7 nejlepších modů, které zlepšují Vanilla Minecraft, Crafty – Minecraft Vanilla Mods, které vám pomohou mít lepší zážitek z přežití

Sodík je také kompatibilní s většinou herních modů, takže se nebudete muset starat o žádné havárie nebo problematické problémy.

7 nejlepších modů, které zlepšují Vanilla Minecraft

Zatímco Minecraft funguje dobře ve svém vanilkovém nebo nemodifikovaném stavu, lze jej stále zlepšit s určitými doplňky kvality života. Zatímco mnoho modů může hru změnit, někdy hráči chtějí, aby drobná vylepšení učinila zážitek zábavným a přitom ji stále udržoval vanilku.

Z velké části mnoho vanilkových modů provádí buď minutové změny v hraní, nebo přidává neškodné předměty a bloky, které pomáhají hráčům. Tímto způsobem se hra stále cítí jako Minecraft a mody nezničí jeho původní zážitek.

Existuje příliš mnoho skvělých modů vanilkových vylepšení, které lze uvést, ale neubližuje se podívat na některé z nejlepších příkladů, které letos viz.

Sedm z nejlepších modů Minecraft, které se použijí pro posílení vanilkové hry

1) Waystones

I když existuje mnoho způsobů cestování, hra stále postrádá přesvědčivou metodu rychlého cestování jako mnoho jiných titulů na otevřeném světě (pokud nepočítáte příkazy konzoly).

Vývojáři se snaží tento problém pozměnit přidáním stavitelných Waystones ve hře, které lze umístit v blízkosti zájmových bodů a teleportováni k použití svitků a dobíjecí teleportační drahokamy.

Tyto Waystones neporušují základní hru, ale jednoduše poskytují snadný prostředek k pohybu po svém světě.

2) Kosmetické brnění přepracováno

Armor je neuvěřitelně užitečný, neexistují žádné dva způsoby. Ne každý hráč však má rád vzhled určitých kusů nebo materiálů z brnění. Někdy stále chcete, aby se váš hráč kůže ukázal na místech (nebo úplně) a přitom stále přijímá výhody brnění.

Kosmetické brnění to přepracovalo to mistrovsky přidáním druhé sady slotů z brnění do uživatelského rozhraní hráčů. Tuto sadu lze použít k zobrazení nebo skrytí brnění a zároveň přijímat výhody, že je vybavena.

3) Jade

Už jste se někdy podívali na nepřátelský dav a přemýšleli jste, kolik zdraví to zbývá? Možná jste zvědaví na to, na které z vašich hrudníků má položku, kterou jste hledali.

Hráči mohou použít mod Jade k obdržení užitečného popisovače ve hře s podrobnostmi o dalších informacích o všem, na co zaměřují jejich kurzor. To zahrnuje položky nalezené v úložném bloku, zdraví a brnění davu a mnohem více informací.

Kromě toho lze tento popis zobrazovat nebo skrýt snadné klávesové zkratky.

4) Broušení davů

Zemědělské davy je časově uznávaná tradice a existuje mnoho způsobů, jak toho dosáhnout. Některé davové farmy však mohou být složité a vyžadují mnoho materiálů a znalostí, aby efektivně vytvářely.

Naštěstí může MOB MUB GRUCKING UTILS výrazně zlepšit vaše schopnosti zemědělství v davu, aniž by došlo k porušení vanilkového pocitu Minecraftu.

Broušení mobů přidává jednoduché bloky, jako jsou dopravní pásy, fanoušci davů a ​​železné hroty/mob Mashers, aby zabíjely davy. Všechny bloky si zachovávají vanilkový vzhled a neměly by se rozbít ponoření do nejmenšího.

5) Utracení subjektů

Tento mod přesně nemění hratelnost. Je to však užitečné pro ty, kteří vidí kapky s framerací nebo visí na strojích s nižším koncem.

Entity utracení provádí velmi jednoduchý úkol: odstraňuje davy a další entity, které byly za vámi vykresleny, a znovu je nevykreslí, dokud se otočíte, aby se k nim obrátili.

Tím se zabrání nakládání subjektů mimo obrazovku a ušetří váš CPU a GPU nějakou práci, zatímco hrajete a poskytujete celkovou podporu výkonu.

6) sodík

V průběhu let prošel vykreslovací motor Minecrafta mnoho vylepšení a revizí, ale sodík nabízí zcela novou alternativu. Tento mod nahrazuje vykreslovací a generační motory nabízené Java, přičemž výrazně vylepšuje snímky a odstraňuje koktání v tomto procesu.

