Aktualizované stříbro 1 nebo globální elita? Podívejte se, jak se hodnocení CS2 ve srovnání s CS: Go |, Valve oznamuje dvě velké změny v Counter-Strike 2: kratších zápasech a nový systém hodnocení specifického pro mapu | PC hráč

Valve oznamuje dvě velké změny v Counter-Strike 2: kratší zápasy a nový systém hodnocení specifického pro mapu

Nová aktualizace přináší přepracování systému hodnocení, změnu délky mapy, přepracovanou verzi mapy Inferno a otevírá omezený test na mnohem širší škálu Counter-Strike: globální ofenzivní hráče.

[Aktualizováno] Silver 1 nebo Global Elite? Podívejte se, jak se hodnocení CS2 ve srovnání s CS: GO

Zde je vše, co potřebujete vědět o novém a modernizovaném systému hodnocení v Counter-Strike 2.

Když Counter-Strike 2 zařadila pro své vysoce očekávané vydání, Valve odhalil další vrstvu své nové a průkopnické hry. Přesněji řečeno, přepracovaný systém žebříčku a žebříčku, který spolu s 12-kolasovými polovinami, také známý jako MR12, změní způsob, jakým hrajete konkurenceschopně v CS2.

Uvolnění ventilu CS2 pro „co nejvíce způsobilých hráčů“

Hodnocení CS2 ve srovnání s CS: GO

V Premier Matchmaking nyní získáte hodnocení od 0 do 35 000. Hodnocení je barevně označeno stejným způsobem jako rarita. Níže je uveden seznam s našimi odhady na hodnocení CS2 ve srovnání s CS: Go Ranks. Toto jsou stále časné hodiny, takže se mohou po cestě změnit.

Podle Leetify jsou současné hodnocení CS2 srovnatelné s CS: jděte takto:

0-1999 (S1-Silver Elite Master)
2000-5999 (Gold Nova 1 – Gold Nova Master)
6000-8999 (Master Guardian 1- Master Guardian Elite)
9000-12999 (Distinguished Master Guardian – Legendary Eagle Master)
13000-14999 (Nejvyšší master první třída)
15000+ (Global Elite)

Ale tato hodnocení se jistě změní v budoucnu, když všichni hráči získají přístup k nové hře. Ještě jsme neviděli nikoho klesnout pod 1000 v hodnocení, zatímco existuje pouze 15 hráčů nad 30 000 hodnocení. V CS: Go se odhaduje, že 0,75–1% hráčů jsou globální elity

Valve škádlí spuštění CS2: Co děláte ve středu 27. září?

Zde jsou naše předpovědi toho, jaké hodnocení v budoucnu lze porovnat s CS: GO.

Šedá: 0-4999 (Silver 1 – Silver Elite)

Tmavě modrá: 10 000-14 999 (Gold Nova 3 – Master Guardian 2)
Purple: 15 000-19 999 (Master Guardian Elite – Distinguished Master Guardian)
Pink: 20 000-24 999 (Legendary Eagle – Legendary Eagle Master)
Červená: 25 000-29 999 (Nejvyšší magisterská první třída)
Žlutá: 30 000–35 000 (globální elita)

Získáte také hodnost pro každou hru, kterou hrajete. To znamená, že můžete být zlatý Nova 1 na Inferno, ale globální elita na Mirage. Zatím není známo, jak distribuuje ventil systém hodnocení ve srovnání se systémem hodnocení v CS.

Hodnocení CS: Okno pro vaše dovednosti

Jádrem systému hodnocení Counter-Strike 2 je hodnocení CS. Toto hodnocení slouží jako transparentní měření vašeho výkonu ve hře a poskytuje jasný náznak toho, kde stojíte na globálním a regionálním žebříčku. Bude exkluzivní pro Premier Mode a bude také zahrnovat aktivní systém výběru/zákaz map.

Paralelně s výše uvedeným režimem Premier bude existovat další systém hodnocení, který používá již existující systém skupiny dovedností, ale nyní bude fungovat na základě mapu, což znamená, že na každé mapě ve hře můžete mít různé řady na každé mapě.

Kdo se kvalifikuje na žebříčky?

Žebříkové tabulky Counter-Strike 2 jsou pro hráče hledající uznání v globálním a regionálním měřítku vzrušujícím doplňkem. Chcete -li mít nárok na tyto prestižní žebříčky, musíte držet hlavní stav a zapojit se do premiérových zápasů. Hlavní hráči stavu, kteří prokazují své mettle a zabezpečují pozici mezi 1 000 hráčů ve světě, uvidí jejich jména hrdě zobrazena na celkové světové žebříčku. Hráči bez hlavního stavu však nebudou mít privilegium objevit se na těchto deskách.

