AKTUALIZACE: Larian, o čem mluvil o tom, o jakém tajném Baldurově Gate 3 obsahu Astarion S herec mluvil | Gamesradar, Astarion Companion Guide – Baldur S Gate III Průvodce – IGN

Všechny interaktivní mapy a umístění

Spoilery pro Act 2 Baldurovy brány 3 dopředu.

Aktualizace: Larian, o čem mluvil herec Astarionů z divoké husí, vysvětluje Larian

Baldur

Aktualizace – 21. září: Baldur’s Gate 3 Developer Larian objasnil, na co se odkazuje na to, co by se mohlo stát divokou husí honičkou, objasnil, o čem herec Astarion Neil Newbon hovořil v stále cirkulačním škubnutí o skrytém obsahu v RPG.

Spoilery pro Act 2 Baldurovy brány 3 dopředu.

V e -mailu odeslaném GamesRadar+Larian vysvětluje:

„Neilovy komentáře pocházely z podpisu, který se blížil k zahájení hry, a byl tajný, aby se vyhnul spoilerům. Hráči od té doby našli úkol a linie dialogu, o kterých mluvil. Spoilery dopředu!

„V klášteře Rosymorn je úkol mimo vyšlapanou cestu. Pokud si nejste opatrní nebo se pokusíte ukrást Mace, můžete aktivovat děsivou solární zbraň.

„Pokud (úmyslně nebo neúmyslně) zabijete Astariona touto solární zbraní a poté ho oživíte, jakmile se vrátíte do tábora,… bude pro vás mít nějaká slova,“ uzavírá dev, sdílení, sdílení, sdílení, sdílení klip Astarionovy reakce.

Tady to máš. Ukázalo se, že tento konkrétní záhadný obsah byl skutečně nalezen, i když pouze omezeným procentem hráčů soudě podle statistik úspěchu v páře pro související porážku příběhu. Ve skutečnosti náš vlastní Ali Jones psal o krvi Lathander Subplot – nazývá to jedním z jeho nejoblíbenějších úkolů – V srpnu. Přesto jsme to nevědomky našli, ani jsme si nebyli zcela jisti, na co se Newbon odkazuje, zejména s dialogem Astarionů, který přidává další vrstvu snadno chybných detailů, takže je hezké mít toto tajemství zamčené dovnitř.

V RPG s takovou hustou maticí interakce a tolik potenciálních výsledků je vždycky taková, že někdo najde nějakou permutaci, kterou někdo ne Zatím jsem to, a někde je určitě opravdu neviditelný obsah. Je pro mě také nesmírně zábavné, že procházející komentář samotného Astariona dokázal rozbouřit komunitu, což je velmi charakter.

Původní příběh:

Baldur’s Gate 3 Herec říká.

Herec Astarion Neil Newbon pořádá pravidelné živé proudy, aby podepisoval tisky a terénní otázky fanoušků – a občas zabil samotný upír, který hlasuje v RPG v jednom legendárním škubnutí – a ve klipu těsně pod, z Newbonova Twitch Stream zpět 31. srpna zpět 31. srpna zpět , oslovuje něco docela zajímavého. Herec škádlí sekvenci, o které se přísahá, že je utajeno, a že dosud nikdo není zjevně odkrytý.

„Je tu dokonce něco, o čem vím, že se nemůžete dostat, pokud neuděláš něco, o čem si nemyslím. „Bylo mi to řečeno,“ dodává a pevně stojí, že o tomto okamžiku nemůže odhalit jednu věc. Sakra, nemůže ani odhalit, jestli to zahrnuje jeho vlastní postavu.

„Myslím, že jsem jedním z mála lidí, kteří o tom vědí. Je to docela kurva šílené, “pokračuje herec. Newbon specifikuje, že jde o „dvě hodiny obsahu“ a není o tom ani dovoleno dávat o tom „vágní vodítko“, takový je jeho tajný, pečlivě střežený status.

Je zřejmé, že se tento klip nyní blíží třem týdnám, takže je zcela možné, že Baldur’s Gate 3 hráč někde venku odhalil „tajné“ Newbon. To znamená, že jsem o tom neviděl žádné zjevné zprávy ani potvrzení. Ale vzhledem k tomu, že mluvíme o RPG s obrovským počtem možností rozložených po stovkách hodin a 17 000 různých konce, které sakra ví, kde je tato dvouhodinová sekvence v moři, která je Baldurovou bránou 3.

