After Battlefield 4 přijde … Battlefield 1?

Hry Battlefield v pořádku

Každá mapa má tři varianty navržené tak, aby uspokojily jiný počet hráčů. S tunou dalších funkcí na Battlefield 2 je nyní snazší spravovat bitevy a hráče ve velkém měřítku, kteří mohou komunikovat prostřednictvím hry VoIP ve hře.

Po Battlefield 4 Přichází .. Battlefield 1?

Úniky naznačují, že tato podivně očíslovaná hra je nastavena v „alternativní historii“ z první světové války.

Kyle Orland – 6. května 2016 16:40 UTC

Toto uniklé maloobchodní umělecké umění se shoduje s ART krátce vidět na Xbox Live

Komentáře čtenářů

Zdá se, že očekávané pokračování Battlefield 4 Battlefield 5. Místo toho EA zjevně vrhla tradiční odpočítávání okna přípravou Battlefield 1, nový střelec, který se zdá být nastaven ve verzi alternativní historie první světová válka.

Nic z toho ještě není oficiální; EA je nastavena tak, aby skutečně odhalila další Bojiště Název jako součást každodenního živého přenosu ve 16:00 východního času. Název však byl předstírán předem fotografiemi z maloobchodního zdroje. Propagační umění na těchto fotografiích odpovídá umění, které se krátce objevilo na Xboxu Live dříve a na samotném živém proudu, zobrazující postavu s pistolí a příkopovým klubem WW-éry. O prostředí hry se také objevily. V únoru se volala hra Battlefield 5 Švýcarský prodejce s datem vydání 26. října byl stručně uveden jako „taktický střelec WW1“.

Pamatujte, že první Bojiště Hra (ten, kdo lidé někdy nazývají „Battlefield One“, a která přišla dříve Battlefield 2) byl vlastně nazván Battlefield 1942. Název Battlefield 1 Předpokládáme, že zůstává technicky dostupná. Série již v průběhu let skočila na „1943“ a „2143“, pokud se chcete s číslováním opravdu matoucí.

Opravdu, 1 4 neměli by nás ani blikat v herním světě, který zahrnuje Resident Evil Zero, Kingdom Hearts 358/2 dní, (což následovalo Madden NFL 13) a samozřejmě konzola Xbox One.

[ Další výstřel uniklých maloobchodních materiálů tweeted od Industry Sleuth Wario64 naznačuje datum vydání z 18. října pro hru.]

[Další aktualizace: Jo, hra se ve skutečnosti nazývá Battlefield 1, a představuje nejrůznější odchyty z první světové války, jako jsou biplany ve stylu červeného baronu, vojáky s šavlemi na pouštní koni, malty a spoustu zeppelinů. Datum vydání je 21. října.

Přívěs plný záběrů in-motoru (poznámka: ne nutně ve hře) je níže:

Propagované komentáře

  • Tyellock Smack-fu mistr, v tréninku skok

Hry Battlefield v pořádku

Tento formulář je chráněn recappcha – platí zásady ochrany osobních údajů Google a podmínky služby.

Nemáte účet?

Vytváření účtu má mnoho výhod: podívejte se rychleji, ponechte si více než jednu adresu, sledujte objednávky a další.

Herní série Battlefield dodržuje každý popis názvu. Tento střelec z první osoby je známý svými velkými mapami, hratelností pro více hráčů a schopností používat vojenské trysky a další válečné stroje.

Myšlenka za hra není ztratit oblasti, které dobýváte, zatímco bojujete o dobytí zbytku regionů současně.

S dějištěm a efekty adrenalinu, není divu, že Battlefield byl v herních kruzích základem od jeho poprvé představení. Zde je úplný seznam každé hry Battlefield, která byla kdy vydána.

Battlefield 1942

Datum vydání: 10. září 2002

Podporované platformy: PC

Battlefield 1942 byl první v mnoha ohledech ve hrách první osoby střelce. Obchodoval s tradičními režimy zachycení vlajky a deathmatch pro přitažlivější přístup k dobytí. Hráči museli zachytit kontrolní body rozložené po celé mapě a neustále spustit útoky proti jiným místům na mapě.

Hra také měla třídní systém, který hráče do různých rolí vojáků, včetně útoku, lékařů, anti-tanku, skautů a inženýrů.

Před vydáním druhého vydání série došlo k dvěma rozšířením na Battlefield 1942, které byly vydány. Byla to cesta do Říma a tajné zbraně z druhé světové války.

Proč to nehrajte na svém divokém herním počítači.

Battlefield Vietnam

Podporované platformy: PC

Druhé vydání série nezměnilo hru. .

