9 Atomové srdeční tipy a triky pro přežití robotických válek | Gamesradar, Tipy a triky – Průvodce atomovým srdcem – IGN

Tipy a triky

Na rozdíl od jiných střelců z první osoby se nepřátelé atomického srdce nejedná stejně. Každý nepřítel bude mít jiný vzorec než jeho pohyb a útoky, ať už je to laboratorní techniky, které budou vždy předvídatelně jít na a Dropkick Když vložíte vzdálenost mezi vámi a nimi nebo kachní roboty, které se přepínají mezi Rychlý oheň směřující dopředu a technika malty.

9 Atomové srdeční tipy a triky přežití robotických válek

Atomové srdce

Vyzkoušejte tyto tipy a triky pro atomové srdce, které vám pomohou naučit se lana boje, průzkumu, zbraní, polymerních sil a více kromě toho, abyste mohli čelit robo -pokalypse. Atomové srdce je docela světlo na komplexní návody a vysvětlení věcí, takže vás necháte hodně vymyslet, protože nejrůznější nové systémy, zbraně a neuropolymerní síly jsou upuštěny v klíně. Doufejme, že s těmito tipy můžeme pomoci vyrovnat křivku atomového učení srdce, aby se kolem zařízení 3826 a bojových robotů dostalo mnohem menší utrpení. Zde je našich 9 tipů a triků atomového srdce, abyste se ujistili, že můžete pokračovat – lépe červené než mrtvé.

1. Zachovejte munici brzy, ale ne za cenu zranění

Munice je vzácná, ale ne tak vzácná, jak si myslíte. Brzy dostanete brokovnici s omezenou municí, ale nebude to trvat dlouho, dokud se čerstvé skořápky a kulky stanou trochu převládajícími. Být lakomý se svými výstřely je vždy dobrý, ale neměli byste dál zkoušet zbraně a síly na blízko, pokud to znamená, že jste šikanováni rozzlobenými haváriemi a ztrátou zdraví – protože jediným způsobem, jak získat zdraví zpět, je spálit zdravotní balíčky které jsou stejně vzácné jako munice a rozhodně cennější.

Později se ocitnete, že získáte více munice, stejně jako více způsobů, jak ublížit nepřátelům, kteří vás nestojí nic (jako jsou vaše polymerní síly). Do té doby však chcete být trochu opatrnější a střely střely pouze tehdy, když je alternativou úder v ústech.

2. Použijte NORA k upgradu, ale také ukládejte, řememe a demontáž

Narozměrná lednička s agresivně sexuální osobností byla… myslím, že kreativní volba, ale Nora přesto slouží řadě důležitých rolí ve hře – nejen upgrady, jako je síla atomového srdce nebo vylepšená verze atomové srdeční telekineze, ale možnost, ale možnost Skladujte vybavení a zbraně, abyste vyčistili svůj inventář, vytvořte nové vybavení ze surovin, které jste našli, a dokonce demontujte kořist, které nepotřebujete do komponent, které pak můžete použít k vytvoření nových věcí.

Je to poslední z těchto funkcí, na které se snadno usne, protože v atomovém srdci je taková řada zařízení, že zatímco nic z toho není nesmírně hojné, obvykle budete mít přebytek něco, I když je to jen munice pro zbraň, kterou jste skladovali. Nezapomeňte to rozebrat a vytvořit lepší kořist, kterou skutečně používáte – jinak je to jen zbytečné úložiště!

3. Hledejte žluté objekty – je to znamení, že věci lze vyšplhat

Jak prozkoumáte, můžete vidět objekty se žlutým odstínem, někdy vybledlé, někdy ne. Zatímco mnoho objektů v atomovém srdci lze vyšplhat nahoru, žlutá hra na vás křičí: „Vyšplhejte se sem!„Pravděpodobně to není jen výhodné místo, ale skryté oblasti s novými zdroji a řemeslnými plány. Je pravda, že některé z nich vyžadují obtížné výzvy k platformě, ale obvykle to stojí za to, zejména pro hráče, který chce být dobře vybaven pro to, co je před námi.

