ARK: Přežití se vyvinulo – Nejlepší dinosaurs To Tame – Gamespot, Best Ark Dinos to TAME | PCGamesn

Nejlepší ark dinos to krotký

Karnotaurus, velký predátor střední třídy, je rychlý a způsobuje výrazně více poškození než dravčí. Poskytuje také značné množství hlavního masa, takže jej můžete použít pro sběr jídla pro své další zkrocené dinosy. Nejčastěji se vyskytují na mrtvém ostrově, ale můžete je také najít na severovýchodních pobřežích a redwoodu.

ARK: Přežití se vyvinulo – nejlepší dinosauři zkroteni

V archu jsou tu desítky a desítky dinosaurů, ale jen několik z nich nárokuje nejvyšší místa.

11. července 2022 ve 15:48 PDT

V současné době neexistují žádné dostupné nabídky
GameSpot může získat provizi z maloobchodních nabídek.

Existuje jen málo her mrtvějších a více vzrušujících, než archa: přežití se vyvinulo. Hra přežití, která se soustředí na dinosaury, je samostatně vzrušující předpokladem, ale jakmile přidáte schopnost zkrotit řečené dinosaury, je ante exponenciálně zvýšena. Aby se navigovali drsným terénem a krajinou archy, musí hráči využít dinosaury kolem nich. Ať už je to z jejich skutečně zkrocení nebo zabíjení pro materiály, hráči budou interagovat s desítkami dinosu po celou dobu jejich času v arch. Jak to budou vědět veteráni hry Survival, každé stvoření v Arch: Přežití má jiný účel, metodu zkrocení a použití pro hráče. Kvůli těmto obrovským rozdílům mohou hráči muset upřednostnit, které dinosaury se rozhodnou zkrotit.

Pokud hledáte absolutně nejlepší dinosaury, které jsou zkroceny v archu: přežití se vyvinulo, pak jste přišli na správné místo. V této příručce budeme přejít Kteří dinosauři krotké A jaké využití by vám mohli sloužit ve světě archa.

1. Rex

Rex

Je obtížné zahájit tento seznam s čímkoli jiným než predátorem vrcholu dinosaurů. Rex je nejsilnějším z jakéhokoli dinosaura v archu: přežití se vyvinulo a určitě stojí za to skličující úkol zkrotit. Rex má směšné množství HP a statistiku s vysokým útokem na blízko, což znamená, že hráči jej budou moci použít jako tank v bitvách PVE i PVP. Je také docela užitečné zaútočit na základnu nepřítele, protože hráči vás nebudou mít moc bojit se na důvěryhodného Rexe. Hráči mohou také použít Rex k sýru několik různých bojů šéfů v arch. Zkrocení tohoto obřího Dino může nějakou dobu trvat a několik pokusů, ale stojí za to převzít kontrolu nad nejsilnějším predátorem, které hra nabízí.

2. Giganotosaurus

Giganotosaurus

Pokud je Rex predátorem APEX ARK: přežití se vyvinul, pak je Giganotosaurus na tomto seznamu na druhém. I když to není tak velké jako Rex, Giga může být stále použita k absolutně zničení všeho, co se stane, aby se dostalo do cesty. Velký dino má také několik užitečných schopností ne-bojin, jako je trik k sklizni před ostatními stvořeními na zemi. V boji lze GIGA použít jako útočná hrozba nebo obránce v závislosti na situaci hráče. Jedinou věcí, kterou je třeba zvážit při zkrocení giganotosaurus, je to, že má měřič vzteku. Pokud tento měřič přetéká, pak dino přijde po čemkoli, co uvidí, včetně vás. Tato hrozba by však mohla stát za to zkrotit dinosaura Gigovy povahy.

3. Gacha

Gacha

Gacha je pro hráče, kteří se účastní hraní PVE, odcházející se od přísně boje proti Dinosu. Relativně snadný proces zkrocení znamená, že většina hráčů bude mít schopnost mít vlastní gacha a získat odměny, které s tím přicházejí. Když je gacha krmen určitými zdroji, produkují krystaly na zádech. Tyto krystaly pak mohou být popraskané a obsahovat různé zdroje, které mohou hráči použít pro jiné účely v Arch. Tyto zdroje lze dokonce specifikovat na základě toho, co hráči potřebují v současné době. Hráči PVE by se měli dívat, aby zkrotili gacha co nejrychleji z tohoto důvodu.

