9 nejlepších kódů Overwatch Workshop – Dot ESports, Top 10 Overwatch Workshop kódy: Nejlepší vlastní herní režimy – Dexerto

Udělejte si tam dobrý čas!

9 nejlepších kódů Workshopu Overwatch

Následující Vydání v roce 2016, fanoušci střelce Blizzard Entertainment silně požádali o vlastní skriptovací systém. Jejich hovory byly konečně zodpovězeny během OverwatchTříleté výročí v roce 2019 s vydáním funkce hry.

Workshop je přizpůsobená verze skriptovacího systému Overwatch Použití devs, což znamená, že možnosti jsou nekonečné pro každého, kdo má zkušenosti s podobnými motory. A Overwatch Komunita přišla s řadou nových režimů a plně naplněných návrhů znaků.

The Overwatch Workshop je k dispozici na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch, díky čemuž jsou všechny mody vysoce přístupné. Stačí sdílet kód semináře se svými přáteli a každý může začít skákat bez ohledu na jejich platformu.

Pokud jste neznáme OverwatchWorkshop, můžete se naučit, jak jej používat zde před potápěním do akce.

Kódy workshopu.

Loot Quest by Delwion

Moddingové motory a skripty se obecně používají k vytváření jednoduchých modů, jako je mapa odstřelovače. Delwion však přišel s hrou PVE RPG se systémem progrese.

Hráči mohou lovit nepřátele za odměny a kořist v Loot Quest. Můžete také uložit svůj pokrok. Úroveň detailů v tomto mod je obdivuhodná a přichází se sedmi kódy sdílení, protože obsahuje několik různých oblastí pro určité rozsahy úrovní.

Kód workshopu pro mapu tréninku loot quest: Cthe4

.

Genji Dodgeball od Mazawrath

https: // youtu.BE/C0LTKFN2LNS

Není třeba se bát, pokud jste na Dodgeball na střední škole nebyli dobří. Overwatch.

Genji Dodgeball je přímý režim. Vše, co potřebujete vědět, je, že pokud je míč červená, zaměřuje se na vás. Musíte se odvrátit míč a zaměřit se na někoho jiného, ​​aby na ně hodil míč. Kolem map jsou odrazové polštářky, které jsou užitečné, aby se bambusové nepřátelé baliozle výstřely z oblohy nebo k získání času navíc před odkloněním výstřelu, který vám přijde cestou.

Genji Dodgeball Workshop Code: Qqayz

Torbjörn Golf

Golf Torbjörn je jednoduchý golfový režim, který lze popsat jako pěkný mini golfový zážitek uvnitř Overwatch. Na rozdíl od toho, co můžete očekávat, je Torbjörn míč a musíte ho dostat do díry s nejmenším počtem úderů.

Držení tlačítka Crouch zvýrazní, kde je cíl, zatímco držení levého kliknutí vám umožní nabíjet houpačky. .

Torbjörn Gold Workshop Kód: X3y1a

Sledování všech hrdinů Truzenem

. Mapy AIM a sledování jsou zvláště užitečné pro hráče, kteří chtějí zlepšit svůj cíl bez stresu skutečného zápasu.

Sledování všech hrdinů je o rozmanitosti. Můžete si procvičit své sledování, švihnutí a schopnosti hrdiny. Můžete také hrát proti vlnám nepřátel, z nichž každá je silnější, což je skvělý způsob, jak pracovat na vašem cílovém výměně.

Kód Workshopu pro sledování všech hrdinů: 2QNJ9

Owware – WarioWare Microgaming od Bonkorn

Tento režim nepotřebuje žádný úvod, pokud jste hráli Warioware na Nintendo. Owware odvádí skvělou práci při zachycení stejných divokých prvků a přináší Warioware šílenství Overwatch.

Každá mikrogame trvá pět sekund a začíná výzvou, kterou lze vidět na horní části obrazovky. Hráči musí dodržovat pokyny, aby získali body. K dispozici je také šéfová fáze, která se děje každých pět kol, která uděluje tři body.

