Apex Legends: Legends List – Liquipedia Apex Legends Wiki, Apex Legends Characters and Fantims List | PCGamesn

Seznam postav a schopností Apex Legends

Umístěte namontovaný kulomet, který může použít kdokoli. Vysoká kapacita munice, dlouhý čas načtení.

Apex Legends: Legends List

Tato stránka uvádí všechny hratelné legendy Apex legendy.

6 znaků je na začátku odemčeno. Ostatní musí být zakoupeni za 750 tokenů Apex nebo 12 000 legend.

V současné době každý nový Sezóna představil novou hratelnou legendu.

Obsah

 • 1 základní hra: Od 6. února 2019)
 • 2 Základní hra: Unlockable 2 (únor 2019)
 • 3 sezóna 1 – Wild Frontier (19. března 2019)
 • 4 sezóna 2 – Battle Charge (2. července 2019)
 • 5 Sezóna 3 – Meltdown (1. října 2019)
 • 6 Sezóna 4 – Asimilace (4. února 2020)
 • 7 Sezóna 5 – laskavost Fortune (12. května 2020)
 • 8 Sezóna 6 – Boosted (18. srpna 2020)
 • 9 Sezóna 7 – Ascension (4. listopadu 2020)
 • 10 Sezóna 8 – Mayhem (2. února 2021)
 • 11 Season Legacy (4. května 2021)
 • Vznik 12 sezóny (3. srpna 2021)
 • 13 Sezóna Escape (2. listopadu 2021)
 • 14 Sezóna Defiance (8. února 2022)
 • 15 sezóny Spasitelé (10. května 2022)
 • 16 Sezóna lovená (9. srpna 2022)

Seznam postav a schopností Apex Legends

Pokud si nejste jisti, kdo hrát v respawns Popular Battle Royale Game, máme zde každou postavu legendy Apex a co všichni dělají.

Průvodce charakterem Apex Legends

Publikováno: 30. června 2023

Kdo jsou postavy Apex Legends? Naše praktické rozpady každé legendy v Apex Legends a jejich schopnosti bude jen lístek. Ať už uvažujete o tom, kdo to zkusit jako první, nebo koho byste chtěli smíchat věci hraním jako další, každá z hrdinů Apex Legends se může pochlubit jedinečnou osobností a herním stylem, aby se každé kolo cítilo svěží.

Pro každý styl hry existuje postava Apex Legends: Wraith a Mirageovy tajné a klamné charakteristiky osloví ostříleného flanker, který má vážné poškození jednoho klíčového cíle, pak je tu lékař, Lifeline, který hraje klíčovou roli při udržování údržby Zdraví její skupiny. Budete muset pečlivě přemýšlet o tom, jak se postavy navzájem doplňují, pokud chcete neustále vyhrát hry ve hře zdarma PC. Zde je to, co můžete očekávat od každého z hrdinů Apex Legends.

Zde jsou všechny postavy Apex Legends a jejich schopnosti:

Postavy Apex Legends: A Hoody Cyborg má meč

Popel

Než se stala simulacrum známým jako Ash, Dr. Ashleigh Reid byl horizontský učeň práce na projektu Iris. Pár společně pracoval, aby prokázal existenci materiálu zvaného Branthium – speciální materiál, který lze nalézt pouze v černých dírách. Na misi k zajištění Branthia Ashleigh zradil horizont a nechal ji zemřít uvnitř černé díry.

Ve snaze udržet vzácný zdroj pro sebe, Ashleigh zradil zbytek své skupiny, než byla smrtelně zraněna Amelie Paquette, jedna z Pathfinderových tvůrců. Když se Ashleigh chystal zemřít, požádala, aby se stala simulacrum. Aschovy agresivní schopnosti z ní dělají jednu z nejsmrtelnějších postav ve hře, schopné s překvapivou lehkostí lovit nepřátele.

Ash může skenovat smrt boxů, aby označil umístění všech členů přeživších stran. Tato schopnost také umožňuje Ashovi vidět na mapě jakékoli nedávné políčka smrti.

Hodte snare, který zdokává a poškozuje nepřítele, který se příliš přiblíží k pasti.

Roztrhněte se do rozměrové stěny a vytvořte jednosměrné portál ve směru směrem.

Rozšířený muž s krátkými praskajícími vlasy a červenými slunečními brýlemi s kusem technologie zabudované do jeho levého předloktí

Balistický

August Montgomery Brinkman byl superhvězdou herních her dříve, než byly známé jako Apex Games. Miliardář sirotek, rozhodl se použít svůj finanční náskok v životě, aby ovládl bojiště. Po sérii nešťastných událostí, srpen odešel z her a ustoupil do samoty.

Nyní, aby zachránil svého syna, Nathaniel, před stejným osudem, který ho popíral, August nabídl své vlastní služby na vrcholové hry místo Nathaniel. Je čas, aby se balistika vrátila k tomu, co dělá nejlépe; zabíjení a vítězství.

Uložte třetí zbraň do popruhu. Přístup prostřednictvím inventáře nebo akční akce postavy. Slingova zbraň se nemůže připojit.

Střílí projektil, který při střelbě zahřívá nepřátelskou zbraň. Přehřátí způsobuje poškození.

