Archaický kámen | Genshin Impact Wiki | Fandom, všechny Genshin Impact Archaic Stone Locations | PCGamesn

Všechna místa Genshin Impact Archaic Stone

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Archaický kámen

Pro položku hledání z Zhongli’s Story Quest Act II, viz Archaic Stone.

Archaický kámen

Typ položky

Zvláštní, vzácná ruda, která byla těžena z propasti.
Tyto skály najdete pouze v rudách žil nejstarších hor. Je to tak vzácné, že většina obchodníků o tom pravděpodobně nikdy neslyšela.
Změny v propasti však vedly ke vzniku mnohem nízké kvality archaického kamene, což je skutečnost, která dala obchodníkům Huishan Hall docela bolest hlavy.

Zdroj

Archaický kámen je položka Quest získaná těžebními specifickými modrými rudami v propasti. Používá se ve World Quest Říká, že ten, kdo hledá kámen a jeho následný cíl skrytého průzkumu Muningovy nekonečné potřeby.

Obsah

 • 1 umístění
 • 2 Galerie
 • 3 průvodce videa
 • 4 další jazyky
 • 5 Historie změn

Všechna místa Genshin Impact Archaic Stone

Rozdělený obrázek ukazující propast a umístění archaického kamene

Hledáte Genshin Impact Archaic Stones? Tyto rambunkční horniny jsou potřebné jako součást „, kdo hledá Stone“ World Quest, což je jeden z nových pochůzek, na které se můžete pustit do nové oblasti The Chasm, která klesla jako součást 2.6 Aktualizace.

The Genshin Impact Archaic Stone Locations jsou docela složité najít a často se nacházejí vysoko v útesech kolem propasti. Pouze pár se nachází kolem úrovně země. Budete potřebovat spoustu výdržných triků, abyste se vyšplhali a klouzali na všechna různá místa. Nesmí se zaměňovat s Lumenstone Ore, což je samostatná věc.

Muning je pro tento chlapec a pro jeho počáteční úkol potřebujete pouze tři. Dokončení odemkne skrytý cíl průzkumu, kde můžete požadavky opakovat několikrát, což vyžaduje, abyste našli všech devět devět. Sestavili jsme tento rychlý průvodce, který vám pomůže najít cestu kolem, spolu s některými popisy, které pomáhají zóně na přesném místě pro archaické kameny.

Genshin Impact Archaic Stone Locations

Zde je mapa všech devíti archaických kamenů dopadu Genshin:

Mapa propasti, která ukazuje všechna dopad na archaický kamenný dopad jako značky pinů

 • PIN 1: Na okraji útesu poblíž Cinnabar Cliff je archaický kámen, napříč a na jih od místa, kde se nachází socha sedmi. Je hlídán malým seskupováním Hillichurls.
 • PIN 2: Ve spodní části jeskyně se nachází archaický kámen na východ od polohy předchozího kamene, jižně od Chasm’s Maw Teleport Waypoint. Je to poblíž klíče na podloží, který obsahuje při odemčení podzemního úkolu.
 • PIN 3: V útesech je archaický kámen vysoký na jih od Gorge Tiangong, poblíž nádherné hrudi.
 • PIN 4: V útesech je další archaický kámen, dále od předchozího kamene téměř na nejvzdálenějším okraji propasti. Je hlídán kamenným zákonním.
 • PIN 5: Na špičce vrcholu je archaický kámen nad Teleport Waypoint u hlavního vchodu do oblasti propasti. Musíte jít po cestě a opustit oblast a pak se vrátit kolem sebe, abyste vyšplhali na vrchol útesů nad bodem teleportu.
 • PIN 6: Na východ od trasového bodu Tiangong Gorge, poblíž dřevěného výtahu na navijáku, je archaický kámen jen na okraji útesu poblíž dřevěného výtahu na naviják.
 • PIN 7: Uvnitř jeskyně pod Fuao Vale je archaický kámen. Můžete k němu přistupovat tím, že půjdete na severozápad z Teleport Waypoint poblíž povrchu, vchodem do sítě.
 • PIN 8: Na severním vnějším okraji propasti je archaický kámen na špičce vrcholu útesu, který je přímo severně od „L“ ve Fuao Vale, pokud se díváte na mapu.
 • PIN 9: Na špičce útesu je archaický kámen jižně odvstup domény ztraceného údolí. Je nad a na sever od propasti sedmi propast.

