Aktualizace dopadu Genshin: Verze 2.8 Datum vydání, bannery, události a další – Gamespot, Genshin Impact 2.8 Datum vydání a poznámky k opravě | Genshin Impact | Game8

Genshin Impact 2.8 Datum vydání a poznámky k opravě

Genshin Impact 2.8 je hned za rohem! Vzhledem k tomu, že se nedávno odehrává Sneak Peak Livestream, máme úplný seznam nadcházejících 2.8 událostí, 2.8 bannerů a samozřejmě dopad Genshin Verze 2.8 Datum vydání po ruce.

Aktualizace dopadu Genshin: Verze 2.8 Datum vydání, bannery, události a další

Verze 2 Genshin Impact.8 Aktualizace je hned za rohem. Přináší do hry velké množství nového obsahu, včetně další postavy, Shinkanoin Heizou, návratu souostroví Golden Apple, více kostýmů a nových událostí. Tady je vše, co potřebujete vědět.

Verze 2.8 Datum a čas vydání

2.8 Aktualizace se žije 13. července a podle tweetu z oficiálního účtu Genshin Impact Twitter začne údržba ve hře v 6:00 UTC+8, což je 7:00 PT / 10:00 ET. Proces údržby by měl trvat asi pět hodin.

Pro ty, kteří by raději nečekali do středy, může být aktualizace nyní předinstalována na PC a mobilních zařízeních, aby ušetřila nějaký čas. V době psaní dosud nejsou předběžné instalace k dispozici na PS4 nebo PS5.

Verze 2.8 Bannerů znaků

Jakmile se aktualizace uvolní, hráči budou moci hned vytáhnout dva znakové bannery. První banner představí Kazuha, Heizou, Thoma a Ningguang a druhý nabídne Klee vedle stejných čtyřhvězdičkových postav. Na 2.8 Na půli cesty, Yoimiya’s Rerun Banner dorazí pro ty, kteří zmeškali debut Pyro Archer.

Obrázek galerie 1

Kazuha příběhový quest

Už jsou to měsíce od počátečního vydání Kazuhy a konečně je čas, aby si získal svůj vlastní příběh. Připojí se také jeho přítel Heizou, který se objevuje po celé verzi 2.8, upřímně. Úkol se zaměří na rodinnou linii Kazuha Swordsmith a na zlověstný nový meč vypadající.

Letní událost Odyssey

Akce Odyssey Odyssey nás přivádí poprvé zpět do souostroví Golden Apple od doby, kdy byla Inazuma propuštěna asi před rokem. Tentokrát dostal řetězec ostrovů člověka, přičemž každý z nich měl jiné, specifické téma. Každý tematický ostrov obsahuje své vlastní hádanky a dokonce i několik speciálních říší, které budou navštíveny s Kazuha, Xinyan, Mona, Dilic a Fischl jako součást příběhu akce. A opět se objeví nová čtyřhvězdičková postava, Heizou.

Obrázek galerie 1

Reminiscent Režim

V rámci Summertime Odyssey’s Golden Apple souostroví najdete mini-hry a další aktivity, které se můžete zúčastnit. To zahrnuje událost Co-op Reminiscent Režim, která se skládá ze tří různých režimů herních her. Konvojový režim vám chrání vor, když cestuje směrem k cílové poloze, zatímco Raid staví hráčům kontrolu nad Waveriderem, když porazí různé nepřátele. A konečně, sestup nás úkol s pádem z vysokého na obloze, vznášející se dolů z platformy, aby dosáhl země.

Summertime Odyssey

Rezonující vize

Rezonující vize je další menší událost v rámci Summertime Odyssey a odměňuje hráče z zcela nového oblečení Fischl. Vše, co musíte udělat, je sbírat určitý počet speciálních lasturů, které budou během akce poseté po plážích. Nový outfit společnosti DiDuc bude stále třeba zakoupit v obchodě s hrami, ale přinejmenším lze Fischl získat zdarma po kousku práce.

Dilic a Fischl

Pokud jste trochu pozadu a stále pracujete na dokončení úkolů v relativně nové oblasti propasti, máme několik tipů. Máme průvodce, kteří vás projdou tím, co dělat pro chatk Delvers Questline, boj s ruinami hada šéfa, a dokonce i stmívací houba volání o pomoc při pátrání.

Genshin Impact 2.8 Datum vydání a poznámky k opravě

Impact Genshin - verze 2.8 Datum vydání a poznámky k opravě

Genshin Impact verze 2.8 bylo propuštěno 13. července 2022. Aktualizace záplaty zahrnuje vydání Heizou, bannerové opakování pro Kazuha, Klee a Yoimiya, Fischl a Dilic Skins, nový příběh a hangout questy a obrovskou letní akci. Podívejte se na všechny nové funkce a poznámky o opravách zde!

Seznam obsahu

Genshin Impact 2.8 Datum vydání

Kdy bude aktualizovat 2.8 být propuštěn?

Genshin Impact verze 2.8
Genshin - Summertime Fantasia
Datum vydání 13. července 2022

Genshin Impact verze 2.8 bylo propuštěno 13. července 2022.

Aktualizace Summer Fantasia zahrnuje vydání Heizou, opakování pro Kazuha, Klee a Yoimiya, fischl kůži a kůži Dilic, Kazuha’s Story Quest, Hangout Heizou a obrovskou letní akci!

