Affliction Warlock DPS Talent sestaví a glyfy – Wrath of the Lich King Classic – wowhead, wow wotlk Affliction Warlock Guide: PVE a PVP Talent, glyfs | PCGamesn

Wow Wotlk Affliction Warlock Guide: PVE a PVP talenty, glyfy

Jeden z nejdůležitějších talentů pro všechny specifikace Warlock. To nám dává zasažení, což nám umožňuje nemusíte používat hit drahokamy nebo obětovat lepší vybavení pro hit.

Affliction Warlock DPS Talent Staví a glyfy – Wrath of the Lich King Classic

Желаете узнать ответ на с вопрvo? Посетите канал #russian на нашем Discord—THE.

Написать комментарий

Скриншоты, содержащие элементы интерфейса, по общеjení. Это же относится и к скриншотам, поленным с помощю просмотрщика моделей.

„!
Перед загрузкой скриншота, пожалуйй, ознакомьтесь с т т т т т с с с с с с с с с с с с с к к к к к к к к к к к к к к!
Пожалуйста, ввите ссылку на видеорол příští.

Wowhead klient – это неболшая програма, с поторой кы подděрживаем базз. Полззователи wowhead klient получают.

Дв основные цели wowhead klient:

Он? Wowhead looter, который собирает данные, пока играете!
Он загружает собранные данные на wowhead, помогая поддерживать базнных ак oban!

Ы т т т м можете исползовать wowhead klient, чобы просматривать ыыученные рецы и и с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с спутники и полученные звания!

Wow Wotlk Affliction Warlock Guide: PVE a PVP talenty, glyfy

Wotllk Affliction Warlock Guide: PVE a PVP Talents, Glyfs: Žena na sobě černou kapuci a grilovanou černou masku s zářícími červené oči vytáhne šíp ze srdce její černé a stříbrné kožené brnění

The WOW WOTLK Affliction Warlock Spec určitě není nic, na co by se ušklíbl, protože je to snadno jedna z nejsilnějších tříd DPS MMORPG. Pokud se chcete ponořit do Northrendu jako jeden z těchto černých magických bombů, máme zde přehled nejlepších talentů PVE a PVP, glyfy, vyrovnávací rotace a priority statu zde.

Pokud jste Affliction Warlock Main, pravděpodobně jste absolutně nenáviděli hraní přes hořící Crusade Classic jako podpora. Radujte se, oh Heathens, protože přicházíme do wotlk, vidíme, že tito záhadní kouzelníci přebírají roli DPS, a to jak vylepšují hraní specifikace, tak vám umožní absolutně vyhladit své nepřátele.

Za tímto účelem však budete muset vědět, které stavění talentů PVE a PVP jsou nejlepší, a také glyfy, které budete používat k napájení, a rotaci vyrovnávání, na kterou budete muset zvyknout. Nebojte se denizens tmy, máme vás pokrytý náš Wotllk Affliction Warlock Guide.

Nejlepší závod pro Wotlk Affliction Warlock

I když vás vždy povzbuzujeme, abyste si vybrali závod, se kterým synergizujete, některé jsou postaveny tak, aby ovládaly sílu korupce o něco lépe než jiné. Na straně hordy jsou Orci jedinou skutečnou volbou, zatímco lidé jsou nejlepší při využití stínové říše pro alianci.

Toto jsou dvě nejlepší možnosti kvůli jejich rasovým schopnostem. Velení Orc uděluje vašemu démonickému společníkovi vážným poškozením (který se stává hlavní součástí sestavení ve Wotlk Classic) a síla kouzla udělená Blood Fury je docela zatraceně mocná.

Na lidské straně vůle přežít odstraní veškerý účinek narušení pohybu, který je ideální pro prasknutí CC v PvP, a lidský duch perfektně funguje s Fel Armor, aby udělil zvýšené kouzelné síly. Synergizuje se také s glyfem života, o kterém budeme podrobněji diskutovat níže.

Wow Wotlk Affliction Warlock Guide: PVE a PVP talenty, glyfy: kosterní postava na sobě přilbu dračí hlavy a špičaté červené brnění stojí s kostním personálem na požárním pozadí

Nejlepší glyfy pro Wotlk Affliction Warlock

Glyfy jsou všechny nové buffy, které lze vytvořit pomocí dovednosti nápisu. Efektivně poskytují vaší postavě zvláštní moc, ale jako obvykle jsou některé o něco lepší než jiné. Pro Affliction Warlock budete chtít vyzvednout:

 • Glyf of Life Tap: Life Tap mění ducha na Spellpower, což je přesně to, co musí Warlocks na své nepřátele pršet oheň. Ze všech glyfů je to nejužitečnější pro specifikaci utrpení.
 • Glyf rychlého rozpadu: To znamená, že jádro korupce kouzla nyní těží z hodnocení spěchu, stejně jako jakékoli další talenty, které zvyšují rychlost obsazení.
 • Glyf of Haunt: Zvyšuje pronásledování o tři procenta.