4. Stegosaurus

Stegosaurus

Držíme se tématu PVE a jdeme se Stegosaurusem, což je neocenitelný dinosaurus, který má brzy v archu: přežití se vyvinulo. Stegosaurus je býložravcem, což znamená, že je snadné zkrotit a může nabídnout podobné výhody jako gacha. Hráči v rané hře však pravděpodobně zkrotí Stegosaurus, aby sklízeli bohaté množství bobulí, ale také další potraviny nalezené v oblasti PVE. Nejenže jsou bobule skvělým způsobem, jak hráči udržet svůj HP nahoře, ale jsou zvyklí na výrobu pokročilejších předmětů, které budou hráči potřebovat později. Nejvíce pozoruhodně, bobule se používají při tvorbě narkotik, což je položka, která je nutná pro zkrocení ostatních dinosaurů v arch. Kromě toho všeho může Stegosaurus nést tunu váhy a má velké množství HP, což z něj činí perfektní společník na cestování pro běhy zdrojů.

5. Snow Sowl

Snow Sowl

I když to nemusí vypadat jako na první pohled, Snow Owl je jedním z nejcennějších tvorů, které zkrotí v archu: přežití se vyvinulo. Konkrétně pro hraní PVP má Snow Owl schopnost uzdravit hráče z oblohy a také se ponořit na zem, což vytváří explozi AOE a poškozuje každého nepřítele zachyceného v něm. Ať už hráči útočí na základnu nebo bojují proti nepřátelům, tento potápěčský útok je skvělý způsob, jak otevřít obranu nepřítele. Kromě těchto rysů má sova Snow infračervená vidění a nechává ji vidět nepřátele skrz zdi a další struktury. To mu umožňuje zacílit na nepřátele, aby hráči nemohli vidět sami sebe. Konečně, Snow Owls také produkuje pelety, které mohou být přiváděny do gachy, aby vytvořily více zdrojů pro potřeby PVE.

6. Managarmr

Managarmr

Je čas na zábavnou horu, aby se dostala na tento seznam a co je lepší než manažerská angažovanost. Tento dino může klouzat vodou nebo na zemi, což umožňuje hráčům projít se přes většinu terénu v archu. Managarmr má také schopnost Boost, která umožňuje hráčům cestovat puchýřem rychlým tempem přes mapu. Mohou buď využít tuto schopnost posilovat na zemi nebo ve vzduchu, což z toho, že managarmr je skutečně všestrannou přechodovou horou. Pro bojové účely není tento konkrétní dino nejlepší v bojích blízkého dosahu, ale má mrazivý dechový útok, který může způsobit poškození v delších rozsazích. Většina hráčů však najde více využití z ManagarMr jako hora,.

7. Andrewsarchus

Andrewsarchus

Kdo nemá rád psího dinosaura, který je vybaven věží na zádech? Andrewsarchus je jedním z novějších tvorů přidaných do Ark: Survival se vyvinul a určitě přidává nové prvky do boje. Nejen, že má věžičku na zádech, ale Andrewsarchus je také neuvěřitelně rychlý, což hráčům umožňuje jezdit po mapě, jakmile ji vybaví sedem. Navzdory své menší velikosti má Andrewsarchus slušné množství HP, což znamená, že hráči jej mohou použít jako tank, zatímco s jeho věží způsobují obrovské množství poškození.

8. Desmodus

Desmodus

Desmodus dorazil do archy s Andrewsarchem a má v boji podobné množství užitečnosti. Desmodus však může být pro hráče užitečnější. Kromě přenášení hráčů na mapě se schopností létání se může Desmodus obrátit neviditelným, aby se zabránilo detekci, a také využít svou schopnost skluzu k nalezení nepřátel na zemi nebo na obloze nebo na obloze. Pokud je Rex predátorem země, pak Desmodus je Apex Predator of Skies. Hráči to mohou používat různými způsoby pro PVE i PVP, jakmile dokončí téměř ohromující úkol zkrocení.

