8 nejlepších skateboardingových her, které by se měl každý shredder podívat, nejlepší skateboardingové hry všech dob | Digitální trendy

Nejlepší hry skateboardingu všech dob

Skateboard Park Tycoon se hodí do konglomerátu videoher z 90. let při navrhování a provozu vlastního parku byl trendem okamžiku. Byl to krátký trend a Activision na něj kapitalizoval ve správný čas.

8 her skateboardingu na kick-ass, které byste měli naprosto hrát

Z Skate 3 na Olliolli World, Tyto drahokamy skateboardingu nemohu dostatečně doporučit

Publikováno 21. dubna 2022
Můžeme získat provizi z odkazů na této stránce.

Obrázek pro článek s názvem 8 her skateboardingu na kick-ass, které byste měli úplně hrát

Skateboardingové hry se od 80. let hodně změnily. S novým hardwarem přichází nové motory, což vede k lepší fyzice, grafice fantazie a novým inovacím, jako jsou ovládací prvky s dvojitou hůlkou měnící žánr, které jsou viděny ve hrách, jako jsou jako například Skejt. Ale zatímco žánr vidí oživení díky Skatebird a nový Skejt Pokračování na obzoru (záběry, které údajně právě unikly), některé z nejlepších série videoher jsou buď nejasné nebo dlouhodobé. Existují také hříva nových her, které mi připomínají, proč je žánr skateboardingu tak cool.

Pojďme tedy mapovat některé z nejlepších z nejlepších. V žádném konkrétním pořadí je zde moje osm nejlepších her skateboardingu, myslím, že každý fanoušek žánru by měl úplně zkontrolovat.

Session / Skater XL

Session / Skater XL

Obrázek pro článek s názvem 8 her skateboardingu na kick-ass, které byste měli úplně hrát

Crea-ture Studios ‘ Zasedání A snadné denní studia BRAGTER XL ve skutečnosti nejsou stejná hra, ale vyplňují podobnou mezeru, kterou zbyl EA Skejt franšíza (která se brzy vrátí). Obě hry jsou simulátory skateboardingu hardcore, které zdůrazňují přesnou kontrolu desky nad obrovskými triky a dlouhými kombami. Obě hry (většinou) se vzdá vyprávění ve prospěch přísně skartování na místě. Obě hry dokonce obsahují schéma ovládání ve stejném duchu jako SkejtS levou tyčkou ovládá levou nohu a pravou tyčinku ovládá pravou. Až do Skate 4—Ho je třeba volat Sk4te, Jste vítáni, EA-Vyjádříte, tyto dvě jsou moje hry Go-to Skateboarding, když se chci soustředit na trikové mistrovství a porozumění namísto pouhého čistého adrenalinu.

Skate 3

Skate 3

Obrázek pro článek s názvem 8 her skateboardingu na kick-ass, které byste měli úplně hrát

Většina by si pravděpodobně vybrala OG Skejt pro to, jak to revolucioval skateboarding žánr, se svým duálnímu systému, který vytvořil složité nastavení pro technický zážitek, který trochu zrcadl reálný extrémní sport. respektuji Skejt, Ale EA je Skate 3 byl vždy mým oblíbeným sérií. Trvá to Skejt a Skate 2 Udělejte to dobře a hodí vás do otevřeného světa, ve kterém můžete jít téměř kdekoli a bruslit téměř cokoli. Jeho přepracovaný trikový systém vykazuje větší plynulost, tvůrce postav se rozšířil o větší personalizaci a jeho vyprávění je okouzlující, pokud je trochu praštěný. Opravdu, Skate 3 je OG Skejt ale větší, lepší a drsnější – a to je nemocné.

