titulem pro více hráčů pro 2023.

#31 HySTESQUAD

 • Developer: Netmarble N2
 • Vydavatel: Netmarble
 • Platformy: PC
 • Vydání: TBA

Pokud hledáte rychle se rozvíjenou bojovou hru zdarma pro hraní se svými přáteli, Hypesquad bude nejlepší volbou v roce 2023. HySESquad bude jednou z nejpozoruhodnějších her na trhu, protože otevírá hru novými a neočekávanými způsoby, jako jsou přizpůsobení zbraní, kombinace zbraní a augmentory. Na rozdíl od jiných her v žánru se Hypesquad zcela nezaměřuje na odměňování mechanické zdatnosti, ale na váš přístup ke hře a vaše tvůrčí fungování.

#30 Super People

 • Developer: Wonder People, Oscar Mike Studio
 • Vydavatel: Wonder People, Wonder Games
 • Platformy: PC
 • Vydání: TBA

V roce 2023 získáte ochutnávku čerstvé revoluční hry Battle Royale, která jistě znovu definuje žánr. Super lidé přirozeně přijímají základy Battle Royals, protože se točí kolem hraní jako super vojáka, který musí být posledním mužem stát. Super lidé se však rebely proti jiným zákonům Battle Royals však dávají každému super-střelci jedinečný soubor dovedností posílených konečným kouzlem, které mu umožní okamžitě otočit příliv.

#29 Dead Cide Club

 • Vývojář: Pressa
 • Vydavatel: Pressa
 • Platformy: PC, X/S, PS5
 • Vydání: TBA

Dead Cide Club je nadcházející boční sakra bitva Royal Shooter, který jde nad rámec toho, aby splnil fantazii bitevního royale se vzácnými zbraněmi, taktikou a mapami. Dead Cide Club, navržený tak, aby vyzkoušel vaše dovednosti přežití a přivedl vás až do samého konce, nabízí širokou škálu map, jako je Battle Royale a hle, pozorovateli. Kromě toho vám umožňuje přizpůsobit téměř vše, co můžete vidět-od svého vzhledu na svůj úkryt. Pokud se do této vynikající hry bolíte, můžete se zaregistrovat na uzavřenou beta beta.

#28 Kerbal Space Program 2

 • Developer: Intercept Games Squad
 • Vydavatel: Soukromá divize
 • Platformy: Microsoft Windows, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X | S
 • Vydání: začátkem roku 2023

Po programu Kerbal Space, Kerbal Space Program 2 je videohra simulace vesmírného letu vyvinutá společností Intercept Games, které soukromá divize zveřejní v roce 2023. Přestože vývojáři přepracovali a znovu použili monumentální základy programu Kerbal Space Program, bude Kerbal Space Program 2 zcela originální hra, která bude zahrnovat funkce, jako je možnost vytvořit vesmírný program, konstruovat výkonnou kosmickou loď a designové kolonie s shromažďováním zdrojů.

#27 Hyenas

Hyenas

 • Developer: Creative Assembly
 • Vydavatel: Sega
 • Platformy: PS5, X/S, PS4, XBO, PC
 • Vydání: 2023

Hyenas je futuristický multiplayer sci-fi FPS po skupině zlodějů, kteří chtějí získat zpět své neocenitelné artefakty popkultury futuristickým multiplayerem sci-fi FP. Hyenas, kteří se dostanou, berou zpět to, co je jejich a vystoupí, jsou bezpochyby bizarní jednotlivci naplněné výjimečnými silami, jako jsou zbraně, které planoucí nebo manipulace s životním prostředím. Nejpamátnější funkce však budou určitě soutěžit proti ostatním hráčům, létajícím a neustále se vyvíjejícím výzvám.

#26 Válka světů

 • Developer: FlipSwitch Games
 • Vydavatel: FlipSwitch Games
 • Platformy: PC
 • Vydání: 2023

Válka světů je nervózní hrůza o přežití na otevřeném světě, která se odehrává uprostřed vyhlazení lidstva. Jako hráč války o světům přežívá vaše klíčová role dostatečně dlouho, aby nakonec zbourala technologii mimozemšťanů, která ničí vaši planetu. Když se však pokoušíte kopírovat budovy, přežít s každým dostupným nástrojem a pokusit se zůstat naživu v tomto neuvěřitelně nepřátelském světě, stroje se vás neúnavně pokoušejí lovit. Přestože je přežití prodejním bodem této hry, hra vás neomezuje pouze na hraní pouze jako lidé, ale ve skutečnosti můžete hrát jako mimozemšťan a vyhladit nehodné.

