9 nejlepších her IO z roku 2022., 15 nejlepších her IO v roce 2023 – New Vision Divadla

15 nejlepších her IO v roce 2023

Venge.IO je hra FPS založená na škubnutí, která má řadu podobností s Krunker, ale s řadou klíčových rozdílů. Tyto dvě hry mohou vypadat podobně, Venge.IO běží dobře na většině počítačů a dokonce i na některých mobilních telefonech.

Nejlepší hry IO

Najděte nejlepší hry IO

9 nejlepších her IO z roku 2022

Existuje dlouhý seznam populárních hráčů .IO hry, od modernějších mobilních herních herních titulů po známější klasiku, které mají některé další základní prvky. Hry jako had.io má snadno srozumitelné pokyny a mnoho zábavných, vzrušujících úrovní, ideální pro udržení zaneprázdnění během krátkých období prostojů ve vašem dni.

Obsah

Had.io

had io

Udržujte herní klasiku s touto nadčasovou hrou vývoje dovedností. Bezpečně proklouznout novou konkurenční, vysoce kvalitní verzí hada.io při přežití tak dlouho, jak můžete! Dejte svým přátelům výzvu a podívejte se, kdo může vydržet déle a skončit s nejdelším hadem. V této klasické arkádové hře ovládáte stvoření jako hada nebo červ a sbírete co nejvíce energie, abyste se pokusili být největším hadem kolem.

Tato nová a vylepšená hra má malý nebo žádný problém s zpožděním a žádné problémy s výkonem, výslovně navržený pro každé mobilní zařízení. Ale ujistěte se, že zaútočte moudře a zároveň dovedně bránit jako SSSSSSNAKE!

Vyhladovět.io

hladověl io

Vyhladovět.IO získává popularitu. Přežijte nachlazení a nechoď hlad, když shromažďujete zdroje a vytváříte své nástroje. Při prozkoumání hry objevte truhly s poklady a bitevní draky. Starve je online hra na přežití založená na více hráči a byl vyvinut francouzskými tvůrci kódů. Ve hře jste lidský avatar, který se snaží zůstat naživu, zatímco se pokouší získat stále lepší vybavení pro přežití.

Agar.io

Agar Io

Vytvořeno brazilským vývojářem agarem.IO je obrovská multiplayerová online akční hra. Hráči ovládají jednu nebo více kruhových buněk na mapě, která představuje vědecké Petriho misku. Zábavné a mírně návykové, musíte jíst nebo jíst, zatímco se pokoušíte ovládnout svět barevných buněk. Konzumujte cíle, abyste se vyvíjeli a strategizovali přes mřížku a zároveň chytili všechny barvy. Multiplay a vládnutí světa z vašeho telefonu!

Gats.io

Gats io

Pokud máte zájem rychlejší střelecké hry s nějakou intenzivní hraní a arzenálem zbraní a vybavení, z nichž si můžete vybrat. V Gats.io, máte kontrolu nad jedinou postavou, která bojuje proti ostatním skutečným online hráčům za nadvládu arény. Vybavte pistole a vysoce výkonné pušky a nabijte zbroj a změňte hru. Mapa je minimalistická, ale má mnoho překážek a míst, kde se můžete skrývat a vyhýbat se nepřátelskému ohni, když manévrujete překážky.

Být sklíčený.io

MOPE IO

Další hra pro více hráčů, kde konzumujete, vyvíjíte a přežijete. Snažíte se přežít tím, že budete jíst jídlo a různá zvířata. Všichni hráči jsou zvířata! Například, tato hra vám odvádí vybrat a transformovat myš na draka. Jezte potraviny, sníst své světle zelené soupeře a dávejte si pozor na ty, které jsou nastíněny červeně.

Připojte se více než patnáct tisíc hráčů online denně a vyšplhejte se na řetězec potravin!

Aggie.io

Aggie Io

Tato aplikace umožňuje nakreslit obrázek nebo spolupracovat na obraze spolu s přáteli v reálném čase. Vytvořte a navrhujte nová plátna a sdílejte odkaz, abyste mohli začít malovat skvělý obrázek dohromady. Vytvořte super cool fanouškovské umění a čmáranice s přáteli. Bez ohledu na to, kde jste, můžete navzájem nakreslit speciální poznámky nebo živit se svými kamarády a dokonce vyhrát ceny, zatímco děláte umění společně.

Lidé dokonce použili Aggie jako Brainstorming Platform Když máte lidé pracující na projektech společně. Vizuální pomoc opravdu pomáhá některé novější informace. Tato aplikace tedy může být více než jen digitální umělecká podložka.

