ARK: Přežití vystoupené již nezahrnuje ARK 2, získává zvýšenou cenu, Ark 2 byl zpožděn, Ark 1 získává upgrade 40 $, který zabije servery Last-Gen | VGC

ARK 2 byla zpožděna, ARK 1 získává upgrade 40 $, který zabije servery Last Gen

Tým za arch se však rozhodl při západu slunce počáteční verze hry. Bude to stále hratelné, ale nebude mít od týmu žádnou pozornost. Celý příspěvek komunity si můžete přečíst zde, spolu s nešťastnými reakcemi fanoušků.

ARK: Přežití vystoupené již nezahrnuje ARK 2, získává zvýšenou cenu

ARK: Přežití vystoupeno – remaster původní hry Ark: Survival Evolved – zvýšil svůj cenový bod z 50 na 60 $ a již nebude zahrnovat ARK 2. Místo toho se zabalí do všech DLC, které jsou nastaveny na uvolnění s aktualizovanou verzí hry.

ARK: Přežití vystoupeno, dá hráčům aktualizované vizuální efekty, cestu zvířat a některé významné změny hry, ale je to podivně stanoveno za cenu, kterou byste očekávali od remasteru hry, která byla více než 8 let stará. To, co je více matoucí, je to, že Ark: ARK: přežití je stále hratelné a užijí si ho spousta hráčů.

Tým za arch se však rozhodl při západu slunce počáteční verze hry. Bude to stále hratelné, ale nebude mít od týmu žádnou pozornost. Celý příspěvek komunity si můžete přečíst zde, spolu s nešťastnými reakcemi fanoušků.

Co si myslíte o tomto rozhodnutí?

ARK: Přežití vystoupilo

Související texty

ARK: Přežití vystoupeno bylo zpožděno do října

ZPRÁVY. Napsal Ben Lyons 3. července 2023 ve 14:20

Vývojový tým potřebuje více času na doručení hry, protože to bylo „náročná práce s Unreal Engine 5.2 “.

Studio Wildcard šropuje balíček respawnovaného archa po odporu komunity

ZPRÁVY. Napsal Ben Lyons 13. dubna 2023 v 15:33

„Při zpětném pohledu, ne nejlepší tah. Naše špatné “.

ARK: Přežití vystoupené již nezahrnuje ARK 2, získává zvýšenou cenu

ZPRÁVY. Napsal Alex Hopley 11. dubna 2023 v 11:18

Fanoušci nejsou šťastní, přinejmenším.

ARK: Přežití se vyvinul Remaster přicházející do řady PC, PS5 a Xbox

ZPRÁVY. Napsal Eirik Hyldbakk Furu 1. dubna 2023 v 01:29

Všechno se zlepší a hezčí díky upgradu na Unreal Engine 5 v rámci přípravy na pokračování, ale také povede k vypnutí serverů originálu.

Nová funkce: Vložte příspěvky Instagramu, Twitter a YouTube jako URL v komentářích

ARK: Přežití vystoupilo

  • Systém: PS5, PC, Xbox Series X
  • Žánr: Akce, dobrodružství
  • Developer: Studio Wildcard
  • Datum vydání: říjen 2023

ARK 2 byla zpožděna, ARK 1 získává upgrade 40 $, který zabije servery Last Gen

Studio za Ark: Survival Evolved oznámilo zpoždění pro pokračování hry a plány na placenou upgrade aktuálního gen na původní hru.

V blogovém příspěvku na oficiálních webových stránkách Ark Studio Wildcard uvedl, že Ark 2, která byla dříve plánována na vydání 2023, byla nyní zadržena až do roku 2024.

Mezitím studio vydává upgrade aktuálního gen pro původní arch: přežití se vyvinul, ale to bude placená upgrade.

Kromě toho hráči, kteří se rozhodnou upgradovat, ztratí nějakou online funkčnost, protože oficiální servery posledního generace budou vypnuty.

Studio oznamuje zpoždění a napsalo jsme: „Zpochybnili jsme se do zpoždění ARK 2 pro zlepšení konečného produktu a blaho týmu. Tato zpráva bude pro mnohé zklamáním – také to cítíme – ale jsme si jisti, že toto těžké rozhodnutí je to pravé.

