Aktualizace Toy Story Disney Dreamlight Valley také přidá steh a NPC oblečení | VGC, Disney Dreamlight Valley Toy Story Aktualizace Příběh Datum a čas | PCGamesn

Disney Dreamlight Valley Toy Story Story Aktualizace Datum a čas

Druhá bezplatná aktualizace hlavního obsahu pro Disney Dreamlight Valley, Missions in Uncharted Space, uvádí na trh 6. prosince 2022 a představí novou sféru s tématem příběhu, nové postavy, jako je Stitch a slavnostní tematická cesta. Zobrazit úplný seznam opravných poznámek pro aktualizaci níže.

Aktualizace Toy Story Disney Dreamlight Valley také přidá steh a NPC oblečení

Hlavní aktualizace příštího týdne pro Disney Dreamlight Valley přidá steh do hry a také nové oblečení pro NPCS.

Dříve bylo oznámeno, že aktualizace bude vydána 6. prosince a bude zahrnovat obsah Toy Story.

Nový obrázek zveřejněný na oficiálním účtu Twitter hry však ukazuje některé z dalších obsahu, který má být zaveden v průběhu další aktualizace.

Nejpozoruhodnější z toho je steh, oblíbená postava fanoušků z filmu z roku 2002 Lilo & Stitch.

Obrázek také ukazuje Mickey Mouse v top klobouku a Merlin v kostýmu Santa.

To je obzvláště pozoruhodné, protože až do této chvíle je hráč schopen přizpůsobit pouze svou postavu, zatímco všichni vesničané Disney NPC nosí své standardní oblečení.

Zdá se, že nový obrázek naznačuje, že buď NPCS bude mít nyní outfity s tématem omezeného času, aby odpovídaly sezóně, nebo že hráč může dokonce získat možnost sbírat a změnit oblečení NPC.

Nová aktualizace se bude jmenovat Missions v Uncharted Space, odkaz na jeden z předem zaznamenaných hlasových klipů BUSTYEAR HOY v původním filmu Toy Story.

Oznámení: Chcete -li zobrazit toto vložení.

Jak již bylo dříve oznámeno, hlavním přírůstkem do další aktualizace je nová oblast Toy Story Realm, která se připojí k existujícím říši Moana, Frozen, Wall-E a Ratatouille nalezených na hradě hry. Tato oblast je zasazena do Bonnieho pokoje z Toy Story 4.

Nová aktualizace dorazí 6. prosince.

Disney Dreamlight Valley Toy Story Story Aktualizace Datum a čas

Disney Dreamlight Valley Toy Story Aktualizace Příběh Datum vydání: Buzz Lightyear stál v Bonnieho pokoji

The Disney Dreamlight Valley Toy Story Aktualizace byl oznámen v září vedle přidání aktualizace Lion King a New Scar Quests. Zatímco Král Wicked Lion se již přestěhoval do svého domu na hřbitově slona, ​​stále čekáme na dodávku Andyho oblíbených hraček – ale nyní máme datum vydání. O něco později očekávalo thean, Datum vydání vydání příběhu Dreamlight Valley Toy Story je 6. prosince.

Disney Life Sim již obsahuje spoustu známých tváří, ale víme, že existuje prostor pro „neomezené“ expanze. Hrad Dream již obsahuje kolem 30 odemčených dveří, což nakonec povede k novým říši. To znamená, že byste si mysleli, že by se tyto nové aktualizace přicházely silné a rychle, s Scar přidanou pouhých šest týdnů po datu původního vydání. Aktualizace příběhů hraček by mohla přijít o něco později, než se očekávalo, ale stále je to druhá hlavní aktualizace za pouhé tři měsíce, s aktualizací krásy a bestie se očekává, že nedlouhá do nového roku.

Disney Dreamlight Valley Toy Story Story Aktualizace Datum vydání: Woody stál v Andy

Datum vydání vydání Dreamlight Valley Toy Story

V návaznosti na aktualizaci darebáka jsme původně odhadli datum vydání aktualizace Toy Story, aby se zhroutilo kolem 29. listopadu 2022, přičemž jsme se přizpůsobili tomuto příslibu vývojáře o datum „pozdního podzimu“ a koncem padouch Star Path. V tweetu vydaném 22. listopadu však, Datum vydání pro aktualizaci příběhu Dreamlight Valley bylo oznámeno jako 6. prosince.

Nová doba aktualizace Dreamlight Valley je 6:00 PST / 9AM EST / 2pm GMT.

To by mohlo být o něco později, než se očekávalo, ale to neznamená, že jsme zklamáni. Jak již bylo zmíněno, jedná se o druhou hlavní aktualizaci hry Disney, protože vydává před třemi měsíci – a nezapomeňte, že je stále včasný přístup.

