Anjali Kunapaneni a Kaneda Tomoko potvrdili, že Dori’s Voice Actors in Genshin Impact, Exkluzivní: Genshin Impact Dorice Voice Herec se otevírá o obtěžování od fanoušků online

Impact Genshin: Doriův hlasový herec se otevírá o obtěžování od fanoušků online (exkluzivní)

Contents

Zatímco jsem se objevil ve hře sem a tam a zjevně jsem byl obeznámen s Genshinem, protože obří, který se stal, svobodně přiznávám, že nejsem moc hráč – hrál jsem tunu crash bandicoot jako dítě, ale to je to je o tom. Což pro někoho, kdo jedná hodně ve videohrách, je vždy trochu trapné – ale mám přátele, kteří se rozhodně rozhodli, že mě naučí všechno, co je třeba vědět o Genshinovi, tak kdo ví, možná i ‘ Do konce roku skončí vážnou závislostí a udělejte fandomu běh za své peníze.

Anjali Kunapaneni a Kaneda Tomoko potvrdili jako Doriho hlasové herce v Genshin Impact

Doriho angličtiny a japonští hlasoví herci v dopadu Genshin jsou Anjali Kunapaneni a Kaneda Tomoko, v tomto pořadí. S tím, co bylo řečeno, někteří lidé nemusí být obeznámeni s jejich prací. Anjali používá je/je zájmena, takže tento článek udělá to samé, když o nich mluvíme. Podobně bude Tomoko Kaneda jednoduše označován jako ona/.

Pro ty zvědavé jsou Wang Xiaotong a Lee Myeong-ho čínské a korejské hlasové herce, respektive. Tento článek se primárně zaměří na angličtinu a japonskou VAS, protože jsou to obvykle ty, které jsou uvedeny v oficiálních odhaleních.

Doriho hlasové herci v Genshin Impact: Anjali Kunapaneni (EN) a Kaneda Tomoko (JP)

Nedávný dopad Genshin 3.0 Livestream, který vysílal 13. srpna 2022, potvrdil Doriho anglické a japonské hlasové herce. Tato postava bude debutovat jako hratelná postava v Genshin Impact 3.0 Ve druhé fázi aktualizace na Ganyu a Kokomiho opakování.

Tento rodák ze Sumeru je čtyřhvězdičkový uživatel Electro Claymore, o kterém je známo, že je nepředvídatelným obchodníkem, takže bude zajímavé vidět, jak ji tito dva hlasoví herci zobrazují.

Tento článek začne s Anjali Kunapaneni a jejich předchozí role, než přistoupí k Kaneda Tomoko a její předchozí role.

Anjali Kunapaneni (angličtina)

Anjali Kunapaneni je nový hlasový herec s dosud asi několik let zkušeností. Zde jsou dosud jejich nejvýznamnější představení:

 • Fuku (Přemožitel démonů)
 • Různé drobné hlasy, jako je Danika a Croagunk’s Trainer (Pokemon Journeys: The Series)
 • Mimi imimi (Yu-Gi-Oh! Sevens)
 • Pokladní obchod s pohodlí (Kotaro žije sám)
 • Mladý Lucius (Thermae Romae Novae)
 • Karin (Fena: pirátská princezna)

Anjali Kunapaneni má svůj vlastní web, který mohou zvědavý Genshin Impact, které mohou hráči zkontrolovat, i když je přísně slyšet některé demo navijáky spolu s některými kontaktními informacemi: https: // www.Hearanjali.com.

Voicing Dori je docela pozoruhodná role a z toho, co cestující v současné době slyší, Anjali dělá docela dobrou práci.

Kaneda Tomoko (Japonec)

Kaneda Tomoko vysloví tohoto obchodníka ze Sumeru v japonském dubu Genshin Impact. Během téměř dvou desetiletí měla několik rolí, takže stojí za to se podívat na některé z pozoruhodnějších:

 • Nel Tu (Bělidlo)
 • CULUMON (Digimon)
 • Chirithy (Kingdom Hearts)
 • Popuko (Popový tým Epic)
 • Bonta-kun (Super robotické války)
 • Chiyo Mihama (Azumanga Daioh)

Výše uvedený obrázek také představuje spoustu dalších skvělých rolí, kterou tato hlasová herečka udělala v průběhu let.

Impact Genshin: Doriův hlasový herec se otevírá o přijímání obtěžování od fanoušků online (exkluzivní)

Exkluzivní: Genshin Impact Dori hlasový herec se otevírá o obtěžování od fanoušků online

Ještě předtím, než vývojáři Hoyoverse oficiálně odhalili očekávané postavy Sumeru Genshin Impact, se nadšení některých fanoušků již po pohledu na různé úniky předcházelo.

Zatímco komunita čekala na verzi 3.0 Aktualizace, která přinesla oblast Sumeru spolu s obsazením nových postav, někteří lidé nebyli s odhalením spokojeni.

Vývojáři obdrželi vločku online za vybíjení postav Sumeru, které jsou jasně inspirovány kulturami jihozápadní Asie a severní Afriky (Swana) a jižní Asie. Zatímco nedostatek postav s tmavou pletí se stal příčinou obavy pro komunitu, zhoršilo se, když byl odhalen čtyřhvězdičkový elektrostarovou postavu Dori, což někteří v komunitě věřili.

Zatímco používání internetu k vyjádření vašich názorů na problematické zastoupení v médiích je skvělý, stává se problémem, když jiní lidé, kteří nejsou zodpovědní za to, na co se zlobíte, se chytí v Crossfire. Hlasový herec Anjali Kunapaneni byl bombardován nenávistnými zprávami a kritikou, když byli vyhlášeni jako Doriův hlasový herec. Jejich jedinou chybou bylo, že postavu oživili svým hlasem, postavou, kterou neměli vstup při navrhování vzhledu a osobnosti.

Obtěžování bylo pro Kunapaneni tak špatné, že museli vypnout DMS na svém účtu Twitter a omezit, kdo by mohl odpovědět na jejich příspěvky.

Začali jsme v pořádku, protože jsem oznámil Dori, ale bohužel to netrvalo dlouho. DM jsou uzavřeny, chlapi. Pro lidi, kteří byli laskaví, oceňuji vás. Herci nejsou jejich postavy, na konci dne.

– Anjali Kunapaneni (@hereliesanjali) 25. srpna 2022

A to není pro komunitu něco nového. V minulosti někteří obtěžoval Aetherův hlasový herec Zach Aguilar, protože věřili verzi 2.1 Livestream hostovaný jím a kolegy hlasové herci byli příliš krční. Přestože všechno Aguilar udělal ze skriptu, který dostal, a víte, udělejte svou práci.

Mluvili jsme s Kunapaneni o nenávisti, kterou dostali, a odhalili nám, jak ji reakce komunity ovlivnila a jak se s tím vypořádali.

Jak jste získali roli Dori?

Dori nebyla moje poprvé, co jsem pracoval na Genshin – pracoval jsem s týmem Formosa dříve, abych v roce 2021 hlasoval NPCS zpět a znovu na začátku tohoto roku. Během té doby jsem pro ně několikrát konkurzoval a udělal jsem to samé pro toto kolo postav a nakonec jsem si rezervoval Dori.

Věděli jste hodně o postavě před konkurzem/byli jste vybráni pro roli? Kolik odhalili o Doriho osobnosti, než jste ji začali vyjadřovat?

V té době jsem neznal její jméno ani příliš mnoho o tom, jak se vejde do příběhu.

Dostali jste šanci ji hrát ve hře?

Zatímco jsem se objevil ve hře sem a tam a zjevně jsem byl obeznámen s Genshinem, protože obří, který se stal, svobodně přiznávám, že nejsem moc hráč – hrál jsem tunu crash bandicoot jako dítě, ale to je to je o tom. Což pro někoho, kdo jedná hodně ve videohrách, je vždy trochu trapné – ale mám přátele, kteří se rozhodně rozhodli, že mě naučí všechno, co je třeba vědět o Genshinovi, tak kdo ví, možná i ‘ Do konce roku skončí vážnou závislostí a udělejte fandomu běh za své peníze.

Byla recepce komunity Genshin Impact k charakteru?

Když už mluvíme o fandomu, nemohu říci, že jsem byl úplně překvapen reakcí na Dori, když jsem to oznámil. Sledoval jsem o ní obecný rozhovor, než jsem byl schopen něco říct a byl jsem si docela vědom vnímání, že to, co se cítilo jako většina komunity o ní – a myslel jsem si, že jsem na to poněkud připraven, ale v retrospektu byl Pravděpodobně trochu sebevědomí. Snažil jsem se, aby se s fandomem tolik nezapojil, protože vím, že ostatní herci, včetně lidí, kteří se připojují ke mně se Sumeru, mají kvůli tomu. Ale myslím, že bylo docela těžké minout, že lidé nebyli s postavou spokojeni a pro některé lidi, kteří ji vzali do extrému, kdokoli, kdo s ní byl spojen.

Obdrželi jste DMS a nenávistní poštu? Co dokonce byl jejich obsah? Protože je těžké si představit, že někdo jde po VA, protože se mu nelíbí něco o postavě. Na co si dokonce stěžují?

Pro mě, poté, co jsem oznámil postavu, jsem dostal zprávy, které nebyly super pěkné, a udělal jsem svůj obvyklý blok a Ignore-ne velký problém. Abych byl upřímný, být hnědým divným člověkem na internetu, který se občas dotkne populárních médií s mou prací, to bylo vždy dané.

Jak vás osobně ovlivnilo obtěžování lidí?

Myslím, že jednou 3.0 upuštěné, věci se trochu zvedly párou s počtem zpráv a také s obsahem, který se začal cítit podivně nepříjemný/osobní, za nimi se jen pokouší držet se zodpovědnosti za problémy s designem postavy postavy. A tak jsem se v tom okamžiku cítil, jako bych potřeboval stanovit jasnou hranici.

Chtěli byste něco říct těmto hráčům, kteří na vás poslali nenávist?

Nemyslel jsem si, že by můj tweet dostal trakci tak, jak to bylo, a nechtěl jsem začít žádný druh rozruchu – ale myslím, že jsem rád, že to udělal. Doufám, že pro nadcházející postavy, bez ohledu na to, jak bychom se o nich mohli cítit ve hře. Odpověď po tomto tweetu byla neuvěřitelně povznášející a já opravdu vážím lidí, kteří o tom mluvili a nasáhli se na podporu.

Rozhodně ne. Bez jakéhokoli prostoru pro nesprávnou interpretaci: Nechte Anjali na pokoji.

Jsou to neuvěřitelný herec a člověk. Udržujte si to hovno pro sebe. PoC má dost BS na to, aby se vypořádali, bez klamných útoků těch, kteří nás nemohou oddělit od našich postav. To je odporné. https: // t.co/cgdvqrksvy

– Jenny Yokobori (@Jennyyokobori) 25. srpna 2022

Ano, poté, co se to všechno stalo, zbytek komunity a váš kolega VAS odsoudili činy těch, kteří vás obtěžovali. Jak jste se cítili o této podpoře?

Myslím, že to velmi říká, kolik lidí přišlo, aby mě podpořily poté, co slyšeli, co se stalo. Existuje tak mnoho lidí, kteří se skutečně starají o herce a nechtějí, aby čelili jakémukoli obtěžování, a to je část fandomu, o kterém si myslím, že stojí za to zdůraznit. Zbytek si myslím, že opravdu potřebuje získat nějakou perspektivu.

Herci jsou lidé a umělci. Zaslouží si vaši laskavost a úctu.
Nejsou to jejich postavy. (Bez ohledu na to, kolik byste chtěli být.) Laskavost, prosím.

Jsem nadšený, že mohu přivítat @hereliesanjali v našem genshin fam. Máme štěstí, že z jejich talentu těží! https: // t.CO/WDL3ZXNUUX

– Ratana ���� �� Anime Impulse OC (@voiceofratana) 25. srpna 2022

Máte jakýkoli názor na fanoušky, kteří věří, že postava, kterou hlas, je příkladem orientalismu a udržuje škodlivé stereotypy?

Chci si uvědomit, že je neuvěřitelně snadné skočit na závěry o tom, kdo je zodpovědný – většina fandomu, bez ohledu na jejich názor na Dori, byla ke mně laskavá. Špatná vejce byla méně než hvězdná – i když se chci objasnit, protože je to neuvěřitelně vážné a nechci to brát na lehkou váhu, že jsem viděl některé lidi říkat, že jsem dostal hrozby smrti a já jsem to neudělal – ale já já Doufám, že můžeme pochopit, že lidé mohou mít své názory a kritiku ohledně charakteru. To je 100% jejich výsada. Myslím, že když tyto názory vezmou na herce, to je místo, kde to bere příliš daleko. Ale doufám, že chápeme, že někteří lidé nemusí milovat Dori.

Na Twitteru můžete sledovat Anjali Kunapaneni a podívat se na jejich výkon jako Dori v Genshin Impact.

Fanoušci dopadu Genshin obtěžují Doriho anglickou VA nad sumeru kritikou

Genshin Impact Dori VA: Mladá žena s blond vlasy pohledy na malou stříbrnou vlasy

Fanoušci dopadu Genshin Impact znovu vzali věci příliš daleko tím, že obtěžovali Doriův anglický hlasový herce, Anjali Kunapaneni, po představení Hoyoverse postavy na Twitteru před verzí 3.0 Aktualizace. Není žádným tajemstvím, že komunita byla nespokojena s tím, jak byly určité kultury zastoupeny v Sumeru, ale značný počet fanoušků vzal toto nelibost do extrému nasměrováním na špatné lidi – jmenovitě hlasové herce za těmito postavami za těmito postavami.

Po odhalení Doriho se Kunapaneni vzal na Twitter, aby oznámil, že zavírají své DMS. Uvedli, že „věci začaly dobře“, ale protože musely uzavřít své DMS, můžeme pouze předpokládat, že obtěžování rostlo na úroveň, kterou nelze ignorovat nebo zacházet bez odříznutí komunikace.

Ve stejném tweetu poskytuje Kunapaneni připomenutí, že „herci nejsou jejich postavy“, což by mělo být zřejmé, ale viděli jsme znovu a znovu, že mnoho fanoušků tuto diferenciaci často nerespektuje, bez ohledu na fandom.

Pro ty, kteří nesledovali nedávnou kontroverzi dopadu Genshin, která vedla k tomuto obtěžování. Sumeru je region, který se jasně inspiruje ze zemí Středního východu a jihoasijských zemí, přesto se to neodráží v tónech kůže. Například v případě Doriho se její design a osobnost setkávají jako škodlivé stereotypy a posilují orientalistické zobecnění, které autenticky nepředstavují kultury, z nichž si půjčuje.

Genshin-Impact-Dori-Key-Art

Hráči se také potýkali s názvem výslovnosti pro významné postavy Sumeru jako Tighnari a Alhaitham, což je problém, který nedávno řešil Paimonův anglický hlasový herec, Corina Boettger.

Jak řekl Boettger, hlasoví herci nemají žádnou kontrolu nad svými postavami nebo výslovnostmi – a rozhodně by neměli být obtěžováni pro rozhodnutí, která nemají kontrolu nad.

Ethan Anderson Lover z RPG her a všechny věci Zelda, Pokémon, Dragon Age nebo Tales související. V současné době pokrývá spoustu dopadu Genshin na weby, jako jsou Gamespot a PCGamesn.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.