#25 Dead Island 2

 • Developer: Dambuster Studios
 • Vydavatel: Hluboké stříbro
 • Platformy: Xbox Series X/S, Xbox One, PS5, PS4, PC, Stadia
 • Vydání: 3. února 2023

Toto dlouho očekávané pokračování původního mrtvého ostrova vypadá, že pro hráče přinese spoustu strašidelné hororové akce. Hráči, kteří touží bojovat proti zombie apokalypse proti sluncem nasáklým kulisům v Los Angeles a San Francisco, budou milovat Dead Island 2. Slibuje, že využije obzvláště brutální bojový systém melee, což znamená, že kooperační přehrávání by mělo poskytnout spoustu bojů s vysokou intenzitou zombie. Kooperační akce funguje jako systém předčasného ukončení studia až pro tři hráče najednou. Předpokládá se, že hráči si budou moci užít hlavní kampaň hry v tomto týmovém kooperativním režimu, ale budeme muset počkat a uvidíme jistě, až bude vydán příští únor.

#24 bezduchové legie

 • Vývojář: Mech21games
 • Vydavatel: Mech21 hry
 • Platformy: PC
 • Vydání: 2023

V roce 2023 vydává Mech21 Games online strategickou hru Strategie PVP „Tug O„ War “plnou přizpůsobení a strategických možností. Nejodvážnější si vyberou ze dvou samostatných frakcí, postaví nezastavitelnou armádu a zničí své nepřátele bez skvrny milosrdenství. Legie bez duševních legií přetéká výraznými rysy, včetně budování paluby, hraní hry na přetahování válečného stylu, souboje Gamemode pro bojující přátele, 1v1 PvP a hodnocené, příležitostné multiplayerové gamemodes.

#23 Lightyear Frontier

 • Developer: Frame Break, Amplifier Game Invest
 • Vydavatel: zesilovač Game Invest, Frame Break
 • Platformy: PC, Xbox One, Xbox Series X | S
 • Vydání: jaro 2023

Na rozdíl od mnoha her na tomto seznamu je Lightyear Frontier mírovém dobrodružství na otevřeném světě, které vás nechává na vzdálené planetě, když stavíte svůj nový domov, farmu exotická rostliny a prozkoumáte syrovou a nepředvídatelnou divočinu. I když je to zdánlivě sólové dobrodružství, můžete pozvat až tři přátele a se společným úsilím postavit svůj domov na planetě na pokraji galaxie. Přestože hra nepřijde až do jara 2023, můžete získat čas a hrát okamžitě.

#22 Victoria 3

 • Developer: Paradox Interactive
 • Vydavatel: Paradox Interactive
 • Platformy: PC
 • Vydání: TBA

Victoria 3, která byla oznámena začátkem roku 2021, je jednou z nejvíce očekávaných her pro více hráčů, které budou zveřejněny v roce 2023 společností Paradox Interactive. Ačkoli přesné datum vydání je stále spekulováno mezi fanoušky, devs pravidelně aktualizuje stav hry. Victoria 3 bude zvoucí velkou strategickou hrou, která vám dá příležitost navrhnout ideální společnost během 19. století. Kromě jeho očividně zřejmého dechberoucího vizuálního designu nabízí hra konečný simulátor společnosti, dobře rozvinutý ekonomický systém a ještě mnohem více, co je ještě třeba odhalit.

#21 exoprimálně

Exoprimálně uzavřená testovací hra

 • Vývojář: Capcom
 • Vydavatel: Capcom
 • Platformy: PC, PS4, PS5, XBO, X/S
 • Vydání: 2023

Pokud hledáte online týmovou akční hru, která testuje nejnovější lidskou technologii proti největším predátorům historie, pak exoprimálně bude váš šálek čaje. Exoprimálně vás zavede na různá dobrodružství, když nosíte různé exosuity, které vám pomohou odrazit roje dinosaurů. Nejvýznamnějším gamemodem bude přežití Dino, který pohání dva týmy po pěti hráčích, aby soutěžili v různých misích PVE a PVP. Mise však budou závislé na dovednostech, což znamená, že každý zápas, který zadáte, bude royally jedinečný.

