Adam Jensen herec říká, že nikdo nezavolal o novém Deus Ex – IGN, Deus Ex’s Adam Jensen říká „Nikdo volal“ o nové hře | PCGamesn

Adam Jensen z Deus Ex má „o nové hře„ Nikdo volal “

Skupina problémových embracer získala Eidos Montreal v květnu loňského roku, kdy si koupila západní studia Square Enix a související intelektuální vlastnosti za pouhých 300 milionů dolarů. Prodej, který má projít do září letošního roku, znamená, že Embacer vlastní Crystal Dynamics, Eidos Montreal a Square Enix Montreal, jakož i IP, včetně Tomb Raider, Deus Ex, Thief and Legacy of Kain.

Adam Jensen herec říká, že nikdo nezavolal o nové deus ex

Herec, který hraje Adama Jensena z Deus Ex, řekl, že ještě musí být požádán, aby jeho roli opakoval.

Elias Toufexis, který hrál protagonisty Jensen v Deus Ex: Human Revolution a Deus Ex: Mankind, vzal na Twitter odpovědět na otázku, zda pracuje na nové hře v seriálu.

“Jo, tak šťastný, jak mám být zaneprázdněn, přál bych si, abych byl ještě více zaneprázdněn na novém deus ex. Nejsem pod žádnou NDA pro Deus EX, protože mi o tom nikdo nezavolal. Opravdu.“

Jo, tak šťastný, jak jsem, abych byl zaneprázdněn, přál bych si, abych byl ještě více zaneprázdněn na novém deus ex.
Nejsem pod žádnou NDA pro Deus EX, protože mi o tom nikdo nezavolal. Opravdu. https: // t.CO/EUP2DSST1R

– ���������� ���������������� �� �� (@eliastoufexis) 8. července 2023

Tweet Toufexis má zarmoucené fanoušky seriálu, který byl ponechán nedokončený poté, co lidstvo v roce 2016 skončilo na útesu.

V listopadu se Bloombergův Jason Schreier tweetoval a řekl, že nový Deus Ex byl v dílech v Eidos Montreal, i když stále ve „velmi raných“ fázích vývoje.

Skupina problémových embracer získala Eidos Montreal v květnu loňského roku, kdy si koupila západní studia Square Enix a související intelektuální vlastnosti za pouhých 300 milionů dolarů. Prodej, který má projít do září letošního roku, znamená, že Embacer vlastní Crystal Dynamics, Eidos Montreal a Square Enix Montreal, jakož i IP, včetně Tomb Raider, Deus Ex, Thief and Legacy of Kain.

Je zcela možné, že Eidos Montreal má v úmyslu pokračovat v příběhu Adama Jensena s Eliasem Toufexisem reprimující roli, ale musí se ještě dostat dostatečně daleko s projektem, aby uzavřel dohodu. Možná se Eidos Montreal rozhodl jít novým směrem s novým protagonistou. Nebo možná tento nový Deus ex byl úplně zrušen.

Minulý měsíc společnost Em Embracer oznámila plány na uzavření studií, zrušení her a propojení zaměstnanců jen několik týdnů poté, co propadla smlouva o 2 miliardách dolarů.

V otevřeném dopise 17 000 zaměstnancům společnosti generální ředitel Lars Wingefors uvedl, že Embacer sníží výdaje napříč deskou, sníží publikování třetích stran a „se větší zaměření na interní IP a zvýšení externího financování velkých rozpočtových her“.

Embcers je známá jako masivní holdingová společnost, která je v posledním desetiletí pohlcená vývojáři, vydavatelé a nemovitosti. Její říše zahrnuje společnosti jako THQ Nordic, Plaion, Sabre Interactive, Gearbox, Enterprises, Dark Horse Media, Coffee Cofy, Crystal Dynamics, Eidos-Montreal, Asmodee, zesilovač, hluboký stříbro a mnoho dalších dalších.

Embcerské hry nastavené na vydání v příštím roce zahrnují zbytek 2, Warhammer 40 000 Space Marine 2, Payday 3, Hot Wheels Unleashed 2: Turbodcharged, Arizona Sunshine 2, sám ve tmě, Homeworld 3 a další.