Po aktivaci se blížící spoluhráči získávají rychlejší načtení, rychlejší neozbrojená rychlost pohybu a nekonečná munice. Sling zbraň Ballistic bude vybavena a upgradována na zlato.

Apex Legends Postavy: Žena se pokouší zachránit padajícího soudruha

Bangalore

Nenechte se zmást, navzdory jejímu drsnému exteriéru a vojenské přesnosti, Anita Williams má více ušlechtilé příčiny pro vstup do vrcholových her. Oddělena od své rodiny během vojenské mise získává finanční prostředky na boj zpět.

Bangalore je jedním ze dvou archetypů poškození a je postaven tak, aby vynikal při vyjímání velkých skupin nepřátel.

Při palbě od nepřátel se Bangalore pohybuje na krátkou dobu zvýšeným tempem. Pro hru, která je již rychlá, vám tato schopnost dává rychlou hranu.

Tato schopnost umožňuje Bangalore vrhnout kouřový granát, který exploduje na dopad na její nepřátele. Ať už unikáte ze skupiny nepřátel, kteří na vás dostali kapku, nebo se chystáte otočit stoly, Bangalore’s Smoke Launcher se hodí.

Užitečné, pokud jste ve špetce nebo zvětrávání posledních okamžiků zápasu, Bangaloreova konečná schopnost posílá dělostřeleckou úder přes krajinu.

Postavy Apex Legends: Amared Hunter nabývá obrovské zvíře

Bloodhound

Identita Bloodhounda není známa. Pověsti sahají od lovců oděvu Crowd, které je báječně bohaté až po život otroka v minulém životě.

Bez ohledu na to, Bloodhound je známý jako technologický sledovač, pramenící z jejich lovcového herního stylu. Pokud máte rádi vzrušení z lovu a chcete se vzít do Outlands, abyste odstranili vaši kořist, pak může být pro vás Bloodhound.

Pasivní schopnost Bloodhound umožňuje tomuto lovce vidět stopy, které zanechali nepřátelští hráči. Použijte jej k tomu, abyste dostali kapku na nepřátele a přistání, která je důležitá první výstřel.

 • Taktická schopnost: Oko Allfather

Tato schopnost bude známa každému, kdo je obeznámen s vdovským hráčem Overwatch: odhalí skryté nepřátele, pasti a stopy v celém terénu. Ukazuje se to také po ruce pro obložení headshotů, které ponechají jakéhokoli hrdiny v vzteku.

Dobrý způsob, jak všechno proměnit na 11, Bloodhound’s Ultimate vám umožní pohybovat se rychleji a zvýraznit vaši kořist.

Apex Legends Postavy: Žena má Ferrfluid jako zbraň

Katalyzátor

Tressa je sebezvalá chyba, která našla útěchu v čarodějnictví, rituálech a měsících. Je to obranná legenda, která vyniká v držení půdy a popírá pokroky nepřítele pomocí patentovaného ferrofluidu.

Posilovat dveře, posilovat je a zamknout je nepřátelům. Prostory, kde byly zničeny dveře, lze také posílit.

Vyhoďte skvrnu ferrofluidu, která se promění v hroty, když jsou nepřátelé blízko. Katalyzátor zůstává imunní vůči nepřátelským hrotům.

Zvedněte propustnou stěnu ferrofluidu. Nepřátelé, kteří to projdou, budou na krátkou dobu zpomalení a částečně oslepeni.

Apex Legends Postavy: Plynová maska ​​na sobě Man Poisons A Scientist

Žíravý

Kdysi vědec jménem Alexander Nox, který pracoval pro předního výrobce pesticidů Frontier, byl se neodvolatelně změněn poté, co se rozhodl vyzkoušet silnější vzorec na sobě. Každý na své vlastní. Z tohoto nešťastného důvodu je však Caustic tankem postavy Apex Legends a jeho souprava se točí kolem jedovatých a plynových útoků.

Pasivní schopnost Caustic mu umožňuje vidět jeho plynové útoky. Přejeme si jen, aby naši partneři mohli udělat totéž. Jemná dovednost, ale bezpochyby ta, která dá výhodu proti nepřátelům, které chcete dezorientovat.

Tento plynový kanystr bude odpálit pouze při výstřelu nebo spuštěn nepřáteli.

Hodnota s větším měřítkem jeho taktické schopnosti, Gas Grenade Grenade, posílá velký obláček toxického kouře přes obrovskou oblast velký obláček toxického kouře.

Postavy Apex Legends: Cyberneticky mění lidský muž sedí u stolu

Krypto

Krypto-fugitive hacker-come-fugitive se připojil k Bloodhound v další legendě Tracker Legend Apex Legend. Používá své letecké drony k vyhledávání terénu a sledování záda pro nepřátele v aréně Apex.

Při používání vašeho sledovacího dronu jsou nepřátelé do 30 metrů od týmu označeni pro každého, aby viděli.

 • Taktická schopnost: Dohled

Tato schopnost vám umožňuje letět s dronem dozoru a naskenovat okolí pro nepřátelské týmy. Buďte však upozorněni, pokud je to vypnuto, musíte na další počkat dalších 40 sekund.

