ARK Andrewsarchus: Místa, ovládací prvky a jak zkrotit | PCGamesn, Andrewsarchus – ARK: Přežití vyvinul wiki

Ovládací prvky ARK Andrewsarchus

S vaší primární kontrolou pro kousnutí to kousne. Alternativní kontrola dělá za vámi kop, který na krátkou dobu omráčí stvoření. Andrewsarchus je schopen pošlapat horniny při plné rychlosti bez shromažďování pro ně, takže se na to připravte, zatímco uprtíte ze scény, pokud hledáte materiály. Stisknutím C při sprintu začne jeho náboj, což je krátká zvýšení rychlosti, kterou lze provést třikrát, než je budete muset zcela dobít.

ARK Andrewsarchus: Místa tření, ovládací prvky a jak zkrotit

ARK ANDREWSARCHUS PROMO PROMO PROBLAIL PROBLÉ NA T-REX

ARK Andrewsarchus může znít jako přátelský chlap pouze podle jména, ale učit se místa, která se může vynořit, jak to zkrotit, a různé ovládací prvky vás brzy naučí, že tato stvoření podobná Warthogu jsou průměrná zvířata-a mohou získat mnohem průměrnější. Například, jakmile ji zkrotíte, můžete namontovat věžičku na záda, takže s vysokou prioritou by se mohla spřátelit s Andrewsarchusem nebo dvěma.

Zatímco Ark Andrewsarchus není schopen převzít nejtěžší ark dinos a může to bojovat proti vzdušné arch desmodus, je to hbitý, divoký bojovník. Máme všechny podrobnosti o jeho místech SPREA, plus vše, co potřebujete, aby to zkrotil, a jak jej ovládat, jakmile je máte pod kouzlem.

Nejlepší místa Ark Andrewsarchus Spawn

Naštěstí existuje několik různých míst, která můžete prozkoumat v naději, že najdete jednu. Zde jsou některé souřadnice ke kontrole (kredit na Lucky Shot na YouTube):

 • 22.7, 66.3
 • 16.2, 68.5
 • 38.7, 81.2
 • 46.7, 90.2
 • 60.6, 25.6
 • 55.8, 29.5
 • 37.0, 19.9 (Asgard)
 • 49.3, 22.7 (Asgard)
 • 24.3, 36.7 (Asgard)

Ark Andrewsarchus s věží na zádech v travnatém prostředí

Jak zkrotit archu Andrewsarchus

V archu je třeba zkrotit Andrewsarchus pouze jeden klíčový zdroj:. Doporučujeme shromáždit značné množství, protože poprvé několikrát se o to pokusíte, je tu velká šance, že selžete, nebo váš med ukradne další stvoření. Rovněž bychom silně navrhli, abyste byli vybaveni oblekem Ghillie, protože ačkoli to není přísně nutné, snižuje to vaši viditelnost o 50%.

Chcete -li zahájit proces zkrocení, vplížte se za Andrewsarchuse a hodte před ním nějaký med. Když začne jíst, přiblížit se a namontovat-stiskněte a držte pokyny zobrazené bílými šipkami na obrazovce, abyste vyplnili zkrocení, pak uvolněte, když se zelený. Pokud však uvidíte, jak se naplní červená tyč, skočte před dokončením, abyste se ujistili.

Je zde několik věcí, které si můžete poznamenat, počínaje skutečností, že budete chtít, aby se Andrewsarchus zkrotil obrovský a otevřený oblast. Pokud se srazí se zdí, proces zkrocení selže. Jakmile jeden zkrotí, začne se postupem času postupně stát divokým. Když k tomu dojde, musíte jen projít procesem zkrocení.

Herní průchod pro PC

Herní průchod pro PC Herní průchod pro PC Microsoft $ 9.99 $ 1 (první měsíc) Přihlásit se k odběru sítě N Ezecs Commission z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Microsoftu a dalších programů.