V prosinci, Amazon Games podepsaly dohodu s Crystal Dynamics vlastněnou Embacer na podporu vývoje a zveřejnění další hlavní hry Tomb Raider Tomb Raider Vyrobeno v Unreal Engine 5. Křišťálová dynamika Trval na svém projektu Tomb Raider a rozvoj smluv, který dělá na Perfect Dark pro Microsoft Studio, Iniciativa nebyla ovlivněna restrukturalizací embraktura. Podívejte se na vyšetřování IGN o perfektním temném restartu Xbox, abyste zjistili, co trvá tak dlouho.

Wesley je britský editor zpravodajských zpráv pro IGN. Najděte ho na Twitteru na @wyp100. Wesleyho se můžete dostat na [email protected] nebo důvěrně na [email protected]ě.

Adam Jensen z Deus Ex má „o nové hře„ Nikdo volal “

Další hra Deus Ex je stále neznámá množství a nyní herec za Adamem Jensenem poskytl aktualizaci jejich nedostatku hovorů týkajících se pokračování.

Adam Jensen z Deus Ex má „o nové hře„ Nikdo volal “

Publikováno: 9. července 2023

byl už nějakou dobu pryč, protože poslední hlavní hra v Immersive SIM série byla vydána v roce 2016 bez slova o tom, co bude dál. Zatímco hry RPG stále zůstávají absolutní klasikou, herec za Deus Ex’S Adam Jensen odhalil, že nemá žádné volání, aby se vrátil do série. Zkombinujte to se současným stavem skupiny Embracer a Deus Ex může mít potíže.

Herec Adam Jensen Deus Ex, Elias Toufexis, znovu hovořil o budoucnosti své charakteru a potenciálně o budoucnosti ikonické série, což objasnilo, že by ráda znovu opakovala svou roli Jensena, přestože nepřijala žádné hovory.

“Jo, tak šťastný, jak mám být zaneprázdněn, přál bych si, abych byl ještě více zaneprázdněn na novém deus ex,” říká Toufexis na Twitteru. “Nejsem pod žádnou NDA pro Deus Ex, protože mi to nikdo nezavolal.”. Opravdu.“

Toufexis před několika měsíci objasnil, že má zájem o návrat k Deus Ex a řekne fanouškům, aby se spojili s Eidosem Montrealem a Em Encracer Group, aby to pomohlo dosáhnout toho, aby se to stalo.

Adam Jensen z Deus Ex má „o nové hře„ Nikdo volal “

Embiccer Group získala Crystal Dynamics, Square Enix Montreal a Eidos Montreal v loňském roce spolu s několika IPS, včetně Tomb Raider a Deus EX, ale nebyl oznámen žádný nový Deus Ex Project. Skupina uvedla, že vidí „velký potenciál, nejen v pokračování, ale také v remakech, remasterech, spinoffech a transmediálních projektech“ ve všech těchto IPS však.

Takže pokud se v současné době vyvíjí hra Deus Ex, s nebo bez Toufexis, mohla by být velmi dobře ohrožena, protože Em Embacer v současné době prochází masivní restrukturalizací. Nezveřejněná dohoda, která by zřejmě přinesla 2 miliardy dolarů za šest let, aby Emnacer nedávno propadla, takže nyní společnost prochází masivní restrukturalizací, která zahrnuje propouštění, uzavření studia a zrušení neohlášených projektů.

Dosud není slovo o tom, jaké studia a hry budou ovlivněny, takže i když je ve vývoji nová hra Deus Ex, nemusí to být dlouho. Toto není ta nejvíce absurdní věc, kterou byste si dnes mohli přečíst o Deus Ex, jak se ukázalo, že majitel Twitteru Elon Musk ve skutečnosti spí vedle repliky zbraně z lidské revoluce.

Pokud mluvíte o Deus Ex, máte vzpomínku, máme komplexní seznam nejlepších starých her, které můžete a měli bychom hrát na PC právě teď. Dostali jsme také rozdělení všech největších nadcházejících her; prsty jsou zkříženy deus ex učiní tento seznam brzy.

Will Nelson z Starfieldu do Cyberpunk 2077, bude milovat ztracení v pohlcujících světech. Bývalý zpravodajský spisovatel pro hraní NME, vezme cokoli, co na něj hodíte, zejména Roguelikes.