Vypálte svého drona a vyzařujte výbuch EMP, který způsobuje poškození štítu, staggery nepřátele a deaktivace pasti – praktické, pokud bojujete s otravným Wattsonem.

Apex Legends Postavy: Muž s jedním okem drží pušku přes rameno

Pojistka

Pojistka je mistrem kostní klece Salvo, planeta známá pro svou odbornost v oblasti balistiky a výbušnin. Poté, co strávil většinu svého života na Salvo jako žoldák, se Walter „Fuse“ Fitzroy rozhodl nechat svou planetu za sebou, aby soutěžil ve hrách Apex.

Jako jediná postava ve hře, která dokáže nakládat nařízení.

Grenáty mohou být naskládány do hromady dvou místo obvyklých. Pojistka může spustit granáty pomocí svého ranního děla, vystřelit nařízení rychleji, dále a přesněji ve srovnání s ostatními legendami.

Spusťte klastrovou bombu, která způsobuje poškození nárazu, než se změní na několik menších výbušnin. Tato schopnost může způsobit sebepoškozování, takže je důležité vyhnout se následnému výbušninům.

Spusťte maltu ve vzduchu, která obklopuje cíl ve zdi plamene. Tento výbušný exploduje ve vzduchu a několik sekund trvá, než plameny přistávají, než způsobí poškození.

Postavy Apex Legends: Muž zachrání dítě z vody pomocí zipline

Gibraltar

Gibraltar rád chrání lidi, jak rád přináší bolest. Je známý jako divoký, ale jemný obr z dobrého důvodu: jeho otec ztratil ruku zachránil ho a jeho přítele z bahna poté, co pár ukradl kolo a šel joyriding.

Tato postava Apex Legends je tankem, jehož smysl pro odpovědnost a ochranu k odčinění za jeho chyby je nezaměnitelný.

Při zaměření na památky s Gibraltarem vám tato schopnost udělí štít zbraně, který blokuje příchozí oheň.

 • Taktická schopnost: Dome of Protection

Užitečný pro blokování dveří nebo poskytování rychlé ochrany, Gibraltarův štít ve tvaru kupole zajišťuje bezpečnost vaší skupiny po dobu 15 sekund.

 • Konečná schopnost: Defenzivní bombardování

Stejně jako Bangalore’s Rolling Thunder, Gibraltarova konečná schopnost mu umožňuje požadovat leteckou podporu. Defenzivní bombardování je však spíše koncentrovanou maltovou stávku na výrazné poloze.

Apex Legends Postavy: Žena s rudými vlasy a brýlemi přemýšlí o rovnici

Horizont

Horizont, jinak známý jako DR. Mary Somers, je astrofyzik a gravitační expert původem z Olympusu. Mezi její schopnosti patří manipulace s gravitací a uvedení jejího rozkošného malého robota, Newt, do práce.

Horizon se vrátil do Olympus poté, co strávil 87 let uvízlý poblíž černé díry a je Hellbent na nalezení syna, kterého zanechala před mnoha lety. Níže najdete všechny schopnosti Horizon.

Zvyšte kontrolu vzduchu a snižujte dopady na podzim s vlastním prostorem Horizontu.

Obrátí tok gravitace, zvedá hráče nahoru a zvyšuje je ven, když ukončí.

Nasadit Newt a vytvořit mikro černou díru, která přitahuje hráče k ní, a na konci je zasáhne gravitačním výbuchem.

Postavy Apex Legends: Žena používá svého robota k záchraně života mužů

Záchranné lano

Ajay Che je léčitel s těžkým svědomím. Kdysi součástí rodiny bohatých válečných profinů, Che odešla, jakmile si skutečně uvědomila rozsah repugnačního podnikání své příbuzné.

Její načítání odráží, že touha uzdravit a opravit škody způsobené její rodinou: Všechny výhry Che z vrcholů Apex směřují k dobrým příčinám.

Lifeline nasazuje její D.Ó.C. Drone o oživení sestřelených členů strany. Tato schopnost byla k němu připojena štít k ochraně oživeného hráče, ale to bylo odstraněno v sezóně 9.

 • Taktická schopnost: D.Ó.C. Uzdravit Drone

Taktická schopnost společnosti Lifeline předvolává robota s názvem Dron soucitu, který automaticky uzdravuje poblíž spoluhráčů v krátkém období.

Nejlépe se používá mezi bojů nebo ke konci hry, konečná schopnost Lifeline svolává kapku plná vysoce kvalitního obranného vybavení.

Apex Legends Postavy: Žena na sobě bílé zasahuje do strany

Loba

Loba je nová postava Apex Legends pro sezónu 5, mistrovský zloděj s teleportací a schopnostmi kořistí.

Nedaleký epický a legendární kořist lze vidět skrz zdi. Rozsah je stejný jako butik na černém trhu.

 • Taktická schopnost: Nejlepší přítel vloupání

Teleport na těžko přístupná místa nebo rychle uniknout potížím házením náramku na skok.

 • Konečná schopnost: Black Market Boutique

Umístěte přenosné zařízení, které vám umožní teleportovat kořist do vašeho inventáře. Každá přátelská nebo nepřátelská legenda může trvat až dvě položky.