Existují další tři menší glyfy: odtok duše, nekonečný dech a duše. Pouze první má skutečný dopad, protože zvyšuje střepy z odtoku duše. Posledně jmenované dva vás jednoduše nechají plavat rychleji a snížit manu potřebnou k obsazení rituálu duší.

Nejlepší talenty PVE pro Affliction Warlock in Wotlk

Pokud byste měli spíše masakrovací monstra než jiné hráče, pak existuje pouze jedna skutečná sestavení pro Affliction Warlock ve Wotlk Classic. Zaměřujete se na škodu v průběhu času místo jednorázových soupeřů, takže se ujistěte, že se postavíte za své tanky nebo dostatečně daleko od nebezpečí, abyste mohli sedět, relaxovat a sledovat tyto zdravotní bary zmenšovat.

Talent Specifikace Hodnost
Vylepšená kletba agónie Utrpení 2
Potlačení Utrpení 3
Zlepšená korupce Utrpení 5
Vylepšený stínový šroub Zničení 5
Prokletí Zničení 5
Soul Siphon Utrpení 2
Koncentrace FEL Utrpení 3
Zřícenina Zničení 5
Setmění Utrpení 2
Zmocněná korupce Utrpení 3
Intenzita Zničení 1
Stín objetí Utrpení 5
Sifonový život Utrpení 1
Vylepšený Felhunter Utrpení 2
Stínové mistrovství Utrpení 5
Eradikace Utrpení 3
Nákaza Utrpení 5
Prokletí Utrpení 3
Objetí smrti Utrpení 3
Nestabilní trápení Utrpení 1
Pandemický Utrpení 1
Věčné utrpení Utrpení 5
Strašit Utrpení 1

Nejlepší talenty PvP pro Affliction Warlock in Wotlk

Zatímco Warlocks Affliction Warlocks se v aréně sotva objeví hlavy, jsou to perfektní duo pro zakoupení nepřátel do svého partnera a uvolnění všech druhů kletby na ně. Budete si chtít vyzvednout následující talenty, stejně jako glyfy rychlého rozpadu, sifonu, stínovéhoflamu, vypouštěcí duši a kletbu vyčerpání v tomto pořadí.

Talent Specifikace Hodnost
Potlačení Utrpení 3
Zlepšená korupce Utrpení 5
Vylepšený zdravý kámen Demonologie 2
Démonické objetí Demonologie 3
Fel Synergy Demonologie 2
Soul Siphon Utrpení 2
Fel Vitality Demonologie 3
Zlepšený strach Utrpení 1
Koncentrace FEL Utrpení 3
Amplify Curse Utrpení 1
Soul Link Demonologie 1
Dominance Fel Demonologie 1
Démonický aegis Demonologie 3
Setmění Utrpení 2
Zmocněná korupce Utrpení 3
Master Summoner Demonologie 2
Stín objetí Utrpení 4
Sifonový život Utrpení 1
Prokletí vyčerpání Utrpení 1
Vylepšený Felhunter Utrpení 2
Stínové mistrovství Utrpení 5
Eradikace Utrpení 3
Nákaza Utrpení 5
Vylepšené vytí teroru Utrpení 2
Prokletí Utrpení 3
Nestabilní trápení Utrpení 1
Pandemický Utrpení 1
Věčné utrpení Utrpení 5
Strašit Utrpení 1

Priorita statu pro Wotlk Affliction Warlock

Statistiky jsou ve WoW velmi snadno přehlíženy, ale jsou nezbytnou součástí každé sestavy a mohou vám opravdu pomoci posoudit vaše poškození na další úroveň. Pro Warlocks Affliction budete upřednostňovat hodnocení hitu, následuje Spell Power. Hodnocení spěchu a hodnocení kritických stávek jsou další, následují nakonec duch a intelekt.

První tři jsou vaše statistiky pro poškození škod, takže je to neomylný, který se chcete ujistit.

Vyrovnávání rotace pro Wotlk Affliction Warlock

Vyrovnávací rotace pro WOTLK je docela intenzivní a pravděpodobně se vydá několik pokusů napravit. Soustředí se na vaše korupční kouzlo, což je páteř všech věcí. Začněte s Life Tap (podporovaný glyfem Life Tap), poté začněte vystřelit stínové šrouby a proc Shadow Masters. Budete chtít, aby Stínové mistrovství bylo aktivní, než obsadíte korupci, protože tato 5% kritická zásah se převrátí na vaše chudé oběti. Zajistěte, aby byl Fel Armor také.