Razer Iskur X - Genshin Impact Edition

Razer Iskur x – Genshin Impact Edition Razer Iskur x – Genshin Impact Edition Razer 499 $.00 Koupit nyní Network n vydělává přidruženou komisi z kvalifikačního prodeje.
Pokud byste chtěli něco trochu vizuálního, je tu toto video od Zafrostpet, které ukazuje umístění každého archaického kamene ve hře.

A tady to máte, všech devět genshin dopadů archaických kamenů. Neptejte se nás, kde je desátý, protože není jeden. Pro více tipů na dopad Genshin zjistěte, jak odemknout mechanismus propasti, co nás čeká v Genshin Impact odstíny Violet Garden Event, nebo dokonce jaký je současný nárazový náraz Genshin Impact Banner. Spoilers: Už to není Raiden Shogun.

Joe Robinson Strategy Games Aricionado Joe byl dříve editorem Wargamer a napsal pro RPS. Užívá si všechny hry Paradox, zejména Hearts of Iron 4, Total War: Warhammer, Halo a dlouhé procházky na pláži.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Jak získat archaické kameny v dopadu Genshin | Všechna místa archaického kamene

Dopad Genshin je RPG s otevřeným světem, který se odehrává ve smyšlené zemi Teyvat. Zatímco byl propuštěn během bouřlivého roku, který byl do roku 2020, byl to tolik potřebný odplata z obav světa jako celku. Hra se stále zvyšovala v popularitě, zatímco v průběhu času bylo přidáno více funkcí.

2.6 Aktualizace má několik nových přírůstků do hry s postavami, jako jsou Ayaka, Ayato a Venti, kteří neustále rozšiřují již bohatou tradici hry.

Aktualizace také představuje propast jako hratelný region. Přestože tato oblast byla ve hře zmíněna několikrát a její umístění bylo zobrazeno na mapě, hráči nikdy nebyli dovoleno vstoupit do oblasti.

Nyní, když můžete, může začít hledat, o kterém se chystáme diskutovat.

Obsah, o kterém dnes diskutujeme, jsou archaické kameny. Tyto skály jsou zcela odlišné od zbytku a slouží velmi specifickému účelu Genshin. Jsou nedílnou součástí dokončení určité questline později ve hře a lze je získat pouze v oblasti propasti. Budete muset nejprve spustit World Quest s názvem „říká ten, kdo hledá kámen.“

Toto je nový úkol zavedený v Genshin Čerstvé 2.6 Aktualizace.

Předpoklady

Chcete -li získat přístup k tomuto úkolu, budete muset mluvit s Muningem a on vám to přiřadí. Po přidělení budete mít za úkol najít tři z devíti archaických kamenů. Tyto kameny vypadají jako modré rudy a nacházejí se v různých bodech kolem propasti. Místa pro tyto kameny jsou podrobně uvedena níže. Poté, co dostanete tři z nejbližších kamenů, vraťte se zpět k Muningu, abyste dokončili jeho úkol.

Po tomto úkolu vám Muning poskytne následné skryté objektivy průzkumu s názvem „Muningovy nekonečné potřeby“, což vám bude znamenat nalezení dalších dalších archaických kamenů.

Tento cíl musí být dokončen dvakrát, což vede k celkovému celkem devíti archaickými kameny, které musí být nalezeny.

Jakmile najdete všech devět archaických kamenů, je questline konečně kompletní.

Abychom usnadnili vyhledávání, zahrnuli jsme všech devět míst, kde lze najít tyto nepolapitelné kameny. Budete muset hledat vysoko a nízko kolem propasti, abyste našli některé z nich, a proto jsme podrobně popisovali vše, co budete muset vědět, abyste je našli.