4. Nemusíte rozebrat ani poškodit těla, stačí je uklidit

Není to jasné od začátku, ale demontáž robotů poté, co je zabijete. Veškerá kořist, kterou můžete vystoupit z nepřátel, je přístupný ve chvíli, kdy zemřou, a nezlepšuje se manglingem šrotu. Ve skutečnosti, vzhledem k tomu, že kořist je vždy v konkrétní části těla nepřátel, riskujete, že tuto část seříznete a ztrácíte přehled o ní!

5. Naskenovat neustále – a na více než okamžik

Atomový srdeční skener je prvním zařízením, které jste dávali, a je to neocenitelné v různých situacích, vybírání blízkých nepřátel, předmětů, těl a halabitelných kontejnerů. Může to však být trochu … pichlavé a nespolehlivé, zvláště pokud se pohybujete nebo nepřátelé stojí v klidu. Z tohoto důvodu nejen rychle zhoďte skener na okamžik, nebo riskujete, že vám chybí mnoho informací – nechte to na chvíli nebo dva, pak Neváhejte a nechte to poté klesnout.

6. Zpravidla se chcete zaměřit na melee, polymerní síly a nabité zbraně

Co mají všechny tyto věci společné? Jsou zdarma! Nebo alespoň nestojí nic víc než regenerace energie. To se spojuje s naším bodem za ochranu munice; Pokud si nikdy nejste jisti, co má být vybaveno, doporučujeme vybrat elektro nebo dominátor, které jsou to slušné zbraně, které odkazují na váš oblek, a v průběhu času se doplňujeme – ve skutečnosti se domníváme, že elektrák je jedním z nejlepších atomových atomových Srdeční zbraně. Neměli by být pouze věc, kterou máte na vás, zejména s ohledem na to, že někteří nepřátelé jsou odolné vůči takovým zbraním, ale je to dobrý výchozí bod a dobré nastavení výchozího nastavení.

7. Frostbite a polymerní proud jsou skvělé výchozí body

Mimochodem, nejlepší schopnosti chytit? Frostbite, který pomalu zamrzne nepřátelům, a polymerní proud, který je potahuje v goo, které jim zmocňuje vše, co jim děláte … jako je zamrznutí nebo je zasahuje výchozím Shok Power. Tak jděte dovnitř, zasažte nepřátele polymerním paprskem a poté přepněte na další dvě síly. Frostbite je okamžitě uzavře na ledě, zatímco Shok bude eskalovat ze statického zap na smrtící blesk. Můžete dokonce stříkat polymerní goo na podlahu a pak jej vyvolat a vytvořit past na zapínání, do které se naráží.

8. Stealth je možnost … ale není to snadné

Ano, je tu technicky Stealth v atomovém srdci, ale nedoporučujeme, aby se na něm závislé. Neexistují žádné ukazatele viditelnosti, všechny vaše zbraně jsou hlasité, neexistuje žádná možnost nahlédnout pro rozhlížení objektů a všichni nepřátelé jsou neuvěřitelně vnímaví a Nepředvídatelně se pohybujte, otočte se a spatří vás přikrýt krabici padesát stop daleko. Nechápejte mě špatně, to neznamená, že to nestojí za to vyzkoušet, ale pravděpodobně se nebudete vypořádat se všemi nepřáteli v oblasti tímto způsobem, s největší pravděpodobností dokážete jeden nebo dva vyjmout, než se spatří, když jste vy pohrává se s jedním z mnoha hádanek atomového zamykání srdce. A když už mluvíme o spatření ..

9. Shok kamery a běh!

V zařízeních i v otevřeném světě jsou pampeliškavými kamerami problémem a přitahují nepřátele do vaší oblasti. Obzvláště snadno vás vidí, když jste venku, jako ta zatracené věci všude, A zatímco hra navrhuje, aby je odvrátily hozené objekty, navrhujeme jim dát výbuch elektřiny s vaší Shok Power. Dočasně je uzavře, což vám dává šanci jen protékat.

Nyní by se možná divilo – proč je úplně nezničit? Odpověď na to zní: Opravují se. Malé pchelas (létání, roboti ve tvaru fazole) přijde a opraví jakýkoli robot, který zničíte, odeslán robotickým montážním závodem (kopusové struktury s otvory v). Budou také přicházet, obvykle s jinou pchela s laserem, který zaútočí na kohokoli, kdo zasahuje opravy. Můžete je zadržet bez přílišných potíží – ale co má smysl? Nikdy nedojdou, takže je mnohem snazší dát kameře zap s Shok a běžet dopředu, než se může přitáhnout zpět dohromady.