Postavy Apex Legends: Žena s Mohawkem hrozivě vypadá na kameru

Mad Maggie

Mad Maggie, která vyrůstala s kolegou apexovou legendou. Je chaos vtělená, se zničením a výbuchy, které ji sledují, kamkoli jde.

Dočasně zdůrazněte nepřátele, které jste poškodili, a pohybujte se rychleji pomocí brokovnice.

Vystřelte vrták, který spálí nepřátele prostřednictvím překážek.

Hodte míč, který uvolňuje polštářky zvyšující rychlost a vypálí poblíž nepřátel.

Postavy Apex Legends: muž promítá holografické kopie sebe sama při rozhovoru se ženou

Mirage

Další člen eklektických obsazení hrdinů Apex Legends, Elliot Witt se odlišuje zdůrazněním tajné taktiky out-and-out fyzické zdatnosti. Někdo, kdo má rád své soupeře, pokud chcete.

Kdykoli je Mirage zasažen nepřítelem, jeho pasivní schopnost automaticky nasazuje návnadu a maskoval se po dobu pěti sekund. Mirage také zachycuje při používání respawn majáků a když oživuje spoluhráče, dočasně skrývá ho a jeho tým před nedalekými nepřáteli.

Uvízl v napjatém vzestupu, kde nikdo není dostatečně statečný, aby provedl první krok? Pak Psyche Out se může ukázat jako užitečné, dobře, psychika svého soupeře, když Mirage posílá další z jeho návnady utéct zvoleným směrem, aby zmást opozici. Směr návnady můžete ovládat stisknutím tlačítka Akce užitečnosti.

Co je lepší než jeden návnada? Pokud je vaše odpověď mnoho, pak můžete získat kop z Mirageova mizejícího akt. Tento konečný pošle tým návnad, aby vás rozptýlil a zabral vás.

Apex Legends Postavy: Silně obrněný muž Shands, štít spočívající na podlaze

Newcastle

Velký bratr Bangalore, Jackson Williams vzal plášť Newcastlu, aby vstoupil do vrcholů a vyhrál, aby splatil dluhy svého města a vyvolala hrozbu organizovaného zločinu, který pronásleduje jeho domácí život. Chodící se chišení, poskytuje krytí svým spoluhráčům a štít těm, kteří se mohou sestřežit.

 • Pasivní schopnost: Získejte zraněné

Přetáhněte spojence, když oživujete a chráníte je pomocí oživového štítu.

Hodte kontrolovatelného dronu, který vytváří pohybující se energetický štít.

Přeskočit do spojence nebo cílové oblasti a zabouchnout a vytvořit opevněnou pevnost.

Postavy Apex Legends: Mashed Man provádí kaskadér, skáká nad výbuchem při provádění selfie

Oktan

Tento zippy býval k rodině bohatství a jmění, než se obrátil na život kousků, aby zmenšil jeho nudu. Toto rozhodnutí ho stálo jeho nohy poté, co použil granát k dokončení rychlosti, což je jemný kývnutí na Titanfall 2 Speedrunner Cash Mayo – který použil stejnou taktiku ke spuštění rukavice za 12 sekund.

Octane má s Wraithem hodně společného v tom, že je to postava s poškozením poškození.

Octane v průběhu času postupně obnoví své zdraví, což je užitečné pro počet kousků, do kterých se dostane.

Poté, co se vstříkl stimulant, se oktan pohybuje výrazně rychleji za cenu jeho zdraví. Je tedy dobrá věc, že ​​může toto zdraví v průběhu času postupně zotavit, pokud na něj někdo nestřílí.

S jednoduchým házením odpalovací podložky se Octane může pohánět a kdokoli jiný na mapě této záležitosti, pryč do velkých výšek.

Apex Legends Postavy: Robot čistí Windows

Průkopník

Pathfinder je v jeho myšlení a také v tom, co říká. Zjevně se objevil před více než deseti lety v opuštěné laboratoři a od té doby hledal svého tvůrce.

Pathfinder je lékař, ale jeho souprava se liší od záchranného lanovy v tom smyslu, že je zamýšlena, aby vám pomohla prozkoumat a procházet terénní, spíše než se uzdravit.

 • Pasivní schopnost: Znalost zasvěcených

Jak může dosvědčit jakýkoli hráč Battle Royale, zmenšující se prsten žánru definuje váš další krok. Pomáhám této znalosti Pathfinderovy zasvěcené znalosti pasivní schopnosti: umožňuje vám naskenovat maják průzkumu a odhalit další umístění kruhu Circle.

Je to otravný terén, který vám dostává do cesty, jak uniknout prstenu? Pathfinderův háček se snaží rychle zavřít a rychle zavřít velké vzdálenosti.

Říkají, že byste nikdy neměli nechat muže za sebou. Nebuď sobecký a použijte svou ziplinovou zbraň k vytvoření únikové trasy pro zbytek vašeho týmu.

Apex Legends Postavy: Žena fouká bublinu pomocí žvýkací gumy, zatímco drží obrovskou zbraň

Hradba

RAMPART je expertní moder, připravený bojovat s kýmkoli v cestě. Se svou důvěryhodnou minigunem, Sheilou, po boku a schopností vytvářet kryt, je to nejlepší legenda pro postavení její země. Její příchod ohlašoval éru craftingového systému v sezóně 6: Boosted, který dokonale zapadá do schopností Apex Rampartu. Je to všechno o zlepšení vašeho nastavení a podpoře vašeho týmu – není to tak hezké?