Sodík je také kompatibilní s většinou herních modů, takže se nebudete muset starat o žádné havárie nebo problematické problémy.

Sodík lze nakonfigurovat pro váš konkrétní stroj. To znamená, že jednoduše instalace a aktivace by měla poskytnout značné zvýšení výkonu bez změny vanilkové hry.

7) Journeymap

Jeden z nejvíce stažených modů v komunitě dnes je Journeymap neuvěřitelně spolehlivým společníkem, který vám nezlomí ponoření.

Mod přidává minimap do vašeho uživatelského rozhraní, který sleduje terén a vaše souřadnice v reálném čase. Můžete dokonce otevřít Journeymap ve webovém prohlížeči a rozhlédnout.

Funguje to na světech pro jednoho hráče i na multiplayerové servery, což z něj činí jeden z nejnespokojenějších pomůcek, které mohou ve hře najít hráči.

Minecraft vanilkové mody, které vám pomohou mít lepší zážitek z přežití

Pokud chcete hrát Minecraft Survival tak, jak to je, pak byste měli zvážit použití těchto modů co nejdříve. Protože jistě vám chybí spousta kvalitních funkcí života, které vyvolávají otázku: „Proč jsem tyto mody nepoužil dříve!?“

Minecraft vanilkové mody, které vám pomohou mít lepší zážitek z přežití

Napsal Ali Joon

Minecraft Survival je jedním z nejpopulárnějších gamemodů, které lidé stále hrají. Ať už hrajete se svými přáteli na serveru nebo hrajete ve světě přežití, možná víte, že existuje mnoho způsobů, jak zvýšit zážitek z přežití. Například pomocí balíčků zdrojů, shaderů, modů atd.… Ale pokud jde o mody Minecraft, lidé si myslí na úpravy, které mění hru Minecraft Survival, přidávají do hry nové davy a předměty. Ale ve skutečnosti by to nemělo platit pro klientské mody. Co jsou mody na straně klienta? No, mody, které mění pouze to, jak můžete hrát hru (to ovlivňuje pouze vás, ne jiní lidé na serveru), aniž by do základní hry Minecraft, jako to, jak se textury balíčky nebo shadery změní, prostě změní něco nového. vzhled hry, aby to vypadalo příjemnější. To platí také pro vanilkové mody, které budou zahrnuty v tomto článku. Ale místo změny věcí, které vidíte, tyto mody změní věci, které můžete dělat ve hře lépe.

Silně upravená hra Minecraft vs jednoduché a vyladěné zkušenosti s přežitím

Nyní, když víme, že ne všechny mody mění základní předpoklad hry, představím několik vanilkových modů, které byste již měli používat ve svých přežití. Proč a co když se látka můžete zeptat? FabricMC se popisuje jako „lehký, experimentální modifický nářadí pro Minecraft“, podobně jako ostatní známé mod nakladače, jako je Forge. Všechny níže uvedené mody jsou k dispozici pro látku a většina z nich může být také k dispozici pro Forge, ale primární diskuse o těchto modech bude o látce, protože má své vlastní výhody a všechny mody jsou k dispozici s tkaninou. Nebudeme také diskutovat o tom, který nakladač mod je lepší, protože to není hlavní zaměření tohoto článku. Nezapomeňte také zkontrolovat mody z jejich příslušných zdrojů, abyste mohli získat více informací a mít lepší představení.

Fabric & Forge, dva z nejpopulárnějších modifikačních nástrojů pro Minecraft

0. Předpoklady (Fabric API, Forge) Pokud nainstalujete látku jako nakladač, pro mnoho modů budete stále potřebovat mod při použití látky, která je pojmenována „Fabric API“. Ano, to by mohlo znít trochu matoucí. Protože tkanina je lehký nakladač mod, pro některé mody není co dělat víc. Sodík je oblíbeným příkladem mod, který nevyžaduje mod API Fabric API k využití jeho funkcí. Většina modů zde vyžaduje, aby mod API fungoval. Nemluvě o tom, že některé z modů mají své vlastní požadavky a knihovny jako samostatné mody, což znamená, že mod může potřebovat další mody, aby správně fungovaly. Pokud jste používali Forge, pak je dobré jít. Jediná věc, kterou byste měli udělat, je přizpůsobit mody s podporovanou verzí Forge, která by někdy mohla být nepříjemná.