Superhex.io

superhex io

Superhex.io na platformě Android je o získání co nejvíce území. Hráči dělají značku, zatímco krást PlaySpace od jiných protivníků. Na rozdíl od podobných her mohou hráči získat půdu pouze v předem měřených hexagonálních prostorech. Udržujte kontrolu nad svým barevným pásem, abyste zóny zóny svého území, a to co nejširší. Připojte se k milionům hráčů po celém světě a podívejte se, jak dlouho vydržíte.

Krunker.io

Krunker Io

Další bezplatná možnost pro více hráčů online her, Krunker.io, je Plně přizpůsobitelná hra první osoby. Má opravdu pokročilou mechaniku pohybu ve srovnání s jinými podobnými hrami. Střel a procházel si cestu dvanácti rotačními mapami a na cestě si vydělávejte odměny. Spadnete hluboko do temné země, nuceni bojovat proti hráčům po celém světě, aby přežili.

Krunker se odehrává v pixelované krajině podobné krajině Minecraft. Spadnete na mapu a pokusíte se přežít jako Fortnite. Díky těmto funkcím je tato hra opravdu populární u mladšího davu a dospělých.

Tetr.io

tetr io

Ve světě Hra klasické stohování bloků, Tetr.IO je oblíbený. Společně můžete hádat v tomto známém, ale modernějším převzetí oblíbené videohry. Ať už přítel nebo nepřítel, můžete si hrát s ostatními po celém světě, abyste si nárokovali své místo na žebříčku. Takže pokud hledáte přímější hru typu bitvy, Tato hra multiplayeru logické hry postaví hráče proti sobě vidět, kdo dokáže lépe naskládat.

Zahrajte si své oblíbené hry IO ještě dnes!

Klíč k úspěchu her IO spočívá v jejich snadné dostupnosti a jednoduchosti hry. Je to vynikající ošetření pro nudu, protože můžete okamžitě a přímo vyzvednout a hrát přímo a přímo. Mnoho z těchto her má výzvy nebo žebříčky, které podporují vaši touhu vyjít na vrchol. Hry jako Snake IO a TETR.IO rezonujte s námi kvůli nostalgii napadení vašeho mladšího sourozence na zápas videoher, abyste viděli, kdo vyhraje.

Většina těchto online her je zdarma a velmi snadno se naviguje, aby si mohl hrát kdokoli. Ať už jste mladí nebo staří nebo někde mezi tím, všichni máme ty prostory dne, kdy potřebujeme malou přestávku. Můžete se hodit do rychlé relace kterékoli z těchto her, mezi schůzkami nebo čekáním na autobus. Tak je to snadné a dostupné a návykové!

Stáhnout Snake.io dnes a začněte hrát jednu z nejlepších her IO.

15 nejlepších her IO v roce 2023

Nová divadla vize

Online hraní se v průběhu let rychle vyvinulo a nabízelo hráčům vzrušující nové zážitky a nespočet příležitostí, jak se spojit s ostatními z celého světa. Hry IO získaly obrovskou popularitu mezi různými žánry pro jejich návykovou hratelnost a konkurenční povahu. A mnoho lidí se diví, což je nejlepší hry IO.

Herní svět byl uchvácen hrami IO, které se zvýšily v popularitě a poskytovaly vzrušující a snadno dostupné zážitky pro více hráčů. Tyto pozoruhodné hry překonaly očekávání ve svých příslušných žánrech, představovaly podmanivé hry, pohlcující mechaniku a prosperující komunitu hráčů.

Co jsou hry IO?

Hry IO, známé také jako hry pro více hráčů založené na prohlížeči, jsou online videohry, které nedávno získaly významnou popularitu. Tyto hry jsou charakterizovány jejich jednoduchostí, dostupností a konkurenční povahou. Termín „IO“ pochází z rozšíření domény “.io, “který původně použil některé z prvních her v tomto žánru.

Hry IO obvykle obsahují hratelnost pro více hráčů v reálném čase, kde hráči po celém světě soutěží proti sobě v otevřeném virtuálním prostředí. Hry mají často zjednodušující grafiku a přímočaré mechaniky, což je usnadňuje pochopení a hraní. Jsou k nim přístup přímo prostřednictvím webových prohlížečů bez rozsáhlých instalací nebo stahování, což zvyšuje jejich pohodlí.