Druhé vydání také obsahuje několik populárních vojenských vozidel a prototypových zbraní. Battlefield Vietnam také zahrnoval licencovaný soundtrack, který představoval množství písní z éry, které obsahovaly některé z filmů založených na Vietnamu.

Battlefield 2

Datum vydání: 21. června 2005

Podporovaná platforma: PC

Battlefield 2 měl změnu v scenérii. Probíhá to na počátku 21. století pomocí smyšlené světové války. .

Nýchající hra má militanty z obou stran rozdělení a snaží se infiltrovat nepřátelské území. Hráči mají 15 map, které si můžete vybrat od městského nastavení po Swampplands.

Každá mapa má tři varianty navržené tak, aby uspokojily jiný počet hráčů. S tunou dalších funkcí na Battlefield 2 je nyní snazší spravovat bitevy a hráče ve velkém měřítku, kteří mohou komunikovat prostřednictvím hry VoIP ve hře.

Bohužel, navzdory kritickému uznání, kterou si hra užila, závady a nepřeberné množství chyb si vynesly svůj spravedlivý podíl negativních recenzí. Hra byla opravena, aby se odstranily tašky, a také se uvolnilo jen několik rozšíření. To zahrnovalo:

  • Battlefield 2: Euro síly
  • Battlefield 2: obrněná zuřivost

Battlefield 2: Moderní boj

Datum vydání: 24. října 2005

Podporované platformy: PS2 Xbox, Xbox360

Do čtvrtého vydání vydání Battlefield zasáhl svůj krok a byl konečně k dispozici na herních konzolách. Moderní boj obsahuje kampaň pro jednoho hráče, která se otáčí fiktivní válkou, která se odehrává v Kazachstánu mezi NATO a Čínou.

Verze hry pro multiplayeru měla dobytí, aby zachytila ​​dobytí vlajky a bitvy až 24 hráčů s 12 hráči na obou stranách.

Battlefield 2142

Datum vydání: 17. října 2006

Podporované platformy: PC

Battlefield 2142 byl spíš jako Battlefield 2 v kvalitě. Bylo to založeno na moderním konceptu, ale měl k tomu pocit sci-fi. Důraz byl také důraz na to, aby se z ní stala rychlá bojová hra s fiktivními zbraněmi.

Děj hry se koná ve 22. století v době ledové, kde vypukne válka mezi Asijskou koalicí Pan Asian a EU.

Existuje nový režim pro více hráčů s názvem Titan, který vyžaduje, aby hráči měli protitetitanské rakety, aby zničili dělostřelectvo Titan pro soupeře.

. Představoval nový režim s názvem Assault Lines, který byl podobný režimu dobytí.

Battlefield: špatná společnost

Datum vydání: 23. června 2008

Špatná společnost je jednou z nejzajímavějších a nejúžasnějších her ve franšíze. Má neuvěřitelný příběh a standout postavy.

Kampaň pro jednoho hráče je jednou z nejlepších v sérii. Došlo k novému úvodu, zlatý horečka do režimu pro více hráčů, který byl jedinou kampaní pro více hráčů ve hře, dokud nebyl režim dobytí přidán později.

Děj hry se točí kolem života soukromého Prestona Marloweho z B-Company A RAGTAG Skupina tvůrců potíží, které se běžně používají jako krmivo v oblasti Cannon Fodder.

Kampaň pro jednoho hráče je o zhášení touhy po pokladu. S kampaní pro více hráčů s cílem najít zlaté bedny umístěné na strategických místech na mapě.

Hrdinové bojiště

Datum vydání: 25. června 2009

Podporované platformy: PC

Battlefield Heroes je první v EA Play 4 Free Series. Hráči si mohou hru stáhnout a hrát zdarma. Některý obsah však vyžaduje mikrotrankce.

Toto vydání je také první, kdo má zobrazení střelce třetí osoby. Ve srovnání s předchozími hrami ve franšíze mají Battlefield Heroes jedinečnou grafiku a vypadá podobně jako čtrnáct dní.

Zatímco hra je docela zajímavá, nevyvážený systém výplaty výplaty zničil hru a nutil ji vypnout v roce 2015.

Battlefield 1943

Datum vydání: 8. července 2009

Podporované platformy: PlayStation 3, Xbox 360

EA stála své stopy zpět na Battlefield 1942 a vytvořila Battlefield 1943. 1943 je zaplaven herními režimy pro více hráčů a nemá vůbec příběh pro jednoho hráče. Hra má tři mapy, z nichž každá je aktualizována tak, aby vyhovovala nejnovější verzi hry.