Existuje celkem 48 mikrogamů, které zahrnují nepohybnutí, dostat se na platformu nebo neublížit nepříteli.

Owware – WArioWare Microgaming Workshop kód: Yznnn

Epic Minigames od Aurallie, Aze a Fuzzbuck

OverwatchWorkshop má od svého vydání svůj spravedlivý podíl na hitů. Epic Minigames je všechny zabalí dohromady a v průběhu času nadále rozšiřuje svůj arzenál mini-her.

Mod má více než 50 mini-her, včetně oblíbených všech dob, jako je skrýt a hledat, podlaha je láva, létající bašty a Ana Paintball.

Mohou existovat některé vzácné případy, kdy Mod havaruje. Devs však problém uznal, takže oprava nemusí být tak daleko.

Kód workshopu EPIC MiniGames: Evdnj

Uno Karetní hra od Ochotonida

Je těžké porazit Uno . .

Ačkoli Uno má svou vlastní digitální verzi a přihlásí se Overwatch Může se zdát jako příliš mnoho práce, když je celý váš tým online. Overwatch hrdinové.

Hra sdílí stejnou pravidlo s originálem Uno Ale můžete také provést další přizpůsobení prostřednictvím nastavení modu.

Kód workshopu UNO karetní hry: SM33P

Volání povinnosti Zombie od Swosky

Volání povinnostiZombie, které nabízejí stejný zážitek.

Zatímco téma je výrazně odlišné, režim SWOSKY Zombies je blízko k zachycení legendární vibrace Treska režim zombie. Hra nevyžaduje téměř žádné pokyny, protože prostě skočíte a začnete brání se proti hordám živých mrtvých přicházejících k vám.

Volání povinnosti Ynzqs

Skrýt a hledat nadšenci mohou najít mini-hru v Aurallieho epických minihřech trochu chybějících, pokud jde o konkurenceschopnost. Je to jen mini-hra v modu plném, přece jen.

Prop Hunt je plně předváděná skrýt a vyhledat mod, která přichází se zlepšením ke zvýšení celkového potěšení. Rekvizity jsou barevné koule, ale mohou změnit své barvy pomocí schopnosti. Jejich hlasová linka bude hrát každých 15 sekund, což zvyšuje hladinu adrenalinu. Poslední přežívající rekvizita získává přístup k jeho konečnému, zatímco je schopna udeřit lovce.

.

Prop Hunt Workshop kód: JF0FJ

Spisovatel strategického obsahu a vedení Fortnite pro dot eSports. Gökhan Çakır absolvoval v roce 2020 jako průmyslový inženýr a od té doby aplikoval své analytické a strategické myšlení na mnoho snah. Jako přirozený hráč honil své dovednosti na profesionální úrovni v Dota 2. Když se v roce 2019 vzdal Aegis of Champions, Gökhan zahájil svou kariéru v psaní a pokrýval všechny věci, zatímco jeho srdce zůstává celoživotním obráncem starověku.

Workshop Overwatch

Fanoušci budou umírat, aby dostali ruce na tento nový režim.

Existuje spousta úžasných režimů Workshopu Overwatch, které můžete vyzkoušet, takže jsme sestavili náš seznam top 10, abychom to zkusili, pokud jste unaveni z pravidelné staré grind.

Od vydání Workshopu v roce 2019 vydávají hráči Overwatch bezpočet vlastních režimů, aby posunuli hranice toho, co je možné ve hře.

Existují snadno tisíce hráčů vyrobených hráčů, z nichž si můžete vybrat, ale abychom věci co nejjednodušší, shromáždili jsme 10 z nejlepších spolu pro vás, abychom se podívali.

Článek pokračuje po reklamě

10. 1v1 vdova aréna od Seita

.

