Apex Legends: Mad Maggie schopnosti, strategie a týmové kompozice, Apex Legends Mad Maggie schopnosti | PCGamesn

Apex Legends Mad Maggie schopnosti

Komiks Armageddon zpět v sezóně 8 odhalil, že Maggie a pojistka smířily své rozdíly. Fuse vysvětluje, jak našel nový domov v rámci herních her, Maggie se s tím vyrovnává a odpustí mu, že opustil Salvo. Poslední panel komiksu ukazuje, že Maggie padá na její zjevnou smrt, ale zdálo by se, že to byl nesprávný směr spisovatelů.

Apex Legends: Mad Maggie schopnosti, strategie a týmové kompozice

Apex Legends Season 12: Defiance spustil se a máme všechny šťavnaté podrobnosti o tom, co bylo přidáno spolu s poznámkami o náplasti sezóny 12. Ale právě teď tu nejsme tady, místo toho se zaměřujeme na Mad Maggie, zbrusu nová hratelná legenda přidaná do hry v poslední sezóně. Mad Maggie je bývalá přítelkyně Fuse a novějším soupeřem. Když byla pojistka představena jako forma pomsty, vyhodila část King’s Canyon. V této příručce rozebíráme všechny schopnosti Mad Maggie, nejlepší legendy, s nimiž se s nimi spáruje v týmu, a strategie, které byste měli použít k vítězství s touto výbušnou legendou.

Pasivní schopnost – Warlord’s Ire

Pasivní schopnost Mad Maggie se nazývá Warlord’s Ire a má pro Maggie dva drobné bonusy. První je, že dočasně zdůrazníte nepřátele, které poškodíte – budete je moci vidět skrz zdi po velmi krátkou dobu, což vám umožní pronásledovat a zjistit, kde se skrývají. Druhá schopnost je však mnohem chladnější a umožňuje vám pohybovat se rychleji pomocí brokovnice. Zní to jednoduše, ale tato schopnost ve skutečnosti odstraňuje všechny tresty pohybů za držení zbraně, pokud je to brokovnice. To znamená, že místo toho, aby při běhu po celém světě při rychlosti probíhala všechny své zbraně. Spojte to s novým kinetickým podavačem míru, který hop nahoru a Maggie se bude cítit velmi mocně.

Taktická schopnost – Riot Drill

Riot Drill je Maggieho taktická schopnost a jak název napovídá, musíte být trochu taktičtější o tom, jak jej používáte. Riot vrták zapadne na povrch a střílí látku podobnou termitu přímo přes cokoli, na co je připojeno. To proniká tlustými stěnami a dokonce i Gibraltarovým kupolovým štít. To se nejlépe používá, když se vás nepřátelé pokoušejí přiblížit – místo toho, abyste se k nim pohybovali, můžete je vyděsit z krytu. To je v podstatě jako být schopen hodit termitový granát přes zeď. Jen si uvědomte, že jeho zahájení na podlaze nebo u nepřítele nic nedělá.

Ultimate schopnost – Wrecking Ball

Ultimate schopnost demový míč dělá přesně to, co říká na plechovce. Mad Maggie nechá to trhat jako beyblade a bouří vpřed, zatímco skáká doleva a doprava. Může se odrazit zdi v budovách a v chodbách – kde je obzvláště smrtící – a vybuchne, když je poblíž nepřátel. Jako bonus, ať už je kdekoli skáká, ponechává rychlostní podložku – doslova sklouzne na zemi, která zvýší vaši rychlost, pokud se na ně projdete.

Týmové skladby pro Mad Maggie

Pokud jde o týmové skladby, Maggie je na trochu trapném místě. Abych byla dokonale tupá, je to docela standardní útočný charakter, podobně jako Bangalore a Octane. Všechny tři z těchto legend se specializují na přiblížení nepřítele a pokryjí váš přístup. Octaneovy skokové polštářky jsou rychlé, ale mohou být fatální, Maggieho demorační koule je efektivní ve vybraných situacích, zatímco kombinace Bangalore o kouřových granátech a valivé maximální schopnosti z ní činí mnohem lepší volbou pro tento druh role. Přesto byste neměli slevu Mad Maggie. Zatímco její arzenál není obecně vhodný pro týmovou hru, může to být efektivní jednotka na útoku na blízkost a určitě stojí za použití, pokud se snažíte tyto výzvy vyčistit brokovnice. Protože nemá žádné vlastní pohybové schopnosti kromě konečné schopnosti, může být spárování s mobilní jednotkou, jako je Octane, Pathfinder nebo Wraith. Je ironií, že řada schopností Fuse z něj dělá další dobré párování pro Mad Maggie, protože její taktická schopnost může vyplavit nepřátele, než se schopnosti Fuse přemohly a dezorientovaly je, jak se objeví.

