Agumon Evolutions – Digimon Survive Guide – IGN, Digimon Survive Evolution – Jak vyvinout své ‘Mons | Taktika kapes

Digimon Survive Evolution – Jak vyvinout své ‘mons

Agumonovy hněvivé digivoluce jsou typu viru.

Agumon Evolutions

Agumonovy vývoje v Digimonu přežívají závisí na karmě, kterou během příběhu postavíte. Partner Takumy Agumon má jinou cestu evoluce od „svobodného“ Agumonu, který můžete najmout – tato příručka odhaluje obojí.

Jak fungují vývoje Agumonu

Jak příběh postupuje v Digimonu, přežije, partner Takumy Agumon bude v určitých bodech digivorovat.

 • Část 1 – Evoluce šampiona
 • Část 5 – konečný vývoj
 • Část 9 – Mega Evoluce
 • Část 11 – Super Ultimate Evolution (morální/pravdivá trasa v nové hře +)

Tyto vývoje zcela závisí na vašem aktuálním skóre karmy. Ať už je karma nejvyšší, bude to mít vliv na další vývoj. Takže i když jste začali na jednom řádku, je možné odemknout vývoj jiné linky pro následující úroveň evoluce.

Karma Mistr Ultimátni Mega
Moral (vakcína) Greymon Metalgreymon Wargreymon
Hněv (virus) Tuskmon Megadramon Machinedramon
Harmony (data) Tyrannomon Triceramon Dinorexmon
Konečné (super konečné) vývoje
Omnimon (morální trasa) Fanglongmon (3. hraní)

Agumon morální vývoj

Pokud je vaše morální skóre nejvyšší před porážkou příběhu, který způsobí, že se Agumon vyvíjí, vyvine se do své obvyklé linie typu vakcíny Digimon.

 • Mistr – Greymon Greymon Evo.jpg
 • Ultimátni – Metalgreymon MetalGreymon Evo.jpg
 • Mega – Wargreymon Wargreymon Evo.jpg

Agumon Wrathful Evolutions

Agumonovy hněvivé digivoluce jsou typu viru.

 • Mistr – Tuskmon Tuskmon Evo.jpg
 • Ultimátni – Megadramon Megadramon Evo.jpg
 • Mega – Machinedramon Machinedramon Evo.jpg

Agumon Harmony Evolutions

Agumonovy harmonie digivoluce jsou typu datu.

 • Mistr – Tyrannomon Tyrannomon Evo.jpg
 • Ultimátni – Triceramon Triceramon Evo.jpg
 • Mega – Dinorexmon Dinorexmon Evo.jpg

Super Ultimate Agumon Evolutions

Ke konci části 11 (pokud během hry jdete po morální trase, zejména pro konečné rozhodnutí části 8), nakonec se setkáte s Miyuki ve spojkách Master. Poté, co se Renamon zemře, se ji snaží zachránit, Gabumon a profesor posilují své pouto a váš Agumon a profesor Gabumon se spojí dohromady, aby se stali Omegamon/Omnimon.

Omnimon Evo.jpg

Pokud hrajete v nové hře + a sledujete pravdivou trasu uložením Ryo a udržováním každého naživu, také odemknete Fanglongmon pro následné přehrávání, což znamená, že potřebujete hru dvakrát (podruhé se skutečným koncem), abyste přidali Fanglongmon to Agumonův evoluční řetězec.

Fanglongmon uložen.png

Evoluce svobodných Agumon

Agumona najdete v části 4 jako stínové setkání uvnitř hradu. Buďte pilní ohledně prozkoumání zkorumpovaných míst pomocí fotoaparátu telefonu a najdete ji.

Tito svobodného Agumonu mohou bojovat digivolve to Cyclonemon. Z Tyrannomonu nebo Cyclonemon to může mít konečnou podobu Skullgreymon. Konečně z Skullgreymon nebo Metalgreymon se může digivovat do mega Digimon Spinomon. To se týká těchto exkluzivních vývoje pro volný Agumon:

 • Mistr – Cyclonemon
 • Ultimátni – Skullgreymon
 • Mega – Spinomon

Digimon Survive Evolution – Jak vyvinout své ‘mons

V úschově a zchátralém světě Digimona přežívá evoluce klíčem k tomu, aby se vaše monstrum stala spasitelem těch, kteří zůstali za sebou

Digimon Survive Digivolution Screenshot of Agumon dorazí do bitvy

Publikováno: 28. října 2022

Zatímco narativní sklon Digimon Survive nemusí být tak bitevní nafouknutý jako některé jiné ‘mon tituly, stále musíte digivorovat svého důvěryhodného partnera, pokud chcete uvolnit jejich skutečnou sílu. Takže ať už se chystáte přeměnit Takumův Agumon na legendární Greymon, nebo na úrovni Lopmon do tvrdého turuimona, máme vás zakryté.

