.5e základní třída) – D&D Wiki, Úvod třídy | Black Desert Na/EU/OC

. Později si pamatuje kouzla a stává se schopen vrhnout všechna několik vybraných kouzel. Tellah má však velmi nízký MP.

Sage (3.

Mudrci jsou lidé, kteří všude sledují znalosti a magii a jsou odborníky na používání magického skriptu. . .

. Mudrci jsou odborníkem na hraní rolí a jejich široká škála kouzel jim umožňuje být buď léčitelé, urážlivá kolečka, nebo jednoduše generálisty

. Ústava pomáhá mudrci přežít trochu více, protože má nízké hitypoints, a dobrá obratnost může být také žádoucí pro lepší ochranu.

.

.

Starting Gold: 3D4 × 10 gp (75 gp).

Úroveň Ukládání hodů Speciální Pevnost Ref 1 + +0 +0 +2 Kouzla, číst magii 2 +1 + + + + + + +3 +2 + +1 +4 Bonus feat +2 + +1 +4 +3 +2 +2 + +3 +2 + + +4 + +2 + 9 +4 + +3 +6 +5 +3 +3 + Bonus feat +5 +3 +3 +7 12 +6/+1 + +4 + 13 +6/+1 + + +8 14 + +4 + +9 15 +7/+2 +5 + + +8/+3 +5 + + Bonus feat +8/+3 +5 + +10 18 + + +6 + +9/+4 +6 +6 +11 20 +10/+5 + +6 +

Dovednosti třídy (4 + int modifikátor na úroveň, × 4 na 1. úrovni)
Všechny znalostní dovednosti (přijato jednotlivě) (INT), koncentrace (CON), Craft (INT), Decipher Script (INT), Profese (WIS), Spellcraft (INR).

Všechny následující jsou třídní rysy mudrce.

Zbraň a znalost zbraně a brnění: . Má jednoduchou znalost zbraně. .

Kouzla: Mudrci se učí a obsazují ze seznamu kouzel. Vyžaduje to svitek kouzla, které se postava chce učit, nebo kouzelnou knihu a skóre inteligence alespoň 10 + úroveň kouzla, aby se mohli naučit a obsadit. Mudrci mohou znát řadu kouzel rovnající se (5 + jejich modifikátor zpravodajství.) * Jejich úroveň mudrců. Obsazení kouzla kouzla kouzla (pravidla najdete zde: UA: Spell Points). Mudrci začínají hru se 4 kouzly podle svého výběru.

Předvolání známé: Mudrci mohou svolat známého stejně jako čarodějové. To trvá 24 hodin a magické materiály, které stojí až 100 gp.

Přečtěte si magii: Mudrci mohou toto kouzlo používat podle libosti, jako kouzlo jako schopnost

Úroveň 22 Bonus feat 23 25 26 27 Bonus feat 29 30

4 + body dovedností modifikátoru INT na úroveň.

Bonusové výkony: .

Balíček lidského mužicka [Upravit]

Zbraně: Krátký meč (1d4, Crit 19–20/× 2, 1 lb., světlo, piercing)

. 80 ft., 4 lb., pronikavý)

Výběr dovedností: Vyberte řadu dovedností rovnající se 4 + int modifikátoru. Všechny znalostní dovednosti (pořízené individuálně) (int), koncentrace (con), craft (int), decipher skript (int), profese (WIS), Spellcraft (int)

Dovednost Řady Brnění

Trest

Dešifrovací skript 4 0
Řemeslo Int
Znalosti (Arcana) Int 0
Znalosti (místní)
Znalosti (letadla) 4 Int
Int
Spellcraft 4 Int

Výkon: Vytrvalost

Kit Adventurer.

Hraní tajemného knihovníka [EDIT]

Náboženství: Arcane knihovníci mají tendenci být přitahováni náboženstvími, která drží znalosti a Písmo s velkou úctou. Pohled do archivů kostelů by byl jako jít do zábavního parku.

Další třídy:

.

Arcane knihovníci na světě [EDIT]

.
—Emanoel, lidský tajemný knihovník

. .

. Až se vrátí opilý a páchnoucí, bude mít tajemný knihovník místo toho nová kouzla a schopnosti předvést.

Pozoruhodné: Emanuel téměř moudrý.

Postavy této třídy se shromažďují v nejvyšších řádech kruhů mágů a politiky. .

Reakce NPC: . Strávit velkou většinu svého života, které spolupracovalo v místnosti plné knih.

. Když postava provede kontrolu dovedností, přečtěte si nebo parafrázujte následující, včetně informací z dolních DCS.

Znalosti (Arcana)

DC Výsledek
5 Arcane knihovníci jsou velmi dobře činí.
Pergamen na nich žije a čeká na obsazení.
15 Tímto šekem poskytuje umístění některých knihoven, které považují za užitečné.
20 .

