Žádná skutečná parní balíčka příští generace na několik let ventilu říká | GamingonNinux, Valve říká, že vydá výkonný parní balíček příští generace

Valve říká, že když se uvolní výkonná parní balíčka příští generace

Co se snažím řešit. Google dostal Linux (jádro) a ukázal, že je to dobré, ale lidé předtím, než Android řekl, že Linux je velmi slabý/špatný jádro. Lidé přestanou říkat jádro Linuxové je špatné. Ale je změněno jádro Linux? Ne! Samozřejmě postupují a stávají se lepším a lepším, ale to je stále stejný kus kódu, většinou. Nyní by Steam Deck mohl získat většinu herního trhu, takže lidé viděli, jak je KDE dobrý, Arch je dobrý a Linux je dobrý pro hraní. Výsledkem je, že někteří lidé přestanou položit, Linux je špatný, zejména pro hraní her.

Žádná pravá parní balíček příští generace pro „několik let“ ventil říká

Jak se očekávalo opravdu, Valve řekl, že opravdu neočekávají, že na pár let uvidíme skutečnou parní balíček příští generace. Když mluvíme s brokovnicí s rockovým papírem, je to jasné ventil je velmi spokojený s prvním rokem parní paluby.

Když mluvíme s Valve’s Lawrence Yang a inženýr Pierre-Loup Griffais, zdá se, že jejich mysl vyfukovala. Překvapení však i pro mě je to, že Yang zmínil, jak si všimli, že „z lidí, kteří si koupili parní balíček, 42% z nich nakonec tráví většinu svého parního času na Steam Deck – preferujte to před jejich ostatními zařízeními “.

Nejen, že se stále prodává jako chutné horké koblihy potažené cukrem, přičemž je v top 10 globálních prodejců (založených na příjmech z SteamDB), kde je proti her, které se posunují více milionů, spousta lidí se drží a dokonce se drží přesun na to.

Jedním z hlediska lepidla je více her, které vycházejí, které nefungují dobře, a zatímco parní balíček je působivý, vše záleží na vývojářích, kteří se skutečně optimalizují pro hardware, jak řekl Griffais „bude to záležet na tom, jak se k němu přistupují vývojáři“ a to „Pokud jsou špičkové názvy současných genů schopny škálovat na palubu a být skvělým zážitkem, umožňuje také plynulejší výkon na širší škále počítačů a zlepšit zážitek pro celou základnu pro přehrávač“. Yang také zmínil, jak „viděli řadu nedávno vydaných náročných titulů, fungovalo dobře na Steam Deck, kvůli vývojářům zaměřeným a testováním na zařízení.”.

Jako vždy je problém v číslech. Pokud parní balíček pokračuje dobře, vývojáři to nebudou moci ignorovat. Viděl jsem mnoho her fungovat skvěle, dokonce překvapivě, když na nich jasně provedli hodně optimalizace. Pak jsem také viděl opak sám, s hrami, o kterých byste si mysleli, že by také fungovaly dobře, prostě ne (často tyto větší hry AAA, které se zdá, se zdá, že primárně cílí na konzole …).

Pokud jde o True Steam Deck 2, jsme jasně na čekání, protože Yang řekl: „Skutečná paluba příští generace s významnou ránou koňských sil by nebyla na pár let“.

Valve nepotřebuje moc, aby se Steam Deck 2 úspěšně stal – nebo ano?

Potřebujete další hry pro Steam Deck? Podívejte se na nový přehled balíčků Humble Heroines.

O autorovi – Liam Dawe

Jsem majitelem Gamingonlinux. Po objevení Linuxu zpět ve dnech Mandrake v roce 2003 jsem se neustále vrátil, abych zkontroloval pokrok v Linuxu, dokud se Ubuntu neobjevil na scéně a pomohlo mi to opravdu milovat ho. Můžete mě snadno oslovit e -mailem GamingOnLinux. Najděte mě na Mastodonu.
Podívejte se na více ode mě

  • Terraria Dev Re-Logic věnuje 100 000 $ Godot Engine a FNA a pokračující financování
  • Gog má velký nezávislý festival
  • Parní paluba OS 3.5 Nyní v náhledu s nastavením barev HDR, VRR a zobrazení

Je to pravda, Steam Deck mě přiměla znovu si užívat hraní her. Stále existují věci, které bych měl raději hrát na svém velkém počítači, ale celkově s tolika hrami, které jsou opravdu hratelné při relaxaci v posteli nebo gauči, je velmi těžké porazit. Začal jsem vyčistit nevyřízený strategické hry, konečně jsem si s nimi mohl užít čas místo toho, abych bojoval s únavou sedět na přední straně velké obrazovky.
Vzhledem k tomu, jak je modulární parní balíček, bych se příliš nebál o další gen. Ano, budou hry, které budou na SD jen hrozné. Nemůžete je všechny vyhrát. Vezmu si elegantní, dobře běh, dobře nakonfigurovaný z krabicové sady 2 – 5 tisíc her nad dalším velkým titulem každý den. Jsou důležité, ale ne tak důležité.

