Apex Legends zvýší omezení úrovně na 500 a rozdá další odměny od příštího týdne, jak zjistit počet balíčků Apex Legends, které jste otevřeli – Dot eSports

Jak zjistit počet balíčků apexových legend, které jste otevřeli

Zde je, jak používat Vrchol Kalkulačka zabalí a odhaduje, kde se nacházíte na cestě dědictví.

Apex Legends posílí svou úroveň čepice na 500 a rozdá další odměny od příštího týdne

Apex legendy

Pokud jste pravidelným hráčem apexových legend, pravděpodobně jste už dávno zasáhli čepici úrovně hry, ale od příštího týdne budete mít před sebou velkou novou výzvu, protože maximální úroveň se zvyšuje ze 100 na 500. Respawn také zvyšuje, jak rychle to rozdává odměny – nyní vám cesta na úroveň 100 vydělá 59 balíčků Apex (místo 45) a výlet až na úroveň 500 vám bude činit celkem 199 balíčků. Existují také nová kouzla zbraní, která mají být získána na každých 100 úrovních milníku.

Související příběh Star Wars Jedi: Survivor New Video Preview představuje intenzivní boje a další

  • Úroveň 2 – 20: Jedna balení každé úrovně (celkem 19 balíčků Apex)
  • Úroveň 22 – 300: Jeden balíček každé dvě úrovně (celkem 140 Apex Pack)
  • Úroveň 305 – 500: Jeden balíček každých pět úrovní (celkem 40 Apex Pack)
  • Budete i nadále vydělávat 600 žetonů legend na úroveň a na 18 000 xp na úrovni 500

Apex Legends je nyní k dispozici na PC, Xbox One a PS4. Zvýšení úrovně omezení a změny progrese vstoupí v platnost 3. prosince.

Jak zjistit počet balíčků apexových legend, které jste otevřeli

Určete, jak blízko jste, abyste získali ten prestižní dědictví.

Obrázek přes Respawn Entertainment

Vědět, kolik Vrchol Balení, které jste otevřeli Apex legendy je klíčem k tomu, abyste věděli, jak blízko se odemknete zbraň dědictví nebo prestižní kůži. A naštěstí existuje šikovná kalkulačka, která vám pomůže.

Je tu malá šance dědictví střepy klesne v každém pravidelném Vrchol Pack, ale všichni hráči jsou zaručeni, že dostanou dědické střepy, se kterými mohou odemknout dědictví nebo prestižní kožní sadu, když otevřeli 500 balíčků Apex (systém někdy nazývaný „ochrana proti smůlu“). A pokud chcete vědět, jak blízko jste k tomuto číslu Magic 500, máte štěstí.

Dříve zmíněná kalkulačka vytváří pouze odhad, ale dává vám představu o tom, jak daleko musíte jít, dokud nedostanete ty dědičné střepy.

Zde je, jak používat Vrchol Kalkulačka zabalí a odhaduje, kde se nacházíte na cestě dědictví.

Kolik Vrchol Balení jsem se otevřel?

Nejlepší způsob, jak zjistit, kolik balíčků jste se otevřeli Apex legendy je jít do Vrchol Kalkulačka balíčků a zadejte úroveň vašeho účtu. Pro podrobnější průvodce krok za krokem postupujte podle těchto kroků:

  1. Navigovat do Apex Legends Status ‘Vrchol Kalkulačka balíčků.
  2. Jednou tam, Zadejte úroveň svého účtu v odpovídajícím poli kalkulačky. Toto číslo najdete nad hlavou v Vrchol lobby, když nejste ve frontě a máte vybrán ne-hodnocený režim. Je to také na úrovni odznaku, který se ve výchozím nastavení objeví na vašem banneru (pokud jste tento odznak vyměnili).
  3. Pokud chcete vše zadat, můžete Zadejte počet vydělaných balíčků Twitch Prime a kolik jste si zakoupili.
  4. Jakmile vložíte úroveň účtu, Kalkulačka automaticky generuje, kolik balíčků Z těchto úrovní jste vydělali.

Například, pokud je úroveň účtu 200, zadali byste to do kalkulačky a počet otevřených balíčků by byl 109 nebo asi 21.8 procent z celkového počtu. Kalkulačka vám také dává počet balíčků až do zaručeného dědictví, které by v tomto případě bylo 391.

Použití Apex Packs Calc k určení, kolik balíčků vás

S použitím úrovně vaší bitevního průsmyku, abyste zjistili, kolik Vrchol Balíčky, které jste otevřeli

Můžete také zadat svou úroveň bitevního průsmyku pro každou sezónu a poznamenat, zda jste zakoupili prémiovou bitevní průkaz pro každou z nich. Všechna data webu jsou aktuální od sezóny 17.

Chcete -li zjistit, jakou úroveň bitevního průchodu jste dosáhli v minulých ročních obdobích, budete muset:

  1. Vydejte se do sekce banneru jakékoli legendy na kartě Legenda a najděte odznak pro tuto sezónu. Číslo na odznaku je úroveň, kterou jste dosáhli. Roční období jsou uspořádána ročně na kalkulačce, takže přejděte dolů, abyste našli všechno.
  2. Jakmile znáte číslo odznaku, Zadejte číslo do správné sezóny, a vygeneruje to, kolik balíčků jste tuto sezónu vydělali. Pokud jste v této sezóně zakoupili bojový průkaz, nezapomeňte zaškrtnout políčko.

Jiné způsoby, jak vidět, kolik dalších Vrchol Balíčky, které jste otevřeli

Existuje také možnost zadat kolik Vrchol Balíčky, které jste si zakoupili z obchodu a záznamů pro události, úkoly a členy Twitch Prime.

Tohle je místo, kde jsem měl největší potíže, protože je velmi obtížné říct, kolik jich Vrchol Balíčky, které jsem si tu a tam koupil v průběhu let. Nejlepší věc, kterou je třeba udělat, pokud jste nezapisovali přesný počet balíčků, je odhadnout, kolik jste si zakoupili nebo obdrželi prostřednictvím některých z těchto dalších metod. I když jsem to neuhodl úplně správně, podařilo se mi přesně zjistit, kdy jsem se blížil k zasažení 500 balíčků otevřených.

Jakmile jsou všechny informace přidány do kalkulačky, můžete získat hrubý součet počtu apexových balíčků, které jste otevřeli přidáním všech čísel, protože to vám poskytne odhad celkové částky Vrchol Balíčky, které jste otevřeli během herního času.

Pro ty, kteří mají jednorázové příjmy, to pravděpodobně neznamená, že pokud jste již plánovali koupit tunu balení. Ale pokud máte rozpočet a přibližujete se 500 za dědictví, možná budete chtít odložit nákup více a jít na lepší nabídky, jako jsou balení, které můžete vydělat z bitevního průsmyku nebo pokladů.

Také se resetuje ochrana smůly pokaždé, když odemknete dědické střepy. Takže kdykoli otevřete střepy dědictví, bude toto 500 číslo efektivně resetováno na nulu. Poznamenejte si, kdykoli se to stane, abyste mohli přesně sledovat, kolik balíčků musíte jít, než znovu zasáhnete 500 nebo obdržíte další sadu dědických střepů.

Emily je spisovatel zaměstnanců pokrývající Apex Legends, Overwatch, Pokemon a General Gaming for Dot Esports. Mezi její další předpisy patří digitální trendy, výkřik obrazovky a GameSpew. Pracuje také jako narativní návrhářka ve hrách. Spojte se s ní na Twitteru @thepokeflUte.