#20 Destiny 2 Lightfall

 • Vývojář: Bungie
 • Vydavatel: Bungie
 • Platformy: Xbox Series X/S, Xbox One, PS5, PS4, PC, Stadia

Lightfall Destiny 2 přináší nové expanzi Smash Hit Sci-Fi Stioter. Lightfall má být další hlavní kapitola v vyprávění Destiny 2, která hra přivede vpřed z hlediska svého obsahu a příběhu než kdy předtím. Rozšíření také představí do akce pro více hráčů tunu nových funkcí, včetně zbrusu nové mapy na planetě Neptun. Super high-tech neonová metropole Neomuna bude zralá na průzkum, protože hráči se budou muset spojit se svými spolupracovníky, aby chránili svět před nejnovějšími hrůzostrašnými nepřáteli. S novými nájezdy, dungeony a výzvami, které je třeba překonat, bude Lightfall skvělým zážitkem pro milovníky kooperací, když se spustí v únoru příštího roku.

#19 Nightingale

 • Vývojář: Inflexion Games
 • Vydavatel: Inflexní hry
 • Platformy: PC
 • Vydání: TBA

Fae Realms of Nightingale je opojná oblast slavíka, která zve hráče, aby přijal roli Realmwalker. Nemusíte se však pustit do těchto neznámých zemí úplně sám, ale při zkoumání, řemesle, stavění a boji se můžete přinést několik přátel. Když se snažíte stát se renomovaným salmwalkerem, který může bez námahy navigovat na síti transdimenzionálních portálů, musíte se pustit do řady různých portálů, které otestují vaše dovednosti, tlačí vás na své limity a pomůže vám růst.

#18 Kontraband

 • Developer: Avalanche Studios
 • Vydavatel: Xbox Game Studios
 • Platformy: PC, X/S
 • Vydání: TBA

Studio, které publikovalo Just Cause a Mad Max, Avalanche Studios, přináší v roce 2023, největší kooperační hra Heist. V 70. letech 20. století Bayan, pašerák, bude pašerák, bude hra orientovaná na vozidla, která se zdá, že zahrnuje spíše deaktivující nepřátelská vozidla než masivní střelby. Přestože jsme se příliš nedozvěděli o budoucích plánech na hru, herní ředitel Avalanche Studios, Omar Shakir, sdílel své primární obavy: „Bereme vše, co jsme se naučili od 18 let, kdy jsme v popředí v popředí Vytváření krásných, obrovských otevřených herních světu plné ohromujících výhledů a neuvěřitelných vznikajících herních okamžiků.“

#17 Renow

 • Developer: RDBK Studios
 • Vydavatel: RDBK Studios
 • Platformy: PC
 • Vydání: 2023

Renomé, dynamické přežití multiplayerů, vás vezme zpět do středověké doby do obrovského a rychle se vyvíjejícího světa. Nesnášejí všechno, hráči vstupují do tohoto světa, shromažďují zdroje, vychovávají království od základů a bojují, aby přežili s nadějí, že se jednoho dne stanou známými. Klíčovými vlastnostmi jsou přímý boj na melee, budova, skupinové systémy pro vytváření nároků, převzetí titulů, poskytování řad a progrese serveru a vymazání systémů.

#16 ODEMENÁ

 • Vývojář: Romain
 • Vydavatel: Romain
 • Platformy: PC
 • Vydání: TBA

S opuštěnými řeky vstoupíte do záření zabarvené Země, když se vy a váš tým snažíte najít a studovat zdroj záření. Vzhledem k tomu, že začnete od nuly v této online koopevalské hrůze, budete muset prozkoumat záhadný svět a postavit svou první základnu, než začnete zkoumat zdroj záření. Není to však tak jednoduché, protože svět se plazí s mutovanými zvířaty a lidmi, kteří se snaží zničit vaši základnu.

#15 Gatewalkers

 • Developer: A2 Softworks
 • Vydavatel: A2 Softworks
 • Platformy: PC, PS4, XBO
 • Vydání: TBA

Gatewalkers je kooperativní akce RPG hra posypaná prvky přežití, která hráče posílá do alternativních světů ve snaze zachránit svůj vlastní svět. Nabité geniálními účinky a atrakcemi, jako jsou povětrnostní podmínky, toxická atmosféra a nedostatek vody, Gatewalkers poskytuje skutečnou výzvu pro každého hráče, který se odváží vstoupit do něj. Vývojáři tam však nezastavili. Zahrnovaly zřetelné funkce, jako je boj založený.