Čtvrtá mapa lze použít pouze v režimu nadřazenosti vzduchu. Vydání z roku 1943 má několik upravených mechaniků, aby byla hra jedinečná. .

Dokonce i bez režimu pro jednoho hráče je Battlefield 1943 jednou z nejlepších střeleckých her pro první hráče pro více hráčů.

Battlefield: Bad Company 2

Datum vydání: 2. března 2010

Podporované platformy: PC, PlayStation 3, Xbox 360

Vzhledem k úspěchu špatné společnosti bylo téměř předvídatelné, že franšíza bude tento příběh revidovat. .

Toto vydání má intenzivnější kampaň pro jednoho hráče, ale zachovává si stejný jedinečný zážitek, jaký nabízí původní verze.

Hra začíná ve Velké druhé světové válce, kde je tým B-Company poslán při hledání zvláštních dělníků zachycených hluboko za nepřátelskými liniemi.

Hra je dodávána s kopií VIP Pass, kterou můžete použít k odemčení zdarma DLC. Původní vydání společnosti Bad Company mělo režim pro více hráčů Luster Multiplayer, v tomto vydání jsou režimy pro více hráčů lepší a pevnější. Zvukové efekty a destrukce jsou některé z pozoruhodných zlepšení ve hře.

21. prosince 2010 byl vydán expanzní balíček ke stažení s názvem Bad Company 2 Vietnam. Rozšíření podniká opatření uvnitř vietnamské války. V expanzi zůstávají třídy postav stejné. Vozidla, zbraně a gadgety jsou však odlišné a specifické pro ERA.

Také si můžete užít až dvě hodiny hudby šedesátých let v rádiích vozidel. Také si všimnete, že konečně je na mini-mapě integrovaný kompas, který ve hře BC2 nápadně chyběl.

Battlefield online

Datum vydání: 25. března 2010

Podporované platformy: PC

Battlefield Online není nejlepší prací EA. Je to remake Battlefield 2 pouze s horšími vizuály a hráčská základna je přinejmenším mrtvá.

Vzhledem k tomu, že se jedná o vydání zdarma, vizuální prvky nejsou tak špatné a jsou poněkud přijatelné.

Kromě vizuálů měla hra také závan technických problémů a nakonec EA neměla jinou možnost, než aby hru jednou provždy uzavřela v roce 2013.

Battlefield Play4free

Datum vydání: 4. dubna 2011

Podporované platformy: PC

Po nepořádku, který Battlefield Online ukázal, je překvapivé, že EA bude následovat další vydání hry zdarma.

. Stejně jako Heroes byla nová vydání kombinací verzí zdarma a výplaty a výplaty. Pomocí měny ve hře s názvem Battlefunds si mohou hráči koupit silné zbraně a brnění. Hráči si mohou zakoupit Battlefunds pomocí skutečných peněz, což jim umožňuje udržovat zbraně natrvalo nebo používat body dobytí a udržovat zbraně a brnění po omezenou dobu.

Bohužel v Play4Free neexistuje žádný režim pro jednoho hráče. .

Většina zbraní a dělostřelectva uvedená v tomto vydání je vypůjčena od Bad Company 2, zatímco mapy jsou z Battlefield 2. V důsledku výběru nit z různých her nemá Play4free žádnou vlastní identitu.

Battlefield 3

Datum vydání 25. října 2011

Podporované platformy: PS 3, Xbox 360, PC

Battlefield 3 vezme plášť z oceněného Battlefield 2. Hra obsahuje vojenský boj s tryskami a vozidly ve velkém měřítku. Hra může podporovat až 64 hráčů v kampani pro více hráčů na PC.

Naštěstí milenci pro jednoho hráče nemusí nechat ujít. K dispozici je také kampaň pro jednoho hráče a kooperační mise, které si můžete vyzkoušet.

Hra má upgradovanou Frostbite 2.0 Motor a vylepšené funkce, jako jsou destrukční a osvětlovací prvky, díky čemuž jsou hratelnost interaktivnější a podobná života.

Hra má celkem pět expanzních balíčků. Hráči však mohou přijímat balíčky pouze prostřednictvím platformy Premium členství, která vyžaduje, aby hráči zaplatili 50 $.

Je také možné, aby hráči dostali každý z balíčků jednotlivě za cenu 15 $ za balíček. . Najdete nové mapy, herní režimy, zbraně a vozidla.

Datum vydání: 29. října 2013

Podporované platformy: PlayStation 3, PC, PlayStation 4, Xbox 360, Xbox One

Rozsáhlá vozidla pro vozidla pokračuje v Battlefield 4. Ve hře jsou některé nové a staré funkce. Režim velitele v multiplayeru se vrací a díky použití motoru Frostbite 3 je zničení vylepšeno.

