Aktualizováno* Jak hrát úroveň 1 v MW2., COD Modern Warfare 2 Průvodce přepravy: Co je zásilka úrovně 1?

Herní průvodce

Pokud chcete zjistit, jak můžete dokázat, jak dobře jste dostali na MW2, a chcete hrát nové seznamy skladeb Tier 1, pak pro vás máme štěstí, že máme odpovědi.

* Aktualizováno* Jak hrát úroveň 1 v MW2

* Aktualizováno* Jak hrát úroveň 1 v MW2

Nejlepší z nejlepších hráčů moderních válečných 2 si užívají testování jejich mettle v režimu hardcore. Tentokrát má nové jméno – úroveň 1.

Pokud chcete zjistit, jak můžete dokázat, jak dobře jste dostali na MW2, a chcete hrát nové seznamy skladeb Tier 1, pak pro vás máme štěstí, že máme odpovědi.

Zde je to, co víme o seznamech skladeb úrovně 1 v MW2.

Jak hrát úroveň 1 v MW2?

Po zahájení sezóny 1 jsou nyní seznamy skladeb úrovně 1 v Modern Warfare 2. .

Můžete stisknout Square na PlayStation nebo X na Xboxu a upravit filtr v tomto seznamu skladeb, abyste jen hráli zápasy úrovně 1 určitého typu hry, například Team Deathmatch nebo Kill potvrzený.

Jakmile to bude hotovo, vyberte seznam skladeb a budete do hry v žádném okamžiku vyráběn do hry – je to tak jednoduché jako takové.

Seznamy skladeb úrovně 1 nebyly v MW2 okamžitě k dispozici. Samotný Ward Infinity Ward potvrdil na svém účtu Twitter „Pro všechny, kteří se diví, úroveň 1 není ve hře při spuštění, ale brzy bude k dispozici.“

Co jsou seznamy skladeb úrovně 1 v MW2?

Seznam skladeb 1 – dříve známý jako Hardcore režim v dřívějších titulech Call of Duty – je zvláštní režim určený pro ty, kteří si chtějí dát další výzvu.

V těchto seznamech skladeb mají operátoři menší zdraví a na obrazovce je také méně prvků HUD, které vám pomohou. Takže jste trochu zranitelnější a nemáte tolik intel. Přátelský oheň je také zapnutý.

Působí jako modifikátor na existující herní režimy, takže v rámci úrovně 1 máte svůj tým Deathmatch atd., S těmi pravidly platí jako normální. Seznamy skladeb úrovně 1 jsou však vždy jasně označeny, takže se nebojte o náhodou, že tam nevíte.

Herní průvodce

A jé! Dosáhli jste záblesky pevného disku, kde jsou zprávy skutečné!

COD Modern Warfare 2 Průvodce přepravy: Co je zásilka úrovně 1?

Všechno, co potřebujete vědět o tom, co je zásilka Modern Warfare 2 Tier 1

Samam Hasan 30. prosince 2022

Call of Duty: Modern Warfare 2Seznam skladeb pro více hráčů je čas od času aktualizován a osvěžuje zážitek pro hráče. S některými jedinečnými pravidly a pokyny se každá mapa cítí jinak a náročně. Nedávný moderní aktualizace playplayerových seznamů pro moderní Warfare 2 zahrnoval seznam skladeb zásilky Tier 1. Někteří hráči by mohli být zmateni tím, co je tento nový seznam skladeb. Zde je vše, co potřebujete vědět o přepravě úrovně 1 Call of Duty: Modern Warfare 2.

Call of Duty MW2: Co je zásilka úrovně 1?