Přidáno: také stojí za zmínku, že takový špičkový výklenek by mohl vyplnit další prodejce vstoupení.

Naposledy editoval Pecisk dne 10. března 2023 v 13:06 UTC

Miluji parní balíček, ai když s tím ne zcela souvisí, moje největší „meh“ právě teď je to, že některé hry, které jsou ověřeny parní palubou, při přehrávání offline, odemkněte úspěchy, když je připojení Wi-Fi zpět. Vím, že je to hloupá věc a celkově se mi moc nestarám o úspěchy, ale jsou chvíle, kdy jsem se snažil získat, takže bych raději viděl, jak to odemkne: D

Tím, že máme „cílové“ zařízení v PC, se zdá, že bychom mohli mít prospěch z lepší optimalizace celkově, a to je velmi dobré pro průměrného hráče (a planety), takže jsem šťastný ventil čeká „roky“, abych viděl skutečný další gen , společnosti, které vidí potenciál současného atd.

Nyní „není pravda nový gen“, znamená to, že za pár měsíců mohli uvolnit balíček s lepší výdrží baterie, s OLED nebo SSD.

Naposledy editoval Arehandoro dne 10. března 2023 v 13:13 UTC

Citace: Areharoro nyní, „není pravdivá příští generace“, znamená to, že za pár měsíců mohli uvolnit balíček s lepší výdrží baterie, s OLED nebo SSD.

Přemýšlel jsem o tom samém, když jsem si všiml chytrého použití slova „pravdivé“ v reakci. Nebo možná by to mohlo být, že respondent jen pečlivě nechal dveře otevřené, takže nikdo si nemůže stěžovat, pokud by se Valve rozhodl uvolnit aktualizovanou verzi.

Právě teď by ani nemělo smysl uvolnit další, protože hardware není dostatečně postupován, aby to stálo za to. Očekával bych, že SD2 bude se stejnou nebo lepší výdrž baterie nejméně dvakrát výkonnější. OLED obrazovky a takové jsou hezké, ale nestojí za to vyvinout kolem něj nové zařízení. Možná bude místo toho k dispozici upgrade OLED?

Nesnáším, že to říkám, ale.. V poslední době jsem spadl zpět do hraní her na stolním počítači. Mám balíček, dobře, kdo ne, ale mám sklon zjistit, že je jen rychlejší nastavit věci na mé ploše.

Je tu jedna věc, kterou na parní balíčku miluji, pro každé vylepšení, které je provedeno pro hry, se také překládá přímo do stolního linuxu.

Takže ať už používáte balíček nebo ne, stále těžíte z protonu/vína, mesa, vk3d atd!

Vždycky jsem to řekl, Linux byl skvělý. Lidé jsou zjizveni z Linuxu, protože zvěsti a napadají všechno s Linuxem v názvu. Podívá se na Android, který obsahuje pouze část většiny linuxových distribuce: možná pouze jádro. Před úspěchem Android lidé řekli, že Linux je ona a je to nejhorší kód. To samé řekli o jádru. Android získejte adopci. Co říkají stejné lidi? Linux je mesh, s výjimkou jádra, protože Android má jádro Linux. Mnoho lidí nemá žádné IT znalosti a opakované zvěsti vytvořené nepřáteli Linuxu, jako je Microsoft (web Getthefact). Lidé vybírají informace, které jsou pro to dobré. Když tedy někdo řekl, že Linux je mesh, lidská si myslí: „Nevím nic o Linuxu, ale stejná osoba řekla, že Windows je nejlepší a používám Windows. Mám jen malé problémy s Windows (nebo počítačem? nebo já?), takže mají pravdu. A pokud položí, nemůže existovat příliš mnoho hlasů. Tato osoba musí mít pravdu!”. MS a ministerstvo školství v mnoha zemích vytvořilo kolem něj náboženství. Neradi o tom lidé hodně učí, protože trh potřebuje sekretáře a účetní. Specialista na určitém vzdělávání se učí, jak být dobrý jako sekretářka a účetnictví, protože program má pouze to, jak dělat věci v Excelu/Word/PowerPoint a základní věci o Windows. Ve skutečnosti je IT specialista, bez středních škol, je připraven být podřízenými účetními a tajemníky. Mohou chodit do budovy, kde pracují a učí účetní paní, kde kliknout, aby dosáhli nějakého efektu nebo kliknutí na ni.
Také bez střední školy lidé o Linuxu nic neznají a dokonce i po střední škole (univerzitě), i když Linux je konzola, protože učitel to řekl (můj případ) a zakazují běžet X, protože Linux je na serveru a na serveru dobrý na serveru a na serveru není třeba provozovat KDE/GNOME. Program IT vzdělávání je připraven učit lidi o Windows, bez znalostí o soupeřích MS a s malými znalostmi, jak je to možné. V tomto případě to lidé vytvářejí kult, protože nemají znalosti. Okna nefungují? Přihlaste se znovu! Stále nefunguje? Vypnutí počítače a znovu spusťte! Ještě pořád? Přeinstalovat okna se ztracenými všemi daty. Takto je způsob, jak lidé po určité míře IT vzdělávání dělají pro každý problém s počítačem. Je to založeno na dogmech, protože nemají žádné znalosti a nehledali, kde je problém odstranit, takže je to druh kultu. Lidé bez toho znalosti přijímají tato řešení. A tito lidé bez znalostí se snaží vytvořit nějaké vysvětlení jeho faktů kolem nich. Používají to, co myslí o světě z různých částí znalostí, jako je ekonomika. Proč je Linux méně populární? Protože je to nejhorší! A pokud si toto vysvětlení přečtou, věří tomu.