Jedním z klíčových aspektů her IO je jejich schopnost ubytovat mnoho hráčů současně. To vytváří dynamický a interaktivní zážitek, když se hráči snaží outmaneuver a navzájem převyšují, aby dosáhli vítězství. Mnoho her IO navíc má žebříčky nebo systémy hodnocení, což hráčům umožňuje sledovat jejich pokrok a soutěžit o nejvyšší pozice.

Žánry her IO se velmi liší, od bojových her nabitých akcí po strategické simulace a dokonce i příležitostné výzvy v arkádovém stylu. Mezi oblíbené příklady her IO patří agar.Io, Slither.io a Surviv.io, každá nabízí jedinečnou herní mechaniku a cíle. Vědět tolik o hrách IO, musíte se divit, jaké jsou 15 nejlepších her IO. Zde je seznam.

Top 15 nejlepších her IO pro hraní v roce 2023

Nyní, když víme, jaké jsou hry IO, podívejme se na nejlepší hry IO v roce 2023.

1. Agar.IO:

Agar.io

Agar.IO, průkopník IO Games, nadále zaujme hráče svou jednoduchou, ale návykovou hratelností. Ovládáte malou buňku a navigujete Petriho misku naplněnou buňkami jiných hráčů. Tím, že konzumujete menší buňky, zvětšíte se a vyhýbáte se konzumaci větších. Dynamické prostředí, intenzivní konkurence a snadno se naučitelná mechanika agaru.io nadčasový favorit na herní scéně IO.

2. Flappyroyale.IO:

Flappyroyale.io

Zatímco Flappy Bird možná zmizel z popředí mysli mnoha lidí, nadále se daří jako hra IO pro ty, kteří jsou obeznámeni s jeho tvrdými hračkami. Zpočátku mobilní senzace V roce 2014 tato návyková hra staví hráči kontrolu nad žlutým ptákem a procházejí zrádným vzdušným prostorem.

Viz také nejlepší hry mezi platformami: Multiplayer Fun na všech zařízeních

Flappy Royale.IO se inspiruje původním ptákem, ale přidává moderní zvraty k upoutanému hráčům. Hra si udržuje náročnou povahu svého předchůdce a vyžaduje přesné načasování a koordinaci, aby se ptáka vedlo mezerami v překážkách.

Nicméně Flappy Royale.IO představuje konkurenční prvek tím, že umožňuje více hráčům účast současně. Když navigujete překážky, nejste sami; Jste postaveni proti ostatním hráčům po celém světě, všichni soupeří o dosažení nejvyššího skóre a nárokujte si titul konečného flapperu.

3. Pohybovat se klouzavě.IO:

Slither.io

Pro ty, kteří vyrostli v 90. letech, má nadčasová klasická hra „Snake“ ve svých srdcích zvláštní místo. Pohybovat se klouzavě.IO vzdává hold tomuto milovanému konceptu a nabízí moderní zvrat. Tato hra je jak jednoduchá, tak neuvěřitelně návyková. Ponoří hráče do podoby hada, jehož primárním cílem je pohltit pelety rozptýlené po celém hřišti.

Je tu však úlovek – musíte se vyhnout kolizi s ostatními hady, abyste chránili hlavu. Naopak, když se srazíte s těly nebo ocasy jiných hadů pomocí hlavy, jsou vyloučeny a získáte cenné body.

4. Vyhladovět.IO:

Starve.io

Vyhladovět.IO rychle získává popularitu mezi hráči a zaujme je svou vzrušující hraní přežití. V této online hře pro prohlížeč pro více hráčů se hráči ocitnou v drsném prostředí, kde musí vydržet nachlazení a vyhnout se hladovění shromažďováním zdrojů a základních nástrojů.

Když prozkoumávají rozsáhlý herní svět, mohou objevit pokladní truhly a dokonce se zapojit do epických bitvy proti drakům. Vyvinuto talentovanými tvůrci kódů z Francie, Starve.IO nabízí pohlcující zážitek z přežití, který udržuje hráče a na nohou a na nohou.

5. Diep.IO:

Diep.io

Diep.IO je nadčasová hra, která staví hráči do velení mocných tanků a zapojuje je do vzrušujících bitvy proti překážkám a nepřátelským tankům. Cílem je nashromáždit body a vyrovnat váš stroj. S komplexním systémem upgradu můžete svůj tank přizpůsobit podle svých preferencí, ať už si přejete chaos, rychlé útočníky nebo impozantní ostřelovače.

