7 největších rozdílů mezi Warzone a Warzone 2.0 | Digitální trendy, Call of Duty Poll říká, že Warzone 1 je mnohem, mnohem lepší než Warzone 2 | PCGamesn

Hlasování Call of Duty říká, že Warzone 1 je mnohem, mnohem lepší než Warzone 2

Očekávejte, že uvidíte více vylepšení Warzone 2, když Infinity Ward jde do podrobností v blogu Dev někdy tento týden. Sezóna 2 začíná 15. února.

7 největších rozdílů mezi Call of Duty: Warzone a Warzone 2.0

S vysoce očekávaným spuštěním Call of Duty: Warzone 2.0, Hráči začali klesat do nového zážitku z Battle Royale. Originál Warzone byl dost složitý sám o sobě a jeho pokračování pokračuje v tomto trendu, s novou mechanikou, která pravděpodobně zmást i ty nejoddanější hráče – alespoň zpočátku. Zatímco .0 je zásadně velmi podobný jeho předchůdce, přichází s řadou změn, o kterých byste si měli být vědomi.

 • Načítání
 • AI a pevnosti
 • Gulag
 • Brnění
 • Plynové kruhy se mohou rozdělit
 • Plavecké show 2 další položky

Seznam rozdílů se cítí prakticky nekonečný, ale zde zdůrazníme nejvýznamnější změny mezi Warzone 2.0.

Hodně na úlevu komunity zůstávají nakládky Warzone 2.0, ale fungují jinak než dříve. V samostatném průvodci se ponoříme do více specifik, ale hlavní věcí, kterou musíte vědět, je, že si již nemůžete jednoduše zakoupit pokles na vytížení z nákupní stanice.

. Druhým způsobem, jak získat své nakládací zbraně, je chytit jeden ze světového poklesu, stejně jako v originálu Warzone. V této hře však existuje stanovené množství kapek načítání, které se objevují (na rozdíl od jednoho pro každý tým) a jakmile jsou vzati, jsou pryč navždy. .

Pevnost ve Warzone 2.0

Jak bylo uvedeno výše, Warzone 2.0 představuje nepřátele AI, kteří se objevují v pevnosti. Ty se objevují na náhodných místech kolem mapy a jsou omezeny na tři na zápas. Nejen, že pevnosti obsahují nepřátele AI, ale jsou také hlavním způsobem, jak získat načítání v nové hře, takže se s nimi budete chtít při hraní seznámit.

Znamená to, že strávíte značné množství času bojem AI, což je bodem sporu s novou splátkou.

Gulag

.0 Také obsahuje nový gulag a je to docela zajímavé. Místo toho, aby hráči házeli hráče do 1v1 bitev pro přežití, nový Gulag obsahuje boje 2v2. .

Po určitém čase, pokud dosud nebyl vyloučen žádný tým, vyjde vězeň (který je podobný juggernautu) a první skupina, která tuto nepřátelskou výhru sundá. S novým gulagem existuje mnohem více proměnných, ale zdá se to mnohem odpouštějící, s více dynamickým pocitem. Je to určitě méně jednoduché než dříve, ale stimulace zůstává stejně rychle jako vždy.

Rabování

Celý systém rabování dostal generální opravu, a zatímco se zdá, že ho hráči zatím nemilují, má potenciál být po několika vylepšeních zvláštní. Hlavní rozdíl je v tom, že hráči mají přístup k omezenému počtu slotů pro zásoby ve formě batohů. To znamená, že strávíte značné množství času uspořádáním předmětů do svého vlastního batohu a také procházením batohů poražených nepřátel.

Také zjistíte, že akt vyzvednutí předmětů je mnohem pomalejší než dříve, zejména když váš batoh dojde z místnosti. Je to proto, že budete muset vyměnit předměty, abyste vytvořili prostor pro nové. To se výrazně liší od originálu Warzone’s Looting System, který byl díky zjednodušujícímu designu mnohem rychlejší.

Brnění

Další aspekt inventáře, který získal podstatnou změnu v Warzone 2.0 je způsob, jakým funguje vaše brnění. Warzone, V daném okamžiku byste mohli použít tři brnění a ve výchozím nastavení měli rezervu pěti (osm, pokud jste získali brašnu). Warzone 2.0, Výchozí počet zbrojních desek, které můžete použít, je dva – můžete přidat tři, pouze pokud shromažďujete vestu 3 desky z brnění.

