Aktualizovaná doprovodná aplikace Destiny 2 nefunguje (dolů), obrazovka bílá / černá (prázdná), problémy s načítáním a řešení (2023), stále slabá? Proč jsou Dim a doprovodná aplikace nefunguje v Destiny 2 – Dot Esports

Je dim stále dole v osudu 2

Destiny 2 Hráči zažili několik dlouhých výpadků zahrnujících DIM a API během sezóny Seraph. Poslední sezóna Lightfall Viděli API a populární aplikaci pro správu položek zablokované dvakrát v prosinci: Mezi DEC. 9 a prosinec. 13 a jen o dva týdny později, mezi prosincem. 28 a 30.

je osud 2 společník nefunguje / nemá pro vás problémy?

Aplikace Destiny 2 pro vás nemusí fungovat kvůli některým problémům, které může mít vaše zařízení nebo problém s připojením k internetu. Pokud si myslíte, že aplikace Destiny 2 Companion má problém, zveřejněte prosím svůj problém pomocí níže uvedeného pole komentářů a někdo z naší komunity vám může pomoci. Mezitím také můžete vyzkoušet níže uvedené opravy.

Mít nějaké problémy s aplikací Destiny 2 Companion?

Většina požádala o Destiny 2 Společní problémy a kroky odstraňování problémů

Dostávám černou obrazovku / bílou obrazovku (prázdná obrazovka), když otevírám společník Destiny 2?

Je to jeden z nejčastějších problémů v operačním systému Android. Při otevření aplikace obvykle uvidíte černou obrazovku na několik sekund a poté aplikace zhroutí s chybovou zprávou nebo bez ní. Existuje několik způsobů, jak tento problém vyřešit.

 1. Většinu času to může být problém dočasného načítání. Na telefonu musíte pouze stisknout nedávnou nabídku aplikací (obvykle první levé tlačítko). Pak zavřete aplikaci, která má tento problém. Nyní otevřete aplikaci znovu. Může to fungovat normálně.
 2. Vyzkoušejte tvrdý restart na mobilním zařízení Android. Stiskněte a podržte tlačítka „Home“ a „Power“ současně po dobu až 10 sekund. Poté uvolněte tlačítka a podržte tlačítko „napájení“, dokud se obrazovka nezapne. Nyní můžete vyzkoušet otevření aplikace, může to fungovat dobře.
 3. Pokud nic z výše uvedeného nefunguje, můžete počkat, až se vypouští baterie telefonu a automaticky se vypne. Poté to nabídne a stiskněte tlačítko napájení. Poté to může fungovat.
 4. A konečně, pokud to nemůžete opravit s ničím, možná budete muset aplikaci odinstalovat a znovu nainstalovat. Android obvykle obnovuje všechna nastavení po opětovném nainstalování a přihlaste se do aplikace. Můžete zjistit, zda to opravuje.
 5. Dokonce ani v některých vzácných případech, krok opětovného instalace také nefunguje. Pokud je to váš případ, zkuste nainstalovat starší verze aplikace. Hodně štěstí!

Moje doprovodná aplikace Destiny 2 se načte nebo nefunguje správně (chyba načítání / chyba serveru / chyba připojení / zmrazení obrazovky / ping problém).

Existuje několik situací, které mohou způsobit problém zatížení v mobilních aplikacích.

 1. Server App App Server Destiny 2 může být dole a to způsobuje problém načítání. Zkuste to prosím po několika minutách.
 2. Vaše připojení WiFi / Mobile Data nefunguje správně. Zkontrolujte prosím své datové připojení.
 3. Příliš mnoho uživatelů používajících aplikaci současně. Zkuste to prosím po několika minutách.

Mám problémy s přihlášením k osudu 2 nebo problémy související s účtem.

Pokud máte problém s přihlášením nebo účtem, zkontrolujte prosím následující kroky.

 1. Společný server Destiny 2 může být dole a to způsobuje problém s přihlášením/účtem. Zkuste se přihlásit po několika minutách.
 2. Vaše připojení WiFi / Mobile Data nefunguje správně. Zkontrolujte prosím své datové připojení.
 3. Možná se pokusíte s nesprávným přihlašovacím přihlašovacím údaji. Potvrďte prosím, že podrobnosti, do kterých zadáte, jsou správné.
 4. Pokud používáte sociální sítě třetích stran k přihlášení, jako je Facebook, Twitter, Google atd., Zkontrolujte, zda tato služba správně funguje na jejich oficiálních webových stránkách.
 5. Váš účet může být zakázán nebo deaktivován pro činnosti. Pečlivě si přečtěte chybové zprávy.