Overwatch je hra, kde musí každý mluvit o velké hře, ale když přijde čas, aby se skutečně usadil, kdo je vlastně lepší vdovský hráč, je tu jen jedno místo: 1v1 vdova aréna.

Článek pokračuje po reklamě

Režim 1v1, vyrobený tvůrcem Workshopu Seita, vyšel v roce 2020 a rychle se stal oblíbeným pro hráče DPS čekající v konkurenční frontě.

  • Přečtěte si více:Bizarní kontrakt Overwatch League zakazuje hráčům používat trampolíny nebo lyžování

. Vítěz zůstává a čelí dalšímu Challengerovi a až osm hráčů může hrát najednou, se dvěma směřujícími a zbytek sledoval a čekal a čekal.

Článek pokračuje po reklamě

Pokud chcete vyzkoušet režim, kód je: .

9. Overwatch COD Zombies od 333PUG333

.

Článek pokračuje po reklamě

Nejnovější iterace pochází z tvůrce 333pug333 a je vhodně umístěna na mapu Eichenwalde Halloween pro tento dokonalý strašidelný pocit.

Pokud byste hráli zombie, budete na tento režim připraveni všichni. .

Článek pokračuje po reklamě

4yjxq.

. Wrecking Ball Golf od Trollski

.

.

Článek pokračuje po reklamě

Tento režim je docela jednoduchý: hrajete golf jako Reinhardt tím, že plácujete Hammonda kolem různých otvorů rozložených přes mapy Overwatch.

Je to skvělý způsob, jak zabít čas před dalším zápasem a dostat část této agrese, která byla určena pro otravnou demolingovou kouli ve vašem posledním zápase. Ať už se chcete pokusit střílet pod nebo jen vyhodit pár páry, kód je: Bxs1g.

Článek pokračuje po reklamě

7. Projekt: Streetwatch od Graczcourier

? Nemusíte říkat nic jiného.

. Vezměte například projekt: Streetwatch od Graczcourier.

. Možná nevypadají přesně jako jejich protějšky IRL, ale kolem map závodí dobře.

. Chcete -li vyzkoušet své závodní dovednosti, kód je: .

.

.

Další je, že je nutný trenér pro hráče z našeho dobrého přítele a overwatch workshop Guru Darwinstreams. .

Článek pokračuje po reklamě

.

Článek pokračuje po reklamě

  • Přečtěte si více:Směšný Overwatch April Fool’s Patch přivádí zpět Hanzova rozptyl šíp, tank mei, další

. Chcete -li to vyzkoušet sami, kód je: EBaxm.

. Pokud vyjde, budeme vás informovat o novém kódu.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

5. Paintball Playgrounds by Nebulaseye

! Hřiště je neuvěřitelně detailní režim.

Pravděpodobně jste slyšeli nebo viděli režim ANA Paintball v nabídce Workshop, ale Mod Paintball Playgrounds tuto myšlenku posouvá na úplně jinou úroveň.

.

.

. .

.

Jakmile nám Overwatch dal možnost změnit velikost hrdiny, hra byla změněna.

Drobná Overwatch byla věc od té doby, co Blizzard dal hráčům možnost upravit velikosti modelu v dílně a nejnovější a největší příklad toho se nazývá „vlastně malý overwatch“ z Caaethilu.

Článek pokračuje po reklamě

Místo toho, aby jen to, že se hrdiny sami stali malými, tento mod ve skutečnosti zmenšuje celou hru dolů, aby se konala v malé oblasti mapy, jako je útočící tření na Temple of Anubis.

.

3.

? Díky uživateli Reddit Thedonofdons se nyní náš oblíbený střelec hrdiny dostává do zábavy.

Článek pokračuje po reklamě

Ve skutečnosti jsou zde zahrnuty dva různé režimy: klasický poslední muž a „kořist n“ natáčení “, kde si můžete vyzvednout různé výkonné položky.