.

Pro toto vydání jsou k dispozici určité úhledné rozšíření, které mimo jiné přidávají nové zbraně a mapy. Battlefield 4 je v zásadě upgrade Battlefield 3, ale neodebírá to identitu a hodnotu Battlefield 3.

Battlefield Hardline

Datum vydání: 17. března 2015

Podporovaná platforma: PC, PlayStation 3, Xbox One, PlayStation 4, Xbox 360

Na rozdíl od ostatních her ve franšíze, které prominentně představovaly EA jako hlavního vývojáře, byla Hardline vyvinuta Visceral Games.

Hra se odchýlila od obvyklého vojenského přístupu a šla pro policejní a loupežní přístup. Režim pro jednoho hráče umožnil hráčům zatknout lupiče. To byla jediná hlavní funkce přidaná do hry. Hra také představovala několik režimů pro více hráčů, jako je Heist, Blood Money a Hotwire.

Nakonec tvrdá linie chybí vojenský koncept a krveprolití, které je synonymem pro franšízu. Je to jen spin-off, který se nepřibližuje tomu, co Battlefield 3 a 4 nabízejí.

Battlefield 1

Datum vydání: 21. října 2016

Podporované platformy: PC, PlayStation 4, Xbox One

Battlefield 1 je jednou z nejlepších her ve franšíze a je plná prvních, což je pravděpodobně to, co dělá toto nejlepší vydání. Poprvé se akce koná v první světové válce. Pokrývá tunu frontových příběhů z druhé světové války a válečné fronty ve válce. Válečné stroje a zbraně používané ve hře jako Poison Gas and Flamethrowers byly všechny inspirované WWW.

Hra má vynikající grafiku a zavedení koní do hry přidává nádech autentičnosti. V kampani pro více hráčů získává hráči nové funkce, jako je nabíjení na nepřítele s bajonetem, a nalepením mrtvého centra v hrudi nepřítele, nová mechanika, která vám umožní vybrat si, zda chcete, aby vás někdo oživil nebo pokračoval v odchodu.

Režim pro jednoho hráče je stejně uspokojivý. Kampaň válečných příběhů vám umožňuje zažít příběh různých postav ve válečné frontě, takže tento působivý a historické mistrovské dílo stojí za váš čas.

Battlefield 1 má prvotřídní funkce členství stejně jako Battlefield 3. S největší pravděpodobností to bude poslední.

Battlefield v

Datum vydání: 20. listopadu 2018

Podporované platformy: PC, PlayStation 4, Xbox One

Stejně působivé jako téma první světové války bylo franšízy zasunuto zpět na druhé světové války za nejnovější vydání ve franšíze. Je to podruhé, kdy se franšíza vrací na druhé světové války poté, co byla poprvé uvedena v Battlefield 1943.

Battlefield V si však těžce vypůjčuje z Battlefield 1, včetně válečných příběhů, hraní pro jednoho hráče a provozního režimu.

V této hře můžete upravit zbraně a vozidla a není v ceně žádné prémiové členství, které je skvělé plus.

Battlefield 2042

Datum vydání: 22. října 2021

Série Dice Battlefield se letos vrátí s Battlefield 2042, futuristickým ztvárněním střelců na bojišti, které slibuje stejné „pouze v Battlefield“ ve velkém měřítku, díky futuristickým zbraním války, destruktivním počasí v reálném čase, jako jsou tornáda a písečné bouře a masivní mapy, které mohou podporovat až 128 hráčů.

V rámci Battlefield 2042 budou tři zážitky pro více hráčů. První „All-Out Warefare“ bude klasická hraní Battlefield.

Druhý režim je údajně zážitkem „zcela nový pro bojiště“, nazvaný nebezpečí. Tento režim je nastaven na to, aby se zaměřil na blízkou skupinu.

Třetí zkušenost s multiplayerem musí být ještě oznámena. EA ještě nedala specifika, ale nazývá třetí režim „milostným dopisem fanouškům Battlefield“ a zdůrazňuje, že dlouhodobí hráči se budou cítit jako doma.

Jsme velmi nadšeni z tohoto dalšího vydání bojiště a nemůžeme se dočkat, až uvidíme další podrobnosti v následujících měsících!

Poslední myšlenky

Můžete se rozhodnout být součástí jedné z největších her prvních střelců, ze kterých se můžete vybrat. Některá pokračování se úplně nevytvořila a musela být vypnutá, ale ty, které stále stojí, zůstávají velmi zajímavé a stojí za každou minutu vašeho času.