Nyní je čas uvolnit korupci na vaše nepřátele, následovaný nestabilním utrpení (které chcete být vždy aktivní). Vyberte si kletbu agónie dále, poté pronásledujte, abyste posílili poškození v průběhu času způsobeného korupcí, kletbou agónie a nestabilním utrpením. Se všemi vašimi debuffy, rozbalte nějaké stínové šrouby, nebo použijte odtokovou duši, pokud jste pod 25% zdraví, protože její poškození se zvyšuje.

Pro větší davy můžete použít své semeno korupce, protože to způsobuje větší poškození, tím více cílů je (omezeno v deseti) – jen se ujistěte, že nepředstihuje základní korupci základny. Inferno může také způsobit pasivní poškození AOE.

Takže to je vše, co potřebujete vědět, abyste zvládli Wow Wotlk Affliction Warlock. Jděte ven a způsobujte zmatek, ale pokud chcete vyzkoušet další stejně strašidelnou třídu, nezapomeňte se podívat na našeho průvodce Wow Wotlk Death Knight, a můžete také vyzvednout nejlepší klasické doplňky WOW, abyste vylepšili svůj klasický zážitek, zatímco vy ‘.

Lauren Bergin kovaná v srdci Sanctuary, Lauren má zcela zdravou posedlost Diablo 4 Villainess, Lilith. Dříve představuje editorka v Dexerto, ona plula tolik peněz do League of Legends, jako má dva univerzitní tituly. Ouch.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Wotlk Classic Affliction Warlock SPEC, stavění, talenty a glyfy

Na této stránce zjistíte nejlepší volby talentů PVE a staví pro vaše trápení Warlock ve Wotlk Classic a také doporučené glyfy.

Obsah této stránky

Talent staví pro trápení Affliction ve Wrath of the Lich King

Affliction Warlock S nemá příliš mnoho krouticí místnosti, pokud jde o talenty, protože potřebujete všechny kromě dvou bodů, abyste získali plnou hodnotu z vaší specifikace. Máte však flex bod, který můžete umístit kamkoli se vyberete. Osobně si vyberu Ikona intenzityIntenzita . Někteří lidé se rozhodnou to vložit Ikona ponurého dosahuPonurý dosah nebo Ikona intenzityIntenzita .

Důležité talenty pro Affliction Warlocks ve Wrath of the Lich King

V této sekci projdeme některé z klíčových talentů, které použijete, když hrajete Affliction Warlock, abyste lépe pomohli porozumět vašim nejdůležitějším talentům, protože jsou životně důležité hrát stavění do své plné síly.

 • Vylepšená ikona stínového šroubuVylepšený stínový šroub , Bane ikonaBane, a Ikona zříceninaZřícenina

Ikona stínového šroubu

Všechny tři z těchto talentů jsou povinné ve stromu trápení. Tyto talenty způsobí, že vaše stínové šrouby způsobí mnohem větší poškození, rychleji obsazení a kritiku mnohem těžší.

Vylepšená ikona korupce

 • Zlepšená korupce

Ikona korupceKorupce je kouzla v okamžitém obsazení, která způsobí velmi vysoké poškození a mělo by být na cíli 100% času. Toto kouzlo je ohniskem specifikace, přičemž mnoho talentů se točí kolem něj. Korupce má schopnost snížit vaše současné procento kritiků a jakékoli poškození buffy jako Ikona Země a MěsícZemě a měsíc , Ikona Ebon PlaguebringerEbon Plaguebringer a Prokletí ikony prvkůProkletí prvků; pokud přirozeně nechte Ikona korupceKorupce se obnoví Ikona Everlasting AfflictionVěčné utrpení, tito nadšenci zůstanou na Ikona korupceKorupce .

Ikona Everlasting Affliction

 • Věčné utrpení

Toto kouzlo způsobuje vaše Ikona korupceKorupce a Ikona nestabilního trápeníNestabilní utrpení způsobí větší poškození. Ale co je nejdůležitější, umožňuje vašemu Ikona vypusťte životVypusťte život , Vypusťte ikonu dušeVypusťte duši , Ikona stínového šroubuStínový šroub a Pronásledovat ikonuPronásledujte, abyste obnovili své Ikona korupceKorupce . T/P>

 • Ikona koncentrace FELKoncentrace FEL

Jedná se o velmi důležitý talent, který snižuje zpětný tlak trpící přicházejícím poškozením při obsazení Ikona vypusťte životVypusťte život , Vypusťte ikonu manaVypusťte manu , Ikona nestabilního trápeníNestabilní trápení , Pronásledovat ikonuPronásledovat, a co je nejdůležitější Vypusťte ikonu dušeVypusťte duši . To je důležité, protože vám chybí hodně škod Vypusťte ikonu dušeVypusťte duši, pokud dostanete pushback.

