Albedo (dopad Genshin) | Hrdinové wiki | Fandom, Genshin Impact Albedo Build | Taktika kapes

Genshin Impact Albedo Build

Sub-staty

Albedo (dopad Genshin)

Hrdinové wiki

Tento článek obsahuje spoilery – varování: Tento článek obsahuje hlavní spoilery. Pokud si nepřejete znát životně důležité informace o prvcích zápletky / postav v příběhu, možná si nepřejete číst nad rámec tohoto varování: nedržíme žádnou odpovědnost za žádné negativní účinky, které mohou mít tyto skutečnosti na vaše potěšení z uvedených médií, pokud budete pokračovat. To je vše.

Celé jméno

Alias ​​(es)

Kreideprinz
Křídový princ
Génius
Kapitán vyšetřovacího týmu
Hlavní alchymista
„Předmět jeden“

Původ

obsazení

Hlavní alchymista rytířů Favonius.
Kapitán vyšetřovacího týmu rytířů Favonius.

Síly / dovednosti

Alchymické znalosti
Expert Swordsman
Intelekt na úrovni geniálních úrovní
Geokinesis
Dlouhověkost

Hobby

Skříň a čtení románů.

Cíle

Objevte všechna tajemství světa (pokračující).

Rodina

Rhinedottir (Stvořitel/„matka“)
Durin † (Fellow Creation)
Rifthands (kolegové výtvory)

Přátelé / spojenci

Nepřátelé

Typ hrdiny

Ti, kteří se narodili ze Země, jsou vázáni jeho nedokonalostmi, ale ti, kteří se narodili z křídy. Vy a já jsme si podobní, oba se skládají z látky, která ještě musí být plně definována. Pokud jednoho dne, ztratím kontrolu. Zničit Mondstadt. všechno zničit. Mohu se na tebe spolehnout, že mě zastaví?
~ Albedo, pokud jde o sebe a cestující.

Albedo, Také se nazývá Kreideprinz a Křída Prince, je hratelná podpůrná postava v akční fantasy videohra na hraní rolí 2020 Dopad Genshin.

Postava zahalená tajemstvím, Albedo byla geniální alchymista, který jednoho dne dorazil do města Freedom Mondstadt a připojil se k rytířům Favoniuse jako jejich hlavní alchymista a kapitán jejich vyšetřovacího týmu. Albedo, praktikující starověkých a nebezpečných alchymických technik.

Albedo je vyjádřen Khoi Dao v anglické verzi a Kenji Nojima v japonské verzi. Dao také vyjádřil Muratu Démon Slayer: Kimetsu no Yaiba. Nojima také vyjádřil masku smokingu Sailor Moon, Lu Xun in Dynastie Warriors, Nobuchika Ginoza in Psycho-Pass, a

Obsah

Vzhled []

Albedo byl krátký a štíhlý mladý muž s bledou kůží a značkou zlaté diamantové ve středu krku. Jeho jasné šedozelené oči měly ve svých duhovkách tři tečky ve vzorci připomínajícím návrh alchymie. Jeho popelnické světle blond vlasy se táhly dolů k jeho ramenům a byly zataženy zpět do pleteného poloviny ponytail. Byl také hezký, jak poznamenal knihovník rytířů Favonius Lisa Minci.

Albedovo oblečení, zvané Newmoon Starlight, bylo praktické pro experimenty a příklad uniformy, kterou nosí rytíři Alchemistů Favonius. Newmoon Starlight se skládala z indigových košile s černými obrysy, tmavě šedým punčochím, černým krátkým šortek, černým vysokým kolenním botám ozdobeným stříbrným akcenty a dlouhými černými rukavicemi se zlatými detaily a oranžovými podhodnosti. Měl na sobě dlouhý, bílý otevřený kabát bez rukávů, který držel na místě černý křídlo a měl černou kapuci, černou a zlatý nastínění a zlatý řetěz připevněný k záda připevněný.

Osobnost []

Přátelský a populární Albedo, který získal slávu za své alchymické talenty. Osclusivní povahy by člověk našel albeda a často ho zjistil, že má extrémní nechuť pro sociální interakce. Ačkoli není nijak zvlášť sociální, dává přednost tomu, aby byl kolem dětí, zejména Klee, když ji viděl jako mladší sestru. Klee ho zase vidí jako postavu staršího bratra.