Mapa zásilky je jednou z ikonických map ve franšíze COD, která se poprvé objevuje v legendárním Call of Duty 4: Modern Warfare V roce 2007. Byla přidána modifikovaná a realistická verze této mapy 6v6 Call of Duty: Modern Warfare 2. Je to mapa malá velikost, která je skvělá pro chaotické přestřelky a spoustu zábavy. Nemluvě o tom, že je to určitě rychlé a vyžaduje, aby bylo možné vyhrát maximální zaměření a dovednosti. Jako takový, pokud hráči chtějí jádro Volání povinnosti Série v balíčku malé velikosti, zásilka je skvělá mapa, kterou si můžete hrát. A to se dokonce zlepšuje, když je v seznamu skladeb zásilky 1.

Seznam skladeb úrovně 1 je v podstatě hardcore režim, na který jsou zvyklí dlouholetní hráči Call of Duty. V zápasech je minimální HUD, pouze to je potřebné. Zde se zobrazí základní informace, jako je Compass nebo Count. Smrt je zde téměř jistota, protože hráči mohou zemřít po vzali jedné nebo dvou kulkách. Zde je také povolen přátelský oheň, takže budete muset být opatrní, abyste své spoluhráče nezasáhli. Stručně řečeno, režim úrovně 1 poskytuje hráčům realistický střelec.

S přepravou úrovně 1 jsou sázky velmi vysoké. Hráči budou muset využít všechny své zkušenosti a dovednosti, pokud chtějí vyjít na vrchol v tomto chaotickém seznamu skladeb.

Modern Warfare 2 Tier 1 Playlist vysvětlil

Modern Warfare 2 Tier 1 Playlist vysvětlil: Mýdlo z Call of Duty vypadá vlevo od kamery

Modern Warfare 2 Tier 1 Seznam skladeb je pouze pro ty, kteří chtějí skutečně realistický zážitek z FPS. Tento režim odměňuje taktické povědomí a týmovou komunikaci nad vším; S jednou chybou, která se ukázala smrtící, musíte být vy a zbytek vaší skupiny na místě.

Tier 1 je konečný test týmové práce a je perfektní, pokud hledáte Hardcore Modern Warfare 2, představuje alternativní režim pro více hráčů jako The Modern Warfare 2 Spec Ops Two-Player Experience. K dispozici ve hře z nabídky hlavních režimů, zde jsou všechny podrobnosti o seznamu skladeb Modern Warfare 2 Tier 1.

Jaký je moderní seznam skladeb pro moderní válku 2 Tier 1?

Úroveň 1 je hardcore režim ve všem kromě jména, přičemž stejný vzorec z předchozích iterací Call of Duty a jeho použití na moderní válku 2. V zápase úrovně 1 budete mít mnohem nižší zdravotní fond, téměř žádné HUD prvky a je povolen přátelský oheň.

Tato omezení znamenají, že jakékoli setkání, které můžete mít se svými soupeři, skončilo velmi rychle. Nejlepší útočné pušky v Modern Warfare 2 mohou hráče dolů v jednom až dvou výstřelech – to zahrnuje spoluhráče, takže se ujistěte, že vždy komunikujete s vaším týmem, abyste jim dali vědět, kde jste, nebo byste mohli být na přijímajícím konci Nejméně přátelský ohně.

Režimy dostupné v seznamu skladeb úrovně 1 jsou:

  • Týmový souboj na smrt
  • Nadvláda
  • Najít a zničit
  • Hardpoint
  • Hlavní sídlo
  • Kill potvrdil
  • Zdarma pro všechny
  • Řízení

To je všechno, co je třeba vědět o úrovni 1. Pokud vy a váš tým plánujete soutěžit v nejsmrtelnějších arénách, budete chtít, aby nejlepší moderní zbraně válečných 2 získaly výhodu oproti nepříteli. Máme nejlepší Lachmann-556, Best M4 a Best M16 načítání zde. .

Paul Kelly, spisovatel průvodců v PCGamesnu, se obvykle nachází PK a čeká na respawn časovač v League of Legends, visí kolem hospody v Baldur’s Gate 3, nebo se probojuje přes usazené systémy ve Starfield. Miluje toast, i když to způsobuje, že se cítí trochu nemocný. Máslová dobrota vyhrazuje těžkou daň, kterou je ochoten zaplatit.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.