Arcane knihovníci ve hře [EDIT]

.

Přizpůsobování: Místo kouzel by třída mohla záviset na kletbách a hexech.

Ukázkový setkání: Politická síla hledala PC s objevováním neuvěřitelně malého minutového detailu o věci, která přesahuje rozsah PCS. Jdou do nedalekého znalostního centra a narazí na knihovníka, jehož znalosti se zdá, že je to dost obrovské a akutní, aby to bylo přesně to, co hledají.

Třída šalvěje

Sage má Kyve, zbraň svého vlastního stvoření, a Talisman, který ovládá svou vlastní magií, aby se volně pohyboval mezi body ve vesmíru. Sage je poslední starověký, původem ze starověkého království, jehož ruiny jsou rozptýleny po celém světě, probuzeny po dlouhém spánku. . .

Sage Original

Originální video Sage

.

 • Probuzení zbraně Kibelius
 • Talent Kibelius

. Tím, že se na okamžik soustředíme Sage z vlastní síly Kibelius. . Sage může také svolat Arkanon, starověkou zbraň zmocněnou jeho Kyve. Tato mocná zbraň umožňuje Sageho nepředvídatelně pohybovat se mezi nepřáteli a zmatení v bitvě. S takovým arzenálem budou všichni, kdo čelí mudrci.

,
Dosáhl své úplné formy.

 • Dědicová zbraň kyve/talisman

Po posloupnosti Sage plně obnovuje kdysi uzavřené síly Kyve, aby se znovu ujala svého osudu. Sage tak získává moc manipulovat nejen o prostoru, ale také čas. Nyní může zrychlit tok času kolem něj, aby snížil cooldowny jeho dovedností, což umožnilo Sage uvolnit silné útoky, když jeho nepřátelé nejméně očekávají, kteří se najednou ocitnou z prostoru a času.

Sádrc posloupnost

Video šalvěj

Vyberte si třídu a zahájíte své dobrodružství při hledání starověkých tajemství.

 • Hlavní/sub-weapon kyve/talisman

Sage má Kyve, zbraň svého vlastního stvoření, a Talisman, který ovládá svou vlastní magií, aby se volně pohyboval mezi body ve vesmíru. Sage je poslední starověký, původem ze starověkého království, jehož ruiny jsou rozptýleny po celém světě, probuzeny po dlouhém spánku. . Pokud jeho nepřátelé najednou napadnou, může rychle uvolnit výbuch, aby je odstrčil nebo použila řadu magic, jako je přesun jeho formy, aby unikl nebezpečí.

. Tím, že se na okamžik soustředíme Sage z vlastní síly Kibelius. Když je plně nabitá, Sageova prvotní síla dělá rychlou práci svých nepřátel, tak rychle jako blesk blikající v bouři. . . S takovým arzenálem budou všichni, kdo čelí mudrci.

 • Dědicová zbraň kyve/talisman

. . Nyní může zrychlit tok času kolem něj, aby snížil cooldowny jeho dovedností, což umožnilo Sage uvolnit silné útoky, když jeho nepřátelé nejméně očekávají, kteří se najednou ocitnou z prostoru a času.

Sage (Job)

Tellah

Pero je mocnější než meč.

The Šalvěj (賢者, Kenja ? ), zkráceno jako nebo ? , . Moudrý), je třída práce, která se objevila v řadě her v série. Sage lze považovat za silně magickou specializovanou variantu Červeného mága, je schopen vrhat černou i bílou magii, ale fyzicky velmi slabý s prakticky žádnou zdatností zbraněmi. . Někdy mají nižší poslanec než běžný mág, ale to je kompenzováno jejich schopností používat jakoukoli magii z obou škol na rozdíl od běžného červeného mága, který má omezený fond.

Obsah

 • 1 vystoupení
  • .1
  • 1.2
   • 1.2.
   • ..
   • 1.8. Dissidia 012 Final Fantasy
   • ..
   • . Rytíři krystalů

   Final Fantasy III []

   . . . Sage je považován za poháněnou verzi práce Red Mage, ale postrádá fyzický trestný čin výměnou za zaměření na černé a bílé umění.

   . Později si pamatuje kouzla a stává se schopen vrhnout všechna několik vybraných kouzel. Tellah má však velmi nízký MP.

   . Fusoya Lunarian lze také považovat za mudrc.

   Final Fantasy IV: Po letech

   Školy Palom Leonora v Black Magic, zatímco ona už zná White Magic. Když se Palom zeptá, jestli se stane mudrc, říká, že ne, na konci příběhu Leonora potvrdí, že její nedávné rozhodnutí je stát se po všem.