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Tipy a triky

S dobrodružstvím P-3 v různých pododdílech Komplex 3826 Přinutit ho, aby porazil obří šéfy, nepoctivé AI a různé mutované ohavy, atomové srdce může být těžkou hrou, kterou se musíme učit, zejména brzy. Pro ty, kteří hledají několik ukazatelů, aby je mohli začít, jsme vás zakryli.

Atomic Heart 20230216171450.JPG

Níže najdete řadu tipy a triky Pomozte ve vašem dobrodružství uniknout komplexu. Uvádíme všechny tipy a triky v níže uvedené tabulce, takže můžete přeskočit na ty, které vás nejvíce zajímají pomocí odkazů.

Naučte se vyhýbat se

Brzy do hry se P-3 naučí krok, který je nezbytný pro jeho přežití: uhýbání. Zasažením Kruh / b Když jste v boji, můžete rychle Veer odešel, že jo nebo zaostalý, vyhýbat se nepřátelským útokům a Přemístěte se. Tato schopnost je nezbytná pro omezení toho, kolik škody způsobíte v bitvách.

Atomic Heart 20230216161330.JPG

P-3 může být jen člověk, ale jeho nepřátelé rozhodně ne. Poháněné neomezenou energií, vaše robotičtí i mutantní nepřátelé mohou Nabíjení na vás, neúnavně zaútočit a Udělejte obrovské škody v krátkém časovém období. Nejlepší dovednost, kterou můžete použít k přežití bojů, je naučit se, jak efektivně uhnout se, aby se jejich útoky nixovaly.

Moje skvělá hra-My Great Capture 2023-02-23 17-47-13.png

Uhýbání doleva nebo doprava, když vidíte, že nepřátelský ukončení útoku je užitečná dovednost, ale je to nejužitečnější, když nepřátelé skončí Útoky na přepětí. Ty budou telegrafovány malým Oranžový kruh objevuje se nad nepřítelem. Dodge to jako váš život závisí na tom, protože pro P-3 to ano. Další dobré tipy jsou zakoupit Sleazeball a Druhý dech schopnosti, které vám umožní stát se neporazitelným a vyhýbat se a vydělat druhý Dodge respektive. Ty budou vaše úhlové ještě efektivnější.

Nenechte se dostat do rohů

Jedním z frustrujícího dohledu nad bojovým designem atomového srdce je to, jak snadné je ocitnout se na kousku terénu a neschopný se pohnout, zatímco na vás nepřátel neúnavně zaútočí. Je to problém s neohrabaným bojovým systémem hry, ale to znamená, že budete muset zůstat ostražití, pokud nechcete zemřít uvězněný v rohu.

Atomic Heart 20230219212822.jpg

I když budete pravděpodobně pro většinu hry bojovat z zadní nohy. To je mnohem snazší v segmentech otevřeného světa hry, ale oblasti jako Vavilov komplex bude vyžadovat, abyste si byli vědomi svého okolí neustále. Vždy přemýšlejte o tom, do čeho jste zpět a zda můžete navigovat v špetce.

Staňte se mistrem melee

Ačkoli atomové srdce vám poskytne natáčení naskládaného arzenálu zbraní, rychle si uvědomíte, že munice je vzácný zdroj, který budete chtít chránit. Ačkoli útočící mutanty s a brokovnice Dokončí práci rychle, musíte také vzít v úvahu, že je mnohem důležitější zachránit skořápky pro dalšího obávaného šéfa, který protíná vaši cestu.

Atomic Heart 20230219190310.jpg

Naštěstí má hra řešení, které zlepšuje pouze více zdrojů a času, kdy do ní investujete: Melee zbraně. Během svého pobytu na komplexu 3826 narazíte na arzenál položek na melee ohnivé osy, nože, Bludgeons a Modifikované baseballové netopýry. Zvykněte si na ně a soupravte je se spoustou upgradů, protože jejich použití vám ušetří tunu munice.

Udělejte elektro a dominátoru do Powerhouses

Prodloužení předchozího tipu zaměřte své včasné upgrady na Elektro. Malá pistole běží zcela mimo Charlesovu energii, což znamená, že je to dobíjecí zdroj munice.