Ovládací prvky ARK Andrewsarchus

Až máte ve svých řadách Andrewsarchus, budete muset vědět, jak jej ovládat. Zde jsou všechny ovládací prvky PC Andrewsarchus:

Nyní víte všechno o arch Andrewsarchus, proč nečett na našem seznamu nejlepších arch modů ? Alternativně, pokud jste měli dost hraní spravedlivého, příkazy ARK Admin jsou to, co potřebujete.

Pokrytí Ford James Ford na PCGamesn zahrnuje Starfield, Marvel Snap a cokoli Call of Duty a také být vášnivý o F1, je trochu odborníkem na tankové hry.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Andrewsarchus

Dossier Andrewsarchus

Dossier Andrewsarchus.PNG

Dossier Andrewsarchus

cheat svolání Andrewsarchus_character_bp_c
nebo
Cheat Spawdino “Blueprint ‘/Game/Fjordur/Dinonos/Andrewsarchus/Andrewsarchus_character_bp.Andrewsarchus_character_bp ‘”500 0 0 35

1 k nalákání obřího včelího medu. Když to jí jezdí, krotká.
2 Volitelné sedlo
3 Ano

Tento článek se týká obsahu výhradně ve verzi ve verzi na Steam, Xbox, Playstation, Epic Games, Stadia.

Obsah

 • 1 Základní informace
  • 1.1 dokumentace
  • 1.2 chování
  • 1.3 vzhled
  • 1.4 barevné schéma a regiony
  • 1.5 kapek
  • 1.6 statistik a růst základních statistik

  Základní informace [ ]

  Dossier []

  Tato část má být přesnou kopií toho, co napsal přeživší Helena Walker, autorka The Dossiers. Mezi tímto textem a tvorbou ve hře mohou být určité nesrovnalosti.

  Temperament

  Andrewsarchus je zvíře, která je plná překvapení. Tato neochotná stvoření by se mohla zdát pomalá při hledání potravy na jídlo, ale mohou se pohybovat nečekaně rychle, když jsou vyprovokováni. Stejně jako některé jiné whippomorfy, Andrewsarchus bude agresivně bránit své území proti interloperům. S určitou vzdáleností mezi vámi je možné vyhnout se nabíjení Andrewsarchuse – přesně se nezapnou desetník. Jen neočekávejte, že vás řeka nebo jezero chrání před jedním. Dokud se jeho nohy dostanou dole, Andrewsarchus se orazí přímo přes hlubokou vodu. Tito vychytávatelé se roztrhnou téměř na cokoli, pokud mají hlad, ale mají trochu sladkého zubu. Viděl jsem mnoho rozrušeného Andrewsarchuse uklidněného nějakým medem.

  Jakmile je Andrewsarchus zkrocený, je spolehlivě rychlou zvíře břemene, pokud to nepotřebujete, abyste se dostali do rohů plnou rychlostí. Díky jeho hustotě ve vodě také dělá Andrewsarchus ideální pro vyhledávání oceánských podlah pro perly, protože se tak snadno klesá na dno. Preferovaný design sedla zahrnuje namontovanou minigun k cílovému nepřátelům, zatímco řidič zůstává v bezpečí uvnitř jejich vzduchotěsné obrněné obložení. Ačkoli plně zbrojený Andrewsarchus nemůže absorbovat tolik škod jako některá z větších tvorů archa, stále je vyniká, když je obtěžuje.

  Recenze expertů GameSpot

  13. září 2017

  Chování []

  Andrewsarchus není agresivní vůči většině pasivních a neutrálních divokých tvorů a bude pokojně chodit mezi i malými býložravci, aniž by je obtěžoval. Budou však vůči hráčům nepřátelští, ačkoli jejich rozsah aggro není tak velký, bude bojovat proti jakýmkoli predátorům, kteří na ně útočí.

  Vzhled []

  Barevné schéma a regiony []

  Tato část zobrazuje přirozené regiony Andrewsarchuse. Pro demonstraci jsou níže uvedené regiony zbarvené červené přes albín Andrewsarchus.

  Tyto informace lze použít ke změně regionů Andrewsarchus vstoupením do Cheat SettargetDinocolor do Cheat Console. Například, Cheat SettargetDinocolor 1 6 by obarvil Andrewsarchus’s “” “Magenta .