Jeden z diep.Silné stránky IO jsou jeho rozmanité herní režimy, díky čemuž je užitečný pro každého hráče. Ať už dáváte přednost volnému chaosu nebo strategickému týmu, hra nabízí celou řadu možností, jak vás udržet v zapojení. Tato všestrannost zajišťuje diep.IO má dobrou hodnotu přehrávání, což vám umožňuje neustále objevovat nové strategie a přístupy k dosažení vítězství.

6. Křídla.IO:

Wings.io

Připravte se na stoupání na oblohu v křídlech.io, kde se ocitnete v kokpitu hrůzostrašného vojenského stíhacího letounu s jedním cílem: Zničte všechny nepřátelské piloty napadající váš vzdušný prostor. Když poprvé vstoupíte do světa křídel.io, nemáš nic kromě svých důvěryhodných křídel, ale nebojte se, kapky dodávek jsou hojné, z nichž každá dodává jiný druh munice.

Ponořte se do světa křídel poháněného adrenalinem.io, kde obloha slouží jako vaše bojiště a každý duel je testem dovedností a mazaní.

Viz také Roblox FPS Unlocker: Jak jej stáhnout a používat?

7. Zombs.IO:

Zombs.io

Zombs.IO ponoří hráče do vzrušujícího světa, kde primárním cílem je konstrukce a ochranu svých základů proti neúprosným hordám zombie. V této podmanivé obranné hře věže jsou strategické myšlení a rychlé akce zásadní, když shromažďujete zdroje, abyste mohli opevnění svou obranu.

Ať už se spojíte s přáteli za kooperativní hraní nebo se zapojte do konkurenčních bitev, Zombs.IO nabízí jedinečný a poutavý zážitek, kde je přežití Paramount.

8. Tetr.IO:

Tetr.io

Hledáme zažít vzrušení Tetriho bitevního royale bez vlastnictví přepínače Nintendo? Nehledejte nic jiného než Tetr.io, pozoruhodná alternativa, která zachycuje esenci původní hry bez obav autorských práv. Tato podmanivá multiplayerová puzzle hra zapojuje hráče do napínavé soutěže a vyzývá je, aby rychle naskládaly a vyčistily bloky.

Navíc pro ty, kteří hledají klidnější zážitek, vám maratónský režim umožňuje užít si relaxační herní relaci. S Tetr.IO je výjimečnou a bezplatnou verzí Tetris, její komunita zahrnuje hráče s rozmanitou úrovní dovedností.

9. Být sklíčený.IO:

Mape.io

Být sklíčený.IO přepravuje hráče do pulzujícího světa, kde přebírají roli různých zvířat a snaží se přežít a vyvíjet se. Hráči musí jíst jídlo, aby růst a vyhýbat se větším predátorům začínajícím jako malé stvoření.

Hráči mohou odemknout jedinečné schopnosti a ovládat potravinový řetězec postupujícími přes různé úrovně zvířat. Pohlcující hraní a podmanivý systém progrese způsobuje, že.io jedna z nejvíce ponořených her IO z roku 2023.

10. 2048.IO:

2048.io

Pokud máte laskavost pro hádanky a matematické hry, pak 2048 je pro vás perfektní volbou. Tato podmanivá hra vám umožňuje sklouznout dlaždice se stejnými čísly a sloučit je do jedné dlaždice, která zdvojnásobí hodnotu originálu.

Můžete hrát na mřížce buď 4 × 4 nebo 6 × 6. Konečným cílem je dosáhnout vyhledávané dlaždice 2048. Strategické plánování je však zásadní, protože rada se může rychle naplnit dlaždicemi, které se nemohou sloučit, což je činí zbytečným.

11. Skribbl.IO:

Srcibble.io

Jste obeznámeni s klasickou hrou pictionary? Tady je Scribbl.io, vzrušující online ztvárnění této milované hry. V Scribbl.io, cíl zůstává stejný: musíte kreslit a hádat. Tato hra pro více hráčů staví hráče proti sobě, protože soutěží o vytvoření přesných kreseb a dešifrování výtvorů ostatních.

Než začnete kreslit, dostanete tři slova na výběr. Jakmile jste si vybrali, musí se ostatní hráči pokusit uhodnout, co kreslíte. Hády jsou odesílány prostřednictvím chatovacího pole a jsou odhaleny pouze nesprávné odpovědi, zatímco správná odpověď je odhalena, jakmile jsou všechny pokusy vyčerpány. Hráč s nejvyšším počtem úspěšných odhadů se objevuje jako Victor.

12. Gats.IO:

Hra gats.io

Pokud toužíte po vzrušujících střeleckých hrách charakterizovaných intenzivní hratelností a širokou škálou zbraní a vybavení, pak Gats.IO je pro vás perfektní zápas.

