.?, Aktualizace Minecraft 2..20.

Aktualizace Minecraft 2..20.

Plně dospělý čichač čichá pro starověká semena každých 8 minut. . Jejich paměť je omezená, takže by mělo být možné vytvořit automatizovanou farmu. Postavil jsem jen malou dočasnou farmu a použil jsem přílohy k vyzvednutí předmětů poprvé, s nimiž je trochu složité, ale šíleně roztomilé.

Co je nového v Minecraft 1.20 Aktualizace stezek a příběhů?

Screenshot Biome Cherry Grove. Můžete vidět několik třešňových stromů s růžovými listy

. Na Wiki Minecraft již existuje tolik skvělých seznamů, jako je tento, které procházejí každým posledním detailem. Po přehrávání aktualizace na několik dní se místo toho soustředím na několik pozoruhodných bodů pro hráče a stavitele pro přežití.

Cherry Groves

.20 představil nový biom Cherry Grove s třešňovými stromy a třešňovými květy (růžové okvětní lístky). . Některé z nich byly velmi působivé, ale nic se blíží skutečnému bloku třešňových listů.

Stejně jako většina stromů minecraftů jsou generované tvary třešňových stromů trochu drsné, ale přidání růžových listů a třešňového dřeva se otevírá spoustu možností pro stromy postavené na míru a další krásné prostředí. Už jsem s nimi experimentoval a postavil jsem malou vlastní krajinu na vrcholu hory.

Bambusové dřevo

. Bambusové rostliny jsou ve hře již několik let, ale zatím byly užitečné pouze pro lešení a jako palivo pece. Nyní mohou být vytvořeny do bambusového dřeva, které přichází se všemi odrůdami dřeva, které byste očekávali, ale je to také první typ dřeva, který představí novou verzi mozaiky.

Bambus bude pro mnoho hráčů posun paradigmatu, protože i když potřebujete devět bambusu k vytvoření bambusového dřeva a získání pouze dvou prken na protokol, je velmi snadné farmovat. Bambus roste rychle a lze jej automaticky chopit. . .

Screenshot malé bambusové rybářské chaty s doku před ní a jezerem se západem slunce v pozadí

Sniffers

Poté, co vyhrál poslední hlasování Minecraft Mob, byl s touto aktualizací přidán Sniffer. . Vynoří se z vejce, putuje kolem a občas vyčichne starověká semena. .

Získání vejců je však poměrně obtížné a časově náročné. . Ale nejen jsou omezeny na písek, ale mohou také klesnout pouze z podezřelého písku v teplých oceánských ruinách.

. Jakmile jste našli oceánské ruiny, existuje jen 50% šance, že je to teplý typ. . Každá teplá struktura oceánu se obecně vytváří s několika podezřelými pískovými bloky (možná 3-5). Pak musíte čistit písek a mít štěstí, abyste našli vzácné čističské vejce. .

Plně dospělý čichač čichá pro starověká semena každých 8 minut. Mohou najít semena v jakémkoli bloku podobném nečistotě, ale pamatují si bloky, které již prohledali. Jejich paměť je omezená, takže by mělo být možné vytvořit automatizovanou farmu. .

Screenshot dvou čichání. Jsou velké zelené a červené vytvářejí žlutou tvář

Misc funkce

Existuje několik dalších funkcí, které chci rychle zmínit:

  • Velbloudi: Vždy je hezké mít ve hře více davů, ale nejsou zvlášť užitečné v každodenní hře. Většinou jsou pro gofing s přáteli kvůli jejich dvou hráči a pro lidi, kteří chtějí stavět zoo.
  • Závěsné značky: Nová varianta znaku, kterou lze umístit po stranách a spodní stranu bloků. Značky mohou být také konečně editovány kliknutím pravým tlačítkem, což je velké vylepšení, které musí zlomit znamení a vše znovu zapínat, protože jste napsali slovo.
  • Oříznění brnění: Oříznění brnění lze použít k ozdobení jakéhokoli brnění Minecraft. To je velmi hezké dát hráčům větší přizpůsobitelnost na serverech pro více hráčů, ale pro mě, jako hráč s jedním hráčem, se jich pravděpodobně ani nedotknu
  • Police sekáčených knih: Tyto nové knihovny jsou velmi užitečné, protože do nich můžete skutečně ukládat knihy a dokonce umístit knihy do jednotlivých pozic, díky nimž budou knihovny nejen vypadat lépe, ale skutečně užitečné.
  • Kalibrovaný senzor Sculk: Vibrační systém přidaný v poslední aktualizaci získal některé změny. .

. Je skvělé vidět, že čtrnáctiletá hra stále dostává tolik vysoce kvalitních změn. Je to však další aktualizace, která neřeší největší a neustále rostoucí problém s hrou: systém zásob.

Když byla hra spuštěna, byla pouze hrstka typů bloků a hráč měl 36 slotů pro zásoby. Nyní existuje více než 1000 bloků a předmětů a hráč má stále pouze 37 slotů (přidali mimo ruku). Budova se vyvinula tak, aby využila neuvěřitelnou odrůdu bloků, ale je nemožné udržet všechny požadované bloky ve vašem inventáři. Mojang musí problém řešit v další aktualizaci, aby se ujistil, že hra zůstane zábava hrát a nestane se více zásobou, než již je. Do té doby si můžeme užít nový a úžasný 1.20 Aktualizace.

Aktualizace Minecraft 2.72 Poznámky k opravně: Co je nového v záplatě na podloží verze 1..30

Aktualizace Minecraft Aktualizace 2.72 Patch Poznámky: Co je nového v záplatě Bedrock verze 1.20.30

Aktualizace Minecraft 2.72, také známá jako záplata na základě podloží 1 verze 1.20.30, byl propuštěn na všech platformách a přinesl ve hře několik vzrušujících změn. Pojďme se blíže podívat na nejdůležitější informace o této aktualizaci.

. Když zemřete v Minecraftu, obrazovka se nyní oddálí a usnadňuje to, proč jste zemřeli. . . .

Dalším významným přírůstkem je schopnost hráčů plazit se v mezerách s jedním blokem. Tato funkce byla do hry plně implementována a umožňuje větší průzkum a manévrovatelnost v těsných prostorech.

V této aktualizaci bylo také zavedeno nové oznámení „odemčené receptem“. .

Kromě těchto nových funkcí zahrnuje aktualizace zvýšení množství diamantové rudy nalezené v nejhlubších částech světa. Tato změna dává hráčům větší šanci na získání tohoto cenného zdroje.

. Aktualizace se také zabývá více než 100 komunitami uváděnými problémy a zajišťuje hladší a příjemnější zážitek z Minecraft pro hráče.

Cílem těchto změn je přiblížit verzi podloží Minecraft blíže k paritě s Java Edition, což hráčům usnadňuje všechny platformy užívat si hru a sdílet průvodce, které fungují všeobecně.

Celkově aktualizace Minecraft 2.72 nabízí celou řadu nových funkcí, vylepšení a oprav chyb. .

Prameny:
– Aktualizace Minecraft 2.72 Poznámky k opravě | Aktualizace Minecraft 1..30 poznámek o záplatě
-Poznámky k náplastům ve hře a ChangeLog