Mám problémy s instalací aplikace Destiny 2 Companion.

 1. Zkontrolujte připojení k připojení k WiFi/internetu.
 2. Zkontrolujte prosím svůj mobilní úložný prostor. Pokud na disku nemáte dostatek místa, aplikaci nelze nainstalovat.
 3. Ověřte, že aplikace, kterou se snažíte nainstalovat, podporuje vaši verzi Android.

Moje aplikace Destiny 2 Companion se v telefonu neaktualizuje.

 1. Zkontrolujte prosím své připojení WiFi / Mobile Data a ověřte, zda funguje správně. Může to být dole a brání vám v aktualizaci aplikace Destiny 2 Companion.
 2. Potvrďte, že v telefonu máte dostatek úložného prostoru ke stažení aktualizací. Pokud nemáte dostatek úložného prostoru, může to blokovat aktualizace aplikace.

Problém načítání zvuku / videa s osudem 2 společníkem.

 1. Zkontrolujte objem telefonu, pokud máte zvukové problémy. Zkuste použít sluchátka k zjištění, zda se jedná o problém s vašimi reproduktory nebo s aplikací.
 2. Pokud máte problém načítání videa, zkontrolujte prosím rychlost internetu a připojení WiFi.

Oznámení o aplikaci Destiny 2 Companion App nefungují správně.

 1. Jděte ke svému Apps-> Destiny 2 Companion-> Oznámení a zkontrolujte, zda jsou oznámení povolena nebo ne. Pokud není povoleno, povolte jej.
 2. Také pokud nedostanete upozornění na upozornění, znovu ověřte, že nezměníte zvuky oznámení o aplikaci.

Mám problémy s aktualizací doprovodů Destiny 2 doprovodné hry / skóre.

 1. Existují šance, že tisíce nebo miliony uživatelů hrají současně doprovodnou hru Destiny 2. Zveřejnění skóre nebo bodů tedy může trvat několik minut do několika hodin. Buďte trpěliví a po určité době zkontrolujte, zda jste si aktualizovali své body.
 2. I po čekání, pokud nevidíte aktualizované body, zkuste uzavřít nebo odhlásit se z aplikace a znovu se přihlásit.
 3. Pokud žádná z výše uvedených funguje, můžete kontaktovat vývojáře společnosti Destiny 2 Companion pomocí níže uvedených kontaktních údajů. Stručně zmiňujte svůj problém a pokud je to možné, připojte několik snímků. Takže vám mohou pomoci rychle.
  Název vývojáře: Bungie, vč.
  E -mail vývojáře:[chráněno e -mailem]

Úroveň / životy doprovodů Destiny 2 se neaktualizují nebo se najednou nesnižují.

 1. Stejně jako body, úrovně také získávají stejný problém souběžných uživatelů načítání na server. Pokud příliš mnoho hráčů, hraní současně, server zpracovává data pomalu. Zpomalí vaše aktualizace úrovně/života nebo vám pošle nesprávné informace o úrovni. Počkejte tedy nějakou dobu a znovu zkontrolujte své úrovně.

Nemohu pozvat přátele do společníka Destiny 2, vyžádat si životy nebo sdílet body.

 1. Chcete -li pozvat přátele, možná budete muset aplikaci synchronizovat s vašimi kontakty nebo sociálními sítěmi, jako je Facebook, Twitter atd. Někdy to může být pomalé, protože server aplikace potřebuje zvládnout tuny dat.
 2. Pokud vám tento problém po čekání přetrvává, můžete kontaktovat vývojáře společníka Destiny 2 pomocí výše uvedené e-mailové adresy. Stručně zmiňujte svůj problém a pokud je to možné, připojte několik snímků. Takže vám mohou pomoci rychle.

Uložil jsem peníze do společníka Destiny 2. Ale nevidím, že se to přidalo k mé rovnováze.

 1. Může trvat nějakou dobu, než společnost/vývojář aplikace zpracovává platbu a kredit na váš účet. Prosím, buďte trpěliví po dobu 24-48 hodin a zjistěte, zda se částka dostane do vašeho účtu. Pokud ne, kontaktujte prosím vývojovou společnost pomocí níže uvedených kontaktních údajů.

Vyhrál jsem peníze ve společnosti Destiny 2 Companion a jak vybrat peníze do své banky/paypal?

 1. Můžete přejít do nabídky svého účtu a poté se většinou můžete prohlédnout, jakmile dosáhnete prahu od výběru. Tuto funkci můžete použít k zahájení požadavku na výběr.

Stáhl jsem peníze od společnosti Destiny 2 Companion a nedostal jsem se na svůj účet / paypal. Jak ověřit?