Atomic Heart 20230219172732.jpg

I když je to o něco slabší než brokovnice a pistole, S některými upgrady se může stát klíčovou součástí vašeho arzenálu, což vám umožní zničit nepřátele, aniž byste se museli starat o to, kolik munice vynakládáte.

Moje skvělá hra-My Great Capture 2023-02-26 13-30-36.png

Totéž platí pro Dominator které získáte později ve hře. Vzhledem k tomu, že zbraň fungují na Charlesově energii, je nezbytné budovat pušku, aby mohla zničit nepřátele, aniž by potřebovala další klipy nebo skořápky.

Kořist všechno

Rubování zdrojů je zásadní pro úspěch v atomovém srdci, do té míry, že hra pro vás aktivně urychluje proces. Držením R1 / RB a držíte kurzor směrem k lootovatelným objektům, Do batohu automaticky nasáváte všechno a nekonečně zrychlíte množství času potřebného k vyčištění místnosti všech svých nejdůležitějších položek.

Atomic Heart 20230216195855.JPG

S tak užitečnou schopností na dosah ruky (doslova) neexistuje žádný důvod, proč byste neměli kořít vše, co není přišroubováno. Nejenže zajistí, že budete mít neustálé dodávky zdraví, munice a šrotu, ale také vám to pomůže v budoucnu, přičemž každá položka, která se nemohou hodit do vašeho inventáře, bude okamžitě přepravována do vaší osobní skříňky zpět v bezpečná místnost.

Často upgradujte svůj arzenál

Ačkoli jiné hry podobné atomovému srdci se snaží rozložit upgrady v průběhu dlouhých časových období, klíčem k tomu, aby se v tomto světě nepoctivých robotů a monstrózních mutantů spojili, je upgradovat téměř pokaždé, když se vrátíte do místnosti Save Room. Vzhledem k tomu, že většina oblastí hry nabízí hojnost šrotu a nepřátel, kteří upustí slušnou hromadu zdrojů, najdete upgrady pravidelně získány.

Moje skvělá hra-My Great Capture 2023-02-23 18-06-35.png

Držet Investice neuropolymerů do upgradů postav a Zrušit do svých zbraní Takže jste stále stále silnější, jak jdete. Nebojte se investovat zdroje, protože je pravděpodobné, že vám bude mít větší náklad dříve než později než později. Ještě lepší je, že pokud máte pocit, že vás vaše schopnosti vedly do stylu hry, který se vám nelíbí, můžete resetovat všechny své statistiky a začít znovu.

Prohledejte každého nepřítele, se kterým narazíte

Během prologu atomového srdce dostane P-3 a Neuropolymer To mu umožňuje vidět skrz zdi a analyzovat nepřátele. Tato schopnost je známá jako skenovat a lze jej použít Double-Tapping and Holding R1 / RB. Při skenovacím režimu manévrujte kameru a zaměřte se na nepřátele, abyste viděli jejich odpory, silné stránky a Zdroje, které vyděláte, je poražením.

Atomic Heart 20230219183456.jpg

Nejenže je to skvělý způsob, jak vědět, jaké zbraně nebo schopnosti způsobí poškození vašich nepřátel Trofej skeneru Odemčení po skenování každého nepřítele ve hře.

Pomocí skenování se ujistěte, že jste nic nezmeškali

S atomovým srdcem nabízejícím velké plochy s mnoha komody, stoly, skříňky a skříňky Kořist, je snadné vynechat zdroje nebo někdy i důležité předměty při pohybu v oblasti. Pokud se chcete ujistit, že vám nikdy nic neunikne, zvykněte si zapnout skenovat a před odjezdem se rozhlédnout po oblasti.

Moje skvělá hra-My Great Capture 2023-02-26 11-40-26.png

Všechno zvýrazněné v modré je interaktivní položku, na kterou byste se pravděpodobně měli podívat, ať už je to sběratelské nebo mrtvé tělo, které jste ještě kořili. Vzhledem k tomu, že tyto položky vám umožní častěji upgradovat, stojí za to skenovat každých pár místností, abyste se ujistili, že jste co nejvíce vybaveni

Upgradujte Shok a Frostbite

Během svého stintu v Vavilov komplex, P-3 zjistí, že může transformovat Charles a dát mu nové schopnosti. Dva z nich jsou Shok a Omrzlina. Obě síly umožňují P-3 vystřelit prvky z jeho rukavice. Oba jsou klíčem k využití slabých stránek vašich nepřátel, zejména na začátku hry, když většina vašich zbraní způsobuje neelementové poškození.