Mad Maggie Strategies

Jak je uvedeno ve skladbách týmu, Mad Maggie je poměrně základní útočná legenda, ale existuje spousta strategií, které může použít a zneužívat. Samozřejmě její bonus za pohyb brokovnice a kinetický krmítko sezóny 12 objasňují, že použití míru s ní může skončit pouze dobrými výsledky, ale její demoliční koule konečná schopnost je jediná věc, kterou musí dovolit, aby byla mobilní. Výsledkem je, že Mad Maggie je legenda, která ukazuje její silné stránky nejlépe, když je v vnitřním prostředí, kde se může rozvíjet jak demorační koule, tak její zvýšená rychlost pohybu brokovnice. Nechcete být chyceni otevřeně jako Mad Maggie, protože vyhýbavé manévry jsou v této situaci vše, co můžete udělat. Tím, že zůstaneme uvnitř a pracujete s mobilní jednotkou, kromě další útočné legendy, aby se přestěhovala venku, může být Mad Maggie mocným přínosem. Vrták nepokojů může proniknout do místa, kde se nepřátelé skrývají uvnitř, kromě děsivých nepřátel pryč odkudkoli se můžete skrývat. Hlavní věc, na kterou je třeba dávat pozor, je to, že Maggie opravdu nedělá dobře, když se věci dostanou špatně – pokud se pohybuje hybnost a ocitnete se na špatném místě, budete potřebovat spojence, aby vás z toho vytáhli, takže se držte blízko k to tvůj tým. Napsal Dave Aubrey jménem GLHF.

Seznam

Seznam úrovní zbraní Apex Legends: Každá zbraň se umístila

Zobrazit 7 položek

Apex Legends Mad Maggie schopnosti

Apex Legends Mad Maggie schopnosti: Mad Maggie běží směrem k fotoaparátu, když bomby zacílí na zemi

Chcete se dozvědět více o schopnostech Mad Maggie v Apex Legends? V roce 2021 se zvýšila úroveň výkonu pro nové legendy, přičemž každá postava vydělala vyšší míru výběru než jejich protějšky do roku 2020. Od Valkyrie, který může létat kolem mapy, až po schopnost Seera sledovat srdeční rytmy svých nepřátel, nejnovější legendy nadále vznášejí ante.

Mad Maggieho schopnosti může způsobit škody prostřednictvím nepřátelských štítů, což jí dává jedinečnou příležitost změnit meta. Nejnovější video „příběhy z Outlands“ se zaměřuje na Mad Maggie během jejího soudu za spáchání mnoha zločinů. Před tímto videem existovalo spousta důkazů, které naznačovaly, že Mad Maggie přichází na Apex Legends – ano, stejná Maggie, kterou jsme viděli zemřít v Fuseově odhalení přívěsu v loňském roce. Zdá se, že nejlepší přítel Fuse má nějaké nedokončené podnikání, aby se usadil ve hrách Apex.

Mad Maggie nemusí být nejlepší postavou na našem seznamu úrovní vrcholů apexových legend, ale může v budoucnu obdržet několik buffů, aby změnila své bohatství. Zde je vše, co potřebujete vědět o schopnostech Mad Maggie v Apex Legends.

Apex Legends Mad Maggie

Backstory Mad Maggie pochází z příběhů z videa Outlands, které se zaměřilo na její vztah s Walterem „Fuse“ Fitzroy. Pár vyrostl společně na Salvo, planetě známé pro své odborné znalosti v oblasti výbušnin a balistiky. Přívěs objasnil, že Maggie má připoutanost ke Salvo a jeho obyvatelům, zatímco pojistka nemá zájem o nikoho kromě sebe.

Po desetiletích spolupráce na žoldnéřském zaměstnání se Maggie berou laskavě do zpráv o Fuse, když odhalí, že se připojí k Apex Games. V vzteku se Maggie pokouší zabít pojistku pomocí svého zlatého granátu, ale dokáže jen odstranit ruku. Když pojistka debutovala jeho vrcholové hry, Maggie vyhodila velké kousky Kings Canyon v akt pomsty.

Thumbnail YouTube

Komiks Armageddon zpět v sezóně 8 odhalil, že Maggie a pojistka smířily své rozdíly. Fuse vysvětluje, jak našel nový domov v rámci herních her, Maggie se s tím vyrovnává a odpustí mu, že opustil Salvo. Poslední panel komiksu ukazuje, že Maggie padá na její zjevnou smrt, ale zdálo by se, že to byl nesprávný směr spisovatelů.

Po návštěvě pojistky se Maggie rozhodla jít zpět do Salvo, aby protestovala s aliancí Syndicate Aliance. To vede do příběhů z Outlands – „soud“, který se zaměřuje na Maggie, když je odsouzena k smrti za své zločiny. Okamžiky předtím, než se popravčí chystají odstranit Maggie, soudce se říká, že popravu byl odvolán MR. Silva, generální ředitel společnosti Silva Pharmaceuticals. Místo toho je Maggie přivedena do Outlandu, kde je nucena soutěžit ve hrách Apex.

Apex Legends Mad Maggie schopnosti

  • Warlordův IRE (pasivní) – Jakékoli nepřátelé šílené škody Maggie jsou dočasně zvýrazněny a ona se pohybuje rychleji, zatímco drží brokovnici
  • Riot Drill (taktický) – Spusťte vrták, který hoří skrze struktury a štíty
  • Wrecking Ball (Ultimate) -Uvolněte míč, který vypálí polštářky a vybuchne poblíž nepřátel. Pomocí rychlostních polštářů pronásledujte své nepřátele, zatímco je vaše konečné sledování sleduje

A to je vše, co je třeba vědět o schopnostech Mad Maggie v Apex Legends. Nezapomeňte se podívat na náš průvodce Skins Apex Legends, abyste zjistili, jaké legendární kůže jsou k dispozici pro vaše oblíbené postavy.

Christian Vaz v západním Londýně, narozený a vychováván, Christian tráví většinu svých dnů hraním her jako Elden Ring a Genshin Impact. Najdete ho také prozkoumat vesmír ve Starfieldu a cvičit komba v Street Fighter 6.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.