  Region 0 se nepoužívá
  Pro toto stvoření.

  Region 1 se nepoužívá
  Pro toto stvoření.

  Region 2 se nepoužívá
  Pro toto stvoření.

  Region 3 se nepoužívá
  Pro toto stvoření.

  Region 4 se nepoužívá
  Pro toto stvoření.

  Region 5 se nepoužívá
  Pro toto stvoření.

  Kapky []

  Základní statistiky a růst []

  Atributy (úroveň 1 – zkroucená)

  Zdraví 800 Poškození melee 40/48
  Výdrž 400 Hmotnost 500
  Kyslík 650
  Jídlo 2500

  Zkrocení []

  Obecné informace o domestingu divokého tvora viz zkrocení.

  Vplížte se na Andrewsarchus, házejte před ním obřího včelího medu, počkejte, až se najíst, pak se vplížit a namontovat, aby začal jezdit na jízdě. Budou bílé šipky směřující doleva a doprava (korelují, ke kterému směru běží), když stiskne a drží ve správný čas, postupuje zkrocení lišta. Zatímco zkrocení červeného vzteku se začne objevit za procentem zkrocení, těsně předtím, než se vyplní, skočí a nebudete tím vykopnuty.

  POZNÁMKA: Když je Andrewsarchus v rohu nebo uvězněn, odmítne to zkrotit, což má za následek ztrátu efektivity zkrocení.

  Combat []

  Tato část popisuje, jak bojovat proti Andrewsarchusu.

  Použití zkroceného Raptora k útoku na Andrewsarchus ze strany bude téměř nemožné, aby přistál hit na Raptoru kvůli směsi rychlosti a malého knockbacku a poloměru s nízkým otáčením Andrewsarchus při pravidelném pohybu. V tomto okamžiku můžete vystřelit na Andrewsarchus z bezpečné vzdálenosti, abyste pomohli vašemu dravci dokončit Andrewsarchus.

  Utility []

  Andrewsarchus je manévrovatelný, se schopností sklouznout, nabíjet, skočit, potopit se na oceánský dno nebo stoupat nad ním a je schopen intenzivní rychlosti v průběhu času; s velkou výdrží.

  S vaší primární kontrolou pro kousnutí to kousne. Alternativní kontrola dělá za vámi kop, který na krátkou dobu omráčí stvoření. Andrewsarchus je schopen pošlapat horniny při plné rychlosti bez shromažďování pro ně, takže se na to připravte, zatímco uprtíte ze scény, pokud hledáte materiály. Stisknutím C při sprintu začne jeho náboj, což je krátká zvýšení rychlosti, kterou lze provést třikrát, než je budete muset zcela dobít.

  Pokud posunete fotoaparát za sebou, při plné rychlosti, Andrewsarchus se unáší, aby běžel dozadu, což se zdá, že poskytuje velmi malou zvýšení rychlosti.

  Stisknutím tlačítka CTRL přepne se do věže (Andrewsarchus je poté ovládán WASD). Levý kliknutí je kousnutí a kliknutí pravým tlačítkem je oheň. Opětovné stisknutí Ctrl přepne zpět do režimu namontovaného. Navíc, přidržení tlačítka pro věžičku způsobí, že se Andrewsarchus drží na dně oceánu.

  Spotlight []

  Poznámky/trivia []

  • Informace týkající se konkrétně reálného Andrewsarchuse naleznete v příslušném článku Wikipedia.
  • Jako člen řádu Artiodactylyla je Andrewsarchus příbuzným jiných zvířat s kopytou, jako jsou jeleny, prasata nebo skot. Ačkoli konkrétně součástí podřízeného Whippomorpha, to souvisí s velrybami a hrochy. Jeho nejbližší příbuzní však; jsou encolodonts, z nichž jeden je také v archu: Daeodon, který je také členem Whippomorpha. Vzhledem k tomu, že některá z mála zvířat kopyta, o nichž bylo známo, že pravidelně zabíjejí a jedí maso, které kdy žily, jsou Andrewsarchus i Daeodon doslova „ovce (nebo prasete) ve vlčím oděvu“.