Skate City

Skate City

Obrázek pro článek s názvem 8 her skateboardingu na kick-ass, které byste měli úplně hrát

Mobilní skateboardingové hry nejsou vždy zábavné nebo intuitivní. Místo toho, abyste vám dali bruslař, jehož nohy ovládáte, většina her – jako Touchgrind—Tupte prsty do virtuálních nohou, což není nejpříjemnější způsob, jak bruslit na telefonu. Studio místnosti 8 Skate City vyřeší tento neintuitivní kontrolní problém napodobením SkejtSystém s dvojím posílením. To, co dostanete, je úhledný simulátor skateboardingu, který se snadno přehrává a jde s vámi kdekoli s vámi. Má také tuto měkkou, nízko-poly estetiku, která dobře páruje se svými tratěmi Lofi Beat, takže pro bruslení s nízkým klíčem je ideální pro rychlé lety nebo plnění nečinného času.

Rampa

Rampa

Obrázek pro článek s názvem 8 her skateboardingu na kick-ass, které byste měli úplně hrát

Li Skate City je mobilní verze Skejt, Pak HyperParadise’s Rampa je mobilní skateboardingová verze Umění rally. To myslím, že Rampa je minimalistický simulátor skateboardingu pouze o jedné věci: vert bruslení. Neexistují žádné masivní parky, které by se mohly podvádět, žádné výzvy astronomického vysokého skóre, žádné rozptýlení. Jen ty, deska a tato velká rampa zadku. Je to skvělý, meditativní zážitek o nalezení toku skateboardingu, což je obtížné udělat, když je sport sám technický a frustrující. Rampa jsou také obě tyto věci, ale díky jednoduchému ovládacímu schématu-na obrazovce jsou pouze tři tlačítka-je to také jeden z nejvíce uklidňujících, dosud vytvořených simulátorů skateboardingu skateboardingu.

Nejlepší hry skateboardingu všech dob

Jacob Roach

Na konci 90. let byla popularita Punk Rock na historicky nejvyšší úrovni, lidé říkali „radikální“ s pravidelností a skateboarding zažil oživení pomocí určitého sportovce a jeho neuvěřitelných dovedností. Skateboarding rychle našel také domov ve videohrách, s řadou Skaterů Tony Hawk, která se během několika minut nechala někoho stát mistrem Vert i Street.

 • Pro Skater 2 Tony Hawk (konzoly)
 • BRAGTER XL
 • Pro Skater 2 (Game Boy Advance)
 • Underground Tonyho Hawka
 • Skate 3
 • Zasedání
 • Skate it (Nintendo DS)
 • Olliolli2: Vítejte v Olliwoodu
 • Skejtuj nebo zemři!
 • Skateboard Park Tycoon: Zpět v USA 2004 Zobrazit dalších 5 položek

Následovaly další hry skateboardingu a navzdory žánru, který se do roku 2019 téměř vysychá, je nyní na různých konzolách spousta fantastických bruslařských her. Nyní je ten pravý čas na osvěžení žánru, s hrozícím remake prvních dvou her Tony Hawk Games.

Další čtení

 • Všechny hry Tony Hawk, hodnocené
 • Nejlepší zvukové stopy videoher všech dob
 • Nejlepší konzole videoher retro

Pro Skater 2 Tony Hawk (konzoly)

Druhá nejlepší videohra všech dob, podle Metacritic, Pro Skater 2 Tony Hawk 2 je bezkonkurenční, pokud hledáte hru skateboardingu, která zapouzdřuje žánr na vrchol jeho popularity a vlivu.

Perfektní fyzikální systém, skvělé obsazení profesionálních skateboardistů a zavedení editoru úrovně poskytly fanouškům nekonečné možnosti, jak mohli trávit svůj čas skartováním, s režimem zdarma skate stejně zábavný a návykovou jako strukturovanější možnosti.

Její soundtrack není nic jiného než Stellar, se slavnými skate punkovými kapelami jako Millencolin a Lagwagon zahrnuty spolu s jako Anthrax a Rage proti stroji. Energie stačí, aby vás udržela bruslení a jíst zmrazenou pizzu do 3 a.m.