CS2 FAQ FAQ:

Kdo má nárok na žebříčky Counter-Strike 2?

Hlavní hráči stavu, kteří hrají premiérové ​​zápasy, mají nárok na zobrazení na veřejných žebříčku, když patří mezi 1 000 hráčů v jejich regionu.

Hráči bez hlavního stavu nejsou způsobilí pro žebříčky Counter-Strike 2.

Kolik je tam žebříčku?

Existuje devět žebříčku Counter-Strike 2:

– Přátelé – Tato žebříčka sleduje hráče na seznamu přátel.

– Svět – Top 1 000 hráčů na světě.

Co se stane po odeslání mého názvu žebříčku?

Jakmile bude název žebříčku předložen, bude přezkoumán a schválen pracovníky moderování.

Pokud vaše jméno není schváleno, váš stav názvu žebříčku bude resetován a budete muset odeslat nové jméno.

?

Ne. Vaše pozice na regionálním žebříčku je určena umístěním serverů, které hrajete nejvíce.

Jaká jména nejsou povolena na žebříčku Counter-Strike 2?

Reklamy jakéhokoli druhu (webové stránky, software atd.) nejsou povoleny na žebříčku Counter-Strike 2 a personál moderování může odepřít podání z mnoha důvodů.

Očekává se, že při odeslání názvu žebříčku hráči budou následovat pokyny pro komunitu a názvy profilů Steam.

Mohu změnit název žebříčku po schválení?

Ne. Po schválení je název vašeho žebříčku uzamčen po zbytek sezóny.

Více se také můžete dozvědět ve videu YouTube níže.

Valve oznamuje dvě velké změny v Counter-Strike 2: kratší zápasy a nový systém hodnocení specifického pro mapu

Obrázek hlavičky Counter-Strike 2

Začátkem tohoto roku Valve oznámila Counter-Strike 2, spolu s omezeným testem, který pozval malé procento hráčské základny, aby cítil růže. Od té doby vývojář používá test, dobře, testování věcí: rotující mapy dovnitř a ven, přidávání nových funkcí jeden po druhém a obecně doladění této věci, než masy sestoupí. A ten čas je po ruce.

Nová aktualizace přináší přepracování systému hodnocení, změnu délky mapy, přepracovanou verzi mapy Inferno a otevírá omezený test na mnohem širší škálu Counter-Strike: globální ofenzivní hráče.

Změny v systému hodnocení jsou značné, přičemž zcela nové hodnocení CS určuje, kde hráči stojí na globálním a regionálním žebříčku, které čerpá každou konkurenční sezónu. Toto hodnocení se bude platit pouze v režimu Premier, který je jasně zamýšlen jako hlavní konkurenční zaměření v Counter-Strike 2 a samostatné hodnocení se bude vztahovat na ne-premier konkurenční seznamy skladeb. Ten používá existující žebříčky dovedností a jsou aplikováni na základě.

Kromě toho přichází zásadní změna počtu kol v konkurenčním zápase. To bylo tradičně 30 kol, s týmy hrajícími 15 každý terorista a protiterorista, s možností přesčasů v případě losování. DevBlog CS2 říká, že za poslední desetiletí „jsme odeslali aktualizace ekonomiky a rovnováhy zbraní, abychom ořízli tuk a snížili počet nesporných kol v zápase CS.”

Devs počítá s tím, že kvůli těmto změnám lze konkurenční zápasy vyřešit s menším počtem kol a „kratší zápasy znamenají, že hráči mohou hrát více a častěji.„Takže CS2 bude nyní mít maximální kulatý limit 24, se šesti kulatámi přesčasy v případě vázané hry, v premiéru, konkurenceschopných a ve společnosti Majors.

To vyplývá od zavedení krátkých zápasů s CS: jděte několik let, což je 15 kulatá aféra, a funguje překvapivě dobře. Jako pravidelný hráč CS: Go to se cítí jako uvážlivý vylepšení, a pokud to zhasne asi 15 minut z průměrného konkurenčního zápasu, aniž by ztratil pocit, pak rocku. Valve dodává, že očekává, že „struktura a tok zápasů se postupem času vyvíjí, když se komunita přizpůsobuje“ a ponechává dveře otevřené pro další vylepšení.

Změna většina hráčů Counter-Strike však bude nadšená, že Valve nyní zve „co nejvíce způsobilých hráčů na omezenou test.„Hráči musí mít CS: Go Prime Status, Active CS: Go Competitive Skill Ranking a hrát v jednom z regionů, kde je k dispozici omezený test. Jednoduše zkontrolujte Steam a zjistěte, zda to začne aktualizovat CS: GO, a s největší pravděpodobností, že jste v tom: To výrazně zvýší skupinu hráčů, když ventil přepravuje pro letošní letní vydání.

PC Gamer Newsletter

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.