   Final Fantasy XIV: Endwalker . Tato práce se zaměřuje na využití překážek k obraně svých spojenců. Práce používá originál zbraně ve hře s názvem Nouliths, sérii létajících aether paží, které jsou ovládány výhradně uživatelem étheru uživatele.

   []

   Sage (SAG) je práce exkluzivní pro NU MOU. Mudrci jsou podobné alchymistům v tom, že mají v bitvě nějaký status magie a ovládají Maces. Zatímco jejich statistiky jejich zbraně a statistiky magické síly jsou nadprůměrné a mají vysoký MP, mají jednu ochromující vadu: jsou to nejpomalejší práce. .

   []

   Sage je třída práce pro MOU NU. . Dobrá třída Spellcaster, protože má slušnou škálu dovedností, Sage může vybavit štíty a má vysoký rozsah pohybu. .

   Final Fantasy taktics s []

   Tato část o třídě práce ve Final Fantasy Tactics S je prázdná nebo je třeba ji rozšířit. .

   []

   .

   .

   Dissidia Final Fantasy (2008) []

   Sage je jedním z režimů cibule Knighta. Zatímco mudrc, jeho magické útoky způsobují větší poškození a střílejí více projektilů a také mají přístup k knize kouzla ex praskne.

   []

   Onion rytíř si zachovává svůj režim Sage Ex se stejnými účinky.

   Sage je také pokročilou prací, kterou lze vybrat pro postavu na hráčské párty pro rychlou bitvu, karty přátel nebo bezdrátových zápasů. .

   Tato část o schopnosti Dissidia Final Fantasy nt je prázdná nebo je třeba ji rozšířit. Final Fantasy Wiki můžete pomoci tím, že ji rozšíříte.

   Final Fantasy Arttniks

   . Final Fantasy Wiki můžete pomoci tím, že ji rozšíříte.

   Dokonce i tito babičky všech magií jsou utraceni po obsazení svého milovaného meteorového kouzla.

   . .

   . Final Fantasy Wiki můžete pomoci tím, že ji rozšíříte.

   Final Fantasy Explorers []

   . Sage používá vysokou a konečnou magii, aby způsobil masivní poškození nepřátel.

   Mobius Final Fantasy

   Objeví se karta WOL jako mudrc.

   []

   Jako bleskové, oheň, voda a ledové zálohy a dopředu.

   Karta Sage [1-110C] Kapitola.

   Sage [5-010C]/[13-009c] Kapitola série Karta

   Karta Sage [5-010C]/[13-009c].

   Karta Sage [5-033C] Kapitola.

   Karta Sage [9-009c] Kapitola.

   Sage [15-093C] Karta série kapitol

   .

   .

   Karta Sage [1-133C] Opus Series.

   Karta Sage [2-005c] Opus Series

   .

   Karta Sage [4-011c] Opus Series.

   Sage [4-031c] karta Opus Series

   .

   Triple Triad []

   Mudrc z má ve verzi hratelné Via kartu trojité triády .

   Final Fantasy Vystoupení hostů []

   Rytíři krystalů

   Sage se objeví na konečné kartě.

   Galerie []

   Refia Sage ve Final Fantasy III (DS)

   Final Fantasy Tactics Advance.
   Final Fantasy: The 4 Heroes of Light.

   Umělecká díla šalvěje v statečně výchozí: modlitba Brage

   Kresba mudrce

   Dissidia Final Fantasy.

   Final Fantasy Arttniks

   Sage in Final Fantasy Record Keeper

   Mobius Final Fantasy

   Etymologie []

   [Zobrazit · Úpravy · Purge] Sage v klasické filozofii je někdo, kdo dosáhl moudrosti, kterou filozof hledá.

   Alchymista – animista – Arcanist – Arcer – Aritmetician – Assassin – Astrolog – Bard – Beastmaster – Berserker – Bishop – Black Belt – Black Mage – Bluesmith – Blue Mage – Cannoneer – Chemist – Chemist – Chocobo Knight – Commando – Dark Knight – Defender – Defender – Oddaný – Dragoon – Elementalist – Engineer – Fencer – Fighter – Flintlock – Ferelancer – Fusilier – Gambler – Geomancer – Gladiator – Green Mage – Gunner – Svatý rytíř – Iluzionista – soudce Magister – Juggler – Knight – Machinist – Magus – Magus – Magus – Magus – Magus – Magus – Mahus – Magus – Magus – Magus – Magus – Magus – Magus – Magus – Magus – Magus – Magus – Magus – Magus – Magus Master – Medic – Mime – Monk – Moogle Knight – Mystic – Mystic Knight – Necromancer – Nightblade – Ninja – Knight – Orator – Paladin – Parivir – Pugilist – Puppetmaster – Ranger – Rangager (Lightning Saga) – Ravager) – Red Mage – Rune Knight – Saboteur –