BRAGTER XL

Screenshot of Skater XL na PC

BRAGTER XL je v parního včasném přístupu od roku 2018, ale právě nedávno spustila svůj plný 1.0 Verze. Před Skate 4 byl vyhlášen, BRAGTER XL v podstatě sloužila jeho roli. Na rozdíl od her Tony Hawk, BRAGTER XL je simulátor skateboardingu, což znamená, že vytažení i těch nejzákladnějších triků vyžaduje určité úsilí. Ve skutečnosti nejsou do hry naprogramovány žádné triky.

Místo toho každý z vašich palec ovládá nohu a jak je přesunete, deska bude automaticky reagovat. BRAGTER XL Obraťte se na strunu dohromady šílené kombo – i když je tu místo – a přivede to zpět na jednotlivé triky. S svobodou, kterou vám hra poskytuje, můžete dokonce vytvořit vlastní triky. V současné době, BRAGTER XL je k dispozici pouze na PC, i když porty pro Xbox One, PlayStation 4 a Switch by měly přijít koncem tohoto roku.

Pro Skater 2 (Game Boy Advance)

Předpokládací přístavy her pro konzoly Game Boy obvykle nezaručily od hráčů velké vzrušení a ještě méně často se ocitli na seznamech „Best of“ pro cokoli. Pro Skater 2 Tony Hawk 2, Nebylo to však jako většina přístavů Game Boy Advance.

Hra vyvinula mimořádně talentovanou vidici Vicarious a podařilo se přeložit pocit konzolových her na malou obrazovku, přičemž pouze vizuální a zvuková kvalita zasáhla. Přibití perfektní grind nebo 720 na vert rampy se cítí stejně jako na silnějších systémech, a můžete snadno hrát na jednu úroveň, dokud váš Game Boy Advance baterie úplně nezemře.

Underground Tonyho Hawka

Pro prvních několik záznamů v sérii Tony Hawk se zaměřilo zcela na skateboarding. S Podzemí, Série učinila zdánlivě zvláštní rozhodnutí nechat vás vystoupit ze skateboardu a pobíhat kolem jeho virtuálních světů a dokončit další aktivity.

Neztratil to však k bruslení starších her a dokonce to zahrnovalo režim celého příběhu, naplněný vystoupením celebrit a zrady, které byste mohli vidět v dospívající show CW. Přestože je částečně zodpovědný za přemístění celé franšízy od svého skateboardu s chlebem a máslem, Underground Tonyho Hawka zůstává klasickou hrou, kterou nelze přehlédnout.

Skate 3

Poslední plnohodnotná hra Skateboarding AAA stojí za hraní-nemluvíme o Pro Skater 5 – Tony Hawk – Elektronické umění’ Skate 3 byla nejlepší verzí vlastního pořizování žánru.

Více zakotvené než vlastní nabídky Activision, ale se zaměřením na bruslení založené na dovednostech, Skate 3 založil loajální následování, které stále žádá elektronické umění, aby investovala do pokračování dodnes, přestože bylo propuštěno v roce 2010. I když se to splní, konečně, Skate 3 stále stojí za to hrát.

Na rozdíl od punkových skalních melodií The Tony Hawk Games, Skate 3 představoval eklektický mix, který zahrnoval dinosaur JR., Beastie Boys, a dokonce i Steel Panther.

Zasedání

Snímek relace na PC

Zasedání je v podstatě BRAGTER XL Pokud jde o mechaniku. Používá stejný systém palce, kde ovládáte každou nohu nezávisle. Zasedání je však zcela zaměřen na realismus, ještě více než BRAGTER XL. V mnoha ohledech je to lepší hra, s těsnou mechanikou a ikonickými brusleními, krásně znovu vytvořenými pro jednoho. Zasedání je však stále velmi nový, ale vstupuje do předčasného přístupu koncem minulého roku a bude to mnoho dalších měsíců, než uvidíme 1.0 Spuštění.

