80 pro balíček map? Cod 2023 bude pokračováním… | Earlygame, The Dimored Modern Warfare 2 Greatest Hits Map Pack vyhrál t bez těchto klasiků COD | Shotkul skalního papíru

Pack Map Map Pack The Map Pack, který se týká moderního válečného válečného 2 největšího hity

Tento článek obsahuje přidružené odkazy, které jsou označeny [Symbolem nákupu]. Tyto odkazy pro nás mohou za určitých podmínek poskytnout malou provizi. To pro vás nikdy neovlivňuje cenu produktů.

$ 80 za mapovou balíček? Cod 2023 bude pokračováním moderní války 2

Bloomberg potvrdil, že COD 2023 bude pokračovat v příběhu Modern Warfare 2 a dokonce přenést obsah MW2. Bude to jen plná cena DLC?

CO D 2023 MW2 5

Call of Duty News letos jsou bláznivé. Nebylo to tak dávno, co jsme byli všichni přesvědčeni, že moderní válka 2 bude mít dvouletý cyklus. Pak jsme slyšeli zprávy o vydání velkého DLC, které nahradí nové prémiové vydání, a nyní, když má být DLC přece jen plnou cenou prémiovou Call of Duty.

Po nedávném úniku dokonce odhalil název kódu pro COD 2023, což je zjevně „Jupiter“, Jason Schreier nyní uvedl ještě více podrobností o COD 2023.

Cod 2023 bude moderní válka 2.5

Podle Jasona Schreiera byl Cod 2023 vlastně Plánováno jako „prémiová expanze“, ale změnila se na plnou hru během jeho vývoje. Aktuální plán je Pokračujte v příběhu Modern Warfare 2, ale také přeneste obsah MW2. Také to uvádí Hry Sledgehammer jsou podporovány Treyarchem a Infinity Ward Aby se uvolnění stalo.

Takže ano, jak jsme již uhodli, Activision plánoval uvolnit velký DLC pro MW2 v roce 2023, ale pak si uvědomil, že mají dostatek obsahu, aby jej mohli prodat jako plnou hru. Jak je však uvedeno ve zprávě Bloomberg, někteří Zaměstnanci Sledgehammer se ve skutečnosti obávají plánu protože mají méně než dva roky na vývoj celé hry. Všichni si pamatujeme potíže, které Vanguard měl. Doufejme tedy, že podpora jak Treyarch a Infinity Ward, stačí k tomu, aby zabránila úplné katastrofě.

Nemusíte čekat dva roky, než bude pokračovat v příběhu MW2, je skvělá zpráva, ale přenos „starého“ obsahu z MW2 by mohlo vést k obrovské bouři v komunitě COD. Mnoho hráčů je již naštvané tím, že stejné multiplayerové mapy jsou znovu a znovu přepracovány COD 2023 právě MW2 s novou kampaní. Prodej toho za plnou cenu s hráči neklesne dobře.

Ale mějte na paměti, že ani informace z Bloombergu nejsou oficiálně potvrzeny Activision. Nyní je vše, co víme o COD 2023, založeno pouze na únicích a pověstech a může se kdykoli změnit.

Tento článek obsahuje přidružené odkazy, které jsou označeny [Symbolem nákupu]. Tyto odkazy pro nás mohou za určitých podmínek poskytnout malou provizi. To pro vás nikdy neovlivňuje cenu produktů.

Mapová balíček „Greatest Hits“, který se týká moderního válečného 2 „největších hitů“

Vousatý muž v klobouku zvedne ruku při pozdravu v moderní válce Call of Duty

Call of Duty: Modern Warfare 2 ještě není venku a již existuje zvěsti, že k oslavě 20. výročí série hra dostane placenou balíček „největších hitů“ představující spoustu klasických map z přes sérii. Mluvíme o oblíbených z Infinity Ward, Sledgehammer Games a Treyarch, vše se vrhlo do jednoho mega-bundle.

Samozřejmě je to jen pověst, což znamená, že by to mohlo být kdykoli odhaleno. Ale to bylo Hayden a já – rezidentní hlasovatelé RPS Treehouse – myšlení. Pokud se ukáže, že tato pověst je pravdivá, které mapy bychom chtěli vidět návrat pro moderní válku 2?

Skotský hrad Stonehaven, mapa od Call of Duty: Ghosts

Stonehaven – Call of Duty: Ghosts

Hayden: Také zástupný znak ode mě, to určitě přiměje každého kliknout. Nikdo neměl rád duchové tresky, správně? Domnívám se, že bychom měli přivést zpět svou nejlepší mapu, Stonehaven. Stonehaven je starý hrad na zelené skvrně skotské krajiny. Odložte tyto brokovnice pryč a rozbijte se na rozsah, protože se chystáte na zabití na dlouhé vzdálenosti.

Některé mapy duchů tresky, včetně Stonehaven, měly také dynamické prvky, díky nimž byly mapy trochu interaktivnější. Na Stonehavenu byste mohli snížit bránu hradu a nutit nepřátelský tým, aby buď běžel po stranách, nebo pomocí C4 otevřel ji zpět. Je to malý dotek, ale skvělý malý prvek, který má věci smíchat ve zvláště živém chokepoint. Je to už téměř deset let od té doby, co se tato mapa poprvé objevila a od té doby se nevrátila, ale zatímco recepce duchů Cod mohl být chudý, doufám, že Stonehaven se navždy neztratí v minulosti.