Ikona potlačení

 • Potlačení

Jeden z nejdůležitějších talentů pro všechny specifikace Warlock. To nám dává zasažení, což nám umožňuje nemusíte používat hit drahokamy nebo obětovat lepší vybavení pro hit.

Ikona Siphon Life

 • Sifonový život

Ikona korupce

Toto je pasivní, který vám umožní uzdravit se za 40% všech škod, které vaše korupce způsobí. To také vyvolává poškození vašich hlavních schopností.

Ikona nákazy

 • Nákaza

To zvyšuje poškození vašich hlavních schopností.

Ikona eradikace

 • Eradikace

Ikona korupce

To vám dává 6% šanci na každou korupční klíšťata, abyste zvýšili rychlost lití o 20% po dobu 10 sekund. To je úžasný buff, který prokrývá tunu.

Smrt

 • Objetí smrti

Toto kouzlo zvyšuje množství vyčerpané Ikona vypusťte životVypusťte životnost, ale co je důležitější, zvyšuje všechny vaše škody způsobené vašimi stínovými kouzly o 12%, když je váš cíl na 35% nebo pod 35%. Toto je jediný čas v boji kromě otvíráku, kde musíte ručně použít další Ikona korupceKorupce .

Ikona maledikce

 • Prokletí

To zvyšuje poškození kouzla o 3% a zvyšuje šanci kritiku Ikona korupceKorupce a Ikona nestabilního trápeníNestabilní trápení o 9%.

Ikona nestabilního trápení

 • Nestabilní trápení

Toto je jedna z vašich hlavních teček a být na šéfovi 100% času.

Pandemická ikona

 • Pandemický

To umožňuje vaše Ikona korupceKorupce a Ikona nestabilního trápeníNestabilní trápení kritiku. Je to velmi důležitá a součástí důvodu, proč utrpení způsobí tolik škod.

Pronásledovat ikonu

 • Strašit

To posílá duši do cíle, způsobuje mírné poškození a uzdraví vás za stejnou částku. A co je nejdůležitější, tento talent buffuje všechny vaše tečky o 20%. To má být na cíli 100% času.

Nejlepší glyfy pro Affliction Warlock ve Wrath of the Lich King

Glyfy jsou novým spotřebním druhem představeným ve Wrath of the Lich King. Glyfy výrazně zlepšují určitá kouzla, když se je naučíte, podporujete a dokonce umožňují některé stavby. Glyfy se trvale neučí, takže na vás budete chtít nést více glyfů, takže je můžete rychle změnit v závislosti na setkání s nájezdem nebo šéfem, ve kterém se nacházíte. Affliction má některé opravdu silné glyfy, díky nimž je hra trochu zábavnější.

Hlavní glyfy pro Affliction Warlock ve Wrath of the Lich King

 1. Ikona glyfů životaGlyf of Life Tap – Kdykoli vy Life Tap IconLife Tap, získáte 20% svého ducha jako sílu kouzla po dobu 40 sekund. To je velmi důležité a musíte si tento buff udržovat vždy.
 2. Glyf pronásledovací ikonyGlyf of Haunt – To přidává další 3% poškození pronásledování
 3. Glyf ikony rychlého rozpaduGlyf rychlého rozpadu – to umožňuje vaše Ikona korupceKorupce, která má být ovlivněna spěchem. Ikona korupceSamotná korupce není obrovské škody, ale dává vám rychleji Ikona korupceKorupční klíšťata, což má za následek více Ikona roztaveného jádraRoztavené jádro procs.

Menší glyfy pro trápení Warlock ve Wrath of the Lich King

 1. Glyf ikony odtokové dušeGlyf odtokové duše – to vám dává šanci na další Ikona duše shardDuší Shard, když ty Vypusťte ikonu dušeVypusťte duši .
 2. Glyf nekonečné ikony dechuGlyf nekonečného dechu – to dává všem s vaším Nekonečná ikona dechuNekonečný dech 20% rychlosti plavání.
 3. Ikona glyfy dušíGlyf duší – to snižuje mana náklady na vaše Ikona rituálu dušíRituál duší

ChangeLog

 • 26. června. 2023: Aktualizováno na fázi 3.
 • 18. ledna. 2023: Přezkoumáno pro uvolnění fáze 2 před vydáním Ulduar RAID.
 • 19. října. 2022: Přidána stránka.