Thumbnail YouTube

Aktualizace příběhů Toy Aktualizace, postavy a úkoly

Díky oficiálním aktualizaci příběhu Toy Story Revest Trailer již víme, co můžeme od nového obsahu očekávat. Víme, že Woody a Buzz se poprvé setká – poněkud překvapivě – v Bonnieho pokoji z Toy Story 3, nová říše, která má být přidána na hrad snů. To, co nevíme, je, kolik snů bude stát, aby se dostal dovnitř, takže začněte ukládat hned.

Jakmile se dostanete do Bonnieho pokoje, poprvé v Dreamlight Valley se zmenšíte na velikost hraček, což usnadní mluvit s novými postavami a dokončit jejich úkoly. To, co pro ně budeme mít za úkol, zbývá vidět, ale stejně jako u Moana a Maui a Anny a Elsy, budeme schopni dokončit výzvy, abychom páru přivedli do údolí navždy. Jakmile se tam vrátíte, vrátíte se do své normální velikosti, zatímco malý Remy může najít nějaké nové přátele ve dvou sentientních hračkách.

Jedna věc, kterou ještě nevíme, je, zda budeme muset počkat do 6. prosince na novou hvězdnou cestu, vzhledem k tomu, že bitva darebáků je již u konce. Očekáváme to tak, protože se zdá nepravděpodobné, že Gameloft přidá do značných záplat tak blízko sebe, ale nikdy nevíte.

Stitch přichází do údolí Dreamlight

Děkujeme odhalení nízkého klíče na Twitteru 30. listopadu, nyní také víme, že se Stitch připojí ke hře, když se hračky hračky odeslávají. O příjezdu Blue Alienův dosud nebyly odhaleny žádné podrobnosti, ale víme, že bude existovat nová řada úkolů „Missions in bezohledně“ přicházející s prosincovou aktualizací 2, Presuambly Stitch’s Story Quests, plus spousta nádherných, zasněžených vánočních předmětů.

Herní průchod pro PC

Herní průchod pro PC Herní průchod pro PC Microsoft $ 9.99 $ 1 (první měsíc) Přihlásit se k odběru sítě N Ezecs Commission z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Microsoftu a dalších programů.

Nyní jsou tady Woody a Buzz, podívejte se na další datum vydání aktualizace Dreamlight Valley a nezapomeňte se neustále kontrolovat své údolí, včetně krmení vašich zvířat Dreamlight Valley Animals. Použijte čas, abyste získali aktuální informace o všech těchto úkolech, jako je Mickey’s Secret Door Quest, a Dazzle Beach’s Mystical Cave Riddles, abyste získali dostatek Dreamlight, aby odemkli Bonnieho pokoj v datu vydání Toy Story Aktualizace.

Danielle Rose Prosím, neptejte se Danielle, jaké jsou její oblíbené počítačové hry nebo žánry, nikdy nedá stejnou odpověď. V současné době najdete ji hrající Minecraft, Disney Dreamlight Valley, mrtvé za denního světla a Starfield – ne nutně vše najednou.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Roadmap a aktualizace Disney Dreamlight Valley

Disney Dreamlight Valley ohlašoval se v několika nových nových vzrušujících postavách a aktualizacích obsahu od svého počátečního vydání a 2023 slibuje, že tuto trajektorii bude pokračovat. Tým Disney Dreamlight Valley oznámil svůj Oficiální plán pro 2023, naznačování co Nové postavy Disney bude přidáno v roce 2023, nová tajemství k objevování a dokonce i přidání multiplayeru!

Tento průvodce aktualizací Disney DreamLight Valley poskytne přehled o všech nových obsahu, na který se můžete v Disney Dreamlight Valley v roce 2023 těšit.

Zůstaňte naladěni na další aktualizace údolí Disney Dreamlight, jak jsou vyhlášeny v průběhu roku 2023!

Chcete se dozvědět více o konkrétní aktualizaci Disney Dreamlight Valley? Kliknutím na níže uvedené odkazy přeskočte.

Všechny aktualizace údolí Disney Dreamlight
Disney Dreamlight Valley 2023 Roadmap
Festival přátelství – Update 3 (16. února) Pride of the Valley Update 4 (5. dubna 2023) Disney Dreamlight Valley Nový obsah rané léta Aktualizace pro více hráčů Disney Dreamlight Valley
Disney Dreamlight Valley Roadmap 2022
The Lion King – Update 1 (19. října 2022) Story Toy Story – Update 2 (6. prosince)

Disney Dreamlight Valley 2023 Roadmap

2023 Roadmap.jpg

První polovina roku 2023 se formuje jako doozy pro Disney Dreamlight Valley, jen se hemží novým obsahem, který má prozkoumat. Zde je jen plíživý pohled na to, co můžete očekávat, že najdete v aktualizacích na začátku roku 2023:

 • Nové postavy:
  • Mirabel z Encanto
  • Olaf ze Frozen
  • Simba od Lion King
  • A více!

