8 nejlepších her RPG na Steam, Play & Stahujte nejlepší zdarma RPG hry pro PC

Hrajte zábavu a vzrušující zdarma online RPG hry pro PC

. .

8 nejlepších RPG her na páře

RPG, nebo hry na hraní rolí, zahrnují širokou škálu herních stylů. Pokud jste fanouškem těchto typů her, pravděpodobně dobře pochopíte, jak mohou být návykové. Existuje také mnoho různých typů RPG, takže můžete téměř vždy najít jeden, který bude hrát, který bude pro vás příjemný. .

Steam, jeden z nejpopulárnějších klientů PC Gaming, má v obchodě k dispozici obrovskou škálu her RPG. Ve skutečnosti můžete dokonce najít spoustu bezplatných RPG, které si můžete stáhnout a začít hrát v mrknutí oka, aniž byste se dostali po vaší kreditní kartě. V tomto seznamu jsme sestavili všechny nejlepší bezplatné RPG, které najdete na páře, které můžete začít hrát hned teď.

1. Válka cechů 2

Guild Wars 2 je masivně multiplayer online (MMO) Action RPG nastavený v prostředí fantazie otevřeného světa. Můžete si vybrat z mnoha různých profesí a závodů a vytvořit svou jedinečnou postavu. . Ve skutečnosti je příběh poněkud závislý na volbách, které uděláte, jedinečnou funkci pro hru pro více hráčů.

Společnost Guild Wars 2 má také poutavý boj a spoléhá se na formát založený na dovednostech, který je určen vaší zvolenou rasou a profesí. . Nejlepší na tom je, že hra je zdarma, bez předplatného k plnému užívání hry.

2.

Pokud jste fanouškem her Dark Fantasy, jako je Diablo, Path of Exile je úžasný RPG zdarma. Můžete hrát jako jedna ze sedmi různých tříd, jako je Strážce, čarodějnice, duelista a další. Vaše postava je jedním z mnoha vyhnanců zaslaných do země Wraeclast a během hry jezdíte po této oblasti a uděláte, co je v mých silách, abyste přežili.

Cesta exilu zahrnuje spoustu akcí, takže je nepravděpodobné, že by se nudilo přehrávání této hry. Když hrajete ve hře. Toto je skvělá hra zdarma, do které můžete potopit spoustu hodin a vždy musíte prozkoumat více.

3. Torchlight: Infinite

Tato hra je další splátkou po původní hře Torchlight, s velmi podobným stylem hry a mechanikou. Torchlight: Infinite je hra RPG pro hack-and-SLASH, kde si můžete vybrat z více tříd a získat dovednosti, které je třeba použít při bitvě. Hra je navržena tak, aby byla rychlá, aniž by se měřila bez jakýchkoli časů na tahy, takže pokud se vám líbí akce, tato hra by byla pro vás perfektní.

. Přesto, Torchlight: Infinite poskytuje rozsáhlé množství hraní a podmanivých bitvy.

4. Spirálové rytíři

Ve spirálových rytířích hrajete ve sci-fi mimozemském světě, kde musíte procházet po celé hodinky. Po dokončení každé úrovně se budete pohybovat hlouběji do Clockworks, když se pokusíte dosáhnout jádra. Během hry můžete shromažďovat předměty, zbraně a vybavení, které vám pomohou při vaší cestě.

Spiral Knights je také kooperativní hra, takže můžete přimět své přátele, aby vám pomohli také přes úrovně hodinek. Umělecký styl je velmi okouzlující a hratelnost je zábavná a rychlá. Celá hra může být plně přehrána bez potřebného předplatného nebo platby.

5. Nikdy zima

. Můžete se rozhodnout hrát jako jednu z osmi tříd, všechny z D&D. Příběh sleduje hráče, když se pokoušejí bojovat proti nepřátelům napadajícím zemi Neverwinter. Kromě tohoto hlavního příběhu je zde také možnost hrát ve světech vytvořených uživateli a vytvořit si jeden z vašich vlastních.