To znamená, že hráči často chodí do bitvy pouze se dvěma talíři, zejména na začátku zápasu. Zdá se, že tato změna je menší, ale nebudete chtít tuto novou funkci zanedbávat, protože to může být rozdíl mezi vítězstvím a ztrátou střelby.

Plynové kruhy se mohou rozdělit

Jedna z nejzajímavějších nových funkcí v Warzone 2.0 je způsob, jakým fungují závěrečné kruhy. Již nejsou hráči omezeni pouze na jeden konečný kruh. Místo toho se během posledních fází zápasu může objevit až tři, než se vrátí na samém konci. Toto je monumentální změna, která zvyšuje stimulaci a nutí hráče, aby se spojili.

Mějte na paměti, že plynové kruhy se nebudou vždy rozdělit, takže se ujistěte, že budete věnovat pozornost vaší mapě, jak zápas pokračuje.

Malý ostrov v Al Mazrah ve Warzone 2.0

Jednoduchá, ale důležitá změna je implementace plavání Warzone 2.0. Dříve by vás interagovala s jakoukoli vodní hladinou na hrudi, což vás okamžitě zabilo, což byl často frustrující zážitek. !), nabízí více způsobů, jak navigovat vaše okolí.

. Podobně voda poskytuje trochu krytí od nepřátel, kteří na vás na zem, ale při plavání nejste nezničitelní.

Call of Duty: Warzone 2.0 .

Doporučení editorů

 • Call of Duty: Modern Warfare III Trailer škádlí bez ruského reimaginingu
 • Těchto 6 Call of Duty: Warzone Season 5 Změny jsou krokem správným směrem
 • Call of Duty: Warzone Devs Sdílejte tajemství designu nejlepší mapy Battle Royale
 • Pravděpodobně používáte špatnou zbraň Warzone Warzone Warzone
 • Vondel je nejlepší Call of Duty: Warzone Mapa vůbec a není ani blízko

Hlasování Call of Duty říká, že Warzone 1 je mnohem, mnohem lepší než Warzone 2

Hlasování Call of Duty říká, že hráči velmi preferují Warzone 1 před hrou Battle Royale Warzone 2, protože zvěsti o budoucnosti moderní války 2.

Call of Duty Poll říká, že Warzone 1 je mnohem, mnohem lepší než Warzone 2: voják, Philip Graves z Call of Duty Modern Warfare 2, nosí dotčený výraz

Publikováno: 29. března 2023

. S pověsti o COD 2023 a pokračování příběhu Modern Warfare 2 se zdá, že fanoušci střelců zůstávají méně než ohromeni Warzone, navzdory datum vydání sezóny 2 a přidání režimu DMZ režim.

Průzkum, který pořádal Twitch Partner a Call of Duty Twitter účet Modern Warzone, se ptá hráčů tresky, kterou hru dávají přednost, Warzone 1 nebo Warzone 2. Přesně 68 161 lidí odpovědělo, s ohromujícími 80% uvedlo, že dávají přednost původnímu Warzone před pokračováním do roku 2022.

Hlasování Call of Duty říká, že Warzone 1 je mnohem, mnohem lepší než Warzone 2: Anketa Twitteru, která ukazuje, že hráči Call of Duty dávají přednost Warzone 1 až Warzone 2

V následném hlasování se moderní Warzone ptá na ostrov Rebirth Island a Verdansk, dva režimy fanoušků oblíbených z původní Warzone, které již nelze hrát ve spuštěné verzi Warzone 1, Warzone Caldera. “Pokud by Call of Duty znovu přidal ostrov Rebirth a Verdansk na Warzone 1, vrátil byste se zpět do WZ1 nebo zůstal na Warzone 2?„Průzkum se ptá. S 48 275 odpovědimi 83% lidí tvrdí, že by se vrátili k prvnímu Warzone.

Hlasování Call of Duty říká, že Warzone 1 je mnohem, mnohem lepší než Warzone 2: Anketa Twitteru, která se ptá hráčů, zda se vrátí na Call of Duty Warzone 1

Takže co se pokazilo? Pohyb byl hodně změněn mezi Warzone 1 a 2-zatímco v originále byste mohli běžet, vyhýbat se a skluzavka ultra rychle, v pokračování jste mnohem pomalejší a těžkopádnější, což způsobuje reagování na příchozí oheň a dostat se a dostat se a dostat se a dostat se a dostat se a dostat se a dostat se a dostat se a dostat se a dostat se a dostat se a dostat se a dostat se a dostat se a dostat se a dostat se a dostat se a dostat se a dostat se a dostat se a dostat se a dostat se do krytu mnohem těžší. Je zde také problém s časem na zabití nebo TTK. Ve Warzone 1 byste mohli absorbovat více poškození, zatímco Warzone 2 vidí, že jste poslali do Gulagu s několika hity.