Atomic Heart 20230219231443.jpg

Nezapomeňte investovat neuropolymery do jejich upgradu. Shok je skvělý pro porážku nebo ohromující robotické nepřátele jako Pchelas a Labtech roboti, zatímco omrzlina může zastavit organické a robotické nepřátele ve svých stopách, což vám dává čas na opětovné načtení, vypnutí zbraní nebo některých brutálních úderů na blízko.

Taktika bezpečnostní kamery

Mechanik představený brzy na tom, že bude mít velký vliv na hru do budoucna bezpečnostní kamery. Tyto kousky sledovacích strojů najdete po celém světě atomového srdce a vůle svolat nepřátele na jejich postavení Pokud nacházejí poblíž P-3.

Atomic Heart 20230216181530.JPG

Zatímco kamery v sekci Vavilov Complex budou jednoduše upozornit nepřátele na vaši přítomnost, jakmile se dostanete na otevřený svět, tato zařízení se stanou vážnou překážkou. Všimnou vás z mil daleko, reagovat na zvuk, Pchelas lze neustále opravit a mít schopnost svolat vlny velmi mocných nepřátel. Proto je nejlepší pokrýt taktiku, kterou musíme použít, abychom se jim vyhnuli.

Moje skvělá hra-My Great Capture 2023-02-23 19-39-51.png

Nejdříve nejprve použijte Shok dočasně deaktivovat kamery, pokud je to možné, před nástupem se záběry z vašeho Elektro. Ačkoli většina kamer bude opravena, můžete obvykle vyjmout kamery v několika zásazích, což vám umožní proklouznout kolem nezjištěných před opravou. Za druhé, pokud vás kamera spatří, uteče a na nic nezaútočte na dohled.

Moje skvělá hra-My Great Capture 2023-02-23 20-16-38.png

Kamery, které vás spatří, jsou otravné, ale Narazí na úroveň alarmu pouze na 1, které upozorní na vaši přítomnost nedalekých nepřátel. Pokud vás uvidí bojovat proti nepřátelům, Budou narazit na úroveň alarmu na 2, dovolit jim Zavolejte na posily. Chcete se tomu vyhnout za každou cenu, což znamená, že běh a úkryt je mnohem moudřejší než stát a bojovat. Jakmile úroveň alarmu klesla na 0, můžete obnovit svou bitvu.

Atomic Heart 20230219231316.jpg

Hlavní věc, kterou si musíte pamatovat, je, že na rozdíl od jiných her, Bezpečnostní kamery jsou neustálou hrozbou, kterou budete muset spravovat. Vzhledem k tomu, že mohou být opraveni, vždy vás budou lovit, takže byste měli přijít na to, jak bojovat.

Studium útoku

Na rozdíl od jiných střelců z první osoby se nepřátelé atomického srdce nejedná stejně. Každý nepřítel bude mít jiný vzorec než jeho pohyb a útoky, ať už je to laboratorní techniky, které budou vždy předvídatelně jít na a Dropkick Když vložíte vzdálenost mezi vámi a nimi nebo kachní roboty, které se přepínají mezi Rychlý oheň směřující dopředu a technika malty.

Atomic Heart 20230219183517.jpg

Porážka každého nepřítele vyžaduje jinou strategii, což znamená, že vaše nejlepší sázka na přežití je naučit se každý typ nepřátel, zbraně, proti kterému je slabý, a pohyby, které povede. Pokud vidíte, že dělník začne nabíjet jeho nemilosrdné poplatky, okamžitě se trénujte Strate vpravo nebo doleva. Mezitím mají mutanti zvyk Skákání do vzduchu a Odpověď dohromady tři útoky. Takže se tak uhýbněte dozadu, zatímco udeří. Znáte své nepřátele a to, co je nutí, bude znamenat, že jste vždy v boji.