9. Shadowmane

Shadowmane

Shadowmane je jednou z nejvšestrannějších hor ve všech archu: přežití se vyvinulo. Čtyřpedační stvoření vypadá stejně divoce jako jakýkoli jiný dinosaurus ve hře a má k dispozici nepřeberné množství schopností. Nejen, že to může být přínos v boji, představující schopnost proměnit neviditelné, řadu pasivních nadšenců a kombinaci schopností utajení a tanků, Shadowmane je také ohromnou přechodovou horou. Má schopnost skoku na dlouhou vzdálenost, která může hráče po celé mapě zabírat během několika minut a zvyšuje rychlost, když je ve vodě. Když je ve vodě, dinosaurus nemá kyslíkový tyč, takže může zůstat pod donekonečna, pouze přispívá k jeho tajné povaze.

10. Quetzal

Quetzel

Poslední dinosaurus na našem seznamu je Quetzal. Když mluvíte o všestrannosti v archu, je těžké nezahrnout Quetzal jako horu a bojový aktivum. Toto obrovské letecké stvoření má jednu z největších přenosových závaží ve hře, což znamená, že hráči to mohou načíst zdroji a dalšími úchyty/zkrocenými stvořeními. Kromě toho může Quetzal skutečně podporovat základnu na zádech, což znamená, že hráči mohou být zcela mobilní, pokud si to přejí. Hráči PVE mohou také použít Quetzal ke shromažďování zdrojů na zemi, sklizeň ryb pomocí své dlouhé přestávky a zabíjet stvoření ze záda ptáka. Pro bojové účely Quetzal nemá mnoho útočných schopností, ale může být použit při nájezdech na vysokých horských horských místech nebo během velkých bitvy v PvP. Vzhledem k tomu, že Quetzal je největším létajícím stvořením v Arch, má vysoký HP stat, který mu umožňuje být slušnou tankem. Jejím skutečným účelem v boji by však měl být používání jiných položek na zádech, aby bylo možné poškodit nepřátele.

To je náš seznam nejlepších dinosaurů, kteří jsou zkroteni v archu: přežití se vyvinulo. Pokud jste začátečník v archě, můžete si prohlédnout náš seznam nejlepších tipů pro začátečníky, abyste mohli začít a aby svět vypadal o něco méně skličující.

Nejlepší ark dinos to krotký

Pokud chcete vědět, který z nejlepších archů Dinos byste měli zkusit a zkrotit, zde je deset z mnoha dinosaurů, kteří se živí, splňují a náboru pro vaši věc.

Průvodce zkrocení dinosaurů

Publikováno: 16. května 2023

Existuje spousta archa dinosu, které zkrotí, a přesně vědět, které z nich mají upřednostňovat, není snadné. I když nebudete znovu vytvářet svůj zábavní park dinosaura-všichni víme, jak to šlo poprvé-rozhodování mezi T-Rexem nebo Carnotaurusem, Quetzal nebo Doedicurus, nebo dokonce bez dinosauru, jako je mamutí nebo Beelzebufo může být obtížné.

To je místo, kde přicházíme. Tento seznam deseti nejlepších Ark Dinos to Trame pomůže vést vaše úsilí s tipy na zkrocení a zachycení každého z nich. Při sestavování tohoto seznamu jsme zvažovali několik aspektů každého dino, včetně jejich užitečnosti, základních statistik a toho, jak snadné jsou obecně zkroteni, takže je to zvláště užitečné pro všechny začátečníky. Fantazie usnadňuje hru pro sebe? Podívejte se na naše příkazy průvodce na příkazech arch administrátorů, které jsou v podstatě podváděny. Alternativně, pokud máte rádi dinosaury jinde, náš seznam nejlepších her dinosaurů má to, co potřebujete.

Zde je deset z nejlepších Ark Dinos (a dalších tvorů), abyste mohli začít zkrotit:

Jedním z nejlepších Ark Dinos je Doedicarus, jak je uvedeno v tomto časopise

Doedicurus

Náš první dinosaurus, Doedicurus-nebo zkráceně-je armádavský savec, který se obvykle vyskytuje kolem červeného vrcholu, zmrazeného zubu a velkých kopců ostrova. Může být použit ke sklizni obsidiánu a kamene nebo jako přepravu kvůli jeho valivé schopnosti.