“Tak proč zpoždění.”? Naším cílem je učinit Ark 2 nejlepší hrou, jakou může být, a poskytnout hráčům skutečně výjimečný a obohacující zážitek. Unreal Engine 5 je pro nás neuvěřitelně novou technologií (a všechny vývojáře) a snažíme se použít tuto špičkovou technologii k plnému potenciálu a zároveň vytvářet hru s dosud nedosaženým rozsahem na Studio Wildcard.

„Když se dozvíme více o motoru a vyvíjíme pokračování, upravili jsme naše pracovní postupy a upravili naše potrubí tak, aby vyhovovaly tomuto novému paradigmatu nové generace, a kvůli všemu, co zahrnuje, potřebujeme více času na vývoj.“

Studio také oznámilo ARK: Survival Accended, „remaster nové generace“ přežití se vyvinul, který používá Unreal Engine 5.

Tento remaster bude k dispozici pro Xbox Series X/S, PS5 a PC v srpnu 2023, ale nebude to bezplatný upgrade.

Místo toho budou hráči Xbox a PC schopni je získat pouze prostřednictvím balíčku Ark Respawn, který je cena 49 $.99 a zahrnuje Remaster a Ark 2 (i když ten druhý bude stále více než rok pryč, když bude remaster uvolněn).

Vzhledem k tomu, že pokračování je exkluzivní pro Xbox a PC, bude remaster k dispozici majitelům PS5 jako samostatné $ 39.99 Nákup.

Studio Wildcard také poznamenal, že po vystoupení přežití se oficiální servery pro přežití vyvíjejí.

“Se spuštěním přežití vystoupeného na konci srpna, budeme sundat všechny oficiální servery na Xbox, PlayStation a PC pro Ark: Survival Evolved,” uvedla studio,

„V té době budou nahrány konečné úspory z přežití vyvinutých oficiálních serverů pro hráče, aby znovu hostili na svých vlastních serverech nebo hráli v jednom hráči / non-dedi, stejně jako o něco dřívější snímky.

“Stále budete moci hrát na jednom hráči, neomezeném, hráčském a neoficiálním serveru.”. ARK: Přežití vzestup bude mít svou vlastní plně podporovanou oficiální síť pro všechny platformy.“

Ark Remaster nyní ještě dražší, nezahrnuje ARK 2

Po odporu proti přežití Ark Evolved’s Remaster, nový svazek pro hru přežití, ARK Survival Accended, je nyní 60 $ a nezahrnuje ARK 2.

Ark Remaster nyní ještě dražší, nezahrnuje už ARK 2: Warrior s tváří Vin Diesel ve hře na přežití Steam ARK 2

Publikováno: 9. dubna 2023

31. března Studio Wildcard oznámil, že hra přežití VIN nafta ARK 2 bude zpožděna až do roku 2024 a že se vyvinul remaster původního přežití arch, postavený pomocí Unreal Engine 5, uvolněný, jak se ARK Survival vzešel. Zahrnuto s přežitím vystoupeným by bylo přístup k plné ARK 2, s svazkem ceny 50 USD. Vývojář však nyní změnil své plány a oznámil, že přežití vzestup bude místo toho prodáno samostatně za 59 $.99 USD a již nebude zahrnovat přístup k pokračování, když se blížíme k datu vydání ARK 2.

Přežití vystoupilo, remake první hry ARK založené na UE5, původně se očekávalo jako bezplatná aktualizace, než Studio Wildcard potvrdil, že místo toho bude sdružen plným pokračováním Ark 2, za 50 USD (39 GBP (39 GBP (39 GBP (39 GBP (39 GBP (39 GBP.99 GBP).

Toto rozhodnutí bylo kritizováno, protože to vyžadovalo, aby hráči, kteří vlastnili původní přežití arch upoutávka.

V reakci na to Studio Wildcard nyní zcela změnila své plány na ARK Remaster a prodává přežití Ark vystoupeno bez zahrnutí ARK 2. Nový balíček bude zahrnovat remasterovanou verzi ARK Survival se vyvinul a také jeho různé expanzní balíčky. Mnoho z nich však v současné době není vydáno, s některými se neočekávají až tak pozdě v polovině roku 2024.

