ARK Survival se vyvinul mobilní | Spin the Wheel – Random Picker, 7 nejvzácnějších tvorů v Ark Survival se vyvinul: Z Unicorn na Alpha Rex – Dexerto

7 nejvzácnějších tvorů v Ark Survival se vyvinul: Z jednorožce na Alpha Rex

Giganotosaurus byl skutečný dinosaurus a byl větší než T-Rex.

Všechna archa zvířata

Amonit Triceratops Therizinosaurus megalodon deodecurus eupterid argentavis cargemys equus hyaenodon dire wolf stegosaurus liopleuredon moschop E Titanosaur Megaloceros Raptor Carnotosaurus gallamimus mesopitchecus procoptodon yutranrans tusoteuthis arthropluera kentrosaurus ovis pegomastax titanoboa Megalania Kaprosuchus Dung beetle Giganotosaur Deodeon Beelzebufo Basilosaur Archeopteryx Parasaur Phiomia Dunkleosteus Ankylosaur Allosaurus Baryonyx Gigantopitcheus Oviraptor Brontosaurus Sabertooth Pulmonoscorpus Otter Yeti Coelacanth Araneo Leedsicthys Leech Kairiku Electrophorus Piranha Paraceratherium Angler Thylacoleo Dilophosaur Pelagornis Mosasaourus Sarco Megatherium Pachyrhino Microraptor Unicorn TapejeraDiplodocus pachy diplocaulus rex castoroides lysturosaur onyc trodon meganeura spinosaurus dimorfodon megalosaur wolly nosorožce iguanodon dimendon ichthyosaurus hesperonis quetzal quetzal

Výrobce kol // Spin the Wheel – náhodný výběr

Objevte nekonečné možnosti s roztočením kola – náhodné výrobce kol sběratele! Uvolněte svou kreativitu a navrhněte vlastní spin kola pro každou příležitost. Ať už je to pro hry, dárky nebo rozhodovací zábavu, naše uživatelsky přívětivá platforma vám umožňuje vytvářet interaktivní zážitky, které se zapojují a baví. Roztočit kolo a oživit vaše nápady dynamickým a vzrušujícím způsobem!

Jděte do toho a pořiďte bezplatnou aplikaci a objevte tisíce dalších zábavných kol!

7 nejvzácnějších tvorů v Ark Survival se vyvinul: Z jednorožce na Alpha Rex

Ark Rare Creature Alpha Rex

Typický hráč / studio divoký

Snažíte se vystopovat nejvzácnější stvoření v archu: přežití se vyvinulo? Tady je vše, co potřebujete vědět, abyste je našli ve volné přírodě.

ARK: Vyvinuté přežití je plné podivných a úžasných vzácných tvorů pro hráče, kteří mají bitvu, krotké nebo s největší pravděpodobností utéct. Hra čerpá ze současného zvířecího království, zaniklých tvorů, jako jsou dinosauři a Megalodon, a dokonce z mytologie.

Přesto jsou některá stvoření ve hře mnohem vzácnější než jiná a mohou se ukázat docela nepolapitelná, dokonce i zkušeným hráčům. Sazby spření pro nejvzácnější stvoření v archu: Vyvinuté přežití jsou konečné, ale níže vám řekneme přesně, kolik jich je na mapě, a za jakých okolností se s nimi pravděpodobně setkáte.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Orvis Ark

Orvis není nejzajímavější stvoření v archu, ale stále mohou být poměrně vzácné.

Nejvzácnější stvoření v archu: přežití se vyvinulo

Než odhalíme nejvzácnější stvoření v archu: přežití se vyvinulo, rádi bychom rychle uznávali OVIS. Toto je velmi vzácná ovce, s níž se lze setkat jednou nebo dvakrát na mapu.

Nicméně žádná neúcta k Wooly Ovis, ale chtěli jsme, aby se náš seznam především zaměřil na nejvíce gargantuanské, úžasné a nebezpečné stvoření ve hře. Takže, bez dalšího povyku, zde jsou sedm nejvzácnějších tvorů v archu: přežití se vyvinulo.

Článek pokračuje po reklamě

Titanosaurus (Rarity: 2-3 na mapu)

Titanosaurus Ark

Titanosaurus je obrovský dinosaurus a mezi nejvzácnějšími ve hře.

Titanosaurus je největším dinosaurem v archě a pouze asi dva nebo možná tři z nich se na jedné mapě vytvoří. Jakmile to tak učiní, je kvůli své velikosti docela snadné, ale jakmile jsou mrtví, je to po celou dobu této hry.

Článek pokračuje po reklamě

Tito obři mohou být zkrocení, ale buďte opatrní, jakmile jsou, jednoduše zapomenou jíst a nakonec hladoví k smrti. Proto se mnoho hráčů rozhodlo opustit tyto majestátní zvířata v klidu nebo je sledovat, když prozkoumávají mapu.

Příbuzný:

Nejlepší hry Assassin’s Creed se umístily, od AC1 do Valhalla

Článek pokračuje po reklamě

Giganotosaurus (Rarity: 1-2 na mapu)

Giganotosaurus

Giganotosaurus byl skutečný dinosaurus a byl větší než T-Rex.