 1. Můžete se přihlásit na svůj PayPal a zjistit, zda jsou připsány nějaké peníze. Pokud transakci nevidíte, můžete aplikaci otevřít a zkontrolovat stav stažení. Pokud vidíte, že stažení je úspěšně zpracováno a nedostávejte jej do vaší banky/paypal, kontaktujte vývojáře/podpora aplikací.

Je dim stále dole v osudu 2?

Co tím myslíš, že musím chodit k prodejci, abych získal odměny?

ScreenGrab přes Bungie

Destiny 2 Hráči, kteří se touží po natažení do své oblíbené činnosti, může považovat za trýznivé vědět, že si nemohou snadno vyzvednout své oblíbené položky z jiných postav pomocí Osud Správce položek (dim) nebo nemůže chytit odměny od oficiálního Destiny 2 aplikace.

Ačkoli tyto aplikace a nástroje třetích stran se staly hlavní součástí Destiny 2 Zkušenosti kvůli jejich naprostému dopadu jsou také náchylné k některým výpadkům a přerušením. I když aplikace fungují správně, jakékoli chyby ovlivňující jejich připojení k serverům Bungie mohou tyto nástroje učinit nepoužitelnými, i když problém pramení z konce Bungie.

Tady je důvod, proč Dim, úředník Destiny 2 Společná aplikace a další nástroje třetích stran nemusí fungovat Destiny 2.

Proč jsou dim a další společenské aplikace nefungují Destiny 2?

Zmastněné výpadky obvykle souvisejí s problémy na konci Bungie, jako je například plánovaný výpadek pro údržbu nebo problémy s připojením k Destiny 2 Servery kvůli napětí. Zatímco někdy může zvýšená poptávka jen zmalunit, hráči mohou také považovat za slabé nemožné použít během některých období. Bungie běžně blokuje aplikace třetích stran během plánované údržby, proto zkontrolujte stránku Bungie Help Twitter a zjistěte, zda existují nějaké období údržby nebo rozsáhlé problémy, které by mohly způsobit matné nefungování.

Podobně i další doprovodné aplikace a nástroje třetích stran, které čerpají data přímo z bungie, mohou čelit přerušení kvůli podobným okolnostem. Problémy by také mohly souviset se samotnou aplikací, v takovém případě je nejlepší zkontrolovat stránky každé jednotlivé aplikace na sociálních médiích pro možné zprávy.

Destiny 2 Hráči zažili několik dlouhých výpadků zahrnujících DIM a API během sezóny Seraph. Poslední sezóna Lightfall Viděli API a populární aplikaci pro správu položek zablokované dvakrát v prosinci: Mezi DEC. 9 a prosinec. 13 a jen o dva týdny později, mezi prosincem. 28 a 30.

Nyní se hráči po údržbě nouzové údržby dívají na další výpadek API 9. května. Vývojář si vybral servery pro údržbu nouzové údržby ve 16:40 CT 9. května. Ačkoli se servery vrátily o hodinu později, Bungie ponechala API (a následně, dim) offline, což znamená, že hráči stále nemají přístup k některým z nejužitečnějších nástrojů ve hře.

Kdy bude dim a doprovodná aplikace Destiny 2?

Pokud je problém způsoben údržbou nebo jiným problémem s připojením, bude stránka Bungie Help Help pravděpodobně obsahovat informace o plánovaných prostojích. V případě údržby tato stránka často obsahuje časový rámec pro návrat doprovodů, zatímco pokud je výpadek kvůli rozšířenému problému, mohou hráči sledovat oficiální komunikaci Bungie o ní na stránce Help Bungie Help.

V případě nouzové údržby z 9. května Bungie nedal pro konec přerušení pevnou časovou osu, ačkoli to uvedlo, že API „zůstane offline přes noc“, protože studio monitoruje stabilitu hry. Bungie uvedla, že bude sdílet více informací „pokud bude k dispozici“, takže fanoušci by měli zůstat naladěni na stránku Bungie Help Twitter pro aktualizace.

PEDRO IS DOT ESPORTS ‘Lead Destiny Writer. Od roku 2019 je spisovatelem na volné noze a Legend to má, můžete ho svolat pingací R-301 nebo ho vyzývat, aby provedl nájezd v Destiny 2 (i když pravděpodobně má horší štěstí než tým D2 dohromady). Když nestřílí Dregs, můžete vidět, jak vychovává mrtvé v Diablo IV, získání třetího parku v DMZ nebo selhání tajné loupeže v výplatě 3. Najděte jeho ramblingy na svém Twitteru @gpeddroperes.