Estate – Call of Duty: Modern Warfare 2

: Ahhh, mnoho dobrých vzpomínek leží v panství. Doslova doslova, když si vzpomínám, jak hraji hodně hledání a ničení se svými přáteli po škole a položení do dlouhé trávy těsně před velkým panstvím, jako je šňupací. Většinu času mi zabil zdarma.

Jak název napovídá, majetek má ve svém centru fantastický dům, s řadou bodů zájmu. Je tu skleník, jakýsi kousek zahrady, který vede na pole za hranicemi, příjezdová cesta, která se svažuje nahoru a dolů, a další kousky, které v mé paměti zůstávají mlhavé. Ať tak či onak, dělá to skvělý čas s přáteli, protože boje vypuknou ve všech těchto různých kapsách, kde by se mohli sblížit do domu pro výbušné finále – nebo naopak.

Hráč se zaměřuje na nepřítele na unesené mapě v Call of Duty Black Ops: studená válka

Summit – Call of Duty: Black Ops

Hayden: Summit je hlavně o té velké zóně zabití uprostřed, přičemž všichni se vrhli do centrální základny. Je to však schopnost proklouznout se kolem okrajů zasněžené hory a lemovat vaše protivníky, díky nimž je summit tak dobrý, se spoustou vstupních bodů na obou stranách, což hráčům umožňuje přístup k této hlavní budově z téměř jakéhokoli úhlu. Nutí vás, abyste se neustále pohybovali a odrazili kempování tím, že centrální budova snadno pronikne dobře provedeným útočným tlakem. Summit se v průběhu let vrátil hodně, objevil se v každém černém ops jiném než studená válka, ale to neznamená, že se cítí starý. Je to hvězdná mapa z jednoho z nejlepších záznamů Treyarch v seriálu, a to jistě udělá hodnost největších hitů mapových pack.

Afghán – Call of Duty: Modern Warfare 2

Ed: Promiň, další výběr z moderní Warfare 2, ale hej, tato hra je plná klasiky. Afghán dostane můj výběr, protože je to jasné a pískované, což způsobuje jiný celkový pocit pro mnoho travnějších, šedivějších map yore. A je to také jeden se zajímavým rozvržením, které je v některých ohledech trochu podobné smyčce majetku. Ve středu máte havarované letadlo, které je krouženo okraji útesu a pevnějšími menšími skvrnami.

Afghán vždy doručuje na frontě rozmanitosti, protože kontrola nad okrajem útesu znamená, že můžete stříhat mravence skittering pod vámi. Útes má také otevřenou zónu pro malé potyčky, pak se zužuje do nebezpečného chokepoint pro chaotické stand-off. Pak samozřejmě máte doutnající zbytky letadla a jejího nákladu roztroušené kolem, což způsobuje příležitosti k kreativnímu krytí, jako byste chytili něco, co zůstanete naživu v bojích. Možná je to nejbližší pocit paintballu ve hře, kterou můžete získat.

Únos – Call of Duty: Black Ops 2

Hayden: Hijacked má také vyzkoušené a testované rozložení třípruhového rozvržení, díky čemuž je ideální pro rychlé pohybové hry pro protiútok. Ať už procházíte tunely nákladů, abyste mohli lemovat druhou stranu nebo nabití z vnějších uliček, abyste rychle tlačili, existuje spousta způsobů, jak zlomit pasti a získat výhodu. To je obzvláště užitečné při pokusu o pomoc vašemu týmu protlačit centrální oblast, vnější část lodi osídlená malým altánem a vířivou vanou pod širým nebem. Tato část mapy způsobuje čistý chaos, když je naplněna dvěma spěchajícími týmy, ale existují vysoké výhody, které můžete použít k přehlédnutí střelby a pomoci svým spojencům shora.

Summit a Hijacked se cítí jako zřejmá volba pro moderní válku 2, které se říkaly největší hity mapy, protože by jim mohly pomoci cítit se rychleji. Zdálo se, že beta beta nutí hráče, aby šli pomale. Kempování je však nudné a menší, více akčních map, jako je Summit a Hijacked. Stonehaven může být šetrnější karavany, ale bylo to téměř deset let a já chci vidět, jak se vrací. Jak jsem řekl, je to zástupný znak.

Není to špatný výběr, který jsme tam udělali, eh? Pokud si myslíte, že jsme se rozhodli, nebo zmeškali něco velkolepého, můžete v komentářích učinit důvod pro své nejlepší mapy.

Activision Blizzard publikuje Call of Duty a stále čelí právnickým žalobám, které obviňují kulturu sexuálního obtěžování a diskriminace na pracovišti. Microsoft také má v úmyslu koupit Activision Blizzard, ačkoli dohoda je v současné době vyšetřována britskými regulačními orgány ohledně konkurenčních obav.

Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

Přihlaste se a připojte se k nám na naší cestě k objevování podivných a přesvědčivých PC her.