Ještě pořád, Zasedání teď stojí za to. Přestože je stále posetý chybami, hlavní předpoklad je vynikající a existují některé jedinečné funkce. Naším oblíbeným je editor videa, kde můžete spojit klipy svých triků a vytvořit si vlastní sestřih. Bylo by skvělé to začlenit do Podzemí-Systém progrese stylů, kde se různí sponzoři osloví na základě vašeho demo. Prozatím však prostě máme editor videa a v roce 2020 vzhledem k tomu, že je to stav skateboardingu, je to víc než dost.

Skate it (Nintendo DS)

Místo toho, aby se pokusil vzít konzoli Skejt A zmenšte je pro individuální port, Brusle to Pro Nintendo DS chytře používá jedinečné funkce dotykové obrazovky konzoly k vytvoření intuitivního trikového systému.

Přejetím stylusu přes skateboard na spodní obrazovce způsobuje, že váš bruslař provádí různé triky, aniž by obětoval přesnost a šířku triků dostupných ve verzi konzoly. Byl to také skutečný vzhled s 3D modely znaků, které patří mezi nejpodrobnější a nejlépe animované na DS, spolu s nádhernými prostředími, které systém tlačí na jeho limity.

Olliolli2: Vítejte v Olliwoodu

Olliolli 2

Na rozdíl od mnoha dalších nejlepších her skateboardingu, Olliolli2: Vítejte v Hollywoodu není o nalezení nejlepších 3D prostředí, která by stáhla vaše konečné triky. Místo toho je to v podstatě automatická plošinovka se skateboardingem jako váš dopravní prostředek.

Vaším cílem je dostat se na konec každé úrovně bez vymazání a můžete vytáhnout různé tahy, abyste zvýšili své skóre a najít tajemství, než překročíte cílovou čáru. Přestože je ve 2D a jde o retro inspirovaný vzhled filmu, Olliolli2 je překvapivě hluboký a je k dispozici téměř na každém systému, který si v tomto bodě dokážete představit.

Skejtuj nebo zemři!

Přestože Tony Hawk přinesl do každodenní konverzace bruslení. Jednou z nejlepších raných skateboardingových her byla brusle nebo zemřela!, Rátingová hra naplněná rozmanitostí pro zábavní systém Nintendo a další systémy z 80. let, které zahrnovaly režim naplněného překážkou shora dolů, sjezdové události a půlpipe předvádějí vaše nejlepší triky.

Postrádá možnosti přizpůsobení, které bychom viděli v pozdějších brusleních hrách, bruslení nebo zemřeli! Nicméně měl postoj, který jsme očekávali od kultury bruslení. Zahrnovalo také dost cheeseness, aby umožnilo jeho směšnému názvu zdarma průchod.

Skateboard Park Tycoon: Zpět v USA 2004

Pokryli jsme téměř celou řadu skateboardingových her, od skate po Tony Hawk po brusle nebo zemřeli! Ale jeden je v vlastní lize – skateboard park magneto. Hra vyvolá komické mrknutí na skateboarding a tycoon výstřelek z minulosti a dodává rozmanitý produkt. Je těžké kategorizovat hru s trochou všeho, ale bizarní zvraty a zatáčky dělají tak zábavné hrát.

Skateboard Park Tycoon se hodí do konglomerátu videoher z 90. let při navrhování a provozu vlastního parku byl trendem okamžiku. Byl to krátký trend a Activision na něj kapitalizoval ve správný čas.

Nyní můžete hrát hru zakoupením použité kopie online nebo ji najít na webu Abandonware.

Doporučení editorů

 • Nejlepší herní počítače pro 2023: Dell, původ, Lenovo a další
 • Nejlepší hry Nintendo Switch pro 2023
 • Nejlepší nabídky náhlavní soupravy: Turtle Beach, Razer, JBL a další
 • Nejlepší hry na PlayStation Plus, Extra a Premium
 • Nejlepší hry pro iPhone v roce 2023: 31 her, které musíte hrát právě teď