  Festival přátelství – Update 3 (16. února)

  Festival.jpg

  Třetí bezplatná hlavní aktualizace obsahu pro Disney Dreamlight Valley, festival přátelství, se spustí 16. února 2023 a představí nové postavy, jako jsou Olaf, Mirabel a startová cesta s tematikou sté výročí. Zobrazit úplný seznam opravných poznámek pro aktualizaci níže.

  Pride of the Valley Update 4 (5. dubna 2023)

  Pride of the Valley Update Disney Dreamlight Valley.png

  Čtvrtá aktualizace hlavního obsahu Disney Dreamlight Valley, Pride of the Valley, vydává 5. dubna 2023. Tato hlavní aktualizace obsahu představí zcela novou říši, zbrusu nové postavy z Lion King, nové volitelné položky dostupné v obchodě Scrooge McDuck, speciální Velikonoce s tématem Eggstravaganza a mnohem více. Zobrazit úplný seznam opravných poznámek pro níže uvedenou aktualizaci:

  Disney Dreamlight Valley Nový obsah rané léta

  Zatímco obsah aktualizace Disney Dreamlight Valley pro začátek léta 2023 musí být ještě plně podrobně popsán, můžeme hádat, že tato aktualizace může obsahovat nový příběh V zapomenutých zemích, které „odhalí tajemství zapomenutí“ a může dokonce debutovat další postavou Disney. Soudě podle koncepčního umění s tématem dýně, „princezna“ běžící do údolí Disney Dreamlight letos v létě může být nikdo jiný než Popelka. Tato nová postava je však stále potvrzena.

  Aktualizace pro více hráčů Disney Dreamlight Valley

  Je multiplayer konečně do údolí Disney Dreamlight? Ano, Tým Disney Dreamlight Valley oficiálně oznámil, že multiplayer je v dílech a že plánem je implementovat multiplayer ve druhé polovině roku 2023.

  Disney Dreamlight Valley Roadmap 2022

  Disney Dreamlight Valley Roadmap.png

  Chcete se dozvědět více o každé konkrétní aktualizaci? Kliknutím na níže uvedené odkazy přeskočte.

  • The Lion King – Update 1 (19. října 2022)
  • Toy Story – Update 2 (6. prosince 2022)
  • Festival přátelství – Update 3 (16. února 2023)

  The Lion King – Update 1 (19. října 2022)

  Lion King Disney Dreamlight Valley.png

  První hlavní aktualizace obsahu pro údolí Disney Dreamlight Valley, která je připravena dorazit 19. října 2022, představí postavy Lion King, zejména Scar, který bude hrát klíčovou roli v hlavním příběhu hry. Kromě příjezdu Lion Kingů mohou hráči očekávat několik nových úkolů, jak hlavní příběh pokračuje, schopnost interagovat se zvířecími společníky, spolu s opravy více než 40 chyb a problémů, které byly škádnuty prostřednictvím oficiálního účtu Disney Dreamlight Valley Twitter Twitter.

  Zde jsou jen některé z hráčů Fixes, které mohou hráči očekávat od první aktualizace obsahu:

  • Prevence ztráty pokroku
  • Odměny Missing Founder’s Pack odměny
  • Spaky konzoly
  • Optimalizace PS4
  • Lightning VFX
  • Pátrání: Nelze sbírat žárovku
  • Quest: Položky přilepené na pultu obchodu
  • Přepněte zkreslení zvuku
  • Vylepšený režim fotografií
  • Nové pózy Avatar

  Po vydání aktualizace bude k dispozici úplný seznam všech nových funkcí a oprav chyb.

  Story Toy Story – Update 2 (6. prosince)

  DreamLight-Valley-Characters-Buzz-1651361474310.png

  Druhá bezplatná aktualizace hlavního obsahu pro Disney Dreamlight Valley, Missions in Uncharted Space, uvádí na trh 6. prosince 2022 a představí novou sféru s tématem příběhu, nové postavy, jako je Stitch a slavnostní tematická cesta. Zobrazit úplný seznam opravných poznámek pro aktualizaci níže.

  Hledáte ještě více průvodců údolí Disney Dreamlight? Proč se podívat.

  • Průvodce zvířaty: Jak krmit zvířata a všechna oblíbená jídla
  • Kompletní průvodce průchodem
  • Každá postava v údolí Disney Dreamlight