Alice: Madness Returns je opět zpět na Steam, American McGee říká „Yikes“ | PC Gamer, American McGee S Alice je konečně zpět ve Steam | GGRECON

American McGee S Alice je konečně zpět na Steam

To zjevně vyvolalo naděje, že EA se může pohnout kupředu s plány na třetinu Alice hra. Pokud jste drželi krok s American McGee, v současné době pracuje Alice: Azyl pod jeho vlastní párou a plánuje se publikovat bez pomoci EA. Došlo k stálému toku aktualizací a uměleckých děl z AzylProces vývoje, ale je to do značné míry zahaleno tajemstvím.

Alice: Madness Returns je opět zpět na Steam, American McGee říká „Yikes“

Jen pár dní poté, co Alice: Madness Returns zmizel bez varování od páry, je to zpět na průčelí a ukázalo se, že – jak se očekávalo – byla celá věc velká chyba.

Byla to divoká jízda pro Twisted Take On Alice v Wonderlandu American McGee. V roce 2016 to bylo vyřazeno z Steam, zřejmě díky některým problémům s ověřením s vydavatelem Electronic Arts. Vrátil se začátkem tohoto roku, ale minulý týden se znovu stal poof, tentokrát bez upozornění nebo vysvětlení.

Dokonce ani American McGee, zakladatel vývojáře Spicy Horse (a jehož jméno Odorns Madness se vrací „předchůdce), si nebyl jistý, co se stalo, i když spekuloval, že někdo, někde, pravděpodobně jen stiskl špatné tlačítko.

Jak se ukázalo, měl pravdu. „Jeden z našeho týmu omylem instruoval podporu, aby„ uzavřel všechno “, když bylo téma„ Akaneiro “ – nově přemýšlení o jiných hrách (jako A: MR) byly přesunuty na tajemný účet v Inc,“ tweetl McGee. „Jo.”

Tento Snafu vytvořil zprávy. Hope @Valvesoftware může pomoci. Jeden z našeho týmu omylem instruoval podporu „uzavření všeho“, když téma bylo „Akaneiro“ – nesprávně přemýšlet o jiných hrách (jako A: MR) byly přesunuty na záhadný účet v Inc. Yikes.https: // t.Co/G0ubrdoyp2June 20, 2022

Záhadný inc. je současné „obchodní sídlo“ společnosti McGee, které nabízí produkty jako knihy, umění a další zboží na prodej. V roce 2016 uzavřela kořeněná kůň.

Zatímco se vrací šílenství, Alice American McGee není stále k dispozici na Steam (i když tam nebyla k dispozici na prvním místě) a bohužel McGee neví, kde to dnes získat. Grimm je stále uveden, ale již není nabízen k prodeji; Není jasné, zda je to spojeno s nehodou Akaneiro, ale je to relativně nedávná změna, protože stroj na Wayback naznačuje, že Grimm byl k dispozici ke koupi teprve 7. dubna. (Je stále k dispozici ke koupi na gog.) Akaneiro: Lovci démonů, hra, která začala celou tuto věc (a která se mi ve svých dnech před vydáním opravdu líbila) je také stále uvedena na Steam, ale ve skutečnosti není k dispozici ke koupi.

PC Gamer Newsletter

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Alice American McGee je konečně zpět na Steam

Alice American McGee je konečně zpět na Steam

Je tu úplně nová divů, protože elektronická umění nás zavede po králičí díře znovu pro American McGee’s Alice: návrat šílenství. Jako dlouho očekávané pokračování do 2000 let Alice American McGee, Šílenství Se vrací byl mnohem větší a krvavější výlet v roce 2011.

Wonderland Lewis Carroll by mohl být dostatečně zlověstný, ale v Alice Hry, hrajete dívku, která skončí v psychiatrickém zařízení po smrti svých rodičů v manželce domu. Obvyklé hráči jako The Mad Hatter a Queen of Hearts jsou reimaginováni jako noční můry darebáci. Pokud jste nehráli Alice Hry dříve, můžete hádat, že práce American McGee na tom OSUD dělá z nich vhodně násilnou záležitost.

Jak můžete hrát Alice: Madness se vrací?

Alice: Madness se vrací

Podle PC Gamer, Šílenství se vrací je zpět na Steam. Ačkoli to bylo původně vydáno v roce 2011, bylo to vyřazeno kolem 2016 kvůli otázkám ověřování na straně EA. Po celou dobu byl k dispozici na původu, ale mnozí to chtěli ve své knihovně Steam.

Klíče zřejmě hledaly hloupé částky peněz, přičemž zprávy ve výši 200 $ dělaly koly. Tito lidé jsou teď pravděpodobně docela naštvaní. Jeden šťastný hráč sdílel zprávy o komunitě Steam a dodal: „Řeknu, že toto je zdaleka jedna z nejunikátnějších, nejkrásnějších a nejzábavnějších her, jaké jsem kdy hrál, a příběh je prostě tak pohlcující. Je to jen mimo srovnání, protože jsem byl v zoufalé potřebě najít podobnou hru jako tato hra po dokončení, ale bylo to možné udělat.”

S tím zpět v obchodě Steam, pozitivní recenze brzy zaplavily. Další se usmíval jako kočka Cheshire a napsal: „Doslova utratím přes 100 dolarů, abych mohl hrát tuto hru (zatímco byl odvezen z prodeje), jen proto, aby se vrátil levnější zpět. Stálo to však za to? Ano.”Třetí jednoduše uzavřela psaní,”Alice: Madness se vrací se vrací.”

Je na cestě více her Alice?

To zjevně vyvolalo naděje, že EA se může pohnout kupředu s plány na třetinu Alice hra. Pokud jste drželi krok s American McGee, v současné době pracuje Alice: Azyl pod jeho vlastní párou a plánuje se publikovat bez pomoci EA. Došlo k stálému toku aktualizací a uměleckých děl z AzylProces vývoje, ale je to do značné míry zahaleno tajemstvím.

Pokud to nestačilo, došlo k nedávnému potvrzení, že živá akce Alice Série je na cestě, aby pomohla růstu fandomu. Vzpomínáme si, že mezi prvními dvěma hrami došlo k jedenáctileté mezeře, v roce 2022 jsme kvůli třetímu příspěvku. I když McGee nepotvrdil, kdy Alice: Azyl uvolníte, musíte se jen podívat na odpověď Se vrací Vrátíte zpět do Steam, abyste viděli, že k franšíze je hodně lásky.