  • Dávejte pozor – Overwatch Heroes dostanou googly oči na dubnový blázen

Vzhledem k tomu, že existují dva různé herní režimy, tento má ve skutečnosti dva kódy, jednu pro každou verzi, které jsou uvedeny níže:

2. 12 háčků 1 díra: Když prasata létají! blokem

.

Nyní se dostáváme do klasiky, „must-plays“, pokud chcete. Nejprve máme 12 háčků, 1 díra, epické zúčtování pro Roadhog na mapě Ilios Well.

.

Článek pokračuje po reklamě

Tip pro tip: Místo toho, abyste využili své Ultimate k srážce ostatních hráčů do studny, použijte jej k posílení cesty z poškození, alespoň dokud se okamžitě nezapojíte.

Článek pokračuje po reklamě

.

1. UNO od Ochotonita

?

. Nepochybně nejoblíbenější herní režim od založení dílny je to doslova jen hra Uno, přivedená do FPS.

. .

Článek pokračuje po reklamě

. Pro testování vašich dovedností UNO je kód: 22fjj.

Tady to máte, náš definitivní seznam režimů overwatch workshopu, které musíte vyzkoušet, pokud se dostanete do režimu. Jako rychlá poznámka, některé kódy se mohou v budoucnu změnit, protože vycházejí aktualizace a opravy, takže pokud určitý kód nefunguje, přejděte do Workshopu..

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

! Možná jen najdete více než jen čas.

Top 5 Overwatch 2 Workshop kódy pro březen 2023

Top 5 Overwatch 2 workshop kódy pro březen 2023 obálku obal

Hledáte změnu tempa? ? Zde je nejlepší kódy Workshopu Overwatch 2 pro tento měsíc!

? Unavený ze sezení po dobu deseti minut jen proto, abyste mohli hrát Cassidy, dostat 2 000 poškození a zasáhnout spací šipku pokaždé, když používáte vysokou poledne? . . .

Vyzkoušejte některé z těchto kódů, když potřebujete něco kromě potyčky. Kdo ví? .

. .

Milovaná klasika! . . Neexistuje větší způsob, jak pociťovat vaši průměrnost než skákat a dostat 360 bez rozkolu spánku Dart’ed od veterána Ana hráče.

. . Jen si pamatujte: Sleep Dart nezabíjí!

Overwatch, vylepšené

Tento workshop kód od tvůrce Pixelmaker, citován jako inspirovaný overwatch-podobnými paladinům. . . V práci je spousta přizpůsobení a je zábavné se obkorovat, když jste v čekací linii.

Overwatch 2.0

. V případě Overwatch 2 Workshop Codes Creator Mushasnazz to znamená úplný přepracování celého seznamu. Vážně: Mohli bychom se pokusit vyjmenovat každé vylepšení hrdiny v tomto mod, ale můžeme být tady až do Overwatch 3. .

.„Ach, i když jen.

? . . Zní to skvěle, správně? Kód Workshopu Precerealm mění standardní kontrolní mapu na zcela novou hru. . . Jděte si dnes neviditelné!

Přizpůsobitelný Aim Trainer

. ? Tento adaptable Aim Trainer Mod od tvůrce Bella nabízí řadu nastavení bota, hrdiny a mapy pro jakoukoli situaci. .

Toto je možná nejintenzivnější a techničtí ze všech kódů semináře, proto si nezapomeňte zkontrolovat tutoriály a průvodce na stránce Workshopu.

Jak používám kódy workshopu Overwatch 2?

  • Přejděte na vlastní hry a vytvořte hru.
  • Přejděte do nastavení.
  • Z přehledu vyberte možnost „Import kódu“.
  • Nyní zadejte svůj preferovaný kód dílny a klikněte na OK.

!

.GG pro více novinek eSports a Overwatch 2 Info.

Zůstaňte v aktuálním stavu s nejnovějšími novinkami ESPORTS!

Kliknutím na Odeslat souhlasíte s přijetím eSports.E -mailový zpravodaj GG. Nebudeme prodávat vaše informace a můžete se kdykoli odhlásit.