Co se snažím řešit. Google dostal Linux (jádro) a ukázal, že je to dobré, ale lidé předtím, než Android řekl, že Linux je velmi slabý/špatný jádro. Lidé přestanou říkat jádro Linuxové je špatné. Ale je změněno jádro Linux? Ne! Samozřejmě postupují a stávají se lepším a lepším, ale to je stále stejný kus kódu, většinou. Nyní by Steam Deck mohl získat většinu herního trhu, takže lidé viděli, jak je KDE dobrý, Arch je dobrý a Linux je dobrý pro hraní. Výsledkem je, že někteří lidé přestanou položit, Linux je špatný, zejména pro hraní her.

Myslím, že úroveň špatného IT vzdělání je navržena zejména tak, aby donutila lidi, aby používali Windows/Excel/Word/PowerPoint, protože se o tom dívají (o tom moc nevědí, takže mají problémy a děsivé), takže ne Proveďte jakékoli změny, zejména OS. Také je řečeno, že mnoho specialistů na bezpečnosti by lidé neměli instalovat další software do počítačů, protože by mohli obsahovat malware (což je částečně správné), takže lidé by neinstalovali Linux. Aby se vyhnuli vyjádření, že nemají znalosti o počítačích (chyba), zaútočí na jakoukoli neznámou osobu, která se jim snaží pomoci.

Naposledy editoval Lachu dne 10. března 2023 v 13:57 UTC

Musím říct, že toto je nejméně přestupek, které jsem viděl za chvíli, ale to je dobrá věc!

Doufejme, že nebudou dělat občerstvení středního lifecyklu s oledovou obrazovkou, než si pro sebe dostanu parní balíček – tyto věci mi bolí, a také nechci plýtvat penězi na displeji, které je zaručeno, že zemře , protože to jde proti étosu udržování hardwaru v provozu co nejdéle optimalizací správně pro něj.

Citát (Často tyto větší hry AAA, které se primárně zdá, se zaměřují na konzoly …)

PC porty jsou pro tyto typy vývojářů stále někdy následky, takže mě to příliš nepřekvapuje.

Patřím k 58%, kteří stále hrají převážně na ploše, ale nejsem rozloučen se svým palubou. Stalo se to zařízením pro hraní her na pohovce nebo v posteli a vyplnil pro mě mezeru (nevlastním „správnou“ konzoli a ji nechci). Stále mě překvapuje, kolik nedávných her to může běžet dobře (včetně Legaces Bradavic)). Ano, to se pravděpodobně v příštích několika letech změní, když se novější generace GPU rozšíří.

Citace: Kimyrielle patřím k 58%, kteří stále hrají převážně na ploše, ale nejsem rozloučen se svým palubou. Stalo se to zařízením pro hraní her na pohovce nebo v posteli a vyplnil pro mě mezeru (nevlastním „správnou“ konzoli a ji nechci). Stále mě překvapuje, kolik nedávných her to může běžet dobře (včetně Legaces Bradavic)). Ano, to se pravděpodobně v příštích několika letech změní, když se novější generace GPU rozšíří.

OOF konzole. Jsem rád, že jsem se od nich dostal pryč!

Souhlasím však, Steam Deck je skvělý pro přenosné hraní nebo hraní v jinak mimo limity! Mělo by to provozovat hry po mnoho let, jak říkáte (za předpokladu, že nedostáváte selhání hardwaru) jednoduše proto, že hry PC umožňují nastavení grafického nastavení a tak, takže cokoli, co se zcela neběží méně vizuální kvality).