Neverwinter má také velkou hráčskou základnu, takže pokud se cítíte více nakloněni hrát s ostatními, můžete to také udělat. V této hře je také spousta obsahu, takže vždy budete mít co dělat.

6. Wakfu

Toto je tahová mmorpg, takže pokud máte rádi hry, které vyžadují více strategie, můžete si užít Wakfu. Můžete si vybrat z 18 tříd, které si můžete hrát, a svět je naplněn spoustou dungeonů a úkolů, které můžete dosáhnout. Spolu s jedinečným, okouzlujícím stylem vizuálního umění je to zábavná jedinečná hra.

Wakfu také zahrnuje spoustu kreativity, protože můžete ovlivnit svět ve hře, když v něm hrajete. Existují politika, do které se můžete zapojit, a hráči mohou buď zničit nebo pomoci podpořit růst prostředí kolem nich. Celkově je v této hře spousta zajímavých aktivit a nejlepší ze všech, je to zdarma.

7. Soda Dungeon

Soda Dungeon byla původně mobilní hra, ale nyní byla přivedena na PC. Ovládáte stranu dobrodruhů, když prozkoumáte dungeony a porazíte jedinečné nepřátele. To vám může umožnit upgradovat vaši hospodu a prodat více typů sody a přilákat nové třídy, které přidejte na vaši párty.

Kromě Great 2D, Pixel Graphics, Soda Dungeon také přináší solidní hraní hraní a zábavnou tahovou akci. Pokud zjistíte, že si tuto hru užíváte, je zde také pokračování, soda dungeon 2, což je také zcela zdarma hrát.

8. Grimmova dutina

Grimmova Hollow je rozkošná, ale strašidelná dobrodružná hra 2D RPG, kde hrajete jako charakter levandule, když hledá svého bratra v posmrtném životě. Grafika pixelů je velmi dobře provedená, stejně jako příběh, který zahrnuje několik různých konce. Během hry procházíte jeskyněmi a porazíte duchy na vaší snaze najít svého bratra.

I když se jedná o relativně kratší hru, je to vysoce kvalitní a perfektní malý RPG, když potřebujete přestávku od intenzivnějších her.

Hrajte novou hru zdarma s těmito RPGS

Bez ohledu na to, jaké dobrodružství hledáte, nemusíte to utratit žádné peníze. Existuje spousta úžasných RPG bohatých na obsah zdarma ve Steam, takže si je můžete stáhnout, aby se hráli na svém počítači, kdykoli chcete.

Existují nějaké bezplatné RPG, které nám chyběly? Dejte nám vědět níže.

Od té doby, co byla dítě, měla Kayla fascinaci technologií, videohrách a filmovou tvorbou. Vyrůstala o těchto tématech na více osobních blogy a užívala si proces rozbíjení technických konceptů. Naposledy se její zaměření přesunulo na psaní a Kayla nyní kontroluje a píše články související s technologií, editací videa a hraní her. Přečtěte si Kayla’s Full BIO

Přihlaste se k odběru na YouTube!

Líbilo se vám tento tip? Pokud ano, podívejte se na náš vlastní kanál YouTube, kde pokrýváme Windows, Mac, software a aplikace, a máme spoustu tipů na řešení problémů a videa na to, jak na to videa. Kliknutím na tlačítko níže se přihlásíte k odběru!

Hrajte zábavu a vzrušující zdarma online RPG hry pro PC

Hry na hraní rolí (RPG) jsou jednou z nejzábavnějších a nejzábavnějších her, které byste mohli hrát. Je to proto, že tyto typy her vám umožňují jít na různá dobrodružství a hrají roli hlavní postavy. Hry.lol vědět, jak zábavné jsou tyto hry, což je mnoho různých her RPG, které si můžete stáhnout a hrát. Co je skvělé, je, že všechny tyto hry jsou zdarma! Také se nemusíte starat o skryté poplatky a žádný úlovek! Chcete -li si užít svou hru. ! Pokud tedy hledáte něco, co určitě udělá váš čas příjemnější a zábavnější, hledejte hry zde ve hrách.lol! !