Viz také Jak získat bezplatné drahokamy v Clash Royale 2023

V této vzrušující online hře předpokládáte roli osamělé postavy zapojené do divokých bitev proti jiným skutečným hráčům, všechny se soupeří o nadvládu v aréně. Připravte se na setkání s nabitými akcemi, když se vyzbrojíte zbraněmi a vysoce výkonnými puškami.

13. Krunker.IO:

Krunker.io

Věděli jste, že hry prohlížeče mohou být více než jen 2d? Krunker.IO je hra Immersive 3D First Oson Shooter (FPS), která zahrnuje prvky z populárních titulů, jako jsou Call of Duty, Minecraft a Roblox. Tato jedinečná směs vytváří poutavý střelecký zážitek se spoustou složitosti.

Jednou z standoutů rysů Krunker je jeho inovativní systém pohybu, který se točí kolem Bunny Hops. Hráči mohou využít dynamiku a rychle navigovat přes úrovně dovedně klouzajícím a skákat v přesném okamžiku. Tento mechanik dynamického pohybu přidává do hry další vrstvu vzrušení a dovedností.

14. Gartic.IO:

Gartic.io

Hledáte přestávku od intenzivních hraní ostatních zaměřených na přežití .IO hry? Nehledejte nic jiného než gartic.io, nádherně uvolněný a zábavný online zážitek. V této hře se hráči střídají a zapojují se do výzvy ve stylu charakteru, kde je jeden hráč pověřen nakreslením konkrétního slova, zatímco jiní se pokoušejí uhodnout, co to.

Gartic.IO se stará o veškeré bodování a účetnictví, což vám umožní plně se ponořit do zábavy. Navíc hra nabízí jazykové pokoje, což vám umožní hrát ve svém preferovaném jazyce a spojit se s hráči po celém světě.

15. Superhex.IO:

Superhex.io

Zažijte vzrušení z rozšiřování vašeho území pomocí Superhex.io, nyní k dispozici na platformě Android. V této poutavé hře je vaším cílem požadovat co nejvíce půdy a zároveň strategicky přečíst vaše soupeře.

Jedinečně, superhex.IO omezuje vaši schopnost dobýt novou půdu na předem měřené hexagonální prostory a přidat do hry zajímavý zvrat. Udržování kontroly nad vaším barevným pásem je zásadní, protože určuje rozsah vašeho území.

Závěr:

Hry IO se již etablovaly jako některé z nejpopulárnějších a nejzajímavějších her v roce 2023. Hry IO poskytují fascinující únik do virtuálních světů kvůli jejich jednoduché dostupnosti, zkušenosti s více hráči, konkurenční hraní a nepřetržité vylepšení. Proč se tedy nepřipojit k milionům hráčů po celém světě a nechte svou konkurenční stranu zářit v nejlepších IO hrách z roku 2023? Dejte nám vědět své oblíbené v sekci komentářů níže.

Jsem spisovatel technologie a zábavy, který rád hraje kriket, čtení knih a trávení času s domácími mazlíčky. Sledování filmů, zkoumání nových témat a psaní o nich do hloubky mě potěší.

Nejlepší hry IO 2023

Zde jsou některé z největších a nejlepších her IO, které můžete dnes hrát ve svém webovém prohlížeči, včetně agaru.Io, Slither.io, skribbl.io a další.

Publikováno: 21. června 2023

Jaké jsou nejlepší hry IO? Možná si nebudete být vědomi žánru: přístupné hry založené na prohlížeči, které sahají od offline po zážitky MMO. Nejlepší hry IO vykouzlují obrázky znuděného ve škole nebo práci a hledají něco, co by vás udržovalo okupované, že se to dostane kolem filtrů vaší sítě. Termín „io hry“ ve skutečnosti odkazuje na „.IO doména, ale to není jediný prvek, který tyto hry spojuje. Žánr rozkvetl z popularity agaru.io, a tak většina z těchto her napodobuje hratelnost agaru a zahrnuje pohyb kolem, vyvyšuje menší stvoření než vy.

Není třeba vyčistit žádnou místnost na pevném disku-nejlepší hry IO lze přehrávat na čemkoli od počítačů s nízkým specifikací po nejlepší herní počítače. Veškeré těžké zvedání se provádí na webových stránkách, aby se zajistilo, že tyto hry můžete hrát kdekoli. Od logických her po boj s Royale Games vás nejlepší hry IO udrží pobavit nejméně dalších deset minut a možná jen po zbytek dne sníst a soutěžit s nejlepšími PC hrami o vaši pozornost – byli jste varováni.