Nebojte se proklouznout kolem nepřátel

Během více klaustrofobičtějších okamžiků atomového srdce je běžné ocitnout se v malé oblasti s ohromným počtem nepřátel. Pokud bojujete s sekcí, kde jste silně převyšováni, podívejte se na způsob, jak se pohybovat kolem skupiny, aniž by si vás všimli.

Atomic Heart 20230219220556.jpg

Stealth je v atomovém srdci složité, protože neexistují žádné ukazatele povědomí, ale některé oddíly nabídnou alternativní trasy, aby se nepřátele obcházely, takže dávejte pozor na skryté pasáže nebo vyvýšené trasy. Pokud všechno ostatní selže, běžte ze situace a žijte, abyste bojovali další den.

Využijte útoky tajnosti

Prodloužení posledního bodu, útoky tajnosti usnadní setkání. Pokud vidíte nepřátele, kteří vám neustále způsobují potíže, zkuste se nejprve obrátit na setkání s Stealth. Po pravdě řečeno, utajení je v atomovém srdci obtížné kvůli nedostatku ukazatelů povědomí a linií nepřátel dohledu.

Moje skvělá hra-My Great Capture 2023-02-23 19-41-02.png

Pokud se však můžete přiblížit k bojovému setkání z určitého úhlu, můžete snadno rychle vyjmout nejobtížnějšího nepřítele, než nahlas porazit jeho přisluhovače. Vzhledem k tomu, že útoky tajnosti jsou zabíjení zabíjení, Jsou to snadno nejsilnější zbraň hry, takže je využijte.

Kompletní testovací důvody

Odemknuté, jakmile hráč zasáhne VDNH: Grounds, Testování důvodů jsou malé výzvy založené na puzzle, ke kterým má hráč přístup. Tyto oblasti otestují vaše bojové schopnosti a chytré, přičemž P-3 vydělává nové Plány zbraní pro úspěšné dokončení každé oblasti.

Moje skvělá hra-My Great Capture 2023-02-25 18-43-31.png

Přestože směřování na tato místa je zcela volitelná, stojí za to si udělat čas hledat a dokončit je. Jak se hra zvyšuje v obtížích, má nějaké další Úpravy zbraní Udrží vás v boji až do samého konce a testovací důvody jsou nejlepším způsobem, jak na ně dostat ruce.

Často vyčistíte a reorganizujte svou skříňku úložiště

Když míříte světem atomového srdce, budete vyzvednout MNOHO položek. Ve skutečnosti tolik položek, že hra začne házet vše, co přesahuje váš prostor pro inventář do vašeho Kompartment skladovacího automatu Takže jej můžete použít později.

Moje skvělá hra-My Great Capture 2023-02-26 15-02-29.png

Problém je v tom, že atomové srdce nevytváří kořist na základě vašeho aktuálního načtení. Vyděláváte Fat Boy Ammo Od chvíle, kdy opustíte Vavilov komplex, I když Tlouštík spouštěč se nachází mnohem později ve hře. Kdykoli navštívíte bezpečnou místnost, vydejte se do Karta pro úložiště a pohybovat se kolem. Pokud máte munici pro zbraně, které nepoužíváte nebo máte, přepněte je do skříňky a přidejte další Health Packs nebo munice do svého inventáře na jeho místě. Bude to znamenat, že jste vždy dobře připraveni.

Porážka inženýrů pro užitečný šrot

Na něm několikrát v příběhu, různí Inženýrské roboty Svět atomového srdce hlídky je pasivní. Nebudou zaútočit, pokud je P-3 nevyprovokuje, do značné míry stojící v klidu a pokouší se pokračovat ve svých rutinách, jako by došlo k revoluci robota v celém zařízení.

Moje skvělá hra-My Great Capture 2023-02-28 01-59-20.png

I když se vás nepokusí svrhnout, měli byste na ně zaútočit bez ohledu na to. Inženýři jsou stěží nejvíce zastrašujícím nepřítelem, většinou jen útočí pomalými údery na melee a projektily na dálku, ale nabízejí opravdu solidní kořist, který zvýší vaše úsilí o získání dobrých upgradů. Jmenovitě většina inženýrů nosí 2 vodiče, které jsou velmi užitečným zdrojem na počátku hry. Neberte tyto snooty roboty za samozřejmost. Snižte je a kořistí je, kdykoli překročí vaši cestu.