Postavte zeď Croup-Cover, která nasazuje plnou pokrytou zeď, která blokuje příchozí výstřely a zesilovače odchozí výstřely.

Zvýšená kapacita časopisu a rychlejší načtení při používání LMG a minigunu.

 • Konečná schopnost: Emplosed Minigun „Sheila“

Umístěte namontovaný kulomet, který může použít kdokoli. Vysoká kapacita munice, dlouhý čas načtení.

Postavy Apex Legends: Robot lebky tváří v tvář manu za krk

zmrtvýchvstalý

Náš červený vrah může být syntetický, ale rozhodně není sympatický. Revenant se představil do Apex Faithful tím, že vytáhl konkurenční kovárku. Jak příběh pokračuje, Revenant býval lidský, než ho Hammond Robotics proměnil ve stroj. To není z toho nejlépe potěšeno.

Jeho příběh má vliv na schopnosti Revenant, protože se zaměřují na utajení a atentát.

Revenant se pohybuje rychleji než ostatní, zatímco se krčí a může se také vyšplhat.

Tohle funguje tak, že vám umožní házet zařízení, které způsobuje poškození a deaktivuje schopnosti po dobu deseti sekund.

Položte tento totem dolů a vy a vaši spoluhráči se k němu vrátíte zpět, až zemřete.

Postavy Apex Legends: Muž, který nosí oříznuté bundy, vytváří z jeho rukou elektřinu

Věšák

Obi Edolasimova komunita, která se narodila pod špatným znamením, ho označila za prokleté dítě ve chvíli, kdy otevřel oči. Přestože se s tím všichni kolem sebe zacházeli jako s vyvržencem, Obiho rodiče ho milovali bezpodmínečně, když ho sledovali, jak vyrůstá, aby se stal laskavým a soucitným člověkem.

Když se Obi poprvé připojil k aréně, poprvé se cítil kreativně svobodný a dal mu příležitost se vyjádřit, když nashromáždil četné vítězství. Seer se brzy etabloval jako zástupce vyvržence po celém světě, a to způsobilo, že jeho fanouškovská základna rostla exponenciálně. Přestože SEEROVÉ Schopnosti obdržely Nerfs od doby, kdy byl původně spuštěn zpět v sezóně 9, je stále na bojišti stále neustálou hrozbou na bojišti.

Zatímco se zaměřuje na památky, může Seer určit umístění blízkých nepřátelských hráčů do 75 metrů;

 • Taktická schopnost: Zaměření pozornosti

Pošlete válcový kužel mikro-dronů vůči svým nepřátelům a dočasně přerušujte cooldowns a schopnosti soupeřících hráčů. Mikro-drony mohou také projít stěnami a odhalit umístění nepřátel.

Seer vytváří kupole pomocí tisíců mikro-dronů a odhaluje umístění všech nepřátel v okruhu sféry, které sprintují nebo střílí jejich zbraně.

Apex Legends Postavy: Žena nosí jetpack vystřelí z salvy raket

Valkyrie

Kairi „Valkyrie“ Imahara je dcerou Viper, jednoho z pilotů Predator Kuben Blisk v Titanfall 2. Valkyrie chtěla zabít Blisk za nebezpečí, které nakonec skončilo jeho zánikem. Po krátkém setkání se samotným mužem byla přesvědčena, aby se připojila k vrcholům Apex. S pomocí Rampartu použila Valkyrie zbytky Viperova Northstar Titan k vytvoření jetpacku, který ctí dědictví jejího otce.

Nejenže je Valkyrie jedinou postavou, která může létat kolem mapy, je také první postavou, která má dvě pasivní schopnosti. Jako postava Recon může hacknout majáky průzkumu a odhalit další umístění prstenu. Valkyrieova jedinečná souprava z ní dělá obtížnou postavu pro pilota; Naštěstí máme průvodce postavou, aby věci usnadnily věci.

Umístěte se ve vzduchu pomocí trysek VTOL tím, že držíte skok na krátkou dobu. Palivové rezervy trvají asi deset sekund, když se neustále pohybují vzduchem. Valkyrie může zůstat ve vzduchu déle než deset sekund, ale musí zůstat stacionární.

Zatímco skydiving, Valkyrie a její spoluhráči mohou vidět žádné nepřátele do 250 metrů. Na rozdíl od skenovacích schopností Bloodhound a Crypto se tryskový bojovník HUD nepřátelům neodhalí, že jsou sledováni.

Pohořte 12 mini-rohoček v pravoúhlé mřížce, aby poškodila a omráčila nepřátele v okolí. Zasážení nepřítele s více raketami nezvýší množství škod způsobených touto schopností.

Valkyrie se může se svými spoluhráči vyrazit do vzduchu a seskok na nové místo. Tato schopnost funguje podobně jako skoková věž-Valkyrie může být napaden během animace před spuštěním a při vzestupu.

