Ascendant | Valorant Rank vysvětlil | Valorfeed, vše, co byste měli vědět o Ascendentant Rank in Valorant – Dot eSports

Vše, co byste měli vědět o Ascendant Rank in Valorant

Ikona Ascendant sleduje podobný styl jako ostatní řady přidáním detailů, když hráči stoupají přes úrovně. První úroveň se podobá zelenému drahokamu obklopenému šedou hranicí, druhá úroveň přidá dvě hvězdy a hranice v horní a dolní části drahokamu. Konečná forma přidává hvězdu ve středu drahokamu přesně jako jak jsou zobrazeny ostatní ikony.

Ascendant | Vysvětlení Valorant Rank

Ascendent Rank

Co je vzestupná hodnost ve Valorant? Jak to získám? Zkontrolujte to a zjistěte to!

Ascendent Rank

Ascendent Valorant Rank

Ascendant je třetí nejvyšší medaile hodnosti v konkurenčním systému Valorant. Je to nejnovější zavedená pozice, s cílem více zlepšit distribuci hráčů. Byl přidán v roce 2022 a zpětná vazba je většinou pozitivní, protože způsobuje, že hry s vyšší hodnotou trochu vyváženější.

Hodnost Poměr Počet hráčů
Ascendant 1 2.4% 45 216
Ascendant 2 1.6% 30 594
Ascendant 3 1.1% 20 708
Celkem Ascencants 5.1% 96 518

Vzhledem k tomu, že někteří nebo většina z těchto hráčů byla předtím diamantová nebo nesmrtelná, Riot pravděpodobně odvedl dobrou práci a rozdělil nejvyšší % hráčů a učinil jejich hry vyváženější.

Jak dobré je vzestupné hodnosti ve Valorantu?

Statistiky, pokud se vám podařilo dostat se k této hodnosti, abyste byli na sebe hrdí. Zvládli jste základy ve Valorantu, máte docela slušnou mechanickou dovednost, pokud jde o reflexy, pohyb a zaměření. Ale být slušný v dnešní době nestačí, a proto vzestupné, i když ve hře považovány za docela dobré, nejsou na jejich úrovni „Pro“.

Pokud jste vzestupně a plánujete jít pro, musíte vědět, že máte pozemek a základnu, abyste ospravedlnili spáchání cesty, ale stále máte před sebou zlepšující se křivku.

Kyedae Ascendant

Jak získat vzestupné hodnosti ve Valorant

Chcete -li získat vzestupnou hodnost, budete muset pochopit, jak Ascendentas hraje ve Valorant. Hodnost je poněkud nadprůměrná a hráči tam mají dobré pochopení hry a její týmové dynamiky. Dalším faktorem jsou mechanické dovednosti, což znamená, že jejich reflexy, pohyby a zaměření/střelba jsou také na poměrně slušné úrovni.

Mechanické dovednosti lze zlepšit pravidelným hraním, ale se zaměřením se zaměřuje na zlepšení. Sledování a studium, jak lidé lépe hrají (vyšší hodnost) a které pohyby a taktika používají, je nutností, pokud si přejete zlepšit.

  • Pokud se chystáte sledovat a učit se od likes Tenz & Shahzam na Twitch – získejte na tomto odkazu zdarma 30 dní Amazon Prime a získejte ZDARMA pro svůj oblíbený streamer zdarma!

Nakonec se budete muset naučit, jak hrát v týmu, protože stejně jako si přejete sólo nosit své hry, Valorant je vyroben jako týmová hra a nejlépe se to hraje jako jedna. Takže, hlavy nahoru, bez blokování a zaměření na získání této pozice toxického zeleného.

Jak se dostat z Ascendant Rank in Valorant

Vzestupné do nesmrtelné hodnosti

Takže jste dosáhli zelené hodnosti a máte hlad po více, skvěle! Nyní budete muset kopat ještě hlouběji a zlepšit svou celkovou hru, abyste se dostali do další fáze, což je svatá nesmrtelná hodnost.

Krátce to zkrátíme a zaměříme se na nejdůležitější části, které je třeba zlepšit na:

  • Pochopit svou roli ve hře a zavázat se k ní!

Pokud jste kuřák, budete se muset naučit všechny dobré kouře a být v tom kreativní. Pokud jste iniciátorem, přesahují lidé kolem webu, aby dali vašemu týmu navrch při záznamech.

Duelisté musí být ve svých zakázkách ostré a přesné a spojují ty 1v3s. Jste typem podpory a chcete vést tým k vítězství? Vylepšete své popisky a hlas, který váš tým chce slyšet a vedl.

Galerie 10 nejlepších přehrávačů Valorant Pro Players

  • Zlepšit všechny aspekty vaší hry!

Být nesmrtelný znamená, že neexistuje žádný prostor pro chyby, a budete muset věnovat pozornost i těm nejmenším detailům a zlepšit se v malých věcech, o kterých si myslíte, že nejsou důležité.

  • Hrajte s účelem

Zahrajte si své hry, aby neztráceli čas a nakrmili své ego, ale místo toho si hrajte na vítězství a být lepší než ostatní. Pokud se zaměříte na sebe a na cíl vyhrát většinu vašich her, budete si muset ego nechat pro sebe a udělat akce, abyste vyhráli hru.

To by bylo všechno pro tento snad užitečný článek. Přejeme vám hodně štěstí na vaší brusné cestě k Ascendantu a doufáme, že uvidíme tu zelenou medaili ve vašem profilu.

Valorfeedig3

Tento článek obsahuje přidružené odkazy, jak je uvedeno ikony nákupního košíku. Před kliknutím na libovolné odkazy si prosím pečlivě přečtěte článek.

Vše, co byste měli vědět o Ascendant Rank in Valorant

Hráči mají nyní novou hodnost, než se dostanete, než zasáhnou nesmrtelný.

Obrázek přes nepokojové hry

Valoranta Epizoda pět představí novou hodnost mezi diamantem a nesmrtelným s názvem Ascendant.

Vzestupná hodnost byla odhalena během vývojáře Live Stream před vydáním epizody pět a vloží klín mezi bývalé řady High Elo. Riot Games se pokusily upravit hodnocení v horní části žebříku s žebříčky a přesunout nesmrtelnou hodnost od úrovní k tomu, aby neměly úrovně jako pokus o napravit distribuci.

Toto nejnovější opatření se bude pokoušet vyrovnat řady nahoře přidáním tří nových úrovní mezi diamantem a nesmrtelným.

Stejně jako dolní řady, Ascendant bude mít tři úrovně: Ascendant One, Ascendant Two a Ascendant Three. Když hráč vyleze z Ascendant Three, pak se přesune do nesmrtelného a budou moci odtud vylézt na zářivý.

Ikona Ascendant sleduje podobný styl jako ostatní řady přidáním detailů, když hráči stoupají přes úrovně. První úroveň se podobá zelenému drahokamu obklopenému šedou hranicí, druhá úroveň přidá dvě hvězdy a hranice v horní a dolní části drahokamu. Konečná forma přidává hvězdu ve středu drahokamu přesně jako jak jsou zobrazeny ostatní ikony.

Pro nová umístění mohou být hráči nyní umístěni stejně vysoko jako Ascendant One, který nyní nahradil nejvyšší umístění, které bylo dříve Diamond One. Kromě toho budou mít hráči, kteří jsou Ascendant, nová omezení seskupení pro 5 stacků v hodnosti, což znamená, že hráči budou muset být ve třech řadách Ascendant.

MMR se bude také pohybovat jako Valoranta tlačili hráče do svých příslušných řad, když byl Ascendant přidán do žebříku. Cílem bylo tlačit hráče, kteří byli uvíznuty v bronzu a stříbra nahoru a zároveň oddělit dovednost mezi nesmrtelným a výše od zbytku řad.

Vysokoškolský student píše o všech věcech.