Je velmi obtížné zabít díky své ztužené skořápce. Pokud jeho zdraví někdy klesne pod dvě třetiny, jednoduše se plazí do míče a přinese menší škodu od predátorů. Sbalte si nějaké šipky nebo šípy Tranq, aby to vyrazily a zaměřily se na hlavu. Pokud je to možné, vytvořte si nějaké dilophosaurus granuribble pro jídlo, protože to snižuje doba zkrocení, když se přivádí do pronesení.

Jedním z nejlepších Ark Dinos je Therinzinosaur, jak je uvedeno v tomto časopise

Therizinosaurus

Další záznam bude známý téměř každému, kdo hrál Ark: přežití se vyvinul. Therizinosaurus je jedním z nejnebezpečnějších zvířat, se kterými se setkáte brzy ve hře, pronásledují ostrovní pláže.

Je to neuvěřitelně schopné stvoření, jak zjistíte, kdy je zkrocený. Můžete jej použít ke sběru hojných bobulí, skrývání, dřeva, doškového a masa. Jeho drápy také zasáhly několikrát za útok, což z něj činí vynikající držák pro bitvy s vámi.

Několik rychlých tipů pro zkrocení: Udržujte svou vzdálenost, zabalte spoustu usazeňů a narkotik a nakrmte jej granule nebo zeleninu Megalosaurus.

Jedním z nejlepších Ark Dinos je Argentavis, jak je uvedeno v tomto časopise

Argentavis

Pokud se chcete bezpečněji obejít mapu, pak je Argentavis vynikající volbou. Tyto létající držáky mají vyšší výdrž a zdraví než Pteranodony a mají mnohem lepší výstup poškození, více než pro jejich nedostatek rychlosti.

Mohou také nést menší zvířata, což vám umožní pohybovat se v bezvědomí na lepší zkrocení místa. Stručně řečeno, usnadňují vaše cesty tam a zpět přes archu.

Jeho preferovaným zkrocení jídla je Stegosaurus Kibble nebo Raw Mutton. Můžete to také vyrazit zaměřením na hlavu s projektily nebo nastavením pasti medvěda nebo řetězu Bola. Pokud se snažíte najít Argentavis, jsou neuvěřitelně běžné kolem Far’s Peak, poblíž severovýchodního rohu mapy.

Jedním z nejlepších Ark Dinos je Quetzal, jak je uvedeno v tomto časopise

Quetzal

Quetzal je další létající hora, která stojí za to zkrotit. Pokud máte sedlo na platformě, můžete jej transformovat na létající základnu, vyzbrojit ho věže.

Quetzal může také přepravovat zemědělská zvířata po celé mapě, jako je Ankylosaurus a Doedicurus, které Argentavis nemohou. Díky tomu je ideální pro přinášení těžebních dobrodružství. Postavte několik kovářů na zádech a budete mít vlastní přenosnou tavni.

Jedinou nevýhodou je, že je velkolepě obtížné zkrotit, protože nikdy nepřestane létat. Buď musíte použít létající držák, abyste s ním drželi krok a poté na to stříleli ze země, nebo použili pásku a stříleli tranqs ze sedadla spolujezdce. Jakmile je dole, bude potřebovat t-Rex Kibble nebo Raw Mutton. Nezapomeňte jeden z nich zabalit; Jinak bude veškerá vaše tvrdá práce marná.

Jedním z nejlepších Ark Dinos je T-Rex, jak je uvedeno v tomto časopise

T rex

V Arch je několik velkých predátorů: přežití se vyvinulo, ale T-Rex je pravděpodobně nejlepší. Proč? Protože je to jedno z nejvíce dominantních tvorů na ostrově. T-Rex má obrovskou výdrž a zdraví ve srovnání s jinými predátory. Na rozdíl od Gigy ji lze také vzít do všech šéfových arén.

Dobrou metodou zkrocení T-Rex je vytvoření platformy pro natáčení šipků uklidňujícího z nedalekých hřebenů nebo nalezení hřebene. Zůstaňte mimo dosah a pak, až to dostanete dolů na podlahu, začněte jej krmit Kible Pulmonoscorpius nebo Raw Skop.