Všechna umístění archaických kamenů

 • První umístění: První kámen je na nejzápadnějším místě uvedeném výše uvedeném. Sedí na okraji útesu poblíž Cinnabar Cliff. Nejbližší památkou by byla socha sedmi blízkých. Jděte na jih od sochy a porazte skupinu Hillichurls, abyste to získali.
 • Druhé umístění: Druhý kámen je přímo na východ od prvního. Z prvního místa jděte na východ a zamiřte dolů na dno jeskyně. Nejbližší orientační bod je pachový bod Maw, který je přímo na sever od místa. Kámen leží poblíž klíče z podloží, takže by mělo být snadné najít.
 • Třetí místo: Třetí kámen je na jihovýchodě druhého místa. Dostaňte se do Gorge Tiangong a vyšplhejte se po útesech, abyste našli vynikající hrudník. Archaický kámen je poblíž samotného hrudníku.
 • Čtvrté místo: Čtvrté umístění je nejzajímavější umístění znázorněné na mapě. Tento kámen je také docela vysoko na útesu. Vyšplhejte se na vnější okraj propasti, dokud nenajdete na vrcholu kamenný zákon. Porazte to v bitvě o popadnutí čtvrtého archaického kamene.
 • Páté místo: Páté umístění je nejstarší umístění na mapě. Tenhle je opět vysoko a můžete se tam dostat z nedalekého trasového bodu. Vyšplhejte na vrchol nad hlavním vchodem do propasti, dokud se konečně nedostanete k kameni.
 • Šesté místo: Šesté místo je na jihozápad předchozího umístění. Zamiřte do trasového bodu Gorge Tiangong a od té doby jděte na východ. Jakmile se dostanete na místo, měli byste vidět dřevěný výtah navijáku. Podívejte se kolem něj a najděte archaický kámen na okraji útesu.
 • Sedmé místo: Sedmý archaický kámen je na severozápad od předchozího místa. Dostaňte se na trasový bod poblíž povrchu, těsně před vstupem do dolů a jděte na severozápad. Měli byste si všimnout jeskyně pod Fuao Vale, zadat ji a zamířit na konec, abyste našli kámen.
 • Osmé místo: Osmé místo je na severovýchod od předchozího umístění. Jděte na vnější okraj propasti zde a vyšplhejte se na vrchol útesu, který vidíte zde. Jděte rovnou na vrchol a najděte osmý archaický kámen.
 • Deváté místo: Konečné umístění je na jihozápadě sedmého místa. Jděte ke vchodu do ztraceného údolí, které je poblíž sochy sedmi. Od této chvíle stoupejte na vrchol útesu jižně od vchodu, abyste získali poslední archaický kámen.

Odměny za úkol

To jsou dosud všechna místa archaického kamene. Ve hře ještě už není, ale budeme vás informovat, pokud bude v budoucnu přidáno více míst. Jakmile najdete všech devět z těchto nepolapitelných hornin, můžete je dát Muningovi, aby získali odměny.

Kameny ve hře neslouží žádnému dalšímu účelu, takže se nebojte, pokud máte pocit, že jste na odměnu za úkol dali příliš mnoho.

Tyto archaické kameny vám čistí různé odměny od Muning výměnou za ně. Během jeho prvního úkolu mu podáte počáteční tři a poté zbývajících šest bude uvedeno ve skupinách po třech dvakrát ve svém následném skrytém objektivu průzkumu.

Poskytne vám celkem 90 000 mora za archaické kameny, spolu s 80 primáty hodenými jako bonus.

Pokud máte zájem dozvědět se více o Muningu, také vám řekne více o sobě prostřednictvím svého příběhu, který je skvělý pro Genshin Loves loves všude.

Zajímavé Dopad Genshin Lore je vám dána zdarma Muningem, takže není nic jiného, ​​co musíte udělat, pokud se o něm rozhodnete dozvědět se více o něm.

Spisovatel her na volné noze pro dot eSports. Vášnivý hráč 25 let s měkkým místem pro RPG a strategické hry. Spisovatel esports po dobu 2 let a pozorovatel po dobu 12 let. Aspirující autor. Táta na řadu zvířat. Obvykle se zjistilo, že se snaží vylézt na řady v Dota 2, drancování moří v moři zlodějů nebo těžbu vzácných minerálů v Deep Rock Galactic.