Nejlepší hry IO v roce 2023 jsou:

Friday Night Funkin ‘

Friday Night Funkin je určitě jednou z nejpopulárnějších a nejznámějších her IO. Pro ty, kteří to ještě neslyšeli, se zaměřuje na postavu zvanou přítel, který se zabývá rapovými bitvami a zpívá soutěže s různými postavami, aby vyhrál jinou postavu s názvem přítelkyně. Hra je stejně jako taneční revoluce, kromě toho, že místo toho, abyste tančili a pohybovali nohama, pohybujete prsty po klíčích se šipkami.

Hra byla populární z mnoha důvodů. Za prvé, je tu nesmírně přitažlivý artstyle, který používá, a pak je tu skutečnost, že jeho hudba je naprosto fenomenální. Všechny postavy mají trochu neobvyklé elektronické vokalizace a jsou ve skutečnosti opravdu okouzlující. V základní hře je spousta co dělat, ale pokud chcete více, existuje také vysoce aktivní modovací scéna a zasvěcení jeho fanoušků je důkazem jeho kvality. Úplné vydání hry je naplánováno na blízkou budoucnost a bylo také k dispozici prostřednictvím opery GX.

Typická hra Agar.io, několik hráčů se shromáždilo ve stejné oblasti

Agar.io

Agar.IO je obvykle hra, na kterou si většina lidí myslí při hledání her založených na prohlížeči. V této akční hře MMO převezmou hráči kontrolu nad kruhovou buňkou, protože loví konzumovat menší statické buňky. Ostatní hráči ovládají konkurenční buňky, s nimiž musíte soutěžit o jídlo – a pokud je jejich buňka větší, než je vaše, pak riskujete, že se stanete jídlem, pokud vás chytí. To je místo, kde se věci stávají zajímavými: čím větší vaše buňka, tím pomaleji se pohybujete.

Co tedy děláte, když jste příliš pomalí na to, abyste konzumovali buňky, ale příliš malé na to, abyste všechno absorbovali v dohledu? Buňky se mohou podle libosti rozdělit na polovinu a dávat hráčům dvě jednotlivé buňky na kontrolu. Každá buňka se může rozdělit až čtyřikrát, což hráčům umožní uniknout určité smrti při jednání s obřím nepřítelem. Agar.Vysoce návyková hra IO, kromě svých pěti jedinečných režimů pro více hráčů, z něj činí jednu z nejlepších her IO.

99 Ptáci máčící před modrým pozadím mezi žlutými trubkami v Flappy Royale.io, jedna z nejlepších her IO

Flappyroyale.io

Flappy Bird může být pro některé lidi jen vzdálenou pamětí, ale pro ty, kteří vědí, tento hardcore postranní skromník žije jako hra IO. Mobile Hit Mobile Smash z roku 2014 vyzývá hráče, aby ovládali žlutého ptáka, protože narazil na vzduch. Orta Therox a Em Lazer-Walker, vývojáři Flappy Royale.io, modernizovali Flappy vzorec a vytvořili nový typ zážitku.

Soutěžíte s 99 dalšími klapky a navigujte si cestu kolem co nejvíce zelených trubek, než nevyhnutelně narazíte na váš Birdy Noggin na jednu z nich. Devs na svých webových stránkách zmiňuje, že většina hráčů přežije za první dvě trubky, takže pokud zůstanete naživu déle než pět sekund, máte velkou šanci na vítězství. Flappyroyale.IO je perfektním příkladem toho pocitu „jen ještě jeden pokus“ – budete se závislí po jednom.

Nejlepší hry IO: Náš stíhací letoun těsně postrádá útok laserbeam z poškozené válečné lodi, zatímco je obklopen nepřátelskými piloty v Wings.io, jedna z nejlepších her IO

Křídla.io

Křídla.Io vás upustí do kokpitu vojenského stíhacího paprsku s jedním cílem: vyřazení všech ostatních pilotů, kteří invazují váš vzdušný prostor. Zatímco se vynoříte do křídel.IO s ničím jiným než vašimi stejnými křídly, kapky dodávek jsou hojné a každá zahrnuje jiný typ munice. Můžete vystoupit na vrchol mapy, abyste upustili bomby na nepřátelských letadle. Nelíbí se minice, kterou v současné době používáte? Přejeďte další pokles zásob, abyste jej rychle nahradili něčím lepším.