Průvodce postavy APEC Legends: obrněná žena živí bílou pálku kousek trhaného

Vantage

Mara se připojila k Apexovým hrám, aby zvýšila povědomí o falešném uvěznění své matky a doufala, že expozice, kterou dostává za dominanci svých protivníků. Pomocí svých darů pro přežití a přesnost přesnosti zjistí, že vítězství her bude ušlým závěrem.

Zaměřte se na památky na skauta s vaším okulátorem (neozbrojené nebo s rozsahy střední až dlouhého doletu) a použijte indikátor kapky kulky, abyste zjistili, kde vaše záběry přistávají.

Umístěte svůj okřídlený společník Echo a pak se k němu spusťte. Pro spuštění Echo musí mít linii dohledu.

Pomocí svého odstřelovače zákazníka označte nepřátelské cíle a použijte bonus za poškození pro vás a váš tým.

Postavy Apex Legends: Žena se dívá na schéma hologramu se starším mužem

Wattson

Perky Engineer, Natalie „Wattson“ Paquette není cizí pro Apex Games, protože pomohl vybudovat jeho upravený zadržovací prsten vedle jejího otce, který byl hlavním elektrickým inženýrem her.

Wattson je obranná postava, která hraje podobně jako žíravá, protože se zaměřuje na obvodovou obranu.

Její elektrizující pasti jsou nejen skvělé pro ochranu vašeho týmu, ale mohou také zpomalit a oslabit vaše nepřátele, což vám umožní zabít zabíjení.

Čekání na váš konečný poplatek již není problémem při hraní jako Watson, protože její pasivní umožňuje konečným urychlovanům plně nabíjet její konečnou schopnost. Jakmile jste zavolali do zachycení, Pylon, stojící poblíž zvýší vaši taktickou schopnost dobít rychlost.

 • Taktická schopnost: Obvodový zabezpečení

Taktical Watson’s Tactical vám umožňuje házet spojovací uzly a vytvořit elektrifikované ploty, které mohou poškodit a zpomalit nepřátele.

Stejně jako plynové pasti Caustic jsou ploty skvělé pro hunkering dolů a odpuzování nepřátelského útoku nebo získání nějaké okamžité ochrany, pokud máte podezření, že je na ocasu nepřítel. Nepřátelé procházející elektrickým polem budou zpomaleni, což vám a vašim spoluhráčům umožní vyzvednout si několik snadných zabití.

 • Konečná schopnost: Zachycení Pylon

Jakmile je váš konečný nabitý, můžete zavolat do zachycení, elektrifikovaný nástroj, který ničí přicházející munici a opravy poškozené štíty, pokud to stojí.

To je neuvěřitelně užitečné pro přežití nepřátelského konečného, ​​jako je Gibraltarovo bombardování. Je to také zachránce, pokud vám dojde štíty baterií během hasičské firmy.

Postavy Apex Legends: Žena s oholenou hlavou zuří

Přízrak

Víme jen málo o tajemném wraithu, kromě skutečnosti, že se probudila v detenčním zařízení před lety s hlasy v hlavě. Jakmile je začala poslouchat, získala síly, které jí umožňují skočit mezi rozměry.

Stejně jako Mirage, tento interdimenzionální potyčka je postava DPS Apex Legends, ale je to spíše o tajné hře, než jít v planoucích zbraních.

 • Pasivní schopnost: Hlasy z prázdnoty

Pokud se na vás nepřátelský tým chystá dostat kapku, přátelský hlas ve Wraithově hlavě vám dá vědět. Může být složité rozlišovat mezi tímto a Comms vašeho týmu, ale.

Taktická schopnost Wraithů vám umožňuje procházet prázdnotou bez poškození, což znamená.

Je to šikovný nástroj k uzavření mezery v druhém týmu, pokud jste vyplenili dobrou brokovnici. Nebo, pokud jste něco jako já, ocitli jste se ve složité situaci a musíte ji odtamtud vychovávat.

 • Konečná schopnost: Rozměrový trhlin

Rozměrový Rift umožňuje Wraithovi vytvořit portál na mapě a dává členům vaší strany (a nepřátelské jednotky) rychlejší způsob cestování najednou.

Nyní, když máte krátký přehled o každé postavě Apex Legend, je čas vidět, jak se hodí do vašeho týmu. Máme zde seznam úrovně vrcholu legendy a míry výběru každé legendy, abyste věděli, kdo je právě teď přemožen a koho byste se měli vyhnout. Pokud hledáte jiné hry, můžete si vyzvednout a přitom udržovat svou peněženku šťastnou, podívejte se na tyto další hry Battle Royale, z nichž mnohé můžete hrát zdarma. Nebo, pokud vám Apex Legends dal chuť týmové práce, dobyjte nové světy do nejlepších kooperačních her na PC.