V našem Digimon přežije vývoj Průvodce, spojili jsme všechny tipy a triky, které potřebujete k napájení digitálních monster na jejich plné formy ve zcela novém světě dobrodružství. To je pravda, navzdory příběhu řízené povaze nejnovější hry Digimon, stále musíte udržovat své stvoření v boji v kondici, zejména když se blížíte k náročnému obsahu koncové hry.

Pro více průvodců tímto post-apokalyptickým dobrodružstvím jsme vás dostali za pokrytí pro Digimon Survive Karma, Digimon Survive postavy a seznam Digimon Survive DigiMon List. Nebo, pokud nevíte, zda je to pro vás digitální svět, podívejte se na naši recenzi Digimon Survive.

Jak Digimon přežije vývoj?

Než se dostaneme do specifik, musíme si ujasnit, že v Digimonu přežijí dva různé typy vývoje, v závislosti na monstrum, které se snažíte vyvinout. Pokud je to společník Digimon, ti, kteří jsou připoutáni k určité postavě, jako je Minoru’s Falcomon nebo Aoi’s Labramon, k prvnímu vývoji dochází buď během cutscénu, nebo začnete cestu s jejich prvním vývojem připraveným jít na jít.

Thumbnail YouTube

Digimon, který přijímáte ve volné přírodě, se liší v tom, že vyžadují, aby se předmět vyvíjel, a jakmile budou mít, nemohou hladce digivol a přenášejí. Například pro transformaci Patamona na Angemon používáte zralou osvícenou desku, ale jakmile se vyvinete v Angemona, můžete se vyvinout jen dále, a už se nevrátíte zpět do Patamon.

Jak vyvinout partnera Digimon v Digimonu přežít

V bitvě můžete vyvinout partnera Digimon, jako jsou Agumon, Falcomon a Labramon. Agumon se poprvé vyvíjí na konci první kapitoly, s jeho vývojem závislý na vašem digimonu přežije karmu, zatímco zbytek se vyvíjí během důležitého příběhu, který bije jejich spojení s jejich lidským protějškem.

Vyvíjení vašeho digimonu v bitvě vyžaduje SP, přičemž každý Digimon má na začátku zápasu asi 100 plus bodů. Udržování vyvinutého Digimona na bojišti vyžaduje 5 SP na zatáčku a vyvinuté pohyby Digimonova podpisu mají tendenci vyžadovat 30+ SP, takže je dobré pokusit se použít nějakou strategii při rozhodování o správném čase na vývoj.

Jak vyvinout náboj Digimon v Digimon

Jak jsme již zmínili dříve, náborovatelný Digimon se vyvíjí v mnohem tradičním stylu RPG s názvem Monster, protože se vyvíjejí trvale a pomocí speciální položky. To, co evoluce usnadňuje přežití Digimon, je to, že na evoluční fázi je třeba zahájit transformaci jedna položka, a můžete vidět, který z nich můžete níže potřebovat.

 • Rookie to Champion – Zralá osvícení deska
 • Champion to Ultimate – perfektní osvícení deska
 • Ultimate to Mega – Ultimate Enlightenment Deska

Digimon přežije vývojové cesty pro Biyomon a Angemon

Rovněž stojí za to zdůraznit, že někteří různí Digimon mají stejnou formu vyvinutého šampiona, takže se podívejte na náš seznam Digimon Survive Digimon, než se dostanete.

Jak najít zralé englightenment desky v Digimonu přežít

Zralé osvícené desky najdete buď v explodných oblastech výběrem orientační body, mluvením s jedním z gangu nebo pomocí telefonu k nalezení závady. Během důležitých bitev se také občas objevují v pokladních truhlach, takže před položením poslední rány zkontrolujte mapu.

Je vzácné přicházet zralými delitačními deskami na začátku hry, s párem k dispozici pouze pár před šesti kapitolou. Naštěstí od šesté kapitoly dále je nalezeno mnoho vyspělejších osvícených desek, což usnadňuje zapnutí vašeho týmu pro zvýšené obtíže střední hry.

Thumbnail YouTube

Tady to máte, vše, co potřebujete vědět o Digimonovi přežijte evoluci a na dobrý čas se připravíte na Greymon. Pokud hledáte další nové dobrodružství se starými přáteli, proč se podívat na naši recenzi Disney Mirrorverse a pak pokračujte a vyzvedněte si nějaké bezplatné kódy Disney Mirrorverse.

Více z kapesní taktiky

Connor Christie Connor je spisovatelka a popkulturní fiend se zkušenostmi s psaním pro Wargamer a The Digital Fix. Když nevytváří paluby Marvel Snap, najdete ho, jak řeší hádanky v Candy Crush, přivolává v Yu-Gi-Oh! Odkazy na souboj nebo lovit čerstvé kódy Roblox. Od té doby, co dorazil na kapesní taktiku, byl v Japonsku, aby pokryl Yu-Gi-Oh! WCS, a zároveň psát spoustu recenzí nejnovějších her Nintendo. Jeho odborný herní názor je, že Stardew Valley je stále jedinou zemědělskou hrou, která stojí za hraní v roce 2023.