Úspěšné sestřelení ostatních hráčů vám získá body a konečným cílem je vydělat dost na dominanci křídla.IO žebříčku. Konkurence je však divoká a pro vaši korunu vždy přichází další pilot.

Nejlepší hry IO: Velký duhový had hodnotící jeho možnosti v Slither.io

Pohybovat se klouzavě.io

Pamatujte na klasickou mobilní hru, Snake? Pohybovat se klouzavě.io vezme stejný koncept a míchá ho s agar.io. Výsledkem je ještě jednodušší verze agaru.io, to je stejně návykové hrát. Pohybovat se klouzavě.IO dává hráčům do těla hada, protože spotřebovává nedaleké pelety … Vidíte, kam s tím jdeme?

Strategie pro Slither.IO je mírně odlišný, protože nemáte mechanik rozdělených buněk, který by vás zachránil z jakýchkoli složitých scénářů. Máte přístup k dočasnému posílení, ale to vás nezachrání, pokud se vám podařilo pohltit se do jejich stočeného hadího těla. Můžete plánovat hraní hry po dobu pěti minut, ale díky sklouznutí se to může snadno proměnit v hodinu.Io’s Gameplay Loop.

Nejlepší hry IO: Blue Tank vypálí několik raket na více nepřátel v diep.io

Diep.io

Vyvinul Matheus Valadares, tvůrce Agaru.io, diep.IO je tanková hra, která se koná ve 2D aréně. Každý hráč ovládá nádrž, která je zpočátku schopna vystřelit pouze jednu raketu najednou. Když hráči ničí polygonové předměty a nepřátelské tanky, mohou vyrovnat svá vozidla, aby se pohybovali rychleji, zasáhli tvrději a stali se více, uh, tankky. Zničení mocných nepřátelských tanků odměňuje hráče s velkým množstvím zkušeností a okamžitě vám poskytne několik úrovní.

Diep.IO má osm režimů pro více hráčů, včetně několika týmových režimů, které jsou pravděpodobně nejzajímavější z parta. V této tankové hře je již dost strategie, ale přidání několika kamarádů otevírá novou úroveň koordinace. Abyste mohli ovládat jiné týmy, nepotřebujete vysoce podrobný plán, musíte jen spolupracovat. Diep.IO je v nejlepším případě, když se dva týmy se stejnou úrovní dovedností mohou spojit, aby to bojovaly proti koruně.

Nejlepší hry IO: Pět hromádek bloků Tetris s jednou mezerou na pravé straně připravené na linku, která se má vyčistit v Tetr.io

Tetr.io

Chcete vyzkoušet TETRIS Battle Royale, ale nemáte přepínač Nintendo? Tetr.IO je tak blízko skutečné zkušenosti, jak můžete získat bez porušení jakýchkoli zákonů o autorských právech. Tato multiplayerová logická hra se staví proti sobě, aby zjistili, kdo dokáže naskládat a vyčistit nejvíce bloků v nejmenším množství času. Můžete také vzít věci pomalu v maratónském režimu, což vám dává relaxační hru hrát.

Protože se jedná o svobodnou a vynikající verzi Tetris, je komunita plná hráčů, kteří mají různé úrovně zkušeností. Existuje spousta hráčů pro začátečníky, kteří hrají každý den v naději, že zlepší jejich hodnost. Tetris už nějakou dobu existuje, takže konkurence může být divoká. Pokud chcete vidět, jak se hromadíte proti soutěži, můžete se zaregistrovat do ligy Tetra, abyste mohli soutěžit proti nejlepším hráčům na světě.

Nejlepší hry IO: Hráč v Skribbl.io se pokouší nakreslit SpongeBob Squarepants

Skribbl.io

Skribbl.IO je kresba multiplayeru a hádala hra – v podstatě online herní verze Pictionary. Každý hráč dostane příležitost kreslit pro zbytek hráčů; Umělec dostane výběr ze tří slov, než se vydají na pódium a nakreslí pro každého. Zbytek skupiny zadává své odhady do chatového pole, ale jediné zprávy, které lidé mohou vidět, jsou nesprávné odpovědi.

Toto je jedna z těch her, které ve skutečnosti funguje, pokud ve své skupině nemáte žádné umělce. Nalezení odpovědi na hrozné kresby vašeho kamaráda se cítí neuvěřitelné – je to ještě lepší, když nikdo jiný nedostane odpověď, díky které vypadá jako čtenář mysli.