GUI Mod Menu GUI pro správu a měnící se konfigurace modů textilu

1. Mod menu (pouze textilie) V těchto dnech, MODS MODS není jen jednoduché mody. Jsou pokročilé a vysoce přizpůsobitelné, aby v nich měli více funkcí. Mnoho modů (jako téměř každý mod) má své vlastní konfigurace, které můžete změnit v jejich složkách. Nechcete však jít do svých počítačových souborů, hledat konfigurace a měnit hodnoty pomocí blokovacího záznamu nebo jinými nástroji pro úpravu souborů. . Mod Menu umožňuje zjistit, jaké textilní mody jsou naloženy do vaší hry a nakonfigurovat je ve hře. Pokud používáte látkové mody, je pro vás téměř požadavek, abyste měli tento mod. Protože na rozdíl od Forge nemá textilie pro mody vlastní menu. Mod si můžete stáhnout odtud.

Další profily zásob; Mod, který vám pomůže spravovat váš inventář tunu

2. Profily inventáře Poté jste pravděpodobně narazili na lidi, kteří nespravují své zásoby a úložné sloty velmi dobře. . Nyní vám řeknu, že tento mod provede práci správy zásob pomocí jednoduchého kliknutí. S profily inventáře Next Mod můžete své položky třídit, porovnávat Hop nebo všechny své položky do úložiště nebo naopak, umístit bloky nepřetržitě, aniž byste museli otevřít inventář a vložit položky do svého hotbar a mnoho dalších funkcí a mnoho dalších funkcí a mnoho dalších funkcí a mnoho dalších funkcí a mnoho dalších funkcí a mnoho dalších funkcí a mnoho dalších funkcí! Tento mod je velmi přizpůsobitelný z hlediska funkcí, které byste chtěli mít na svém zážitku Minecraft. Například nově vyzvednuté položky půjdou na prvním slotu pro inventář místo hotbar. Pokud na to nejste zvyklí, můžete v jeho konfiguraci nastavit „vybrat položky přímo do inventáře“ na False. Tento mod vyžaduje také textilní jazyk kotlin (nebo Kotlin pro Forge), aby mohl pracovat z prvního místa. .

3. . . Jen si představte, že chcete 12 položek z hromady 64 v hrudi, proč vyzvednout celý zásobník, klikněte pravým tlačítkem, dokud nedostanete potřebnou částku, a pak jej vložte zpět na své místo, když se můžete stačí na položku a na položku a Použijte své myší kolo k získání této položky? Opravdu čas (a klikněte) spořič. Tento mod si můžete stáhnout odtud.

S popisovým modem Shulker Box můžete vidět položky uvnitř Shulker Boxes v pěkném a čistém GUI

4. . . ! Pouhým použitím tohoto mod můžete vidět každou položku v krabici Shulker pouhým vznášením kurzoru myši nad ním! Tento mod je také přizpůsobitelnější, než si myslíte. Například jsem ve své konfiguraci povolil „vždy zapnutý“, takže mám kompaktní náhled, jak je vždy ukázáno, a pokud jsem někdy chtěl vidět podrobnosti o každém slotu této shulkerové krabice, mohu jen držet Shift for více informací. .

5. Karty inventáře (pouze látka) Unavená z toho, že jdete do každého úložiště, spamujte tlačítko E a klepnutím pravým tlačítkem myši, abyste konečně našli, co chcete? Pak tento časově náročný proces (kliknutí na další tlačítka) lze provést rychleji stisknutím klávesy karty. Jo, máte přístup ke všem kontejnerům kolem vás bez uzavření GUI. . Tento mod dokonce podporuje vlastní jména a pokud do tohoto bloku vložíte rámec položek, karta na vašem GUI by ukázala tuto položku. Tento mod byl původně vytvořen KQP_, ale nedostal žádné aktualizace pro Minecraft verze 1.17 a více. . Portovaná verze pro novější Minecraft je také propojena a můžete ji vyzkoušet.

Existuje mnoho dalších modů, které by vám umožnily mít lepší zážitek z přežití Minecraft. Mody jako popisy Apple Skin nebo Enchantment poskytují více informací při přehrávání hry spíše než odkazující na externí zdroje. . Já, jako spisovatel tohoto článku, se osobně rozhodl použít látku pro tyto mody, ale je jen na vás čtenáři, aby si vybrali, jaké mody a modul nakladače, které si chcete vybrat. . Vyzkoušel jsem tento článek na podporu modů všeobecně a neexistuje v úmyslu vás donutit používat a dospět k závěru, který z nich je lepší.