#14 Homeworld 3

 • Developer: Blackbird Interactive
 • Vydavatel: Gearbox Publishing
 • Platforma: PC
 • Vydání: 2023

V první polovině roku 2023 přináší vydavatelství Gearbox vydávající sci-fi-firts, které všechny zametají z nohou. Homeworld 3, úchvatná samostatná hra série HomeWorld, pokračuje ve svém sci-fi dědictví s jedinečným hraním, 3D prostorem a strategickou svobodou. Homeworld 3 bude kromě toho, že bude luxusní vesmír bohatý na elektrizující vizuální prvky, posune své limity, testuje vaši představivost, vůdčí schopnosti a mechanickou dominanci. Mezi další hlavní funkce patří 1v1s, bitvy zdarma a zcela nový kooperační režim.

#13 voidtrain

 • Developer: Nearga, hypetrain Digital
 • Vydavatel: Nearga, Hypetrain Digital
 • Platformy: PC, Xbox One, Xbox Series X/S
 • Datum vydání: TBA

Pokud se chcete pustit do zvláštního světa přetékajícího neznámými stvořeními a dobrodružstvími nabitými adrenalinem jako interdimenzionálního cestovatele, nejlepší možností by bylo VoidTrain, přežití v otevřeném světě, který zasáhne živé servery v roce 2023. VoidTrain vyvinul a publikoval Hypetetrain Digital, poskytuje jedinečný zážitek nabitý vlastními pravidly a zákony, neustále se měnící svět a přizpůsobitelný interdimenzionální expres.

#12 Testovací jízda Neomezená sluneční koruna

 • Developer: KT Racing
 • Vydavatel: Nacon
 • Platformy: PC, NS, PS5, X/S
 • Datum vydání: 2023

Po zkušební jednotce Unlimited 2 je testovací jednotka neomezená solární koruna závodní hra, která bude vydána v roce 2023 pro PC, Nintendo Switch, PlayStation 5 a Xbox Series X | S. Zkoušená ústřední rysy předchozích her v seriálu a jejich modernizaci a jejich modernizaci, neomezená solární koruna přináší zbrusu nový životní styl a zážitek z jízdy, který zdůrazňuje vaši svobodu, pokud jde o pokrok. Nachází se na ostrově Hongkongu, Test Drive Unlimited Solar Crown nabízí širokou škálu automobilů od Ferrari, Lamborghini, Porsche, Koenigsegg a Apollo, aby se vyhýbaly a Bugatti. Řízení těchto markýz však zůstává privilegiem, ne správné, a proto vás nutí propracovat se do výšin.

#11 Rotwood

 • Developer: Klei Entertainment
 • Vydavatel: Klei Entertainment
 • Platformy: PC, NS, PS5, X/S
 • Datum vydání: TBA

Klei Entertainment, vývojáři Don’t Starve a Mark of the Ninja, vyvíjí další banger, Rotwood. Rotwood je hack-and-sllash dungeon prolézacíle, který zve do zkorumpovaného světa, aby vyhlazoval volatilní zvířata, shromažďují zbytky rozpadajícího se svět a postaví svou vlastní svatyni hluboko v rozpadajícím se světě. Kromě toho vás Rotwood povzbuzuje k utváření vlastního osudu tím, že dokončí neustále zvyšující výzvy a vytvoříte nové zbraně, které vám pomohou bránit vaši svatyni. Bohužel, protože hra je stále ve vývoji, další podrobnosti o hře zůstávají neznámé.

#10 Techtonica

 • Developer: Fire Hose Games
 • Vydavatel: Fire Hose Games
 • Platformy: PC
 • Datum vydání: 2023

Pokud vám nestačí vstoupit na mimozemskou půdu a vy se snažíte prozkoumat hloubky mimozemské planety, pak bude Techtonica absolutně vaše hra v roce 2023. . Kromě toho nabízí Techtonica řadu čerstvých a výjimečných funkcí, jako je kompletní automatizace, odměňující upgrady a jedinečný soundtrack.

#9 Stormgate

Stormgate Space Space Horror Game Image

 • Developer: Frost Giant Studios
 • Vydavatel: Frost Giant Studios
 • Platformy: PC
 • Vydání: 2023 beta

Bývalí vývojáři Warcraft III a Starcraft II se sjednotili pod názvem Frost Giant Studios se snem, aby pokračovali v dědictví vyprávění a inovativní kooperační hraní hry, StormGate. Stormgate bude složitou strategií v reálném čase, která vypráví příběh války mezi lidmi a mimozemskou invazi. Zdánlivě RTS, na které všichni čekali, Stormgate bude zahrnovat možnosti sólového dobrodružství a týmově orientovaného režimu s důrazem na konkurenční žebřík 1v1.