Diváci na YouTube výše uvedeného klipu se vydali na prasknutí Newbonova velkého tajemství. Někteří si myslí, že je to „romantická scéna s raným přístupem Shadowheart“, která byla zřejmě „nemožná“ dostat se před zahájením hry v plném počtu minulý měsíc. Jiní si myslí, že to nesouvisí s hlavními postavami původu, jako je Astarion, protože Newbon zmiňuje, že mu bylo „řečeno v důvěře.”

Mohlo by to být teoreticky roky, než někdo odhalí tuto „bláznivou“ dvouhodinovou sekvenci v Baldurově bráně 3. Jaká divná volba budou muset hráči udělat, aby našli něco zbrusu nového?

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Astarion Companion Guide

Nautiloid

Astarion je vysoký elf Rogue, který má trochu více pod povrchem jako upír Spawn v Baldur’s Gate 3. Tento společenský průvodce nastiňuje vše, co potřebujete vědět o náboru Astarionu na vaši stranu. Zjistěte více níže o tom, kde ho najít, jeho charakterový list, společenský úkol a jak ho romantizovat v BG3.

“Astarion se po staletí procházel jako upíří, sloužil sadistickému pánovi, dokud ho parazit Flayer neosvobodil od svých pouta.”. Nyní, když může chodit za denního světla, hra je zapnutá, protože jen jeho starý pán stojí v cestě, aby se stal největším upírem, jaký kdy svět poznal.“

Astarion Companion Guide – Místo, statistiky a romantika

Chcete vědět něco zejména o Astarionu? Kliknutím na níže uvedené odkazy přeskočte.

Astarion Companion Guide
Detaily charakteru Astarion původu Kde najít Astarion Jak romantika Astarion Astarion Companion Quest
Astarion Character List Astarionovy znalosti Astarionovy závody Funkce třídy Astarionu
Astarionovo pozadí

Detaily charakteru Astarion původu

BG3 Astarion.png

Astarion je původní postava v Baldurově bráně 3. Postavy původu jsou hratelné hrdiny, kteří mají své vlastní příběhy, touhy a postoje vůči světu v BG3. Můžete hrát jako Astarion, abyste mohli žít jeho příběh, nebo se můžete rozhodnout vytvořit vlastní postavu a místo toho najmout jako společníka.

“Po dvou stěch letech, který slouží krutému mistra, je upíří Astarion konečně zdarma – zdarma chodit na slunci, pronásledovat sílu a zdarma se pomstít.“

Kde najít Astarion

20230811115217 1.jpg

Astarion lze nalézt brzy v Baldurově bráně 3 podobné ostatním společníkům, Shadowheart, Gale a Lae’zel. Najděte ho jihozápadně od silničních útesů poblíž trosky Nautiloid Ship Trepsage na pláži. Dokud jdete cestovat přes trosky směrem k západní straně, pravděpodobně narazíte na Astarion volá o pomoc.

Další podrobnosti o tom, jak najmout Astarion a klíčová rozhodnutí, kterým budete čelit, najdete v našem průvodci, jak najít a přijímat Astarion průvodce.

Chcete najmout ještě více společníků vaší strany? Proč se podívat na našeho kompletního průvodce, jak najít a najmout všechny společníky.

Jak romantika Astarion

20230822114531 1.jpg

Zájem o tento okouzlující upír Rogue? Pokud byste se chtěli dozvědět vše, co je třeba o něm vědět a vidět, můžete se naučit, jak ho romantizovat po celou hru a více o tom, jak v našem průvodci romantikou zde.

Astarion Companion Quest

Zdá se, že každý společník v Baldurově bráně 3 má osobní úkol, který rozvíjí jejich postavu podél jedinečného příběhu. Tyto úkoly jsou často příležitostí pro vlastní postavy, aby si vytvořily vztah se společníkem v závislosti na jejich volbách a reakcích. Progrese se často vyskytuje v kempu, ale stále se může konat také ve vnějším světě. Astarionův úkol se nazývá „Pale elf“.