Paul Kelly, spisovatel průvodců v PCGamesnu, se obvykle nachází PK a čeká na respawn časovač v League of Legends, visí kolem hospody v Baldur’s Gate 3, nebo se probojuje přes usazené systémy ve Starfield. Miluje toast, i když to způsobuje, že se cítí trochu nemocný. Máslová dobrota vyhrazuje těžkou daň, kterou je ochoten zaplatit.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Apex Legends: Každá hratelná legenda, hodnocená

Apex legendy je jednou z nejpopulárnějších her Battle Royale na světě a vyžaduje jen několik pokusů. Vysoká úroveň polského, vynikajícího pohybu, velké množství zbraní a plné obsazení 20 fascinujících postav s překvapivě hlubokými příběhy jsou skvělé důvody k hraní. Ale s tolika postavami, které mají hrát, je těžké rozhodnout, kdo je nejlepší. Tento seznam běží dolů, kdo považujeme za nejlepší a nejmocnější hratelné legendy Apex legendy . Všechny tyto postavy jsou skvělé ve správné situaci, ale některé jsou skvělé bez ohledu na to, kdy a kde jsou.

Od spuštění se změnilo mnoho věcí Apex legendy , ale existují dvě konstanty: R-301 a Wraith. Tato zbraň je vždy na vrcholu seznamů úrovně, stejně jako Wraith. Stejně jako ona nebo nenávistná, Wraith dominuje Apex Meta od začátku díky její malé velikosti a rozmanitosti schopností, které jí umožňují uniknout situacím a detekovat nepřátele, kteří vás sledují.

Pathfinder na začátku jistě získal nejvyšší místo, ale po několika nerfách už Pathfinder už není tak neuvěřitelný. Přesto, druhé místo v tomto žebříčku. Tam může být určitá osobní zaujatost, ale houpání kolem mapy, protože Pathfinder je vzrušující a umožňuje vám přemoci týmy, ale skákat dovnitř a ven z boje, aby se podle toho uzdravil a bojoval. Pathfinder může stále zničit nepřátele svou vynikající mobilitou, když je spárován s legendární helmou.

Valkyrie prostě funguje. Její trysky jí umožňují, aby zůstala ve vzduchu po dobu překvapivého času. Ve vzduchu se nemůže pohybovat příliš rychle, což z ní činí snadný cíl, ale mobilita, kterou jí dává, je úžasná, stejně jako schopnost spatřit nepřátele z dálky. Její konečná schopnost může také snadno doprovodit celý váš tým někde bezpečnější uprostřed bitvy, což z ní činí skvělou volbu.

Nejnovější legenda představená v Apex Legends Season 13, Newcastle pravděpodobně potřebuje Nerf. Tak je dobrý. Je snadno schopen skočit do bitvy a chránit svůj tým uprostřed ničeho tím, že postaví neproniknutelnou zeď a dává Gibraltara k hanbě. Kromě toho byly léčebné schopnosti Lifeline několikrát nerfinovány a její schopnosti byly v podstatě dány Newcastlu. Nyní může oživit spojence, zatímco je přetáhne do krytu, a to vše, co je pod pokrytí svého dronového štítu. Toto je druh podpůrné legendy, která vás může dostat na vrchol desky.

Sada schopností Octane je jednoduchá a efektivní. Může běžet opravdu rychle a může přivést skokovou podložku, aby se dostal vzduch, rychle se pohyboval a pomohl týmu jít s ním. Jak jsme řekli, jednoduché a efektivní. To vše funguje ve váš prospěch, protože tento jednoduchý herní styl je snadno pochopitelný a stále neuvěřitelně solidní proti téměř všem ostatním legendám. Obětujete malé množství zdraví za výbuch rychlosti, a to se v průběhu času pomalu regeneruje. Vůbec není špatný obchod.

Ashova taktická schopnost jí umožňuje svázat nepřítele a upravit poškození dvojitého štítu a trhat je na kousky – ideální pro ty otravné, rychlé legendy. Je také fantastická pro lov nepřátelských týmů-může použít Deathboxes k nalezení, kde je vrah, a konečná schopnost fázového porušení rychle roztrhne jednosměrné portál vůči vašim nepřátelům.

Apex-Legends-Vantage (1)

S netopýrem na rameni a důvěryhodnou odstřelovací puškou v ruce je legenda pro sezónu 14 na dobrý začátek. Jak je uvedeno v jejím náhledu postavy, má spoustu triků na rukávu, které ji dělají smrtící. S její pálkou, Echo, po boku může vyhledávat nedaleký terén a rychle se přesunout do výhodné pozice. Její Ultimate označuje nepřátele a nechala Vantage i její spoluhráče zvýšit poškození cíle, což způsobuje efektivní popravy.

Lifeline žije až do svého jmenovce a když je ve vašem týmu, můžete cítit mnohem bezpečnější. Bohužel, mocný Shield Revive Shield již není v Arsenalu Lifeline, ale místo toho může hodit doc drone, aby oživil a uzdravil svůj tým, zatímco pracuje na boji proti nepříteli.

Pojistka je skvělá při způsobující chaos. Vplížit se do netušícího týmu a pojistka je úžasná. Dokáže rohové a pasti týmy, které jsou venku s jeho konečným, otevírajícím prsten ohně nebo mohou střílet shlukové granáty – následované skutečnými granáty – při vysokých rychlostech a vzdálenosti a ničí nepřátele, kteří se snaží skrýt uvnitř.

Apex Legends Catalyst

Nová legenda sezóny 15 je Catalyst, první trans -žena hry a jedinečný archetyp „Techno Witch“, který se jí podaří odlišit od zbytku obsazení. Tým v Respawn spolupracoval s LGBTQ Charity GLAAD na navrhování její postavy a navíc má k dispozici některé mocné schopnosti, když v našem rozhovoru pro katalyzátor nastiňujeme několik mocných schopností.