Poháněný pocitem osvícení zkoumá věci, které vzbudí jeho zájem, a jakmile je pocit pryč, buď odhalením jeho pravdy, nebo jinak, ztratí veškerý zájem, zbývá s pocitem hořkosladkého pocitu ve své mysli. Spolu s jeho alchymickým géniem je Albedo také považován za slušného umělce. Poté, co se původně naučil talent jako způsob, jak pomoci s jeho experimenty, je to pro něj nyní forma relaxace. Je ilustrátorem Xingqiu, považuje ho za dobrého autora.

Stejně jako pozitivní chování, které vydává, lidé z Mondstadtu nevědí nic o svém osobním životě. Je o tom tajný, i když je velmi naznačeno, že je homunculus vytvořený jeho pánem. Považuje se za jinou látku než obyčejný lid Teyvat. Drží mnoho zapomenutých i starodávných znalostí, a proto se považuje za hrozbu, kterou si Venti i Dainsleif dobře uvědomují.

Dějiny [ ]

Původ []

Albedo se narodil jako syntetická lidská bytost vytvořená Rhinedottir, známá také jako Gold. Je jedním z jejích známých výtvorů vedle Durina, Černého draka a Rifthands. Narodil se těsně po zničení svého rodného města Khaenri’ah (incident je také známý jako kataklyzma).

Albedo bude vychován jeho vlastním tvůrcem, aby se stal jako ona, informovaný alchymista, jehož ambicí je objevit všechna tajemství tohoto světa.

V určitém okamžiku cestoval do Mondstadtu a stal se členem rytířů Favonius, vydělával řady kapitána vyšetřovacího týmu a hlavního alchymisty, takže měl své dva asistenty: Timaeus a Sacharóza: Timaeus a Sacharóza:.

Síly a schopnosti []

Síly []

 • Intelekt na úrovni geniálních úrovní: Jako alchymista a kapitán vyšetřovacího týmu má záhadný albedo skutečně geniální mysl. Říká se také, že jeho intelekt překračuje to od vědců akademické obce Sumeru.
 • Dlouhověkost: Albedo údajně nestál, alespoň ne stejným způsobem jako normální lidé, kvůli tomu, že je syntetický člověk vytvořený vědou Khaenri’ah. Tvrdil, že je mnohem starší, než navrhl jeho vzhled, protože jeho tělo nikdy dozrávalo ani uschlo bez ohledu na to, kolik let uplynulo. Tak jako
 • Expert Swordsman: Jako člen rytířů Favonius je Albedo také zdatný v boji proti ruce, zejména při používání mečů.

Zařízení [ ]

 • Geo Vision: Albedova vize byla malý žlutý přívěsek podobný klenotu připojený k jeho límci, který mu umožnil manipulovat. Na rozdíl od mnoha, kteří po přijetí od bohů vyhledávali své vize. Se silou své geo vize mohl Albedo mentálně manipulovat s zemí kolem něj, aby svolal velké geo krystaly zpod země, které by mohly udeřit a zničit jeho nepřátele.

Extra odkaz []

Trivia []

 • Je to čestné zmínky v „Top 10 nejpopulárnějších nejpopulárnějších znaků Genshin Impact“ na Watchmojo.

Navigace []

Durandal | Cecilia Schariac | Peppers Carole | Rita Rossweisse | Susannah Menat | Plimido roztomilé | Ragna Lothbrok | Shub-Niggurath

Jiné postavy
Princezna Xuanyuan | Sirin
Další honkaiverse
Fischl von luftschloss narfidort | Keqing

Genshin Impact Albedo Build

Seznamte se s albedem Genshin Impact, hlavní alchymista rytířů Favonius, a naučte se jeho nejlepší stavění, zbraně, artefakty, týmové kompasy a další.

Genshin Impact Albedo: Albedo seděl v hospodě a hlava se naklonila o jednu paži a zírala do kamery velkými modrýma očima

Publikováno: 16. září 2023

Albedo Genshin Impact je pětihvězdičkový geo meč wielder a uznávaný alchymista a umělec z Mondstadtu. Díky jeho jedinečné soupravě a škálování z něj činí velmi zajímavou postavu, který má stavět, a s trochou TLC může být velkým přínosem-zejména v týmech Mono-Geo. Pojďme se tedy podívat na to nejlepší Genshin Albedo stavět, artefakty a další.

Pokud hledáte další obsah, jako je tento, ujistěte se, že se podíváte na naše kódy Genshin Impact, abyste si vyzvedli některé bezplatné primáty, Genshin Impact Next Banner a Genshin Impact Seznam úrovně, abyste se ujistili, že vaše strana obsahuje nejlepší dostupné postavy. Vytvořili jsme také průvodce pro další postavy, podívejte se na Wanderer Genshin Impact, Kazuha Genshin Impact a Genshin Impact’s Fischl sestavy.

Tady je vše, o čem potřebujete vědět Albedo Genshin Impact.

Thumbnail YouTube

Jaký je nejlepší Genshin Impact Albedo Build?

Genshin Impact’s Albedo je pětihvězdičkový, geo sub-dps, který, když je léčen s trochou TLC, může být nesmírně cennou jednotkou. Má velmi jedinečnou soupravu a škálování, takže se se svou mechanikou vyrovnává. Pokud jste však ochotni udělat malý výzkum na poli, brzy uvidíte jeho výhody.

Vyžaduje docela dost investice a jako převážně postava s obranou mění byste se měli snažit přimět ho na úroveň 90. Vystupuje také nejlépe v týmech Mono-Geo, nebo přinejmenším s jiným geo po jeho boku, což omezuje určitý potenciál pro elementární reakce.

Jaké jsou nejlepší Genshin Impact Albedo zbraně?

Všechny zbraně níže jsou vhodnými volbami při použití albeda jako sekundárního charakteru DPS. Cinnibar vřeteno je čtyřhvězdičková zbraň, která je na míru na míru pro Albeda. Další dvě zbraně však mohou stále zabalit silný úder.

Zbraň Účinek Jak získat
Cinnabar vřeteno Poškození dovedností se zvyšuje o 40% obrany. Účinek může být spuštěn pouze jednou za 1.5 sekund a bude vyčištěno 0.1 sekundy po poškození elementárních dovedností Stíny uprostřed události
Harbinger of Dawn Když je HP Albedo nad 90%, míra kritiků se zvýší o 14% Gacha nebo Kaeya’s Gain Quest
Primordiální řezačka nefritu Zvýšení HP Albedo se zvýšilo o 20%a poskytuje bonus za útok založený na 1.2% jeho maximálního HP Gacha

Jaké jsou nejlepší artefakty albedo dopadu Genshin?

Albedo se většinou upravuje z obrany, takže při výběru artefaktů by to mělo být vaší nejvyšší prioritou. Slupky bohatých snů Buffy Abedova obrana a bonus za poškození geo, zvyšuje jeho schopnost DPS. Tkařenost Milelithu je skvělou alternativou k buffu jeho štítů.

Sada artefaktů Účinek Jak získat
Slupky bohatých snů Dva vybavené: Obrana +30%
Čtyři vybavené: Albedo získá efekt zvědavosti. Když na poli získá jednu hromadu zvědavosti poté, co zasáhne nepřítele s geo útokem, spustí maximum jednou jednou za 0.3 sekundy. Když je mimo pole, získá každý stoh každé tři sekundy. Zvědavost může naskládat až čtyřikrát, přičemž každý zásobník poskytuje bonus 6% obranu a 6% poškození geo. Za každých 6 sekund, které procházejí bez získání nového zásobníku zvědavosti, se ztratí jeden zásobník
Slumpovací soudní doména ve Fort Hiraumi, na ostrově Seirai, Inazuma
Týživost milelith Dva vybavené: HP +20%
Čtyři vybavené: Když elementární dovednost zasáhne soupeře, útok všech členů blízké strany se zvýší o 20% a jejich síla štítů se po dobu tří sekund zvýší o 20%. Tento efekt může být spuštěn jednou za každých 0.5 sekund. Tento efekt může být spuštěn, i když Albedo není na poli
Doména Watch Watch na Bishui Plain, Liyue
Obránce vůle Dva vybavené: Obrana +30%
Čtyři vybavené: Elementární odpor je zvýšen o 30% pro každý prvek přítomný mezi postavami na vaší straně
Truhly, nepřátelské kapky

Doporučení artefaktu statistiky

Zde jsou statistiky, na které se doporučujeme zaměřit na artefakty Albeda.

Hlavní statistiky

 • Sands: obrana%
 • Pohár: Bonus za poškození geo
 • Kroužek: kritická sazba, kritika poškození nebo obrana%

Sub-staty

 • Obrana%
 • Záchvat%
 • Energetické dobití
 • Kritická sazba/kritické poškození

Genshin Impact Albedo: Oříznutá verze Genshin Quiz Show Art, která ukazuje Albeda v knihovně v rytířích velitelství Favonius

Co jsou Genshin Impact Albedovy schopnosti?

Aktivní dovednosti:

Dovednost Účinek
Normální útok: Favonius Bladework – Weiss Normální: Provést až pět stávek
Nabíjeno: Konzumujte výdrž, abyste uvolnili dva údery meče
Ponoření: Vrhá se ze středního vzduchu, poškozuje oponenty a způsobuje poškození AOE
Elementární dovednost: Abiogeneze: Solární izotom Vytváří geo konstrukt zvaný solární izotoma, který způsobuje poškození geo geo při vzhledu. Když oponenti v rámci solárního izotomu poškozují, vytvořte přechodné květy, které způsobují poškození aoe geo na základě obrany Albeda. Solární izotoma může generovat přechodné květy pouze jednou za dvě sekundy
Elemental Burst: Obřad výkonu: tektonický příliv Vyvoláte geo krystaly, aby způsobili poškození geo aoe. Pokud je na poli solární izotom, který vytvořil Albedo

Pasivní dovednosti:

Dovednost Účinek
Kalcita může Přechodné květy předvolané abiogenezí: solární izotoma dohoda o 25% více škody nepřátelům, když je jejich HP pod 50%.
Homunkulární povaha Používání obřadu progenitus: Tektonický příliv zvyšuje elementární mistrovství členů blízké strany o 125 po dobu deseti sekund
Blesk geniality 10% šance přijímat dvojnásobek produktu při tvorbě

Co jsou Genshin Impact Albedovy souhvězdí?

Souhvězdí jsou nadšenci, kteří zlepšují to, jak postava v bitvě provádí. Až ho obdržíte jako duplikát, můžete vyrovnat souhvězdí Albeda.

Souhvězdí Účinek
C1: Květina Eden Přechodné květy regenerují 1.2 energie
C2: Otevření Phanerozoic Přechodné květy grant albedo fatální počítat po dobu 30 sekund, což zvyšuje jeho útok a obranu
C3: Grace of Helios Zvyšuje úroveň abiogeneze: solární izotom o tři
C4: Sestup božství Solární izotoma zvyšuje poškození útoku o 30% pro členy aktivní strany
C5: Příliv Hadaen Zvyšuje úroveň obřadu potomstva: tektonický příliv o tři
C6: Prach čištění Pokud jsou členové blízké strany chráněni krystalizačním štítkem, solární izotoma zvýší jejich poškození o 17%

Co jsou Genshin Impact Albedovy vzestupné materiály?

Pokud chcete, aby Albedo bylo co nejsilnější, musíte ho plně vystoupit, aby se zvýšila jeho poškození geo maximum. Zde je to, co bude stát vstup Albeda:

Požadovaná úroveň Mora Materiály
20 20k Jeden Prithiva Topaz Sliver, Three Cecilia, Three Divining Scrolls
40 40k Tři frithiva topaz fragment, dva čedičový sloup, deset cecilia, 15 božských svitků
50 60k Šest fragmentu Prithiva Topaz, čtyři čedičové sloup, 20 Cecilia, 12 zapečetěných svitků
60 80k Tři Prithiva Topaz Chunk, osm čedičových sloupů, 30 Cecilia, 18 zapečetěných svitků
70 100k Šest Chunk Prithiva Topaz, 12 čedičových sloupů, 45 Cecilia, 12 zakázaných kletby
80 120K Šest Prithiva Topaz Gemstone, 20 čedičových sloupů, 60 Cecilia, 24 zakázaných kletby

Genshin Impact Albedo stál na Dragonspine s cestovatelem a Paimonem

Co jsou Genshin Impact Talent Materials?

Zde jsou všechny materiály na úrovni talentů, které musíte vystoupit na jeden z talentů Albedo na úroveň deset.

Úroveň talentu Mora Materiály
Dva 12.5k Šest božské svitky, tři učení balady
Tři 17.5k Tři zapečetěné svitky, dva průvodce baladou
Čtyři 25k Čtyři zapečetěné svitky, čtyři průvodce baladou
Pět 30k Šest zapečetěných svitků, šest průvodce baladou
Šest 37.5k Devět zapečetěných svitků, devět průvodce po baladě
Sedm 120K Čtyři zakázané kletby, čtyři filozofie balady, jeden kloub Monoceros Caeli
Osm 260K Šest zakázaných kletby, šest filozofií balady, jeden kloub Monoceros Caeli
Devět 450K Devět zakázaných kletby, 12 filozofií balady, dva klum Monoceros Caeli
Deset 700K 12 Zakázaná kletba, 16 filozofií balady, dva kenk Monoceros Caeli, jedna koruna vhledu

Jaký je nejlepší genshin dopad albedo týmu Comps?

Máte dva hlavní týmové kompasy, které si můžete vybrat, pokud jde o Albedo – „Double Geo Flex“ a „Double Geo Quickswap“. Vždy byste se měli snažit spojit další postavu geo s Albedem, protože Geo Resonance dramaticky zvyšuje jeho poškození.

Dvojité geo flex páry albedo s zhongli Genshin Impact, čímž nejlépe využila sílu Albeda při poškození mimo pole a umožnila silné nesení, které potřebují monopolizovat dobu pole, jako je Genshin Impact’s Hu Tao nebo Genshin Impact’s Xiao.

Místo Zhongli, dvojité Geo Quickswap páry Albedo s Ningguangem Genshin Impact, s úmyslem, že na poli nebude mít žádnou postavu po delší než 12 sekund. Vaším základním cílem je přivést postavu, použít jejich dovednost a prasknout, pak je vyměnit zpět. Další dvě pozice v tomto týmu jsou flexibilní a můžete je naplnit řadou znaků.

Zde je příklad výkonného dvojitého geo flex albedo týmu:

První slot pro znaky Slot druhé postavy Slot třetí postavy Čtvrtý slot pro znaky
Albedo ZHongli Hu Tao Flex podpora

A tady je příklad dvojitého geo Quickswap albedo Team Comp:

První slot pro znaky Slot druhé postavy Slot třetí postavy Čtvrtý slot pro znaky
ALbedo Ningguang Fischl Sara

Tady to máš! To je vše, co potřebujete vědět, abyste měli nejlepší budování Genshin Impact Albedo. Pokud se chcete dozvědět více o nejnovější hře Hoyoverse, podívejte se na náš seznam Honkai Star Rail Tier a Honkai Star Rail Codes. Máme také průvodce budováním pro Luku Honkai Star Rail, Luka Honkai Star Rail’s Luocha a Welt Honkai Star Rail.

Více z kapesní taktiky

Tilly Lawton Tilly má titul v oblasti anglické literatury a zkušeností s prací v nakladatelství a jako spisovatel na volné noze. V roce 2021 se připojila k kapesním taktice jako spisovatelka štábu a v roce 2023 získala odznak lesklých průvodců editorem. Tráví svůj volný čas zkoumáním Genshin Impact a Honkai Star Rail, Fawning nad nezávislými hrami nebo teoreticí o hororových hrách, jako je FNAF, Resident Evil a Poppy Playtime. Je to hrdá maminka pro kočku pojmenovanou po Xiao Genshin Impact, myslí si, že Axel Kingdom Hearts je nejlepší fiktivní charakter všech dob a ví více o Robloxu, než si ráda přiznává.