Araumi Cleansing Defilement Barrier Guide & Sacred Sakuna Cleansing Ritual | Genshin Impact 2.0 – Gamerpillar, jak dokončit posvátný Sakura Cleansing Ritual Part 2: Araumi in Genshin Impact – Redorbit

Jak dokončit posvátný Sakura Cleansing Ritual Part 2: Araumi in Genshin Impact

Otočte se a jděte na východ. Poblíž najdete další totem, jak je znázorněno na obrázku níže, aby byl záře. Jakmile všechny čtyři elektrické totemy září, vraťte se zpět na výchozí místo poblíž stromu připojeného ke věži. Nyní budete mít přístup k bloku pod stromem (viz obrázek 2 níže). Interagujte se stromem a otevírá cestu k vstupu do věže. Vyšplhejte se na věž a skočte dovnitř, kde najdete vzácnou hruď a další hádanku.

Araumi Cleansing Defilement Barrier Guide & Sacred Sakuna Cleansing Ritual | Genshin Impact 2.0

Tento článek ukazuje, jak dokončit „Secret Sakura Cleansing Ritual“ v Araumi. Čisticí rituál vyžaduje zničení bariéry v Araumi, která je také součástí světového úkolu „čisticí deficement“.

Electro Totem Puzzle

V Araumi najdete věž na místě, jak je znázorněno na obrázku níže. Na jižním konci je k věži připevněn strom se dvěma elektrickými totemy v blízkosti (viz obrázek 2 níže). Zasáhněte tomám elektrickým prvkem a totem září.

Nyní jděte za stromem. V blízkosti věže najdete totem s pěti bloky kolem ní. Stiskněte totem v pravém horním rohu třikrát (viz obrázek níže). Díky tomu se zářící část bloků otočí směrem k vám a před elektroelektrem se objeví hrudník (viz druhý obrázek níže). Kořist hrudník a pak zasáhnout totem elektrickým prvkem a nechat ji zářit.

Otočte se a jděte na východ. Poblíž najdete další totem, jak je znázorněno na obrázku níže, aby byl záře. Jakmile všechny čtyři elektrické totemy září, vraťte se zpět na výchozí místo poblíž stromu připojeného ke věži. Nyní budete mít přístup k bloku pod stromem (viz obrázek 2 níže). Interagujte se stromem a otevírá cestu k vstupu do věže. Vyšplhejte se na věž a skočte dovnitř, kde najdete vzácnou hruď a další hádanku.

Věž memento puzzle

Uvnitř suterénu najdete tři sochy Země Kitsune. Otevřete nabídku gadgetů a vyberte memento čočku. Pomocí objektivu Memento pozorujte tři sochy, které způsobí, že se za nimi objeví tři elektro bloky, jak je znázorněno na obrázcích níže. Interakce s těmito třemi bloky otevře cestu a vy spadnete.

Získejte svitku ve tvaru svitku překročením elektro bariéry

Když spadnete do suterénu věže, najdete bariéru zničit. Chcete -li zahájit hádanku, budete potřebovat hůlku ve tvaru svitku, kterou najdete elektronickou bariéru. Pomocí objektivu memento pozorujte sošku Země a za ní se objeví rostlina, jak je znázorněno na obrázku níže. Vyvoláte elektrogranum z rostliny a použijte jej k překročení elektrické bariéry. Za bariérou zaútočte na sochu Fox (viz druhý obrázek níže) s elektrickým útokem a objeví se svitek ve tvaru svitku. Sbírejte oddělení.

Araumi zničí bariérovou hádanku

Když vstoupíte do oblasti puzzle, interagujte se svatyni vpředu a pomocí svitu ve tvaru svitku spusťte hádanku. V místnosti jsou dvě sochy Fox, které musíte pozorovat pomocí memento čočky, aby se objevily svatyně. Jedna liška je za bariérou na pravé straně a druhá na levém rohu místnosti (viz první a druhé obrázky níže).

V místnosti je celkem pět svatyní. Upravte svatyně na sekvence, jak je znázorněno na třetím obrázku níže. Čísla na obrázku níže představují počet křídel nad svatyni. Například, pokud je číslo „2“, znamená to, že musíte svatyni upravit tak, aby se nad ním objevily 2 křídla. Upravte první svatyni na počet 1. Upravte dvě svatyně za bariérou a počítá 2. Upravte svatyně vlevo a na pravé straně místnosti, abyste mohli spočítat 3. Po dokončení hádanky se objeví Ochimusha. Porazte to a dokončete čisticí rituál Sakura.

Tento příspěvek má 6 komentářů

 1. Pingback: Garmin Fenix ​​6
 2. Pingback: สล็อตวอเลท ไม่ มี ขั้น ต่ำ
 3. Pingback: ทาง เข้า Maxbet
 4. Pingback: Jak koupit houby online 18+
 5. Pingback: Procházejte tento web
 6. Pingback: Nejlepší DMT Shop Australia

Jak dokončit posvátný Sakura Cleansing Ritual Part 2: Araumi in Genshin Impact

Pro druhou část čisticího rituálu pojďme do Araumi.

 1. Když dorazíme do Araumi, pokračujte do této rozbité věže. Tohle si stěží můžete nechat ujít. Věž je také obklopena příšerami. Je na vás, pokud byste je chtěli nejprve vyčistit nebo je úplně ignorovat.
 2. Podlaha této věže jsou dveře. Abychom jej otevřeli, musíme použít objektiv na solně.
 3. Jsou tři z nich a pokaždé, když použijeme čočku, za ním se objevují skryté mechanismy.
 4. Interagujte se třemi mechanismy a podlaha se rozpadne.
 5. Vyvolejte elektrograna a okamžitě vyšplhejte dolů směrem k bariéře.
 6. Uvnitř bariéry jsou sochy Fox.
 7. Použijte jakékoli elektro útoky, vaše postava musí aktivovat sochu Fox a získat svitek ve tvaru svitu.
 8. Naproti bariéru je další hádanka, kterou musíme vyřešit. Zkontrolujte, zda je třeba odkazovat.
 9. Vystavte příspěvky pomocí objektivu na somách.
 10. Opět se setkáme s naší samurajským přítelem. Porazit ho, aby očistil oblast.
 11. Po porážce samuraje pojďme prozkoumat oblast. Obrátíme se na naše právo najít dveře se dvěma soudy Seelie a záhadnou stránkou.
 12. První Seelie se nachází plovoucí na stranu pravého sloupu.
 13. Chcete -li se dostat k druhé Seelie, vydejte se směrem k opačné chodbě, dokud nedosáhnete hádanky. Najdete druhou seelie vznášející se nad hádanka.
 14. Nemohli jsme si vzpomenout na přesné kombinace, které jsme udělali, abychom tuto hádanku vyřešili, ale chvíli to trvalo.
 15. Sledujte druhou seelie směrem k soudu Selie a poté komunikujte s mechanismem a otevřete dveře. Venku uvidíte dvě sady schodů. S polovinou z nich ponořené pod vodou. Ponořte se a plavte přes otvor.
 16. Uvidíte další sadu schodů, která vás povede k dalšímu hádanku. Znovu jsme ztratili přehled o tom, jak jsme udělali hádanku, ale to je to, jak by to vypadalo, když by se vyřešilo.
 17. Prozkoumejte oblast a najdete více mechanismů a/nebo hrudníků. Buďte připraveni na zřícenina a další.
 18. Po vyřešení druhé hádanky je voda venku vyčerpána. To pro nás odhalí další dveře.
 19. Uvnitř získáme přístup k majáku trasového bodu.
 20. Prohledejte oblast a najděte tuto hádanku. Začněte na vnější straně a kruhu proti směru hodinových ručiček. Poté se nastěhujte a zakroužkujte ve směru hodinových ručiček. Když každý z nich přecházíte, budou aktivovány dlaždice. (Všimněte si směru šipek na obrázku níže)
 21. Ve druhé komoře najdeme další hádanku. Sledujte šipky a aktivujte každou dlaždici.
 22. Po dokončení interagujte s mechanismem a odhalí skrytý vstup domény.
 23. Samotná doména je jeden obří kus puzzle. Abychom otevřeli hlavní dveře, budeme muset najít tři amulety uvnitř místností.
 24. Jakmile jsou získány všechny tři, vydejte se směrem k hlavním dveřím, abyste umístili tři amulety, které jsme shromáždili.
 25. Uvnitř místnosti jsou dva samurajské, které musíme porazit, abychom dokončili doménu.

Nyní jsme očistili dvě ze tří oblastí uvedených v našem úkolu. To je navíc k prvním dvěma čištění, které jsme provedli ve vesnici Konda a opuštěnou svatyni.

Také jsme objevili celkem čtyři hádanky, maják na trasovém bodě a skrytou doménu. Koneckonců to zamířte k Estate Kamisato pro konečné očištění.

Poskytnuté informace nejsou nahrazeny informovaného lékaře. Před provedením jakýchkoli opatření se obraťte na odborníka