Největší plus na konzole? Všechny hry, které na něm nyní hrajete, by se měl balíček 2 nebo dokonce balíček 3 stát věcí, stále je můžete použít, aniž byste je museli znovu kupovat pro současnou „generaci“. To pro mě bylo vždy hlavní plus počítačových her na konzolech.

Nejedná se o zařízení, kde provozujete ultra vysokých detailů a 8k rozlišení s 200fps. Nemusíte.
To je něco, co pro vás bude plně foukané a specifické stolní monstrum pro pár stovek a tisíce.

Na několik let je to naprosto v pořádku, zatímco technologie postupuje a dostáváme věci jako
https: // www.Youtube.com/hodinky?v = ygxtNGeax3e

Když jste tady, zvažte prosím Podpora GamingOnLinux na:

Odměňování úrovní: Patreon. Prosté dary: PayPal.

To zajišťuje, že veškerý náš hlavní obsah zůstává zcela svobodný pro všechny bez výplatního článku. Také nemáme spoustu reklam, také neexistuje žádné sledování a respektujeme vaše soukromí. Prostě dobrý, čerstvý obsah. Bez vaší trvalé podpory jsme prostě nemohli pokračovat!

Můžeš najít Ještě více způsobů podporovat nás Na této vyhrazené stránce kdykoli. Pokud už jste, děkuji!

Valve říká, že když se uvolní výkonná parní balíčka příští generace

Valve plánuje uvolnit upgradovanou verzi své parní balíčky a očekává se, že tato přenosná konzole nové generace bude „mocná“.

Otevřená galerie

Galerie Zobrazit – 2

Publikováno 9. března 2023 4:05 AM CST
Aktualizováno 6. dubna 2023 7:08 AM CDT
2 minuty a 3 sekundy Číst

Úředník z Valve odhalil podrobnosti o nadcházejícím parním balíčku společnosti Next Gen, která se očekává, že přijde s „Významná rána v koňských silách.

Valve říká, když výkonný parní balíček příští generace vydá 85

Otevřená galerie

2

Zobrazit galerii – 2 obrázky

Podrobnosti pocházejí od návrháře Valve Lawrence Yang, s nimiž mluvil Shotkul skalního papíru Nedávno, kde odpověděl na několik otázek o aktuální trvanlivosti parní balíčku a možnosti, že v blízké budoucnosti vyjde nové přenosné zařízení. Yang vysvětluje, že Valve bude čekat „několik let“, než uvolní upgradovanou verzi aktuálního parního paluby.

Je třeba poznamenat, že zatímco parní balíček ukazuje nějaký věk ve vybraných nově vydaných titulech, přenosná konzole má stále podporováno více než 8 000 titulů, přičemž mnoho z nich bylo hodnoceno „hratelné“ nebo vyraženo „ověřeno“ oficiálním programem kompatibility Valve.

Kromě toho není seznam dostupných titulů na parní balíčku nic pro odmítnutí, protože obsahuje tituly AAA, jako je Cyberpunk 2077, Elden Ring, Detroit: Staňte se lidským a dalším. Podpora výše uvedených titulů je jedním z klíčových důvodů, proč Valve nebude spěchat novou parní balíček. Společnost věří, že současná konzole v ní stále zbývá nějaký život. Existují však některé hry, o které se parní balíček snaží běžet. Podle zpráv jsou tituly jako divoké srdce a returl příklady parní paluby, které začínají ukazovat svůj věk.

Podle inženýra Valve Pierre-Loup Griffais, který také hovořil s brokovnicí s rockovým papírem, vývojáři, kteří vytvářejí tituly, které škálu z špičkových počítačů až po hardware napájení parního balíčku, budou “Povolit hladší výkon na širší rozmanitosti počítačů a zlepšit zážitek pro celou hráčskou základnu.

V dalších zprávách byl tým úředníků nucen vydávat sebezničující příkazy nové raketě, která byla spuštěna v pondělí. Příkazy sebezničení byly odeslány krátce poté, co japonský nový H3 zvedl z jeho spuštění. Podle úředníků úředníci Jaxa neměli žádnou jinou možnost, než vydat příkazy Destruct, protože nebylo možné, aby mise dosáhla úspěchu.

Raketa H3 měří mezi 187 – 207 stop vysokou, v závislosti na vybaveném kapotážku užitečného zatížení a je navržena tak, aby přenášela 4 tuny do nadmořské výšky 310 mil na sluneční synchronní oběžné dráze, nebo „6.5 tun nebo více “na orbitu geostacionárního přenosu. Pokud máte zájem o více přečtení tohoto příběhu, podívejte se na níže uvedený odkaz.

  • Přečtěte si více: Rocket selže krátce po spuštění a způsobí, že úředníci explodovali uprostřed vzduchu