Al-Mazrah nemá stejné vzrušující body zájmu nebo víceúrovňové oblasti jako Caldera nebo Verdansk, a přestože byly od uvedení na trh vyžehleny, původní rozrušené rabování a vytížení systémů Warzone 2 stojí spoustu časných dobrých vůní.

Mnoho systémů ve Warzone 2 má pocit, že byly navrženy hlavně ve prospěch DMZ, režimu extrakce podobného Tarkovu, který dokončuje multiplayerové sady Modern Warfare 2. Rychlejší úmrtí a pomalejší pohyb se cítí vhodnější v herním režimu založeném na myšlence „vše nebo nic“-když všichni soutěží o zbraně a kořist, s motivací chytit to, co můžete, a vystoupit ASAP, zdraví nožů a bojovat cítit se vhodný. Ale ve hře Battle Royale, kde si chcete užít velké boje a vydržet vzdálenost, je to příliš potrestán.

Může Warzone 2 vytáhnout zpět? . . Možná jednoho dne bude Warzone 2 hra, kterou jsme chtěli.

Získejte nejlepší zbraně Warzone 2 pro sezónu 2 Reloaded. Budete také chtít celkově nejlepší načítání Warzone 2 a také všechny informace o tom, jak získat kapky Warzone 2 Twitch, zabalit nějaké další vybavení.

Ed Smith dříve z Edge, Vice a Polygon, Ed se připojil k PCGamesnu v roce 2022. Dělá všechno zprávy, zejména Fallout, Half-Life a Counter-Strike 2.

Call of Duty: Warzone 2 se pomalu mění zpět na Warzone 1

Infinity Ward vydává klíčové změny Warzone ve snaze získat zpět hráče.

Warzone 2.0

(Image Credit: Activision Blizzard)

Infinity Ward zasáhne zpětný prostor na některých z nejzajímavějších změn, které provedl Call of Duty: Warzone 2. Počínaje sezónou 2 se klíčové úpravy gulagského, kořistného systému a ekonomiky ve hře vrátí zpět k tomu, jak pracovali ve Warzone 1.

Je to trochu neobvyklé, že Warzone 2 ztrácí rysy, díky nimž se odlišuje od originálu tak brzy po spuštění, ale pro některé nespokojené hráče Warzone je zpráva úlevou. Tenké zvěsti o počítání hráčů s nedostatečně výkonným hráčem během zimní přestávky rychle vyprávěly vyprávění, že Warzone 2 umírá, navzdory tomu, že se stále hraje stovky tisíc denně denně. Po dvoutýdenním zpoždění druhé sezóny Warzone 2, neinspirující aktualizace sezóny 1 a rušivé nehody, které přetrvávají od listopadu, se nejhlasitější rohy fanbase Call of Duty začínají zapínat bitvu zdarma pro hraní Royale.

Možná ve snaze vyhrát tyto otevřené hlasy, Warzone 2 se pomalu vrací zpět do Warzone 1 několika významnými způsoby. První velká změna přišla minulý měsíc, kdy Infinity Ward přidal načítání klesnutí zpět na nákup stanic a obráceně jedno z nejdramatičtějších meta rozhodnutí o pokračování. Infinity Ward strávil minulý týden oznamující více plánovaných změn oproti Twitteru.

 • Načítání jsou zpět na buy stanic (live)
 • Hráči najdou více peněz na mapě a ceny za spotřební materiál klesají (sezóna 2)
 • Gulag se vrátí do boje 1v1 místo 2v2 (sezóna 2)

Zjevně ani nekonečné oddělení ještě není hotové. „Budeme sdílet více podrobností o Warzone 2.0 změn v tomto týdnu Studio Blog, „One Tweet čte.

. Zatímco jsem daleko od oddaného hráče Warzone, jsem trochu zklamaný, když vidím některé z nejchytřejších vylepšení Warzone 2 tak brzy zmizí. Obzvláště se mi líbil gulag 2v2 pro jeho podobnosti s moderním režimem Warfare 2019, který na prvním místě inspiroval myšlenku Gulag -.

Očekávejte, že uvidíte více vylepšení Warzone 2, když Infinity Ward jde do podrobností v blogu Dev někdy tento týden. Sezóna 2 začíná 15. února.

PC Gamer Newsletter

.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.