Nejlepší hry IO: raná hra z roku 2048.io s četnými 2 a 4s

2048.io

2048 je inspirována trojicemi Ashera Vollmera, je logická hra, kde jste sklouzli očíslované dlaždice, abyste je do sebe sloučili. V mřížce 4 × 4 se dlaždice obsahující čísla 2 nebo 4 objeví, když hráč pohybuje mřížkou. Dlaždice se stejným číslem se mohou vzájemně sloučit a sdružovat se, aby zdvojnásobili svou hodnotu. Hráč vyhraje, když vytvoří dlaždici 2048.

2048 začíná snadno, ale po patnácti minutách hry se každý tah cítí, jako byste se pečlivě pokoušeli odstranit blok Jenga z nakloněné věže. Bez přesného plánování se vaše deska může rychle ohromena zbytečnými dlaždicemi, které nemají šanci spojit se dohromady. Takže pokud chcete něco mozku, když hrajete IO hry.

Nejlepší hry IO: Hráč, který drží shuriken s dalším hráčem, který skočí v dálce v Krunker.io

Krunker.io

Hry prohlížeče nemusí být 2d, víte. Krunker.IO je hra 3D FPS, která si půjčuje prvky z Call of Duty, Minecraft a Roblox, aby vytvořila přístupný střelec se spoustou hloubky. Pohybový systém v Krunker byl navržen kolem Bunnyho chmele, což hráčům umožňuje vybudovat hybnost, když se zvyšují na úrovni, posunutím a skákáním v perfektním čase.

Krunker má základnu zdravé hráče, což znamená. Spolu s obvyklými herními režimy ve stylu COD má Krunker také vlastní servery sportovní jedinečné režimy, jako je Parkour, Simon říká, a Prop Hunt.

Nejlepší hry IO: Dva hráči Starve.io bojují proti obřím pavoukům v lese

Vyhladovět.io

Chcete získat opravu hry na přežití, aniž byste si museli stahovat Minecraft? Vyhladovět.IO bere hráče na tajemný ostrov, aby bojovali proti prvkům a děsivým monstrům, a to vše při jednání s hladem a přístřeškem vaší postavy. Naštěstí máte další hráče, na které se můžete spolehnout jako hladovění.IO je kooperativní hra pro více hráčů s mnoha servery po celé Americe a Evropě.

Najděte zdroje a vytvořte užitečné nástroje pro cestování z biomu do biomu. Až budete konečně připraveni, můžete se pokusit projít nebezpečným dungeonem, abyste získali nějaký poklad. Upozorníte, musíte se vypořádat s draky dýchajícími na oheň střežící poklad, takže se ujistěte, že jste se připravili.

Nejlepší hry IO: Úplný výběr karetních her, které jsou k dispozici v cardgames.io, od backgammon po Yahtzee

Karetní hry.io

Pokud nechcete bojovat s vlnami zombie nebo bojovat proti hráčům v online FPS, můžete si užít krásnou karetní hru. Karetní hry.IO spojuje 40 klasických karet a deskových her, které si můžete užít ve vašem volném čase. V této partii jsou některé konkurenční hry, ale nikdy nebudete muset hrát proti skutečným lidem.

Kvůli jednoduchosti neexistuje žádný přihlašovací systém, což znamená, že nemůžete sledovat své skóre, ale to není to, o čem je tato hra IO. Zahrajte si nějaké příležitostné karetní hry, když se ukončíte z rušného dne – nemyslete si na žebříčky nebo na jakékoli konkurenční funkce, jen si odpočiňte a užívejte si.

Nejlepší hry IO: Voják vypálí SMG na jiného vojáka ve Venge.io

Venge.io

Venge.IO je hra FPS založená na škubnutí, která má řadu podobností s Krunker, ale s řadou klíčových rozdílů. Tyto dvě hry mohou vypadat podobně, Venge.IO běží dobře na většině počítačů a dokonce i na některých mobilních telefonech.

Kromě toho byl Venge navržen s ohledem na přehrávače notebooků pomocí řady klíčových vázání, aby nahradily hraní na trackpadu.

A to je vše, co máme pro nejlepší hry IO. Pokud se vám líbí jednoduché a zábavné koncepty prováděné s nízkým rozpočtem, existuje velká šance, že si užijete náš seznam nejlepších nezávislých her na PC. Nelze si stáhnout více her? Podívejte se na náš seznam nejlepších prohlížečů a objevte některé kvalitní zážitky.

Christian Vaz v západním Londýně, narozený a vychováván, Christian tráví většinu svých dnů hraním her jako Elden Ring a Genshin Impact. Najdete ho také prozkoumat vesmír ve Starfieldu a cvičit komba v Street Fighter 6.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.