Aktualizováno: Data Diablo 4 beta a časy předpětí | PC Gamer, Diablo 4 Beta Preload Times – tady je, když začíná předpětí | Gamesradar

Kdy jsou časy předběžného načtení Diablo 4

K dispozici je jedna konečná sada stanovených časů předběžného načtení Diablo 4, jak nyní uplynula předchozí beta období. Pokud čekáte na zahájení beta verze serveru Slam Open, pak je tento čas předpětí následující:

Diablo 4 beta data a časy předpětí pro víkend „Server Slam“

Zde je, když můžete načíst a hrát v Diablo 4 betas, abyste provedli trhlinu ve všech pěti třídách v první zóně.

Diablo 4 Beta - Lilith

(Image Credit: Blizzard)

 • Časy začátku beta
 • Časy předběžného načtení
 • Předchozí beta

Po mnoha letech čekání měla veřejnost první šanci hrát Diablo 4 během otevřené beta verze v březnu a bylo tam hodně radosti. Pokud jste neměli to štěstí, že jste měli čas na hraní, nebojte se ten víkend, nebojte se: Blizzard běží další playttest, aby testoval stresové nastavení serveru. Playtest Diablo 4 “Server Slam” začíná v pátek 12. května.

Diablo 4 Beta Start Times

Server Diablo 4 Slam Playtest bude k dispozici všem. Nejvíce playtest začne Pátek 12. května ve 12:00 PT a končit Neděle 14. května ve 12 hodin PT.

Kdy začíná beta beta serveru Diablo 4 Server?

 • PDT: 12:00, 12. – 12. května 14. května
 • EDT: 15:00, 12. – 15:00, 14. května
 • BST: 20:00, 12. května – 20:00, 14. května
 • CET: 21:00, 12. května – 21:00, 14. května

Stejně jako otevřená beta verze bude i server Slam omezen na zlomené vrcholy, jednu z pěti regionů, které tvoří otevřený svět Diablo 4. Všech pět tříd bude hratelné. Prolog a první akt hry se odehrává v zasněžené, hornaté zóně a nakonec vás vede k Kyovashadu, hlavnímu města. Úroveň čepice bude tentokrát nastavena na 20 z minulých beta víkendů, s některými výnosnými kosmetickými odměnami Diablo 4 Beta, které nabízí za dosažení úrovně 20 a za zabití Ashava World Boss.

Po hraní prvního období beta máme spoustu pocitů. Někteří z nás cítí, že Blizzard je zpět ve své staré podobě, jiní jsou přesvědčeni, že stromy dovedností jsou vlastně skvělé, a jeden byl připraven tento nový Diablo nelíbit, ale přinesl ho zadek z řezníka.

Časy předpětí Diablo 4 beta

Předběžné načtení serveru začíná ve středu 10. května ve 12:00 PT.

Časy předpětí Diablo 4 beta

Jaké jsou požadavky systému Diablo 4?

Minimum (1080p, rozlišení vykreslování 720p, nízká grafická nastavení, 30 FPS)

 • PROCESOR: Intel Core i5 2500K nebo AMD FX 8100
 • RAM: 8 GB RAM
 • GPU: Nvidia Geforce GTX 660 nebo AMD Radeon R9 280
 • Úložný prostor: 45 GB dostupné místo

Doporučeno (1080p, nastavení střední grafiky, 60 FPS)

 • PROCESOR: Intel Core i5 4670K nebo AMD R3 1300X
 • RAM: 16 GB
 • GPU: Nvidia Geforce GTX 970 nebo AMD Radeon RX 370
 • Úložný prostor: 45 GB dostupné místo

Předchozí Diablo 4 otevřená období beta beta

Předchozí Diablo 4 otevřená období beta beta

První beta playttests Diablo 4 probíhaly v březnu 2023. Hráči, kteří měli předem zakoupenou Diablo 4, měli včasný přístup k beta playtestu od 17. do 9. března. Otevřená beta byla hratelná pro všechny během následujícího víkendu, od 24. do 26. března.

PC Gamer Newsletter

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Kdy jsou časy předběžného načtení Diablo 4

Diablo 4 Beta Předběžné načtení

Časy předběžného načtení Diablo 4 označují, kdy můžete začít stahovat beta klienta nebo aktualizovat svou aktuální verzi, pokud ji již máte nainstalovanou z jedné z předchozích relací. Protože je to docela statná velikost souboru, budete ho chtít stahovat nebo aktualizovat co nejdříve, abyste si nenechali ujít žádnou z posledních 48 hodin Beta Time. Snažte se, aby se příliš nesestřilo, protože se nebudete moci připojit ke hře, jakmile se nainstalujete, ale pokud víte, kdy je Beta Diablo 4, pak nebudete mít dlouho čekat, až začne zabouchnutí serveru.

Pokud jste si přečetli, jak přistupovat k beta verzi Diablo 4, pak budete vědět, že to stačí nastavit na počítači nebo konzoli, pak počkejte, až začalo období beta beta. S ohledem na to máme všechny informace níže, kdy jsou časy předpětí Diablo 4 Beta, takže to můžete udělat, abyste se ještě jednou podívali na to, co má přijít v Diablo 4.

Kdy začnou časy předpětí Diablo 4 beta

K dispozici je jedna konečná sada stanovených časů předběžného načtení Diablo 4, jak nyní uplynula předchozí beta období. Pokud čekáte na zahájení beta verze serveru Slam Open, pak je tento čas předpětí následující:

 • Server Slam Open Beta: Od 10. května ve 12:00 PDT / 3pm EDT / 20pm BST

To znamená, že doba předpětí Diablo 4 Beta pro server Slam Open Beta bude zavést ve středu 10. května, což je celých 48 hodin před začátkem tohoto období beta beta. Až dorazí doba předběžného načtení, máme úplné podrobnosti o tom, jak si stáhnout beta beta Diablo 4, a jak si všimneme v našem samostatném průvodci, pokud již máte přístupový přístup Beta od předtím, nemusíte nic jiného nainstalovat pro Server Slam Open Beta, protože používá stejného klienta – i když jakmile čas předpětí proběhne, budete muset zkontrolovat aktualizaci, aby se nejnovější verze stahovala v připravenosti.

© Gamesradar+. Nesmí být reprodukován bez povolení.

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.