“Setkali jsme se s podivným elfem, který byl infikován parazitem.”. Nejprve byl nepřátelský, ale souhlasil, že se k nám připojí, když se dozvěděl, že jsme také nakaženi.“

Astarion Character List

Backstory Astarion.png

Při vytváření znaků má Astarion následující body pro počáteční schopnost (statistiky):

název Závod Třída Pozadí Síla Šikovnost Ústava inteligence Moudrost Charisma Tagy
Astarion Vysoký elf Darebák Dryáčník 8 17 14 13 13 10 Baldurian, High Elf, Elf, Humaniodmale, Astarion, Rogue, Baldurian, Noble

Tyto body schopností jsou ve výchozím nastavení nastaveny při výběru Astarionu. Místo toho se můžete rozhodnout přizpůsobit distribuci 27 bodů schopnosti upravit jeho statistiky. Pokud změníte názor, můžete vždy vybrat „Pomocí doporučených“, abyste se vrátili zpět k doporučeným hodnotám pro jeho třídu.

Astarionovy znalosti

Pokud jste schopni dovedností, přidáte bonus k těmto kontrolám dovedností, takže je pravděpodobnější, že uspějete.

Astarion má následující dovednosti:

 • Akrobacie
 • Klamání
 • Dějiny
 • Vnímání
 • Přesvědčení
 • Sleight of Hand (x2) – Odbornost
 • Stealth (x2) – odbornost

Při vytváření znaků máte možnost upravit svůj čtyři dovednosti z níže uvedeného seznamu. Nemůžete si vybrat dovednost, která již má odbornost z vašeho pozadí nebo závodu.

 • Atletika
 • Akrobacie
 • Kejkle
 • Stealth
 • Vyšetřování
 • Porozumění
 • Vnímání
 • Klamání
 • Zastrašování
 • Výkon
 • Přesvědčení

Můžete se také rozhodnout upravit své dvě dovednosti s odbornými znalostmi, což poskytuje bonus za dvojí odbornost za tyto kontroly dovedností. Dovednosti s odbornými znalostmi musí být vybrány z vašeho seznamu zdatných dovedností.

Kromě toho má Astarion následující znalosti zbraní a brnění:

 • Jednoduché zbraně
 • Ruční kuše
 • Dlouhé meče
 • Rapiers
 • Shortswords
 • Longbows
 • Shortbows
 • Lehké brnění

Astarionovy závody

“S éterickými pobyty a dlouhými životnostmi jsou elfové doma s mocí přírody, vzkvétající ve světle i tma.”.“

Astarion je vysoký elf. Při vytváření postav nemůžete změnit rasu nebo podproce.

Tato rasa má specifické funkce, včetně:

 • Základní rasová rychlost: Můžete se přesunout 9m za tah.
 • Výcvik elfů: Máte znalostí s dlouhým mečkou, krátkým strojem, krátkým a longbowem.
 • Darkvision: Vidí ve tmě až 12 metrů.
 • Fey Ancestry: Máte výhodu při záchraně hodů proti okouzlení a magie vás nemůže usnout.

Kromě prvků závodu ELF vyberte 1 z následujících cantrips s vysokým obsahem elfů. Používá vaši inteligenci jako modifikátor.

 • Toto kouzlo lze obsadit, když jste umlčeni.
 • Toto kouzlo lze obsadit, když jste umlčeni.

Funkce třídy Astarionu

„S tajností, dovednostmi a záhadnými reflexy jim všestrannost Rogues umožňuje dostat horní ruku téměř v jakékoli situaci.“

Astarion je nečestný. Při tvorbě postav nemůžete změnit třídu Astarionu.

Jako nepoctiví získáte následující funkce třídy:

 • Sneak Attack (Melee): Udělejte další poškození nepříteli, proti kterému máte výhodu. Funguje také, pokud máte spojence v rámci 1.5 m cíle a nemáte nevýhodu.
 • Sneak Attack (Ranged): Udělejte další poškození nepříteli, proti kterému máte výhodu. Funguje také, pokud máte spojence v rámci 1.5 m cíle a nemáte nevýhodu.

Astarionovo pozadí

 • Dryáčník: Jste odborník na manipulaci, náchylný k přehánění a více než šťastný, že z toho profituješ. Ohýbání pravdy a obrácení spojenců proti sobě povede k většímu úspěchu po silnici.

Nemůžete změnit pozadí Astarionu ve vytváření postav.