Gigantosaurus je největší a nejsilnější teropod ve hře. To, co je ještě působivější, je stvoření založeno na skutečném dinosauru z křídy. The Beast je také silně uváděna v nejnovějším filmu Jurassic World.

Jeden se obvykle během hry v určitém okamžiku vynoří, i když někteří šťastní (nebo nešťastní) hráči hlásili, že viděli dva. Jsou velmi agresivní a zaútočí na všechno, s čím se setkávají – včetně vás. Mohou však být zkroceni a zvyklí na podporu vaší cesty na přežití.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Unicorn (rarita: 1 na mapu)

Unicorn Ark

Unicorn je velmi nepolapitelný mýtický stvoření.

Protože Unicorn nemá na tomto seznamu velikost některých dalších tvorů, často ho přehlížejí hráči Ark. Ti, kteří mají to štěstí, že si ji mohou zkrotit, aby vytvořili nejlepší steed ve hře.

  • Přečtěte si více:Fanoušci Ark 2 požadují chybějící funkce

Budete to muset nejprve chytit, protože jednorožci jsou neuvěřitelně skotští. Nejsou nepřátelští, ale buďte opatrní, na mapě existuje pouze jedna, takže se jedná o neuvěřitelně vzácné stvoření v přežití archy se vyvinuly.

Článek pokračuje po reklamě

Tusoteuthis (Rarity: 1 na mapu)

TUSOTEUTHIS ARK

Tusoteuthis je založen na skutečné obří chobotnice, která je nyní zaniklá.

Na základě skutečného (ale vyhynulého) obří chobotnice stejného názvu, Tusoteuthis pronásleduje hloubky oceánů Arka. Je tu pouze jedna na mapu a ti, kteří se vyhýbají hluboké vodě, se s ní někdy někdy setká, ale Tusoteuthis je tam a čeká na další jídlo.

Článek pokračuje po reklamě

Zaútočí na hráče na dohled a může způsobit náročný bojový boj. Nebo to může být časem zkrotit. Budete se muset dostat do vody, nakrmit ji a vystoupit, než vás místo toho sníst.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Článek pokračuje po reklamě

Alpha Rex (Rarity: 1 na mapu)

Alpha Rex Ark

Alpha Rex je v podstatě silnější a vzácnější verzi T-Rex.

I když to není tak velké jako Giganotosaurus, Alpha Rex je mnohem větší a silnější než běžný Rex. Porážka jednoho poskytuje spoustu zkušeností, ale ujistěte se, že jste připraveni na těžkou bitvu.

  • Přečtěte si více:Všechno, co víme o arch 2

Stvoření může také chytit ty, kteří se snaží utéct, takže je to často vítězství nebo smrt, když přijdete proti jednomu z těchto obrovských zvířat. Alpha Rex také není schopen zkrotit, alespoň legitimními metodami.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Liopleurodon (rarita: 1 na mapu po dobu 30 minut)

Liopleurodon Ark

Liopleurodoni mohou hráč jezdit a zkroutit.

Liopleurodon je nehostilý vzácný stvoření v archu: přežití se vyvinulo. Uvidíte jen jeden za přehrávání a pokud na něj zaútočíte, dinosaurus se plaví pryč – už nikdy se neobjeví.

Místo toho, abyste to děsili pryč, zkuste to pasivně zkrotit. Zatímco Liopleurodon se dlouho nebude držet, bude to fungovat jako váš kámoš dinosaura po dobu 30 minut ve hře, než zmizí.

Během této doby můžete jezdit stvoření kolem vody a užívat si vlastního osobního mazlíčka monstrum.

Článek pokračuje po reklamě

Phoenix (Rarity: 1 na mapu, pouze během vlny Heat vlny)

Phoenix Ark

Phoenix je nejvzácnější stvoření v archu: přežití se vyvinulo.

Phoenix je zdaleka nejvzácnějším stvořením ve všech Arch: přežití se vyvinulo. Nejenže se na mapě jen vynoří, ale bude také muset být vlna v teple, aby se objevila mýtická bestie. Na mapě spálené Země se bude objevit jen někdy, ale znovu se rozvine, pokud bude vlnová vlna pokračovat.

Článek pokračuje po reklamě

  • Přečtěte si více:ARK: Příkazy vyvinuté konzoly pro přežití

Neexistuje žádná záruka, že to najdete, takže naše rada je dostat se na vysokou půdu a rozhlížet se kolem, Phoenix je snadné zjistit z dálky a přiblíží se kolem nebe na působivých displejích.

Článek pokračuje po reklamě

Phoenix může být zkroucen, pokud je zasažen planoucí zbraní, nebo můžete stvoření lovit a porazit ho v bitvě. Při zkroucení můžete použít Phoenix k pohlcení svých nepřátel v ohnivé smrti shora.

Takže to je ono, sedm nejvzácnějších tvorů v archu: přežití se vyvinulo.

Další herní průvodce a seznamy najdete v dalším herním obsahu níže: