Apex Legends: Jak si opravdu vybrat svůj hlavní – Stryda, Apex Legends Tier List – Nejlepší legendy, které lze použít v sezóně 17 | PCGamesn

Seznam úrovně Apex Legends – Nejlepší legendy, které lze použít v sezóně 17

Contents

Hra Apex Legends se spoléhá na taktiku a plány jako hraní bitva Royale-Hero Shooter. Chceme tedy vědět, jaké strategie používáte k vítězství v každém kole. Takto vás můžeme přesně spojit s jedním ze sedmnácti bojovníků Apex Games.

Apex Legends: Jak si opravdu vybrat svůj hlavní

Apex Legends: Jak si opravdu vybrat svůj hlavní

Ace mise, vytvořte profil hráče a učiní vaše GG více odměňováním Stryda Free Battle Pass!

Vybírání hlavních v Apex Legends je nezbytné. Samozřejmě, že být dobrý ve více legendách je vždy dobrý, zejména při porovnání s náhodnými squadmates. Mohli by si jen vybrat váš oblíbený a nechat vás snažit se rozhodnout, co si vybrat během několika sekund. V každém případě existuje vždy jedna legenda, s níž se cítíte nejvíce v klidu. Pojďme zjistit, kdo to je.

Zřejmě můj předchozí Apex Legends Hlavní průvodce výběrem, byl také přímý. Pojďme tedy udělat skutečný, komplexní. Jeden průvodce, jak jim vládnout všem.

Než se ponoříme přímo dovnitř, nezapomeňte se podívat na to, jak G-Loot může sledovat vaše statistiky apexových legend, a učinit vaši hru vzrušujícími s našimi každodenními misemi a týdenními rvačkami.

Zjištění vašeho stylu hry

Apex legendy je rychlá hra zaměřená na skupinu. Takže rozhodování o tom, jakou roli budete hrát ve svém týmu, je bezpečným bodem pro zahájení procesu. Mít skupinu přátel nebo sólo Q’ing Yours přes náhodné jednotky vám pomůže zjistit své vlastní tempo a v závislosti na tomto tempu se můžete rozhodnout, jak postupovat. A nebojte se, vysvětlím každý výběr samostatně.

Agresivní styl Play

Pokud máte Rychle se rozvíjející, útočný styl hry, Měli byste zvážit legendy jako Oktan, Bloodhound, Pojistka, Bangalore, Mad Maggie, Popel, a Přízrak.

Oktan může využít jeho stimulační a skokovou podložku, aby rychle spěchal soupeře nebo v případě potřeby přesunul sebe a svůj tým z nebezpečí. Ale pozor, použití Stim odebírá značné množství HP a zvukový efekt používání skokové podložky určitě varuje všechny o vašich shenaniganech. Ujistěte se tedy, že jemnost není součástí rovnice při spěchu.

Bloodhound Může naskenovat soupeře, jak to dělají všechny legendy skeneru, ale po nalezení jejich kořisti může jít veškerý režim Berserk. Konečná schopnost Bloodhound, Beast of the Hunt, vám umožní rychle pracovat s odpůrci. Stejně jako Octane, oba schopnosti Bloodhounda informují lidi kolem vaší přítomnosti, takže jejich stráž bude nahoře. Ne, že by mohl udělat něco proti zvířete lovu, ale stejně buďte opatrní.

Apex Legends Season 8

Přišli jsme tak daleko od sezóny 8, ale i tehdy jsme měli tolik možností vybrat jako hlavní. (Obrázek: Respawn Entertainment)

Pojistka lze považovat za opak oktanu, pokud jde o házení do nebezpečí. Místo toho hodíte nebezpečí na své soupeře z dálky. Pojistka je velmi účinná při středním až dlouhém doletu s jeho pasivním, taktickým, a konečné schopnosti, což mu umožnilo v podstatě déšť výbušnin na lidech natolik, aby je viděl jeho dobrým okem. Slabá bod Fuse je také jeho vlastní schopnosti. Protože bez bez rozdílu prší chaoshem, může se také strašně poškodit, pokud se příliš blíží. To dá vašemu soupeřům čas uzdravit se/štít, ale pokud naši squadmates sdílejí vaše nadšení pro bonční hlavy, určitě se vrhnou, aby dokončili to, co jste začali.

Bangalore Při výstřelu běží rychleji, což můžete využít ve svůj prospěch, pokud chcete spěchat soupeře. To bude vyžadovat určitou matici na úrovni kulky, pokud se chcete spěchat celou cestu dovnitř. Pamatuj si to. Bangalore může také použít své taktické schopnosti, kouřový odpalovač, k vytvoření slepých míst na bojišti, aby rychle pokryla vzdálenosti, aniž by to bylo vidět. Poté, co dostanete pohodlnou navigaci na kouřové cloně, se stane pro vás dalším nástrojem spěchat soupeře. Ani zde nebudu zmínit Bangalore’s Rolling Thunder. Je to věc nočních můr. Přinutí vaši soupeře běžet, takže po použití ujistěte se, že budete mít plán sledování. Pokud stejně chcete podrobnosti, nezapomeňte zkontrolovat průvodce Bangalore na blogu G-Loot.

Mad Maggie Vyvolává otázku: „Je to ze své zatracené mysli?“A odpověď zní ano. Přichází s úplně jinou úrovní pohybu, nezpomaluje se při používání brokovnic a házení jejího demového koule, který ponechává uzly zvyšující rychlost na zemi. Mad Maggie je také bunkr-buster se svou taktickou schopností, vrták nepokojů. Vynutí Gibraltarské jednotky ze své bubliny a kohokoli, kdo se pokouší skrýt za čímkoli při boji. Přinutit svého soupeře, aby se přesunul k místu, kde je chcete, je v agresivní hře zásadní a Mad Maggie to dělá jako nikdo jiný. Také nezapomeňte házet nějaký stín na pojistku při tom.

Apex Legends Mad Maggie Release Bundle

Popel je konečná „Vstupte, Losere, jdeme na vraždu“ legenda. Bude protivníky zablokovat, aby umožnila sobě a jejím squadmatesům efektivně využívat výbušniny a přesunout její tým konečným způsobem bezprecedentním způsobem. Ashova konečná schopnost, narušení fáze, je jednosměrná lístek k eliminaci vašich soupeřů. Zatímco narušení fáze vydává hodně hluku, je to určitě jemnější než, řekněme, Octane’s Jump Pad nebo Bangalore’s Rolling Thunder. Takže stále můžete být relativně jemný při okamžitě přesunout celý svůj tým směrem k cíli.

Přízrak lze také zahrnout do jiných herních stylů, ale já ji vložím hlavně do kategorie ofenzivního herního stylu. Zatímco její pasivní schopnost se rychle stala meme mezi komunitou Apex Legends, její celková sada je docela závislá, což ji činí skvělou pro sólo Q’ing. Pokud jste však týmovým hráčem (prosím, buďte týmovým hráčem), Wraith také skvěle přesune své squadmates kolem a nastavuje pasti pasti.

Co dělá Wraith agresivní legendou je, že její model je dostatečně malý, abyste se vyhýbali výstřel. Může postupně vyřadit, přesunout se do bezpečí, uzdravit se/štít a zkusit znovu v případě selhání počátečního náboje. Existuje také městská legenda o tom, že je přesnější než jiné legendy s Wingmanem. Cvičit, i když mám, ještě musím potvrdit. Může to být lež.

Plození, schémata, Conniving & Bamboozling Playstyle

Tento styl hry většinou zahrnuje Důkladná příprava, oblast specifické Defenzivní hry, a Lákání oponentů Směrem k pastům. Legendy, které byste měli zvážit, pokud je váš styl herního stylu, plánuje, schémata, spojení a/nebo Bamboozling jsou Žíravý, Krypto, Loba, Mirage, Hradba, zmrtvýchvstalý, Věšák, a Wattson. Pojďme se ponořit přímo.

Žíravý Je váš výběr, pokud se vám líbí nastavení pastí a sledování lidí, jak se po chůzi do nich vyšplhají. Přestože jsou v sezóně 12 nerfed dramaticky, jsou plynové pasti Caustic NOX stále smrtící silou, se kterou se mohou pohrávat. Jako žíraví byste měli najít Chokepoints (zamýšlená hříčka), abyste zachytili své soupeře, než na ně zaskříšla celý váš tým. Caustic není skvělá při vytváření řešení na cestách, takže mějte na paměti, že váš plyn NOX také ztěžuje bojovat s útvary, i když je nepoškodí. Kaustic svítí v pozdějším uzavření prstenů, protože čím více stísněných hřiště dostane, tím více dostane šanci pokrýt oblast svým noxovým plynem.

Krypto Nedávno se přesunula z úrovně „Plán vše dopředu“ na „Plánujte dopředu, ale nyní také můžete přijít na to na cestách“. Být schopen hodit svého drona, hacknout, bez přechodu na Dron-View pomohl Crypto dosáhnout vyšší mobility a schopnost držet krok se všemi ostatními. Krypto se nejlépe využívá jako iniciátor: lokalizaci protivníků, pastí a mazů, ohromující a/nebo deaktivace, než se vaše skupina přesune dovnitř. Jeho EMP také zachycuje mapy soupeřů, které se v něm na chvíli chytili.

Zde je skupina, která může naplánovat, spojit a přizpůsobit se, pokud se věci jdou do strany. (Obrázek: Respawn Entertainment)

Loba je v plánování, plánování, plánování, přijímání a bamboozlingových style, protože její taktická schopnost teleportovat, nejlepší kamarádka zloděje, obvykle ji nechává bezmocná, pokud je použita v polovině boje. Jako Loba byste měli často používat svou konečnou schopnost, Black Market Boutique, abyste pomohli svému týmu připravit se na bitvu před námi a možná ukrást nějaké kvalitní kapky z trezoru nebo balíček péče zblízka. Její taktická schopnost je být použita spíše v relativně bezpečnějších situacích než přímo uprostřed střelby. Proto byste měli plánovat dopředu, i když jen trochu. Můžete také nalákat na soupeře tím, že necháte svůj konečný k dispozici poté, co jste s tím skončili. Schopnost jen vtáhnout kořist zdarma je pro mnoho hráčů skvělým pokušením.

Mirage je také v schémingovém stylu. zajímalo by mě, proč. Konečný mistr Bamboozlingu, Mirage je to, jak přimějete své soupeře bláznivě, zatímco je nutíte je, aby se postavili ve vašem prospěch, spíše než jejich. I když to není skenovací legenda, Mirage může odhalit pozice vašich soupeřů několika způsoby. Můžete použít svou taktickou schopnost, psychiku, k čerpání palby od svých soupeřů a odhalení jejich pozic. Také, pokud je zasažen jeden z vašich holografických klonů (holo-klony pro snadné použití), jste upozorněni na přesnou polohu střelce, jejich vzdálenost k vám zahrnula.

Využití Mirage k jeho plnému potenciálu vyžaduje hodně zkušeností a rychlého myšlení, ale jakmile se seznámíte s tím, jak funguje Mirage, budete hrát své soupeře jako housle. Bonusové body, pokud se vám podaří vyslovit obtížná slova, jako je Bamboozle v jednom pokusu.

Hradba byla výklenková legenda, kde jste byli povinni mít ještě pilnější proces přípravy než žíravý nebo Watson. Pak přišla její buff, kde se najednou změnila na těžkou z týmové pevnosti 2. Špatně tf, respawn, ale dobře. Rampart’s Amped Cover poskytuje dostatečně dobrý kryt a značné poškození vašich zbraní, když je skrz je vystřelíte. Ze správné strany samozřejmě. Nechcete se ocitnout na špatné straně Amped Cover.

Využití AMPED Cover vám pomůže dostat se do bezpečné pozice a bránit ji, dokud nebudete nuceni se znovu přesunout. Navíc, teď, když její konečná schopnost – Sheila – je mobilní zbraň, můžete všechny skartovat v dohledu, aniž byste se stali sedící kachnou. Přesto se Rampart nejlépe používá s dobrými přípravnými a adaptačními dovednostmi. Vytažení Sheily ven není v nouzových situacích kartou bez uchování.

zmrtvýchvstalý… No, v předchozím průvodci jsem si nedělal srandu o Revenant. Před zapojením soupeřů můžete opravdu provést výpočty pro mnoho různých scénářů. Jeho horolezecká schopnost je divoce buffed a nyní může škálovat skoro jakoukoli budovu, která není památkovým mrakodrapem. To vám dává vertikální výhodu proti vašim soupeřům, protože Revenant je jedinou legendou, která dokáže zahájit letecký útok na nenápadné soupeře, aniž by vydával příliš mnoho hluku.

Existují způsoby, jak další legendy vylézt na vysoká místa, samozřejmě, ale musí k tomu využít hlučné schopnosti. Revenant, který je strašidelným stalkerem, jen stoupá na zeď, aby chytil lidi mimo dohled, a to je jen jedna z jeho skvělých schopností. Jeho konečný, totem smrti, v podstatě vám poskytne lístek bezplatného angažmá, kde můžete poškodit, zabíjet nebo posoudit současnou situaci vašich protivníků. Buďte opatrní, kam umístíte totem smrti, protože ho může použít kdokoli, přítel nebo nepřítel.

Ovládání Apex Legends Control

“Všichni proti všem.”! Chaos!“ – Mille Petrozza, která má zjevně potíže s výběrem svého hlavního. (Obrázek: Respawn Entertainment)

Věšák může být nejvíce jménem na nosu ve hře. Ano, Bloodhound, Watson a Caustic existují a Seer je stále nejviditelnější. Věk, dobře, vidí věci. Bude skenovat cíle z až 75 metrů odtud, přerušit všechny efekty směřování, které mají, a odhalí jejich zdraví a tyče štítů. Jeho taktická schopnost, zaměření pozornosti, přeruší akce, jako je oživení a uzdravení/stínění. Stručně řečeno, může vám zničit den z druhého konce mapy. Navíc, Seer’s Ultimate poskytuje živé krmivo pro stopy kohokoli, kdo je v něm.

Jediným způsobem, jak se schovat před Seerovým ultem, je přikrčit se a pohybovat se pomalu, což zmrzačí pohyb vašich nepřátel, pokud nechtějí být viděni. Skryt před někým, kdo se jmenoval Seer, je opravdu úkol Sisyphean. Jako Seer můžete v podstatě vědět všechno o svých soupeřích, včetně jejich současných zdraví a štítových barů, což usnadňuje hodnocení situace. Rychle navrhněte svůj plán útoku a ukažte jim, že Seer není zbytečný. Navzdory své míře výběru.

Wattson je vaše go-to, když chcete být drzý o celé věci vykreslování a umístění pastí. Její pasti způsobují poškození a krátce dezorintní protivníky, díky čemuž se pohybují pomaleji a budou strašlivé při zaměření. Mapy v Apex Legends mají spoustu vstupu a výstupní body, kde můžete zachytit s Wattsonovým taktickým – perimetrické zabezpečení – sledovat soupeře zmateně se rozhlíží kolem a snaží se pochopit, co se děje. Mezitím je můžete chichotat a střílet.

Apex Legends Watson

“Sshh.”! Neříkej jim, že můj konečný je zlomený!“(Obrázek: Respawn Entertainment)

Ultimate schopnost Wattsona, zachycení Pylon, zapínají všechny a všechny házetelné předměty do hry, rozpadly je. Mezi tyto položky patří světla Bangalore a Gibraltar pro jejich ultimáty. Jejich zapnutí zruší celý svůj konečný. Zatímco interception Pylon obvykle vykresluje a nefunguje správně, když ano, je to jedna z nejlepších obranných schopností ve hře. Většinu času, když se postavíte v bodě sytiče, se vaši soupeři pokusí kouřit výbušninami. S Watsonem se rozloučte s těmito výbušninami a uhémujte! Tam. To je moje prodejní hřiště. Vyberte si Watson, lidi. Je opravdu super. slibuji.

Playstyle „postava všechno na go“

Úplné zveřejnění, hraji rychle a volně s termínem „postava vše“ v této kategorii. Třetí a poslední kategorie pro Playstyles je ta, kde většinou podnikáte reaktivní akce do určitých situací. Tato kategorie tedy má Gibraltar, Horizont, Záchranné lano, Průkopník, a Valkyrie. Nech mě to vysvětlit.

Gibraltar, Věřím, že je definitivní legenda kategorie „reaktivní akce“. Jeho schopnosti se používají většinou situačně, ale oni vůle Vyhrajte vám boj a zápas. Moje tvrzení jsou podporovány Ve většině turnajů na vysoké úrovni Propex Legends. Gibraltar je opravdu bašta. Ne, nezmění se na skokovou nádrž, zatímco vydává zvuky robotů. Ale bude vás chránit před všemi druhy nebezpečí. Taktická schopnost Gibraltara, Dome of Protection, je pravděpodobně nejvíce rozbitá schopnost ve hře. Nasazuje štít, který trvá 12 sekund a nelze jej zlomit. Zatímco soupeři mohou napadnout štít, jeho existence znamená 12 sekund plné ochrany z vnějšku. Gibraltar může také rychleji oživit squadmates, zatímco obě legendy jsou uvnitř „Bubble.“

Zatímco jeho konečná schopnost, defenzivní bombardování, je velkým přínosem, zejména během pozdějšího uzavření prstenů, upuštění bublinového štítu ve správný čas a pozici rozhodne o výsledku bitvy. Takže jako Gibraltar, musíte si být velmi vědomi svého okolí a učinit správná reaktivní rozhodnutí pro bezpečnost vašeho týmu. Není to snadný úkol, ale až bude všechno po všem, si si všichni vzpomenou na jméno „Gibraltahhhh.“

Pathfinder děrování - Apex Legends 101

Když všechno ostatní selže, víte, co dělat. (Obrázek: Respawn Entertainment)

Horizont je dalším skvělým příkladem legendy, která může přijít s řešeními uprostřed střelby. Její souprava se většinou točí kolem umístění sebe sama pro maximální účinnost a protivníky pro maximální zranitelnost. Její taktická schopnost, gravitační výtah, vám pomůže okamžitě dostat se na vysokou půdu nebo dezorientovat své soupeře tím, že je náhle vypustí směrem k obloze.

I když je to hlavně považováno za schopnost dosáhnout vyšší polohy pro Horizon’s Squad, gravitační výtah lze také použít k odmítnutí vstupu do určitých místností a prostorů, pokud je dobře umístěn. To, spojené s její konečnou schopností – černý díra – vyvolávající soupeře dohromady pro výbušný útok nebo je odtahování od bezpečnosti, horizon je jednou z nejlepších legend, pokud chcete být schopni přizpůsobit svůj styl hry na cestách.

Záchranné lano může být legenda s nejmenší flexibilitou, pokud jde o styl Play. Neříkám to jako skutečnost, ale její souprava se točí hlavně kolem přicházet s rychlými řešeními v lepkavých situacích. A ano, já dopoledne zvažování kariéry v rapu po tomto článku. Když jsem žertoval v předchozím článku o výběru vašeho hlavního, Lifeline je konečná legenda „Dostal jsem se v zádech“.

Oživení knock-down squadmates, aniž byste se museli vystavovat nebezpečí, uzdravení a volání balíčku Lifeline; Všichni slouží účelu přizpůsobení se současné situaci ve hře. Vzhledem k tomu, že váš balíček Lifeline je zaručeno, že do svého týmu zahrnuje položku upgradu pro alespoň jednu osobu, je Lifeline skvělý pro udržení kroku s ostatními jednotkami, pokud jste nebyli schopni získat skvělý kořist až do té doby ve hře.

Průkopník Houpy mezi tím, že jde o „plánování, plánování, schémata, přijímání a bamboozling“ a styl „postavy všeho na cestách“, ironicky, kvůli jeho háčku…, což mu pomáhá houpat se na místa. S Pathfinderem si můžete naplánovat a schématovat svou cestu bojem s rychlým bokem nebo ziplinem, který pomůže celé vaše skupiny. Na druhé straně se můžete rychle přizpůsobit tvrdým scénářům, jako je lemování nebo přepadení jinou skupinou, díky šíleně vysoké mobilitě Pathfinderu.

Nezapomeňte však, že velmi vysoká mobilita Pathfinderu je dobrá pouze pro sebe. Nebudete moci dostat své squadmany z nebezpečí, aniž byste za vás umožnili pronásledovat všem ostatním.

Valkyrie je také smíšený výběr na určité úrovni, ale při pohybu se svým jetpackem, který byl navržen tak, aby se pohyboval Titanem kolem. Díky tomu je pro Valkyrie docela obtížné být jemný a tajný, ale pomůže vám to umístit na skvělá místa na krysích, pokud to potřebujete hrát super bezpečně. Hluk, který vydává při pohybu, ji nevyhnutelně staví do stylu „postava vše na cestách“. Naštěstí má pro tento styl jen soupravu.

Apex Legends Valkyrie

Tento obrázek budu používat, dokud nebudu oficiálně požádán o zastavení. (Obrázek: Respawn Entertainment)

Během boje může sama létat kolem sebe, aby skautá dopředu nebo se dostala do bezpečné a/nebo lemující pozice. Pokud jde o mobilitu v polovině boje, je Valkyrie pravděpodobně nejlepší legendou díky jejím vertikálním schopnostem. Legendy, jako je Octane a Pathfinder. Valkyrie, na druhé straně, může jen odletět, aby se vrátil s pomstou.

Zatímco její schopnost létat kolem je skvělá, skutečnou cenou je její konečná schopnost, potápění Skyward. Skyward potápěč může vzít celý váš tým na projížďku, odletět z nebezpečí a na bezpečné místo. Ve spojení s detektorem Valkyrieho hrozeb v „pádu“ (z dropship, skokových věží, jejího konečného atd.) Pohyb, Valkyrie je skvělý v tom, jak zjistit, jak a kde se nadechnout, než skočí zpět do akce. Doslova postaví všechno za běhu.

Závěr

Je zřejmé, že při výběru hlavní legendy lze zvážit mnoho faktorů, které lze zvážit. Jedním z největších z těchto faktorů je vaše úroveň dovedností. I když váš styl hry přináší velkou váhu, pokud vaše úroveň dovedností nebude zajišťovat váš styl, budete mít špatný čas. Na konci dne to přijde na vaše vlastní dovednosti. Ale už se nedělejte starosti! Existuje skvělý způsob, jak zlepšit své dovednosti a zároveň vydělávat odměny a dozvědět se více o svém vlastním stylu Plays prostřednictvím statistik!

G-LOOT sleduje vaše statistiky ve hře Apex Legends a poskytuje vhled do vašeho výkonu a pomůže vám zjistit svůj vlastní styl hry. Možná se vám nedaří tak dobře, když hrajete super agresivně? Můžete to vidět kontrolou svých statistik. Vaši protivníci vám lhají, podvádějí vás a podvádějí vás, abyste získali vítězství, ale Statistiky nikdy nelže.

S G-loot se můžete zúčastnit Týdenní rvačky vyhrát lístek pro naše Měsíční zúčtování, kde můžete vyhrát peníze! Rovněž to není exkluzivní pro Apex Legends. G-loot podporuje mnoho skvělých esports her, jako je PUBG a Valoranta!

Chtějí více nahlédnout do toho, jak tyto legendy fungují? V tomto článku můžete kliknout na jména legend a pokud na jeden nemůžete kliknout, ujistěte se, že sledujte Blog G-LOOT Pro budoucí průvodce pro tuto legendu!

Tak co si myslíte? Jakou metodu byste použili k tomu, abyste zjistili hlavní apexové legendy? Něco mi chybělo? Připojte se k nám na Discord Diskutovat s kolegy G-lootery!

Uvidíme se na loveckých areálech, legendách.

Barış Tekin
Spisovatel obsahu

Cat Whisperer, Fight Choreographer, v důchodu kaskadér, semi-pro hlasový herec. Sním o světě, kde může být Wattson Mains šťastný.

Seznam úrovně Apex Legends – Nejlepší legendy, které lze použít v sezóně 17

Pokud jste už nějakou dobu nehráli a nemáte ponětí, jak vypadá meta, náš seznam úrovně Apex Legends je snadné vidět, kdo stojí za to hrát právě teď.

Seznam úrovně úrovně Apex Legends: Nová postava Apex Legends, Catalyst, hraje s Ferrofluidem

Publikováno: 6. července 2023

Chcete vědět, kdo vrcholí náš seznam úrovně Apex Legends? Každá legenda má svůj vlastní soubor dovedností, herního stylu a osobnosti, se spoustou volby pro každý typ hráče, ať už chcete být agresivní, defenzivní nebo urážlivé pro smysly (kašel – kašel – kašel).

Vaše ideální vybírání legend Apex by mohlo záviset na vašich vlastních silných a slabých stránkách – zkušenosti, smyslu hry, dovednosti pohybu a zaměření všech faktorů, stejně jako složení vašeho týmu a zda hrajete s přáteli nebo týmem cizinců. To znamená, že ačkoliv všechny postavy jsou relativně vyvážené, existují některé legendy, které se odložily z balení kvůli jejich silným schopnostem, a někteří, kteří jsou více výklenku, jak vidíte, zda se podíváte na sazby výběru. Cílem našeho seznamu úrovně Apex Legends vám je poskytnout rychlý pohled na aktuální legendu meta v jedné z nejlepších zdarma PC her venku.

Nařídili jsme postavy Apex Legends podle obecné efektivity, abychom vám pomohli rozhodnout se, kdo hrát, pokud jste po velké vítězství. Tento seznam zaměřujeme na průměrného hráče, který má přiměřené pochopení hry, ale také poukážeme na nejlepší postavy pro absolutní začátečníky a zmíníme ty, které uvidíte v nejvyšší úrovni konkurenční hry.

Zde je seznam úrovně Apex Legends pro sezónu 17:

Úroveň Legenda
S Bloodhound, Gibraltar, Seer, Wraith
A Ash, Valkyrie, Caustic, Newcastle, Ballistic
B Wattson, Crypto, Horizon, Loba, Bangalore, Pathfinder, Vantage
C Pojistka, pomsta, oktan, záchranná linka, věšák, Mad Maggie, Rampart, Catalyst
D Mirage

S úroveň

Nejlepší postavy ve hře, očekávejte, že narazí na jednoho z těchto bojovníků v každém zápase, který hrajete.

Apex Legends Legends Nejlépe zařadil Bloodhound

Bloodhound

 • Taktická schopnost:Oko Allfather
  Stručně odhalte skryté nepřátele, pasti a stopy ve strukturách před vámi.
 • Pasivní schopnost:Stopař
  Podívejte se na stopy, které zanechají vaši nepřátelé.
 • Konečná schopnost:Beast of the Hunt
  Zvyšuje vaše smysly, umožňuje vám pohybovat se rychleji a zvýraznit vaši kořist.

Pokud jste brutálně kvalifikovaní při střelbě, budete s Bloodhound velmi dobře (také vám dobře uděláte). Jejich pasivní schopnost vám ukazuje, zda nepřátelé prošli nedalekými místy během posledních 90 sekund – můžete a měli byste, aby tyto informace otočili svému týmu, aby jim dali vědět, že stezka je horká. Jakmile identifikujete budovu, o které máte podezření, že skrývá nepřátelství, aktivace Oko Allfather vám ukáže vám a vašim squadmatesům nepřátele a pasti, které před vámi leží v kuželu 125 stupňů-a zároveň jim upozorní, že jste naskenovali, že jste prohledali, že jste naskenovali jim.

Po aktivaci, Beast of the Hunt vás dělá velmi rychle a zvýrazňuje vaši kořist červeně, takže je můžete vidět i kouř nebo plyn. Pokaždé, když jste dolů nepřítele, trvání zvířete lovu je prodlouženo po dobu pěti až patnácti sekund, což znamená.

Gibraltar, jedna z nejsilnějších legend v Apex Legends

Gibraltar

 • Taktická schopnost:Dome of Protection
  Házejte kopusový štít, který blokuje útoky po dobu 12 sekund. Léčivé předměty jsou o 15% rychlejší uvnitř kupole.
 • Pasivní schopnost:Shield zbraní
  Zamíření památek nasazuje štít zbraně, který blokuje příchozí oheň.
 • Konečná schopnost:Defenzivní bombardování
  Zavolejte koncentrovanou maltovou stávku na výraznou polohu.

Gibraltar je velký boi. Má také opevněný pasivní, což znamená, že bere o 15% menší poškození, což se promítá do toho, že je schopen tankovat další výstřel – ve scénáři 1v1, kde se jinak vyrovnáváte, to vám dává okraj. Jeho pasivní schopnost, Gun Shield, mu dává energetický štít se 75 zdravím zakrývajícím jeho horní část těla, zatímco se zaměřuje na památky – přikrčí se, aby zakryl vaše zranitelná malá kolena a budete těžké ji sundat. Vezměte prosím na vědomí, že štít zbraně je světelný oranžový, takže pokud se snažíte skrýt svůj hulking rám, měli byste svůj štít deaktivovat pomocí H.

Kopule ochrany vypadá jako svatyně bezpečnosti, chrání vás před nepřátelským ohněm, ale buďte si vědomi – blokuje záběry z obou směrů, takže nemůžete zaútočit. Není to jemné, takže pokud jej použijete k ochraně sebe, když jste slabí, je to podobné výchově velké lesklé vlajky, která říká „Zdarma zabití tímto způsobem“.

Seer se dotkl svého modrého klobouku po natáčení nepřítele v Apex Legends Season 10

Věšák

 • Taktická schopnost:Zaměření pozornosti
  Když čelí směru nepřátel do 75 metrů, může Seer slyšet a vizualizovat srdeční rytmus svých soupeřů.
 • Pasivní schopnost:Hledač srdce
  SEER vysílá mikro-drony přímo před ním a označuje místo, zdraví a štíty všech blízkých nepřátel. Tato schopnost také způsobuje deset škod a zabrání nepřátelům v uzdravení, oživení a přerušování všech schopností.
 • Konečná schopnost:Exponát
  Seer vyhodí projekci stovek mikro-dronů a dává mu a jeho stranu schopnost vidět nepřátele běžící v jeho kupole.

Na rozdíl od všech ostatních trackerů v Apex Legends může Seer zabránit nepřátelům v používání jejich schopností, léčení předmětů nebo oživení spoluhráčů tím, že je zasáhne svým taktickým. Jeho pasivní schopnost mu dává představu o tom, kde se hráči skrývají, a Seer si může dokonce vyzvednout, zda je nepřítel poškozen tím, jak rychle je jejich srdeční rytmus. Nakonec jeho konečná schopnost odhaluje umístění nepřátel celé své straně a dává všem ekvivalent nástěnných hacků.

Jedna z nejlepších legend v Apex Legends, Wraith

Přízrak

 • Do prázdnoty
  Rychle přemístěte bezpečnost prázdnoty a zabrání veškerému poškození.
 • Pasivní schopnost:Hlasy z prázdnoty
  Vola vás varuje, když se přiblíží nebezpečí. Pokud můžete říct, je to na vaší straně.
 • Konečná schopnost:Rozměrový trhlin
  Propojte dvě místa s portály po dobu 60 sekund, což umožňuje jejich používání celému týmu.

Interdimenzional Skirmisher Wraith je jednou z nejpopulárnějších postav v Apex Legends a není to jen proto, že má opravdu skvěle vypadající oči. Wraithovy dovednosti mobility jsou neuvěřitelně užitečné a má velmi malý hitbox. Wraithova sada nástrojů je ideální pro agresivní hry a zároveň poskytuje bezpečný způsob ven, pokud se potřebuje uvolnit.

Vaše portální dovednost, rozměrová Rift, je jednou z nejlepších schopností ve hře, s nekonečnými strategickými možnostmi. Může být použit k zachránění sestřeleného spoluhráče, rychle se dostat respawnovaného spoluhráče, nebo k nastavení útěku pro očekávané zakázky, kde můžete ustoupit přes portál, uzdravit, odstřelit je, pokud se cítíte drzý a ponořit se zpět a ponořit se zpět v. Wraith může být obtížné zvládnout, ale doporučujeme ji relativním začátečníkům, protože i když se učíte, její sada nástrojů nabízí několik metod úniku, když se ocitnete v nevýhodě.

Úroveň

Ačkoli ne tak dobré jako postavy úrovně S, tyto legendy jsou impozantní a mohou být smrtící při správném hraní.

Popel

 • Taktická schopnost:Oblouk
  Vrhnout točící se snare směrem k konkurenčnímu týmu. Pokud je nepřítel chycen ve snare, způsobí poškození a trpí omezenou mobilitou po dobu tří sekund.
 • Pasivní schopnost:Označený pro smrt
  Ashova mapa odhaluje umístění blízkých krabic smrti. Pomocí svého meče může Ash označit umístění přežívajících útočících hráčů.
 • Konečná schopnost:Fázové porušení
  Ash vytváří fázový portál pomocí svého meče na cílené místo. Na rozdíl od Wraith se tento portál vynoří pouze v přímkách.

Nové postavy v Apex Legends obvykle spustí s nadměrně vyladěnými schopnostmi, které je třeba po několika týdnech vytočit zpět. Přestože během prvních několika týdnů došlo k volání na Nerf Ash, tato počáteční fáze skončila a zdá se, že hráči jsou s touto legendou spokojeni. Ash obsahuje vysoce agresivní schopnosti, díky čemuž je populární výběr v příležitostné a hodnocené hře. Na nejvyšší úrovni Ash není výběr, ale to má více společného s týmy, které raději hrají s obranným myšlením především.

Pasivní schopnost Asha je tak mocná, že můžete vytvořit zbrusu nové strategie, které nikdy předtím nebyly vidět v Apex Legends. Jakmile se na Ashově mapě objeví box smrti, hráči okamžitě uznají, že došlo k boji a že více lidí může i nadále zemřít. Pokud spárujete popel vedle postav, jako jsou Valkyrie a Seer, můžete rychle cestovat po mapě a zjistit potenciální hrozby z dálky. To dává Ashovi a jejímu týmu šanci se vrhnout, zatímco každý má nízké zdraví, což vytváří snadnou příležitost nashromáždit řadu zabití.

Valkyrie aktivuje její taktickou schopnost rakety

Valkyrie

 • Taktická schopnost:Raket Swarm
  Pohořte 12 mini-rohoček v pravoúhlé mřížce, aby poškodila a omráčila nepřátele v okolí.
 • Pasivní schopnost:VTOL Jets
  Umístěte se ve vzduchu pomocí trysek VTOL tím, že držíte skok na krátkou dobu.
 • Konečná schopnost:Skyward ponor
  Spusťte do vzduchu a seskokujte na nové místo. Valkyrie může s sebou přivést své spoluhráče před vzletem.

Respawn si byl plně vědom toho, že Valkyrie by mohla být problémem, když byla představena v sezóně 9, a proto byla po týdnu nerfinována. Zatímco v legendách Apex je mnoho postav s působivými schopnostmi traverzů, pouze Valkyrie je schopen létat kolem mapy. Tato silná schopnost staví Valkyrie do své vlastní třídy, protože má přístup k oblastem, které jsou uzamčeny všem ostatním. Aby se z Valkyrie co nejvíce využili, potřebují hráči hluboké porozumění každé mapě, aby zjistili případné příležitosti.

Konečná schopnost Valkyrie jí umožňuje přesunout spolu se svými spoluhráči na jiné místo. Když máte nízko zdroje nebo váš tým měl smůlu s dostupným pozemním kořistí, mít možnost odletět na úplně jiné místo je dar. Skyward Dive vám dává příležitost dostat se ze situací, kdy váš tým nemá šanci na přežití.

Caustic, jedna z nejlepších legend v apexových legendách a jeho chocholy škodlivého plynu

Žíravý

 • Taktická schopnost:Trap plynu NOX
  Vypusťte kanystry, které uvolňují smrtící plyn Nox, když jsou výstřel nebo spuštěni nepřáteli.
 • Pasivní schopnost:NOX Vision
  Umožňuje vám vidět nepřátele prostřednictvím vašeho plynu.
 • Konečná schopnost:Plynový granát NOX
  Přikrývá velkou plochu v plynu Nox.

Caustic se nedávno rozrostl v popularitě díky řadě (většinou klaunských) legendárních kůží a vydání jeho dědictví, obřího plynného kladiva. Schopnost Caustic mu umožňuje klesnout na šest plynových kanystrů na mapě, což vyzařuje plyn, který poškozuje zdraví nepřátel zvýšením přírůstků každou sekundu. Také zpomaluje nepřátele i spoluhráče, protože nikdo nemá nos, aby vydržel takovou útočnou emise.

Caustic má také plynový granát smrtícího NOX, který funguje přesně jako past na plyn – těsně nad širší oblastí. Vhoďte jednoho do bitvy, abyste způsobili poškození nepřátel, a využijte opevněného stavu Caustic, abyste nasákli jakékoli poškození návratu.

Apex Legends New Legend: Newcastle drží štít nad hlavou, než ji vypustí do země

Newcastle

 • Taktická schopnost:Mobilní štít
  Hodte nasavatelného dronu, který se transformuje na přenosný mobilní štít
 • Pasivní schopnost:Získejte zraněné
  Newcastle může přetáhnout a chránit spojence do bezpečí a zároveň je oživit
 • Konečná schopnost:Hradní zeď
  Skočte směrem k cíli a okamžitě vytvořte budovu drženou pohromadě s několika obrněnými stěnami

Newcastle, představena v sezóně 13 Apex Legends, provedl rozstříknutí legendy meta již svými působivými defenzivními schopnostmi. Z konkurenčního hlediska Newcastle nemá docela to, co je potřeba k svržení Gibraltaru z vrcholu, ale je stále dostatečně silný, aby přistál přímo přímo do úrovně tak rychle.

Konečná schopnost Newcastle, hradní zeď, mu umožňuje skočit přes velké vzdálenosti, aby dosáhl svého cíle. To je obzvláště silné na Stormpoint, který obsahuje řadu prázdných oblastí, které zoufale potřebují nějakou ochranu. Nemůžeme s jistotou říci, že Newcastle si ještě zaslouží patřit do nejvyšší úrovně, ale budeme i nadále sledovat jeho výkon, abychom zjistili, zda profesionální týmy začnou měnit své složení týmu.

Šedé vlasy, balistikum z legend vrcholů, opravuje bionické zápěstí a vypadá vlevo od kamery

Balistický

 • Pasivní schopnost:Sling
  Uložte třetí zbraň do popruhu. Přístup prostřednictvím inventáře nebo akční akce postavy. Slingova zbraň se nemůže připojit.
 • Taktická schopnost:Whistler
  Střílí projektil, který při střelbě zahřívá nepřátelskou zbraň. Přehřátí způsobuje poškození.
 • Konečná schopnost:Bouře
  Po aktivaci se blížící spoluhráči rychle načtou, rychlejší rychlost přesunu a nekonečná munice. Sling zbraň Ballistic bude vybavena a upgradována na zlato.

Zdá se, že balistická na první pohled je napadení i polopod. Zkušení hráči budou moci plně využít jeho konečné schopnosti a táhnout své spoluhráče na jízdu, když se dostanou do bitvy.

Třetí zbraň může být užitečná mít v špetce, ale protože se nemůže připoutat, nejlépe si to pamatujete, když děláte konečnou schopnost Pop Ballistic. Schopnost Whistlera může být také devastující ve správných rukou, omezení schopnosti soupeře bojovat zpět je opravdu mocným nástrojem.

B Tier

Postavy B Obvykle potřebují silný tým, aby z jejich schopností vytěžili maximum. Pokud spatříte jednu z postav, pravděpodobně narazíte na někoho, kdo s nimi dobře synergizuje.

Wattson, jedna z nejlepších legend v Apex Legends

Wattson

 • Taktická schopnost:Obvodový zabezpečení
  Připojte uzly a vytvořte elektrifikované ploty, které poškozují a zpomalují nepřátele.
 • Pasivní schopnost:Jiskra geniality
  Ultimate Accelerants plně účtují vaši konečnou schopnost a můžete nést dva na slot pro zásoby. Stojící poblíž zachycení Pyloni dramaticky zvyšují vaše taktické schopnosti dobití.
 • Konečná schopnost:Zachycení Pylon
  Umístěte elektrifikovaný pylon, který ničí přicházející předbory a opravy poškozené štíty, pokud to stojí. (Max: 3)

Wattson, statický obránce, je ideální volbou pro ty, kteří to chtějí hrát bezpečně a bunkr. Strategií s Wattsonem je vybrat budovu a láskyplně ji ozdobit ploty – budete chtít pokrýt všechny dveře a dovnitř vložit také diagonální ploty. Můžete také položit plot přes Wraithovu portál, abyste zakopnuli své nepřátele, pokud se pokusí vyrazit z jednoho a překvapit vás.

V případě nepřátelské aktivity na vaší pozici aktivujete svou konečnou schopnost, což ztěžuje zaútočení vaší pevnosti. Abyste se ujistili, že to máte, když to potřebujete, měli byste vždy nést alespoň jeden konečný akcelerátor; více, pokud máte prostor. Na svou sadu nástrojů se však nemůžete zcela spolehnout, protože nakonec nepřátelé procházejí plotem a budete je muset zastřelit do obličeje, takže dobrá zbraň z blízkého dosahu je nutností. Wattson je také nízkoprofilským hrdinou, který způsobuje další 5% poškození, ale měli byste mít stále horní ruku na nepřátele, kteří se snaží napadnout váš osobní prostor.

Jedna z legend v Apex Legends, Crypto

Krypto

 • Taktická schopnost:Dohled
  Nasadit letecký dron, který vám umožní zobrazit okolí shora. Pokud je dron zničen, předtím, než budete moci nasadit další, existuje čtyřicet sekund cooldown.
 • Pasivní schopnost:Neurolink
  Nepřátelé zjištěni dozorovým dronem do 30 metrů od vaší pozice jsou označeni pro vás a vaše spoluhráče, které můžete vidět.
 • Konečná schopnost:Drone Emp
  Váš dohledové drony vyrazí výbuch EMP, který způsobuje poškození štítu, zpomaluje nepřátele a deaktivuje pasti.

Crypto je zaměřena na získání inteligence ohledně vašeho okolí a používání těchto informací k tomu, aby se vydala nejlepší boje a zajistila vaši bezpečnost. Nejlépe se používá s týmem, který společně pracuje na tom, aby co nejlépe využil svých dovedností. Pravidelně nasazujete svůj sledovací dron, pilotujete ho až 200 metrů odtud a pingoving nepřátelských míst a předmětů.

Pasivní, Neurolink Crypto, je pro vás ještě snazší identifikovat nepřátele s ohledem na drony, i když jej aktivně pilotujete (takže jej můžete zaparkovat, abyste udrželi vidění v oblasti). Kritickou nevýhodou dronu je však to, že když jste pryč s víly, vaše tělesná forma tam stojí jako citron, naprosto zranitelný vůči někomu, kdo vtrhne, vyrazí joystick z vašich rukou a střílí vás do hlavy.

Horizont v Apex Legends

Horizont

 • Taktická schopnost:Gravitační výtah
  Obrátí tok gravitace, zvedá hráče nahoru a zvyšuje je ven, když ukončí.
 • Pasivní schopnost:Spacewalk
  Zvyšte kontrolu vzduchu a snižujte dopady na podzim s vlastním prostorem Horizontu.
 • Konečná schopnost:Černá díra
  Nasadit Newt a vytvořit mikro černou díru, která přitahuje hráče k ní, a na konci je zasáhne gravitačním výbuchem.

Posledních několik přírůstků do seznamu Apex Legends nemělo na hru drastický dopad, ale Horizon se zabránil tomuto trendu se svými jedinečnými schopnostmi. Pasivní schopnost kosmické dráhy jí dává lepší mobilitu než většina obsazení a velmi dobře se spáruje s nejnovější mapou, Olympus. Jedinou legendou, která obsahuje lepší mobilitu než Horizon, je Pathfinder, a dokonce i potom můžete argumentovat, že horizont je celkově technicky lepší.

Velké mapy, které mají vysoký budovy, perfektně vyhovují horizontu, protože díky své taktické schopnosti, gravitační výtah může snadno procházet strukturami s více vrstvami. Tuto schopnost lze použít jak urážlivě k získání vyšší půdy, nebo použít defenzivně k odeslání nepřátel do vzduchu. S krátkým cooldownem pouhých 15 sekund byste měli být schopni používat gravitační výtah alespoň dvakrát během boje, abyste získali výhodu svému týmu.

Loba

 • Taktická schopnost:Nejlepší přítel vloupání
  Zahoďte náramek a teleportujte na jiné místo na mapě.
 • Pasivní schopnost:Oko pro kvalitu
  Můžete vidět epické a legendární kořist skrz zdi.
 • Konečná schopnost:Black Market Boutique
  Umístěte zařízení, které vám umožní teleportovat poblíž kořisti do vašeho inventáře.

Loba je rabování královna. Její taktická schopnost jí umožňuje teleportovat přes mapu pro rychlé přemístění (nebo porazit své spoluhráče na kapku nabídky), ale není to bez jeho problémů. Zatímco většina chyb byla opravena, její náramek se někdy stále snaží projít otevřenými okny a některé nenápadné oblasti King’s Canyon jsou z nějakého důvodu ne-go.

Schopnost vidět kořist skrz stěny je užitečnou schopností, ale nerozšiřuje se na kořist klíšťata nebo políčka smrti, přestože často obsahují epické a legendární předměty. Ale Loba je nejužitečnější, když nasadí svůj konečný – což zahajuje hru 50% – a můžete si vyrazit na obsah svého srdce. Vy a vaši spoluhráči můžete každý vzít dvě položky z okolního poloměru 113 m. Můžete si vzít položky zevnitř uzamčených trezorů, ale dejte si pozor. Jednoduše je může vzít pouze Loba a vy se vydáte alarmy a upozorníte všechny nepřátele v okolí vaší svižné přítomnosti. Budete také moci vzít jednu položku, než váš butik exploduje, takže si pečlivě vyberte.

Apex Legends Legends Best hodnocené Bangalore

Bangalore

 • Taktická schopnost:Kouřový odpalovač
  Vystřelte vysokorychlostní kouřový kanystr, který při nárazu exploduje do kouřové stěny.
 • Pasivní schopnost:Dvojnásobný čas
  Oheň při sprintingu vás na krátkou dobu pohybujete rychleji.
 • Konečná schopnost:Rolling Thunder
  Zavolejte do dělostřelecké stávky, která se pomalu plíží po krajině.

Bangalore je solidní, dobře zaoblená legenda s dobrým souborem schopností, které nejsou příliš obtížné použít efektivně-perfektní pro začátečníky, ale složité je ospravedlnit na vyšších úrovních. Její kouřový kanystr má dvě poplatky a nejlépe se používá k vytvoření krytí a utajení mezi třeskem (ano, to je to, co jí říkáme) a nepřítelem; Může také používat léčivé předměty při házení kanystr, což z toho činí efektivní způsob, jak se uzdravit. Kouř vám může také umožnit bezpečně kořist nebo oživit. Když utečete, kouř mírně před vámi vystřelte, aby se do něj narazil. Měli byste skrývat oblak přes vrchol všech zranitelných spoluhráčů, kteří by mohli využít čas k uzdravení. Být varován; Upgrady digitálních hrozeb zlaté a konečné schopnosti Bloodhound mohou vidět skrze kouř, což je smrtelná kombinace-doufejme, že váš tým jsou ty s rentgenovým vizí. Alternativně si vyzvedněte rozsah digitálních hrozeb, vrhněte nepřítele do kouřového mraku a získejte lov.

Pasivní, dvojnásobný čas Bangalore vám dává rychlost při sprintu pod ohně. Rolling Thunder, dělostřelecký úder, není tak mocný jako Gibraltarův podobně bombastický konečný, ale stále je dobrým způsobem, jak poskytnout krytí a pronásledovat nepřítele ze svých skrývajících míst, abyste je mohli zastřelit, abyste je mohli zastřelit. Aktivuje se před vyvolávajícím světlice ve vlnové sekvenci; Rakety zasáhnou zem a explodují o osm sekund později – což přiznal soupeřům dostatek času na to, aby se zabránilo poškození. Můžete jej použít urážlivě tím, že jej vyhodíte a běží vedle něj, když exploduje, aby vytlačil nepřátelskou skupinu z pozice.

Průkopník

 • Taktická schopnost:Hák
  Patriple se rychle dostat na mimořádná místa.
 • Pasivní schopnost:Znalost zasvěcených
  Prohledejte průzkumný maják a odhalte další umístění prstenu, což také snižuje váš zipline zbraň o 10 sekund.
 • Konečná schopnost:Zipline zbraň
  Vytvořte ziplinu pro každého, kdo je třeba použít.

Jak mocní padli. Pathfinder, The Forward Scout, je robot s shromažďováním informací Zippy, který se houpe kolem mapy a poskytuje mobilitu týmu a drzá, roztomilé vtipy. Možná jste slyšeli, jak frustrující je pokusit se zasáhnout Lanky Clanker; Abychom čelili svému malému hitboxu, má Pathfinder – jako Wraith – atribut s nízkým profilem, který zvyšuje poškození o 5%.

Háček na drapák je neuvěřitelný nástroj mobility; Začátečníci budou stále moci těžit ze svých přemístěných schopností, ale s dostatečnou praxí se háček stává tak všestranným, že se budete pohánět po celé mapě při rychlosti zlomeniny. Tento průvodce Grapple od Mokeysnipera vás naučí, jak co nejlépe využít háček, abyste dostali kapku na vaše nepřátele. V boji budete chtít využít svou mobilitu k rozptylování a lemování nepřátel, což umožňuje vašim spoluhráčům, aby je odrazili dolů, zatímco sledují váš letecký balet. Jeho cooldown však byl několikrát nerfinován, takže je méně užitečný než kdysi. Nyní to bude trvat 10 – 35 sekund, v závislosti na tom, jak daleko jste se potýkali.

Apex Legends Nejlépe hodnocená: Vantage ovládá svou vlastní odstřelovací pušku na Kinga

Vantage

 • Taktická schopnost:Přemístění ozvěny
  Umístěte svůj okřídlený společník Echo na bojiště a spusťte k němu. Abyste mohli spustit, musíte být schopni vidět Echo.
 • Objektiv
  Zaměřte se na památky vašeho okuláru (neozbrojeného) nebo rozsahu dlouhého dosahu k identifikaci klíčových podrobností o nepřátelských cílech.
 • Konečná schopnost:Sniperova značka
  .

Sada Vantage může vypadat, jako by byla navržena speciálně pro ostřelovače, ale nemusíte vypouštět starý stan a dalekohled, abyste vytěžili maximum z legendy 15. sezóny 15. Na rozdíl od tradičního odstřelovače může Vantage využít její taktickou schopnost dosáhnout oblastí, které jsou pro většinu postav mimo hranice. I když to můžete využít jako příležitost k Hunker Down a zdůraznit nepřátele pomocí jejích pasivních schopností, nic vám nebrání v agresivním hraní, když lovíte nové cíle.

Když už mluvíme o pasivní schopnosti Vantage, objektiv Spotteru může být, když se používá v hodnocené hře, díky množství informací, které poskytuje. Jakmile se podrobně podíváte na nepřátelský cíl, HUD zobrazí počet lidí, kteří zůstali v nepřátelském týmu, jaký typ brnění mají na sobě a vaši vzdálenost od cíle. To může být zásadní, když se přiblížíte k posledním okamžikům v zápase a poskytnete zásadní informace, které vám dají vědět, zda jsou šance naskládány proti vám.

Konečně, Ultimate Vantage je jedinečný v tom, že jej můžete použít před dosažením 100%. Přistání výstřelu s touto kulkou automaticky označuje váš cíl a ukazuje svůj tým přesně tam, kde je nepřítel. Toto není nejlepší odstřelovací puška ve hře, ale je to skvělá volba otevřít boje, protože můžete soustředit oheň na stejného cílového nepřítele.

C

Nikomu nebrání nikomu v používání některé z těchto legend, ale je jasné, že proti nim pracují řadu slabých stránek.

Pojistka odcházející od exploze granátu

Pojistka

 • Pasivní schopnost:Grenadier
  Grenáty mohou být naskládány do hromady dvou místo obvyklých. Pojistka může spustit granáty pomocí svého ranního děla, střílet Ordnance rychleji, dále a přesněji ve srovnání s ostatními legendami.
 • Taktická schopnost:Knuckle cluster
  Spusťte klastrovou bombu, která způsobuje poškození nárazu, než se změní na několik menších výbušnin. Tato schopnost může způsobit sebepoškozování, takže je důležité vyhnout se následnému výbušninům.
 • Konečná schopnost:Mateř
  Spusťte maltu ve vzduchu, která obklopuje cíl ve zdi plamene. Tento výbušný exploduje ve vzduchu a několik sekund trvá, než plameny přistávají, než způsobí poškození.

Pojistka může využívat Ordnance způsobem, jak žádná jiná legenda nemůže díky svým jedinečným pasivním schopnostem. Nejenže může naskládat granáty ve svém inventáři, ale také může spustit Ordnance mnohem dále a rychleji. Ukázalo se, že se ukázalo, že je nesmírně efektivní při středním až dlouhém doletu, protože pojistka může přistát hity granátů v oblastech, které nikdo jiný není schopen. Proti defenzivním týmům může být schopnost Fuse bombardovat oblast granáty smrtí.

Knuckle cluster je slušná alternativa k házení skutečných granátů, ale je těžké přistát každý zásah, protože většina nepřátel se může přesunout z cesty. Každý zásah klastru kloubu můžete přimět k přistání pomocí schopnosti horizontu, ale to opravdu nestojí za to jen pro 50 poškození. Bohužel, Ultimate Fuse také není životaschopnou možností použít vedle černé díry, protože poloměr je příliš velký na to, aby poškodil cíle v konkrétní oblasti.

Revenant, nejnovější legenda v apexových legendách, zaujímá místo v seznamu úrovně Apex Legends

zmrtvýchvstalý

 • Taktická schopnost:Umlčet
  Hodit zařízení, které způsobuje poškození a deaktivuje nepřátelské schopnosti po dobu 20 sekund.
 • Pasivní schopnost:Stalker
  Krčíte se rychleji a můžete stoupat výše než jiné legendy.
 • Konečná schopnost:Totem smrti
  Vyhoďte totem, který chrání ty, kteří jej po dobu času používají před smrtí. Místo toho, aby byli zabit nebo sestřelení, se uživatelé vrátí do totemu.

Revenant se stal stále užitečnějším, protože Meta Apex Legends má agresivnější (při pohledu na vás, Bloodhound). Jeho taktické ticho je velmi užitečné – brání nepřátelům v aktivaci jejich taktických a konečných schopností (všimněte si, že nebrání pasivům v aktivaci nebo přerušení schopností, které již byly aktivovány). Ovlivňuje vás také, takže si dávejte pozor na to, abyste to házeli příliš blízko. Grenade můžete vytáhnout současně pro další dopad, nebo jej použít, abyste zabránili nepřátelům protlačit dveře nebo chodbu, zatímco se uzdravíte.

Rychlejší procházka se chůzem je užitečná, protože Crouch-Walking nevydává hluk, což vám umožňuje proklouznout na své nepřátele. ADS, zatímco se krčí, aby se pohyboval ještě rychleji. Horolezecký buff je dobrý ve městských bojích, ale stále nemá nic na Pathfinderově drapáku. Existuje spousta pověstí, které naznačují, že Revevant obdrží generální opravu v Apex Legends Season 18 – podívejte se na náš článek a zjistěte, co Devs plánuje dělat své schopnosti.

Octane, jedna z nejlepších postav v Apex Legends

Oktan

 • Taktická schopnost:Stim
  Pohybujte se o 30% rychleji po dobu šesti sekund. Náklady na zdraví.
 • Pasivní schopnost:Swift Mend
  Automaticky obnovuje zdraví v průběhu času.
 • Konečná schopnost:Panel
  Nasadit skokovou podložku, která katapultuje spoluhráči vzduchem.

Octane, adrenalin feťák, je kluzká ryba, kterou je těžké chytit. Jeho schopnost stim vás stojí 10 zdraví, ale dává vám dočasnou zvýšení rychlosti, která je vynikající pro přemístění nebo lemování v boji. Měli byste jej také použít na začátku každého zápasu, abyste vám poskytli obrovskou výhodu při rabování, takže si můžete zabezpečit své místo přistání co nejrychleji.

Vezměte si kořist svých spoluhráčů, než se k tomu dostanou – to je duch oktane. Náklady na zdraví Stim nejsou smrtelné; Používání jeho, když jste mladší 10 zdraví, vás okamžitě nezpůsobí kýlu a nechává vás škubnutí v kaluži, takže pokud potřebujete uniknout v případě nouze, měli byste jej použít k ústupu. Zkuste se přiblížit, abyste se ztěžovali zasáhnout. Pokud máte šikovné pohybové dovednosti, je možné po použití stimulace zajímat zajíček, přičemž se uzdraví.

Lifeline, jedna z nejlepších legend v Apex Legends

Záchranné lano

 • Taktická schopnost:D.Ó.C. Uzdravit Drone
  Zavolejte svému dronmu soucitu a v průběhu času automaticky uzdravují blízké spoluhráče.
 • Pasivní schopnost:Combat Medic
  Lifeline volá ve svém dronu, aby oživila spoluhráče – tato schopnost byla nerfikována v sezóně 9, aby odstranila ochranný štít, zatímco se oživil spoluhráč
 • Konečná schopnost:Balíček péče
  Zavolejte do kapky plného vysoce kvalitního obranného vybavení.

Lifeline, bojový lékař, je dobrou volbou, pokud se vám líbí vaše spoluhráče a chcete použít všechny své schopnosti, aby byly šťastné. Váš uzdravení je nejužitečnější po bojích, zatímco vy rabování, ale měl by být použit co nejvíce z cooldown, pokud váš tým potřebuje uzdravení, zatímco jste dočasně stacionární. Můžete to také trochu hlava, abyste to přesunuli, ale to vyžaduje praxi. Drone vzal svůj hippokratický robo-oath velmi vážně a uzdraví také nepřátele blízkých-nedejte tomu malému zrádci šanci.

Váš pasivní vás chrání, když oživíte své spoluhráče; To znamená, že jakmile jeden z vašich skupin klesne, měli byste skočit jako hrdina, který jste, a přivést je zpět na jejich nohy. Pokud máte to štěstí, že najdete zlatý batoh, váš pacient také obdrží dalších 50 zdraví a 75 štítů, jakmile budou nahoře, což znamená, že jsou okamžitě v boji zpět. Můžete také opustit D.Ó.C. o zmrtvých povinností, abyste se mohli vrátit do boje, zatímco váš spoluhráč věnuje pozornost. Je pro vás také větší hodnotu používat buňky štítů k doplnění během bitvy kvůli vaší rychlejší rychlosti hojení.

Mad Maggie se dívá přímo dopředu, když běží kolem bomb zaměřených na zem v Apex Legends

Mad Maggie

 • Taktická schopnost:Warlordův Ire
  Dočasně jsou zdůrazněny jakékoli nepřátelé Mad Mad Maggie a pohybuje se rychleji, zatímco drží brokovnici.
 • Pasivní schopnost:Riot Drill
  Spusťte vrták, který hoří přes struktury a štíty .
 • Konečná schopnost:Demoliční koule
  Uvolněte míč, který vystřelí polštářky a odpálí poblíž nepřátel. Pomocí rychlostních polštářů pronásledujte své nepřátele, zatímco je vaše konečné sledování sleduje .

Na papíře ji Mad Maggieho schopnosti postavily do perfektní pozice, aby změnila meta tím, že poskytla počítadlo Gibraltarova kupolového štítu. Maggieho hlavní problém spočívá v tom, že její vrták nepokojů pokrývá pouze polovinu kupolového štít. Pokud by tato schopnost někdy obdržela upgrade na pokrytí celé kupole, existuje velká šance, že by tento vylepšení mohl přivést Maggie do velkých lig.

Bohužel zbytek jejích schopností nemůže konkurovat nejlepším legendům ve hře. Její pasivní není schopnost definující hru a její konečný nebalí úder, který by měl. Maggie’s Ultimate dočasně omráčí hráče na několik sekund, ale to nehrozí dostatečně proti dobře organizovaným četům.

Hradba

 • Taktická schopnost:Amped Cover
  Postavte stěnu krkvaru, která nad ní nasazuje zeď, která blokuje příchozí oheň a odcházející výstřely.
 • Pasivní schopnost:MODDED LOADER
  Zvýšená kapacita časopisu a rychlost načtení při používání LMG.
 • Konečná schopnost:Emplosed Minigun „Sheila“
  Nasazení namontovaného kulometu, který rychle vystřelí devastující kulky.

RAMPART byl představen v sezóně 6 a obdržel mnoho buffů, aby ji konečně přesunul ze spodní úrovně. Více nedávno, Rampart obdržela buff k její taktické schopnosti snižovat jeho cooldown. Její obálka je užitečná, pokud se ocitnete v boji s ničím, na co se schováváte, ale lze jej snadno zničit, zatímco se nastavuje, takže nejlepším sázkem je posilovat pozici před hasičkou.

Zkombinujte Amped Cover s Sheilou pro konečné zničení, ale dejte si pozor na třetí strany. Sheila trvá dvě sekundy, než se točí sudy, a ona je neuvěřitelně hlasitá, zatímco to dělá – perfektní pozvání pro třetí strany, které vás zasáhnou z boku, mimo rozsvícenou střelečnou kruh.

Seznam úrovně úrovně Apex Legends: Apex Legends Character Catalyst sedí na jejím trůnu vyrobeném z Ferrofluidu

Katalyzátor

 • Taktická schopnost:Piercing hroty
  Vyhoďte skvrnu ferrofluidu, která se promění v hroty, když jsou nepřátelé blízko. Katalyzátor zůstává imunní vůči nepřátelským hrotům.
 • Pasivní schopnost:Barikáda
  Posilovat dveře, posilovat je a zamknout je nepřátelům. Prostory, kde byly zničeny dveře, lze také posílit.
 • Konečná schopnost:Tmavý závoj
  Zvedněte propustnou stěnu ferrofluidu. Nepřátelé, kteří to projdou, budou na krátkou dobu zpomalení a částečně oslepeni.

Možná nejvyšší obranná legenda, Catalyst může zamknout strukturu pro vás a váš tým a zajistit, aby jakýkoli tým, který se rozhodne tlačit, nebude žít, aby toho litoval. Catalyst viděl od jejího vydání hodně hry, s hráči se snaží vyrovnat se svou soupravou. Dobře se spáruje s legendami, jako je Watson, a pokud se ocitnete uvnitř budovy, když se zhroutí poslední kruh, nebudete mít vůbec žádné potíže s zajištěním vítězství.

Všechny její schopnosti, pokud jsou použity společně, mohou zcela uzavřít cestu přístupu pro vaše nepřátele, protože nejenže má schopnost zamknout dveře za vaším týmem, ale umístěte pasti, pokud by vaši protivníci přetrvávali s pronásledováním.

Konečná schopnost katalyzátoru, Dark Veil, se může zdát, že není nic jiného než obranný nástroj, ale chaos, který může způsobit, když se používá uprostřed hasičky. Komunita Apex Legends byla zpočátku ohromena katalyzátorem, ale jak čas pokračoval, zdá se jasné, že v tuto chvíli nemá to, co je potřeba k soutěži s nejlepšími legendami.

D úroveň

D Tier, také známá jako Mirageova doména. Bez ohledu na to, kolik buffů Mirage vydělává, jeho souprava je příliš neobvyklá na to, aby pracovala proti soupeřům na vysoké úrovni.

Mirage, legenda v Apex Legends

Mirage

 • Taktická schopnost:Psychie ven
  Pošlete holografickou návnadu, abyste zmást nepřítele, který můžete ovládat s H.
 • Pasivní schopnost:Přídavek!
  Otočte se neviditelný, když sestřelíte, oživujete a respawnují spoluhráče.
 • Konečná schopnost:Život párty
  Nasazení týmu šesti kontrolovatelných návnad na rozptýlení nepřátel.

Mirage’s Trimmick mu umožňuje poslat návnady, aby zmást nepřítele, bohužel návnady nejsou zvlášť matoucí. Přesto mohou být stále takticky využívány k určité výhodě – mohou vyhledávat pasti a blokovat výstřely a cooldown je nízká, takže je použijte co nejvíce, pokud vstupujete do budovy, pošlete návnadu před svým týmem Chcete -li zjistit, zda dokážete najímat nějaký reaktivní oheň. Stisknutí H činí je kontrolovatelnými, což znamená, že napodobují vaše pohyby a dělají z nich realističtější. To vede k tomu, že Mirage je schopen bambus více nepřátel než kdy předtím, ale není užitečné pro nic jiného než skauting.

Pasivní Mirage se stal užitečnější po sérii buffů. Nyní je Mirage skvělý výběr při oživení nebo respawingových spoluhráčích, protože vy i váš spoluhráč budete neviditelní, což může být neuvěřitelně užitečné při špetce. Existuje však řada malých dárků, které si nepřátelé mohou dávat pozor, aby zmírnili pasivní buff.

Váš Ultimate je také užitečný při hasičských stránkách zblízka-použijte je k útěku v chaotickém boji nebo k agresivnímu pohybu. Před nasazením vašich návnad budete na chvilku zavlažovat a odpůrci budou snadno zmateni sedmi Mirages, které se houpají po okolí. Obecně se návnady nejlépe používají v manickém boji mezi několika jednotkami, aby zazněly zmatek a nouzi. Není žádným překvapením, že Mirage je nejhorší legendou ve hře, zoufale potřebuje přepracování, o které Devs prostě nezajímá právě teď.

Tím se uzavírá náš seznam úrovní sezóny Apex Legends Season 17 – nyní je na čase, abyste spustili vybranou legendu z dropship a bojovali s tím, že je poslední stojící. Alternativně byste mohli procvičit svůj cíl v nejlepších hrách FPS na PC nebo naskočit do jedné z nejlepších kooperačních her s vaším týmem, abyste zdokonalili tyto týmové a komunikační dovednosti.

Christian Vaz v západním Londýně, narozený a vychováván, Christian tráví většinu svých dnů hraním her jako Elden Ring a Genshin Impact. Najdete ho také prozkoumat vesmír ve Starfieldu a cvičit komba v Street Fighter 6.

Kvíz: Která apexová legenda jsi? 2023 EA aktualizace

Která apexová legenda jsi

Chcete být legendou? Která apexová legenda jsi? Tato kvíz osobnosti a herny odhaluje, zda jste oktan, Bloodhound, Valkyrie, Path atd.

Co je kvíz Apex Legends?

Test Apex Legends je sada 20 herních a charakteristických otázek k objevování vašeho odpovídajícího postavy ve hře.

Jako Overwatch Character Quiz, Dotazník používá vaši osobnost ve hře i v reálném životě k nalezení perfektního zápasu. Ale je to jiné v tom, že porovnává váš typ MBTI s typem legend.

Co je to jedinečné?

Je to první test osobnosti, který dělá víc než jen nalezení podobného charakteru. Zjistíte více o legendě, kterou zastupujete ve skutečném životě, a dalších zábavných informacích.

Najděte svou odpovídající legendu na základě vaší osobnosti.

Naše databáze již obsahuje podrobné profily postav Apex Legends. Prioritou testu je tedy vytvořit váš přesný typ osobnosti a odpovídat jej s předpisem šampionů hry.

Na rozdíl od většiny ostatních online alternativ se nejedná o kvíz. Při hledání vašeho protějšku se tedy nestaráme o vaši oblíbenou barvu nebo jídlo. Místo toho analyzujeme vaše chování, rozhodovací systémy a základní rysy, abychom odhalili, která legenda vrcholu jste.

Porovnejte svůj herní styl s vaším odpovídajícím šampionem.

Test porovnává způsob, jakým hrajete hru s zamýšleným herním stylem vašeho odpovídajícího hrdiny, a odhalí rozdíly.

Možná vás překvapí, že vaše strategie ve hře nemusí odpovídat vaší legendě Apex. Ale mezi našimi účastníky je to docela běžný jev.

Dozvíte se o svých schopnostech a třídě.

Každá legenda má jedinečnou sadu pasivních, taktických a konečných schopností. Navíc jsou kategorizovány do čtyř konkrétních tříd: urážlivé, obranné, podpory a recon.

Dobrá věc na kvízu je, že to identifikuje, které schopnosti nebo třídu byste měli, kdybyste byli skutečným bojovníkem ve hrách Apex.

Přečtěte si více o příběhu vaší postavy.

Hra je jedinečný bitevní royale v tom, že představuje 17 znaků s relativními příběhy. A je opatrné s tím, jaké nové položky přidat – na rozdíl od hry jako Fortnite, který neustále hází nové nudné postavy na hráče.

Chtěli jsme, aby náš kvíz prošel stejnou vibrací a respektoval pozadí postav. Vaše výsledky nyní zahrnují krátkou (ale zábavnou) připomenutí předchozího života vaší legendy.

První kvíz Apex Legends založený na MBTI

Žádný další online test nepoužil přesnou metriku k nalezení vaší postavy Apex Legends. Vytvořili jsme však první dotazník orientovaný na MBT na světě, abychom dosáhli co nejspolehlivějších možných výsledků.

Po analýze všech typů MBTI sedmnáct legend jsme připraveni odhalit, který z nich je opravdu podobný vám. A výsledky budou šokující přesné.

#1. Bloodhound: ISFJ

Jako technologický sledovač je Bloodhound spolehlivý a důvěryhodný. Přestože není o své osobnosti známo mnoho, lze je popsat jako pracovitý, spolehlivý a pokorný.

#2. Octane: ESTP

Octavio Silva je 24letá legenda, která má extrovertní, energickou a akční osobnost. Je to vysokorychlostní odvážník, který se často nudí, pokud se nestane něco adrenalinu.

#3. Pathfinder: ESFJ

MRVN je optimistická, nadějná, přátelská a pečující postava legendy vrcholu. Jeho osobnost lze popsat jako odchozí, loajální, organizovaný a mírně něžný srdce. Pathfinder miluje viset s jinými legendami, protože jako ESFJ získává energii ze sociálních interakcí.

#4. Wraith: Infp

Renee Blasey je 32letý herní bojovník z Typhonu. Jako prostředník je její osobnost introvertní, kreativní a idealistická. Je to typ člověka, který chce udělat svět lepším místem. Wraith je však zmatená postava, protože ztratila většinu svých vzpomínek.

Apex legenda Typ MBTI
Valkyrie Estp
Bangalore
Bloodhound ISFJ
Průkopník ESFJ
Přízrak Infp
Oktan Estp

Další legendy.

Hra má tolik různých postav s barevnými osobnostmi. A je trochu náročné najít svůj perfektní zápas sám. Doporučujeme tedy účastnit se kvízu, aby váš protějšek rychle a snadný našel protějšku.

3 věci, které ovlivňují výsledky kvízu Apex Legends

Jiné verze tohoto kvízu se často spoléhají na vaše zájmy a nelíbí nabídku odpovídající postavy. Ale to není to, co tady děláme. Ve skutečnosti dotazník považuje tři aspekty vaší osobnosti (jako hráče), aby přišly se spolehlivé výsledky.

Zde je to, co analyzuje, aby odhalila, která legenda Apex jste.

Vaše strategie ve hře.

Hra Apex Legends se spoléhá na taktiku a plány jako hraní bitva Royale-Hero Shooter. Chceme tedy vědět, jaké strategie používáte k vítězství v každém kole. Takto vás můžeme přesně spojit s jedním ze sedmnácti bojovníků Apex Games.

Vaše preferované položky/zbraně.

Se svými 20+ zbraněmi a různými obrannými/útočnými předměty by mohly být vrcholové legendy komplikované pro nové hráče. Ale bez ohledu na to chceme vědět, jaký typ zbraní nebo gadgetů ve hře často používáte. Pomáhá nám lépe porozumět vašemu stylu hry a navrhnout přesnější zápasy.

Vaše vlastnosti skutečného života.

Není to všechno o tom, jak hrajete hru Battle Royale. Rádi bychom věděli, jaký druh člověka jste také. Jak již bylo zmíněno, kvíz Apex Legends má MBTI. Je tedy zásadní přezkoumat vaši osobnost v reálném životě, než navrhneme podobné šampióny.

Pokud si vyberete hlavní hrdina Apex Legends na základě výsledku testu?

Ne, neměli byste si vybírat legendu na základě kvízu osobnosti. Naše data ukazují, že často existuje mezera mezi postavou hráče v reálném životě a hrdinou ve hře. Je to proto, že se lidé chovají jinak ve fiktivním nebo neskutečném prostředí. Takže milý člověk může odpovídat brutální osobnosti videoher – a naopak.

Výběr svého hlavního hrdiny podle vašeho stylu a strategií je vždy nejlepší než spoléhat se na externí faktory, jako je podobnost MBTI.

Prsten se zmenšuje. Která apexová legenda jsi?

Od setkání s protějškem hrdiny ve vesmíru Titanfall máte jen 20 otázek. Jediné, co musíte udělat, je klepnout na tlačítko Start a nechte nás analyzovat vaši osobnost.

Zřeknutí se odpovědnosti

Quizexpo nevlastní žádné z obrázků kvízu Apex Legend. Uvedené obrázky vlastní zábava a elektronická umění a není zamýšleno žádné porušení autorských práv.

Mohsen, lépe známý jako Nix, je novinář na plný úvazek a na částečný úvazek na závislý kvíz. Jako jeden z prvních členů posádky Nix od roku 2020 využívá své znalosti popkultury pro zábavné kvízy. Miluje výrobu drobností a osobnostních kvízů pro nejnovější televizní pořady, filmy a anime. Ale specializuje se na kvízy videoher. Jeho mozek podle jeho vlastních slov vysílá další výstřel dopaminu, když musí „kvíz“ nově vydanou hru.

Jak hrát?

Hraní osobnostní kvízy je přímý: Vyberte možnost, která je o vás pravdivá – nebo se vztahujete k – a vyberte „Další.„Na rozdíl od triviálních kvízů nemají testy osobnosti žádné správné nebo nesprávné odpovědi. Otázky jsou však ve formátu nucené volby. Jde o to, abyste si vybrali možnost vybrat si možnost, která dává největší smysl, ne ta, která je 100% pravdivá. Pro nejpřesnější výsledky nepřemýšlejte své odpovědi. Jděte s možnostmi, které „cítíte“, jsou nejlepší.

Otázky kvízu

Co dělá postavu Apex Legends skvělý?

Kvíz: Která apexová legenda jste? 2023 Aktualizace EA 1

 • Osobnost
 • Třída
 • Hlas
 • Vypadá/outfit
 • Příběh
 • Finišery nebo popravy

Jakou kariéru byste chtěli mít, kdybyste se nemuseli účastnit Apex Games ve vesmíru Titanfall?

Kvíz: Která apexová legenda jste? 2023 EA Update 2

 • Chtěl bych se stát umělcem.
 • Stále bych raději byl voják.
 • Chtěl bych být farmářem a žít mírumilovný život.
 • Myslím, že bych se stal sportovcem.
 • Raději bych byl spisovatelem nebo možná učitelem.
 • Stal bych se psancem a žil jsem dobrodružným životem.

Která z následujících zbraní je lepší pro boje s blízkým až středním doletu?

Kvíz: Která apexová legenda jste? 2023 Aktualizace EA 3

 • Auto SMG
 • G7 Scout
 • R-301 Karbina
 • L-Star
 • Triple Take
 • Mírová míra

Z následujících možností, která položka je nutností a najdete vždy ve vašem batohu?

Kvíz: Která apexová legenda jste? 2023 Aktualizace EA 4

 • Stříkačka
 • Knockdown Shield
 • Tepelný štít
 • Frag granát
 • Helma
 • Rozšířená mag

. Jaká je nyní vaše priorita?

Kvíz: Která apexová legenda jste? 2023 Aktualizace EA 5

 • Skrývám se na pěkném místě, abych se dostal do posledních 5 týmů.
 • Stále bojuji, protože můžeme hru stále vyhrát.
 • Zaměřuji se na tajné zabíjení a zůstávám nízkým klíčem.
 • Dělám bláznivé věci, protože pravděpodobně také zemřu.
 • Nejsem si jistý; záleží.
 • Dostanu co nejvíce zabití a čestně umřu.

Co si myslíte o hráčích, kteří vždy hledají nebe (vyšší země)?

Kvíz: Která apexová legenda jste? 2023 Aktualizace EA 6

 • Vzhledem k nim.
 • Neví, jak bojovat.
 • Jsou to pro mě snadné zabíjení.
 • Lituji je, protože jsou to noobové.
 • Jsem jedním z nich.
 • Nenávidím ty hráče.

Co by to bylo, kdybyste mohli změnit jednu věc o vrcholcích legendách?

Kvíz: Která apexová legenda jste? 2023 Aktualizace EA 7

 • Přidal bych další zábavné postavy.
 • Přidal bych do hry více taktických prvků.
 • Usnadnil bych zabití tajnosti.
 • Zvýšil bych počet týmů na mapě.
 • Přidal bych další cutscenes a propracoval jsem se na zákulisí.
 • Přidal bych do hry další brutální popravy.

Jaký druh příběhu byste dali své postavě Apex Legend, kdybyste ji mohli přizpůsobit?

Kvíz: Která apexová legenda jste? 2023 Aktualizace EA 8

 • Legrační
 • Hluboký
 • Tajemný
 • Akce
 • Dramatický
 • Děsivé

Který zní zní jako dobrá kombinace pro váš tým Apex Legends?

Kvíz: Která apexová legenda jste? 2023 Aktualizace EA 9

 • Recon, urážlivé, defenzivní.
 • Defenzivní, podpora, urážlivé.
 • Podpora, recon, urážlivé.
 • Ofenzivní, urážlivé, obranné.
 • Recon, Recon, ofenzíva.
 • Ofenzivní, urážlivé, urážlivé.

Jak se cítíte po zabití nepřítele, že někdo jiný srazil?

Kvíz: Která apexová legenda jste? 2023 EA aktualizace 10

 • Cítím se z toho špatně.
 • Cítím se dobře, protože je to válka.
 • cítím se vinen.
 • cítím se šťastně.
 • Cítím se lhostejný.
 • Cítím se radostně.

Jak zahájíte hru po přistání na mapě? Jaká je vaše priorita?

Kvíz: Která apexová legenda jste? 2023 Aktualizace EA 11

 • Nalezení spolehlivé zbraně.
 • Nalezení brnění.
 • Pomáháme svým spoluhráčům vybavit.
 • Zabíjení nepřátel, kteří po mně přistáli.
 • Unikání od přistávacích jednotek.
 • Hledáte hráče AFK, kteří zabíjejí.

Jste spojen se dvěma dalšími nováčci. Jste optimističtí ohledně zápasu?

Kvíz: Která apexová legenda jste? 2023 Aktualizace EA 12

 • Ano, stále to můžeme vyhrát.
 • Jsem dost. Nepotřebuji jejich pomoc.
 • Můžeme vyhrát hru, pokud dodržují mé objednávky.
 • Jen jsem opustil zápas a neztrácel čas.
 • Sám jsem nováček. Takže jsme tam tři.
 • Nechám je pozadu a hraji sólo.

Ve vašem týmu je hráč Propex Legends. Ale chtějí, abyste sledovali jejich rozkazy a vyhráli zápas. Jak na to reagoval jsi?

Kvíz: Která apexová legenda jste? 2023 EA AKTUALIZACE 13

 • Ano jistě. Poslouchal bych je.
 • Pravděpodobně bych je poslouchal.
 • nevím. Nelíbí se mi, co mám dělat.
 • Následující rozkazy je pro mě příliš nudné.
 • To záleží na mé náladě.
 • Ne, nikdy bych nesledoval objednávky jiného hráče.

Který z nich dělá Apex Legends jedinečnou bitvou Royale-Hero Shooter Game?

Kvíz: Která apexová legenda jste? 2023 Aktualizace EA 14

 • Postavy.
 • Zbraně.
 • Schopnosti.
 • Chaotické hry.
 • Vyvážené třídy.
 • Žádný z výše uvedených.

?

Kvíz: Která apexová legenda jste? 2023 EA aktualizace 15

 • Loajální
 • Řádné
 • Na úrovni hlavy
 • Nepředvídatelné
 • Umělecký
 • Nezávislý

Z následujících možností, které je váš oblíbený proud Apex Legends?

Kvíz: Která apexová legenda jste? 2023 Aktualizace EA 16

 • Nickmercs
 • iitztimmy
 • Tsm_imperialhal
 • Aceu
 • Playapex
 • Žádný z nich

Co si myslíte o týmové práci a sólovém boji? Který je tvůj oblíbený?

Kvíz: Která apexová legenda jste? 2023 Aktualizace EA 17

 • Miluji týmovou práci a týmové boje.
 • Meh, jsem v pořádku s oběma.
 • Dávám přednost sólu, ale jsem také dobrý v týmové práci.
 • To záleží na mé náladě.
 • APEX je zápasová hra týmu. Jsem proti sólové taktice.
 • Nesnáším týmové boje a vždy hraji sólo.

Vyberte si přezdívku pro vaše Apex Legend Self.

Kvíz: Která apexová legenda jste? 2023 Aktualizace EA 18

 • Bombshell
 • Guy/Girl
 • Křižák
 • Konečná legenda
 • Osamělý vlk
 • K.Ó. Umělec

Co si myslíte o mikrotrankcích hry?

Kvíz: Která apexová legenda jste? 2023 Aktualizace EA 19

 • Používám je docela často
 • Nepoužívám je; Ani je nepohrdám.
 • Nevím o nich moc.
 • Nelíbí se mi ani je nepoužívám.
 • Koupil jsem si některé položky, ale nebyla to zábava.
 • Nesnáším mikrotrankce a hráče, kteří je používají.

Kolik hodin trávíte hraní hry týdně?

Kvíz: Která apexová legenda jste? 2023 EA UPDATE 20

 • 2 hodiny nebo méně
 • 3-4 hodiny
 • 5-6 hodin
 • 7-8 hodin
 • 9-10 hodin
 • 11 hodin nebo možná ještě více.