Obranná těžká váha, Gibraltar je skvělý v různých situacích. Možná našel svůj pravý pult v Mad Maggie, ale proti každé jiné legendě je velmi těžké proniknout. Silný štít paže udržuje Gibraltar zdravý déle než jakákoli jiná legenda a ve špatné situaci může štít kupole zachránit den. Pokud je to jeden na jednom, Gibraltar vyhraje.

Musíte milovat Horizon. Její přízvuk, její manýry – je krásná. Může být také velmi užitečná v bitvě. Rychlost jejího hrobového výtahu byla brzy znečištěna, ale stále je neuvěřitelně efektivní v úniku ze špatných situací a rychlé získávání výšky. Pěkná alternativa k Pathfinderu, s mnohem nepřátelnějšími konečnými schopnostmi.

All-viditelný, všemocný věšák je více než šťastný, že vystavuje nepřátele, zralý pro přepadení. Jeho zaměření taktického zaměření posílá drony skrz zdi k detekci nepřátel a jeho srdce hledače pasivní doslova přidává do jeho displeje monitor srdečního rytmu. To je mocná kombinace a může učinit ze společnosti Seera nejschopnější legenda Recon.

Rampart je legenda, kterou používáte k obraně bodu – bohužel to není v bitvě Royale super užitečné. Pokud nehrajete jeden z Apex legendy ‘Jiné herní režimy, Rampart není příliš velká, protože její stěny lze snadno sestoupit pomocí granátů. Naštěstí zeď spárovaná s kulometem je skvělá kombo a může se rozdrtit prostřednictvím nepřátel, kteří vás nevidí přicházet.

Nejnovější záplata vlastně zabavila krypto, takže byste ho mohli velmi brzy vidět na řady po řadách. Crypto je skvělá legenda Recon, která je schopna použít svůj dron k skauta velkou vzdálenost a snadno najít nepřátele rozptýlené po mapě. Zvláštní vhled může být neocenitelný v bitvě, protože také můžete nechat drona, aby se vznášel na místě a zvýraznil nepřátele, když je vybíráte.

Loba je obchodník. Její konečné schopnosti se často dobíjí a lze ji použít ke zvednutí všech cenných předmětů v nedaleké oblasti. Získáte dvě cenné předměty a tolik munice, kolik chcete, díky čemuž je Loba úžasným partnerem pro tým-šťastný tým. Bohužel, Lobaova taktická schopnost je v současné době rozbitá, což z ní dělá … špatnou.

Bangalore je trochu jako pojistka, ale méně urážlivá. Ne osobním způsobem, pokud jde o bitevní taktiku. Bangaloreovy kouřové granáty se mohou vyvolat stejný zmatek jako granáty Cluster Fuse, ale mohou také doplnit tým se věštcem, kryptem nebo Bloodhoundem neuvěřitelně dobře. Plus její konečnou palbou je v podstatě Mad Maggieho demorační míč, ale efektivnější.

Podívej, kdo to je. Mad Maggie je nová útočná legenda a má slušnou sadu nástrojů. Jak již bylo zmíněno, její vzpoura je přirozeným pultem Gibraltarova kupolového štít. Je také velmi užitečná s brokovnicí. Ale pokud nejste vážný fanatik brokovnice, je třeba vybrat lepší legendy než Mad Maggie.

Totem Revenant’s Death je skvělý, jeho krčila rychlost pohybu je v pohodě a jeho posilovaná stoupající zdatnost je vynikající. Ale ty nejsou tak užitečné, jak byste si mysleli. Totem smrti může opravdu přemohnout nepřátelský tým ve správné situaci, ale mimo správnou situaci se může stát břemenem.

Je mi líto fanoušků Bloodhound. Jeho skenování je skvělé, stejně jako jeho konečná aktivace schopností – opět ve správném scénáři. Bloodhound může být nejvyšší legendou ve správném skladbě týmu, ale pokud musíte záviset na svých vlastních dovednostech, neměl by být vaším první volbou.

Jak čas pokračoval, žítavost se stala méně a méně zlý. Určitě se nechcete setkat s chodbou plnou jeho pastí, když na útěku z prstenu.

Mirage je pánem rozptýlení. Škoda, že tato rozptýlení může být docela předvídatelná, jakmile z nich uvidíte dost. Mirage je velmi skvělá legenda a musíte milovat jeho swagger, ale pokud jde o jeho bojové dovednosti….

Omlouvám se, Wattson, milujeme tě draho, ale tak je to. Wattson je jedinečná legenda, která je skvělá pro obranu bodu – do bodu, to je. Její Ultimate, který uzdravuje přátelské štíty a blokuje příchozí projektily, je skvělé, ale zřídka má v rychle se rozvíjející hře jako Apex legendy – Pokud nejste konkurenceschopným hráčem ve scénáři posledního prstenu, to je. Ani pasivní štít Regen vás teď nemůže zachránit, Wattson, promiň. Napsal Dave Aubrey jménem GLHF.

Seznam

Seznam úrovní zbraní Apex Legends: Každá zbraň se umístila

Zobrazit 7 položek