#8 Archa 2

 • Developer: Studio Wildcard
 • Vydavatel: Studio Wildcard
 • Platformy: PC, X/S
 • Vydání: 2023

Ark 2 je přežití MMORPG vyvinutý společností Studio Wildcard a Groovestreet Games. Hra uvidí světlo dne pod hlavičkou Studio Wildcard v roce 2023. Podobně jako původní archa je ústřední myšlenkou ARK 2 bizarní nový svět, který se hemží s dinosaury a lidmi, kteří si nemohou pomoci, ale bojovat o kontrolu nad tímto prehistorickým a neporušeným světem. Ačkoli hry Studio Wildcard a GrooveStreet, jejichž cílem bylo zachovat základní hru, ve skutečnosti zavedly nové funkce, jako je nový příběh, křížový platformový moding, hratelnost pouze třetí osoby a dynamické světové události.

#7 Minecraft Legends

Minecraft legendy

 • Developer: Blackbird Interactive, Mojang Studios
 • Vydavatel: Xbox Game Studios
 • Platformy: PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S, Nintendo Switch, Microsoft Windows
 • Datum vydání: 2023

Minecraft Legends, ještě další potomky Minecraft navržené společností Mojang Studios a Blackbird Interactive, je nadcházející návyková akční strategie, která pobaví jak nové hráče, tak veterány Minecraft v jejich úsilí objevit dynamický svět, který se hemží rozmanitostí a zdroji. Vzhledem k tomu, že takové utopické světy jsou však zřídka ponechány nedotčeny od drancování a pustošení, budete muset shromáždit svou sílu a vytvořit silné spojenectví se svými přáteli v herkulovském úsilí bránit nadsvětí před nether korupcí.

#6 Tom Clancy’s The Division Heartlands

Tom Clancy

 • Developer: Red Storm Entertainment
 • Vydavatel: Ubisoft
 • Platformy: PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S, Microsoft Windows
 • Datum vydání: TBA

Kolem divize Heartland bylo hodně tajemství, jak víme, že se to koná ve vesmíru divize? Nyní víme, že se bude konat ve Silver Creek, místo, které se dostalo pod útok nepřátelských sil.

Nyní budete muset jít a postavit se se svými spoluobčany divize, abyste toto místo vzali zpět a ukázali, že „Heartland of America“ nebude tak snadno převzato tak snadno.

Není pochyb o tom, že ve hře budete mít nejrůznější mise, takže buďte připraveni, protože budou dělat několik uzavřených testů, které byste se mohli jen stát součástí!

#5 Overprime

 • Vývojář: Netmarble
 • Vydavatel: Netmarble
 • Platformy: PC
 • Vydání: TBA

Overprime bude bezplatný moba nabitý dominantním hrdiny, aby viděl denní světlo v roce 2023. Vyvinutá společností Netmarble F&C a Team Souleve, Overprime vyžaduje nespoutanou spolupráci, týmovou práci a reakční dobu v žáru okamžiku. Podobně jako u jiných MOBA bude hlavním cílem přehodnocení zničit nepřátelskou základnu všemi prostředky. To, co odděluje přehodnocení od parta, jsou jejich oddaná kinematika pro každého příslušného hrdiny a synestetické akce, které byly svědky z pohledu třetí osoby.

#4 xdefiant

 • Vývojář: Ubisoft
 • Vydavatel: Ubisoft
 • Platformy: PC, PS4, XBO, X/S, PS5
 • Vydání: 2023

Xdefiant je bezplatný, rychle se rozvíjející střelec arény v rámci vývoje Ubisoft, který bude vydán v roce 2023. Vyprávění příběhu o frakcích s názvem „Defiant“, Wolves (Ghost Recon), Echelon (Splinter Cell) a The Outcasts and Cleaners (The Division), Xdefiant je často popisován jako „rychle se rozvíjející hasičství splňuje punk-rock Moshpit.„Ačkoli hra je již nějakou dobu ve vývoji, neznáme mnoho podrobností o hře, kromě toho, že kombinuje intenzivní zbraň s personalizovanými načítáními.

#3 Redfall

 • Developer: Arkane Studios
 • Vydavatel: Bethesda Softworks
 • Platformy: PC, X/S
 • Vydání: 2023

Pocházející od vývojářů kořisti a Dishonored, Arkane Austin, Redfall je kooperativní kooperační kooperační. Redfall je navržen jako akční střelec řízený příběh. Redfall je pod obléháním divokých upírů, kteří izolují město od zbytku světa. Když se snaží odhalit pravdu za těmito krvežíznivými tvory, mohou hráči zažít řadu různých funkcí, jako jsou možnosti jednotlivých a multiplayerů, jedinečné hrdiny a otevřený svět redfall přetékající záhadou a bohatstvím.

#2 Suicide Squad: Zabijte ligu spravedlnosti

 • Developer: Rocksteady Studios
 • Vydavatel: Warner Bros. Interaktivní zábava
 • Platformy: PlayStation 5, Xbox Series X/S, Microsoft Windows
 • Datum vydání: jaro 2023

Tvůrci série Batman: Arkham, Warner Bros. Hry, vracejí se v roce 2023 s novým střelcem akcí a akcí, Suicide Squad: Kill the Justice League. V Suicide Squad: Zabijte Justice League, sebevražedná skupina zahájí operaci, která porazí největší DC Super Heroes, The Justice League. Přestože eradikace každé stopy Justice League může být dětskou hrou pro sebevražednou skupinu, musí si také být pamatovanou na invazní mimozemskou sílu, která se zastaví u ničeho, aby zničila planetu. Warner Bros. Hry svěřily každému darebákovi jedinečným pohybem, různé snadno přizpůsobitelné zbraně a dovednosti, které vyžadují mastering. Kromě toho si hráči budou moci vybrat mezi užíváním hry v režimu pro jednoho hráče nebo se spojí s přáteli v Co-op Multiplayer.

#1 Overwatch 2

Overwatch 2

 • Developer: Blizzard Entertainment
 • Vydavatel: Blizzard Entertainment
 • Platformy: PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S, Nintendo Switch, Microsoft Windows
 • Datum vydání: 4. října 2022 (Early Access) Očekávané plné spuštění 2023

Overwatch 2 je nadcházející pokračování střelce z první osoby k Overwatch, vyvinutá a publikovaná hra Blizzard Entertainment. Overwatch 2 je v blízké budoucnosti, mechanicky náročná hra, která vás přiměje k výběru hrdiny s předdefinovanými dovednostmi a čelit nepřátelskému týmu v divoké bitvě o smrti. Hra bude také obsahovat sezónní události zaměřené především na PVE. Kromě toho bude Overwatch 2 velmi podobný původnímu overwatch.

Nejlepší nadcházející kooperační hry 2023

Hledání nových her, které si můžete hrát s přáteli? Zde jsou nejlepší nadcházející kooperační hry, na které se v roce 2023 nadchne!

Nejlepší nadcházející redfall Co op Games

Ať už online nebo osobně, na co se těšit s nejlepšími nadcházejícími kooperačními hrami z roku 2023.

Od nových kooperačních střelců po kooperační hry přežití, porazit em Ups a všechno mezi tím, máme vás zde zakryté.

V tomto seznamu zvýrazníme Nejlepší nadcházející kooperační hry V roce 2023 se vydávají na cestu do páry, PlayStation, Xbox a Nintendo.

Doufáme, že se vám bude líbit prozkoumání našeho kurátorského výběru titulů a zkontrolujte, zda budou budoucí aktualizace.

S tím z cesty uvidíme, co je v kalendáři!

Obsah ukazuje

Blanc

Datum vydání: 14. února 2023

Platformy: Windows, Nintendo Switch

Blanc, navržený od základů pro místní a online družstvo, je nadcházející dobrodružná hra, která vypráví srdečně okouzlující příběh nepravděpodobného dua.

V něm dva hráči přebírají role vlčího mláďata a kolouch, které se ztratily při náhlé sněhové bouři a nakonec se na sebe spoléhaly na přežití.

Hraní vidí, jak oba hráči využívají zvláštní rysy svého zvířete k řešení hádanek a sledování po stopách svých rodin.

Blandovo poetické vyprávění je dále doplňováno ohromně krásnými černobílými ručně kreslenými vizuály, které oživí jeho svět.

Synové lesa

Datum vydání: 23. února 2023

Les je ambiciózní hororová hra na přežití, která se zaměřuje na tvorbu a boj s překvapivě inteligentním nepřítelem AI.

Stejně jako mnoho her pro přežití je příběh poměrně nelineární, ale vždy bylo dost, aby se hráči žvýkali hráče, kteří se zajímali o stvoření a nastavení hry.

Pro pokračování se zdá, že vývojářské hry pro vývojáře rozšiřují vesmír s novými postavami a událostmi, které se točí kolem dalšího záhadného ostrova.

Spolu s lepší grafikou a více tekutým bojem budou synové lesa zdůraznit hraní týmové hry, která podporuje online multiplayer online.

Den před

Datum vydání: 1. března 2023

Platformy: Windows, PS5, Xbox Series X/S

Den předtím je nadcházející Open World MMO o pokusu přežít v postpandemické Americe překročení s infikovanými a nedůvěryhodnými přeživšími z masa.

Poté, co se vaše postava probudí s amnézií, se rozhodli odhalit pravdu a zároveň uchytit zdroje, aby zůstali naživu.

Prozkoumáte krásný svět, který se vrhne do chaosu a prohledáváte opuštěná vozidla, domy a budovy, které hledají užitečné předměty a bráníte se před nepřáteli.

Ve skutečném módě MMO vám den předtím umožní prozkoumat svůj svět ve společnosti přátel a dalších hráčů.

Suicide Squad: Zabijte Justice League

Datum vydání: 26. května 2023

Platformy: Windows, PS5, Xbox Series X/S

Od tvůrců milovaného Batmana: Series Arkham přichází Suicide Squad: Zabij Justice League, jedna z nejlepších letošních nadcházejících kooperačních her.

Nachází se v otevřeném světě inspirovaného metropolí, vidí až čtyři hráče ovládající kapitán Boomerang, Deadshot, Harley Quinn a král Shark.

Příběh se soustředí na čtyřčlennou posádku, když se pokoušejí porazit Brainiac poté.

Suicide Squad, navržená s ohledem na kooperaci, nechává hráče se spojit s přáteli v celém příběhu nebo hrát sólo, přepínat mezi postavami a spoléhat se na spoluhráče AI.

Kletba mořských potkanů

Datum vydání: TBA

Platformy: Windows, PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One, Nintendo Switch

Curse of the Sea Bats je nová indie metroidvania Adventure Game v roce 2023.

Hra vyvinula společnost Petoons Studio, vidí vás předpokládat kontrolu nad posádkou pirátů, která byla čarodějnicí přeměněna na krysy.

Aby se kletba vrátila, budou muset prozkoumat živý ručně kreslený svět a přitom překonat výzvy k platformě a porazit šéfy.

Po cestě odemknete nové schopnosti pro každého spoluhráče posádky, které lze kombinovat s až třemi přáteli prostřednictvím místního kooperace.

Divize: Heartland

Datum vydání: TBA

Platformy: Windows, PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One

Očekává se, že na konci roku 2022 do začátku roku 2023 je divize: Heartlands jednou z mnoha nadcházejících kooperačních her s hratelností třetí osoby.

Podobně jako u hlavních her je svět Heartlands naplněn různými nepřáteli, aby zabíjeli a kořili, a také zdroje, které pomáhají zvýšit vaše raritu a vyrovnat se postavy.

Postupem času budou hráči moci přijmout tvrdší výzvy a dále zdokonalovat své dovednosti v konkrétním stylu hry.

Zatímco podrobnosti o hře jsou v tuto chvíli docela uzamčeny, každý, kdo hrál předchozí tituly divize, má dobrou představu o tom, co lze očekávat.

Palworld

Datum vydání: TBA

Palworld, která se týká hranice mezi podivným a skutečně vzrušujícím, je snadno jednou z nejlepších nadcházejících kooperačních her, které se očekávají v roce 2023.

Postaví si vlastní rotaci na žánr pro tvorbu přežití házením do sběru stvoření inspirovaných Pokémonem, s různými „kamarády“, které můžete krotké.

Monstra, která shromažďujete, mají zvláštní síly, které se mohou hodit během bitvy, zemědělství, budování, rybolovu a dalších.

I když je trochu otřesné vidět, jak se taková rozkošná stvoření objevují spolu s brokovnicemi, útočnými puškami a raketovými odpalovači, na konceptu Palworld je něco tak zajímavého.

Techtonica

Datum vydání: TBA

Techtonica je nadcházející automatizační hra ve stejném duchu jako tituly jako uspokojivé, kde hráči spravují zdroje v první osobě.

To, co to dělá vyniknout z podobných her, je jeho pulzující sci-fi estetická a nastavení, které vás vidí zkoumat pod povrchem mimozemské planety.

Práce samostatně nebo s přáteli, hráči shromažďují zdroje, staví továrny a zkoumá nové technologie, zatímco odhalí mnoho záhad planety.

Stále žádné slovo k datu vydání, ale hry této povahy jsou náchylné k uvolnění včasného přístupu Steam, protože vývojáři spoléhají na zpětnou vazbu od komunity.

Úroveň nula

Datum vydání: TBA

Inspirováno hrami jako Alien: Izolace, Level Zero je nadcházející kooperační hra s hororovými prvky přežití, které lidi postaví proti děsivým tvorům.

Hlavním cílem pro lidi je vyzkoušet a opravit kosmickou stanici, na které jsou v současné době, zatímco monstra neúnavně sledují a pokusí se je zabít.

Obě strany jsou vybaveny jedinečnými dovednostmi a vybavením, které jim pomohou při plnění jejich poslání, a je na hráčích, aby se rozhodli, kdy a kde je použít.

Pokud si užijete rychle se rozvíjející hry pro více hráčů se spoustou akcí a konkurence, ujistěte se, že si to ponecháte na svém radaru, než se vydá koncem tohoto roku.

Stroj na přežití

Datum vydání: TBA

Další nadcházející kooperační hra, která ukazuje Promise, je stroj na přežití, hra s otevřeným světem třetí osoby od indie vývojáře Grape Pickers.

V něm vy a vaši přátelé procházíte neustále se měnícími pozemky přes masivní vozidlo, které také slouží jako vaše základna provozu.

Hračka se točí kolem budovy, upgraduje a posiluje stroj, aby odvrátil zombie, které se ho snaží v noci předjet.

Spolu s vybavením stroje s dělami, hroty a dalšími pasti, můžete vypracovat zbraně a brnění, abyste se bránili, když jste venku prozkoumávali svět.

Nekonečný dungeon

Datum vydání: TBA

Platformy: Windows, Android

Ačkoli amplituda je nejlépe známá pro řetězec vyhrazených strategických her vydaných pod nekonečným přezdívkou, další projekt studia se rozšíří do akce v reálném čase.

V nekonečném dungeonu přebírají hráči kontrolu nad hrdiny zatížením ztroskotání.

Každá postava má specializovanou soupravu schopností, zbraní a taktiky, kterou lze kombinovat s ostatními, aby vytvořila nové a vzrušující synergie.

Je to lahodná směs MOBA, strategie, střelce s dvojitou stipendií a obrany věže, která se těšíme na hraní této nadcházející kooperativní hry.

Pokusy Outlast

Datum vydání: TBA

Místo toho, aby vydával třetí splátku, která odráží design prvního hráče prvních dvou her, je Outlast Trials aférou zaměřenou na více hráčů.

Podrobnosti jsou v současné době daleko a jen málo, ale to, co víme, je, že hororová hra se bude konat během éry studené války.

V něm jste vy a vaši přátelé nedobrovolně přijati, abyste se stali testovacími morčatami pro experimenty s ovládáním mysli v rukou stinné korporace.

Hráči budou muset spolupracovat, aby to žili, zatímco jejich morálka, vytrvalost a zdravý rozum jsou prosazeni přes Wringer.

Smalland

Datum vydání: TBA

Stejně jako my milujeme uzemnění, existuje dostatek prostoru pro dvě hry v malém měřítku v rozlehlé karanténě na zahradě.

Chcete-li však vidět, že všechno, co Smalland může nabídnout, budete muset odvážit brutální povětrnostní podmínky a přežít run-ins s pavouci, ptáky, krysy, ještěrky a dalšími.

Naštěstí existuje hojnost skrytých zdrojů, které můžete použít k řemeslnému brnění, zbraní, útulku a dalším nástrojům, jako jsou Mountable Bugs.

Můžete také přizpůsobit oblečení pro získávání zvláštních odporů a schopností pomocí různých workshopů ve vašem táboře, které lze v průběhu času upgradovat.

Redfall

Datum vydání: TBA

Platformy: Windows, Xbox Series X/S

Bylo vzrušující vidět, jak se vývojář Arkane rozvětví ze série Dishonored a prozkoumává nová nápady a témata s hrami jako Prey, Deathloop a nyní Redfall.

Studio se sídlem v Austinu společnosti v současné době pracuje na nadcházejícím kooperačním herním soustředění na tým pozůstalých bojujících nadpřirozených sil.

Hráči si budou moci vybrat svou postavu z rozmanitého obsazení s jedinečnými schopnostmi, než se vydávají na osvobození malého města Redfall, Massachusetts od upírů.

Vzhledem k tomu, že se Arkane Austin zaměřuje především na záležitosti pro jednoho hráče, bude zajímavé sledovat, jak se tým přistupuje k kooperačním střelci v levém levém 4 mrtvém světě.