Apex Legends Season 13 Datum vydání, přívěs a nová legenda odhalila | VGC, všechno přichází v Apex Legends Season 13: New Legend Newcastle, hodnocená reloaded, více – Dexerto

Všechno, co přichází v Apex Legends Season 13: Nová Legenda Newcastle, Recovered, více

Respawn Entertainment

Apex Legends Season 13 Datum vydání, přívěs a nová legenda odhalena

Electronic Arts oznámila podrobnosti o Apex Legends Season 13 před jeho vydáním příští měsíc.

Nová sezóna obsahu s názvem „Spasitelé“ a nastavená na spuštění 10. května, představuje nejnovější hrdina Apex Legend, Newcastle.

“Když monstrózní zvíře zaútočí na Storm Point, nová legenda Newcastle skočí do roztržení, aby chránila a inspirovala své kolegy legendy: protože to je to, pro co jsou hrdinové,” přečte si popis pro přívěs Spasitele, který je viditelný níže.

EA řekl, že Spasitelé také představí přepracovaný systém, který odměňuje týmovou práci a dovednost.

Minulý měsíc byl z vývojového sestavení údajně úniku obsahu nového apexového legendy za dva roky. Zdánlivě odhalil devět nových legend, mapu „rozděleného měsíce“, plus čerstvé zbraně a dědictví.

Uniklé legendy byly vedení, Scryer, Caliber, Jester, Phantom, Vantage, Uplink, Catalyst a Newcastle, z nichž poslední byla nakloněna jako první pro vydání vzhledem k relativně úplnému stavu znakového modelu.

Příbuzný

Apex Legends ‘Další 9 hrdinů a nová mapa zdánlivě unikla

Zdá se, že videa odhalují dlouhodobé plány pro střelce Respawn

Apex Legends Season 12, Defiance, spuštěna v únoru, představení Mad Maggie a omezenou časovou nadvládu s názvem Control.

V březnu byly vydány dlouho očekávané verze PS5 a Xbox Series X/S Legends. Mezi upgradované verze hry patří řada nových funkcí, včetně nativních 4K a HDR.

Všechno, co přichází v Apex Legends Season 13: Nová Legenda Newcastle, Recovered, více

Apex Legends Spasitelé

Respawn Entertainment

Sezóna 13 Apex Legends nebo Spasiors je konečně na obzoru a je připravena přinést novou legendu Newcastle, zařazeno na načtení, změny mapy Storm Point a samozřejmě nový bitevní pas.

Zatímco sezóna 12 Apex Legends udržovala Playerbase zaneprázdněnou po dobu tří měsíců, pozornost komunity je nyní pevně stanovena v sezóně 13.

Po týdnech čekání Respawn konečně odhalil veškerý obsah, který přichází do vrcholových legend Spasitele, a lze říci, že má komunitu na okraji jejich křesel.

Článek pokračuje po reklamě

Když se Newcastle připravil na seznam, nový a hrozivý Poi byl přidán do Storm Point a těžce požadovaný přepracování na hodnocení, Respawn se určitě snaží vyrazit z parku se sezónou 13.

Článek pokračuje po reklamě

Obsah

  • Apex Legends Season 13 Datum vydání
  • Apex Legends Season 13 Trailer
  • Sezóna 13 Nová legenda: Newcastle
  • Sezóna 13 zařadila se
  • Změny mapy sezóny 13 Storm Point

Kdy začíná sezóna 13 Apex Legends?

Apex Legends Jackson

Apex Legends Spasitelé se žijí 10. května.

Respawn konečně odhalil v přívěsu Saviors Gameplay, že sezóna 13 Apex Legends dorazí 10. května 2022.

Apex Legends Season 13 Trailer

Devs konečně poskytl hráčům první pohled na změny mapy přicházející do Storm Point a Newcastle’s Schopnosti v nejnovějším přívěsu.

Článek pokračuje po reklamě

Sezóna 13 Nová legenda: Newcastle

Apex Legends Newcastle

Newcastle je Bangaloreův bratr Jackson.

Jak se očekávalo, nová legenda přicházející do Outlands u Spasitele bude Bangaloreův bratr Newcastle.

Ačkoli v březnu byla kolem hlavního úniku určitá podezření, ukázalo se, že jsou pravdivé a teasery v polovině dubna více či méně potvrdily, že bude nejnovějším přírůstkem do seznamu.

  • Přečtěte si více:Aceu požaduje, aby „Bustd“ Valkyrie byla nerfinována v Apex Legends

Zatímco Respawn dosud nastínil svou přesnou soupravu, během traileru Gameplay Trailer používá Newcastle všechny schopnosti úniku, takže lze říci, že jsou relativně přesné a shodují se jeho stylem jako defenzivní legendu.

Článek pokračuje po reklamě

Příbuzný:

Nejlepší hry zdarma ke stažení a přehrávání na PC, PS5, Xbox nebo Nintendo Switch

Článek pokračuje po reklamě

Pokud se chcete dozvědět více o Newcastlu a jeho schopnostech směřujících do sezóny 13, zvažte prohlédnutí našeho vyhrazeného centra pro obrannou legendu.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice

Sezóna 13 zařadila se

Ve svém blogu potvrzující zahájení Spasitele Apex Legends Respawn odhalil, že hodnocené reloadded bude představeno v sezóně 13.

Toto bude pravděpodobně úplné přepracování hodnoceného systému, který přidá sadu silně požadovaných funkcí. Dosud však nebyly o přepracování sdíleny žádné podrobnosti, takže je nemožné znát přesné plány Dev.

Článek pokračuje po reklamě

Jediné, co odhalili, je, že nový režim se více zaměřuje na odměňování hráčů za týmovou práci a dovednosti: „Vzestup a propadne řadami společně v přepracovaném zařazeném systému, který odměňuje týmovou práci a dovednost.“

Článek pokračuje po reklamě

Změny mapy sezóny 13 Storm Point

Apex Legends the Downded Beast

Šelma byla poražena v přívěsu Spasiors.

Sezóna 13 je připravena představit zbrusu nový POI do Storm Point ve formě sestřeleného zvířete. Tento neuvěřitelně jedinečný POI je zasazen do jatečně upraveného těla stvoření z Mrtvého moře z přívěsu Spasitele a je plná kořisti.

Článek pokračuje po reklamě

Zbrojnice IMC se na tropické mapě objevily nejen a zahrnuly mini-událost, kde hráči budou muset v 60sekundové období eliminovat co nejvíce přízrak.

Na oplátku obdrží konkurenti inteligentní košské koše, které je odměňují na míru na míru, které vyhovují jejich současnému načtení.

Prozatím to je vše, co víme o sezóně 13 Apex Legends, ale s aktualizací jen několik týdnů odtud dostaneme v blízké budoucnosti mnohem více informací od respawn.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

  • Přečtěte si více:Respawn odhalí, proč je Apex Legends Rank Gap v dohazování „plně zamýšlena“

Ujišťujeme vás, že toto rozbočovač budeme informovat o všech nejnovějších informacích, jakmile je zavedeno devs.

Nezapomeňte se podívat na Alphaintel pro všechny nejnovější zprávy a aktualizace Apex Legends.