2.8 Odpočítávání data vydání

Čas zbývá do verze 2.8
Byl vydán!

2.8 DATUM A ČASY SERVERŮ

Server Datum vydání a časové zóny
Severní Amerika 12. července 2022 18:00 ~ 11: 00 PM (UTC/GMT -5)
Evropa 13. července 2022 12:00 ~ 5: 00 AM (UTC/GMT +1)
Asie 13. července 2022 7:00 ~ 12: 00 PM (UTC/GMT +8)
TW, HK, MO 13. července 2022 7:00 ~ 12: 00 PM (UTC/GMT +8)

Všechno se děje v Genshin 2.8

Veškerý nový obsah v Genshin Impact 2.8

Vydání Heizou

Kazuha Rerun

Klee Rerun

Yoimiya Rerun

Genshin Impact 2.8 Trailer

Genshin Impact 2.8 bannerů

Všechna verze 2.8 bannerů a dat

Máme opakování pro Yoimiya’s Banner ve fázi 2 verze 2.8! Předchozí bannery Klee a Kazuha a zcela nová postava Heizou byly uvedeny ve fázi 1.

Genshin Impact 2.8 – Datum vydání, události a detaily banneru

Oficiální umění pro Genshin Impact verze 2.8

Genshin Impact 2.8 je hned za rohem! Vzhledem k tomu, že se nedávno odehrává Sneak Peak Livestream, máme úplný seznam nadcházejících 2.8 událostí, 2.8 bannerů a samozřejmě dopad Genshin Verze 2.8 Datum vydání po ruce.

Pokud tedy hledáte úplné přehled o tom, co od Genshin Impact verze 2 očekávat.8, stejně jako když můžete skočit do nového obsahu, máme pro vás tento rychlý průvodce stanoven!

Heizou z Genshin Impact (verze 2.8)

Hlavní hvězda Genshin Impact verze 2.8 bannerů je samozřejmě Shikanoin Heizou, Nový uživatel Anemo Catalyst, který používá bojová umění k vysílání silných útoků založených na vzduchu na nepřátele! Jsou k dispozici jako čtyřhvězdičkový výběr ze všech bannerů Phase One ve verzi 2.8, což z nich činí relativně snadné získat pro ty, kteří je chtějí!

Pokud jde o to, co pěti hvězdičky vracející se postavy očekávat, najdete je níže!

  • Šumivé kroky – Fáze 1 – Klee (Five Star) / Heizou (čtyři hvězdy)
  • Listy ve větru – Fáze 1 – Kazuha (Five Star) / Heizou (čtyři hvězdy)
  • Gobelín zlatých plamenů – Fáze 2 – Yoimiya (pět hvězdiček) / neznámá

Ještě musíme obdržet žádné informace týkající se bannerů zbraní pro verzi 2.8, ale obvykle vzato, zbraně vytvořené v mysli pro postavy uvedené v aktuálních bannerech postavy mají tendenci se objevovat vedle svých protějšků. Jako takový budete mít šanci vyzvednout něco užitečného pro vaši nově objevenou párty!

Genshin Impact verze 2.8 událostí

S událostí náhledu pro Genshin Impact verze 2.8, Dostali jsme nízký počet událostí přicházejících na titul v červenci.

Primární událost je Summertime Odyssey. Tato událost obsahuje hlavně bojové stezky domény, které poskytují řadu odměn včetně Primo Gems, Mora a Free Fischl, pokud se vám podaří dokončit všechny. K dispozici je také akce plachtění časové zkoušky svázané s letním Odysseyem, která vám závodí v různých kurzech pro další posílení upgradových materiálů, primo drahokamů a mora.

Podrobnosti o události Odyssey Odyssey pro Genshin Impact verze 2.8

Máte také Reminiscent Režim – Akce Coop, kde musíte pozvat v jiném hráči pro různé výzvy PVE. Udělejte to a vy a váš nově nalezený kamarád vyděláte řadu mora, upgrade materiály a primo drahokamů.

Rezonující vize je nutná aktualizace. Přivede vás na řadu nových ostrovů při hledání speciálních lasturů, které poskytují malé kousky zastřešujícího příběhu při shromáždění. Získejte je všechny a nejen odhalíte tajemství těchto ostrovů, ale také získáte nový kostým pro Fischl!

Evermotion Mechanical Painting je jedinečný. Je to všechno o umístění rychlostních stupňů do správných pozic, aby se mechanismus fungoval – v podstatě puzzle událost! By neměl trvat příliš dlouho a zatraceně dobrý způsob, jak činit některé další ceny.

Nakonec je tu Skrytý svár – Spojeno s novou fantastickou karmínovou kůží Dilluc. Zatímco samotná kůže je zakoupena z obchodu, existuje událost spojená s Dilluc a novou kůží k dispozici všem hráčům. Jak se očekávalo, dostanete moru, upgrade materiály a primo drahokamy.

To uzavírá naši verzi 2.8 kusů! Pokud hledáte další informace, podívejte se na naši příručku pro začátečníky Genshin Impact a také naši stránku Genshin Impact Codes!

Nejste přihlášeni!

Vytvořte své funkce komunitního reedpopu a odemkněte se a mnoho dalšího!