Apex legendy by mohly v budoucnu zpomalit vydání nových postav | VGC, Apex Legends – Ballistic New Character Details and Fanties

New Apex Legends Character Ballistic je hlavně o zbraních

V nadcházející sezóně obsahu s názvem „Spasitelé“ a nastavené na spuštění 10. května zahrnuje některé významné změny nejnovější mapy hry, Storm Point.

Apex legendy by mohly v budoucnu zpomalit uvolnění nových postav

Vývojář respawn uvedl, že studio by mohlo zpomalit rychlost, jakou jsou nové postavy Apex Legends vydány v budoucnu.

Od vydání hry v roce 2019 představila každá nová sezóna obsahu novou hratelnou legendu.

Ale designér vedoucí postavy Respawn Devan McGuire řekl Dexerto, že studio může dosáhnout „bodu zlomu“, kde už není možné nebo dobré pro rovnováhu hry pokračovat v tomto vzoru.

Čím větší je počet legend, tím těžší je, aby byly „jedinečné, aniž by byly přemoženy, nebo příliš výklenek“, vysvětlil, vysvětlil.

“To, zda tento vzorec pokračuje nebo ne, je pokračující diskuse a nemusí se to změnit, ale nechceme nasytit bazén [legend].“

V březnu byl obsah New Apex Legends v hodnotě více než dva roky údajně propuštěn z vývojového sestavení. Zdánlivě odhalil devět nových legend, mapu „rozděleného měsíce“, plus čerstvé zbraně a dědictví.

Uniklé legendy byly vedení, Scryer, Caliber, Jester, Phantom, Vantage, Uplink, Catalyst a Newcastle, z nichž poslední byla nedávno potvrzena jako nový hrdina sezóny 13.

Příbuzný

Apex Legends ‘Další 9 hrdinů a nová mapa zdánlivě unikla

Zdá se, že videa odhalují dlouhodobé plány pro střelce Respawn

V nadcházející sezóně obsahu s názvem „Spasitelé“ a nastavené na spuštění 10. května zahrnuje některé významné změny nejnovější mapy hry, Storm Point.

Hlavní přírůstky jsou novým bodem zájmu založeným na jatečně upravených tělech obřího monstru a kolem něj a nová minihry PVE zahrnující dlouhornou IMC Armorie.

Související obsah VGC

Generální ředitel EA škádlí „velmi vzrušující“ projekty ve vývoji na respawn

Aktualizace Star Wars Jedi Survivor přidává na konzolách „Solid 60 FPS“, DLSS na PC

Apex Legends Season 18 Změny pomsty podrobnosti, datum spuštění potvrzeno

EA zdánlivě najímá třetí hru Star Wars Jedi

Někdy publikujeme přidružené odkazy na VGC. Další informace naleznete v našich zásadách propojení přidružených společností.

 • Vince Zampella
 • Erik Kraber
 • Fairfax ‘Mackey’ McCandlish
 • Richard a. Pekař
 • Todd Sue
 • Todd Alderman
 • Původ
 • PlayStation 4
 • Xbox One
 • Respawn Entertainment
 • Battle Royale
 • Střelec první osoby
 • ESRB Teen
 • Android
 • ios

New Apex Legends Character Ballistic je hlavně o zbraních

Balistic vstupuje do vrcholů legend jako součást aktualizace Arsenalu, přímočaré, ale smrtící postavy, která je o převyšování jeho soupeřů.

Apex Legends Arsenal Ballistic Character

Obrázek: Respawn Entertainment

Po mnoha spekulacích Ea a Respawn potvrdili nejnovější postavu, která vstoupila do arény Apex legendy je Balistický, Starší, gentlemanský Gunslinger, který může, jak napovídá jeho jméno.

Přichází k Battle Royale Shooter zdarma jako 24. postavu hry, ale nějak se cítí jako nejjednodušší postava-vlastnost, která možná vyhovuje jeho příběhu jako jeden z nejstarších bývalých konkurentů v beletrii Apex legendy.

Schopnosti Ballistic mu dávají několik jednoduchých výhod, například schopnost držet tři zbraně místo dvou, což hráčům umožňuje lépe diverzifikovat možnosti na bojišti. Má také nástroj, který může rychle přehřát zbraně soupeřů – nechává je neschopné vystřelit zpět, pokud si nejsou opatrní – a jeho konečná schopnost dramaticky zvyšuje opětovné načtení a rychlost pohybu blízkých spojenců a také jim poskytuje nekonečné munici.

Zde jsou oficiální popisy schopností Ballstic:

 • Pasivní schopnost – Sling
  • Co je lepší než dvě zbraně? A co tři? Balistic balí vážné teplo, protože do může uložit třetí zbraň do svého popruhu, na kterou lze přistupovat prostřednictvím inventáře nebo akcí znakového užitku. Slingova zbraň se nemůže připoutat, ale hej, čím více palebné síly, tím lepší.
  • Odpůrci musí udržovat oči odlupované, protože balistická může střílet projektil s průvodcem, který zahřívá zbraně nepřátel, což způsobuje poškození při výstřelu. Whistler může být veden, ale hráči budou muset držet taktickou schopnost, aby se mohl zamknout.
  • Dobrá věc balistická je týmový hráč! Aktivace Tempest poblíž spoluhráčů přidává rychlejší načtení, rychlejší ozbrojená rychlost pohybu a nekonečné munice. Protože balistická je glutton pro módu, Tempest také upgraduje pravou zbraň na zlato.

  Balistika přichází jako součást Arzenál aktualizace pro Apex legendy, který obsahuje nový systém mistrovství zbraní, velmi rozšířený rozsah paleb, který pomáhá tréninku hráče, a změny na mapě světové okraje.

  Jinde v seznamu Respawn Entertainment, studio právě vyšlo Star Wars Jedi: Survivor, titul, který byl přijat docela vřele.

  Edmond Tran

  Edmond je vedoucím editora společnosti Gameshub. Dříve byl na Gamespotu 13 let, kde byl australským editorem a oceněným producentem videa. Můžete ho sledovat @EdMondTran