Jedním z nejlepších Ark Dinos je Mammoth, jak je uvedeno v tomto časopise

Mamut

Mammoth dostane na tomto seznamu místo za to, že je jedním z nejlepších zvířat ve hře pro shromažďování dřeva. Nalezeno na zasněžené sever od ostrova, mnoho nebezpečných zvířat ji obklopuje, takže zkrocení může být skutečným problémem. Přesto to stojí za riziko. Nejen pro mamutí dovednosti, ale také pro jeho schopnost absorbovat spoustu poškození. Je to skvělý tank, výrazně rychlejší a přenosnější než brontosaurus nebo diplodocus. Chcete -li zkrotit mamutí, budete potřebovat klidní šipky a buď zeleninu nebo dravkovou raptoru.

Jedním z nejlepších Ark Dinos je Ankylosaurus, jak je uvedeno v tomto časopise

Ankylosaurus

Spiky Dino s klubem pro ocas, Ankylosaurus je schopen shromažďovat spoustu kovů, křišťálů a pazourku, což je neocenitelné pro těžbu. Je také velmi snadné zkrotit díky svému pomalému tempu. Vše, co potřebujete, je dilophosaur granule pro jídlo a prostředky, jak jej vyrazit jako prak, Tranq Arrows nebo Tranq Darts. Brzy zjistíte, že sběr rudy se stává mnohem méně fuškou, pokud je úspěšný.

Jedním z nejlepších Ark Dinos je Carnotaurus, jak je uvedeno v tomto časopise

Carnotaurus

Karnotaurus, velký predátor střední třídy, je rychlý a způsobuje výrazně více poškození než dravčí. Poskytuje také značné množství hlavního masa, takže jej můžete použít pro sběr jídla pro své další zkrocené dinosy. Nejčastěji se vyskytují na mrtvém ostrově, ale můžete je také najít na severovýchodních pobřežích a redwoodu.

Je zkrocený s Ankylosaurus Kibble a lze jej docela snadno vyrazit pomocí tranq šipek. Jen se ujistěte, že jste na bezpečném místě, protože vás mohou rychle přemoci v přírodě, pokud si nejste opatrní.

Jedním z nejlepších Ark Dinos je Ichthyosaurus, jak je uvedeno v tomto časopise

Vymřelý plaz

Mnoho hráčů dává přednost megalodonu před Ichthyosaurusem, protože první je ve vodě mnohem impozantní. Rozhodli jsme se však být odlišní a kvůli jeho pozoruhodné rychlosti jsme šli.

Ichthyosaurus je mimořádně rychlý ve vodě, což mu umožňuje uniknout většině podvodních predátorů bez úhony. Může vás také vzít na dno oceánu a zpět během několika sekund, což znamená.

Pokud to všechno nebylo dost dobré, můžete to také zkrotit. Na horkou lištu vložte do posledního štěrbiny nějaké dodo. Měli byste mít jednoho zkrocení v žádném okamžiku.

Jedním z nejlepších Ark Dinos je Beelzebufo, jak je uvedeno v tomto časopise

Beelzebufo

Poslední stvoření, které doporučíme, je Beelzebufo – velký obojživelníkový původní z bažiny Biome. Toto zvíře je užitečné jako zkrotit držák kvůli jeho schopnosti obtěžovat kořistí a jako dopravní prostředek kvůli své dovednosti poskakování.

Je to také jedno z nejlepších zvířat při chovu velkého množství cementové pasty a chitinu nezbytné pro upgrade vaší základny na kov. Je užitečné mít kolem.

Při zkrocení budete chtít zacílit na Beelzebufo z dálky. Pokuste se najít skálu, aby se získala nějakou výšku, pak ji pummelu. Nakrmit to buď Kible Pulmonoscorpius, nebo syrovou skopovou; Měli byste to být schopni to zkrotit relativně. Hodně štěstí!

A tam jdete, je tu váš průvodce zkrocení archů, aby se zajistilo, že jste pánem přežití. Pokud se zajímáte o koření své hry Dino s novými stvořeními, mapami, funkcemi a dalšími, podívejte se na náš seznam nejlepších ARK MODS. Můžete si také prohlédnout další nejlepší hry na přežití na PC. A teď, s legií masivních beasties pod vaší kontrolou, řekněme, jak omyl, krásně hledáte dnes.

Jack Yarwood Jack Yarwood nyní píše pro prodloužení času, ale jeho práci můžete vidět na mnoha webech, včetně PC Gamer, Eurogamer, Polygon, Gamasutra, Gamesradar, EGM, Fanbyte a Wireframe. Nyní píše většinou o klasických hrách.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.