Genshin dopad na nespočet tajemství

Genshin Impact je považován za průlom v moderním herním designu. I když to nemusí mít nejoriginálnější koncept, protože obsahuje některé silně inspirované umělecké styly a herní mechaniku z The Legend of Zelda: Breath of the Wild, Genshin Impact vtrhl do scény s jeho úžasnou dodávkou, kterou mnoho hráčů miluje.

Jednou z her, které byste mohli chtít vyzkoušet, jsou legendy Monster. Tato hra vám umožní stát se nejlepším mistrem monster na světě! Můžete jednoduše rozbít své nepřátele a navázat přátele kolem komunity. To vám také umožňuje chovat některé legendární příšery před hrou. !

Na druhou stranu, pokud chcete zažít jiný druh role, hraní cechu hrdinů – Fantasy RPG by mohla vyhovovat vašemu stylu. Hra vám umožní vybavit své vlastní postavy a porazit mnoho příšer na každé úrovni. K dokončení mise ve hře budete také muset dokončit řadu úkolů. Cesta do mystické fantazie hry s Guildem hrdinů a hrát si se svými přáteli online!

Takže, na co teď čekáte? . Nechte se uvolnit uvnitř světa RPG a nechte svou postavu, aby vás přivedli k zábavnému dobrodružství, kde bojujete s příšerami, provádíte magii a další.

Prozkoumejte tituly hraní rolí

Hrajte Eversoul na PC

Hrajte Brotato na PC

Hrajte éru nebes na PC

Hrajte osud císařovny na PC

Hrajte magické kamenné rytíře na PC

Hrajte malé gladiátory 2 na PC

Hrajte Slime Hunter: Divoký dopad na PC

Hrajte Watcher of Realms na PC

Hrajte Tower of Fantasy na PC

Hrajte Mythwars & Puzzles: RPG Match3 na PC

Hrajte mimozemskou invazi: RPG nečinný prostor na PC

Hrajte Grim Quest - RPG Old School na PC

Hrajte Dragon Blaze na PC

Hrajte soul Land Reloaded on PC

Play Heroes vs. Hordes: Survivor na PC

Témata hraní her

Counterside Hayami

Counter: Boční průvodce – tipy, jak lépe hrát v tomto RPG

Jedna z nejzajímavějších strategických her, které můžete hrát. Je to hra RPG, kde hrajete roli generálního ředitele a poté přiřadíte čítače k ​​boji proti neznámým monsters.

Warriors of Genshin

?

Úžasné – to je jedno slovo, pokud bychom měli shrnout vše o dopadu Genshin. Samotný „úžasný“ to však prostě neřeže.

Zveřejněno 15. března 2021

Nexomon Trainer Monster Adventure

Hry Pokemon byly jednou z prvních her, na které se mnoho lidí spojilo, zejména poté, co vyšlo na mobilním herním zařízením Game Boy. Popularita této hry pokračuje dodnes, což vede k nesčetným verzím, stejně jako další podobné hry, které se ji snaží napodobovat.

Recenze hry Sdorica

Recenze hry Sdorica: RPG přátelský k začátečníkům

Sdorica je strategie a fantasy hra na hraní rolí od Rayark Inc. Tato hra obsahuje mimořádné postavy, úžasný umělecký styl, okouzlující hudbu a pohlcující příběh.

Games.Lol Free Game Download Logo web
Facebook Instagram Cvrlikání Youtube Svár Pinterest Reddit

.. 1 stahování webu zdarma pro online hry pro PC. Máme populární hry jako Granny, Gacha Life, Subway Surfaers, Pixel Gun 3D, 8 míčových bazénů, mobilní legendy Bang Bang a další. Hry..