Ostrov, přežití nejvhodnějších a popálených DLC Země budou zahrnuty a remasterovány v rámci přežití vystoupené při startu, ale všechno ostatní slíbily ve svazku, musí být ještě odhaleno.

To zahrnuje rozšíření aberace, naplánované na Q4 2023, vyhynutí, naplánované na Q1 2024, a dvě expanze Genesis, které dorazí také do Q1 a Q2 příštího roku.

Thumbnail YouTube

Původně ohlášený balíček Ark, který zahrnoval vystoupené přežití a přístup k ARK 2, byla cena 50 $ – alternativní verze, která by zahrnovala také všechny rozšíření, byla původně plánována na 90 USD (70 GBP).

Nová verze Studio Wildcard, která však nezahrnuje ARK 2, a místo toho poskytuje pouze remaster přežití vystoupených a jeho rozšíření bude stát dražší 59 $.99 USD (49 GBP.99 GBP).

“Vážíme si vaší trpělivosti, když jsme strávili zpětnou vazbu a konzultovali s našimi partnery, aby revidovali naše nadcházející plány,” říká Studio Wildcard. “Jako vždy jsme velmi vděční, že máme takovou vášnivou základnu hráče a slyšíme a rozumíme vašim obavám.”. Rozhodli jsme se provést některé změny a poskytnout další informace o tom, proč tento přístup přijímáme.

„Naším záměrem za tím bylo poskytnout balíček, ve kterém jste v podstatě dostali dva produkty za cenu jednoho. Ve zpětném pohledu, ne nejlepší tah. Naše špatné; Uznáváme, jak kombinace přežití ARK vystoupené s ARK 2 a vyžadování dalších upgradů DLC nebylo optimální, zejména proto, že byste nebyli schopni posoudit Ark 2, protože zatím nebude k dispozici žádná hratelnost nebo obsah.“

Studio Wildcard také potvrzuje, že servery pro původní přežití Ark budou uzavřeny 31. srpna 2023. Studio tvrdí, že provedení grafických a herních změn nezbytných pro remaster by nebylo možné pomocí kódové základny původní hry, a že spíše než iterujte při prvním přežití, vývojář se rozhodl začít znovu s úplně novým přežitím vystoupeným.

“Pravděpodobně se ptáte, proč tyto upgrady neuděláme na původním přežití Ark.”?,„Studio píše. “Upřímně řečeno, nebylo by to životaschopné.”. Mnoho změn, které provádíme v ARK Survival, se dotkne mnoha aspektů hry; Zruší to uložení dat, některé mody nemusí být funkční, některé věci nemusí hrát stejným způsobem jako předtím a my jsme nechtěli tuto zkušenost změnit pro ty, kteří to dávají přednost nebo nejsou schopni upgradovat.

„To také ovlivnilo naše rozhodnutí o úřední síti ASE offline 31. srpna, krátce před spuštěním ASA. Naším zdůvodněním rozhodnutí je, že tyto servery jsou v podstatě založeny na staré technologii a vyžadují významné vývojové zdroje a čas, aby naše týmy fungovaly a udržovaly.

Ark Remaster nyní ještě dražší, nezahrnuje ARK 2 už další: dinosauři potulují prehistorickou krajinou ve hře na přežití páry ARK Survival se vyvinul

“V některých případech nejsou problémy tak snadno řešitelné bez celkové upgrade,” pokračuje ve studiu Wildcard. „Navíc víme, že tyto zdroje by mohly být lépe využívány na základě nové technologie k dalšímu posílení celkového herního zážitku pro všechny hráče.“

Vyvinuté přežití Ark bude stále hratelné offline a prostřednictvím soukromého, neoficiálního serveru pro více hráčů, potvrzuje Studio Wildcard. Očekává se, že v srpnu vystoupí v ARK Survival, s ARK 2, který hraje rychlý a zuřivý frontman Vin Diesel, spuštěn v roce 2024.

Pokud chcete udržet původní hru naživu, podívejte se na všechny nejlepší mody Ark pro 2023. Budete se také chtít podívat na všechny nejlepší nadcházející hry, které zdobí váš počítač v příštích 12 měsících.

Ed Smith dříve z Edge, Vice a Polygon, Ed se připojil k PCGamesnu v roce 2022. Dělá všechno zprávy, zejména Fallout, Half-Life a Counter-Strike 2.